James Leighton

Whispers of the Night

Üdvözöllek itt,
ahol az álmok valóra válnak!

Köszöntünk téged a Whispers of the Night szerepjátékos oldalon! Ez a világ telis-tele van lehetőséggel a számodra. Vágytál már arra, hogy a múltban játszhass, de közben a jövőt is felfedezhesd? Ha igen, jó helyen jársz. Természetesen ez nem kötelező, de a korszakok között vándorolhatsz a szabályok alapján. Elsajátíthatsz olyan tudást, amiből a múltban előnyt kovácsolsz magadnak. A sorsod a te kezedben van. Rajtad áll a döntés, hogy mégis melyik korszakba veted bele magad, és hogy milyen különleges lény bőrébe bújsz bele, hiszen azt sem szabad elfelejtenünk, hogy rendkívül sok faj közül válogathatsz. Csak kukkants be a világleírásba és hagyd, hogy beszippantson ez a misztikus övezet, hogy a fajleírások magával ragadják a képzeleted, hiszen csak ez szabhat határt.
Ha kérdés merülne fel benned valamivel kapcsolatban, nyugodtan fordulj a vezetőség bármelyik tagjához, hiszen boldogan nyújtanak segítséget.

Oldal alapítása:
2013. november 4.

jelen vagyunk,
hogy színesebbé tegyük az oldalt!
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 40 on Sun Oct 26, 2014 10:43 am
friss híreink,
egyenesen a nyomdából!

◭ Megújult a design, valamint az egész oldal, így érdemes áttanulmányozni az új Világleírást, a Fajleírást, illetve a Szabályzatot.

◭ Jelenleg nem áll fent semmilyen korlátozásunk.

◭ Most már Njk karaktereket is lehet kiírni, illetve alkotni.

◭ Frissült a keresem lista is, illetve ez a topik állandóan bővül, így érdemes nyomon követni

◭ Az avatar mérete nincs szabványhoz kötve, az oldal automatikusan átméretezi a képet.

◭ Továbbra sincsen megkötve a szószám, mert eddig erre nem volt szükség. Reméljük továbbra is ilyen szép reagok fogják tarkítani az oldalt.

◭ Minden kedves régi tagunknak köszönjük, hogy továbbra is velünk tartanak! Nélkületek mi se lennénk. Természetesen minden új tagot szeretettel várunk.

◭ A design Kenzy munkája, a leírásokat a Xavier, Leena, Kenzy, illetve Scarlett készítette. Az oldalon található képek google-ből származnak és azokat effekttel Kenzy látta el. Szeretnénk megkérni mindenkit, ha valami megtetszik, akkor kérd el és ne vidd el szó nélkül. Köszönjük! (:

Naplóbejegyzések
a tagok tollából...

bejegyezte:  Guest
Wed May 06, 2015 10:17 pm

Sun Apr 12, 2015 4:30 pm

bejegyezte:  Mackenzy Leighton
Thu Mar 19, 2015 5:13 pm

bejegyezte:  Benjamin Mitchell
Sat Mar 14, 2015 11:32 am

bejegyezte:  Leila Monroe
Sat Mar 14, 2015 12:10 am

Sun Mar 08, 2015 2:14 pm

Sun Mar 08, 2015 12:09 pm

bejegyezte:  Cairoshell Delancy
Sun Mar 01, 2015 1:30 pm

Sun Mar 01, 2015 10:23 am

Share | .

James Leighton

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
:

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: James Leighton   Mon Jan 05, 2015 10:12 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

✤ Whisper of the Night ✤
Öcsikém!  izgi  izgi
Először is a pb-éd szerintem tökéletes választás volt ehhez a karakterhez és nagyon örülök annak, hogy Kenzy-nek egy ilyen testvére lehet, mint amilyen te vagy. cuki
Nagyon tetszett a jellemzésed és tökéletesen el tudtam képzelni a karakterhez ezt a jellemet. Kíváncsian vártam a lapodat, mert nagyon érdekelt az, hogy milyen ötleted is támadt!  hatodjmeg A lapod nem volt hosszú, amit azért picit sajnálok, mert nagyon tetszett a történeted és élvezet volt olvasni! izgi
Nem volt könnyű életed, de talán pont emiatt lett még szimpatikusabb a karaktered számomra, mert a nehézségek ellenére sikerült mindig visszatalálnia önmagához, illetve az is nagyon tetszik, ahogyan a testvéri köteléket megjelenítetted! cuki Biztos vagyok abban, hogy sok izgalmas percet fogsz még okozni a játszótársaidnak, hiszen remekül szőtted bele a történetedbe Tris-t is és kíváncsi vagyok arra, hogy a ti "kapcsolatotok" miként fog alakulni. izgi Na, meg persze azt is remélem, hogy a mi kapcsolatunkat, a testvéri köteléket is sikerül helyre hoznunk, hiszen eléggé nagyot tévedtem. bújik De tudod, mindig is szerettelek öcsikém. hug

Nem is nagyon akarlak tovább feltartani, mert minden tökéletes volt és remek kikapcsolódást nyújtott a lapod!  Embarassed
Gyorsan foglald le a pb-det, majd mehet is a játék! (;

you can't have a rainbow without a little rain

Back to top Go down
View user profile
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: James Leighton   Mon Jan 05, 2015 9:50 pm

Hogy mit is tudnék mondani a külsőmről? Hát csak nézzetek rám, és egyből egy olyasvalakit láttok, akinek a külseje megragad egy lány elméjében. Barna hajam,és barna szemem van, mellé párosulva egy kisfiús arccal. Ami hát néha áldás, néha nem, ezt mindenki maga dönti el.Na de viccet félretéve, a külsőmhöz sorolnám a pont olyanra kidolgozott testet ami megfelel majdnem mindenki számára, én legalább is elégedett vagyok vele. Öltözködési stílusom az folyamatosan változik. Hol sportos, hol fekete ruhás rossz fiús stílust választok magamnak, ez éppenséggel a kedvemtől függ. De általában a kedvenc szerelésem, egy sport cipő, póló, rajta egy mellénnyel, és farmer nadrág. Persze nem maradhat el a napszemüveg sem.
Belső tulajdonságaimról mit mondhatnék nektek?Sokan azt hiszik, hogy mogorva, egoista, és hát nőcsábász típus vagyok, de ez annyira nem igaz. Na jó régebben ilyen voltam, de ez már a múlté. Megváltoztam. Mostanra megkomolyodtam, és változtattam az életfilozófiámon. A barátaimnak, és a családomnak megteszek minden telhetőt amivel segíthetem őket. Könnyen barátkozok, de annyira azért senkit nem engedek magamhoz közel. Viszont aki meg akar ismerni úgy is megfog.

Teljes név: James Leighton
Születési idő: Valamikor
Születési hely: Valahol
Becenév: James, vannak kivételek akik Jamnak
Faj: Vámpír
Kor: 326 éves (24évesnek nézek ki)
Érdeklődési kör: Megvédeni a családom, és egy bizonyos személyt.
Kapcsolat a családdal: A nővéremmel egész jó viszonyt ápolok, de egy csúnya csel miatt, olyat kaptam amit nem érdemeltem.

James & Leighton

életem története....
Idézet, idézet

Életem története? Hát hol is kezdjem én ezt a kis történetet?Kezdjük ott, hogy nem ismeretem a szüleimet. Talán a sors hozta így vagy nem tudom hogy mi lehetett. Születésem után, a nővérem nevelt fel Mackenzy Leighton. Eleinte ő sem tudta hogy én megszülettem, de egy levél, vagy hír hallatán tudomást szerzett rólam, és megkeresett. Természetesen ezt ő mesélte nekem, mert én még akkor hogy is tudhattam volna, arról, hogy mi folyik körülöttem. Egyre csak nőttem, és telt az idő. Mikor már túl léptem a 20.évemet, nővérem elmondta nekem a titkát, hogy ő egy vámpír. Ezen kiakadtam, nem tudtam elhinni, hogy létezhet akár ilyen kitalált lény is. Napokig nem szóltam hozzá, és csak a városban tengtem, nem akartam hazamenni, de gondolkoztam, és rájöttem, hogy ő mégis csak az én drága nővérkém. Hazamentem, és bocsánatot kértem tőle, amiért ennyire kiakadtam. Nem kellett volna, mert egészen sokáig ő nevelt fel, és onnantól is együtt voltunk. Sok mindenen keresztül mentünk, mikor is elértem a 24.életévemet, akkor mondtam Kenzynek, hogy én is vámpír akarok lenni.Nem akart belemenni ebbe az ötletbe, de addig nyaggattam, míg bele nem ment. Egy csillagos éjszaka az erdőben történet meg az átváltozásom. Ittam a véréből, és ő kitörte a nyakamat. Mikor felkeltem, annyira fájt mindenem mintha, leugrottam volna egy szikláról. Csak kapkodtam a levegő után, és szomjaztam, éheztem. Nem tudtam de ez az éhség elviselhetetlen volt. Kenzy hozott nekem egy embert,és én kiszipojoztam az összes vérét. Nem mondhattam akkor hogy jól laktam, de hát ez volt sajnos. Aztán az idő csak telt, és elváltak útjaink. Egyedül vándoroltam országról országra, mindenhol voltam. Egészen jó volt ez az élet,míg meg nem untam. Életstílust váltottam.Sokat gyilkoltam, és vadásztam. Én voltam egy város egyedüli ura. Mindenki az én parancsomat nézte. Míg nem egyszer elgondolkoztam mindazon, hogy ez nem én vagyok, nem ilyen vagyok. Ebbe is beleuntam, és elhatároztam, hogy felkeresem a nővéremet, és vele folytatom az életemet tovább. Sokáig kerestem mire megtaláltam őt. Örültünk egymás találkozásának. Jól elvoltunk. Egyik este viszont összekaptunk, és én elindultam az erdőbe sétálni, hogy kiszellőztessem a fejemet. Ahogy sétáltam, és a szép kék eget bámultam, hangot hallottam. Segítség! Segítség!- ordította valaki. Vámpír hallásomnak köszönhetően hallhattam, ezt a segély kiáltást. Sebességemnek köszönhetően hamar odaértem a házhoz, és betörtem azt. Nem tudtam mi folyik itt. A nő nekem kezdett rohanni késsel, én pedig félre ütöttem őt. Majd a szobába mentem, ahol egy férfi volt, és egy kislány. Hirtelen el löketem őt, és a szoba másik végében találta magát eszméletlenül. A kislány teljesen meg volt ijjedve, és a szememnek se hittem. Odaadtam a kislányra a pulóveremet, és elvittem a kórházba. Út közben suttogtam a nevét, így mikor már az ágyon feküdt, és jó orvosi kezekben volt, felkutattam a szüleit, és felhívtam őket, hogy azonnal menjenek a kórházba. Mikor ezt megtettem, akkor visszamentem abba a házba ahol voltunk. A férfi , és a nő ugyan ott volt, majd mind a kettőt megöltem. Szemrebbenés nélkül öltem meg őket, és ástam el a tetemet. Hazamentem, ahol Kenzy várt, látta rajtam, hogy zaklatott vagyok, így nem is akart kérdezősködni. Felmentem a szobába, és elaludtam. Pár nap elteltével kaptam egy telefont, hogy Kenzy valahol a városban bajban van. Rohantam arra a helyre amire hívtak. Bár ne tettem volna, de megtörtént. A hullák tömérdek számban álltak. Tele volt vérrel minden. Miközben néztem, hogy valaki él e, én is tiszta vér lettem. Ekkor lépett be Kenzy. Azt hitte én voltam az. Nem akart nekem hinni. Meséltem neki arról, hogy régebben miket tettem, de nem akarta elhinni nekem. Rám rontott, és az egyik pillanatban, már csak a sötétséget láttam. Felébredtem otthon voltam, de le voltak láncolva. Nem tudtam mi lehet. Kenzy állt felettem, egy tőrrel a kezében.-Sajnálom, de ezt kell tennem.-suttogtam, és már csak azt éreztem, hogy a mellkasomba döfi a tőrt, és lassan elsötétül minden. Nem tudom meddig lehettem ott, de olyan mintha csak aludtam volna. Olyan 10év telhetett el mikor belém szúrta a tőrt. Megtalált az igazságot, és rájött, hogy tényleg nem én voltam az. Dühös voltam rá, mivel nem hitt nekem, a saját testvérének. Sokáig nem szóltam hozzá, távolság tartó voltam, és talán még vagyok is már emiatt. Ha ő nem bízott bennem, akkor én hogy tehetném, vagy miért tenném? Viszont, szerettem volna megtudni, hogy mi lett a kislánnyal akit megmentettem. Néhány papír, és keresgélés után megtudtam, hogy hol lakik, és hogy már kész felnőtt lány. Gyönyörű lány lett belőle, és a neve is megragadt az emlékezetemben. Viola Tris Evans. Figyelemmel szoktam őt kísérni, és néha elmegyek az iskola előtt, az osztálya előtt, de csak úgy hogy ne vegyenek észre. Egyik este viszont a házuk előtt voltam, és az ő ablakát néztem. Szerencsére kapucni volt a fejemen ,így csak a szemem fényét láthatta ,vagy talán az arcomból egy kicsit. Nem tudom, hogy beszéljek e vele, vagy hogy elmondjam neki én ki vagyok. Ezt még nem gondoltam el. Viszont a nővéremmel való viszonyomat is helyre kell hoznom. Nem tudom mi lesz, de majd lesz valahogy....

Back to top Go down
View user profile

James Leighton

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1