Lakatlan épülettömb

Whispers of the Night


 

Share

Lakatlan épülettömb

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyWed Apr 16, 2014 11:24 am

Folytatás: --> Itt
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Lakatlan épülettömb Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyMon Apr 07, 2014 4:12 pm







change..






Egy egészen hasonló reakciót képzeltem el tőle.. húgom pont olyan, mint aminek kinéz. Kegyetlen, és hirtelen haragú. Jogosan reagált így, nem hibáztatom érte. Tulajdonképpen hátba szúrtam őt ezzel..Megérdemlem a szenvedést, ha egyszer ahhoz a nőhöz vonzódom aki voltaképp közös ellenségünk már ősidők óta..de sajnos az érzéseknek még én sem tudok parancsolni, maximum elnyomni magamban. Mindig az olyan nőkhöz vonzódom, akikhez nem kéne.. nem akarok választani közöttük.. ezért is volt egy kisebb fajta hátsó szándékom azzal, hogy felhoztam ezt ötletként ami elbukni látszik.

- Ne forgasd ki szavaimat. Én csak azt mondtam, ha tényleg erős lennél akkor félretudnád tenni ezt az utálot egy jobb célért.. persze, csak addig amíg megvalósítod tervedet. Utána pedig.. közös erővel elnyomjuk, amit már eddig is megkellet volna tennünk. - Gyengéden megragadom testvérem kezét , s magam felé fordítva továbbra sem engedem el kezét. Nem adom fel tervemet, bár minden hogyan halott ügy. Nem hogy Oliviával, de még csak velem sem szövetkezne Lydia. Több mint valószínű ezzel meghívtam magam egy újabb adag pofonra, de ezúttal nem hagyom magam. Nem lehetek mindig papucs, az idősebb testvéreket tisztelni kell.. kell a változás. Mostantól máshogy törődök vele. Nem fogok mindig a kedvében járni, kiállok az igazamért.
Kezét érzékelve szívem környékén nem érzem fenyegetve magam..bízom benne, még mindig a húgomról beszélünk.
- Óh, drága testvérem. - Egy lépéssel rövidítve a köztünk lévő távolságon keresem tekintetét. - Ezzel csak a kedvére játszanál.. egymás ellen fordít minket. Soha ne feledd.. bármit is teszek, a család mindig is fontosabb lesz. - Vállára tapasztva kezem súgom fülébe, s végig csúsztatva rajta véráztatta kezemet lépek el mellette, s tűnök el a sötétségben leugorva a magaslatról, a kihalt épület elé.
- Most pedig menjünk.. ideje tudatni mindenkivel, hogy visszatértél. - Látótávolságába lépve nyújtom felé kezemet. Ezúttal fordult a kocka. Ha bízik bennem velem tart.. ha pedig nem..sokat veszt vele.

words: számít ez?
tags: olivia mitchell & benjamin mitchell
music: crawling
Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySat Apr 05, 2014 6:46 pm

Benjamin & Olivia
monsters run from us

- Már elnézést... - fordulok testvéremhez miközben tekintetem villámokat szór haragomban – talán nem volt elég világos, mire vagyok képes? - lépek elé és megragadva az alkalmat hajolok közel. - Az imént kitéptem egy nő szívét, aki ennek ellenére életben maradt. Csak nem azt akarod mondani, hogy nem vagyok egymagam képes leigázni ezt a nyomorult várost? Azt a nőt, aki tönkretett minket, ami láthatólag megmérgezte kapcsolatunk? - ahogy haragom nőtt, úgy tört remegés testemre. Legszívesebben öklömmel püföltem volna bátyámat amiért fel merte hozni Lydiat de nem tettem. Mielőtt újra megszólaltam volna, nyugalmat erőltettem magamra. - Az a nő mindent elvett  tőlem.
Mindent elvett tőlünk. Ezért mindent el fogok venni tőle ami kedves neki.
- sóhajtva fordultam el bátyám elől. - Mindig sejtettem, hogy egyszer el fogsz hagyni Benjamin. Tudom, hogy amit tettem veled... - elakadtam. Mély levegőt véve folytattam. - Ekkora büntetést viszont nem érdemlek. - elcsuklott a hangom. Egyszerre vagyok dühös és csalódott. Tekintetem a városra emelem. Együtt akarok uralkodni s nem magányosan ahogy évekig tettem. Közösen a testvéremmel... akinek épp most ajánlom fel a királyságot erre ő azt akarja, hogy a nőt emeljem magam mellé. A nőt aki még mindig él. - Mégis mit gondolsz? Kézen fogva sétálok vele a napsütésben? Hogy te meg ő majd... - elakad a szavam, ismét. - Ó, te bolond. - fordulok vissza a férfi felé és tenyerem arcélére simul. - Elgyengültél, igaz? - csóválom meg fejemet és tenyerem mellkasára csúszik, szíve felé. Hideg teste engem nem tart vissza attól, hogy szeressem, talán sokkalta jobban mint szabadna. - Lydia meg fog halni. Neked pedig bátyám, választanod kell. De ha egyszer hátat fordítasz nekem, ne várj bocsánatot.


▲ :$ ▲ Titanium ▲ rövid ▲ made by
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Lakatlan épülettömb Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyTue Mar 25, 2014 11:30 pm







i'm proud of you, sister!






Már vártam ezt a pillanatot. Tudtam, hogy az áldozatunknak nem lesz hosszas jövője, nem jut ki a házból élve főleg ha az élete szó szerint húgom kezében van. Kiélveztük társaságát, megfélemlítettük, megaláztuk.. úgy, ahogy azt kell. Halandó, tehetetlen embereket nem veszünk számba.. erőtlenek, szánalmasok akik folyamatosan csak sírni tudnak, ha valami kisebb problémájuk is akad, az helyett hogy megoldanák.. egyszerűen..undorodom erőtlenségüktől, tehetetlenségüktől.

- Most, hogy kiszórakoztuk magunkat.. végre, csak ketten maradtunk. - Egyáltalán nem bántam, hogy vége a kínzásnak.. őszintén, annyira egyszerűen ment minden, kihívás nélkül..hogy az már unalmas volt.
Sodródva az árral követem őt, árnyékába bújva.. mindenféle bánat nélkül merem kijelenteni, a húgom.. túltett rajtam. Erősebb, kíméletlenebb.. s ez egyrészt büszkeséggel tölt el, azonban érzéseim mögött egy kis irigység is lapul. Mindig is hatalom vágyó voltam, ahogy húgom is..
- A várost? Tudod.. ha magad mellé állítanád legfőbb, legnagyobb ellenséged.. a világ is a tiéd lehetne. - Teszem fel ezt a talán meglepően hülye ötletet, előre látva hogy húgom nem fog érte repdesni.. de ha tényleg vágyik rá, a hatalomra.. eltud tekinteni a kettejük közötti nézeteltéréstől. Lenézően tekintve az élettel teli városra, s a magaslatból az emberek csupán egy hangyának tűnnek. Velünk szembe nem is érnének többet.
- Elhitetnéd vele hogy megváltoztál.. s csak megjátszod a szerető testvért, s ellenem állsz.. az ellen, aki megölte a szerelmét, s az utolsó pillanatban pedig eldobod, mint egy szemetet. - Mindent megtennék a húgomért.. még ezt a színjátékot is eljátszanám, csak, hogy neki jó legyen.

words: számít ez?
tags: olivia mitchell & benjamin mitchell
music: crawling
Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyMon Mar 24, 2014 11:18 pm

Benjamin & Olivia
monsters run from us

Figyelem Ben minden mozdulatát és bár tudom, hogy nem kellene de elégedettséggel tölt el amit látok. A bennem lángoló sötétség, benne is gazdára lelt, már azelőtt, hogy elhagytam... vétkem csak tovább csiszolta őt, hogy azzá válhasson aki ma. - Ó, Benjamin! - csóválom meg fejem rosszallóan és, mint egy kislány, ki elvesztette babáját dobbantok lábammal. - Miért kellett máris összetörnöd? - kérdem dacosan és a kezemben dobogó szívre pillantok. Már nem szórakoztat a küzdelme. Szíve a markomban foszlik semmivé. A lány már nem sikolt de kíntól eltorzult arca, mindent elárul. Mikor s miért költözött belém a halál? Magam sem tudom már. Nem keresem az okát, miért lelek mások szenvedésében örömöt. Élvezem a fájdalmat, a félelmet, amit hatalmam kelt azokban akiknek elődei eltapostak egyszerű gyermeki koromban. Persze az is lehet, hogy egyszerűen gonosz vagyok és élvezem ha eltiporhatom az életre méltatlan, szánalmas halandókat. - Ennyit az ünneplésről. - sóhajtom keserűen és mintha tényleg bánnám a fiatal nő életének vesztét fonom össze magam előtt karjaim és hátat fordítva testvéremnek, adózok egy néma perc csönddel az élvezetnek, amit vérben fürdő karjának látványa okoz. Megborzongok, ahogy ismét felé fordulok.
Éjsötét tekintetében egyedül irántam ég törődés. Hogy hagyhattam el? Az egyetlen férfit, aki gonoszsága ellenére, pusztán, tisztán szeret? Emlékek őrölnek és én ezt nem engedhetem meg magamnak. Benhez lépve ragadom meg vértől vöröslő kezét. Ujjainkat összefonva vonom magam után a férfit de egyetlen szót sem ejtek meg. A tető felé veszem az irányt és percek múlva eleresztem testvérem. A város felé bökök fejemmel. - Nézd meg őket... - mondom szinte undorodva, ahogy letekintek a lent megmoccanó tömegre, kik az éjszaka ellenére is úgy járják a város utcáit, mintha semmitől nem kellene félniük. Naiv kis teremtések, annyi szent. Fogalmuk sincs milyen erők döntenek sorsaik felől. Erők mint a fivérem ereje vagy mint az enyém. S én nehezen ítélek életet bárkinek is. - Sok-sok évig tanultam a boszorkány mesterséget. Átalakultam. A tollaim Benjaim... elhagytam őket. - Semmi jó nem maradt bennem. Fiatal koromban még lakozott bennem valami abból az ártatlanságból, mely kislányként lobogott bennem. - Megtanultam, mindent. A legsötétebb mágiából nyerem az erőmet. Olyan dolgokat láttam, melyekről a boszorkányok rémálmaikban sikoltanak. Hatalmas lettem. - húzom mosolyra ajkamat. - S te épp így. - igen. Benjamin sem maradt az a törékenynek tetsző kisfiú, aki átölelt a viharos éjszakákon. - Eddig az egyetlen célom az volt, hogy elpusztítsam Lydiat... most, akadt mellé egy új. - nyújtom kezem bátyámnak ismét, ezúttal remélve, hogy elfogadja. - A várost akarom. Azt akarom, hogy a mi kényünk kedvünk szerint hajoljanak meg az emberek. S tudod Benjamin – fordulok felé hirtelen – én mindig, megkapom, amit akarok.


▲ :$ ▲ Titanium ▲ 433 ▲ made by
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Lakatlan épülettömb Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyMon Mar 24, 2014 3:32 pm







i'm proud of you, sister!






Az arcára nézve lerí róla a fájdalom, bármennyire is próbálja ezt titkolni. A húgomról van szó.. még saját magamnál is sokkal jobban ismerem, eltűnése ide vagy oda. Szeretném kímélni magamtól, de az igazság néha fáj...sajnos a mi esetünkben is. Jobb célért tett mindent, hogy elhagyott.. mégsem érzem úgy hogy helyesen cselekedett, s csak egy ürügy volt mindenre.. szeretném tudatni vele, érezze át fájdalmamat amit ő okozott azzal hogy itt hagyott.. a báttya vagyok, s ez azzal jár hogy néha kemény legyek. - Ezzel csak azt akartam mondani, hogy hiányoztál.. a világ -- Szól közbe a zavaró harmadik jelenlévő személy, bár nem tudom hogy honnan is veszi a bátorságot közbevágni nekem.. részben jól jöttem ki belőle, egyszerűen Oliviára képtelen vagyok haragudni, s most is megenyhült rajta a szívem, látva arcát.

A lány sikítását hallva célba értem. A levegőben izzik a kétségbesettség, félelem. Már egymagamban fenyegető hatásként érhetek számára, s az, hogy ketten egyszerre egy emberen szórakozunk.. nem lennék a helyébe. Szerencsétlen, szánni való lélek. Most komolyan azt hiszi hogy egy csóktól megenyhülök mikor eredetileg is az volt a célom hogy megöljem? Nem viszonzom közelségét, legszívesebben nyakát törtem volna érte, de azzal oda a játékszerünk. Egész idő alatt a húgomra nézek, s mikor leesik neki is az álláspontom miszerint nem akarok tőle semmit hátrálni kezd. A húgomat nézve egy meglepő dolgot észlelek.. a kezében tartja szívét mégis él? Büszke vagyok, s mindeközben örülök is hogy az én drága, s egyetlen húgomról van szó.. ellenkező esetben tartanék tőle, még én is.- Öngyilkos játék az egész. Ne kelts benne hamis reményeket.. Kíváncsisággal tölt el vajon hogy állna neki keresni a lány Lydiát.. de mielőtt ez megtörténne kétlem, hogy tétlenül nézné Olivia..esetleg én. Vámpír adottságaimat kihasználva megjelenek előtte, aminek hatására egyre erőteljesebb földre hulló cseppeket érzékelek, s ránézve nadrágjára elmosolyodva pillantok Oliviára. Ennél jobban... ha akarnánk se ijeszthetünk rá. A szíve, s élete húgom kezében van.  - Angyalom.. ne félj. Nem éled túl az éjszakát. - Fülébe súgva nyúlok nyakához, s végig simítva felsőtestén a kezem egy mozdulattal hasába döfve kezem húzom ki egyszerre. - Most pedig menj! - Parancsolok rá, aki ennek hatására rohanni kezd a romos épületből de nem jut túl sokáig.. össze esik még mielőtt kiérhetne.
- Hoppá. Túl mélyre ment volna? - Emelem fel a véráztatta kezem, s teszek úgy mint akinek nem állt szándékában ezt tenni vele.. küzd, hallom ahogy dobog a szíve. Nem olyan egyszerű megtörni az igézésemet, főleg ha most táplálkoztam frissen.

words: 403
tags: olivia mitchell & benjamin mitchell
music: crawling
Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySat Mar 22, 2014 9:09 pm

Benjamin & Olivia
monsters run from us

Megöltem őt. Végeztem a lélekkel ami mindig óvott engem. Keserű mosollyal arcomon eresztettem le felé nyújtott kezemet. Fájdalmas szavai feltépték az elveszettnek hitt szívemen a zárat és fájdalmas agyarakkal téptek bele a dobogó szervbe. Hallhatása többet árultak el szavainál. Sosem tudott hazudni nekem.... de én sem tudtam neki. Annak ellenére, hogy csak mostohahúga vagyok, mindig vértestvéreként ölelt át a viharos éjjeleken. Soha, egyetlen kétely nem ékelődött egymásba vetett bizalmunkba. Képtelen lettem volna elárulni őt, az sem érdekel ha az életemmel fizetek hűségemért és tudtam, ő épp így érez. - Miért teszik ezt velem? Kérem, ne... - ránt ki a nő hangja, ki reszketve próbál elhúzódni a rá lecsapó bátyám elől. Benjamin szavaira libabőr kúszik karjaimra. Ó, igen! A sötétség mely méregként ivódott ereimbe, benne is ott égett. Ha vele maradok, ez az érzés mely egésszé tett bennünket, akkor is lelkembe mar. Annyi évvel ezelőtt azonban én túl gyenge lettem volna elviselni ezeknek a vágyaknak a terhét. Nem volt olyan férfi az életemben Benjaminon kívül aki ennyire megértette érzéseim, vágyaim. Nekünk nem kellett menekülnünk senki elől.
Mi vagyunk azok a szörnyek, akik elől a szörnyek menekülnek. - Ugyan drágám, semmi személyes... de valahogy ünnepelnünk kell, nemde? - kérdem bűbájos mosolyt csalva arcomra és egyetlen lépést sem kell tennem, hogy félelmében egész teste reszketni kezdjen. Teste megemelkedik. Karjait védekezőn emeli fel miközben bátyámra emeli pillantását. Egészen mást remélt ez az éjszakai pillangó a férfitől. Vággyal teli csókja más miatt csattant fivérem ajkain. Nem hibáztatom érte. Ben ellenállhatatlan a nők körében. Ökleit nevetségesen magasba emeli és hátrálni kezd. - Ben... - csóválom meg a fejemet – Ebben semmi izgalmas nincs... - mondom ahogy egy könnyed mozdulattal vonom magamhoz a nőt s ahogy megérintem arcát, mozdulatlanná dermed. - Tudod kedvesem... az évek során sok mindent megtanultam. - Hajolok közel és suttogom ajkaira szavaimat. - Például azt is, miképp tarthatok életben valakit, akinek a szíve a kezeim között dobog. - nyúlok a nő bordái közé és mire feleszmél, szíve már a kezemben dobog. Rózsaszín tüzes izzás öleli körbe azt ami életben tartja őt s ahogy ujjaim megfeszülnek körülötte, a lány levegőért kap. - Na. Most, hogy figyelsz. Azt akarom, hogy találd meg Lydia Snowt. Napfelkeltéig lesz rá időd. Utána... nos... gondolom, kitalálod magadtól is. - Nem rohan. Az igézés fogva tartja és én ezt pontosan tudom. Harcolnia kell a szívéért, amit csak akkor kap meg, ha megtalálja a nőt, akit gyűlölök. Bátyám felé fordul és az én tekintetem és rá vetül. - Te akartad, hogy küzdjön... lássuk, képes-e legyőzni az igézést. - vigyorodom el alattomosan, miközben könnyed léptekkel sétálok Ben mellé.


▲ :$ ▲ Watchin' us ▲ 427 ▲ made by
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Lakatlan épülettömb Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySat Mar 22, 2014 1:15 pm




To: My lovely sister.
i've been waiting for this moment
words: 458  | note: <3 | music: Crawling


A húgomat végül sikerült a saját képemre formálni, bármennyire is az ellenkezőjét szerettem volna elérni.. s talán még nálam is rosszabb lett. Amit nem szívesen vallok be. Erősebb, szívtelenebb.. én pedig az utóbbi időben megtörni látszok. Persze nem minden embert bántok én sem, csak ha éppen kedvem szottyan hozzá. Nem én vagyok a világ legjobb báttya ez tény és való, de igyekeztem mindent megadni neki, amit csak lehetett és óvni mindentől.. talán itt hibáztam, hogy ennyire féltettem mindentől, illetve mindenkitől.
- Tudtam.. tudtam, hogy nem ok nélkül hagytál el. De ezzel a tetteddel megöltél.. megölted a még bennem szunnyadó jó részem is. A bánatom pedig hogy elhagytál.. mások bántalmazásába fojtottam, hogy eltereljem a gondolataimat.. és el kell hogy keserítselek. Lydiával AZóta, soha a büdös életben nem találkoztam. Esélyem sem volt látni. Látni, ahogy szenved. - Nem hazudok neki.. nem tudok. Akárhányszor mondtam valami olyat amiben kicsit is elferdült az igazság észre vette rajtam.. nem hiába a húgom, pontosan tudja mikor hazudok, s mikor mondok igazat.. és ez most nagyon is az igazság volt. Félek hogy szavaimat nem fogadja túlzott kedéllyel, de igyekeztem finoman fogalmazni hogy távozása óta, semmi olyat nem tettem, ami még rátett volna Lydia szenvedésére..
Ahogy közelebb lép hozzám úgy dobban egy nagyobbat is a szívem. Minden lépésénél erősödik a szívverésem, s ahogy karjaimba borul egyszerűen másra nem is tudok figyelni csak arra, hogy itt van.. itt, hosszas évek után végre érezhetem közelségét, az illatát ami oly annyira hiányzott.
- Nos drága, egyetlen húgom.. mint hallhatod.. az ellenkezőjét érted el. - Nem kell ahhoz vámpírnak lenni, vagy akár fae-nek, tisztán lehet hallani , s érezni is szívvéresem az ölelésétől. Melegséggel, jó érzéssel tölt el hogy végre van egy valaki, aki nem fog hátba szúrni, és mindig mellém áll. Bármennyire is nem vagyunk álom testvérek, kiállunk a másikért. Azonban ezt az érzést hamar megtöri, s inkább a kis áldozatommal foglalkozik. A jóból is megárt a sok.. Figyelem, ahogy bánik kedves kis vendégünkkel, tudtam hogy csak hátsó szándékkal gyógyítja meg.. én is pontosan ezt tettem volna.
Amint felém fordul, s nyújtja felém kezét gonosz mosolyra húzva számat jelenek meg vele szembe, így közre fogva a kis játékszerünket. Se előre, se hátra.. innen nincs menekvés, élve.
- Nem hiába az én húgom vagy. - Nézek rá , s a földön fekvő kiszolgáltatott lányra. Bármennyire is nem kéne, büszkeséggel tölt el.. nagyon úgy tűnik az eltűnése óta nem lazsált, megerősödött.
- De így.. - Leguggolva mellé emelem fel a kezét, ami látszólag olyan, mintha gumiból lenne, csontok nélkül.
- Semmi kihívás nincs benne. Nehezítsünk kicsit. - Nézek húgomra, majd elengedve a lány kezét hullik a földre. Fölé hajolva támaszkodok meg az arca mellet, s szemébe nézve megigézem.
- Sikíts, küzdj, ne hagyd magad. - Megparancsolva neki állok fel, s zsebre tett kézzel nézek húgomra várva, hogy tegyen valamit.



Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyTue Mar 18, 2014 9:25 pm

Benjamin & Olivia
there's an endless road to rediscover

Sosem voltam az a fajta nő, aki könnyen elérzékenyül. Nem mosolyodom el, ha felkacag egy kisbaba, nem szöknek könnyek a tekintetembe, ha egy gyermek felsír a fájdalomtól. Ennyi év után teljesen érzéketlenné váltam a világ kínjaira és már akkor sem voltam túl érzékeny lélek, amikor még Benjamin mellett éltem. A magány, a hosszú évszázadok egyedülléte viszont még keményebbé faragott. Abban lelem szórakozásom, amiben Ben. Mosolyra rándul ajkam amikor a vinnyogó cafka csontjai összetörnek testvérem ereje alatt. – Nem hagyhattam, hogy megöljenek az én tettemért. Tudtam, ha elmenekülök, soha nem találnak rám de te biztonságban leszel. Ha elmegyek te nem csak élni fogsz, de látni fogod amit én nem… látni fogod, hogy Lydia összetörik… hogy a veszteség súlya megfertőzi a lelkét, hogy elvesz az életéből mindent ami boldogságot nyújthat neki. – nem töröm meg a kettőnk
között feszülő távolságot, még akkor sem, mikor tenyere végre enyémre simít. Az érzés egyszerre felemelő és pokoli. Annyi idő telt el nélküle és hallva szavait, látva a tekintetében ülő csalódottságot, úgy érzem, egy kampó szakítja ki szívemet a helyéről. - Reméltem, hogy idővel elfakul az emlékem… hogy megtalálod a magad boldogságát… hogy nélkülem ezek a sötét vágyak megszelídülnek. – vallom be őszintén és nem érdekel mit fog tenni. Karjaiba borulok. Nem lábad könnybe tekintetem de sóhajom elárul. Zavarban vagyok mikor végre elhúzódok tőle. A nő szánalomra méltó nyöszörgése vonja magára a figyelmem. Mellé lépve guggolok hozzá és kisöpörve egy tincset arcából mosolyodom el. – Ó, ugyan, kedvesem… shh… - ujjam ajkára téved majd mellkasára fektetem tenyerem. Lehunyom tekintetem és csontjaira koncentrálva forrasztom össze azokat. A lány, perceken belül teljesen felépül. Rémült tekintettel áll négykézlábra és eszelős hátrálásba kezd. – Nem! Rossz! – Szólok rá élesen és közelebb lépek. – Kár lenne, ha máris véget érne a játék… - mosolyodom el vérmesen és egyetlen mozdulattal teszem a nőt mozdulatlanná. – Játszani akarok! – fordulok hirtelen Benjamin felé. – Mit gondolsz? Nem lenne illendő megünnepelni, hogy ennyi év után ismét egymásra találtunk? – kérdem és kezem nyújtom testvérem felé.


▲ :$ ▲ My December ▲ 321 ▲ made by
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Lakatlan épülettömb Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptyMon Mar 17, 2014 9:42 pm




To: My lovely sister.
i've been waiting for this moment
words: 408  | note: <3 | music: Crawling


Sajnáltam, hogy ezzel kellet nyitnom ennyi idő után.. de első a biztonság, s reméltem hogy ezt megfogja érteni. Az arcáról lerí a fájdalom, nem túlzottan örül a feltett kérdésnek, ami nem túl meglepő.. és ez sajnálattal tölt el engem is.
Közelebb lép hozzám, majd gyengéden nyitva levág egy akkora pofont, ami észhez térít.. azt hiszem rámfért már, s néha úgy érzem a húgom nevel engem, s nem fordítva. Viszont ezzel bizonyosult a tény, hogy tényleg ő áll előttem. A szívem határozottan hevesebben kezd verni, s melegséggel tölt el már a jelenléte is.. a pofon pedig még csak nem is érdekel.
- Semmit nem változtál, húgom. - Nyúlok a sötétségben szinte világító, tüzelő arcomhoz amit ütés ért. Nem hiába az én húgom, van benne erő..
Bármennyire is örülök neki nem vethetem a karjaiba magam, nem ölelhetem magamhoz, ezekután hogy elhagyott.. erősnek kell lennem, legalább addig bírjam visszafogni magam, míg nem tisztázunk mindent.. Eszméletlenül hiányzott.. szavakban nem tudnám kifejezni, mennyire is. Még soha senki után nem éreztem ilyen hiányt..viszont ha nem lépett volna, nem biztos hogy itt lennénk.. oké testvérek vagyunk, de mi sem lehetünk örökre együtt, s talán akkor jött el az a pillanat hogy elváljanak útjaink, s mindkettőnk a saját életével foglalkozzon, erősödjön. Ami látszólag a részéről is sikerrel járt.. csak úgy árad belőle az energia, s az előbb is játszi könnyedséggel játszadozott prédám szívével, ami már aligha dobog.
Mikor Olivia hátat fordít nekem olyanannyira késztetést éreztem arra hogy megöleljem, hogy az valami hihetlen.. valamivel elkellet terelnem a figyelmem. A kis áldozatom hallhatóan alig él, de harcol az életéért...hamis reményeket pedig nem szeretnék kelteni benne.. Azért hoztam ide, hogy meghaljon, s a falhoz dobva mindennemű erölködés nélkül törnek a bordái, csontjai aminek következtében hangos szenvedésbe kezd.. de mintha itt sem lenne, nem foglalkozok vele, csak az oly rég nem látott húgomra figyelek, aki még mindig háttal áll nekem. Már nyúlnék a vállához hogy magamfelé fordítsam, s abban a pillanatban fordul meg, én pedig igyekszem jelét sem mutatni annak, hogy mire is készültem nem régiben. Egyrészben ezért is zavar össze a hirtelen közeledése, gyengéd simogatása, aminek hatására fülig érő vigyor jelenik meg arcomon, a boldogságtól.
- Tudtam én rád valaha is haragudni? Persze rohadtul rosszul esett hogy elhagytál.. de biztos vagyok benne, hogy indokkal. Csak azt nem értem, miért nem üzentél.. azt hittem, lemondtál rólam.. és ezért kicsit neheztelek rád..így elvárom, hogy kiengesztelj.. valamivel. - Nyúlok az arcomat érintő keze után, s a bocsánatkérésével, ami látszólag őszinte volt megenyhül a szívem. Eddig bírtam távolságtartó lenni vele.



Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySun Mar 16, 2014 10:01 pm

Benjamin & Olivia
there's an endless road to rediscover

Nem hiszem el, hogy végre rátaláltam. Annyi idő után valóban itt állt előttem... pontosabban magasodott felém. Vértől mocskos arca, sötét tekintete egy egészen új arcával lepett meg. A tekintete arcomat tanulmányozza, majd a jól ismert mosolyra húzza ajkait. Én viszont a kérdés hallatán hirtelen úgy érzem mint akit hideg zuhany alá löktek. Előre lépek, kezemmel végigsimítok vérfoltos arcán majd durr! Olyan pofon csattan az arcán, amilyet csak egy igazán dühös testvér adhat. - Nem láttál több száz éve, és az első kérdésed felém, azzal a nővel kapcsolatos aki él és lélegzik és akit a legjobban gyűlölök ezen az egész világon? - kérdem tőle és fájdalom csendül meg hangomban. Persze, nem vártam el tőle, hogy magához öleljen mint még mikor gyermekek voltunk hiszen elhagytam és ő minden bizonnyal meggyászolta elvesztésem, eltemetett. Mégis, mégis, titkon reméltem, hogy örülni fog megjelenésemnek... titkon nagyon is vágytam rá, hogy magához öleljen, hogy újra csak ő és én legyünk ezen a világon... hogy megszűnjenek az őrlő titkok és az a pokoli magány aminek már kétszáz éve rabja vagyok.
Elfordulok tőle. Keserű tekintete mindet elárul. Úgy érzem megszakad a szívem és már emlékszem, milyen is igazán érezni. Feltétel nélkül szeretni. Eldobtam magamtól mindent azon az éjszakán amikor megszöktem, amikor elhagytam őt. Persze, ha nagyon akartam találhatok kifogást a tettemre... Benjamin soha nem engedett egyetlen férfit sem közel hozzám... soha nem érezhettem egy szerető csókjait vállaimon landolni amíg mellette voltam. Nem eresztett, úgy óvott mintha csak gyermek volnék pedig már rég nem voltam az. Mellette nem járhattam a saját utamat mert mindig az általa kitaposott ösvényen kellett járnom. Találok okokat de egyik sem enyhíti sem az ő fájdalmát sem az én veszteségemet. Eldobtam a szívem, hogy el bírjam viselni veszteségének terhét de nem tehettem mást. El kellett tűnnöm, hogy ne végezzék ki Lydia szerelmének meggyilkolásáért, ami az én bűnöm volt. A szeretők sora, az erőm azonban nem kárpótolt azért, mert elhagytam. S a tudat, hogy Lydia él, csak még keserűbbé tette önkéntes száműzetésemet. Persze, ahogy elért a hír, hogy vámpírt teremtettek belőle, keresni kezdtem... de mire odaértem ahova az igék segítettek, ő már messze járt és nekem évekbe telt újra rálelnem. Karjaiba akartam vetni magam és elmondani, mennyire sajnálom, hogy elhagytam, hogy ő az egyetlen férfi az életemben akit szeretni tudok... hogy tudom, soha nem tehetem jóvá amit vele tettem. - Sajnálom! - nyögök fel hirtelen ahogy ismét arcára simítom tenyerem de mindketten tudjuk, hogy a szó, nem a pofon miatt hangzik el. S én nem tehetek mást mint várok... várok arra, hogy egyszer megbocsásson nekem.


▲ :$ ▲ My December ▲ 418 ▲ made by
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Lakatlan épülettömb Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySun Mar 16, 2014 8:53 pm




To: My lovely sister.
i've been waiting for this moment
words: 456  | note: gyenge | music: Crawling


Magány..ez az, amit igyekszek megtörni, még ha csak egy pár pillanat erejéig is sikerül. A húgom okozta hiányt egyszerűen senki nem bírja betölteni. Mióta elhagyott bármiféle szó nélkül, senki nem akadt aki enyhíteni tudná legalább egy picit is a hiányát. Bár nem mintha szoros kapcsolatokat is fűznék akárkivel is..
Sokat örlődtem rajta hogy elhagyott.. nem értettem, mire fel. Mindent megadtam neki, kenyérre tudott kenni.. az egyetlen ember, akivel törődök. Mégis elhagyott.. s hosszas idő után magamat kezdtem okolni.. túl kevés teret adtam neki? Ezért hagyott volna el?
Az esti programon pedig említésre sem méltó.. semmi újat nem tartogat. Csak a szokásos teendő.. bárhol.. az utcán, étteremben, esetleg szórakozóhelyen összegyüjtök egy kiszemelt lányt, s elviszem egy semleges helyre ahol aztán fékezzem étvágyamat, s táplálkozzak belőle.
Mivel vámpír vagyok így még csak törnöm sem kell magamat hogy rávegyem tartson velem, s töltse velem az éjszakát.. bár unalmas perceimben állom a kihívást ami általában sikerrel is jár. A nők többsége imádja ezt a külsőt így nincs különösebben nehéz dolgom..csak tudnák, hogy valójában mire készülök és valójában mit is tervezek velük tenni.. ordítozva rohannának előlem, de az a játék is csak nekem kedvezne. Ha egyszer elterveztem valamit annak úgyis kell történnie.. nem fogadok el más lehetőséget.
Általában az erősebb személyiségű nőkre hajtok, szeretem a kihívásokat azonban most fűt a vágy a vér iránt. Az éhség.. az aminek nem tudok nemet mondani ezért is szólítom le az első szemben érkező leányzót az utcán, s idézem meg hogy tartson velem. Ami ígyis történik..
Úgy invitálom be az elhagyatott házba, mintha a közeljövőben valami kellemes dolgot művelnénk egymással, de ez számára közel sincs így. A falhoz döntve gyengéden végig simítok a kezén, a körmeimmel s lassan az arca felé hajolva mutatom meg igazi arcomat, aminek hatására sikokatni kezd, megrémíszti a tudat, hogy mi is vagyok én. Érzi a halálát, és könyörögni kezd ami engem csak még jobban feltüzel. Megszorítva a kezét oda hajolva mélyesztem bele ereibe agyaraimat, s lassan szívom ki az édesen mámorító vért testéből.. azonban a távolból lépteket hallok.. valaki közelít. De nem zavartatom magam..még egy áldozattal több.. nem oszt, nem szoroz.
Ismerős hangot hallok..általában az emberek miután elvesztették az egyik szerettüket a hanguk az, amit elfelednek.. de az én fülemben azóta is itt cseng a húgom hangja..
- Olivia. - Lassan felnézek a vér áztatta arcommal, és sokkol az a tény, hogy tényleg ő van itt, amiben igazság szerint kételkedek. Nem gondoltam volna hogy él, s lehet hogy csak csapda, valaki átakar verni, ami nem lenne túlontúl meglepő.
- Mikor megyünk megünnepelni Lydia halálát? - Húzom mosolyra szám, s a kis áldozatom kezével törlöm le a vért az arcomról több kevesebb sikerrel. Nem észlelek tőle túlzott életjeleket, a szívverése pedig egyre gyengébb..
Sajnálom hogy ez az első kérdésem hozzá ennyi idő után, de kelletének éreztem próbára tenni őt, mielőtt nyakába borulnék tudnom kell, hogy tényleg ő áll- e előttem.



Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySun Mar 16, 2014 12:03 am

Benjamin & Olivia
there's an endless road to rediscover

New York. Nem először járok itt hosszú életem során... de most először teszem meg ezeket a lépteket félelemtől lüktető testtel. Évszázadok óta nem éreztem ezt. Az izgalom és a félelem édes kettőse adrenalinbombaként pulzál testemben. Az egyetlen férfihez készülök aki soha nem hagyott el... akit én hagytam magára. A bátyámhoz készülök. Egy egyszerű bűbáj segítségével találtam rá, most mégis megtorpanok, ahogy elérem az elhagyott ház ajtaját. Gyűlöl, tudom jól. Soha nem fog megbocsátani nekem és miért áltatom magam? Nem is érdemlem meg a kegyelmét. A bátyám és én elhagytam... soha nem tudta, hogy életben vagyok. Mindent neki köszönhettem gyermekkoromban... emlékszem, egészen kislány voltam mikor az angyalok haragosan csaptak össze fejünk felett... mikor villámok csaptak a földbe és mennydörgés rázta meg az eget, Benjaim csítított... még csak kérnem sem kellett soha. Mindig megérezte a félelmet, a fájdalmam.
Ugyan csak mostoha testvére voltam, egy fattyú, mégis úgy vigyázott rám, mintha az egyetlen kincse lennék a világon. Én pedig aznap éjjel a szívemmel fizettem azért, amiért elhagytam.Mire feleszmélek már a házban vagyok. Egy nő sikolya ránt ki a múltból és furcsa mosolyra húzódnak ajkaim. Az én bátyám... épp oly szadista mint én... épp akkora örömét leli abban, hogy másoknak fájdalmat okozzon, mint én. Elégedett léptekkel rovom a távolságot mert kíváncsiságom hajt előre. A nő sikolya zokogásba torkollik majd könyörgésbe. - Kérem.. kérem, ne! - nyögi újra és újra és én végre újra megpillantom őt. A szívem akkorát dobban, hogy hirtelen úgy érzem, az egész mellkasom beleremeg a fájdalomba. A nő zokog, bátyám pedig csuklójába mártja agyarait és durván tépi fel a bőrt, hogy hozzájusson a félelemtől örvénylő vérhez. - Segítsen... kérem. - A nő ezúttal nem a bátyámra néz és nem is hozzá beszél... és ezt én is tudom. Elégedett mosolyom eltűnik. Arcom megkomolyodik és még azelőtt szólalok meg, hogy rám pillantana. - Tudod, hogy ez a félelem még semmi, ugye? - kérdem hirtelen és a nőre pillantok. Egyetlen másodperc sem telik bele és a szíve olyan veszettül kezd zakatolni mintha ezer kilométer per óra sebességgel rohanna halála elől. - Hey Ben... - mondom meglágyulva de nem tudom miben reménykedjek... vagy, hogy reménykedjek-e egyáltalán.


▲ :$ ▲ Hey brother ▲ 352 ▲ made by
Back to top Go down
Olivia Mitchell
Olivia Mitchell
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 80
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Lakatlan épülettömb Tumblr_n0ne4v7isD1rl3gsro4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : •• Please...

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb EmptySun Mar 16, 2014 12:02 am

***
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lakatlan épülettömb Lakatlan épülettömb Empty

Back to top Go down

Lakatlan épülettömb

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Greenwich Village-