Daniel Godfrey

Whispers of the Night


 

Share

Daniel Godfrey

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Daniel Godfrey Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Daniel Godfrey Daniel Godfrey EmptySat Apr 12, 2014 5:44 pm


Elfogadva, üdvözlünk itt!

Daniel, először is üdvözöllek az oldalon, másodszor pedig engem már a pb-del megnyertél. Imádom a választásodat és szerintem tökéletesen passzol a karakteredhez. izgi
De térjünk is rá a lényegre. A karakterlapod nagyon tetszett és egyedi volt. Ehhez hasonlót még nem olvastam soha se. Tetszett a kezdése és a vége is, a jellemzése pedig tökéletes volt. A lényeg az, hogy perfecto lett a karakterlapod, így nem is tartalak fel tovább.
Nyomás foglalózni, majd játszani. Wink

P.S.: Remélem egyszer majd mi is összefutunk izgi
Back to top Go down
Daniel Godfrey
Daniel Godfrey
✤ Posztok száma : 5
✤ Regisztráció : 2014-04-12
✤ Foglalkozás & hobbi : Multifunkcionális vagyok

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Daniel Godfrey Daniel Godfrey EmptySat Apr 12, 2014 5:14 pm



Daniel Godfrey


I had to fall, to lose it all, but in the end it doesn't even matter...





Teljes név: Daniel Godfrey
Születési idő: 1983. 05. 14.
Születési hely: New York
Becenév: Dan, Danny
Kor: 31 év
Faj: Mesmer
Fae Csoport Sötét
Play by: Chris Hemworth






Short description
Céltudatos és elhatározott, akit nem igen lehet eltántorítani a céljának elérésében. Mindig határozott és magabiztos, soha nem inog meg. Az idegenekkel szemben elutasító és hideg, igyekszik önmagát érzéketlennek és hűvösnek mutatni, mintha érzelemmentessége spirituális védelmet nyújtana számára. Az emberekre megvetéssel és elutasítással tekint, irányukba legtöbbször haragot és lenézést sugároz. Ez azonban csak a látszat. Rideg, és kemény lelkének mélyén igenis törődik azokkal, akik bizalmatlansága ellenére nagy nehezen mégis csak sikerrel férkőznek a közelébe. Azokra pedig gondolkodás nélkül zúdítja rá a haragját, akik ezeket a személyeket próbálják meg bántani. Ez az egyik módja annak, hogy jól ki lehessen hozni a sodrából, míg a másik az, ha szavát és szándékát megkérdőjelezik. Egyébként higgadt természetű, már-már hűvös türelemmel rendelkezik. Valódi haragja leginkább önnön személye ellen irányul, amiért hagyta, hogy egy olyan esendő és alantas faj, mint az emberek egyes egyedei fontossá váljanak a számára. Ezért igyekszik annyira még előttük is a keménykezű irányítót adni, és még nekik sem beszél arról, mi zajlik épp benne.
Roppant erős és karizmatikus személy, aki már régen megtanulta kikapcsolni a lelkiismeretét, így nem igazán zavartatja magát különösebben modora, viselkedése és megszólalásai miatt. Merthogy véleményét sosem tartja magában, mindig kimondja, márpedig neki szinte mindenről megvan a véleménye, mind az emberekről, mind pedig azok világáról. Mindenkivel szembeni távolságtartó, olykor lenéző modorát ráadásul még hajlamos némi szarkazmussal, és fanyar, olykor már direkt gúnyos humorral megfűszerezni. Nem törődik különösebben azzal, kiket bánt meg, de ez része a „szerepének”, amit játszik. Szókimondósága őszintévé teszi őt ugyan, mégis azért vannak benne is olyan sötét foltok a lelkén, melyeket nemigen mutat meg másoknak, inkább titkokként őrzi őket. Megfontolt, nem hagyja magát megvezetni, helyette inkább szeret ő a helyzet magaslatán lenni, és másokat irányítani. Ezen, néha már csillapíthatatlan vágya az irányításra, némileg manipulatívvá is teszi, de ezzel ő nem foglalkozik. Meg van elégedve magával, ezért soha egy pillanatig sem gondol arra, hogy esetleg változtatnia kellene.
Ami a külsejét illeti: szereti a kényelmes viseleteket, de olykor szeret elegánsabban is feltűnni, a hatásosabb belépő érdekében. Ezzel amúgy sem szokott problémája lenni, jellegzetes arcával könnyen kitűnik bárhonnan, nem is beszélve szőke-szőkésbarna hajáról, és az amellé párosuló kék íriszeiről.


Story of my life

Már korán megtanultam, hogyan is működik ez a világ. Érdekel a szemszögem? Nos... ezúttal talán kivételt tehetek, és elmesélem neked. Nézz csak körül alaposan, és mondd el, mit látsz. A bárban mindnehol nők táncolnak... az embereim körülöttük. Mint kiéhezett farkasok, úgy legeltetik szemüket "prédáikon", várva, hogy végre elérkezzen a lakoma ideje. Az emberek persze pedig közben mit sem sejtenek arról, mlyen lényekkel is szívnak egy levegőt. Rólam sem tudják az igazat. Persze, kevesen is vannak, akik igen. Még az embereim közül sem bízok meg mindenkiben. Persze, rájuk merek bízni akár nagyobb feladatokat. Fegyverek? Drogok? Esetleg egy ügy elsíkálása? Egyik sem probléma. De a titkaim más tészta. Jól nézd meg, a pultnál a kopasz épp most szívja fel az orrába a fehér port, mely a tegnapi zsákmányunk volt. Kicsivel odébb az egyik fószer megfogja az előtte táncoló fiatal lány kezét, és az elkülönített részhez sétál vele. Mivel nem húzzák ki utána a függönyöket, biztosra vehető, hogy nem csak italoznak kettesben. A hely az enyém. Az emberek az enyémek. A bevétel is az enyém. Nézd csak meg rendesen, ez az én birodalmam. Én építettem fel, és csak azért működik, mert én itt vagyok, hogy irányítsam. Hogy kézben tartsam a dolgokat. Mindez pedig azért lehetséges, mert mindenki csak annyit tud rólam, amennyi szükséges. Sosem árulok el magamról többet, és ez jól is van így. A hatóságok eddig sem tudtak mit kezdeni, hiszen a kapcsolataim megvannak hozzá, hogy el tudjam rejteni az én kis... nos, "vállalkozásomat". Most persze biztosan azt kérdezed magadtól: Hogyan lehetséges ez? Hogy juthatott fel egy magamfajta manipulatív senki ilyen magasra az alvilág ranglétráján? Egyszerű: ez leginkább az élet gúnyos fintorának nevezhető. Mindig is úgy nőttem fel, hogy tudtam, magamról kell tudnom gondoskodni. Anyám korán meghalt, szinte nem is emlékszem rá, kicsi voltam még. Apám részeges szerencsejátékossá vált, kihasználta alakváltó képességeit, és így elérte, hogy az uzsorások ne öljék meg, mert nem voltak képesek a nyomára bukkanni. De persze, egyszer minden "jónak" vége szakad. Ő is érezte, hogy a lába alatt egyre csak forrósodik a talaj. Egyre többször jött hullarészegen haza, idegességével vegyülő dühe pedig abban nyilvánult meg, hogy feszültségét általában rajtam és az öcsémen vezette le. De az adósságai... pontosabban a behajtók idővel utolérték. Mi a testvéremmel addigra már nagyobbak voltunk, tanultunk. Elrabolták őt, hogy apámat vele zsarolják a pénz visszaszerzésének érdekében, így aztán elkezdett alvilági körökben mozogni. Mondanom sem kell, természetesen egyre csak mélyebbre süllyedt saját mocskában. Mialatt pedig én cseperedtem, megszerezett tapasztalatait ő arra használta fel, hogy engem felkészítsen mindenre. Aggresszivitása ellenére féltett, és aggódott az öcsémért, hisz anyánknak a halála előtt megígérte, hogy vigyázni fog ránk. Végtére is... ezt elérte. Nem tudom pontosan, hogyan, még a mai napig sem, de bekerült azok közé, akik elrabolták az öcsémet, Barry-t. Kiszabadította, de ennél többre már nem volt ideje, mert ahogy Barry kijutott, apám lebukott, és végeztek vele. A hulláját a házunkba hozták. Barry és én nevelőotthonba kerültünk, de sosem tettük túl magunkat azon, ami történt. Különösen ő nem. Soha nem mondta el, mi történt vele, miután azok elvitték. Én pedig soha nem nyugodtam bele, hogy nem tudom, kicsoda apánk gyilkosa. Miután nagykorú lettem, otthagytam a nevelőotthont, és önként kezdtem gondoskodni az öcsémről. Emellett persze a tanulmányaimat nem fejezhettem be, pontosabban nem tudtam befejezni, de nem is érdekelt. Csak egy dolog foglalkoztatott: megtalálni a bandát, amelyik az életünk elcseszéséért felelős. Ez hajtott. A drogokkal kezdődött, dílerekkel spanoltam le, és így kezdtem szépen lassan, de tudatosan beszivárogni az alvilágba, miközben különféle tevékenységgel sikeresen pénzt is szereztem. Ráadásul először szűkebb, később szélesedő körökben egyre elismertebbé váltam. Nem volt név, nem volt nyom. A kapcsolatok által elérhetővé vált, hogy ne maradjon hátra használható információ. Ebben pedig nagyban segítségemre volt az adottságom: a mesmer-lét. Az, hogy játszi könnyedséggel irányíthatom kiszemeltemet... leírhatatlan érzés. Főleg, mikor látod az arcán az erőlködést, a próbálkozást az ellenállásra. De sosem győznek. Az mindig én vagyok. Végül pedig sikerült is megtalálnom a felelős brigádot. Kivívtam a tiszteletüket, a gyilkost, apám gyilkosát, s egyben a fejest megöltem az első adandó alkalommal. Furcsa, azt mondják, ez nyomot hagy bennünk. Én csak elégtételt éreztem. Azt, hogy helyreállt a világ egyensúlya. Ezek voltak hát az alappillérek, és csak néhány évbe tellett csupán ezen alapokra építkezve felépíteni a mai birodalmamat. Hatalmam székhelyét. Az itteni alvilág már az enyém, és azon vagyok, hogy ezt mindenki tudja. Hogy mondod? Van egy kérdésed? Ó, szóval, hogy az öcsém! Nos, ő nem maradt mellettem. Miután kijött a nevelőotthonból, más lett. Megváltozott. Sosem mondta el, mi is a baj pontosan, de nem is tartott rá ighényt, hogy beszéljünk róla. Ahogy nagykorú lett, elhagyta a várost. Azóta semmit sem tudok róla. Na jó, ez túlzás. Nyomoztam egy kicsit, és tudom, hogy jelenleg Orleans utcáin ténfereg. Ami azt illeti... hiányzik a szemétláda.
Látod? Széthúzzák a függönyt. A fószer arcán elégedett vigyor, a lány zilált hajjal sétál ki, még utólag is igazgat a szoknyáján. A kopasz a pultnál közben teljesen beállt. Épp a gravitációt próbálgatja sikerültelenül... rá kell jönnie, hogy nem ő Superman. Az asztalomhoz egy magasabb férfi lép oda, miközben egy gyönyörű szőkeség ül le mellém, keze a mellkasomra vándorol, s búgó hangján, széles mosollyal kérdez hogylétem felől. De tekintetem egyelőre a fickóét kutatja az asztal túloldalán. Sötét szemeivel először a mellettem ülő nőre pillant, csak aztán közli morgó hangján, hogy a következő szállítmány épségben megérkezett. Biccentéssel jelzem, hogy elmehet, ő pedig megfordul, és eltűnik a partizó tömegben. A szőkeség keze azonnal lejjebb vándorol rajtam. Látod? Ez vagyok én. Ez az én birodalmam!



Back to top Go down

Daniel Godfrey

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Mesmer-