Lena

Whispers of the Night


 

Share

Lena

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Lydia Cordelia Snow
Lydia Cordelia Snow
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 347
✤ Születésnap : 1472-10-13
✤ Regisztráció : 2014-02-06
: Lena  Tumblr_nkxlsfjXtk1sq43dko3_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ⊱ making plans

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Lena Lena  EmptySat Apr 19, 2014 6:21 pm


Elfogadva, üdvözlünk itt!


Úúúú, Lena.  izgi 
El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök az érkezésednek! Very Happy
Pontosan visszatükrözted azt, amit ettől a karaktertől akartam. Már alig várom, hogy találkozzunk a játéktéren.  izgi 
Egy szó, mint száz.. Nem jártatom tovább a "számat" vagyis inkább az ujjaimat.. Nézőpont kérdése. Rolling EyesVery Happy
Utadra engedlek, de előtte le ne felejtsd lefoglalni a gyönyörű arcodat! cuki
Jó szórakozást! Wink
 
Back to top Go down
Lena W. Crown
Lena W. Crown
✤ Posztok száma : 3
✤ Születésnap : 1597-05-05
✤ Regisztráció : 2014-04-19
: Lena  Wow-Ginnifer-Goodwin-once-upon-a-time-31561144-500-390
✤ Foglalkozás & hobbi : Sajtóreferens, NYSE Euronext

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Lena Lena  EmptySat Apr 19, 2014 6:11 pm



Lena Wall Crown


Canis sine dentibus latrat.





Teljes név: Lena
Születési idő: 1597. május 5.
Születési hely: Norvégia, Oslo
Becenév: -
Kor: 417
Faj:  valkyrie
Fae Csoport világos
Play by:Ginnifer Goodwin






Short description
Sötét hajú, fehér bőrű, középmagas - ha körözést adnának ki, ezek lennének a legfőbb paraméterek. Átlagos külsővel bírok, és átlagon felüli ízléssel öltözködés terén. Erre a századra a felszínes megítélés a jellemző, fokozottan igaz hát, hogy a ruha teszi az embert. Előbb a külsőségek, utána a bankszámlakivonatok és végül jöhet a személyiség, a fontossági sorrendet nem különösebben nehéz megtanulni. Kortalannak mondott arcommal aktuális szeszélyem szerint öltözködöm hol East Sideról szalajtott egyetemistának, hol Stepfordi feleségnek, hol pedig szajhának - elhiszik rólam, hogy az vagyok aminek látnak, ameddig ki nem nyitom a számat. Egyre nagyobb az erőm, kihatással van a magatartásomra: egyre türelmetlenebb vagyok a világ legagresszívebb városában. Ilyenkor jön jól, hogy nincsenek barátaim egy szőke boszorkányt leszámítva, akivel generációk óta vagyunk tettestársak: néha belekényszerülök az erkölcsi iránytű szerepébe, mert ahogy a dalban Júlia nem akart a földön járni, Lydia is hajlamos olykor túl messzire menni.


Story of my life

- Evans? Ripley? Esetleg Quinn? - Emelem kérdő tekintetemet a helyi irathamisító srácra pedig tudom, hogy nem figyel rám: érkezésemet követően frusztrációi rejtélyes módon előjöttek, mostanra a kétség és a féltékenység felváltva mardossa. Ha szükségem lenne segítségre az új nevem kiválasztásában, most komolyan meg lennék bántva. A vastag telefonkönyv gerince koppan az asztal szélén ahogy ráejtem, várván hol nyílik ki.
- Aaaw, C! Kétszáz-kétszázhúsz éve már volt egyszer C betűs nevem, ha jól emlékszem Coburg... Lydia akkor is nyomozott valaki után, engem pedig éppen készült megenni az unalom. Örültem, hogy elhívott segítségnek, jó kis csapat vagyunk, pláne mióta leálltam a mértéktelen piálással. Magával a gátlástalansággal nem lenne baj, de esetemben nem egészséges elveszíteni a kontrollt: a kiszemelt díszhím ahelyett, hogy gerincre vágott volna leugrott a tetőről, mert annyira félt, hogy nem tud majd teljesíteni az ágyban. Azt a csalódást... De talán jobb is, hogy meghalt, gondolj bele milyen lett volna, ha esetleg egymásba szeretünk, ő megkér, én igent mondok és lett volna belőlem Lena Coburg Donovan. Nem tudnék együtt élni az LCD monogrammal. Van egy tollad? - Csiripelek szinte lélegzetvétel nélkül, hisz egy büdös szót nem fog megjegyezni. A barátnőjére gondol, hogy az talán hűtlen lesz ma éjjel, hiszen ő is megcsalta noha nem derült ki még. Nem kellene ilyen keményen bánnom vele, de amióta megkezdődött a folyamat roppant ingerlékeny vagyok. Nem csináltatta meg a háza előtti járdaszakaszt, a Manolo Blahnikom megszenvedte az eső utáni dagonyázást - kicsinyes bosszú, de az én lelkemnek jót tesz, és mert úgysem figyel, hazudnom sem kell. Elengedem a tollat a telefonkönyv fölött, nagyjából méteres magasságból, oda sem figyelve, aztán keresem a kék kis pöttyöt. - Crown. Lena Crown. Túl egyszerű, olyan kispolgári így, igaz? A Wall Streeten szándékozom dolgozni, nem lehet egyszerű hangzású nevem a sok pedigrés közt, egyetértesz te is? Mit szólsz a Lena Wall Crownhoz? - Hallgatás beleegyezés, halandó véleményére egyébként sem adok. Felírom a firkapapírra a többi kitalált adatom mellé, majd megszabadítom a srácot a saját befolyásomtól, hogy elkezdhesse végre a munkát. Kicsit zavart még, kicsit bamba, így az arca elé csettintek. - Nekilátsz még az idén, Matt?



Back to top Go down

Lena

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Valkyrie-