Igazgatói iroda

Whispers of the Night


 

Share

Igazgatói iroda

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Samantha Dorne
Samantha Dorne
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 45
✤ Születésnap : 1993-04-14
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Igazgatói iroda Tumblr_n1s6a4VCaa1s8ccbto8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ↯ cukrász || művész lélek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Igazgatói iroda Igazgatói iroda EmptyTue Aug 19, 2014 9:54 pm


Lezárt játék!

Back to top Go down
Samantha Dorne
Samantha Dorne
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 45
✤ Születésnap : 1993-04-14
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Igazgatói iroda Tumblr_n1s6a4VCaa1s8ccbto8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ↯ cukrász || művész lélek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Igazgatói iroda Igazgatói iroda EmptySat May 10, 2014 6:54 pm

Bo ↯ Kenzi



Iskola. A hideg is kiráz attól, hogy még egyszer be kelljen tennem a lábam egy ilyen helyre, de ha muszáj akkor muszáj. Soha nem szerettem ide jönni. Mindig volt egy kialakult hierarchia, ami annyira nyomasztó volt, hogy pár diák már fulladozott tőle. Én soha nem a tetején helyezkedtem el, de nem is engedtem, hogy a legaljára túrjanak és halálra szívassanak. Nem tűrtem el. Kiálltam magamért és végül mindenki jobbnak látta, ha elkerült. Leginkább ezért kerültem az igazgatóiba sokszor. Mindig rám tudták hárítani a balhét, de én nem bántam. A végére, már elég jól összebarátkoztam az igazgató helyettessel. Elbeszélgettem vele s kialakult egy jó hangulat, de ez abban a pillanatban, hogy átléptem az igazgatói ajtaját köddé vált. Komor tekintet fogadott minden egyes alkalommal. Az elkényeztetett tinik szülei voltak az iskola legnagyobb támogatói és én mégis, hogy merek kiállni magamért. Nem ezekkel a szavakkal hallottam ezerszer, de ez volt a mondanivalója.
Rideg folyosók, de szinte mindegyiknek ugyanaz a forrása. Az igazgatói iroda. Azonban valahogy most nagyon nem akartunk odaérni, de végül megtaláltuk és most kivételesen örültem annak, hogy ledobhattam magam az igazgató előtti fotelok egyikébe. Most nem voltam bajban, hanem mások voltak bajban és egy igazgató kérte az én segítségemet. Büszkeséggel töltött el a dolog. Keresztbe fontam a lábaimat és hátradőlve figyeltem az igazgatót s rájöttem, hogy mennyire várom már, hogy este legyen és egy kicsit kikapcsoljunk. De előtte még meg kell oldanunk ezt az ügyet.. Addig amúgy sincs egy perc pihenőnk sem. Mert ezen kattogna mindkettőnk agya. Nem vártam meg míg felvázolja a helyzetet.. Tulajdonképpen azt már megtette a telefonban, hanem rögtön megbombáztam pár kérdéssel.
Szóval egy diák sem bukkant fel azóta? Milyen időközönként tűntek el? Hol látták őket utoljára és ki? – Kinyitotta a száját, hogy megválaszolja a kérdéseket, amikor berontott a helyettese az irodába kis híján az ajtót is kiszakítva a helyéről. Levegőt is alig kapott egy kicsit talán még remegett is. Hát valami nagyon megijeszthette az egyszer biztos. – Elnézést, hogy csak így berontok, de megtalálták az első áldozatot. Az egyik üres osztályteremben hagyták a testét.. Itt vannak, már a rendőrök is és azt mondják, hogy egy csepp vér sem maradt a szervezetében. – Darálta el a helyettes, de én szinte rögtön tudtam, hogy mire gondoljak. Vámpírok? Ki az a szerencsétlen vámpír, aki egy iskolát szemel ki étteremnek? Mondjuk örülök, hogy az én időmben ilyesmi még nem volt. Az kellett volna még az életemben.
Időközben a tekintetem az helyettes és az igazgató között pattogott, majd mikor az igazgató megköszönte az információt megtudtam az előbb berontott hölgyemény nevét is, Nancy. Szép név. Tekintetem visszakalandozott Bo-ra, hogy most megyünk megnézzük-e a gyereket avagy hogyan is tovább.




Back to top Go down
Beth Dennis
Beth Dennis
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 16
✤ Születésnap : 1985-05-07
✤ Regisztráció : 2014-04-16
: Igazgatói iroda Tumblr_n122xtfdih1qhjtiso2_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ઈ szabadúszó jótevő

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Igazgatói iroda Igazgatói iroda EmptySat May 03, 2014 12:17 pm

Bo & Kenzi

Rengeteget jelent számomra, hogy Ő itt van nekem és próbál valamiféle lelket önteni belém, ami talán már némiképp sikerült is neki. Elképesztő ez a nőszemély. Ember létére néha még az életét is képes lenne feláldozni másokért, és még több hősiesség szorult belé, mint a fae társadalom egyes tagjaiba. Néha kicsit féltem is Őt, hisz lehet, hogy talpraesett és rettentő szívós, de ez nem biztosíték semmire, és fogalmam sincs, hogy mi lenne velem nélküle. Konkrétan olyan lenne mintha leszakították volna mindkét karom, vagy mintha mozgásképtelen lennék, de azt hiszem ezt nem is kell tovább taglalnom.
- Teljes mértékben benne vagyok. Mostanában úgyis eléggé elvoltunk havazva. – húzódott egy halvány mosolyra a szám. Távol áll már tőlem az érzés, hogy milyen az amikor mindketten kirúgunk a hámból és kő kövön nem marad, és pont ez hiányzik, egy jó kis „Kenzi és Bo” est.
De ráérünk azután bepótolni a lemaradásunk, miután gyorsan letudtuk ezt az ügyet és a gonosz seggére vertünk.
A biztonság kedvéért indulás előtt a csizmám szárába csúsztattam egy vadászkést. Kitudja mikor veszem hasznát? Az esetek többségében használnom kellett eddig, sajnos van olyan amikor már az erőm sem biztosíték semmire.
- Nem is te lennél, ha nem fordultál volna meg ott párszor. – nevettem fel halkan. Majd amint Kenzi belém karolt el is indultunk, nyakunkba véve az ügyet.
Őszintén szólva eléggé elvagyok már hidegülve az iskolától, valahogy sosem kötött le igazán, ezért se megyek túl sűrűn a közelébe.
De ez az intézmény eléggé jólszituáltnak tűnt, és meglehetősen nagynak, akárcsak egy hatalmas labirintus. Viszont ennek ellenére végigbaktatva jó pár folyosón nem is telt sok időbe megtalálni az igazgatói irodát.
Egy határozott mozdulattal kopogtam be, mire pár másodpercen belül jött is a válasz, miszerint bemehetünk.
Kinyitva az ajtót léptem be az irodába, majd még egy pillanatra hátrakukkantva ellenőriztem, hogy Kenzi követ e, hisz az elmondottak alapján nem lehetett neki túlzottan kellemes hely az igazgatói iroda, mondjuk ezt abszolúte megértem.
Becsuktam magunk mögött az ajtót, majd amint szembe kerültünk az igazgatóval rögtön udvariasan ránk is köszönt az eléggé pocakos kopaszodó öregember, de az arca mégis segítségkérően vetült ránk, és némi kétségbeesés is sugárzott róla. Amit nem is csodálok, elvégre az intézmény jó híre függ ettől az ügytől.

▷Music: ide, ide ▷ Note: hug ▷ Words
©️
[/quote]
Back to top Go down
Samantha Dorne
Samantha Dorne
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 45
✤ Születésnap : 1993-04-14
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Igazgatói iroda Tumblr_n1s6a4VCaa1s8ccbto8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ↯ cukrász || művész lélek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Igazgatói iroda Igazgatói iroda EmptyFri May 02, 2014 9:33 pm

*****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Igazgatói iroda Igazgatói iroda Empty

Back to top Go down

Igazgatói iroda

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Iroda
» Igazgatói szoba
» Igazgatói szoba
» Igazgatói szoba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Középiskola-