Avarosa S. L. Jones

Whispers of the Night


 

Share

Avarosa S. L. Jones

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Avarosa S. L. Jones Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Avarosa S. L. Jones Avarosa S. L. Jones EmptyTue May 13, 2014 10:43 pm


Elfogadva, üdvözlünk itt!
Ava! izgi:izgi:Nagyon szeretem a pb alanyodat. cuki
Először is az idézeted nagyon tetszik, mondhatni már ezzel megfogtál, majd jött a többi dolog is. Nagyon tetszik az, hogy egy ennyire erős nő a karaktered, de van gyenge és kedves oldala is. Imádom még mindig ahogyan írsz, mert élvezet olvasni az írásaidat, hiszen mindig megtudsz lepni egy-egy új dologgal. cuki
A karakterlapod és a jellemzésed is nagyon jó lett, így nem is tartalak fel tovább. Nyomás foglalózni, majd játszani. cuki

U.i.: Remélem hamarosan mi is találkozunk játéktéren. cuki izgi

Back to top Go down
Avarosa Jones
Avarosa Jones
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 5
✤ Születésnap : 0895-07-16
✤ Regisztráció : 2014-05-12
: Avarosa S. L. Jones Tumblr_n4t0qvYgcF1qcxymno5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : Rendőr

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Avarosa S. L. Jones Avarosa S. L. Jones EmptyMon May 12, 2014 10:33 pm



Avarosa Jones


Sose sebesíts meg egy ellenséget, ha meg is tudod ölni. A halottak nem szomjaznak bosszúra.




◯ Teljes név: Avarosa Serylda Liara Jones
◯ Születési idő: 895
◯ Születési hely: Norvégia
◯ Becenév: Ava
◯ Kor: 1119
◯ Faj:  Valkűr
◯ Fae Csoport Semleges
◯ Play by: Kathryn Winnick
◯ Speciális ékszer: -
◯ Kapcsolat a családdal: A férjemmel még mindig boldogok vagyunk, kell ennél több?





Short description
Magabiztos, erős jellemmel vagyok megáldva, persze ez azért van , mert már több ,mint ezer éves vagyok, nem könnyű engem lóvá tenni. De nem is érdemes, ha rájövök arra, hogy becsaptál akkor kő kövön nem marad. Jobb esetben gyors halálod, rosszabb esetben pedig megkínozlak, ez kedvfüggő. Viszont elég kedves, segítőkész nő vagyok, aki még több száz év után is hűséges a férjéhez, és a szerelmem sem apadt iránta, inkább csak nőtt. Több, mint ezer éves vagyok, így szinte semmi nem lep meg, sok mindent láttam, s sok mindent éltem át. Manapság nehezen lehet felbosszantani, s az önuralmam is nagy, mert a páromnak vannak heppjei amiket nem mindenki viselne el. Az meg, hogyan is nézek ki, nem olyan fontos. Átlagos vagyok, szőke hajjal, kékesszürke szemem van, az a tipikus norvég. Izmosabb vagyok, mint az átlag nők Amerikában. Ezt annak köszönhetem, hogy imádok mindenféle harcművészetet,s szinte mindegyikben a legjobb vagyok. Persze nem dicsekszem vele.


Story of my life

895 Norvégia.
Ebben az időben a viking törzsek között gyakori volt a viszály. Én meg pont ilyenkor láttam meg a napvilágot, mikor anyám felett kardok csattogtak, na jó nem pontosan felette, de az apám nem volt mellette mikor világra jöttem. Sőt én sem ismertem, azon a napon meghalt. A törzsünkön belül is harag volt, atyám csak elfogadta kihívást, nem akart gyáva lenni,s ez lett a veszte. De legalább anyámnak, és nekem nem lett bajunk, csak megfosztottak minket a tisztségünktől. Pedig csak akkor születtem. Viszont nem tehettem ellene semmit, egy pár perces csecsemő nem fogja megváltani a világot.
A hagyományokhoz híven 14 éves lehettem mikor férjhez adtak. Szerencsésnek mondhatom magam, mert ahhoz mentem hozzá aki a gyerekkori szerelmem volt .Persze ez a mostani világban durvának tűnik, hogy annyi idősen már férjem volt, sőt egy lányom született utána, bár nem élt túl sokáig egy fertőzés elvitte. A mai napig gyászolom őt. Pedig azt hinné az ember, hogy egy valkűr lánya is kibír mindent, de az istenek játékot űznek velünk. Istenek? Miért mondom ezt? Mert régi darab vagyok, az én isteneim Odin és Thor, na meg többi skandináv istenség, áldozni is szoktam nekik, ezt a hagyományt a mai napig őrzöm. A férjem már kevésbé, mai nyelven ateista, de én így szeretem, több dologban is eltér a véleményünk, de így egészítjük ki egymást. Persze ez gyakran fullad vitába is mikor egymást akarjuk meggyőzni, aztán többnyire ő az aki megadja magát. Elhiheted, hogy több, mint 1000 év alatt sok mindent csináltam, valamire nem is emlékszem, kapcsolatokat építettem ki. Ha úgy gondoltam, hogy nem helyes az amit csinálnak akkor rendet csináltam. Harcoltam, mert egy viking nőt a harc éltet.
Napjainkban New York-ban élünk a belvárosban, a bűnüldözésben dolgozunk, mert az illik hozzánk a legjobban, és egy két éves kislányt nevelünk boldogan.



Back to top Go down

Avarosa S. L. Jones

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Valkyrie-