Fürdőszoba

Whispers of the Night


 

Share

Fürdőszoba

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyMon Jun 23, 2014 9:47 pm


Destiny & Aiden

I love you...

 +18

Azt már tudtam, hogy nem hagyja hidegen az, amikor az ajkamba harapok és őszintén bevallva néha direkt csináltam. Láttam rajta, hogy milyen hatással van rá, de ez még mindig kisebb számban fordult elő. Ez amolyan automatikus dolog volt nálam. Sokszor magam sem vettem észre, hogy éppen az ajkamba harapok. Mások meg már többször is szóltak emiatt, de soha se sikerült leszoknom erről és talán már soha nem is fog sikerülni.
Éreztem kezének az érintését, majd pedig ujjainak a játékát melleimen. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy hidegen hagyott az amit csinált. A légzésem és a pulzusom is egyre szaporább lett. Nagyon is élveztem azt amit csinált. Egy pillanatra még a szememet is lehunytam miközben csípőmmel mozogtam és éreztem ujjainak mesteri játékát. Minden megszűnt abban a pillanatban, csak ő és én voltunk, illetve az a leírhatatlan, isteni érzés, amit neki köszönhettem... megint. Nem sokkal később ülőhelyzetbe került, testünk szinte összeért a fülledt fürdőben, majd pedig a keze a hátamra siklott. Pár másodperccel később, pedig kicsit hátrébb döntött és a másik kezével pedig a mellembe markolt, ami először kicsit meglepett, majd a szájának és nyelvének játéka egyre inkább kezdett az őrületbe kergetni. Éreztem, hogy egyre közelebb kerülök ahhoz, hogy újra a mindent elsöprő érzés a hatalmába kerítsen és átjárja az egész testemet. Éreztem apró harapását, majd pedig nem sokkal később mind a ketten elélveztünk. Viszonoztam gyengéd csókját és mosolyogva pillantottam rá. Figyeltem őt és egy pillanatra se vettem el róla a tekintetemet, majd szép lassan kicsit megemelkedtem és visszaültem a vízbe, de hirtelen olyat mondott amire nem számítottam. Egy darabig nem bírtam megszólalni, csak néztem őt. A szívem és a pulzusom is kezdett végre megnyugodni, de attól amit mondott hirtelen újra csak úgy kalimpált. Először azt hittem, hogy ez meg se történt, csak képzeltem, de a tekintetét elnézve ez tényleg megtörtént. Éreztem gyengéd csókját és talán ez volt az aminek köszönhetően észhez tértem és sikerült végre megtalálnom a hangomat.
- Én is szeretlek téged.- mondtam az ajkai fölött suttogva, mintha valami titkot mondtam volna neki. Pedig ez eddig is eléggé nyilvánvaló volt, csak eddig nem mondtuk ki. Azt mondják páran, hogy a szavaknak nagyobb súlya van és nekik talán igazuk is van. Újra gyengéden megcsókoltam őt, miközben egyik kezemmel az álla alányúltam, majd pedig nem sokkal később felálltam. Megnyitottam a vizet és elkezdtem letusolni magamat, hiszen az a víz már mindennek nevezhető volt, de tisztának nem. Egy darabig hagytam neki, hogy élvezze a látványt, majd pedig játékosan kicsit lespricceltem vele és hangosan elkezdtem nevetni. Figyeltem amint lassan feláll, majd pedig megpróbálja megszerezni a kezemből a tusolót, ami nem ment volna neki nehezen, de ő is inkább elvicceltem ezt az egészet, így nem csak ő, vagy én lettünk csuromvizesek, hanem az egész fürdő. Miután kiszórakoztunk magunkat "gyerek módjára", akkor tusfürdőt nyomtam a kezemre, majd pedig szép lassan elkezdem őt megmosni. Leöblítettem róla a habot, majd ezek után egy gyengéd csókot leheltem az ajkaira és kiléptem a fürdőből miközben kihúztam a dugót. Magam köré tekertem egy törülközőt, majd pedig a hajam köré is csavartam egyet, ezek után pedig a kezembe fogtam egy másik és figyeltem őt.  Meglóbáltam játékosan előtte, majd amikor utána nyúlt, akkor elhúztam előle kuncogva, majd pedig ártatlan arccal néztem fel rá.
Mit kapok cserébe? - kérdeztem játékosan tőle. Nem akartam semmi nagy dolgot se, csak egy újabb csókot akartam tőle lopni, de valahogyan nem tudtam megállni azt, hogy ne húzzam őt kicsit.

ઈ Zene: I Was Made For Loving You
ઈ Note:  cuki 
ઈ Words: 562



Back to top Go down
Aiden Shepard
Aiden Shepard
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 154
✤ Regisztráció : 2014-05-29

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptySun Jun 22, 2014 8:21 pm

Desty & Aiden
What a day...

Nem arról van szó, hogy fájt amikor erősen rámarkolt, hanem inkább arról, hogy kellemetlen érzés fogott el. Nem is az, hogy eget rengető fájdalom, tényleg, egy kisebb kellemetlen érzés. Épp ezért is fogtam meg a kezét, és ültettem magamra. Majd mikor lágyan elmosolyodott, majdnem elolvadtam. Gyengém ez a mosoly, komolyan mondom. Bár őszintén szólva nem csak ez a mosoly, hanem az érintései, csókjai, minden ami vele kapcsolatos. Mikor egy apró csókot lop tőlem akkor is hiányérzetem lesz, mert többre vágyok. Annak meg hatása is van, mikor az ajkába harap, egy fél ütemet a szívem kihagy, magam sem tudom miért, de utána meg normálisan ver. Ugyanúgy én is beleharapnék az ajkába, ahogy ő csinálja.
Lassan, de nem gyilkos lassúsággal simítottam végig a testét, és újra elkezdtem ujjaimmal játszadozni a melleivel. Nem sokkal később elkezdte mozgatni a csípőjét. Mindkettőnk feladata megvolt. Míg én a csípőmet nem mozgattam, ő azt tette. A csókját viszonoztam, de a melleiről nem mozdultak el az ujjaim egy pillanatra sem, sőt, még könnyebbé is tette a dolgomat, nem kellett annyira nyújtózkodnom. Majd nem sokkal később magam is ülőhelyzetbe léptem, és átöleltem. Testünk szorosan egymáshoz simult, majd pedig a hátánál fogva kicsit hátrahajtottam őt egyik kezemmel, a másikkal pedig gyengéden belemarkoltam az egyik mellébe, és a mellbimbóját a számba vettem, kicsit megszívtam, majd pedig nyelvemmel köröztem újra és újra, végül pedig gyengéden megharaptam, hogy közel se érezze fájdalmasnak. Közben egyre inkább fokozta a tempót, mire magam sem tudtam már másra figyelni, pillanatokkal később pedig mindketten elélveztünk. Az arcát kezeim közé fogtam, és megcsókoltam, miközben lassan hátradőltem. A csók után félresimítottam a haját a füle mögé.
- Szeretlek… - Mondtam ki végül, csak megtört a jég. Minek is titkolni az ilyet, úgyis világos, hogy mit érzünk egymás iránt, egyedül még csak szavakba nem öntöttük. A szívem még mindig majd kiugrott a helyéről, és éreztem amint az övé szavaim után kicsit még inkább hevesebbé váltak. Mosolyogva csókoltam meg újra.




ઈ Zene Kiss Me
ઈ Note +18
ઈ Words 318


Back to top Go down
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyFri Jun 20, 2014 11:21 pm


Destiny & Aiden

I love you...

 +18

Nem volt könnyű eset ő se, de én se vagyok könnyű eset. Talán pontosan emiatt értjük meg ennyire jól a másikat. Sokszor vannak bunkó, vagy kevésbé bunkó beszólásai, de valahogy ezeket se veszem magamra, vagy pedig elszámolok tízig magamba és utána mosolyogva pillantok rá. Sokszor mondták már, hogy nehéz és nem egyszerű személyiség vagyok és ezt nem is tagadom. Erre már biztosan Aiden is rájött, hiszen míg  sok mindent elmondott magáról, vagy arról, hogy éppen mit csinál, addig én nem igen. Nem azért, mert nem akarom elmondani, vagy nem akarom közel engedni magamhoz, egyszerűen én csak sokkal nehezebben beszélek a múltamról, magamról és arról amit éppen csinálok. Sokan úgy vélik, hogy egy fal van körém építve és talán nekik van igazuk, nem tudom, de azt tudom, hogy őt mégis hamarabb közel engedtem magamhoz, mint bárki mást, ha nem is sokat mutattam meg magamból, mégis több mindent elmondtam neki, mint amit szoktam ennyi idő alatt. Sokan azt mondják, hogy a szerelem sok mindenre képes. Képes megváltoztatni az embereket, de nem akarom, hogy megváltozzon, hiszen ilyennek szerettem meg és azért szeretem őt amilyen. Én úgy gondolom, ha valakit igazán szeretsz, akkor nem akarod megváltoztatni, mert el tudod fogadni olyannak amilyen és én pontosan olyannak szeretem amilyen.
Nem akartam se kínozni őt, se fájdalmat okozni neki, de úgy néz ki talán mégis csak sikerült akaratlanul kicsit fájdalmat okoznom neki. Újabb nyögés hagyta el a torkát, amikor kicsit erősebben fogtam meg a férfiasságát, de ez teljesen másabb volt, mint a korábbi sóhajai. Ekkor kicsit lazábban fogtam meg a kezemmel, de továbbra is folytattam a kényeztetését, majd egyszer csak a keze a kezemre csúszott és figyeltem őt. Nem értettem először, hogy miért teszi ezt, hiszen úgy tűnt élvezi a dolgot, illetve már többször is sikerült őt élvezethez juttatnom mind a kezem, mind a szám által. Majd hirtelen megmozdult és ülőhelyzetbe került és nem sokkal később pedig belém "csúszott". Talán egy kisebb meglepettség is kiült az arcomra, majd pedig viszonoztam a mosolyát és egy pillanatra még az ajkamba is haraptam, amikor megéreztem fürkésző tekintetét magamon, illetve a kezének gyengéd érintését a mellemtől lefelé a hasamig, majd pedig visszafelé a mellemig. Nagyon jó érzéssel töltött el az, hogy újra a testünk "összeforr", egyé válik. Vágytam arra, hogy együtt érhessük el a gyönyört, hiszen annál jobb nincs is bárki bármit is gondoljon vagy mondjon. Éreztem ujjainak mesteri játékát a melleimen, mire egy apró nyögés hagyta el a torkomat, majd pedig szép lassan elkezdtem mozogni a csípőmmel, majd  közelebb hajoltam hozzá és gyengéden megcsókoltam őt, mire nyelvünk soha véget nem érő "táncra kélt."


ઈ Zene: I Was Made For Loving You
ઈ Note:  cuki 
ઈ Words: 426



Back to top Go down
Aiden Shepard
Aiden Shepard
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 154
✤ Regisztráció : 2014-05-29

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyFri Jun 20, 2014 10:05 pm

Desty & Aiden
What a day...

Talán igaz is az a mondás, hogy egy nő bárkit képes megváltoztatni. Talán, de egyelőre még senki által nem tapasztaltam ezt. Igaz is lehet a mondás akar, de ha az a bizonyos nő miért akar megváltoztatni? Miért nem tud úgy elfogadni amilyen vagy? Ezért is tartom hülyeségnek az egészet, mert ellentmondásos. Ha valakit szeretsz, azt elfogadod úgy ahogy van, nem pedig megváltoztatod. Képes lennék változni Destiny miatt ha szüksége lenne rá, de nem eget rengető változásról lenne szó. Tehát nem a gyilkolásról. Ellenben tudom, hogy ő nem akar megváltoztatni. Félt engem, való igaz, de szeret is, olyannak amilyen vagyok. Legalábbis gondolom. Mióta ismerem tudja, hogy milyen ember vagyok, mégis félt engem, a közelemben akar lenni állandóan, és könnyedén veszi a bunkó vagy nem bunkó beszólásaimat. Lepattintja magáról maximum ezeket.
Egyre hevesebbé vált a szívverésem, amint gyorsításba fogott, még az sem hatott meg annyira, hogy erősebben rámarkolt a férfiasságomra. Először legalábbis nem. Ugyanúgy élveztem tovább az egészet, mígnem újra, és erősebben csinálta ugyanezt. Egy halk nyögés hagyta el a torkomat, de ez kevésbé sem az élvezettől, jobban inkább a fájdalomtól. Nem tudom mit gondolt, de szerencsére nem is tartott sokáig ez, habár nem tűnt úgy mintha miattam hagyta volna abba az egészet. Egyre közelebb jártam már a véghez, mikor a kezem Destiny kezére siklottak, és megállítottam őt. Elmosolyodtam, majd pedig újra ülő pozícióba helyeztem magamon, a férfiasságomat pedig belé helyeztem. Eleget dolgozott már mind a kezével, mind a szájával, de egyszer sem éltem még vele át ezt a pózt. Pedig naponta nem egyszer szoktuk csinálni. Ugyanolyan lágy mosollyal köszöntött vissza rám, kicsit szívem is elkezdett megnyugodni ez alatt a másodpercek alatt. Sikerül legalább tovább húznom az egészet. Miközben alatta voltam lassan elkezdett a melleitől lefelé haladni a kezem, egészen a hasáig, majd újra vissza a melleire. Látszólag ő is élvezte az egészet, ha pedig szerencsém van, vagyis neki, akkor újra elérheti a gyönyört, most viszont egyszerre. Nincs is annál jobb. Ezért kezdtem is el újra a melleivel játszadozni, egyre inkább ingerelve őt.




ઈ Zene Kiss Me
ઈ Note +18
ઈ Words 331


Back to top Go down
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyFri Jun 20, 2014 8:34 pm


Destiny & Aiden

I love you...

 +18

Nem túl gyakran szoktam mondani azt, hogy szeretlek. Még a barátaimnak se sokszor mondtam, egyszerűen a tetteimből tudják azt, hogy szeretem őket és fontosak számomra, illetve Aidennel nem régóta ismerjük egymást, de mégis úgy érzem, hogy nélküle már üres lenne az életem. Olyan dolgot találtam, amiről soha se gondoltam volna, hogy meg fogom találni, hogy ilyet fogok érezni.  Fontos számomra és pontosan tudom, hogy mivel foglalkozik, mit tesz és még ez se tud elriasztani. Többször megfordult már a fejemben, hogy beszélek vele, hiszen féltem őt, de még se kérhetem azt, hogy adja fel azt, ami úgymond élteti őt.  Persze megint más dolog, hogy valaki ezer éve orvgyilkos, vagy volt olyan korszaka, amikor az volt. Tudtam jól, hogy mivel jár ez a dolog és talán pontosan ezért is féltettem, illetve ha fontos valaki akkor természetesen, hogy aggódunk érte és én nagyon is aggódtam érte. Több napja nem hallottam már róla és emiatt még inkább idegeskedtem, hiszen fogalmam sem volt arról, hogy vajon mit tennék akkor, ha valami komoly baja esne. Próbáltam megfejteni, hogy vajon pontosan mit is érez irántam, de abban biztos voltam, hogy nem csak futókaland vagyok számára. Fontos vagyok számára,hiszen benne van a szemében és minden egyes apró mozzanatában.
Nem állt szándékomban most kínozni őt, hiszen most semmi okom se volt rá, illetve szerettem volna őt boldoggá tenni, örömet okozni neki. Elmosolyodtam, amikor hallottam halk sóhaját, aminek következtében még inkább elkezdtem kényeztetni őt a kezemmel. Figyeltem őt, majd amikor az államhoz nyúlt két ujjával és közelebb húzott magához, akkor elmosolyodtam és viszonoztam a gyengéd csókját, majd pedig egy apró puszit leheltem az ajkára és közben a kezemmel fokozatosan elkezdtem gyorsítani a tempót. Hallottam ahogyan szaporábban veszi a levegőt, illetve apró sóhajait is, amik még inkább arra biztattak, hogy folytassam azt, amit eddig csináltam. Az ujjaim kicsit szorosabban fonódtak a férfiassága köré és egyre gyorsabb tempót diktálva mozgott a kezem rajta. Keményebben megszorítottam, húzogattam kicsit, majd pedig hüvelykujjammal elkezdtem körözni kicsit a hegyén. Figyelem őt és újból megcsókolom és érzem, hogy hamarosan el fog élvezni, mire mesteri ügyességgel folytattam az ujjaimmal, a kezemmel a kényeztetését.
ઈ Zene: You & Me
ઈ Note:  bújik 
ઈ Words: 348



Back to top Go down
Aiden Shepard
Aiden Shepard
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 154
✤ Regisztráció : 2014-05-29

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyFri Jun 20, 2014 11:55 am

Desty & Aiden
What a day...

Évek, sőt évtizedek óta érzem újra azt, hogy aki mellett vagyok, az végre magát is meg tudja védeni. Legalábbis jobban mint egy ember, hosszabb ideig. Ha valaki, aki rám pikkel jön, és megtalálja őt, akkor tud egy ideig védekezni, mire ideérek. Van egyfajta érzékem a veszélyekhez, magam sem tudom miért, vagy hogyan fejlődött ki bennem ez. Szimplán érzem, ha egy szerettem bajban van, és egyből rohanok is a segítségére. Vagy ha a világ másik felén vagyok, akkor valakit elküldök segíteni. Néha jobb együtt dolgozni, mint külön. Ezért is fogadtam fel néhány „tanoncot”, vagy hogyan is mondjam… Bennük megvan az a potenciál, mint bennem is, és teljesítik minden parancsomat is. Bármikor szólhatok, ott teremnek, és segítenek. Persze ezt sem szeretem hangoztatni, de Destinyben végre megbízhatok, legalábbis így érzem. Ellenben ő mit gondolhat rólam? Egy megrögzött gyilkos vagyok, élvezem, amint kilehelik az áldozataim az életüket, ő mégis mellettem van, és talán szeret is. Nem tudhatom, hogy érez, valószínűleg pedig ez az ábra. Az, hogy aggódik értem, még jelenthetné azt is, hogy egy testvérként vagy jó barátként tekint rám, ellenben akkor nem feküdne le velem majd’ minden találkozásunknál.
Tetszett amint a kezeim alá nyomja mind a melleit, mind pedig a csípőjével mozog az ujjaim ritmusára. Mint egy partra vetett hal, úgy mozgott alattam, szerencsére én nem olyan vagyok, akit ez zavar. Legalább tudom, hogy szereti amit csinálok, és örülne, ha minél hamarabb befejezném. Szinte beleborzongtam abba, mikor hangosan kiáltotta a nevemet, mikor elélvezett. Érezhető volt a reakcióm is, elvégre nyomtam is a hátát egy kicsit.
Lassan siklott végig a keze az egész testemen, majd végig a férfiasságomra. Egy kisebb nyögés hagyta el a torkomat, amint elért oda, és szívverésem egyre inkább hevesebbé vált, amint elkezdte a kezével kényeztetni. Újabb bizsergés fogta át a testemet, mikor az ajkába harapott. Míg lent a kezével játszott én az állához nyúltam két ujjammal, és közelebb húztam magamhoz, majd pedig gyengéden megcsókoltam őt. Reméltem, hogy most ő sem akar nagyon kínozni engemet, mint első alkalomnál, de ki tudja. Fokozatosan kezdte el a kézmozgását gyorsítani, ennek ütemére kezdett el egyre hevesebben verni a szívem is, és gyakrabban hagyták el sóhajok a számat is.





ઈ Zene Kiss Me
ઈ Note +18
ઈ Words 354


Back to top Go down
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyThu Jun 19, 2014 11:13 pm


Destiny & Aiden

I love you...

 +18

Biztos voltam abban, hogy nem sima fürdésre vágyik. Ennyire már sikerült kiismernem őt, hogy tudjam, hogy néha mire gondol és most pontosan tudtam, hogy mit értett alatta. Persze fura volt ez az egész helyzet, hiszen ő nem nagyon kapott még kényeztetést és valószínűleg ő jobban vágyott rá, mint én. Mégis én kaptam meg a kényeztetést, de ami késik nem múlik, hiszen természetesen viszonozni fogom azt amit ő csinált. Biztos voltam abban, hogy nem minden ember így reagálna az érintésére és a kényeztetésére, de részben én másabb voltam, mint az átlag. Volt egy múltam, ami miatt sokkal inkább távolság tartóbb voltam, mint általában az emberek, illetve soha senki se volt még olyan hatással rám, mint ő. Egy dolgot viszont pontosan tudtam, hogy ő nem először érez így valaki iránt, vagy talán nálam jobban is szeretett valakit. Pontosan tudom, hogy Kate-t nagyon szerette, efelől kétségem sem volt. Talán soha se érhetek fel ahhoz a lányhoz, de nem is akarok, hiszen már azért szerencsés lehetek, hogy valaki elfogad olyannak, amilyen vagyok és szeret engem. Nem mondtuk még ki ezt az egy szót, de a tetteinkből "sugárzott" az, hogy szeretjük egymást, a tetteink elárultak minket.
Éreztem ujjainak mesteri játékát mind a melleimen, mind pedig lent a legérzékenyebb pontomon. A nyakamnál pedig hol a perzselő csókjait, hol apró és gyengéd harapdálásait éreztem, illetve néha még meg is szívta. Éreztem minden egyes érintését, amit az ajkaival, illetve ujjaival tett, de természetesen az amit lent délen művelt sokkal inkább éreztem. Annyira intenzív volt minden. Éreztem, hogy a csípőm mozgásának és a halk nyögéseimnek meg lett a hatása, hiszen éreztem az erekcióját, amint a testemhez ért. Jól eső érzéssel töltött el, hiszen azért nem minden nap történik ilyen az emberrel, vagyis nem így. Nem kellett sokáig ingerelnie, hiszen már eléggé a peremen táncoltam és örültem annak, hogy nem kínzott most, hanem hagyta, hogy elérjem az orgazmust . Pár pillanattal később hangos nyögés hagyta el a számat, a nevét kiáltva, majd pedig elélveztem. Testem kicsit megfeszült és milliónyi darabra hullottam kezének és ajkának köszönhetően. A szívem hevesen vert, illetve zihálva vettem a levegőt.  Próbáltam visszanyerni a normál légzésemet, de nem nagyon ment, hiszen éreztem az erekcióját, amint hozzám "simult", illetve éreztem, amint a nedves ujjait végig húzta rajtam. Követtem az ujjának a vonalát, majd pedig figyeltem ahogyan bekapja azt. Akár mennyire is bizarrul hangzik beindított ez a dolog, hogy úgymond megízlelt engem, majd nem sokkal később pedig a másik kezével az állam alányúlt és úgy fordította a fejemet, hogy meg tudjon csókolni. Viszonoztam gyengéd csókját. Ezek után pedig kicsit a hátamat a mellkasának döntöttem és próbáltam visszanyerni a normál légzésemet, de nem sok "pihenőt" hagyott, mert röviddel a csók után megfordított, így szembe kerültem vele. Mosolyogva pillantottam rá, majd pedig viszonoztam szenvedélyesen a csókját, miközben a kezem az arcán pihent és éreztem gyengéd simogatását a hátamon. Mondhatni a nyelvünk örült táncra két.
Pár pillanattal később a kezem végig siklott a felső testén, de minden egyes területet bejárt, majd pedig elindult lefelé. Ajkunk még mindig összeért miközben az egyik kezem egyre lejjebb haladt a testén. Majd pedig elszakadtam az ajkától és gyengéd csókot leheltem az állán át a nyakára és közben néha kicsit meg is csíptem a bőrét az ajkaimmal, de figyeltem arra, hogy ne úgy, hogy fájjon neki és közben a kezem a férfiasságára siklott és elkezdtem őt kényeztetni. A kezem először le és föl mozgott és közben figyeltem őt és egy aprót az ajkamba haraptam.
ઈ Zene: You & Me
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 568



Back to top Go down
Aiden Shepard
Aiden Shepard
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 154
✤ Regisztráció : 2014-05-29

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyThu Jun 19, 2014 8:36 pm

Desty & Aiden
What a day...

Sejthette Destiny, hogy nem éppen kellemes fürdőzésre vágyom egy ilyen hosszú este után. Kényeztetésre, relaxálásra. Azokra sokkal inkább. Kényeztetésig nem jutottunk még el… Illetve, én igen. Az övére. Úgy tűnik várnom kell még a sajátomra, de nem okoz gondot ez az egész. Sőt, örülök, hogy végre újra női testhez érhetek, aminek hatására intenzív, szenvedélyes nyögésekbe kezdenek, és sorra ismétlik a nevemet. Persze az amit Destiny csinál az számomra is különleges, mert ő a második személy aki felé ilyen erős érzelmeket táplálok Kate után. Csak Kate nem éppen jó lélek, megszokta a merevséget, és a gyilkolást, ellenben Destiny ízig-vérig jó ember, beleborzong minden egyes érintésembe. Mondjuk ez kölcsönös. Csak kisebb mértékben. Már sokszor láttuk egymást meztelenül, mégis minden alkalommal újra szemügyre vesszük egymást, mintha attól félnénk, hogy utoljára látjuk egymás testét.
Most nem szándékoztam kínozni őt, inkább  csak arra hajtottam, hogy ő érezze jól magát először. Elvégre első alkalommal én kerültem először sorra, most ő fog. Közel járt hozzá, hogy megint ugyanaz legyen, de ha hagynám nem is lenne a nevem Aiden Shepard… Egyenletes tempóban jártak az ujjaimban benne, és a kezem a mellén. A nyakáról meg annyit, hogy sorra változtattam a technikámat. Hol beleharaptam kicsit a bőrébe, hol megszívtam azt, és hol pedig apró csókokat leheltem rá. Mindenesetre őt nem is nagyon ez érdekelte, inkább amit ott lent művelek vele. Nem is hibáztatom, elvégre legfőbb erogén zónája az. Egyre inkább közeledett a cél felé, mikor meglepetésemre újra elkezdett kérlelni. Ezért is különleges ő, mert míg más csak nyögdécsel, ő már szó szerint kérleli, hogy juttassam el arra a bizonyos pontra. Egyre inkább hangosabb nyögései, és ahogy testünk egymáshoz simult belőlem is ki váltott néhány dolgot. Valószínűleg érezte is déltájon, hogy kisebb erekcióm támadt az egésztől, de egyelőre ezt fejezem be, majd jöhetek én. Néhány pillanatig ingereltem még, mire egy hangos nyögés hagyta el a torkát, a nevemet kiáltva, és elélvezett. A benedvesedett ujjaimat lassan végighúztam rajta, míg nem a saját számhoz emelve vettem a számba, és nyaltam le róla lassan. Majd pedig a másik kezemmel az állához nyúltam, és magam felé fordítottam az arcát, és egy lágy csókot leheltem az ajkaira. Végül pedig csak nem bírtam annyiban hagyni, teljesen átfordítottam őt, és a hátát simogattam újonnan, miközben nyelvünk vad táncot jártak.




ઈ Zene Kiss Me
ઈ Note +18
ઈ Words 371


Back to top Go down
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyThu Jun 19, 2014 5:02 pm


Destiny & Aiden

I love you...

 +18

Amikor a fenekemre adott egy puszit, akkor eléggé meglepődtem. Még szerencse, hogy nem látta az arcomat, hiszen eléggé elpirultam, de hamar sikerült visszanyernem a normál állapotomat, vagyis valamennyire, hiszen a szívem még mindig kicsit hevesebben vert. Apró és lassú csókjai a testemen eléggé megőrjítettek. Nehezen tudtam türtőztetni magamat, de letámadni se akartam őt több okból. Egyrészt nem vagyok olyan, még ha nehezen is tudom visszafogni magamat a közelemben, illetve azt se tudtam, hogy van-e még valamilyen sérülése vagy nem. Nem akartam neki fájdalmat okozni.
Lassan cselekedtem. Nem akartam egyből a közepébe vágva, illetve kicsit húzni akartam őt. De ez szerintem nem meglepő, hiszen eddig is mindig húztuk kicsit a másikat. Mind a ketten csak figyeltük a másikat, mintha arra várnánk, hogy a másik lépjen előbb. Nem tudtam megmondani, hogy vajon mire gondolhat most, de ha tippelnem kellene, akkor az lenne, hogy akármit is fogok tenni, akkor se fogja hagyni, hogy én legyek fölül, én irányítsak, amit nem bántam, mert bíztam benne teljes mértékben. Ártatlan arccal néztem rá és közben folyamatosan mosolyogtam.
De és fogunk is. - mondtam neki mosolyogva. Kezem közben egyre lejjebb kalandozott a testén, már a csípőjénél járt, amikor hirtelen elkapott és megfordított. Nem is tudom, hogy csinálta pontosan, hiszen annyira gyorsan történt minden. Nem sokkal később a hátam a mellkasának dőlt. Éreztem gyengéd csókját a nyakamon amibe az egész testem beleborzongott, de jó értelemben, majd nem sokkal később a kezeivel elkezdett kényeztetni. Éreztem, amint a melleimet kényezteti, mire egy apró nyögés hagyta el az ajkaimat. Ösztönösen előrébb hajoltam a kezébe nyomva a melleimet, miközben továbbra is kényeztetett. Mesteri kézügyességének köszönhetően a melleim kicsit megkeményedtek, majd pedig nem sokkal később a keze a hasamon át, keresztül a csípőmön egyre lejjebb csúszott aminek következtében a légzésem egyre szaporább lett, illetve a szívem egyre jobban zakatolt. Kikerülve a legérzékenyebb pontomat tovább indult a lábamon, egészen le a térdemig, majd pedig vissza is. Majd amikor végig simít ott, akkor még a lélegzetemet is visszatartottam. Meg akartam szólalni, mondani akartam valamit, de annak köszönhetően amit csinált és amire készül teljesen "szétestem" és csak nevét bírtam kimondani, de azt is alig hallhatóan.
Ujjai ügyesen ingereltek, hiszen egyre jobban kívánom őt. A csípőm a ritmusra mozgott, a kezének feszült. Egyszerűen mennyi érzés és mámorító volt az amit csinált. Egyre inkább hatalmába kerítettek az érzések, amit neki köszönhetően éreztem. A fejem hátracsuklott, a testén pihent, a szám elernyedt és nyöszörögtem kicsit. Éreztem, amint egyre jobban növekszik bennem az a bizonyos érzés és egyre inkább közelebb jutok ahhoz a bizonyos ponthoz. A kezem az izmos lábán pihent és egyre inkább mozogni kezdett a csípőm, amikor a másik kezével újra a melleimet kezdte el izgatni, majd a csókjait a nyakamon. Teljesen kiszolgálgatott lettem, nem bírtam elszakadni abból a fura ködből és többre és többre vágytam. Soha se gondoltam volna, hogy bármelyik férfinak sikerül ezt elérni, de neki sikerült.
-Aiden ... kérlek.. - nyöszörögtem neki, hiszen éreztem, hogy hamarosan a testem meg fog feszülni és elönt az a mindent elsöprő érzés. Fogalmam sem volt arról hogyan képes ezt mindig elérni.

ઈ Zene: You & Me
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 502



Back to top Go down
Aiden Shepard
Aiden Shepard
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 154
✤ Regisztráció : 2014-05-29

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyThu Jun 19, 2014 12:38 am

Desty & Aiden
What a day...

Talán Destiny nem tudja rólam, de mikor velem van, a látószögemben, akkor minden egyes apró dologra felfigyelek. Elvégre mikor egy tervet kell készítenem, akkor is előtte alapos megfigyelésre van szükségem… Nos, ez rosszul jött ki, mert úgy hangozhatna más füleknek, mintha valami gigászi tervem lenne vele, pedig csak szeretném élvezni a közelségét, a csókjait, az érintését. Látom rajta, hogy mikor harap bele az ajkába, általában ha meglát meztelenül. Nem tudom mire gondolhat, de sejtésem természetesen van. Én sem vagyok teljesen hülye. Valószínűleg arra gondol, amire én is, mikor úgy látom meg. Megkívánom, és legszívesebben helyben leteperném. Nem is értem, hogy tudja visszafogni magát, biztosan nagyobb önuralma van mint nekem. Nem tudhatom, de nem is érdekel. Ha nem is előbb, de utóbb az eredménye úgy is ez lesz, hogy az ágyban kötünk ki… Vagy jelen esetben a fürdőben…asztalon…kanapén….
Hosszasan mértem végig a melleit, éreztem rajtam a tekintetét, és hogy közel áll ahhoz, hogy megszólaljon ezért is néztem fel rá. Lassú tempóban csókoltam végig a combját, mígnem lekerült róla a nadrág, majd lehúztam róla az alsót, és a formás kis fenekére is nyomtam egy puszit, majd végül felálltam. Jó érzés tudni, hogy minden ami előttem van, az az enyém. Csakis az enyém.
Jó ideig csak farkasszemeztünk, várva vártam, hogy mit akar csinálni. Úgy is átveszem az irányítást, amint elkezd csinálni akármit is. Élveztem minden egyes simogatását, amint a lábamtól a combomig eljut, majd ahogy a mellkasomat cirógatja. A csókját viszonoztam, de megint kiszolgáltatott helyzetben találtam magamat. Én vagyok alul, megint. Hát, kicsit hadd élvezze. Amint nyakamra is adott egy apró sóhajt elmosolyodtam, és őt figyeltem.
- Nem úgy volt, hogy fürdünk? - Mondtam a következő csók után az ajkaiba. Jobban mondva, kérdeztem…Éreztem, amint csípőmön jár már a keze, mire végül gondoltam eljött az ideje a fordításnak. Nem teljesen fordítás, de nézőpont kérdése. Destiny háta nem sokkal később már a mellkasomon pihent, és úgy nyomtam egy puszit a nyakára. A tusfürdőért nyúltam, majd pedig kinyomtam egy keveset a tenyerembe, és összedörzsöltem. Lassan indultam el a nyakához dörzsölve a tusfürdőt, és át is tértem a melleihez. Gyengéden megmarkoltam őket szinkronban, majd alaposan dörzsöltem a kezemet, nehogy véletlenül is kihagyjak egy apró foltot. Lassan köröztem mellbimbói körül, majd pedig kicsit meg is húztam az egyiket, mikorra eléggé megkeményedtek. Továbbsimítottam a hasán, és a következő stratégiai pontot szándékosan kihagytam, a combjánál folytattam. Először le, majd a térdétől visszafele. Én sem érhetek el minden egyes pontot. Lényegében már semmi tusfürdő nem volt a kezemen, vissza is vándoroltam a legérzékenyebb pontjához, és végigsimítottam azt.
- Hmm…. valaki nagyon piszkos idelent. - Mondtam játékosan, majd ujjaimmal elkezdtem kezelésbe venni őt odalent. Fürdés, és kisebb kényeztetés keveréke. Mire is számíthatott a nappaliban, mikor mondtam amit? Miközben egyik kezemmel lent játszottam vele, a másik az egyik mellére tévedt, és azzal pedig az említett testrészt kezdtem el izgatni. Ezt persze folyamatos csókok követték a nyakán.




ઈ Zene Kiss Me
ઈ Note +18
ઈ Words 473


Back to top Go down
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyWed Jun 18, 2014 10:40 pm


Destiny & Aiden

I love you...


Miután viszonozta a csókot nem mozdultam meg, csak figyeltem őt, illetve időközben elzártam a vizet is, hiszen fölösleges lenne, ha kimenne majd a víz. Mire visszafordultam addigra már minden ruhadarabjától megszabadult. Egy huncut mosoly jelent meg az arcomon és újra végig mértem a tökéletes testét. Nem direkt harapdáltam az ajkamat, hiszen nem tudtam, hogy mit gondol erről, mert még soha se tette szóvá. Ez amolyan automatikus dolog volt tőlem, amiről talán soha se fogok tudni leszokni. Amikor közelebb hajolt és adott egy puszit, akkor kicsit belemosolyogtam a pusziba és vártam, hogy mit fog tenni. Már éppen azon voltam, hogy megszabadítom magamat is a ruhától, mert egy részt baromi meleg lett idebent, más részről meg nem ruhástól akarok fürdeni, de megelőzött. Amit nem bántam, hiszen ami ezek után történt az mennyei volt. Sikerült megint az őrületbe kergetnie.
Hamarosan megszabadított a pólómtól, majd nem sokkal később a melltartómtól is aminek az lett a következménye, hogy a tekintette elkalandozott a kebleimen. Már éppen be akartam neki szólni, hogy a szemeim nem ott vannak, hanem itt, de addigra már kapcsolt. Látszott rajta, hogy a gondolataiban is elkalandozott és hirtelen nem tudtam, hogy mi lenne jobb, ha tudnám, hogy mi fordult meg a fejében vagy ha nem. Szép lassan elkezdte levenni a nadrágomat és minden egyes szabad területre adott egy apró csókot. Éreztem amint a testemen egy jól eső bizsergés futott végig. Élveztem minden egyes érintését a testemen, mondhatni perzselte a bőrömet, de nagyon is jól esett. Egyszerűen minden porcikám imádta az érintését. Nem sokkal később teljesen meztelenül álltam előtte, amikor is éreztem kezének lassú simogatását a combomon, majd pedig combomnál fogva felemelt, mire egy apró nevetés hagyta el ajkaimat, hiszen erre nem számítottam, hogy egyszer csak fel fog emelni. Pár pillanattal később pedig már a vízben voltunk.
Éreztem a víz melegítő hatását, illetve jól esett egy kicsit relaxálni a vízben és élvezni a simogatását. Elkezdem figyelni őt mosolyogva, de nem mozdultam. Nem mentem közelebb egy darabig, csak figyeltem a szemét és őt. Az ujjaimmal játékosan elindultam a lábán fölfelé, de körülbelül a combjának a felénél az ujjaim "elillantak" a lábáról miközben picit közelebb csúsztam hozzá a vízben és loptam tőle egy csókot, majd pedig leültem a lábára. Az ujjamat végig húztam az arcának a vonalán, majd pedig ajkain miközben végig a szemeit néztem és figyeltem minden egyes kis apró rezzenésére. Közelebb hajoltam hozzá és megcsókoltam őt szenvedélyesen és a kezemet végig húztam a felsőtestén, majd pedig a kezem eltűnt a víz alatt. Ajkam pedig az állán át a nyakára vándorolt, majd pedig vissza az ajkaihoz és egy ártatlan mosollyal néztem rá. Azok után amit művelt velem miközben megszabadított a ruháimtól nem csoda, hogy így reagáltam.

ઈ Zene: You & Me
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 443



Back to top Go down
Aiden Shepard
Aiden Shepard
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 154
✤ Regisztráció : 2014-05-29

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyWed Jun 18, 2014 8:55 pm

Desty & Aiden
What a day...

Reméltem, hogy Destiny nem akar erről többet beszélni, erről az egész Fae dologról. Elég volt nekem ennyi is, hogy kinyilvánítsam magamban, hogy ez az egész nem nekem való. Nem mondom, hogy hülyeség mert van értelme, de engem hidegen hagy az egész. Világos, sötét, jó, rossz, egyikhez sem tudnék kerülni, mert mindkettő erősen jelen van bennem. Ha jó lennék, megválogatnám a célpontjaimat, de amit én csinálok az nem egészen ugyanez. Megválogatom, való igaz, de nem a gyilkosokat, rablókat, hanem akiket kevésbé hiányolnának. Akkor nem tudják meg, hogy meghalt. Ha megtudják meg körülbelül leszarják. Nekem nincs családom akit sirathatnék, és ez így is van jól. Egyedüli családomnak talán Destinyt, meg Katet nevezhetem. Mindketten fontos szerepet játszanak, és játszottak az életemben. Őket pedig nem akarom elveszteni, és talán ez tesz részben jó emberré? Magam sem tudom. Elég volt egyszer elveszteni Katet, és miután kiderült, hogy egy félreértés miatt volt ez, nagy bűntudat keletkezett bennem, miszerint az akkori szerelmemet a semmiért öltem meg.
Mosolyogva álltam fel, és fogtam meg Destiny kezét, és elindultam őt követve a fürdő felé. Szép, nagy kád volt, kényelmesen elférünk benne ketten is. A pólómat vettem is volna lefele, mikor már ott termett, és segített benne. Lágy csókjaiba kicsit belebizsergett a testem, jó érzés volt egy ilyen hosszú, és fárasztó este után ilyen fajta csókok. Az érintése… Minden. Amint előttem termett, és kíváncsian nézett rám, elmosolyodtam, majd a csókot viszonoztam. Majd nem sokkal később megszabadítottam magam minden ruhadarabtól, és Destinyre pillantottam. Ahogy állandóan az ajkába harap, az valamiért mindig beindít. Közelebb hajoltam hozzá, majd egy puszit nyomtam a szájára. Lassan lehúztam a felsőjét róla, és kicsatoltam a melltartóját. Kicsit el is kalandoztam, miközben a melleit néztem, majd újra felpillantottam a szemébe. Mögé léptem, majd lehúztam róla a nadrágot, a folyamatosan bővülő csupasz területekre pedig egyenletesen adogattam a csókokat. Lehúztam az alsóneműt is, majd magam felé fordítottam őt. A combjára csúszott a kezem, és felemeltem őt a magasságomba, talán kicsit feljebb is, és adtam neki egy csókot, miközben a vízbe léptem, és lassan bele is ültem. Majd pedig elkezdtem simogatni a csupasz hátát, és hátradőltem a vízben, élvezve a béka perspektívát.




ઈ Zene Kiss Me
ઈ Note
ઈ Words 350


Back to top Go down
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba  Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Fürdőszoba Fürdőszoba  EmptyWed Jun 18, 2014 8:27 pm


Destiny & Aiden

I love you...


Nem akartam elhinni, hogy ezt komolyan gondolja, de ezt szerintem a tekintetem is tökéletes tükrözte. Döbbent vagy nem is tudom, hogy mi lenne erre az arc kifejezésre tökéletes megnevezés, majd amikor elnevette magát, akkor játékosan összekócoltam a haját és megráztam a fejemet. Nem hiszem el, hogy képes még ebből is poént csinálni, de talán pontosan ezért is szeretem őt, mert képes mindig viccelődni és mosolyt csalni az arcomra.
- Szerintem meg nagyon is sokat számít, csak gondolj bele, hogy mennyi borzalom történt egy-egy ember parancsára, szavára a múltban. - mondtam neki komolyan, majd loptam tőle egy csókot. Biztos voltam abban, hogy ez az egész fae dolog még érdekli őt, de szerintem ráérünk akkor beszélni erről, ha mind a ketten frissebbek leszünk. Fáradt voltam kicsit, de boldog voltam, mert ő itt volt velem. Tisztán emlékszem a választásom napjára és majdnem a másik oldalt választottam. Majdnem Morígan táborát erősíteném, de nem bánom, hogy nem ahhoz a csapathoz csatlakoztam, hiszen mindenki képes változni, de vajon én tényleg változtam volna, vagy egyszerűen csak elnyomtam azt az énemet, ami szerinte valójában vagyok. Ő pontosan tudja azt, hogy milyen sötétség lakózik bennem és biztos vagyok abban, ha lehetősége lenne rá, akkor nem habozna felszínre hozni azt, illetve még akár kivételt is tenne, mivel egy erős boszorkány mindig jól jön. Nem csak erős vagyok, de ravasz is, hiszen másképpen nem igen tudtam volna életben maradni abban az időszakban, illetve a többi sötét és borús évben. Főleg amikor a boszorkányokra vadásztak. De mind ez már a múlt, ami elől tudom, hogy nem lehet elfutni, illetve letagadni, de nem is akarom, hiszen talán pontosan a múltam miatt vagyok jelenleg ilyen. Valószínűleg a múltam miatt látom meg a jót másokban, de magam sem tudom és nem vagyok ebben se biztos.
Nem tudtam, hogy miként fog reagálni arra, hogy aggódom érte, de örültem annak, hogy nem akadt ki és nem kezdett el arról beszélni, hogy miért nem kellene aggódnom. Ha szeretsz valakit, akkor aggódsz is érte. Ez szerintem mindig is így lesz. Hangosan elnevettem magamat azon, amit mondott, majd mosolyogva néztem őt. Felpattantam és vártam, hogy ő is felkeljen.
- Na, gyere nagyfiú meglátjuk, hogy mit tehetek ez ügyben. - mondtam neki viccelődve, majd megfogva a kezét elindultam a fürdő felé. Megnyitottam a vizet, raktam bele egy kis habfürdőt, majd pedig Aidenre néztem. Egy darabig csak néztem őt, majd pedig szép lassan megszabadítottam őt a felsőjétől, amihez persze a segítsége szükséges volt, mert volt egy kisebb magasságbeli különbség közöttünk. Gyengéd csókot leheltem a vállára, lapockájára, majd pár pillanattal később újból előtte álltam és felpillantottam rá kíváncsi tekintettel. Lábujjhegyre álltam és adtam neki egy gyengéd csókot.


ઈ Zene: You & Me
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 434



Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba  Empty

Back to top Go down

Fürdőszoba

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Kertváros :: Roberts ház-