Matthew Hawkins

Whispers of the Night


 

Share

Matthew Hawkins

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Matthew Hawkins Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Matthew Hawkins Matthew Hawkins EmptyThu Jun 19, 2014 4:18 pm



Elfogadva, üdvözlünk itt!

Bőbeszédűm! izgi  
Először is nagyon örülök annak, hogy itt vagy és siettem, hogy nehogy valaki megelőzzön, mert téged én akartalak elfogadni. cuki
A pb választásod és a jellemed szerintem tökéletesen passzol egymáshoz, jobb választásod nem is lehetett volna. Érdekes volt olvasni a történetedet és nem tudom, hogy melyikőtök a szerencsésebb. Te vagy a drága szőkeséged, hiszen mind a kettőtöknek van egy olyan személy az életében, akire bármikor számíthat és ezért irigyellek titeket. A történeted és a fogalmazásod is teljes mértékben rendben volt, így nem értem, hogy miért nem hittél nekem, amikor mondtam neked, hogy biztosan jó lesz. Mert megint igazam lett. cuki
Egy szóval nagyon jó lapot írtál és a fogalmazásod is jó volt, hiszen élvezet volt olvasni a történetedet, illetve még szívesen olvastam volna tovább is.  happy 

Nem is tartalak fel tovább, hiszen bőven van még dolgod. Nyomás foglalózni, majd pedig játszani. cuki

P.S.: Remélem mi is fogunk játszani. izgi

Back to top Go down
Matthew Hawkins
Matthew Hawkins
✤ Posztok száma : 21
✤ Születésnap : 1541-11-21
✤ Regisztráció : 2014-06-08
: Matthew Hawkins Tumblr_m74deuBpoZ1ru4s1bo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Nekem? Ne viccelj.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Matthew Hawkins Matthew Hawkins EmptyThu Jun 19, 2014 4:04 pm



matthew thomas hawkins


Laziness is nothing more than the habit of resting before you get tired.




ઈ Teljes név: Matthew Thomas Hawkins
ઈ Születési idő: 1541. november 21.
ઈ Születési hely: New York
ઈ Becenév: Matt, Mattie (csak Lydianak)
ઈ Kor: 472
ઈ Faj:  Mesmer
ઈ Fae Csoport Világos
ઈ Play by: Paul Wesley
ઈ Speciális ékszer: Egy gyűrű melyet egy szépséges szőkeségtől kaptam, hogy megvédjen az átkomtól, amit egy másik gonosz, cserfes kis szőkeség rakott rám.
ઈ Kapcsolat a családdal: Várjál.. Ehhez most nagyon vissza kellene emlékeznem, de nem csak nem akarok nem is fogok. Meghaltak. Nincs mit mondanom erről.





Short description
Rettentően nyugodtan mondanám magam, ha bárki kérdezné, mert az is vagyok. Elég nehéz engem kihozni a sodromból. Másokat természetesen néha már irritál a nyugodtságom.
Ezen felül persze barátságos is vagyok. Most jön az a kérdés, hogy egy ennyire nyugodt lélek, hogyan szerezhetett magának egy ellenséget, aki megátkozta?
A válasz könnyű és rendkívül egyszerű. Szegény lány szerelmes volt a menyasszonyomba. Nem vagyok egy bosszúszomjas alak és, mint mondtam nehéz kihozni a sodromból, de azok után, hogy megölte a szerelmem, mert ha az övé nem lehet ne legyen senkié. Még ráadásként meg is átkozott, hát az mindent vitt. A végkifejletet remélem nem kell ecsetelnem.
Hűséges vagyok. Miért? Már bő 400 éve rá se néztem egy nőre sem. Emlékezetemben még tisztán él törékeny Lilia emléke. Ember volt, de egy percig sem bántam meg. Csak azt sajnálom, hogy én voltam az, aki belerángatta ebbe az egészbe.
Akkor még mit mondhatnék magamról? Nem tudom, de ha te esetleg felfedezel bennem valamit szólj nyugodtan én nem töröm a szükségesnél egy pillanatnyival sem tovább a fejem.

Nem rángatok magam után egy tükröt és nem is nézem benne magam órákat.. Azt azért tudom a hajam barna a szemeim pedig zöldek. Nem vagyok néger, de azért még a halálsápadt színétől is távol állok pár árnyalattal.
Ruhák terén azt veszem fel, ami a kezembe akad nem válogatok túlságosan azt a nőkre bízom. Leginkább egy farmerben és egy pólóban vagy éppenséggel ingben mászkálok erre-arra. Vagy éppen semmiben. Helyszín kérdése.  


SleepyHead XXX beginner -

Story of my life

Újra körülölel a tűz és én csak állok. Nem teszek semmit.. Négy évesen mit is tehetnék? A szüleim sikolyát hallom a szomszéd szobából. Segítenék, de félek. Ma már bánom, hogy nem próbáltam meg segíteni. De akkor már úgy is késő volt. Legalábbis ezzel nyugtatom a lelkemet. Tettem egy lépést előre, majd megrémülve ugrok hátra és valaminek vagyis valakinek ütközöm. A tüdőm megtelt füsttel ezért, mikor felnéztem az illetőre csak a szőke hajzuhatagát láttam, mielőtt elnyelt volna a bizonytalan sötétség.

Kopogtatnak. Nem. Szó szerint dörömbölnek az ajtón. Annyira, hogy az már elég közel ahhoz, hogy kiszakadjon a helyéről. Lustán lerúgom magamról a takarót, ami már így is csak részben pihent rajtam. Mosoly kúszik az arcomra, hiszen jól tudom ki zargat engem. Más nem merészelne ilyenkor dörömbölni az ajtómon. Az órára rá sem kell néznem, hogy tudjam bőven az éjszaka közepében járunk. A fáradtságom épp eleget elárul erről.
Az ajtóhoz csoszogok és mikor kinyitom be is robog rajta a kedvenc szőkeségem. Nem szólok egy szót sem csak követem őt a hálószobámba. Soha nem értettem, hogy miért csak itt érzi magát kényelmesen. Talán itt van a legkisebb rendetlenség, mert azért alvás közben én is szeretem ha rend van körülöttem. Amit nem látok azzal nincs bajom.
Megállás nélkül talán még levegőt sem vett. – Csak lassan gyönyörűm. Levegőt is vegyél azért. – Szavait magam lassúságával felfogtam. Na, meg persze ha nem is akkor épp eléggé árulkodik már a pocakja. Helyet foglaltam mellette és átkaroltam, hogy megnyugtassam. – Colin lenne az apa nem is aggódnék, de.. – Ajkaira helyezem a mutatóujjam, hogy elhallgattassam. – Nem számít kitől fogant meg, kedvesem. Az számít, hogy mekkora szerencséje van, hogy te lehetsz az anyja. Én pedig itt leszek neked és neki is, ahogyan te is ott voltál nekem. Most pedig jobb lesz, ha lefekszünk, mielőtt a fejem leesik a helyéről. – Letörlöm az arcán végigfolyó árva könnycseppet majd a kezébe nyomtam az ingem és begurítottam az ágyamba. A gondolataim veszélyes vizekre eveznek. Gyönyörű nő, de nem szabad így gondolkodnom róla. Nem használhatom ki a helyzetet. Amúgy is ez az egész kettőnk között halálra van ítélve. Gyerek voltam még, mikor megismerkedtünk. Kétlem, hogy úgy tekintene rám, mint egy férfire. Remény apró szikrája lángra lobbant bennem, de próbálom eloltani, mert nem helyes.
Mikor visszatér felemelem a takarót. Más könnyen azt hinné, hogy egy szerelmespár vagyunk, de csak egy nagyon közeli barátságot ápoló két személyről van szó. Ez a kettőnk titka. Senki nem tudhat a létezésemről. Mondja ezt ő. Túl veszélyes lenne. Én pedig hiszek neki. – Ha lány lesz Hazel-nek fogom elnevezni. – A szívem kihagyott egy ütemet, mikor meghallottam édesanyám nevét. Nem hiszem el, hogy emlékszik rá. Ugyanakkor rendkívül kedves gesztus tőle. – Köszönöm. – Hogy mit köszöntem? Mindent, amit neki köszönhetően sikerült megtapasztalnom. A karjaimban tartva ragadott el az álom, de reggel már csak hűlt helyét találtam, mintha az egész csak egy álom lett volna.




Back to top Go down

Matthew Hawkins

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Mesmer-