Emma O'bryon

Whispers of the Night

Üdvözöllek itt,
ahol az álmok valóra válnak!

Köszöntünk téged a Whispers of the Night szerepjátékos oldalon! Ez a világ telis-tele van lehetőséggel a számodra. Vágytál már arra, hogy a múltban játszhass, de közben a jövőt is felfedezhesd? Ha igen, jó helyen jársz. Természetesen ez nem kötelező, de a korszakok között vándorolhatsz a szabályok alapján. Elsajátíthatsz olyan tudást, amiből a múltban előnyt kovácsolsz magadnak. A sorsod a te kezedben van. Rajtad áll a döntés, hogy mégis melyik korszakba veted bele magad, és hogy milyen különleges lény bőrébe bújsz bele, hiszen azt sem szabad elfelejtenünk, hogy rendkívül sok faj közül válogathatsz. Csak kukkants be a világleírásba és hagyd, hogy beszippantson ez a misztikus övezet, hogy a fajleírások magával ragadják a képzeleted, hiszen csak ez szabhat határt.
Ha kérdés merülne fel benned valamivel kapcsolatban, nyugodtan fordulj a vezetőség bármelyik tagjához, hiszen boldogan nyújtanak segítséget.

Oldal alapítása:
2013. november 4.

jelen vagyunk,
hogy színesebbé tegyük az oldalt!
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 40 on Sun Oct 26, 2014 10:43 am
friss híreink,
egyenesen a nyomdából!

◭ Megújult a design, valamint az egész oldal, így érdemes áttanulmányozni az új Világleírást, a Fajleírást, illetve a Szabályzatot.

◭ Jelenleg nem áll fent semmilyen korlátozásunk.

◭ Most már Njk karaktereket is lehet kiírni, illetve alkotni.

◭ Frissült a keresem lista is, illetve ez a topik állandóan bővül, így érdemes nyomon követni

◭ Az avatar mérete nincs szabványhoz kötve, az oldal automatikusan átméretezi a képet.

◭ Továbbra sincsen megkötve a szószám, mert eddig erre nem volt szükség. Reméljük továbbra is ilyen szép reagok fogják tarkítani az oldalt.

◭ Minden kedves régi tagunknak köszönjük, hogy továbbra is velünk tartanak! Nélkületek mi se lennénk. Természetesen minden új tagot szeretettel várunk.

◭ A design Kenzy munkája, a leírásokat a Xavier, Leena, Kenzy, illetve Scarlett készítette. Az oldalon található képek google-ből származnak és azokat effekttel Kenzy látta el. Szeretnénk megkérni mindenkit, ha valami megtetszik, akkor kérd el és ne vidd el szó nélkül. Köszönjük! (:

Naplóbejegyzések
a tagok tollából...

bejegyezte:  Guest
Wed May 06, 2015 10:17 pm

Sun Apr 12, 2015 4:30 pm

bejegyezte:  Mackenzy Leighton
Thu Mar 19, 2015 5:13 pm

bejegyezte:  Benjamin Mitchell
Sat Mar 14, 2015 11:32 am

bejegyezte:  Leila Monroe
Sat Mar 14, 2015 12:10 am

Sun Mar 08, 2015 2:14 pm

Sun Mar 08, 2015 12:09 pm

bejegyezte:  Cairoshell Delancy
Sun Mar 01, 2015 1:30 pm

Sun Mar 01, 2015 10:23 am

Share | .

Emma O'bryon

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
:

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Emma O'bryon   Thu Jun 26, 2014 3:46 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

Először is üdvözöllek Emma az oldalon, remélem jól fogod magadat érezni nálunk. A pb alanyodat nagyon szeretem és szerintem tökéletes illik ahhoz a karakterhez amit alkottál.  izgi 
De térjünk is rá a lapodra. A jellemzésed és a karakterlapod is nagyon tetszett, illetve nagyon szépen tudsz fogalmazni. Tetszett az, hogy a karakteredet nem lehet igazán besorolni egyik embertípusba se, hiszen mint a legtöbb személynek neki is több oldala van. Kíváncsi vagyok arra, hogy pontosan milyen is ő és milyen helyzetben hogyan reagál. Illetve itt van még a történeted is, ami még inkább kíváncsibbá tett a karaktered iránt. Nem volt könnyű életed, de mégis meglátod mindennek a jó oldalát és próbálod élvezni az életet. A történeted tartalmas volt, illetve jó volt olvasni, hiszen nagyon szépen fogalmazol.
Nem is tartalak fel tovább, hiszen van jobb dolgod is, mint engem olvasni. Minden a helyén volt, így természetesen elfogadlak. cuki

Nyomás foglald le a gyönyörű arcodat, majd pedig vesd bele magad New York forgatagába. Wink

you can't have a rainbow without a little rain

Back to top Go down
View user profile
I'm a kitsune, I can be you.
✤ Posztok száma : 5
✤ Regisztráció : 2014-06-19
:
✤ Foglalkozás & hobbi : kém, tolvaj, szabotőr

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Emma O'bryon   Fri Jun 20, 2014 8:44 pm

Emma O'bryon

"Amikor győzöl, kialakul benned egy különleges érzék, körülvesz a legyőzhetetlenség aurája."

ઈ Teljes név: Emma O'bryon
ઈ Születési idő: április 22.
ઈ Születési hely: New York
ઈ Becenév: Emm
ઈ Kor: 20
ઈ Faj: Kitsune
ઈ Fae Csoport Világos (jó)
ઈ Play by: Karen Gillan
ઈ Speciális ékszer: Egy vérbénás nyaklánc, a biztonság kedvéjért.
ઈ Kapcsolat a családdal: Nincsen családja, egyedül él.

Short description
Ha szembe jön veled egy hosszú, vörös hajzuhataggal, és mandula alakú, sötétbarna szempárral megáldott fiatal lány, akkor.. hát nem éppen száz százalék.. de esély van rá, hogy vele futsz össze. Kifejezetten szemrevaló hölgyemény, szépségét pedig még inkább kiemeli porcelánfehér bőre és karakteres vonásai. A 166 cm-es magasságával nem mondható magasnak, de voltaképp alacsonynak sem. Karcsú vonásai vannak, hiszen szerencséjére az örökölt génjei nem igazán engedik meg neki, hogy felszedjen pár kilót. Szeret hosszabb időt fordítani a küllemére, bár másokon nem igazán tartja számon a külső megjelenési hibákat. Alapelve, hogy ő tökéletes legyen, bár a többieken nem említ meg egy hibát sem. Ruháit, és stílusát leginkább a vörös, fekete és a sötétebb színek jellemzik.

Szabadlelkű, és mindenképpen individualista. Bár az, hogy mindentéren szereti a saját vágyait az első helyre helyezni, az nem jelenti azt, hogy mindenki mást el is tipor ennek köszönhetően. Szeret küzdeni a céljaiért, a vágyaiért, és nincs számára annál jobb érzés, amikor teljesül egy álma, de ezt szeretné úgy megtenni, hogy közben a lehető legkevesebb embernek okoz ezzel fájdalmat. Jó is meg nem is, gonosz is meg nem is. Természetesen emiatt mindenképpen semleges beállítottságúnak vallja magát, ami talán korrekt is az ő szemszögéből. A tudás, a fejlődés, és a profizmus számára az egyik legfontosabb dolog, bár néha eljönnek a napok, amikor annyira túlhajtja magát, hogy utána pár napig csak lustálkodni van kedve, és lazítani. Rossz tulajdonságai közé tartozik, hogy nagyon trehány (főleg a saját dolgaira értve), gyakran kitör belőle a lusta énje (szinte minden második nap), és ha felhúzzák, akkor akár a tűz, úgy lobbantja fel áldozatát. Végül fontos megemlíteni, hogy erkölcsi törvényei közé tartozik az egyensúly, így szereti megtartani a mértéket minden között, legyen szó külső-belső tulajdonságokról, vagy elme,-testedzésről.

Mira 18 4 év -

Story of my life

Család nélkül nőttem fel, így nem volt senki, aki megtaníthatott volna arra, hogy hogyan kell élni, vagy, hogy hogyan nem. Nem tudtam semmi mást a szüleimről, csak azt, hogy mindketten kitsunék voltak, ahogyan én is. Igazából gyakran megjelentek a fejemben a kérdések, hogy vajon milyenek is voltak ők, és hogyan is éltek, melyik oldalt választották, miért is dobtak el..? De ez az ismeretlenség megjutalmazott egy hatalmas lehetőséggel, mégpedig azzal, hogy a saját utamat járjam, és úgy döntsek az életem kapcsán, ahogyan én szeretnék. Tizenkét éves koromig egy átlagos, emberi árvaházban nőttem fel, ugyanis az Ash úgy határozott, hogy ne a fajtám között cseperedjek kamaszodásig, hiszen így gyorsabban meg tudom szokni az emberekkel lévő együttélést. Kamasz koromban viszont már kénytelenek voltak áthelyezni egy Fae gyermek árvaházba, hiszen a serdülőkor nálam nem csak pattanásokat, hanem képességeket is hozott magával. Legelőször kezelhetetlenek voltak és utáltam őket, végül az uralmam alá tudtam hajtani az összeset, és imádtam a használatukat. Csodálatos képesség más emberek alakjának a felvétele, ám mégis megfordul a fejedben a használata közben, hogy vajon a sokadik alakváltás után nem-e veszted-e el a valódi énedet? Gyakran voltak önbizalom hiányos napjaim, de mivel talpraesett lány voltam és vagyok, ezért ezeket gyorsan kivertem a fejemből. Bár árvaházakban nevelkedtem fel felnőttkoromig, mégsem mondhattam, hogy nyomorúságos életem volt, hiszen alkalmi barátaim mindig voltak, és sikerült kifognom a jobb minőségű árvaházakat, így igazából nincs is okom panaszkodni. Hiányzott rengeteg dolog az életemből, de az, hogy Fae vagyok, szerintem eleve teljesen kizárja, hogy átlagos életet éljek. Amikor elértem a tizennyolcadik életévemet, akkor kitárult számomra is a világ kapuja, na meg persze a választások tömkelege. A döntés nehéz volt, de végül a Világos oldalt választottam, hiszen úgy éreztem, a Sötétek nekem túlságosan is rosszak, és vadak. Sajnáltam, hogy nincsen átmenet.. de hát ez van. New York belvárosában kerestem magamnak egy albérletet, elkezdtem dolgozni pincérnőként, és úgy döntöttem, hogy a félre tett pénzből pedig leérettségizem. Teljes értékű ember akartam lenni egy lakással, egy állással, és magas iskolai végzettséggel. Azért valamilyen szintű ambiciózus mégis csak veszett el bennem. A képességemet alkalom adtán szoktam használni, például amikor bulizni megyek, vagy csak szórakozásból, de mindig gondosan ügyelek rá, hogy ne keltsek vele nagy feltűnést, és a legkevesebb port kavarjam fel az általam választott alakokkal. Az átlagos életem, és a szürke hétköznapjaim végül elérkeztek, de mégis hiányzott valami az életemből, amit sajnos nem tudtam megnevezni nevén. Talán a szenvedély? A kalandok? Az izgalom? Az egész életem olyan unalmas volt, és most, hogy szabad lettem se változott semmit. Úgy éreztem, hogy kárba veszik a képességem egy ilyen élettel, és ez szégyent hoz a fajtámra, és rám is. Elkezdtem tehát agyalni egy új karrier lehetőségén, amivel a legtöbb embernek segíthetek, és én is jól érzem magam. Neem, a kurtizán szakmát már messziről elfelejtettem, nem igazán kedvelem az élet azon oldalát. Egy alakváltó vajon mire lehet jó? Kémkedni, lopni, vagy akármi másra. Igen, biztosan sokkal fényesebb jövő várna rám ilyen szakmában. De még alig ismerem a világomat, és a képességeim határát.. fejlődni akarok. Az utam végül egy világos fae boszorkányhoz vezetett, aki arról volt híres, hogy mindent tud a faekről. Kellett nekem a tudása, és úgy éreztem, hogy bármit megtennék neki ezért. Persze mivel semmi sem volt ingyen, így ezért a rengeteg információért, ami a New yorkban élő fae fajtákról szólt, fizetnem kellett valamit. A boszorkány azt kérte, hogy a karrierem beindításaként lopjak el neki valamit, ami az egyik riválisáé, és cserébe minden olyan könyvét, és információját megkaphatom, ami elősegíthet engem a túlélésben, és a tájékozódásban, a világunkban. Bár még mindig ódzkodtam az egész „szakmámtól” végül belementem, és elindultam a másik személyhez, aki egy vámpír volt. Tudtam, hogy milyen erősek és kegyetlenek ezek a lények, ezért nem éppen derűlátóan kezdtem meg a behatolást a vámpír kastélyába. New york külvárosában egy csodaszép „palotában” élt. Egyszerű volt bekerülni, hiszen egy cselédlányt miután leütöttem, és felvettem az alakját, senki sem vett észre. Hamar át is szállingóztam a kastély falain, míg nem elértem a vámpírhercegnő hálószobájába. Ebédidő volt, így szerencsére nem volt bent a szobában, és gyorsan el tudtam végezni a munkát. Biztonság kedvéjért a banya adott nekem egy nyakláncot, ami elvileg megvéd ezektől a lényektől, de inkább elkerülném a találkozást velük, ha szabad. Az említett tárgy egy ékszeres dobozban volt bent, és hamar ki is tudtam csenni. Azonban amint indultam volna az ajtó felé, egy „váratlan” vendég jött velem szembe. Egy szobalány, aki szintén a vámpírok népéből származott, és aki igen csúnyán nézett a lopott ékszerre a kezemben. Mivel még mindig a munkatársának az alakját hordoztam magamon, így könnyen ki tudtam vágni magam egy egyszerű „az úrnőnek viszem, mert ezt óhajtja” spontán szöveggel. Bár szúrósan nézett rám, mégis vállat vonva utat engedett nekem, én pedig szedtem a lábamat, ahogy csak tudtam. Egy-két kanyarral később viszont már elmúlt az alakváltásom hatása, így próbáltam minél kevesebb feltűnést keltve eltűnni a terepről. A boszorkány már várt engem, hiszen nagy reményeket fűzött ahhoz, hogy sikerrel végződik ez a küldetés. Jutalmul megengedte, hogy megtarthassam a vérbénás nyakláncot, és rengeteg könyvet adott a fae-kről, és fajtájukról. Boldogan váltunk el, és mondtam neki, hogy ha bármikor szüksége van egy kémre vagy egy tolvajra, akkor itt leszek én. Ettől az alkalomtól fogva elterjedt a hírem, és egyre többen kezdtek el felbérelni. Természetesen nem dolgozom ingyen, így egy kis idő után az albérletből egy rendes házba költözhettem át, és minden jóra fordult, ahogyan mindig is szerettem volna..

Back to top Go down
View user profile

Emma O'bryon

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1