Bárpult & asztalok

Whispers of the Night


 

Share

Bárpult & asztalok

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Indiana Hardy
Indiana Hardy
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 68
✤ Regisztráció : 2014-02-24
: Bárpult & asztalok Tumblr_inline_n3sgt4DSzG1rsud01
✤ Foglalkozás & hobbi : ♔ Secret

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptySat Mar 15, 2014 11:06 pm



will you help me or what?
Greg & Indiana


A lüktető rosszullét és az elviselhetetlen pocsék este az nem kifejezés arra, amit most érzek. A falnak támaszkodva túrok tincseimbe mikor megjelenik a kisfiú aki a drogot az italomba csempészte. Alapvetően nem lenne kifogásom ellene, ha nem egy öntelt hólyagról lenne szó, aki azt képzeli bárkit megkaphat, bármilyen áron. - Á, csillagom, én mondtam, hogy az enyém leszel... - lép mellém és simít végig combomon amivel csak azt éri el, hogy még idegesebb leszek. - Mit gondolsz, sosem kevertek még ilyen szart az italomba, csillagom? - kérdem és belevigyorgok képébe. Az első percben tudtam mi van az italomban és mégsem köptem ki... na jó, nem az egészet. Épp annyit erőltettem le a torkomon abból a negédes szarból amivel megvendégelt, amennyi ahhoz kell, hogy jól érezzem magam. A rosszullét a másik drog miatt lehet, amit indulás előtt szedtem be. Ahogy kezét feljebb csúsztatja lábamon, megragadom és egyetlen mozdulattal töröm el csuklóját. - Csillagom, ehhez még enned kell egy kis spenótot. - A srác totál begőzöl és arcon vág. Röhögni kezdek és tökön rúgom. Összegörnyed. Térdem az orrában végzi és egy újabb rúgással a földre küldöm.
Ekkor lép ki a bárból. Nem érdekel mi ő. Az érdekel, hogy eltűnjek innen de alig állok a lábamon. Kitárom karjaimat ahogy végignéz rajtam. - Na mi lesz? Segédkezet nyújtasz végre vagy egy darabig még csodálod a látványt? - kérdem élcelődve, némiképp dühösebben mint akarom de jelenleg csak el akarok tűnni innen.
 
words: 236
note: -
music: sail
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Bárpult & asztalok Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptyWed Nov 13, 2013 3:25 pm

klaus & hayley

Mindig is szerettem a tüzes nőket és pont egy ilyen hölgy foglalt helyet velem szemben. Még mindig azon kattogott az agyam, hogy ilyenre még gondolnom sem lenne szabad, de egy gyerek még nem szabja meg, hogy kivel és mit tehetek. Legalábbis szerintem. Attól még, hogy apa leszek nem vagyok vak. Ugyanúgy látom a gyönyörű nőket és talán egyik-másikkal egy kicsit jobban össze is melegedek, de csak egy éjszakáról van szó. Nem csak azért, mert akik kihívást állítanak elém nem tudom megszerezni egyszerűen csak én vagyok képtelen bármiféle értelmes érzelmet kimutatni. De ezért még senki nem üvöltözött velem. Legalábbis nem emlékszem rá. Ha mégis, akkor valószínűleg, már akkor kikapcsolt az agyam, mikor felemelte a hangját az illető. Nem érek rá az ilyesmivel foglalkozni.
Mondjuk Hayley-t én egy olyan nőnek látom, akit nem olyan egyszerű megkapni, de ha meg is kapja az ember, akkor sem több szórakozásnál vagy nem is tudom.. Nem vagyok túl jó emberismerő.. Hiába éltem meg körülbelül 10 évszázadot. A lényeg az, hogy nem hiszem, hogy pont ő lenne az, aki kopogtat az ajtómon, hogy miért is hagytam őt magára egy éjszaka után. Viszont ugyanakkor kihívást is állít az ember elé. Jó párosítás. De ezen még csak gondolkozni is felesleges.. Bár, ha nagyon akarnám.. Vagy csak egy kicsit is.. Akkor könnyen elérhetném, amit akarok.
Mert nem volt rá ok! – Nem tudok olyan dolgot mondani, ami miatt mondjuk zavarban érezném magam egy helyzetben. Mondjuk, mikor Caroline kijelentette, hogy terhes és tőlem van a gyerek.. Hát az elég kellemetlen szituáció volt és egy kicsit zavarba ejtő. De most már túl tettem magam rajta.
A titok csak úgy marad titok, ha mindenki meghal, aki tudott róla. – Reméltem, hogy ez nem akart semmi célzás lenni és próbáltam semlegesen reagálni a dologra, ami azt hiszem sikerült is. Mégis mit kezdene ő egy olyan információval, hogy Caroline terhes méghozzá tőlem? Remélhetőleg semmire nem menne vele.. Bár nem is értem honnan tudhatná.

Back to top Go down
Rea Williams
Rea Williams
✤ Posztok száma : 8
✤ Regisztráció : 2013-11-04
: Bárpult & asztalok Tumblr_inline_my49hoQwZG1rdpg72

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptySun Nov 10, 2013 3:08 pm



Klaus & Hayley


Okal maradtam itt, s semmi kedvem nem volt elmenni innen. Vannak gondjaim, amiket meg kell oldanom bármi áron. Remek voltam a titoktartásban, s emiatt sem kötöm senki orrára mi az ide tévedésemnek az oka. Ahogyan a barátkozás sem az én asztalom. Klaus-al a viszonyom mondhatni semleges volt. Csak akkor avatkoztam a dolgaiba, ha közöm volt hozzá. egyébként megtartottam a tisztes távolságot. Viszont most akarva akaratlanul a sors összehozott egy találkát számunkra. Nem rémültem meg soha tőle, és most is higgadtan fogadtam a megjelenését. Számomra ő olyan volt, mint egy átlagos vámpír. Miközben őt hallgattam belekortyoltam az italomba. Tény, hogy ha Tyler megtudná, hogy jelenleg abban a városban lakom ahol a legfőbb ellensége tartózkodik, biztosra veszem, dühöngene. Arról nem is beszélve, ha arról is tudomást szerezne, hogy egy bárban társalgok vele. Tyler a legjobb barátom volt. Caroline sosem hitte el, hogy nem volt köztünk semmi sem. Különösebben nem cáfoltam meg soha a vádjait. Igazából jó érzéssel töltött el a dolog, hogy borsot törhetem a kis szöszi vámpírlány orra alá. Tyler viszont nem volt soha több egy barátnál. Ezt Tyler s én is pontosan tudtuk. Leginkább élvezem a veszélyes s kockázatos helyzeteket. S amit nem tud, az nem fáj neki.  Kellemesen elszórakoztattam magamat egy ital társaságában.
-Mint tudjuk téged soha nem zavart semmi sem! –Nem féltem kimondani, amit gondolok róla, s képtelen lennék látszat kedvességet mutatni felé. A problémámat egy boszorkánnyal akartam megoldani, aki kifecsegett egy-két titkot. A kis bájos szöszi lányka teherbe esett a híres Mikaelson vámpírtól. Ezt az információt még nem kötöttem az orrára. Annyi ismerem őt, hogy tudjam, semmi áron nem hagyná, hogy bárki rájöjjön a kis titkára.
-Nem is kértelek rá. Nem minden titok maradt titok Klaus. Egyszer minden kiderül. –Tettem egy célzást, de direkt nem említettem a kis Caroline-t. volt olyan okos, hogy rájött, hogy mire utaltam. Óvatosan kortyoltam bele az italomba, s végig a pillantását kerestem.  Kíváncsi voltam a reakciójára.


▲music: [url=link]zene címe [/url] ▲note: cím/megjegyzés
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Bárpult & asztalok Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptySat Nov 09, 2013 8:18 pm

klaus & hayley

Nagyon jól tudom, hogy Marcel vámpírhadseregének nem nyerte le a tetszését, hogy felbukkantam a városban, de mikor is érdekelt engem bárki más véleménye? Azt teszek, amit akarok, ahol és amikor csak akarom. New Orleans egykor az én otthonom volt és sajnálatos módon édesapám miatt itt kellett hagynom. De most hála az égnek megszűnt ez a probléma. Megöltem az apámat így újból az enyém lehet a régi királyságom. Az egyetlen hátráltatom az nem más, mint Marcel. Ő pedig nem lenne itt nélkülem, szóval.. Ha ő nem lenne valószínűleg valaki mástól kellene visszavennem, ami engem illett és talán egy picit nehezebb is lenne. Meg nem lennének ennyire elnézőek azzal, hogy itt tartózkodom. De különösebben az sem érdekel, hogy elnézik-e vagy sem. Halhatatlan vagyok és nem igazán fog innen kiűzni innen engem senki.
A helyi bárba beülve a szemem megakadt az egyik vérfarkason. Tyler barátnője azt hiszem. Vagyis legalábbis valami olyasmi. Azért megértem, hogy Tyler miért kacsingatott félre, mert gyönyörű nő. Viszont Caroline-t soha nem dobtam volna el érte a helyében. Viszont most már Caroline úgymond az enyém és mégis.. Jobban tartózkodom tőle, mint előtte. Mielőtt kiderült, hogy terhes méghozzá tőlem.. Valahogy közelebb éreztem magamhoz.. De azóta minden megváltozott.
- Elég sok helyen nem vagyok szívesen látott vendég, de ez még soha nem zavart meg abban, hogy felbukkanjak. - Tetszett a bátorsága. Nem fél sem Marcel idióta szabályaitól sem pedig tőlem. Talán egy picit felkeltette az érdeklődésemet.. Mindig is odavoltam az erős és független nőkért.
- Értelek. Az, hogy engem mi tart a városban az nem a te dolgod, szépségem. - Nem fogom mindenkinek az orrára kötni, de egyesnek, már túlságosan is nyilvánvaló, hogy mit akarok itt. Viszont, amíg semmi tettlegeset nem teszek a cél érdekében senki nem fog meggyanúsítani.

Back to top Go down
Rea Williams
Rea Williams
✤ Posztok száma : 8
✤ Regisztráció : 2013-11-04
: Bárpult & asztalok Tumblr_inline_my49hoQwZG1rdpg72

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptySat Nov 09, 2013 7:21 pm



Klaus & Hayley


Nem volt okos gondolat tőlem, hogy ebben a porfészekben maradtam. Pláne amiket megtudtam. Mert hát már vagy 1 hónapja itt tartózkodom, s az életem megtartása érdekében jobb volt tudni ki kicsoda s mit lehet tőle várni. Tudtam azt is, hogy vérfarkasok ebből a városból mondhatni ki vannak űzve. Ez sem tartott vissza a célomtól. Kényelmetlenül éreztem magam, s minden léptemre vigyáznom kellett s nem hagyhattam, hogy bárki is megfélemlítsen. Le kellett vezetnem az összes feszültséget magamban. S az első utamban álló bár felé indultam. Kockázatos volt, de ez sosem tartott vissza. Miközben kortyoltam a Wiskeymet egy olyan vámpírral találkoztam, akivel reméltem többet nem hoz össze a sors. Mondhatni nem éppen kedveltük egymást. Neki van egy fajta alap természete, ahogyan nekem is. Mindenki fél Klaus Mikaelson-tól, de a temperamentumom miatt képtelen vagyok nem visszaszólni, s ha kell harcba szállni, ha kell vele. Amikor szembe találkoztam Klaus-al egy pillanatra megszólalni sem bírtam. Végül minden érzelmet elrejtettem s könnyedén ejtettem ki a torkomon a hangokat.
-Te sem panaszkodhatsz. Mellesleg sosem érdekeltek a szabályok. Viszont ha jók az információim, akkor te sem vagy éppen szívesen látott vendég. Vagy netán tévedek? –Az utolsó költői kérdés volt. Tisztában voltam azzal, hogy egykor Klaus és a családja építette fel ezt a várost, de Marcel elvette a királyi posztot tőle. Bizonyára ez rosszul érintette őt. Majd megvillantottam a fél mosolyomat. S az utolsó kortyokat ittam meg a poharamból.
-Fogalmazunk úgy, hogy van pár dolog, amit nem hagyhatok félbe! –Tárgyilagosan beszéltem vele, a témát könnyedén körbe tekertem. Ehhez rettentően értettem.
-S téged mi tart ebben, városban? Csak nem vissza akarod szerezni, ami egykor a tiéd volt? –Oldalra billentettem a fejemet majd kértem a pultostól még egy italt. Nehezen ártott meg szerencsére, s kihasználtam ezt a pillanatot.

▲music: [url=link] zene címe [/url] ▲note: cím/megjegyzés
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Bárpult & asztalok Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptyWed Nov 06, 2013 5:23 pm

klaus & hayley

Valahogy nem akartam otthon tartózkodni. Nem akartam Caroline közelében lenni. Valószínűleg nem ez a legjobb módja annak, hogy vigyázzak rá, de amíg senki nem tudja, hogy itt van nálam addig nem is igazán kell túl sok időt otthon töltenem. Azzal is csak felhívnám magamra a figyelmet. Egy idő után Marcel emberei kíváncsiságból meglátogatnának, hogy mégis mi foglal le engem ennyire. Akkor pedig meglátnák Caroline-t, aminek nagyon nem lenne jó vége. Meg kell védenem és meg is fogom. De úgy tudom távol tartani tőle a kíváncsiskodó szemeket, hogy én sem vagyok túl sokat a közelében. Majd Elijah ápolgatja a lelkét. Én amúgy sem vagyok jó az ilyesmikben meg igazából nem is vágyom rá.
Az egyik helyi bár felé vettem az utamat, ahol Marcel elég sokszor megfordul. Meg igazából a csicskásai is, szóval mondhatni itt pont szem előtt lehetek és senki nem gyanakodhat rám, hogy valami „rosszban sántikálok”, amikor így van. Próbálom ezt a szőnyeg alá söpörni, hiszen hadd maradjon az én titkom, hogy mire készülök. Úgy igazítom a szállakat, hogy még véletlenül se gyanakodjon rám senki.
Belépve a bár ajtaján egyszerűen sétáltam át az „emberek” mellett egyenest a bárpulthoz, ahol helyet foglaltam, majd oldalra pillantva megláttam egy számomra igen jól ismert kis vérfarkast.
Nocsak, nocsak. Bátor vagy, ha egy olyan helyre be mered tenni a lábad, ahonnan voltaképpen ki vannak tiltva a vérfarkasok. – Mondtam vigyorogva, majd odaszóltam a csaposnak, hogy hozzon egy pohár whiskyt. – Mi szél hozott téged ide? – Kérdeztem, majd belekortyoltam az italomba, de közben egy pillanatra se vettem le róla a szemem.

Back to top Go down
Rea Williams
Rea Williams
✤ Posztok száma : 8
✤ Regisztráció : 2013-11-04
: Bárpult & asztalok Tumblr_inline_my49hoQwZG1rdpg72

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok EmptyWed Nov 06, 2013 7:50 am


Az életben vannak váratlan események, s azokat nem tudjuk kontrollálni.


Klaus Mikaelson



Nem ok nélkül érkeztem ebbe, városba. Tisztában voltam azzal, hogy amit Katherine mond, azt nem kell készpénznek vennem. Úgy éreztem nincs oka hazudni, s ebből neki nem származik semmi rossz. Amikor megérkeztem a városba nem tetszett, ugyan az az érzés fogott el, mint Mystic Falls-ban. A kényszer vitt rá, hogy ide költözzek egy időre. Tudni akarta kik a szüleim, s miért hagytak el. Jelenlegi állapotomban össze voltam zavarodva. Az ideiglenes otthonomban eldöntöttem le kell vezetnem a feszültséget valamin. Ezért a szekrényem felé mentem és egy szexi ruhát vettem fel magamra és egy hosszú szárú csizmát! Tökéletesen illet rám a ruha, kihozta a tökéletes formámat. A hajamat behullámosítottam és egy könnyű sminket tettem magamra. Egy bár felé vettem az irányt, tudtam azt, hogy milyen szabályok vonatkoznak ebben a városban, de nem törődtem vele. Amint beléptem az ajtaján minden szem rám szegeződött. Koránt sem akartam mindenki figyelmét felhívni, azt elmondhatom, hogy nem bántott a dolog. Nem férfiak miatt jöttem, nem kalandra és szerelemre vágyom. Ahogyan nem szeretek barátkozni sem. A biológiai szüleim miatt tértem be ebbe a kis városba. Egy wiskey-t kértem kezdésnek, ez sosem ártott meg, csak ha már több pohárral ittam. Az italt csak ízlelgettem, nem szoktam hamar lehúzni a torkomon. Egy rész, mert hamar megárt, más részt meg ebbe fojtom most a bánatomat. Attól függetlenüs, hogy egy magabiztos és kegyetlen nőnek mutatom, magamat nem vagyok az. Sőt én jobban vágyom a szeretetre, mint bárki más. az istennek sem mutatnám ki az érzelmeimet. Miután megittam az első pohárral utána nem haboztam azzal, hogy kikérjem a másodikat is.

megjegyzés:: ide kerül. szószám:: 000
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult & asztalok Bárpult & asztalok Empty

Back to top Go down

Bárpult & asztalok

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: New Orleans :: Belváros :: Big Auggie's bayou-