Ellie & Greg - At home... alone...

Whispers of the Night


 

Share

Ellie & Greg - At home... alone...

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyWed Jan 22, 2014 11:40 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Elég fura volt nekem ez az egész. Hiszen már régóta hozzászoktam, hogy Ellie mellettem van, mégsem jutott eszembe soha, hogy úgy tekintsek rá, mint más lányokra. Aztán mégis megtörtént. Igazából magam sem tudom, miért, de egyre jobban kezdett zavarni, ha leállt más fiúkkal beszélgetni, és ahogy telt az idő, bizony szépen lassan kezdtem magamat azon kapni, hogy egyre gyakrabban nézek rajta végig, mert szinte felpörgette pulzusomat az, hogy láthattam, milyen csinos. Egyre többször állapítottam meg magamban, milyen jól áll neki egy-egy ruha, és hogy milyen gyönyörű a mosolya. Bár utóbbit ő is tudja, mert egyszer sikeresen elszóltam magam egy veszekedésünk után, mikor rám mosolygott. De nem tehetek róla, kell neki elvarázsolnia! Arra emlékszem, hogy hirtelen ő se nagyon tudott mit reagálni, én legalábbis részemről arra számítottam, hogy minimum egy fejmosást kapok érte, illetve indokok egész seregét vágja majd a fejemhez, miért kéne leállnom ezekkel a szövegekkel, de ezt mégsem tette meg. Sőt, egy meglepett pillantásnál, és egy újabb mosolynál nem is kaptam mást válaszul. Illetve... lehet, hogy csak én képzeltem be magamnak, de mintha még el is pirult volna. S bár jómagam nem tudtam máig erről az érzésről, mi is pontosan, mindig is fontos volt ő nekem, ebben pedig biztos voltam. Hiszen az egyetlen srácot is, aki ártani akart neki átrepítettem egy egész báron. Ő az a személy a világon, akiért bármit kész volnék megtenni, és csak egy szavába kerülne. Még annyiba se, hiszen gyerekkorunkban már egymás pillantásából éreztük, mire gondol a másik. Elég volt csak ránéznem, és tudtam, ha bántotta valami, ahogy neki is elég volt csupán belenéznie a szemeimbe, és akármennyire is hazudtam jól, ő átlátott ezeken a lódításokon és nem tágított, míg el nem mondtam neki, mi a baj.
Furcsa, de így visszagondolva már értem, hogy a lány ismerőseim miért viszonyultak annyira különösen a kettősünkhöz. Ha éppen ott volt velem Ellie is, szinte kivétel nélkül mindegyikük haragos, kicsit talán irigykedő pillantásokat vetettek felénk. Ezekről sosem beszéltem Ellie-nek, hiszen nem láttam értelmét elmondani neki, másrészt pedig magam sem értettem, vajon mi oka lehet ennek. Most már persze értem, és ez így csak még különösebb. Ilyennek tűnhettünk már évek óta? Tehát akárkiről legyen is szó azok közül, akik minket ismernek vagy ismertek, számukra már akkor világos lehetett, hogy ez nem egyszerű testvéri törődés közöttünk? Ebbe eddig nem gondoltam így bele, de sok mindent megmagyaráz. A kérdés akkor viszont már csak az... talán anyánk is sejtheti?
- Értettem, Ms. Megtorló! Remélem megbocsájtja nekem ostoba szavaimat, és hagyja nekem, esendő léleknek tovább élvezni hercegnőm társaságát. - Nézek rá esdeklőn, mintha csak egy gyermek lennék megint, aki az ítéletet várja, hogy kap-e büntetést azért, amiért rossz volt. De persze szám sarkában már azért ott bujkál az a játékos mosoly, ami szinte mindig, amikor Ellie-vel vagyok. Mert az fix, hogy ha mi együtt vagyunk, akkor nem bírjuk ki, hogy valahogy egymással szórakozzunk. Mindig is imádtam az ő társaságát, mert mellette nem kellett sohasem azt adnom, hogy másmilyen vagyok. Persze ehhez hozzátartozik az is, hogy ő az egyetlen az életemben, aki tényleg, de komolyan mindent tud rólam, és úgy ismer, ahogy nagy valószínűséggel még anya sem. Nem tudom, hogy csinálja, hogyan tud ennyire csodálatos lenni, de már gyerekkorunkban kenyérre kent, mintha csak már akkor kiismert volna engem, amikor először a szemembe nézett. Ki tudja... talán így is van. Mindent megadnék neki, amit csak lehetséges, és egyszerűen elképzelhetetlennek tartom azt, hogy ne legyen az életem része. Hogy a napjaimat ne vele töltve éljem le, és ne láthassam minden nap ezt a gyönyörűen csillogó szempárt, és a mosolyt, mely a legmocskosabb napot is képes egy pillanat alatt úgy bearanyozni, mintha a világon megszűnne minden probléma, én pedig lebegnék. Lebegnék, hogy szépen lassan elvesszek a gyönyörű szemében, és átadjam magam ezzel mosolya varázsának.
- Ennél szebbet elképzelni sem tudok. - Ismerem be, amikor beavat tervébe, mely szerint nem fog többet távol lenni tőlem. Az igazság pedig az, hogy való igaz, ennél többet nem is kívánhatnék, hiszen ő minden, amire vágyom, ő az életem mozgatórugója. Ő az egyetlen, ki sötét pillanataimban mosolyt csal az arcomra, kinek csókja úgy be tudja bikázni szívverésemet, mintha kilométereket futottam volna le csupán percek alatt. Nem beszélve arról, amit ezután mond. Ezek a szavak, melyeket kiejt édes ajkain, amikre egyébként pillantásom újra meg újra visszatér, annyira hívogatnak, olyan boldogságot költöztetnek a szívembe, melyet talán még soha nem éreztem, és nem is bíztam benne, hogy ilyesmi valaha is lehetséges lesz. Hiszen egy démon miért érdemelne egy ilyen angyali teremtést, mint Ellie? Ezt a démont mégis elvarázsolta a szerelem... és nem is akar szabadulni ebből a mágiából.
- Én is szeretlek, Ellie! Mindennél jobban. – Állom az őszinte pillantását, még ha nehéz is ezt úgy megtennem, hogy tudom, mennyire képes megbabonázni a tekintetével és elérni azt, hogy úgy érezzem, kezdek mélyre kerülni azokban a mágikus íriszekben. Mintha csak bűbájjal venne rá, hogy elvesszek a szemében, nem pedig arról lenne szó, hogy egyszerűen halálosan szerelmes vagyok belé.
- Engem sem érdekel senki, és azt most megígérhetem, hogy semmi az égvilágon nem tudna változtatni azon, hogy érted dobog a szívem. - Lágyan simítok végig az arcán, miközben megformálom ezen szavakat. Azt szeretném, hogy érezze, tényleg maximálisan mellette vagyok, és történjék bármi, semmi nem változtathatja meg az érzéseimet iránta. Mert ezek olyan érzelmek, melyek nem múlnak. Melyeket nem befolyásolhatnak olyan tényezők, mint mások véleménye. Ahhoz ugyanis túlságosan erősek és intenzívek.
A távolságot könnyedén leküzdöm köztünk azzal, hogy közelebb húzom a testét, ezáltal lehetővé téve, hogy jobban feltérképezzem azt, jóllehet szemeim már többször megtették korábban, de rettegtem attól, hogy meggyűlölne, ha megtudná, mi dúl a lelkemben, így inkább viaskodtam önnön érzéseimmel és összezavaró gondolataimmal ahelyett, hogy őszintén viselkedtem volna vele. Ez így visszagondolva orbitálisan nagy hülyeség volt a részemről, de ugyanakkor tipikus is. Nem én lettem volna, ha nem így teszek.
- Engem sem érdekel most a pizza... – Vallom be neki vigyorogva, bár ez a jelen helyzetben nyilván ne lehetett túl meglepő. Ki is foglalkozna a pizzával, amikor egy ennyire csodálatos lány társaságát élvezheti? A lányét, akit mindennél jobban szeret a világon, és akiért komolyan képes lenne lehozni a csillagokat. Felsóhajtva érzem meg meleg kezét a bőrömön, ahogy ujjai finoman a pólóm alá kúsznak, így már én is bátrabban simítok végig derekán ott, ahol kicsit feljebb csúsztattam blúzát, hogy megérinthessem a bőrét. Kezem feljebb siklik rajta, és teljesen a blúz alá csúszva simítok végig a hátán, míg el nem érem melltartójának kapcsolóját. Ott aztán újra lefelé kezdek haladni, majd oldalára csúszva simítok végig rajta olyan gyengéden, mintha csak attól tartanék, hogy ő egy törékeny álom, mely a legkisebb érintésre is köddé válhat, és nyomot sem hagyva maga után foszlik szét. Valami azt súgja, azt nem viselném el.
- Ilyesmi soha nem fog megtörténni hercegnőm. Ezt pedig csak egyszer mondom el: senkire sem fogok úgy nézni, mint ahogyan rád. Te vagy életem legcsodálatosabbja, és soha senki nem versenyezhet ezzel! Arról már nem is beszélve, hogy te tudod a legjobban, képtelen volnék így megbántani téged.  – Arcom végig komoly, miközben beszélek, most elmarad róla a gyerekes mosoly, és ahogy belekezdtem mondandómba, egyik kezét megfogva odanyomtam mellkasomhoz, hogy érezze lüktető szívemet, melynek minden egyes dobbanása kivétel nélkül csak érte szól. Nem fogok szeretni senki mást, csak őt. Ha pedig ez már így szóba jött, jobbnak éreztem ezt már most tisztázni. Szóval emiatt feleslegesen aggódik.
Az már sokkal nagyobb probléma, hogy képtelen vagyok türtőztetni magamat. A heves táncot állom nyelvével, élvezve csókja ízének minden egyes pillanatát, ajkaink vad küzdelmén pedig nem csitít az sem, hogy körmének karmolását érzem meg lapockámnál, mire ujjaim is követelőzőbben kezdik őt simogatni a blúza alatt, míg szabad kezem az arcát simogatja, hogy aztán lassan elszakadjon a puha bőrtől, és combjára simulhasson, érzékien végighaladva rajta, miközben én egyetlen pillanatra sem vagyok képes megszakítani a csókot. A szenvedélyem kezdett az egekbe szökni, ez pedig két dologban is megnyilvánult. Kezem kérlelhetetlenül egyre feljebb siklott combján, egyre érzékenyebb területekre kérődzve, ahogyan áthalad combja belsejére, és még feljebb halad. Az ő érintéseinek mindegyike pedig egy bizonyos lenti pontomra kezdett egyre nagyobb hatást kifejteni, ahogy az is, hogy immáron az ölemben tudhattam őt. Így aztán hamarosan elkerülhetetlenné válik, hogy ennek bizonyítékát ő is érezze. De nem zavart. Sőt, kezem csak kibújt a blúza alól, és játékosan a fenekébe markolt.
Bizton állíthatom, még soha senkivel nem voltam ilyen boldog.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyWed Jan 22, 2014 10:27 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

A világ legfelemelőbb érzése ilyen erős érzéseket táplálni valaki iránt. Vágyni arra, hogy a közelében lehess, hogy vele tölthesd a szabadidődet. Elmosolyodom, ahogy eszembe jut, miként húztam az időt, nehogy hazaérjek. Akkor még nem voltam felkészülve arra, hogy mindezt kimutassam Greg felé is. Valószínűleg azért nem, mert rettegtem attól, hogy elutasít, mert akkor pokollá váltak volna a hétköznapjaink.
Pár évvel ezelőtt volt egy barátom, de a kapcsolatunk nem tartott valami sokáig. Állandóan féltékeny volt Greg-re, mégse akarta rám szánni a szabadidejét, éppen ezért szerelmes egyáltalán nem voltam belé. Mégis amikor megcsalt, az fájt. Nem mutattam senkinek, erről még Gregnek se beszéltem, de rettentően megbántott ezzel az "exem". Mellette üresnek éreztem magam, olyan voltam, mint valami zombi. Egyszer elmentünk egy internetes kávézóba, ő facebook-on keresztül beszélgetett valamelyik haverjával és játszottak valami internetes játékot, én pedig olvastam vagy tanultam. Az ott töltött idő alatt nem hogy egymáshoz sem szóltunk, de még össze se néztünk. Greggel viszont teljesen más. Alig várom, hogy lássam és meghallgathassam milyen napja volt. Vágyom a szócsatáinkra, a gyerekes csikizésekre, a közös mozizásokra és társasjátékozásokra. Azt hinné az ember, hogy 24 évesen már más dolgok lesznek fontosak a számára, de az igazság az, hogy ezek nélkül boldogtalan lennék. Csodálatos életünk volt eddig és hiszek abban, hogy semmi sem teheti tönkre ezt. Én legalábbis nem fogom hagyni. Sok lány fiúról-fiúra száll. Nos, én sosem tartoztam közéjük. Valaki mindig volt, aki elhívott randizni, de nem szoktam élni az ajánlataikkal. Nem azért, mert olyanok hívtak el, akikkel egy értelmes szót sem lehetett váltani, hanem inkább azért, mert én nem akartam végigcsókolni az összes békát... Én türelmesebb voltam és vártam a hercegemre. Aki aztán nem fehér lovon, hanem szó szerint lángoló kezekkel toppant be az életembe. Furcsa arra gondolni, hogy milyen régóta az életem része, mégis csak nemrég kezdtem el más szemmel nézni rá.
- Esküszöm neked, ha saját magadat bántani mered, valahogy meggyógyítalak, aztán a két kezemmel nyírlak ki! - Elhúzódom tőle és minden komolyságomat megmutatva reagálom le, amit mondott. Hogy mondhatott ilyet? Egyáltalán nem érti, hogy mi van kettőnk között? Ha bármi történne vele, abba én is belehalnék.
Bár talán mindezt kettőnkről egészen addig én se éreztem ennyire intenzíven, míg meg nem láttam, ahogy szenvedve összerogyott a szobájában. Ezt senkinek sem kívánom, még az esetleges ellenségeimnek. A legrosszabb dolog az életben, mikor látod, hogy az, akit a legjobban szeretsz és akiért bármit megtennél, ennyire legyengíti a fájdalom, te pedig nem tudsz rajta segíteni. Ahogy a karjaimban tartom és ringatom, lassan megnyugszom, mert már nem érzem, hogy remegne. Ahogy pedig rám néz, valósággal elolvadok. Azok a csodálatos barna szemek... Kicsit meggyötörve ugyan, de még mindig csillognak, ha rám néz. Könnycseppjeimnek búcsút intek, de szomorúan nyugtázom, hogy felül és így kicsit arrébb csusszan. Halványan elmosolyodom a viccelődésére, aztán ahogy jobban belegondolok, belátom, hogy van némi igazság benne. Igaz, hogy én nem produkáltam hasonló tüneteket (még), de én is gyengének, védtelennek éreztem, pedig csak a szobámból sétált ki. - Ezt könnyen orvosolhatjuk. Nem megyek többet messzire tőled, ezt megígérhetem. - Ezt már régen megfogadtam magamnak, de most ideje volt őt is beavatnom a terveimbe. Nem akarok egy percet se nélküle tölteni, és bizony már most szomorúsággal tölt el, hogy rájövök, egy fal választ majd el minket egymástól minden egyes éjszaka. Épp magával ragadna ez a rossz érzés, mikor közel húz magához, én pedig reflexszerűen elmosolyodom. Élvezem az apró puszit az arcomon, majd a nyakamon. Az érintései, a csókjai egyszerűen felperzselik a bőrömet és kellemes bizsergést érzek mindenhol, ahol csak hozzám ér. Boldogan bólogatok, mikor felhozza, hogy mennyire fontos vagyok neki. - Szeretlek, Greg. - Mondom őszintén, mélyen szemeibe nézve. Nem akarom, hogy azt higgye, csak azért mondom, mert az előbb a szobámban nem viszonoztam és valamiféle bűntudatom lenne. Mert nem így van. - Az előbb csak valami agybaj jött rám, azért nem mondtam. De tényleg szeretlek. És nem érdekel a külvilág és senki más, hogy mit gondol kettőnkről. Még anya sem. - Az utolsó mondatomat kissé félve mondtam ki, de komolyan gondoltam. Nem érdekelne, ha ránk nyitná az ajtót, hiszen szerintem a szíve mélyén már ő is tudja, mi áll a háttérben. Eltiltani pedig nem tilthat el minket egymástól.
Vállat vonok, mikor a pizzára terelődik a szó. - Egy kicsit sem érdekel most a pizza. - Már miért is foglalkoznék én holmi alapvető dologgal, mint például a vacsorázás, amikor itt van előttem álmaim férfija? Ahogy gyengéd érintéseivel elhalmoz, jobban megdobogtatja a szívem, ebből adódóan pedig kicsit nehezebben veszem a levegőt. De nem zavar, mert amint ajkai újra az enyémekhez tapadnak, valósággal feltöltődöm. Óvatosan csókolom, gyengéden, finoman, közben bal kezem, ami eddig a tarkóján pihent, lassan becsúszik a pólója alá és a hátát simogatom. Jobb kezemet az állkapcsánál támasztom meg és simogatom puha arcát. Aztán gyorsan megszakítom a csókunkat és hátrébb húzom a fejemet.
- Tisztázzunk azért valamit. Ha megtetszik valaki... Nem most, nem jövő héten, hanem akár évek múlva, akkor szakíts. De ne csalj meg! - Mondom teljesen komolyan, aztán viccelődve hozzá teszem: - De inkább csak ne tetsszen meg neked senki más. - Fenyegetőző hangsúllyal mondom, de persze nem gondolom komolyan. Fáj belegondolnom, hogy esetleg más oldalán találná meg a boldogságot, de ha így alakulna, nem állnék az útjába.
Nem érzek mást, csak forróságot és felhőtlen boldogságot, míg kezei végig a testemet simogatják. Édes szavaival pedig kényezteti a lelkemet. Boldogan elmosolyodom, mert még sose mondott nekem senki hasonlókat. Talán másnak nem is hittem volna el. De Gregnek igen.
A következő csókunk annyira magával ragadott, hogy mikor megéreztem meleg kezét közvetlenül a bőrömön, teljesen belefeledkeztem abba, mire pedig úgy ahogy észbe kaptam, már az ölében ültem, vele szembe. Szenvedélyesen csókoltam, a nyelveink vad táncot jártak, a külvilág pedig teljesen megszűnt létezni a számomra. Bal kezem még mindig a hátát simogatta a pólója alatt, majd óvatosan és csak kicsit jobban belemarkolok a lapockájába. Talán egy picurkát meg is karmoltam, de őszintén nem törődtem vele. Fájdalmat nem okoztam vele, csupán a szenvedélyemet fejeztem ki, eddig a szintig pedig szerintem megbocsátható.
Másik kezemmel a nyakát simogattam, majd fokozatosan haladtam le a mellkasán, a hasánál pedig feljebb húztam a pólót, hogy én is érezhessem a bőréből áradó forróságot. Ennél közelebb már nem igazán tudtam volna húzni magamhoz, mégis ezzel próbálkoztam. Az idő csak pergett, én pedig teljesen megfeledkeztem minden másról. De boldog voltam, mert így csak vele foglalkozhattam.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyTue Jan 21, 2014 11:28 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Őszintén szólva abban most már biztos vagyok, hogy nincs annál rosszabb, mikor úgy érzed, megbántottad azt a személyt, aki mindennél fontosabb, sőt, aki a legfontosabb az életedben. Tényleg kezdem úgy érezni, hogy ezzel az egyetlen szóval, ami kicsúszott a számon mindent tönkretettem, és talán nem is akar majd látni ezután. Mg úgy is, hogy pillanatokkal azelőtt még gondtalanul tartottam őt a karjaimban, és úgy éreztem, hogy ennél boldogabb már nem is lehetnék, hiszen életem legcsodálatosabb része áll előttem, érezhetem az ajkait, végigsimíthatok derekán, hogy tudassam vele, mennyire fontos ő nekem, és mi mindent képes lennék érte megtenni és azért, hogy még több pillanatot tölthessek el az ő társaságában. Régen sem érdekelt, mennyire furcsállják mások, hogy ennyire szoros a kettőnk között lévő kötelék, és ennyi időt töltünk egymással, jóllehet akkoriban mi se mígy értelmeztük ezt az egészet, de most már egyre inkább kezdek rádöbbenni, hogy a külsősök végig vlamaiképp így tekinthettek ránk. Így visszagondolva pedig... talán tényleg volt részemről mindig is valami, mai még a családias szereteten kívül őhozzá láncolt, és nem hagyott szabadulni. De ha őszinte akarok lenni, azt kell mondjam, nem is akarom, hogy hagyjon szabadulni. Tökéletesen érzem magam így. Így... beléhabarodva.
Makacs ellenkezésére viszont már én is csak mosolyogva megráztam a fejemet, hiszen nem is Ellie lenne, ha épp nem próbálna meg ellenkezni velem. Sőt, azt hiszem egyenesen aggódni kezdenék érte, ha egyszer elkezdené csak úgy követni azt, amit mondok, mert akkor szinte biztosra vehetem, hogy bizony valami komoly gondnak kell lennie. De ez egyáltalán nem negatív az én szememben. Számomra ő tökéletes, és aki ezzel nem ért egyet, annak bizony velem kell beszélnie. Az már más kérdés, hogy az illető mennyire fog örülni ennek a diskurzusnak.
- Nem arról van szó, hogy nem bíznék a képességeidben, te is tudod. Cupán túl fontos vagy ahhoz, hogy hagyjam bárkinek is, hogy bántson. Még magammal is inkább végeznék, semmint hogy olyat tegyek. - Az utolsó mondatomnál már bele sem gondoltam, pontosan milyen hatást is fogok belőle kiváltani a szavaimmal. Hogy mit reagál kijelentésemre, nem tudtam, de volt egy olyan érzésem, hogy eme elhamarkodott kis mondatom nem fog neki különösebben tetszeni, és kezdett egy kicsit baljós érzésem támadni. Viszont ezen már nem volt időm tovább gondolkodni, mert persze én barom teljesen ügyesen elszúrok mindent, ráadásul pedig mindezt egyetlen szóval sikerült elérnem. Ehhez pedig már csak gratulálni tudok magamnak. Viszont hazudnék, ha azt mondanám, számítottam arra, ami ezután történt. Egyszerűen képtelen vagyok mire vélni azt az égető fájdalmat, ami az egész testembe belehasít, és ami egyre gyengébbé tesz, mintha minden energiámat az a tűz kezdené kivonni a testemből, amit nem is olyan rég a tenyeremből csaltam elő, hogy szemügyre vehessem a lángokat, melyeket generálni tudok. Mintha önnön erőm fordult volna ellenem. Talán így is történt. Akkora vesztes lehetek, hogy még a démoni énem is fellázadt az ellen, hogy ilyen testben kelljen leélnie az életét, aki még csak arra sem képes, hogy azt a lányt, akit a leginkább szeret az egész világon, ne lökje el magától. Ebben a tudatban gyorsan adom át magamat a sötétségnek, mely szinte őrlő sebességgel ölel engem körbe, elborítva ezzel elmémet, én pedig már a földetérésből sem érzek semmit. Az ájulás megelőz mindent.
- Bocsáss meg Ellie... - Ennyit suttogok tudatlanul magam elé, mikor megjelenik előttem a rémisztően ismerős figura a narancsszínű lángokkal, melyek tenyeréből csapnak fel. Mikor szája mozogni kezd, már nem is igazán rá figyelek. Mert meghallok egy hangot. Mintha Ellie hangját hallanám, és a démoni alak képe lassan, de egyre inkább halványulni kezd. Arcomon mintha az ő kezét érezném, és a démon még halványabb formát ölt. Már szájának mozgását sem látom, és mintha távolodna is tőlem. Végül már csak sziluettje és a kis világító fénypont, a kezében tartott tűz képe látszik. Elmém azzal lassan tisztulni kezd, és mostm ár egyre tisztábban hallom Ellie hangját, nem pedig úgy, minth a ő szólna a távolból. Hallom minden szavát, s érzem, a fájdalom egyre inkább alábhagy. Teljesen megszűnik, ahogy ringatni kezd, érzem homlokomon a pusziját, melynél csodálatosabbat elképzelni sem tudok. Már ezzel temérdek erőt képes belém pumpálni, így lassan fel is nyílnak szemeim.
- Mitm ondtam neked a könnyekről gyerekkorunkban? Tudod, hogy nem bírom, ha szomorkodsz. – Szólalok meg halkan, mégis széls mosollyal az arcomon, és az ő gyönyörű arcára pillantva felemelem kezemet és letörlöm gyöngyöző könnycseppeit onnan. Megfogva arcomon lévő kezét egy csókot nyomok a tenyerébe, majd feljebb ülök, hogy lássa, nincs már bajom.
- Úgy néz ki, nehezebben bírom a hiányodat, mint azt eddig gondoltuk. - Újabb vicceskedéssel próbálom elütni a komorra sikerült hangulatot, hiszen nem akarom, hogy amiatt aggódjon, mi van velem. Mert most már tökéletesen érzem magam. Igaz ezt én sem nagyon értem, hiszen az előbb azt is fizikai képtelenségnek éreztem, hogy az ágyig elmásszak, most viszont megint olyan minden, mintha a legnagyobb rendben működne az egész világ. Ám ezzel mégsem foglalkozom, most nem.
Olyan közel húzom magamhoz, amennyire csak lehet, és apró puszit nyomok az arcára, majd lejjebb csúszva a nyakára is lehelek egy csókot. Keresem még a megfelelő szavakat, amelyekkel kifejezhetném, mennyit jelent ő nekem, és mennyire megdobbantja a szívem az, hogy most is egy ilyen vesztes mellett ül a földön és egyszerűen nem tol el magától. Én pedig semmitől sem érzem magam boldogabbnak, mint attól, hogy újra karjaimba zárhatom őt.
- Elmondani nem tudom, mennyire fontos vagy nekem! – Nézek őszintén a szemébe. Ujjaim végigsiklanak bársonyos bőrén, lecsúsza az arcán, hogy aztán ismét feljebb araszolva újra bejárhassák a szép arcot. Ujjam játszani kezd lelógó fürtjével. Gyönyörű haja van, gyönyörű az egész lénye, én pedig nem akarok senki mást, csak őt. Ő a szereplője minden szép álmomnak, és ő az alapja legmélyebb, legderűsebb gondolataimnak. Minden emlékem egyszerűen hozzá fűz, s most is csak azért volt erőm felnyitni szemeim, és magam mögött hagyni a sötétet, mert éreztem, hogy ő velem van. Ő az, ki erősít, és ő az, kinek köszönhetően most is azt mondhatom, igen, bizony van értelme küzdenem. Az, ha láthatom ezt az igéző szempárt, azokat a hívogató ajkakat, melyeknek nagy valószínűséggel most sem fogok tudni ellenállni.
- Úgy érzem, az a pizza most fagyott is marad... – Vigyorodom el, majd kezem lejjebb csúszik, így ujjaim végig tudnak simítana nyakán. Selymes bőrének tapintása valami elképesztő, ujjaim pedig csak tovább siklanak, és lecsúsznak a karján, míg én egyre közelebb férkőzöm angyali arcához, és ha csak persze meg nem állít, megcsókolom. Az, hogy ajkait újra az enyémeken érezhetem, euforikus érzéssel tölt el, és úgy érzem, öörkké tudnám őt csókolni, és karjaimban tarthatni, hogy érezhessem puha, édes ajkait, és ezt a fantasztikus lányt a közelemben. Ő a mindenem. Eddig lefelé araszoló kezem végigsimít oldalán, majd lassú mozdulattal rákúsznak ujjaim a combjára, hogy finoman végigsimítsanak rajta. Térdétől indulnak, lassú tempóban araszolva egyre feljebb.
- Megőrülök érted... - Suttogom az ajkaira, hogy aztán újra rabul ejtsem őket egy újabb csókkal, míg másik kezem derekánál átkarolva öleli őt magamhoz, egy picit feljebb tűrve blúzát, hogy végigsimíthasson hőt ontó bőrén. Képtelen vagyok elengedni... képtelen vagyok leállni. Ennyire beférkőzött a szívembe... és soha többé nem veheti át seki sem a helyét. Szeretem... és szeretni fogom mindörökké.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyTue Jan 21, 2014 9:14 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a kettős érzés el fog valaha múlni? Attól félek, hogy nem. Ennyire ellentétesen nem lenne szabad érezni. Egyik percben annyira elcsavarja a fejem, hogy azt hiszem, ennél jobb már nem is történhet velem, aztán hirtelen bevillan, hogy miként éltünk eddig. Barátok voltunk, testvérek. Anya úgy szereti Greg-et, mintha a saját fia lenne, én pedig egészen a csókunkig bátyámként tekintettem rá. Jó, talán nem egészen a csókig, hiszen akkor nem viszonoztam volna. És habár először furcsán éreztem magam amiatt, hogy Greg nem az igazi testvérem, be kell látnom, hogy talán ez a legjobb dolog, ami velünk történhetett. Mi mindig is annyira közel álltunk egymáshoz, hogy a többiek értetlenkedve néztek ránk. Akkor még nem értettem mi bajuk volt ezzel, most már talán kapizsgálom.
Rettegtem attól, hogy bármi baja essen, ahogy attól is, hogy egyedül legyen akkor, mikor démoni énje esetlegesen eluralkodik rajta.
- Nem fogsz távol tartani magadtól. Amúgy is boszorkány vagyok, vagy mi a szösz... Valahogy majd hatástalanítalak. - Mondom továbbra is mosolyogva a megnyugtatása érdekében. Megrázom a fejem, mikor rájön, hogy sosem leszek hajlandó elfordulni tőle. Ezt remekül eltalálta. Jöhet akármi, sosem tudom elhagyni majd őt, igaz nem is szeretném.
A későbbi viccelődéseire csak egy-egy mosollyal reagálok, és hirtelen még magam is meglepődök azon, hogyan lettem ennyire szűkszavú. Aztán csak nézem és nézem. Ráeszmélek, hogy egy pillanatra se tudom levenni róla a tekintetemet, ha pedig mégis, akkor rögtön kutatni kezdek utána, mert érzem a hiányát.
Nem tudom szavakba önteni, milyen érzés, mikor karjaival magához ölel, vagy édesen simogatni kezd. Olyan érzésem támad, mintha csak az ő karjaiban lennék biztonságban, mintha nekem csak ott lenne helyem ebben a nagyvilágban. Minden egyes perccel, amit vele töltök csak még jobban tudatosul bennem, mennyire sokat jelent a számomra és mennyire nem voltunk sohasem közömbösek egymás iránt.
Nem tudom mit tartogat számunkra a jövő, mégis erőteljesen rettegek tőle. Ez vajon normális? Nos, a mi helyzetünkben azt kell mondjam, mindenképp.
Az, hogy felhívtam a szobámba és megmutattam neki a képeink hátuljára írt idézeteket nem várt lavinát is elindítottam. Talán még jobban megrohantak az érzelmek, mint eddig. A szó, ami elhagyta a száját csak még jobban megerősített bennem valamit. De azt, hogy mit, eddig még nem tudtam. Remegve álltam meg az íróasztalom előtt és kértem, hogy menjen el. Éreztem óvatos érintését a vállamon és nem sok kellett ahhoz, hogy ismételten elgyengüljek. De ezt most nem engedhettem meg magamnak. Kellett egy kis idő, hogy egyedül legyek és átgondolhassak mindent. Aztán kilépett a szobámból, az ajtót maga mögött becsukta én pedig hirtelen túl egyedül lettem. Tudom, ez hülyeség, hisz tisztában voltam azzal, hogy csupán pár méter választ el tőle, mégis annyira felerősödött bennem a hiányérzet, hogy majdnem ettől lettem rosszul. De erőt vettem magamon. Erőt kellett vennem magamon. Leültem az ágyamra, kezeimet összekulcsoltam a mellkasom előtt és gyorsan lepörgettem az eddigi életemet a lelki szemeim előtt.
Greg a legelső emlékem óta itt él velünk. Nem emlékszem olyan időszakra, amikor nem ismertem őt, talán azért, mert akkor még tényleg nagyon kicsi voltam. Életem legfontosabb eseményein ő is részt vett, jóban-rosszban támogatott, mindig ott volt nekem, akármire is volt szükségem: játszótársra, barátra, támaszra... Sohasem mondott nekem nemet, sosem fordított hátat. Az, hogy melyik faj táborát erősíti, teljességgel nem számít, hiszen számomra már bizonyított. Én pedig az életemet is rá bíznám.
Akkor meg miért viselkedem teljesen idiótaként? Igaz, különös a mi helyzetünk, de semmi eget rengető baj nem történne, ha komolyabbra fordulnának a dolgok kettőnk között. Az Istenért, hiszen szeretem! Igen, szeretem! Nem tudok és nem is akarok nélküle élni, erre pedig egy nap, anya is rá fog jönni. És ha nem is akkor, de idővel, majd elfogadja. El kell fogadnia, különben mindkettőnket elveszít.
Magamat szidva, mosolyogva tépem fel a szobám ajtaját és abban bízom, még nem késtem el, hogy én is színt valljak. Nem is tudom miért vártam vele eddig. Talán mert egy buta szőke liba vagyok. Igen, csak is ez lehet az "értelmes" magyarázat arra, miért próbáltam meg ellökni magamtól az egyetlen srácot a világon, aki valaha érdekelt.
Az ajtaja előtt megtorpanok. Mi van akkor, ha megbántottam, ha ezzel most elrontottam mindent? Ebbe talán jobb is bele nem gondolnom. Felemelem a kezem, hogy kopoghassak az ajtaján, amikor meghallom éles, fájdalmas ordítását. Nem gondolkozom, nem kopogok, hisz ez most nem illendőség kérdése. Valami baj történt, én pedig látni akarom, hogy mi. Remélem nem tett magával semmit sem, amiért olyan elutasító voltam vele.
Benyitok a szobájába, látom, ahogy újra lángok csapnak fel a kezeiből, majd amilyen gyorsan jöttek, olyan gyorsan el is tűnnek, ő pedig a földre rogyik. Odafutok mellé, majdnem sikerül vele együtt a földre érkeznem, de pár másodperccel én mégis kések mellőle. Magamhoz húzom, fejét a mellkasomon pihentetem és csak bízok abban, hogy ez valamiképpen segít majd rajta. Ujjaim végigszántanak dús haján, próbálok úgy helyezkedni, hogy kényelmesen érezze magát és biztonságban. Nyugodtságot szeretnék sugározni felé, de nem megy. Aggódom érte, félek, hogy valami komoly baja esett.
Fejét a kezeimbe veszem és óvatosan, lassan elhúzom magamtól. A szemeibe próbálok nézni és csak rá fókuszálok. Nem számít a külvilág, az se számítana, ha anya itt állna az ajtóban. Nem érdekel. Csak az a fontos, hogy Greg rendbe jöjjön.
- Greg... - Hangom elcsuklik, ahogy kimondom a nevét, szemeimben könnyek jelennek meg. - Mi történt? - Kérdezem aggódva, de közben próbálok ésszerű magyarázatot találni a történtekre. Végigsimítok az arcán, homlokomat az övének támasztom, próbálom a lehető legtöbb energiát átadni neki, hátha ettől jobban lesz. Aztán rájövök, hogy talán egyetlen szóval sikerülne elterelnem a figyelmét a történtekről. - Szeretlek. Hallod? Szeretlek! Ha nem lettem volna ennyire hülye, és nem féltem volna a következményektől, hanem pár perccel ezelőtt, a megfelelő pillanatban árultam volna el, akkor nem történt volna ez. - Kezdtem magamat okolni, amiért ez történt vele. Míg velem volt, nem volt semmi baja. A démoni énje elbújhat az én őrült személyiségem mellett, az már egyszer biztos. - Kérlek, ne hagyd el magad. Erős vagy, én itt vagyok melletted, segítek mindenben. - Suttogom neki, tovább simogatva az arcát. - Ha bármi történne veled, abba belehalnék... - Mondom szomorúan, aztán ahogy annak lennie kell, a könnycseppek végiggördülnek az arcomon. Magamhoz húzom őt, fejét a vállamra döntöm és ringatózni kezdek vele. Pont ezt csináltam, mikor kicsik voltunk. Sokszor volt, hogy rosszat álmodott. Akkor mindig átjöttem hozzá, és ugyanígy próbáltam megnyugtatni, aztán valahogy ebben a pozitúrában el is aludtunk. Csak akkor még pluszba dúdoltam is egy dalt. - Szeretlek. - Suttogom újra és adok egy hosszú puszit a homlokára, majd tovább ringatom. Magamban pedig azért imádkozok, hogy elmúljanak a fájdalmai, akármik is legyenek azok és visszatérjen hozzám az a mindig mosolygó, jókedvű srác, akit ismerek. Amint anya pedig hazaér, megkérem, hogy mutasson meg pár boszorkányos trükköt, amivel meg tudom védeni őt. Hisz az ő biztonsága és egészsége, minden másnál fontosabb.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 12, 2014 12:16 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Fogalmam sincs, pontosan mikor kezdtek el az érzéseim teljesen más irányt venni Ellie közelében. Az első csókunknál talán? Ez nem teljesen igaz, hiszen pont azért csókoltam meg, mert ahogy a szemébe néztem, szívem szinte félreismerhetetlen dobbanással válaszolt a csillogó íriszeinek látványára. Akkor már ezt éreztem, még akkor is, ha ezt nem is ismertem el. Gyerekkorunkban mindig védeni akartam őt, ha valami baj volt, mindig segítettem neki, és később, az iskolában többen is furcsálták, milyen erős kapcsolat van közöttünk, mert ez még a testvéri kapcsolathoz képest is szétzúzhatatlan. Nekem pedig mindig is az volt a legfontosabb, hogy vele lehessek. Ha épp beteg volt, és csak én mentem iskolába, folyton azon járt az agyam, vajon épp hogy van, és idegesített, hogy nem lehetek otthon, hogy játsszak vele. Persze, az ember gyerekként még nem gondol bele abba, mennyire fontos is lehet számára a másik, azt hiszem, mindketten tudtuk, hogy semmi sem lenne ugyanaz a másik nélkül. Mikor anyánk elárulta, hogy valahová máshová tartozom, a leginkább attól tartottam, hogy emiatt majd Ellie másképpen fog rám tekinteni. Mert bár veszekedtünk, egyszerűen imádtam, hogy én vagyok az, aki a legtöbbet tudja róla, és aki meg tudja vigasztalni őt, amikor letört. Sosem számított semmi sem jobban, mint az, hogy láthassam a mosolyát, és... bár ezt neki sem árultam el soha... mindegy volt, mennyire rossz is volt a napom, mert ha hazajöhettem, és láthattam őt, beszélhettem vele, ha rám mosolygott, minden helyreállt.
Így aztán most duplán félve kezdek bele mondandómba a félelmeimet illetően, mert ezekről soha nem beszéltem, még neki sem. Legalábbis ennyire őszintén nem, hiszen mindig tartottam attól, hogy esetleg gyengének tartana miatta, és azt hiszem, a büszkeségem nem engedte meg, hogy ezt megkockáztassam. Úgyhogy amikor közelebb lépett, és megéreztem finom kezeinek érintését az arcomon, kezem automatikusan indult meg, hogy az övére simulva megérinthesse puha, bársonyos bőrét, ahogy kézfején, majd az ujjain és végigsimítok. A szavai pedig olyan boldogsággal töltöttek el, amit senki más nem tudna elérni nálam. Erre csak ő képes. Hálás pillantással, halvány mosollyal az arcomon nézek rá, viszont az ígéretére enyhén megrázom a fejemet, és újra komolyan nézek a szemeibe.
- Ne mond ezt, kérlek! Ha mégis megtörténne... ha mégis a démon lenne erősebb nálam... nem akarom, hogy ott legyél. Nem akarom, hogy bajod essen. Azt nem tudnám elviselni. - Ahogy beszéltem, úgy húztam is közelebb magamhoz, mintha csak attól tartanék, hogy bármelyik pillanatban bánthatnám, viszont amíg a közelemben van, nem fog semmi rossz történni. Karjaim úgy ölelik át derekát, mintha csak egy védelmező burokba szeretném őt ezzel bezárni, és valamelyest tényleg így is van. Bármit megtennék azért, hogy őt biztonságban tudjam. Szeretném megvédeni, mert ha csak a legkisebb fájdalmat is okoznám neki, inkább véget vetnék önnön életemnek, mintsem megvárjam, hogy az újra megismétlődhessen. Függetlenül attól, mennyire tart jó embernek, és attól, hogy én is tudom, míg ő hisz bennem, addig nekem is lesz erőm küzdeni a démonnal idebent. Mindig is ő adott nekem erőt, ez pedig ezután sem fog változni soha. Ahogy az érzéseim, úgy az a tény sem fog megváltozni, hogy ő a legnagyobb érték az életemben. Egy személy, akiért bármikor az életemet adnám. Talán mások erre azt mondanák, helytelen, mert testvérekként nevelkedtünk. Én pedig csak azt mondom, mindez nem számít. Ő az egyetlen, akiért szívem minden egyes dobbanása szól, s amíg szívem lüktet, addig ezt az érzést táplálni fogja iránta, és nem fog egy percig sem érdekelni, mit gondolnak erről mások. nem érdekel az sem, hogy helytelen, csak az érdekel, hogy ő jól legyen. Az, hogy boldog legyen. Mert annál nagyobb boldogságra nekem nincs is szükségem. Mint ahogy soha nem is hagytam fel próbálkozásaimmal, míg fel nem tudtam vidítani, mert szinte minden boldog emlékemben, ha felidézem őket, ott szerepel bennük Ellie csodálatos mosolya is. A mosoly, mely bebikázza a pulzusomat, a gyönyörű arc, melynek képével a tudatomban fekszem le este, és a neve, mely az első szó, ami eszembe jut, mikor reggel aztán kinyitom a szememet. Furcsa, de azt hiszem, teljes bizonyossággal állíthatom, hogy még soha nem éreztem magamban ennyire brutális kettősséget. Mert most egyszerre érzem azt, mintha a dolgok teljesen összekuszálódtak volna, ugyanakkor pedig a szívem azt súgja, még soha nem látott ennyire tisztán. Olyan ez, mint egy puzzle. Most pedig olyan, mintha a helyükre kerültek volna a kirakó darabjai. Értelmet nyertek az eddig számomra is kérdőjeles érzések, emlyeket nem tudtam még csak megnevezni sem, nemhogy kezelni őket. De mos választ kaptam. Beleszerettem... és így már minden kitisztult előttem. S bár nem tagadom, legalább akkora zűrt is érzek most, mint boldogságot, csak arra tudok gondolni, hogy most mindez nem számít, mert amíg együtt vagyunk, nincs megoldhatatlan. Ahogy kettőnk számára soha nem is volt olyan, hogy lehetetlen. Egyedül csak az aggaszt, hogy báermikor eluralkodhat rajtam az a másik oldal. Ezért is tartom így is furcsának, hogy mit reagál kijelentésemre.
- Te aztán tényleg nem vagy hajlandó elfordulni tőlem. - Nézek rá boldog mosollyal, mert akárhogy is próbálok ellenállni, ezen mondataira már nem tudom megállni, hogy arcomon ne terüljön szét ez a vigyor, és szememben ne csillogjon maximálisan a hála minden szikrája. Már meg sem érdemlem azt a sok jót, amit neki köszönhetek, és néhanapján azon is töprengek, hogy egy démon még csak nem is érdemelne egy olyan fantasztikus és elbűvölő szeméylt maga mellé, mint Ellie. De ő mégis mellettem van. Az életem legfényesebb, legszebb pontja.
- Hát lehet neked nemet mondani? – Kérdezem tőle, széles vigyorral az arcomon, mikor azt mondja, bármi jöjjön is, ketten meg fogunk vele birkózni. A vigyor most tükrözi minden boldogságomat, hiszen valóban hiszek abban, hogy amíg ő itt van nekem, nem lehet baj, és nem is jöhet semmi olyan, amit ne tudnánk megoldani. Még akkor is, ha szépen lasdsan egy emberi öngyújtó válik majd belőlem.
- Csak el ne kiabáld! A fene tudja, mik rejlenek még bennem... a sütőt látod például máris helyettesíthetem. - Nevetem el magam, ahogy eszembe jut az, hogy kishíján magamat is sikerült felgyújtanom, amikor szó szerint a tűzzel kezdtem játszani, így azt hiszem, akár a pizza megsütése se okozhat túl nagy problémát. Persze, amennyiben nem gyújtom fel a vacsorával együtt az egész házat. Azért arra jobb lesz ügyelni.
Magam sem tudom, miért jött ki ez a szó, hiszen teljesen spontán volt, és nem igazán hasonlítható ahhoz, aminek indult, nevezetesen, hogy megköszönjem neki, amiért ennyire mellettem áll, és szinte tántoríthatatlan abban, hogy segítsen nekem ott, ahol csak tud. Mint egy személyi angyal. Szerettem volna kifejezni mindazt, amit jelent nekem, azonban hamar kiszakadt ölelésemből és eltávolodott. Egy pillanatra nem értettem, aztán megijedtem. Most bántottam volna meg? Magamról nem volt nehéz ezt elképzelni, és tényleg, komolyan kezdtem tőle tartani, hogy erről van szó. Talán hülyeség volt kimondani azt az egyetlen szót, akármennyire is őszintén és komolyan gondoltam. Nem akartam őt ezzel sarokba szorítani, vagy bármi ilyesmi. Így aztán, újabb automatikus mozdulattal lépek utána, mikor az íróasztalára támaszkodik, és kezem a vállára siklik. Szeretném, ha tudná, hogy nem akartam ezzel megbántani, sőt semmi ilyesmi nem állt szándékomban. De nem tudok megszólalni, mert meghallom a szaait, és hezitálni kezdek. Szívem szerint maradnék, megölelném, és megkérdezném, hogyan tehetném jóvá, viszont ezúttal az agyam útját követem.
- Rendben... – Válaszolom halkan, azzal kezem kezem lassan lecsúszik a válláról, én pedig kérését tiszteletben tartva megfordulok, és elhagyom a szobáját. Bár még odakint, a folyosón is egyre csak azon töprengek, mennyire volt ez okos döntés a részemről. Azonban ennél tovább már nem jutok töprengésemben, mert ahogy becsukom Ellie szobájának ajtaját magam mögött, fejembe éles, égető fájdalom hasít, mintha egyszerre csak a tűz, mely addig tenyeremből lövellt ki, most a koponyámat kezdte volna égetni. Kezemmel homlokomhoz kapok, és a fájdalomtól egy pillanatra minden elmosódik a szemeim előtt. Érzem, hogy megszédülök, így még meg tudok kapaszkodni az ajtó melletti kisasztal sarkában. Nem tudom, meddig is állok ott pontosan, összeszorított szemeimmel, mert a fájdalom csak lassan kezd alábbhagyni. Mikor azonban így tezs, magamról nem is tudva indulok meg szobám felé, ösuztönösen téve meg a lépéseket, szemeimet ki sem nyitva, emlékezetből nyúlok a kilincs felé, hogy aztán az ajtót magamra zárhassam.
- Mi a fene lehet ez... – Préselem ki fogaim között azt a kérdést, mely most a leginkább foglalkoztat, azonban jószerével ez az utolsó, amit tehetek, ugyanis érkezik egy újabb fájdalomhullám. Ahogy újra lehunyom a szemeimet, egy kép kezd felsejleni előttem. Egy férfi képe, de nem ismerem fel. Hosszú, fekete kabátja a földig lelóg. Kinyújtja bal kezét, és ahogy ujjai szétnyílnak, tenyeréből narancsszínű lángok csapnak fel. A tűz fénye megvilágítja az idegen férfi arcát. Nem ismerem... mégis ismerősnek hat. Mélybarna szemei az enyémekre emlékeztetnek, ám ezek a szemek hidegen merednek előre. Megkeményedett vonásai mintha már egyetlen érzelmet nem lennének hajlandóak tükrözni. Szája mozogni kezd, ám beszédét nem hallom, nem értem. Lassan zárja össze ujjait, bennem pedig minden egyes mozzanattal mintha csak nőne a szorító fájdalom.
- El... lie... - Suttogom magam elé nevét, s próbálom felidézni az arcát, remélve, hogy ez elűzi a képet, s a fájdalmat is vele. A férfi arca homályosodni kezd előttem, de szemei vörös izzásának látványa még hosszan fennmarad. Képe memóriámba ég, mint a lángoló fájdalom bőröm alatt, jóllehet hiába nézem, nem látok rajta semmi furcsaságot. Végül a fájdalom egy utolsó lökése ér el, én pedig felordítok. Kezeimben megjelenik egy pillanatra a tűz, a narancsszínű lángok, hogy aztán ki is aludjanak. Én pedig elgyengülten rogyok a földre, átadva magam a tárt karokkal fogadó, bénító sötétségnek, ahol már nem érzek fájdalmat.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySat Jan 11, 2014 11:31 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem szabadna ilyet éreznem, nem szabadna ilyet éreznem...
Egyre csak ez a mondat visszhangzik a fejemben. Próbálok rájönni, mikor vett más irányt a kapcsolatunk, de egyszerűen nem emlékszem rá. Pedig ennek annyira nem szabadna így lennie! Mégis, a szívem mélyén már előre gondolkozom, hogy vajon anya miként fog dolgozni a jövő héten és vajon mennyi időt tudunk majd kettesben tölteni. Vagy inkább meg kellene tudakolnom, hogy Greg miként dolgozik és úgy kellene szerveznem a saját beosztásomat, hogy keveset találkozzunk? Sose voltam olyan ember, aki elfutott a problémái elől, de hatalmas gondot emeltünk most magunkra és talán jobb lenne ismételten kerülnünk egymást egy kis ideig...
Ahogyan kijelentette, hogy nem vagyunk testvérek, egyre jobban elgyengültem. Eddig próbáltam erősnek látszani, mint aki teljes mértékig képes uralkodni magán és az érzelmein, de ahogy kiejtette az előbbi szavakat, azokat a gyönyörű, ízlelni való ajkain, rájöttem, nem csak én foglalkoztam többet a témával a kelleténél. Ez pedig valamilyen szinten megnyugtatott.
Bocsánatkérő pislogását megpróbáltam figyelmen kívül hagyni, mert egyszerűen nem tudok mit tenni, ha rám néz azokkal a hatalmas ártatlan szemeivel. Kiskorunkban is éppen ezért tudta mindig, mindenből kidumálni magát, mert hatott anyára a szemeivel. Háh, most megtudtam a titkát! Tehát éppen ezért nem szabad ilyenkor rá néznem, mert az nem vezetne jóra.
Mikor komolyabb hangsúlyra váltott, akkor már tudtam, hogy most nem poénkodás és valami elviccelése fog következni. A félelmeiről még sohasem beszélt nekem, így mikor elárulta, mitől tart a származását illetően, áthidaltam a köztünk lévő kis távolságot. Kezeim közé vettem az arcát és lágyan végigsimítottam rajta. - Nem fogsz démonként felkelni... Nem a származásunk határoz meg minket, hanem az, hogy milyen emberek vagyunk. Te jó ember vagy, remek tulajdonságokkal. Nem létezik, hogy a démonságod eluralkodjon feletted. Te sokkal erősebb vagy nála... Ha pedig mégis megtörténne, akkor én majd itt leszek, és segítek visszatalálni önmagadhoz. Ezt megígérem. - Nem akartam, hogy bármitől is féljen, hogy bármi rossz érzéssel töltse el. Az előbbi mondataimat pedig nem csak a megnyugtatása miatt mondtam. Én tényleg így gondolom. Ő a legjobb ember, akit valaha ismertem, rajta nem fog tudni eluralkodni a sötét oldala, bármennyire is próbálkozzon.
Sohasem voltam még szerelmes. A középiskolában egymást falták a tinédzserek, hetente váltogatták a párjaikat, nekem pedig erre nem volt szükségem. Talán ha láttam volna egy jó példát magam előtt, akkor másképp vélekedtem volna a szerelemről. De úgy éreztem, nem hiányzik. Teljesen jól meg voltam nélküle, elfoglaltam magam, olvastam, filmeztem egyedül. Azonban miután Greg először megcsókolt, akartam a szerelmet, még ha akkor nem is mertem ezt bevallani magamnak. Szeretnék magam mellé valakit, aki jól ismer, akivel tudok nevetni, szórakozni, de ha úgy hozza a sors, akkor komolyan is tudok beszélni. Aki nem ítél el, mert ilyen szórakozott vagyok és aki nem néz rám más szemmel, mert boszorkány vagyok. Sosem engedtem közel magamhoz senkit, vagyis ha jobban belegondolok, mindig csak Greg volt az, akinek megmutattam az igazi arcomat. Ő pedig mindig, minden körülmények között elviselt és óvott, bármiről is volt szó. Ha azt hittem, hogy szellemek vannak a szekrényemben, akkor velem aludt. Ha egy másik gyerek elvette a játékomat, akkor ő visszaszerezte nekem. Az, hogy ennyire egymásba gabalyodtunk és összezavartunk mindent, szinte előre látható volt. Mégis félek attól, hogy mit fog anya gondolni. Egyáltalán nem is tudom, kellene-e beszélni erről vele. Mi van akkor, ha úgy dönt, hogy Gregnek mennie kell? Azt nem bírnám ki. Éppen ezért talán jobb, ha tartjuk a szánkat, addig legalább, míg nem tudjuk biztosra, hogy mi is ez az egész közöttünk.
A bókokat, amelyekkel elhalmozott, boldogan fogadtam, válaszolni nem is nagyon tudtam rájuk, de arcom pirulása szerintem kellőképpen kárpótolta őt. Rajta kívül senki sem mondott nekem ilyeneket, így annyira nem is voltam tisztában azzal, hogy miként illik fogadni őket. De hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem estek jól vagy nem dobbantották meg a szívemet.
- Én is alig várom. - Mondtam boldogabb hangon, hogy ezzel is próbáljam nyugtatni őt. - Remélem hasonló, hasznos képességek jönnek majd elő az idő során. Sok mindenre jó ám a háznál egy olyan valaki, akinek nincs szüksége öngyújtóra... - Próbáltam a jó oldalát nézni a dolgoknak, még akkor is, hogyha én is féltem és aggódtam érte. De abban tényleg hittem, hogy együtt majd megoldjuk valahogy, hiszen eddig is megtettük, ezután sem lesz másképp. - Majd megbirkózunk vele, bármi is jöjjön. Oké? - Habár eddig is mindig mellette álltam, szerettem volna ezt jobban a tudtára hozni. Nem akartam, hogy azt érezze, egyedül kell megbirkóznia a másik életével.
Ahogy kimondta azt az egy szót, leblokkoltam. Szerettem volna viszonozni, de ajkai máris az enyémre tapadtak és vadul utat törtek maguknak, nekem lélegzetvételre se hagyva lehetőséget. Habár mámorító volt minden egyes apró csók, mégis pár másodperc elteltével kiszakítottam magam a kis világunkból és elhúzódtam tőle. Durva módon löktem arrébb őt, hogy szabadulni tudjak az öleléséből, és igaz, nem volt normális magyarázatom a tettemre, mégis ezt a lépést tartottam a leghelyesebbnek.
Az íróasztalomhoz sétáltam, kezeimmel megtámaszkodtam rajta és valósággal levegőért kapkodtam. Azt akartam elérni, hogy kitisztuljon a fejem és tisztán tudjak gondolkodni, de ennek ellenére még jobban összezavarodtam, már ha ez egyáltalán lehetséges volt. Próbáltam küzdeni az érzéseim ellen, mert tudtam, hogy ezzel nagy bajba sodorjuk magunkat. Őszintén, még agykontrollal lebeszélni is próbáltam magamat róla, csak hogy nem sikerült.
- Menj ki egy kicsit, kérlek... - Suttogtam nem éppen magabiztos hangon, illetve továbbra is háttal álltam neki. Nem tudtam felé fordulni, mert tudtam, abban a pillanatban, hogy ránézek, elgyengülök és nem tudok majd nemet mondani neki. Semmire.
Erősnek kellett maradnom, mert szükségem volt egy kis egyedüllétre, hogy át tudjam gondolni a dolgokat. Csak remélni mertem, hogy a történtek után nem hiszi azt, hogy nem ugyanúgy érzek iránta, ahogy ő irántam, mert pontosan ugyanazt érzem. Szerelmes vagyok belé. Csupán szükségem van tényleg egy kis időre egyedül a gondolataimmal, máskülönben félek, megőrülök.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyWed Jan 08, 2014 4:48 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Minden csók, amit váltunk, teljesen elveszi az eszemet. Legszívesebben tényleg azt tenném, hogy el se ereszteném a karjaim közül. Mert komolyan ő nekem a mindenem. Talán furán hangozhat, de már napok óta csak ezen járnak a gondolataim, és arra jutottam, hogy tényleg ő a legfontosabb személy az életemben, aki nélkül nem is akarok élni. Kiskoromban persze még csak annyit fogtam fel az egészből, hogy nagyon jól érzem magam, ha vele lehetek, mert ő volt az, aki nem tartott furának. Aki elfogadott olyannak, amilyen vagyok, ez pedig még azután sem változott meg, hogy megutdta, milyen is a származásom valójában, de még a démonlétem se riasztotta el. Oké, megijedt, ami miatt nem hibáztathatom, hiszen abban a pillanatban én is eléggé meglepődtem, és akkor ez még elég enyhe kifejezés volt a részemről. De nem tudtam elriasztani annyira, hogy ne maradjon mellettem, mint ahogy már régebben is mindig egymás mellett maradtunk, mondhatni mindig is különleges volt a köztünk lévő kötelék. Olyasféle, amit kettőnkön kívül más nem is nagyon érthet, és enm si akarjuk, hogy értsen. Mert tökéletesen elvoltunk ketten. Illetve most is elvagyunk, sőt... csak most minden sokkal erősebb. Igen, talán nem ehlyes, ami kialakult köztünk. De nem tudok tenni elene. Az egyetlen, ami megijeszt, hogy miattam majd baja esik. Az megölne. Nem akarok ártani neki.
- Hát, az attól függ. Ha belegondolsz, nem vagyunk. - Persze ettől nem lett soha kevésbé fontos, sőt, csak még inkább kötődtem hozzá, talán pont emiatt. De vér szerint tényleg nem vagyunk testvérek. De értem azt is, hogy ő mitől tart. Tudom, hogy retteg attól, hogy mi lesz, ha anyánk esetleg rájönne. Őszintén szólva, ezen már én is gondolkodtam. Lehet, hogy el kéne költöznöm? Ha kiszakadnék, nem lenne annyira feltűnő, ha találkoznánk. Nem úgy, mint itt, a családi házban, ahol mindig figyelni kellene, hogy épp mikor ér haza. Bár mondjuk most nem kell ilyentől tartanunk, hiszen csak nemrég ment el, és valami azt súgja, hogy nem tervez azonnali hazajövetelt, úgyhogy ha csak ténylegesen fel nem gyújtom a házat, nincs mitől tartanunk. Egy-két óráig még biztosan nem. Úgyhogy addig még egy kis időt együtt tölthetünk. Bár, lehet, hogy eléggé összezavartam a mai "kis" vallomásommal, és épp sikerült vele elriasztanom. Mégis, következő mondatára már nem tudok nem elmosolyodni.
- Jó, hát valamivel húznom kellett. - A duzzogó hangja már bűntudatot is kelt bennem, ezért némileg bocsánatkérően pislogok rá. Csak túlságosan elkapott az indulat, persze tudom, hogy nem akarna átani nekem, pont úgy, ahogy én se tudnám bántani őt soha. Ha mégis megtenném, inkább letépném a karomat, vagy végzek magammal. Bármit, ha neki ártanék. Mert akkor semmilyen mentség nem létezne. Nem bírom egyébként sem, ha letört vagy szomorú valamiért, és gyanítom, még kevésbé tudnám elviselni azt a tényt, hogy ez épp maiattam van. Ahhoz túlságosan fontos nekem.
- Jó... tudom. De részben akkor is igazad volt, hiszen nem tudhattad mindig, hogy ilyen is maradok. Még én se tudtam… és mióta megtudtam, honnan származom, minden nap attól tartok a leginkább, hogy egyszer valóban démonként kelek majd fel. – Ismerem be, bár erről soha nem beszéltem neki. Nem beszéltem neki a rémálmokról, amik azóta gyötörnek, hogy tudom, milyen vér csörgedezik az ereimben valójában. Még ma is, a szobámban, mior bunkó módon próbáltam kiküldeni a szobámból, akkor is attól tartottam, hogy nem tudom majd megfékezni a tüzet, de nem akartam, hogy baja essen. Inkább gyújtom fel magamat, mintsem ő lássa kárát annak, hogy nem tudom uralni teljesen ezeket az erőket. Persze nélküle számomra minden borúsabb volna. Nem lenne, ami arra biztatna, hogy igenis erősnek kell maradnom, és nem lenne senki, akit idegesíthetnék a bókjaimmal, mert egyszerűen imádom azt a mosolyt, amit az arcára tudok csalni. Imádom őt magát, annyira, hogy azt már képtelen vagyok tovább tagadni. Mindig is fantasztikus személynek tartottam, azt hiszem, leginkább a büszkeségem volt az, ami nem engedte, hogy ezt előtte is bevalljam. Meg akkor nem is éreztem szükségét. Nem úgy, mint most. Persze az annyira már nem tetszik, ahogy elhúzódott tőlem, de válaszára csak szélesen elvigyorodtam.
- Tudod, ha nem őrülnék meg érted, ezen egy kicsit megsértődnék, viszont egy ilyen csodálatos lány esetében ez eléggé lehetetlennek tűnő feladat. - Közlöm vele őszintén, de a mosolyt egyszerűen nem tudtam lekaparni az arcomról, miközben tekintetemmel lassan az arcát pásztáztam, szinte elveszve szépségében, melyet mostanáig inkább magam előtt is cáfoltam, mert egyenesen tartottam tőle, hogy teljesen magukkal ragadnának ezek a csillogó, gyönyörűséges zöld szemek, ami meg is történik. Mosolya elvarázsol és szívem kétzer gyorsabb ütemben kezd el verni, minden egy szem dobbanását neki címezve. S bár kezeimet lefejti magáról, én még szívesen folytatnám a bőrén való cirkálást, azért örömmel fogadom azt, ahogy ujjaink összefonódnak, és homlokát az enyémnek támasztva veszhetek el gyönyörűségében.
- Csak azért vagyok ilyen, mert te elvetted az enyémet. – Boldog mosoly kíséretében ejtettem ki a szavakat a számon, míg szemeimet le nem tudtam venni édes arcáról. Mintha csak elhatároztam volna, hogy ezt a pillanatot örökre el akarom raktározni a memóriámban, bár valami azt súgja, már így se lenne semmi, ami elfelejtethetné velem, ahogy így állunk ketten a konyhában. Én pedig már érzem… érzem, hogy legszívesebben újra közelebb húznám acát, hogy birtokba vehessem az ajkait, de ezúttal próbálok ellenállni a vágynak… még, ha rettentő nehéz is.
- Alig várom, hogy még többet tudjak meg a szörny énemről. – Szólaltam meg már-már gyűlölettel a hangomban, mikor arra terelődik a szó, hogy mire lehetek még képes. Egy démon vagyok, semmi több, és valahogy sosem érdeklődtem az iránt, ez milyen lehetőségeket rejthet, mert már szinte önmagamat is utálom emiatt a puszta tudat miatt. Ez a gondolatmenetem viszont félbe is szakad, mikor Ellie kézen fogva húzni kezd maga után. Kérdő pillantással nézek rá, hisz a pizza még mindig a sütőben várakozik, és el se tudom képzelni, mi az, amit mutatni akar nekem. Főleg a… szobájában? Szóval lenne valami ennyire személyes bizonyítéka a meggyőzésemre? Mindenesetre azért készségesen követem őt, de még akkor is kérdőn pillantok rá, amikor a kezembe nyomja a két képet. Viszont következő mondata már nyilvánvalóvá teszi a szándékát, ezért kérésének eleget téve kezdem áttanulmányozni a képeket. Akaratlanul is elmosolyodom, ahogy magunkra nézek. Mintha a képek csak kétszer erősebben akarnák felszínre hozni a hozzájuk fűződő emlékeimet. Látom magamat, amint vigyorogva magamhoz ölelem őt. Emlékszem, egy nyaraláson készült a kép, és egész nap idegesítettük egymást, így makacsul nem voltunk hajlandók egy képhez összeállni. Végül meguntam, és magamhoz ölelve álltunk be a képhez, mire egymásra nézve nevetni kezdtünk. Viszont nem húzódott el, így aztán a kis ölelésem megörökítésre is került. Még magamat is tüzetesen megnézem, mintha csak valami arra utaló jelet keresnék magamon, hogy más vagyok, és a képeken egy démon látható, aki másnak akar látszani. Ki is veszem a fotókat a keretből, ám az idézetek a képek hátulján teljesen ledöbbentenek. Sokáig nem is teszek semmit, csak megkövülten bámulok a betűkre, melyekben felismerem Elle kézírását, az érzések pedig, melyeket a szavak sugároztak, mérhetetlen boldogsággal töltöttek el. Lassan visszatettem a képeket a keretükbe, és visszaadtam őket neki. Még mindig némán, megvártam, míg visszateszi a helyükre, majd akkor átkaroltam derekát, másik kezemmel az arcát simítva. Meg akartam neki köszönni, ám ehelyett teljesen más szó hagyta el a számat.
- Szeretlek! - Hangom őszintén és eltántoríthatatlanul csengett, mégis olyan lágyan néztem rá, mint talán még soha. Ezt a szerelmet nem tudom szavakba önteni. Így aztán inkább csak ajkaira tapadva, szenvedélyesen csókolni kezdem, hogy ez a pillanat beszéljen helyettem, és hozzám szorító kezeim mondhassák el neki, milyen is az az érzés, amit iránta táplálok. Kezeim lágy simítással járják be hátát, derekát és oldalát, miközben ajkai folyamatos súrolásával, nyelvünk találkozásával, és az egyre forróbb csókkal igyekszem bemutatni a tüzet, mely bennem lángol neki köszönhetően. A szerelmet, amit iránta táplálok.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyTue Jan 07, 2014 9:26 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy tartják, hogy az élet legnagyobb kihívásai közé tartozik az, hogy megtaláld a másik feled és ezáltal a lehetőséget az igazi boldogságra. Kis koromban még nem is tudtam, mennyire szerencsés vagyok. Akkor még nem azon tűnődsz, hogy vajon mi lesz a barátságotokból ha felnőttök, csak azt tudod, hogy szeretsz játszani vele. Minden szépen működik, semmin nem aggódtok, aztán mindketten kamaszodni kezdtek és hirtelen a dolgok más fordulatot vesznek. De a mi kapcsolatunk valahogy azt az időszakot is átvészelte. Mindig ott voltunk egymásnak, nem számított, ha éppen nem beszéltünk. Ha valami történt a másikkal, nem adódott olyan eset, hogy ne tettük volna félre a sérelmeinket és ne támogattuk volna egymást.
Emlékszem, volt olyan, hogy öt egész napig kibírtuk, hogy ne beszéljünk egymással, mert mindketten annyira berágtunk a másikra, aztán hazajött anya és leteremtett minket, mert szokás szerint szétpakoltuk a házat, de rendet már nem raktunk. Nem kellett gondolkodnunk mit tegyünk: rögtön kiálltunk egymásért és védtük a másikat. Aztán a vacsora végére már a harag is elszállt és minden megint a régi lett.
Mindahányszor elhúzódni próbáltam tőle, azt nem azért tettem, mert nem akartam mellette lenni. Csak már előre féltem a várható következményektől. Még mindketten fiatalok vagyunk, nem tudhatjuk, mit tartogat számunkra az élet. Túl nagy szavakkal dobálózunk, aminek az lesz a vége, hogy egyikünknek vagy éppen mindkettőnknek baja esik. Ezt pedig nem akartam.
Viszont az érzelmeim iránta annyira felerősödtek az elmúlt napokban, hogy nem tudtam kiverni őt a fejemből, igaz annyira nem is igyekeztem. De tudtam, annyira nem helyes, ami kialakulni látszik közöttünk... És tényleg féltem. Most először az életemben rettegtem a következményektől. Talán azért, mert még sose éreztem hasonlót senki iránt sem. Greg pedig amióta az eszemet tudom az életem részese volt, annyira természetesnek vettem azt, hogy van nekem, hogy el se tudtam képzelni milyen lesz egy nap elválni tőle. Ettől a gondolattól is kirázott a hideg, attól meg még inkább, hogy mi lesz, ha anya tudomást szerez rólunk.
- De mi testvérek vagyunk. - Suttogtam, majd lehunytam a szemem. Ez volt az egyetlen ellenérv, amit fel tudtam mutatni ellenünk, de ez is jócskán megtámadható volt. Hisz nem voltunk testvérek. Legalábbis vér szerintiek nem.
Nem voltam túlságosan romantikus típus, és kifejezetten utáltam az ilyen filmeket, főleg a nagyon nyálasakat. De ahogy a vallomásait hallottam, teljesen elérzékenyültem. Úgy éreztem, nem kell, hogy tovább védjem magam, hogy féljek az érzéseimtől. De valahol legbelül mégis ezt tettem. Ez után, ha nem neveznek őrültnek, akire ráférne egy alapos pszichiátriai kezelés, akkor rettentően fogok csodálkozni. Ennyire ellentétes érzéseket soha senki és semmi nem váltott ki belőlem. Megtapasztalni pedig különösen furcsán érintett.
- Nem használok mágiát ellened. - Ezt szinte duzzogva mondtam neki. Sohasem tudnám bántani, ezzel pedig tisztában lehetne.
Kellemes bizsergést éreztem a kezeimen, ahogy finoman simogatott. A gyengédsége megmosolyogtatott, ahogy az is, milyen kiskutya szemeket meresztett már megint rám.
- Jól tudod, hogy azt nem gondoltam komolyan! Egész életemben egy lépést is alig tudtam nélküled tenni. Tényleg elhitted, hogy könnyebb lenne nélküled? Ugyan, már, Greg! Beleőrülnék, ha nem lennél itt nekem... - Már nem is tudom, miért mondtam azt, hogy könnyebb lenne nekem nélküle. Valószínűleg csak nagyon felidegesített valamivel én pedig nem tudtam más visszavágást kitalálni. De ahogy látom ez a mondat szépen eltalálta, mert azóta nem száll le erről a témáról. Pedig tényleg nem gondoltam komolyan.
Nem is tudja elképzelni, mennyire boldoggá tesz egy-egy bókjával. És az igazság az, hogy eddig én sem tudtam, hogy ennyi is elég ahhoz, hogy hevesebben dobogjon a szívem és felkerüljön rám az a bizonyos rózsaszín szemüveg. Reagálni csak egy csókkal reagáltam, bár nem hiszem, hogy ez az ellenére lett volna. Sőt, tudom, hogy nem volt, ezt a mozdulataival és keze elkalandozásával el is árulta. De ahogy tudjuk, a jóból is megárt a sok, ezért elhúzódtam tőle.
Fintorogva bólogattam, mikor rávilágított a tényre, hogy csak erre kellenek a kezei. - Most lebuktam. - Elnevettem magam és valósággal kicsattantam az örömtől. Meg mertem volna esküdni, hogy a fűtés is feljebb szaladt, hiszen annyira melegem volt.
Nem mondanám, hogy nem tetszett ez a mi kis macska-egér játékunk, de tényleg szükségem lett volna legalább fél méternyi távolságra kettőnk között ahhoz, hogy tisztán tudjak gondolkodni. Éppen ezért fájdalommal a szívemben, de megpróbáltam lefejteni rólam a kíváncsi kezeit. Ahogy ez sikerült, ujjaim összefonódtak az övéivel, homlokomat az övének támasztottam és egy mély levegő kifújása kíséretében megszólaltam. - Ne vedd el az eszem... - Nem is sejti mit tesz velem, sőt, eddig én sem tudtam, hogy ennyire intenzív hatással van rám. De tényleg muszáj lesz lehiggadnunk, máskülönben túl hamar kezdhetünk magyarázkodásba szeretett anyánk előtt.
- Amíg nem égeted meg magadat vagy engem, vagy gyújtod fel a házat, addig egészen nyugodtan próbálgathatod a képességeidet. Ki tudja mit tudsz még csinálni... - Ebbe komolyan belegondoltam. Az aggodalom talán ki is ült az arcomra, de próbáltam minél hamarabb elfedni. Féltem attól, mi lesz, ha eluralkodik felette a démoni énje, de bíztam abban, hogy majd a segítségemmel túljut rajta vagy könnyebbé, elviselhetőbbé tudom majd a számára tenni. Ezért is jutott eszembe valami.
- Mutatok valamit, hogy bebizonyítsam, tényleg nem gondoltam komolyan azt, hogy jobb lenne nekem nélküled, gyere... - Nem is törődve a rossz sütővel és a még mindig jeges pizzával, megfogtam a kezét és felhúztam őt magam után a szobámba. Az ajtómat kinyitottam és a tükrös komódomhoz mentem. Felemeltem a két, zöld képkeretben lévő közös képünket, majd a kezébe nyomtam. - Nézd csak meg jobban őket. A démonok nem ilyenek. - Be akartam bizonyítani neki, hogy ő nem egy "átlagos" démon, ő neki szíve van és ő jó. Ha nem az lenne, nem tudott volna olyan boldogan és önfeledten mosolyogni a kamerába, miközben engem ölelt. Kértem, hogy vegye ki a keretből a képeket. Mivel jól ismertem, tudtam, hogy pontról-pontra átnézi majd a képet, majd amikor már feladná, mert nem lát rajta semmi különöset, akkor fordítja csak meg és veszi észre a kis idézetet a hátulján. Emily Bronte Üvöltő szelek című regénye volt a kedvencem pár héttel ezelőtt, pontosan akkor, amikor a képeinket ezekbe a csodás, egyszerű keretekbe helyeztem. Mindkét fénykép hátulján egy-egy az írónő tollából származó idézet található. Az egyiken ezt olvashatja: "Ő sokkal inkább én, mint jómagam. Bármiből van is a lelkünk, az övé s az enyém egy". Míg a másikon ez: "Életem nagy értelme: ő. Ha mindenki más elpusztulna, és csak ő maradna életben: általa továbbélnék én is! De ha mindenki megmaradna, csak ő pusztulna el, az egész világ idegen lenne számomra, nem érezném magam többé részesének". És azt hiszem ezzel a két idézettel teljesen felfedtem a lapjaimat, odadobva magam neki, mint valami kétségbeesett kis tini, aki csak szeretetre vágyik. Talán túl sokat mutattam meg... talán így már túl valódi lesz minden és visszaszívja azokat, amiket az előbb mondott nekem.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyTue Jan 07, 2014 2:20 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Azzal csak magam alatt is vágtam a fát, hogy közelebb mentem hozzá, hiszen így, hogy lényegében alig van köztünk távolság, most csak még inkább kezd elvarázsolni az egész lénye. Igen, talán nem szokványos, hogy így tekintek, sőt így is gondolok rá, de egyáltalán nem érdekel. Azért sem, mert már gyerekként is ő volt az egyetlen, aki képes volt felvidítani, aki mindig boldoggá tett. Egyszerűen nem tudom elfelejteni azt, mikor a suliban még elég zárkózott voltam, és nem igazán beszélgettem másokkal. Persze később, tinédzserként ez már nagyban megváltozott, mégis, az az idő is rendkívül nagy hatással volt rám. Viszont hazugság volna azt állítani, hogy sok barátom volt akkoriban, mert ez nem igaz. Egyik nap már úgy jöttem haza, hogy semmi sem érdekelt, és egész délután ki sem jöttem a szobámból, csak akkor tettem meg, amikor este anya szólt, hogy kész a vacsora. Mikor kinyiottam az ajtót, Ellie már ott állt, és hatalmas mosollyal nézett rám. Semmit nem szólt, csak megölelt. Nekem pedig nem is kellett több, és az a pillanat szinte beleégett a memóriámba, mert ezzel az egy öleléssel elárulta, hogy egy személy mindig lesz, akinek számítok. Bár ezt neki nem mondtam el, de mindig is hálás voltam neki azért, hogy nem kezelt másként, és sosem tekintett rám úgy, mint egy idegenre. Pedig lenne rá oka, hiszen ő az egyetlen, aki tudja rólam, hogy milyen vér csörgedezik az ereimben.
- Nem, nem ismerünk, de ha ismérnék is, akkor se változtatna semmit sem a tényen. Soha senki nem lesz számomra fontosabb, mint te. - Csóváltam meg a fejem az érvére, amivel visszavágott, jóllehet jogos volt, amit mondott, mindazonáltal tartom magamhoz, amit mondtam. Nem érdekelne, hány embert ismernék rajta kívül, egyikük sem tudna olyan közel állni hozzám, mint amilyen közel ő áll a szívemhez. Ezt pedig nem szégyellem bevallani, sőt még az ő szemébe mondani sem. Mert ez olyasmi, hogy ha letagadnám, gyakorlatilag a magam ellenségévé válnék, hiszen az életem legfontosabb részét ő képezi, és a legnagyobb bűn volna részemről, ha tagadnám, hogy még az életemnél is jobban szeretem. Ez persze mindig is így volt, de soha sem mélyültem bele, milyen érzések táplálhatják belém ezeket a gondolatokat. Most viszont tudom, és... igen, kész vagyok elismerni, hogy beleszerettem. Szerelmes vagyok belé, és akármi történjék, ezt az érzést nem fogja tudni semmi sem megváltoztatni, vagy kiölni belőlem. Mindig is úgy éreztem, mindegy mit kérne tőlem, azt megtenném neki. Mégha előtte ezt tagadtam is, mert épp veszekedtünk, és olyankor amúgy is mondok olyanokat, amiket egyébként egyáltalán nem gondolok komolyan. Ez az érzés, hogy bármit megtennék érte, viszont csak hatványozódott az utóbbi időben. Így pedig már azt is értem, miért is esett jól elröpíteni a bárban azt a srácot, aki annyira nyomult rá. Akkor persze nem ismertem volna be... de zavart, hogy a közelébe próbál férkőzni. Mintha ellenem követne el vele bűnt, és mikor észrevettem, hogy bántaná is, leszállt elmémre a vörös köd. Az átláthatatlan harag, amit képtelen voltam eltüntetni. Elborított, és úgy cselekedtem, hogy bele sem gondoltam, mit is okozhatok vele. Csak az érdekelt, hogy hagyja békén Ellie-t. Mint ahogy mást is kész lettem volna, sőt kész lennék likvidálni, ha neki ártani próbál.
- Pedig mást nem nagyon tehetsz. Hiába kérnéd, nem vagyok hajlandó lemondani rólad, és magamtól nem is tudnám csak úgy elfelejteni ezt. - Komolyan néztem a szemeibe, és még mindig igyekeztem nyugodt maradni, de az idegesség már kiérezhető lehetett a hangomból. Persze, tudom, hogy nem úgy gondolta, de ha tényleg tenni akar valamit ez ellen, más módja nem lesz rá, csak az, ha tényleg használja ellenem a mágiáját. S bár kilyukadtunk végül is egy kisebb veszekedésnél, nem tudtam elengedni kezeit. Szüntelenül járt az ujjam, puha bőrén, hol az ujjait, hol a kézfejét simogatva.
- Honnan tudod? Hisz te is megmondtad... könnyebb lenne neked nélkülem. Igazad volt, hiszen csak nehezítem a dolgodat. - Ahogy a szavak elhagyták az ajkaim, gúnyos mosoly terült szét az arcomon, hiszen tudom, mennyire zavarja, ha olyannak próbálom magam beállítani, amilyen nem vagyok. Azt hiszen, nem is nagyon tudom mással jobban felbosszantani, mint azzal, mikor azzal jövök, hogy csak egy démon vagyok, semmi több. Erre a kijelentésemre szokta általában felkapni a vizet, és nem is nyugodni, míg az ellenkezőjéről meg nem győz, csak, hogy elismerhessem végre az igazát. Talán ezért is húzom direkt az idegeit. Persze nem felbőszíteni akarom, de ha már úgyis veszekedést akart, akkor nem is adom olyan könnyen a dolgot.
- De igaz... nem vagyok olyan, mint ők. Mert az én szívemet rabul ejtette egy csodálatos lány. - Közlöm vele őszintén, mit is gondolok róla, majd mivel nem állít meg, sőt ezúttal ő húz közelebb, már-már vágyakozva kapok az jaki után, mintha puha, finom ajkait már hosszú ideje nem érezhettem volna. Lágyan csókoltam, közben pedig kezem végigsimított rajta, amerre csak érte. Ujjaim végigsiklottak szép arcán, hogy aztán bejárhassák a derekát, majd felcsúszhassanak a hátán. Mikor véget ért az útjuk, újra lecsúsztak, visszavándorolva a derekára, azonban nem álltam itt meg, egyik kezem ugyanis eltévedve lejjebb kúszott és lassú simításával végigjárta a combját.
- Oh... szóval csak erre kellenek a kezeim? - Vigyorodtam el vidáman, és még a számra kapott puszit is igyekeztem elnyújtani, de csak annyira sikerült, hogy ahogy elhúzódott, én mentem ajkai után, így egy rövidebb csókká alakítva azt, amit puszinak szánt. Elnevetve tettem fel neki kérdésemet, és azzal, hogy arrébb lökött, mit sem törődve húztam őt magam után. Testét az enyémhez simítva öleltem át, mígnem ujjaim galád módon utat törtek maguknak itthoni felsője alá, és immár védtelenül maradt derekán húztam őket végig, élvezve meleg bőrének tapintását. Imádtam azt a mosolyt az arcán, és volt is miatta pár pillanat, hogy nem tudtam róla levenni a tekintetemet.
- Miért? Az tetszene, igaz? - Na jó, már határozottan gonoszkodás a részemről, hogy így ellene fordítom mondatait, de nem tehetek róla, ha egyszer megőrülök érte. Amit csak alátámasztok azzal, hogy válaszát meg sem várva dőlök előre, mintha csak az ajkai felé közelítenék újból, azonban elkanyarodom, hogy egy csókot lehelhessek nyakára, hogy aztán rögtön egy újabb érhesse bőrét. Valami azt súgja, hogy ezzel pont a terveit rúgom fel, hiszen a lökése mintha amolyan próbálkozás lett volna, hogy maradjon köztünk némi táv. Hát... én nem szeretem ezeket a távokat. Őt viszont már annál inkább szeretem.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyMon Jan 06, 2014 11:50 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Minél többet gondolkoztam a kapcsolatunkon, annál inkább összezavarodtam és már nem igazán megkülönböztetni, hogy mi az, amit a szívem diktál s mit az eszem. Világ életemben erős voltam, most azonban valamiért legszívesebben elbújnék mindenki elől, magamra zárnám a szobám ajtaját és sírnék. Sose éreztem magam ennyire elveszve a saját gondolataim közt, ez pedig igazán feldühített.
A konyhába érkezésével csak még tovább táncolt az idegeimen. Végig teljesen komoly volt és higgadt, ettől pedig legszívesebben a falra másztam volna.
- Persze, hogy ez nem fog változni, hiszen senki mást nem is ismerünk egymáson kívül! - Vágtam vissza, de tudtam, hogy ezen még az állításom ellenkezője se változtatna. Habár szavai teljes boldogsággal töltöttek el, nem mutattam ki. Próbáltam távolodni tőle, mert tudtam, hogyha a közelembe kerül, akkor nekem végem. Onnantól megint meg leszek babonázva és mozdulni se bírok majd. Ő előle sohasem tudtam elszökni, így mikor egy laza lépéssel áthidalta a köztünk lévő távolságot és sarokba szorított, rá kellett jönnöm, hogy ez még bizony ma is így van. Előle nem tudok menekülni.
Emlékszem, mikor kicsik voltunk, ő iskolában volt, én pedig otthon feküdtem valami kis náthával. Annyira mérges voltam anyára, amiért Greg-et elküldte tanulni és nem hagyta, hogy otthon maradjon és velem játsszon, hogy megszöktem. Úgy terveztem világgá megyek, de csak a pár házzal arrébb lakó szomszéd kertjéig jutottam, ahol ott volt az az aranyos, de ugyanakkor hatalmas bernáthegyi kutyus. Anya és a rendőrség felkutatták értem a környéket, pedig nem is sejtették, hogy elég lett volna Greg-et hazahozni az iskolából. Ugyanis mikor ő hazaért, egy percig nem kellett gondolkoznia, célirányosan odavezetett mindenkit, ahol voltam: a kutyussal, Hoopson-ék mesterien vágott sövényébe bújva. Akkor is ő talált meg, és már ekkor tudtam, hogy előle sose tudok majd elbújni. Nos, valahogy így éreztem magam most is. Akkor ő volt az én hős megmentőm, most viszont a '"gonosz", aki csapdába csalt.
Újra éreztem finom kezeit, az enyémeket, ez az érzés pedig ismételten elgyengített. A mellkasához fogta a kezem és várt. Várta, hogy mágiát használjak ellene. Ha nem fogta volna a kezem, biztosan felpofoztam volna, főleg akkor, mikor kiejtette a démon szót a száján. Ekkor pattant el nálam a cérna.
- Jól tudod, hogy nem így értettem. Sohasem törölnélek el... - Ahhoz túl értékes vagy a számomra. Utóbbit természetesen csak magamban nyugtáztam, aztán eszembe jutott, hogy elfelejtettem valamit. - Többet pedig ne hasonlítsd magadat más démonokhoz! Te nem vagy olyan, mint ők! - Kiabáltam vele. Nem akartam, de a helyzet így kívánta. Nem szerettem, mikor démonként tekintett magára, hisz sose volt velejéig romlott vagy rossz. Vannak furcsa dolgai, amiket tényleg betudhatunk a származásának, de gyűlöltem, mikor egy lapon említette magát velük.
- Greg... - Suttogom a nevét, alig hallhatóan, hisz még tovább gyengülök. Soha, senki nem mondott még nekem ilyeneket és ha nem abban a szituációban lennénk, amiben vagyunk, gondolkodás nélkül viszonoztam volna mindent. Hisz szeretem őt és én is bármit megtennék érte a világon. Ahogy mondtam, ő az én hősöm. A hősöm nélkül pedig nincs is értelme ennek a röpke életnek.
Nem fogod megnehezíteni? Már most megnehezíted, Greg! Mindennel! Azzal, ahogy rám nézel, ahogy közelebb hajolsz, ahogy rám mosolyogsz, ahogy vitatkozol velem, ahogy hozzám érsz... ahogy megcsókolsz. Ezekkel csak mind egyre inkább elveszed az eszemet és olyan érzéseket keltesz bennem, amilyeneket eddig még nem tapasztaltam.
Különös, hogy a nyugodtsága bosszantott a legjobban. Szívem szerint valahogy visszavágtam volna neki, és már nyitottam is szóra a számat, amikor elkezdett közeledni. Szaporábban vettem a levegőt, de ahhoz még volt kellő lélekjelenlétem, hogy megforgassam a szemeimet, amolyan magamat megadó módon. Tudtam, nem tehetek semmit sem az érzelmeim iránt, hisz elvenni az emlékeinket a lehető legrosszabb tettem lenne. Mert nem csak emlékeket törölnék, hanem konkrétan az egész eddigi életünket. Hiszen tényleg csak mi vagyunk egymásnak.
Ha erősebb lennék, megütném, vagy rálépnék a lábára, vagy tudom is én, de tennék az ellen, hogy ne közeledjen felém, de gyenge vagyok, mint a harmat és igen is vágyom arra, hogy újra megízlelhessem az ajkait. Őszintén nem tudtam mit teszek, reflexszerűen húztam magamhoz a pólójánál fogva és csókoltam meg őt, ezúttal én. Egyik kezemet kiszabadítva belesimítottam a hajába és a tarkójánál pihentetve a kezem húztam magamhoz még közelebb. Már ha ez egyáltalán lehetséges volt. Lágyan, selymesen csókoltam őt, és ismételten azt kívántam, bárcsak ne érjen véget ez a pillanat. De mint minden jónak, ennek is véget kellett vetni, úgyhogy elhúzódtam tőle. Hogy ne érezze azt, játszom vele, még egy gyors puszit nyomtam a szájára, aztán arrébb löktem.
- Bedöglött a sütő... Hasznossá tehetnéd magad és azokat a lángokat lövellő kezeidet, nem gondolod? - Próbáltam a lehető legtermészetesebben viselkedni, míg ki nem találom, találjuk, hogyan is élünk ezek után egymás mellett. És hogyan titkolunk el mindent anya elől, mert hát az sem lesz piskóta. Neki pedig elég egy apró bűbájt bevetnie és mi olyan szépen elkotyogunk neki mindent, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga.
- Vagy inkább leégetnéd magadról a pólódat, megint? - Ó, ez az, kezdtem visszatérni. Még vidáman rá is mosolyogtam Greg-re, ami tényleg szívből jött. Talán túl nyugodttá is váltam volna? Azt nem tudom, de míg nincs itthon anyu, addig lazíthatok egyet. Csupán egyetlen dologra kell figyelnem: mindig legyen legalább egy lépés távolság Greg és köztem. Az a biztonságos. Ha kevesebb van, akkor ott elszabadulnak az indulatok, mindenféle értelemben.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyMon Jan 06, 2014 10:07 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a csók talán még tovább is tartott, mint az első csókunk. Annyira belefeledkezem a pillanatba, hogy nem is jut el a tudatomig a tény, hogy már másodszorra csókolom meg azt a lányt, akivel együtt nőttem fel, akire sokáig testvéremként tekintettem, és sokáig azt hittem, eképpen is szeretem. De ez ennél jóval több. Nem számítana, mit kéne kiállnom, tudom, érte bármit hajlandó volnék megtenni, és egyre inkább csak ölelem, ebben annál biztosabb vagyok. A francba is... elvarázsol, ha a közelében lehetek, és, bár ezt még magamnak sem ismertem be mostanáig, már a puszta látványa is elveszi az eszemet. Elvette abban a pillanatban is, mikor az első csókunk csattant el, és elvette az eszemet most is. Mert egyszerűen képtelen vagyok leállni, és szinte biztos, hogy ha anya hangja nem szakít félbe mindent, nem is lettem volna képes leállni, és még legalább hosszú pillanatokig a karjaimban tartottam volna Ellie-t.
Teljesen furán éreztem magam, ahogy kiviharzott a szobámból. Egyszerre éreztem valami ürességet a hiánya miatt, és ugyanakkor bűntudatot, mert eléggé rám hozta a frászt, hogy megbántottam. Ami valószínűleg sikerült is, és ettől csak még nehezebb ez az egész. Mert pontosan tudom, mitől tart... hogy anya megtudja. Ebből a szempontból pedig teljesen igaza volt, mikor a múltkor azt mondta, mennyivel egyszerűbb volna neki nélkülem. Igaza is van, és talán ez az az ok, ami miatt nem tudom ezt a mondatot kiverni a fejemből. Sosem tartoztam ide igazán, ahogy sehova se tartoztam... démon vagyok. Ez ellen pedig bármennyire szeretném, semmit sem tudok tenni. Illetve de, megpróbálhatok beszélni Ellie-vel, viszont ahogy mellé lépek, már az arcát látva elfog az az érzés, az a tipikus, furcsa sugallat, amit mindig érzek, mielőtt veszekedni kezdünk.
- Talán nem. De mi van, ha nem érdekel? Ha azt mondom, hogy senki más nem érdekel, csak te, és ez már soha nem fog változni? - Kérdezem mélyen a szemébe nézve, és nem érdekel, mennyire próbál távolodni, az asztalt megkerülve újra közelebb gyaloglok hozzá. Tudja jól, hogy ha valamit nem nézek el, akkor az, ha tőlem próbál távolságot tartani, ez pedig régen is így volt. Régen se tágítottam, ha megpróbált lerázni és bezárkózni, mindig csak még rámenősebb lettem. Mert túl fontos nekem ahhoz, hogy csak így hagyjam magam lerázni. Persze tisztában vagyok vele, hogy amennyire megpróbálom őt sarokba szorítani az érvemmel, legalább annyival magam ellen is játszom ezekkel a kérdésekkel, hiszen csak azt teszem már az eddigieknél is egyértelműbbé, hogy bizony komoly érzések kavarognak bennem iránta, olyanok, amik ellen nem lehet, és nem is akarok tenni. Mert soha nem éreztem magam senkivel sem jobban, mint vele. Ez pedig még most is igaz, ellenére annak, hogy veszekszünk, bár nem is mi lennénk, ha nem így tennénk. De még most is csak arra tudok gondolni, hogy itt van, és semmi sem fájna jobban, ha elszakadnánk annyira, hogy nem láthatnám így, nem beszélhetnék vele. Talán nem is túlzok, ha azt mondom, hogy úgy már nem is akarnék semmit az élettől. Ha nem érinthetném már meg, nem ölelhetném át, nem beszélhetnék vele, el is veszítenék mindent, ami most számít. Ez részben fura, mert soha nem is gondoltam, hogy bárkivel kapcsolatban ezt fogom mondani, ugyanakkor pedig ijesztő is. Hiszen... nem veszíthetem el. Azt egyszerűen nem élném túl. Azért, hogy ezt még nyomatékosítsam is, egy gyors lépéssel előtte termek, és elkapom a kezeit. Nem szorítom durván, hisz nem akarok neki fájdalmat okozni, inkább felgyújtanám magam teljesen. Ahhoz viszont biztosan tartom, hogy ne húzódhasson el megint.
- Akkor rajta! Gyerünk, használd a mágiádat! Törölj el... egy démonnal kevesebb... neked pedig megoldódna a problémád. - Direkt kezdem provokálni, mintha már nem lenne így is elég feszült, kezeit pedig mellkasomhoz nyomom, mintha csak azonnali cselekvést várnék tőle. Részben... talán így is van. Ha használni akarja ellenem az erejét, minek nehezíteném meg a dolgát? Bántani úgyse bántanám, csak veszett ügy lenne, akkor tegye meg, itt van rá a lehetősége.
- De én így látlak. Az én szememben sosem leszel kevesebb egy csodálatos személynél, akit tiszta szívemből szeretek, és akiért bármit megtennék a világon. - Miközben beszélek, ujjaim bőrét simogatják, ahogy kezét továbbra is a mellkasomhoz tartom. Persze most is figyelek arra, hogy csak tartsam a kezét, és aszorítás ne legyen olyan erős, hogy az fájjon is neki. Sőt, ahogy beszélek, még lépek is egyet előre, ezáltal Ellie-t beszorítva, hisz teste már a mögötte lévő pultnak simul. Készakarva késztetem cselekvésre, mert nem akarom, hogy örökké csak kerülgessük egymást. Ha el akar küldeni, vagy bármi mást tenni, hát tegye meg most. Mert én biztos nem vagyok hajlandó úgy tenni, mintha semmi sem lenne. Nem vagyok hajlandó elfelejteni őt, sem a közös pillanatainkat. Erre pedig hiába kérne... mert ez az egyetlen, amit nem tudok neki megtenni.
- Nem jó így? Akkor neked kell tenni ellene. Én csak annyit ígérhetek... nem fogom megnehezíteni. - Hangom már higgadt. A korábban érezhető feszültség eltűnt belőle, és mérhetetlen nyugodtság vette át a helyét, amivel őt ismerve csak még jobban bosszantom majd, mint azzal, ha üvöltöznék vele. De ezt most nem fogom megtenni.
- Gyerünk... tégy ellene! - Suttogtam a közöttünk lévő légüres térbe, merthogy ismét közelíteni kezdtem az arcához, újra csak döntésre késztetve. Lassan közelítek a hívogató ajkak felé, időt hagyva azért neki, de kezeit továbbra sem eresztem. Mert ha nem tesz semmit, én újra megcsókolom. Szeretem... mindennél jobban, és ha ezt meg akarja szüntetni, szüksége lesz a mágiájára.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyMon Jan 06, 2014 8:26 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szinte nem is számítottam másfajta reakcióra, mint arra, hogy egy gúnyos mosoly kíséretében beszól amiatt, hogy nem kezdtem bele még egy veszekedésbe. Az igazat megvallva, ezt én is furcsálltam. De ugyanakkor magunkat ismerve tudtam, hogy ami késik, nem múlik...
Csak egy vállrándítással tudtam felelni a kérdésére, az azt követő reakciója azonban teljesen felkészületlenül ért. De hazudnék, ha azt mondanám, nem bizsergette kellemes érzés a bőrömet, ahogy végigsimított az arcomon, majd a hátamon, végül a derekamon vagy hogy ezek a szívemet sem melengették. Engedtem a csábításának és valósággal a karjaiba omlottam. Úgy tartják, hogy a tiltott gyümölcs a legédesebb, és hát, szerintem van ebben némi igazság. Még sohasem éreztem magam ennyire boldognak és talán ez rémisztett meg a leginkább. Pedig engem nem olyan nehéz megijeszteni, ezt büszkén állíthatom.
Elveszítettem a maradék józan eszemet is, erre pedig itt a tökéletes bizonyíték: nem vagyok hajlandó elszakadni tőle, sem a finom, puha, mézédes ajkaitól, amelyek olyan mohón tapadnak az enyémekhez. Csak arra vágytam, hogy minél tovább érezhessem a közelségét és ne kelljen folyton megálljt parancsolni se magamnak, se neki. De nem is nagyon merek jobban belegondolni abba, mi történt volna, hogyha anya nem szakít félbe minket. Olyan érzés volt meghallani anyánk hangját, mint amikor valaki hideg vizet önt a nyakadba. Hirtelen kijózanít és csak levegőért kapkodsz. Én is megvilágosodtam abban a szent percben és mivel nem tudtam jobbat kitalálni, gyáva módon megfutamodtam.
***
Tehetetlenül álltam a konyhában és nem tudtam mi tévő legyek. Mit kellene csinálnom vagy mondanom? Hogyan viselkedjek a jelenlétében? Hogyan titkoljak el mindent anyu elől? Hiszen ő biztosan belebolondulna ha megtudná, mi folyik kettőnk között. Már csak az hiányzik, hogy rájöjjön, Greg melyik faj táborát erősíti, és aztán hirtelen mindketten az utcán végeznénk. Vagy egy ördögűző ceremónián minimum.
Habár próbáltam az összes létező gondolatomat az éppen sülő pizzára összpontosítani, így is hallottam, ahogy lesétált a lépcsőn, majd bejött hozzám a konyhába. És persze, szokásához híven nem igazán tudott megállni az asztal túloldalán mondjuk. Hisz miért is kellene? Úgysem okoztunk még elég problémát magunknak, tegyünk még rá jó pár lapáttal, hogy aztán tényleg semmi esélyünk se legyen visszatáncolni!
Szívem szerint megnyugtattam volna egy kiadós öleléssel, hogy nincsen semmi baj, de nem tudtam megtenni. Mert ez nagyon nem volt rendjén. Az idő pedig megérett egy újabb veszekedésre. Csak azt kellett kitalálnom, hogyan meneküljek el azok elől a kérlelő szempárok elől, amelyekben ha elvesznék, ismételten nem tudnék ellenállni neki. Így hát habár a szívem dübörgött, mikor átkarolt és puszit nyomott az arcomra, a lehető legszemetebb dolgot tettem vele. Lelöktem a kezét magamról és a konyha másik végébe sétáltam, hogy szépen kettőnk közé magasodjon az étkező asztal. Legalább egy bútornak ugyanis lennie kell közöttünk, máskülönben semmi sem lesz, ami visszatartson minket. Még egy-két vita és pontosan tudom, hol fogunk kikötni...
- Ez nem normális, Greg... Ennek amilyen hamar csak lehet véget kell vetnünk! És ha kell, még mágiát is felhasználok, hogy könnyebben átlendüljünk ezen! - Ugyan nem fenyegetésnek szántam, valahogy mégis úgy hangzott a számból. Nem tudtam pontosan milyen bűbáj vagy varázslatot használnék, de biztos megtalálnám a módját. Talán anya is segítene benne... Á, nem, csssst Ellie! Anya erről nem tudhat semmit! - Nem akartam Greg-et ellökni magamtól, hiszen ő lenne a legutolsó a földön, akivel ezt tenném, de meg kell szabaduljunk ettől az egésztől, különben mindketten szenvedni fogunk. - Minden megváltozott közöttünk, ez pedig nagyon nem jó így! Nem szabad így látnunk egymást... - Kicsit sem hűen önmagamhoz, most az egyszer jogosan akadtam ki. Ritka pillanatok közé tartozott, hogy őszintén beszéltem neki az "érzéseimről", bár mivel kiabálva tettem, mégse tűnt olyan ritka élménynek.
Viszont éreztem, magam alatt is vágtam abból a bizonyos fából, hisz ahogy kimondtam, úgy rettentem meg attól, hogy elveszítem őt. Nem tudnék nélküle élni, ő az egyetlen, aki elvisel és aki olyannak szeret, amilyen vagyok. Minden titkomat tudja, talán még saját magamnál is jobban ismer engem. Szeretem őt, így akármit is terveznénk kettőnk ellen, nem tudnám véghez vinni. A felismerés, amely az előbb futótűzként terjedt szét az ereimben egyszerre dobogtatta meg a szívemet és kezdtem reszketni az idegességtől. Most már tiszta sor... veszett ügy vagyunk, és nem tehetünk semmit sem az érzéseink ellen.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyMon Jan 06, 2014 4:20 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem is tudom, hogy mit gondoltam, mikor a virágot vettem, hiszen elég jól ismerem már, és sejtettem, hogy nem lesz olyan jó vége, de... a fenébe is, nem tudom csak úgy kiverni őt a fejemből. Ha pedig őszinte akarok lenni, nem is akarom. Persze, én is tisztában vagyok vele, hogy nem kellett volna azt tennünk, amit, mégse mondanám, hogy akárcsak egy pillanatig is bánnám, hogy megtörtént. Ami mondjuk furcsa, mert soha életemben nem éreztem még így magam senkivel sem, esküszöm, még egy veszekedés közben is legszívesebben magamhoz húznám, csak, hogy átölelhessem. azt mondjuk nem tudom, hogy ő ennek egészen pontosan mennyire örülne, ha esetleg így tennék, bár valami azt súgja, hogy az sen agyon tetszik neki, ahová ez a beszélgetés trt. Mert egyre inkább kezdem én is azt érezni, hogy olyan helyekre tévedünk, ahonnan bizony már nem lesz könnyű visszatalálni, már ha visszatalálunk onnan még egyáltalán.
- Mi van vele? Ilyen könnyedén még nem hagytál veszni egy jó kis veszekedést. - Jegyzem meg egy gúnyos vigyor kíséretében, viszont ez a helyzet kezdi egyre inkább csak elvenni a fejemet, legalábbis ezzel magyaráznám azt, amit ezután teszek. Azt, ahogyan végigsimítok az arcán, hogy aztán ujjamat végighúzzam az ajkain. Valahol mélyen talán még reménykedem is abban, hogy leállít. Hogy megint csattan a pofon az arcomon, erre azonban ezúttal nem kerül sor, és ahogy egyre közelítek ajkai felé, erről le is teszek, és csak átadom magam annak a csodálatos érzésnek, hogy édes ajkait újra érezhetem és lágyan csókolhatom. Ahogy karjait nyakm köré fonja, újra végigsimítok az arcán, de persze egy pillanatra sem vagyok hajlandó elszakadni szájától. Kezem lesiklik, hogy átkarolhassam a derekát, és végigsimíthassak a hátán csókunk közben. Komolyan ,egy lány nem volt még képes így elvvenni az eszemet. Senki iránt nem éreztem azt, hogy ennyire vele akarok tölteni minden percet, és... egy lányt se tartottam soha olyan csodálatosnak, mint őt. Lehet, hogy mindez végig rejtve bennem volt? Bennem volt, és csak most jöttem volna rá, mi is ez az érzés, ami annyira hozzáköt? Annyi bizonyos, hogy azt a tapló srácot képes lettem volna megölni, mikor észrevettem, hogy nem akarja békén hagyni őt abban a bárban. Nem is gondolkodtam, és mire egyáltalán leállíthattam volna magam, már mindegy volt, mert megragadtam az illetőt. A következő kép már az, hogy repül is, hogy aztán a helység túlsó felében érjen földet. Azt sem bántam meg, sőt bárkivel megtettem volna ugyanezt, ha Elle-nek ártani próbál. A fenébe... ez így nagyon nem jó! Komolyan megbabonázott. Talán ez valami boszorkány varázslat, vagy nem tudom. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy bármi ilyesminek köze volna hozzá, de akkor is. Elvarázsolt. Nem mintha bánnám. Ahogy épp ki is fejezem ezt neki. Úgy öleltem magamhoz, mint még talán soha. Legszívesebben pedig el se engedném. Ez azonban mégis hamar megtörténik, mikor meghalljuk anya hangját. El is szakadunk egymástól, és Ellie ijedt arcát látva már léptem is volna hozzá, hogy megnyugtassam, nem kell pánikolnia, de ki is rohant a szobámból. Nem láttam még ilyen zaklatottnak, és ettől most csak rosszabbul érzem magam, mint az előbb, mikor bunkó voltam vele.
- Szép volt, Greg, ezt aztán megcsináltad... - Gratulálok magamnak hangosan, aztén fel-alá kezdek járkálni a szobámban. Legszívesebben Ellie után mennék, de nem vagyok benne biztos, hogy ez most jó döntés, mert eléggé bánt, hogy ilyen helyzetbe hoztam, már másodjára. Mérgemben még idegesen bele is rúgok az ajtó melletti komódba, mert egyszerűen feldühít, mennyire nem tudom, mitévő legyek.
- Barom! - Átkozom magam suttogva, ahogy mobilom kijelzőjének tükröződésében meglátom magam, és mérgesen hajamba túrva lezuttyanok az ágy szélére. Legszívesebben szétverném a szobámat, persze tisztában vagyok vele, hogy ez szinte semmit nem oldana meg, most mégis jól esne. Csak mikor leülök, konstatálom, hogy Elle még a csokrot is itthagyva, így azt idegesen az éjjeli szekrényemre dobom, majd hanyatt vetem magam az ágyon. Nem tudok, mit kezdeni magammal, főleg, hogy még most is csak Ellie jár a fejemben, Folyton csak arra tudok gondolni, vajon mit csinálhat épp, mire gondolhat. Legszívesebben odamennék hozzá, hogy őszintén elmondjam neki, sajnálom, ha megbántottam. Mert ő az, akinek soha nem akarnék fájdalmat okozni. Bár veszekedéseink, és szócsatáink során sokszor húzom őt hülyeségekkel, sose bántanám meg komolyan.
- Gyerekes vagyok. - Szólalok meg hangosan amolyan megállapításképp, majd dühösen felülök. Egy hirtelen ötlettől vezérelve kinyújtom kezemet magam elé. Bár nem vagyok biztos a dolgomban, erősen koncentrálni kezdenek, majd meg is jelennek újra a lángok. Játszani kezdek, élvezve, ahogy a tűz követi kezem mozgását, majd szememet lehunyva nyugtatom le magam, ökölbe zárva kezemet, majd ahogy újra kinyitottam, a lángok tovatűntek. Az ajtó csukódására nyitom csak ki a szemem. Valaki elment. Úgyhogy még várva egy picit végül úgy döntök, lefürdök majd lemegyek, így hát így is tettem. Szobámat elhagyva lesétálok a lépcsőn, és a konyha felé vettem az irányt. Ott azonban Ellie volt az, akit megpillantottam, és olyasmit tettem, amit eddigi beszélgetéseink során még soha. Habozni kezdtem. Mert kertelhettem volna, vagy csak valamivel elüthettem volna a feszültséget, hogy generáljak egy újabb kis vitát, de mégsem így tettem.
- Ne haragudj! - Léptem oda hozzá, némileg azért kihasználva azt, hogy épp nem figyelt, hiszen háttal állt nekem a sütőnél, és csak akkor szólaltam meg, mikor már közelebb értem hozzá, de hogy ne ijesszem meg azért, kezem megidnult felé, hogy megérintse vállát, és ujjaim végigsimítsanak rajta. Nem mondtam többet, hanglejtésemből ítélve pedig valószínűleg már ez is sokkal több mindent elárult, mint szerettem volna. Nem igazán a csók az, amiért bocsánatot kértem, sokkal inkább az, ha megbántottam, mert az távol álljon tőlem, nem szeretném, ha romlana a kapcsolatunk. Nélküle semmi nem lenne már ugyanolyan. Mellélépve bocsánatkérő pillantással tekintettem rá, elővéve kiskutya tekintetemet. Mielőtt viszont megvártam volna válaszát odaahajoltam, derekát átkarolva megakadályoztam, hogy elhúzódhasson, ami tudom, szemét dolog tőlem, majd egy puszit nyomtam az arcára, másik kezemmel odatéve elé a pultra a virágot, amit mégis lehoztam neki. Megőrülök érte... nem tudok mit tenni!



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptyMon Jan 06, 2014 12:28 am


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sose gondolná az ember, hogy egy virágcsokor mennyi galibát képes okozni. Ha valaki megveszi, akkor egyértelműen mondani szeretne vele valamit. Habár én se vagyok annyira romantikus alkat, hogy tudjam, melyik virág, mit jelent, és a pasik se hasonló szótárral mennek le virágot venni, egy valamit mindannyian tudunk: csak akkor adunk/kapunk virágot, hogyha a megajándékozni kívánt illető befészkelte magát a gondolatainkba. Ez pedig nem is annyira enyhe nyugtalansággal töltött el.
Ahogy pedig elkezdte kimagyarázni magát a helyzetből, felháborodást tettetve, akkor értettem meg igazán, hogy mennyire veszélyes vizeken evezünk.
- Nem, dehogy. - Most az egyszer nem akartam visszaszólni és veszekedni, hanem inkább magamat megadva, kicsit szomorkás hangon válaszoltam neki. A szomorúságom nem azért lépett fel, mert bevettem, hogy felbőszítettem, hanem azért, mert ahogy elhárította a dolgot, tudtam, hogy komoly bajaink lesznek még, mert amibe belecsöppentünk, abból nem mostanában fogunk kimászni.
Nem is akartam gondolkodni, de valahogy sorra jelentek meg a szívemnek kellemes, az eszemnek viszont már koránt sem tetsző képsorok a fejemben. Mert bármennyire is csábító a helyzet, vagy mindez a különös energia, ami kettőnk között van, legalább ugyanannyira is helytelen. Utóbbit pedig nem győzöm elégszer hangsúlyozni. Mi lesz akkor, ha anya rájön, hogy mit csináltunk? Mi lesz, ha mindenki megtudja, hogy mit csináltunk? Testvérek vagyunk, még a vezetéknevünk is azonos... És hogy miért ismételgettem ezt folyton? Mert ez volt az egyetlen ok, amit fel tudtam hozni kettőnk ellen.
Aggódva vizsgálgattam, hogy nem-e esett valami baja, de egy apró mozdulattal elvonta róla a figyelmet. Most újra az a jó fajta ijedtség lett úrrá rajtam, ahogy kezével végigsimított az arcomon, majd az ajkaimon. Minden porcikám beleremegett az érintésébe, ugyanakkor magamban azért imádkoztam, hogy ez megint csak valami színjáték legyen, pont úgy, ahogy az előbbi fél térdre ereszkedős leánykérés is volt. Mert akkor egy kellemes veszekedéssel rövidre is tudnánk zárni a témát és mindenki mehetne, amerre lát. Én például rögtön beugranék a jó hideg víz alá, hogy lehűtsem magam végre, aztán bezárkóznék a szobámba. De ez nem vicc volt. Magához húzott és megcsókolt. Megint. Én pedig viszonoztam. Megint. Én próbáltam ellenállni neki, annyira próbáltam, de nem ment. Elhagyott minden erőm, és nem tudtam mással törődni, csak vele. Karjaimat összefontam a nyaka körül és szorosan kapaszkodtam belé. Nem tudom, miért történik ez velem és miért nem tudok egyszerűen megálljt parancsolni. Ha neki nem tudok, legalább valahogy magamat állítanám le, de nekem még az sem megy. Iszonyatos, hogy mennyire gyenge vagyok, hogyha ő a közelemben van.
Le akartam állítani magunkat, mert tudtam, hogy a bűntudat később felemésztene minket, de nem volt hozzá elég erőm. Őszintén tartottam attól, hogy most nem lesz semmi, ami megakadályozza majd, hogy több is történjen kettőnk között. De ahogy a szívem egyre inkább felhevült, úgy az eszem teljesen elhagyott. Nem akartam a következményekkel foglalkozni csak azzal, hogy itt van velem, engem csókol, engem szorít magához. Még sohasem éreztem így senki iránt, sose éreztem, hogy valaki ennyire velem akart volna lenni. Teljességgel nem tudom mi történt volna, ha nem húzódom el tőle abban a pillanatban, amikor szeretett anyukánk kiabálva felköszön nekünk az emeletre.
Egy másodperc alatt lefejtettem róla a kezeimet és a szám elé kaptam őket. Levegő után kapkodva, ijedten néztem rá, majd megráztam a fejem. Szabályosan kimenekültem a szobájából, mindent hátrahagyva: őt is, a csokrot is, és ami az előbb történt azt is.
Besétáltam a fürdőbe, bezártam magam mögött az ajtót, amolyan biztos, ami biztos alapon és beálltam a jéghideg víz alá. Komolyan reszkettem, annyira fáztam, de szó szerint le kellett hűtenem magam. A fürdés nem tartott tovább öt percnél, gyorsan belebújtam az otthoni göncömbe és lementem anyához a konyhába. Csak pár szót váltottunk, mert készült átmenni a szembe szomszédhoz valami dumapartira. Jaj ne, anya, kérlek ne hagyj minket egyedül! Gyors puszit nyomott az arcomra, a pizzát betette a sütőbe és megbízott azzal, hogy etessem meg a testvéremet is. És zárjuk be az ajtót, mert ő késő éjjel jön majd csak haza. Ettől valahogy még jobban féltem. Szomorúan néztem, ahogy kisétált az ajtón, én pedig engedelmesen bezártam utána. Idegesen visszasétáltam kedvenc melegítőmben a konyhába, leültem az egyik székre és vártam, hogy megsüljön a pizza. Mi pedig újra egyedül lettünk ebben a nagy házban. Fenomenális...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 11:28 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Azt most már biztosan tudom, hogy a virág megvétele  határozottan rossz ötlet volt a részemről, hiszen gondolhattam volna, hogy az csak egy ilyen szituációhoz fog vezetni, mégse gondolkodtam teljesen tisztán. Mármint... mi a fene ütött belém? Amióta csak az a csók történt, folyton rá gondolok, de nem úgy, mint addig. Nem tudom kiverni a fejemből, ahogy a civakodásainkat sem. Élvezem, de azért mert akkor is vele lehetek, ez pedig mostanábban csak egyre erősebb érzéssé erősödött bennem. Persze azt tudom, hogy ha rákérdeznék, letagadná, hogy az ő fejében is többször lejátszódott az a jelenet, ami köztünk történt nem is olyan rég, ezt pedig meg is erősíti az, amit ezután kérdez. Bár gondolom nem így szánta, de még a hangjából is kiérződik az, hogy legszívesebben elharapta volna a kérdést, amit feltett, csak addigra már túl késő volt.
- Miért? Külön ok kell ahhoz, hogy vegyek neked valamit és kivételesen ne egymást tépjük? - Felháborodást tettettem, mintha csak a kérdése teljesen megbántott volna, persze ez nem így van, és ezt ő is sejtheti, hiszen egyértelmű, hogy azért vettem a virágot, mert képtelen vagyok elfelejteni azt, ami történt. De azért már csak reflexből is visszautasítom ezt a feltételezést, még akkor is, ha jelen esetben nincs is igazam emiatt, mert még a vak is láthatja, hogy ez csak egy spontán hárítás volt a részemről, semmint egy jogos felháborodás.
Viszont ezután meg már nyoma nem volt felháborodásnak, és még kicsit magam is zsákutcába húztam azzal a mutatvánnyal, hogy derekát átkarolva közelebb húztam magamhoz a testét. Meglepően fura érzés töltött el, ahogy így megérintettem, nevezetesen az az érzés, hogy nem is szeretném elengedni. Jó lenne a karjaimban tartani, ameddig csak lehet. leginkább addig, amíg anyánk haza nem ér, mert akkor bizony bajban lennénk. Viszont most mindez nem lényeg. Kezem lassan csúszik le derekáról, ahogy letérdelek előtte, és szélesen elvigyorodom a mosolyán, amit észreveszek rajta. Persez, egyértelmű továbblendítése volt a mi kis játékunknak, de ez is egy olyan labda volt, amit egyszerűen bűn lett volna kihagyni.
- Na jó... legyen igazad. - Vontam meg játékos ütésére a vállamat, majd véget vetve a játéknak, felálltam, de még így is egy kcisit tovább tartottam a kezét a tervezettnél. Valamiért igen komoly nehézséget jelentett elengedni, sokkal inkább jól esett az, hogy végigsimíthattam finom, puha bőrén.
- A fene... - Szalad ki a számon tejesen természetesen az átkozódó mondat annak hatására, ahogy a lángok a tenyeremből jobban felcsaptak, amire persze egyáltalán nem számítottam. Döbbenten néztem a lyuk füstölgő peremét pólómon. Szépen odapörköltem, a bőrömön mégsem látszott semmi sérülés. Az incidensen kívül azonban jobban meglepett Ellie ijedt arckifejezése, amivel odalépett hozzám.
-Persze, jól vagyok... nem égetett meg. - Nevetem el magam az aggódására és a következő kijelentésére. Na igen, tudom, hogy orvos, de gyanítom a legkevésbé sem örült volna annak, ha a bolond mostoha testvére felgyújtaná magát a szobája közepén. Bár láthatóan a tűz nem fogta a bőröm, vagy csak szerencsém volt? Nem tudom, az adrenalin hatására-e, de szinte meg se hallottam Elle kérdését, hogy mi volt ez az egész, csak elvigyorodva fürkésztem az arcát, és mielőtt megállíthattam volna kezem, melyet talán az izgalom okozta hirtelen jött bátorság irányíthatott, az megindult, és végigsiklott arcán.
- Csak nem megijesztettelek? - Kérdezem lágyan mosolyogva, mire ujjam elért a szája sarkához. Nem tudtam mit teszek, ebben már biztos voltam, mert végighúztam ujjamat az ajkán. Azokon a hívogató ajkakon, melyeket már volt szerencsém megízlelni. Talán csak álaszára vártam, mert egy darabig az arcát fürkésztem, majd kezem ismét arcára siklott, és picit húzni kezdtem magam felé. Addig csak poénnak éreztem ezt is... megint húzom, ahogy az előbb a lánykéréssel, de ajkaim elérték az övéit, és csókolni kezdtem. Finoman érintve súroltam ajkait, egyre magabiztosabban zárva őt a karjaim közé. Megint fel leszek pofozva, érzem... de ez most nem igen érdekel!



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 11:03 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Őszintén, nem mostanában éreztem magam ennyire idegesnek. Főleg nem ilyen ügy miatt. Tudom nem kellene ilyen sokat gondolkodnom ezen, de egyszerűen nem tudok leakadni a témáról. A tudat pedig, hogy csokrot vett nekem, arra enged következtetni, hogy ő is kellőképpen sokat elmélkedik azon, ami kettőnk között történt.
- És miért is vetted? - Talán most kellett volna befogni a számat és végre más irányba terelni a beszélgetést, de nem ment. Ez van. Makacs és kíváncsi vagyok, ez pedig a lehető legrosszabb párosítás. A kisfiús arcára csak egy alapos szemforgatással feleltem. Utáltam mikor ezt csinálta, mert jól tudtuk mind ketten, hogy innentől kezdve nyert ügye van velem szemben.
Aztán apró hely volt már csak kettőnk között, mire pedig észbe kaptam, már magához húzott, ami ha őszinte akarok lenni, még idegesebbé tett... Még a légzésem is felgyorsult. Én nem akartam ezt érezni, nem akartam ennyire zavarban lenni a közelében. Mondjuk ezzel egészen addig nem is volt probléma, míg én nem merészkedtem túl közel hozzá. Persze, megint a saját hülyeségem áldozata lettem. Komolyan, néha meglepődök azon, hogyan doktoráltam le, miközben ennyire szőke vagyok.
Amikor letérdelt előttem, már semminek se hittem. Tudtam, hogy csak tovább fűzte a játékunkat, éppen ezért elmosolyodtam és mélyen a szemébe néztem. - Hát persze! - Lágy hangon mondtam, majd egy kis ütést mértem a vállára. - Na jól van, mára elég volt a leánykérésből. - Jó érzés volt, hogy fogta a kezemet, és be kell vallanom, rosszul esett, hogy elengedett. De mégis mit vártam? Semmi sem helyes azzal kapcsolatban, amit jelenleg a szívem diktál. De szerencsémre elég tisztán gondolkozom még mindig, így tudhattam, hogy semmit nem fogok elszúrni.
- Mi a f.? - Kérdeztem volna vissza, hogy mi a fene baja van, ha már tényleg átvált bunkó hangnemre, de amit láttam, arra nem voltam felkészülve. A kezéből lángok csaptak fel, majd egy kicsit megégette a felsőjét, én pedig most vesztettem el a józan gondolkodásomat. A virágot lecsaptam az ajtaja mellett lévő komódjára és odafutottam hozzá.
- Jézusom, Greg! Jól vagy? - Nem is az arcát néztem, hanem rögtön a felsőtestét kezdtem tapogatni. Főleg ott, ahol lyukat égetett a felsőjébe. - Szerencsére nem égetted meg magad, csak a pólód bánta. - Mondtam egy hatalmas sóhajtással vegyítve. - Még csak az kéne, hogy felgyújtsd magad, te lökött! - Egyik kezemet a tarkómra tettem, a másikat pedig a szívemre. Komolyan megijesztett, a szívem rögtön másképp kezdett dobogni. Most nem abban a kellemes dübörgő ütemmel, ami akkor jelent meg, mikor beléptem a szobájába, hanem ezzel a dühítő ijedt tempóval zakatolt a mellkasomban.
- Ez meg mi volt? - Próbáltam összeszedni magam, hogy ne lássa, mennyire megijedtem és szokásomhoz hűen kíváncsiskodni kezdtem. Aggódó tekintettel néztem fel rá, hiszen habár kicsit magasabb talpú cipő volt rajtam, még így is simán fölém magasodott. Nem is csodálom, hogy állandóan törpének hív. Ő egy valóságos felhőkarcoló mellettem...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 10:06 pm

[quote="Gregory H. Dwaroll"]


Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ha már úgy alakult, hogy mégis szemtől szemben állunk egymással, igyekeztem jó képet vágni a dologhoz, és eltüntetni arcomról a döbbenet és aggodalom elegyét, ami azóta ott éktelenkedett rajta, mióta az irodában felhúztam magam egy teljesen apró dolgon, amin igazából nem is kellett volna, és a következő pillanatban már lángok csaptak ki a kezemből. A legnagyobb problémám pedig az, hogy nem tudom abbahagyni. Mármint, nem vagyok már ideges... vagyis, de. Csak most már teljesen más miatt, és teljesen más értelemben vagyok az. Egyáltalán nem olyan értelemben, amit az irodában éreztem. Azért Ellie-től nem vitatható el az, hogy még az én arcomra is képes mosolyt csalni a kis visszavágásával, mint ahogy azzal is, ahogy a csokorra pillant. Széles vigyor terül szét az arcomon, és még mindig kétségbeesetten próbálkozom elterelni a figyelmet a másik kezemről, bízva abban a reményben, hogy még van esélyem erre.
- Igen, tényleg. Hazafelé vettem, de sajnálom, ha a lelkedbe tiportam vele. - Válaszoltam kisfiús ábrázattal, de csak azért ezt használva, mert pontosan tudom, mennyire utálja, mikor ezt fordítom ellene. Ártatlannak szánt mosolyom pedig még akkor sem hagy alább arcomon, mikor Elle az ágyra dobja a csokrot. Már csak azért sem, mert az ezutáni ábrázata a jeggyűrűs kijelentésemre szinte mindenért kárpótolt és nem is voltam képes sokáig visszafogni kitörni vágyó nevetésemet. Viszont a hirtelen és gyors ellentámadásra még én sem számítottam, és mikor közelebb lépett azzal a mosollyal az arcán, kimondva azt az egy bizonyos szót, még én is eléggé lefagytam, és nem is tudtam ezt elrejteni. Mikor belőle is kitört a kacaj, én is szélesen elvigyorodtam, majd hirtelen az jutott eszembe: Játszani akarsz, kislány? Felőlem, lehet róla szó. Mire pedig megállíthattam volna magamat a mozdulatban, az a kezem, ami nem a hátam mögött pihent, dereka köré fonódott, és közelebb húzta, hogy aztán kezét megfogva letérdelhessek előtte.
- Tényleg hozzám jönnél? - Nézek rá megint komolynak szánt arccal, de már ahogy a kérdést kimondom, a szám sarka remegni kezd a bújkáló mosolytól, és a visszafojtott nevetéstől. Azért még várok pár másodpercet, meilőtt elröhögném, magam, majd felállok, és bár a tervezettnél lassabban, de elengedtem a kezét. Bár ujjaim mintha lágyan végigsimítottak volna kézfején, de ennek nem tulajdonítottam már nagy jelentőséget. Még ha jól is esett, hogy megérinthetem.
- Ki fogott meg kit, apró szépség? - Nézek a szemébe diadalittas mosollyal, majd bólintottam, mikor közölte, hogy elmegy fürdeni, és igyekeztem kizárni a képeket, amik ennek hatására megjelentek a fejemben. Koncentrálj, Greg, a fenébe is! Mégis, lágy mosollyal figyeltem, ahogy visszajön a virágért. Csalódtam volna, ha csak így itt hagyja. Mikor már az ajtónál volt, én el is fordultam tőle, és még mindig ökölbe zárt kezemet kezdtem figyelni, mikor meghallottam a kérdést, és a türelmetlenségem miatt talán kissé durvábban válaszoltam ezúttal.
- Semmi! Fürdeni készültél, nem? - Igazából már csak az ajtócsukódás az egyetlen válasz, amit erre várok. De bármennyire is van bűntudatom a bunkó hang miatt, meg sem várva, mit reagál, szétnyitom ujjaim, mire felcsap a kezemből a láng, és már csak egy döbbent hangot tudok hallatni, mert a következő pillanatban lyukat égetek a felsőmbe, bár fájdalmat nem érzek. A tűz kialudt a kezemből, az egyetlen nyom utána füstölgő pólóm.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 9:37 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Olyannyira ellentétes érzések kavarogtak bennem, hogy kezdtem úgy érezni, szétszakadok. Az pedig senkinek se lenne jó.
Éppen emiatt az érzések miatt kerültem őt nagyon jól ennyi ideig, erre most itt állok vele szemtől-szemben. Annyira nem akartam ezt a beszélgetést és úgy tűnik, szépen lassan belecsúszunk majd és akkor már nem lesz visszaút. Ő a legjobb barátom és nem akarom elveszíteni egy hülye fellángolás miatt. Mivel ez csak egy fellángolás, ugye? Ez nem lehet több annál... Az nem lenne helyes. Csak éppen nem tudok úgy rá nézni, mintha nem történt volna semmi. És őszintén nem szeretem ezt. Olyan jól meg voltunk, miért kellett bezavarni azzal a csókkal? Eddig mellette éreztem a legnagyobb nyugalomban magamat, most meg ideges vagyok, görcsben van a gyomrom és alig tudok régi önmagamként viselkedni. Ha hazajön anya, meg is kérem, hogy készítsünk nekem valami nyugtató gyógynövényes teát, különben még aludni sem fogok tudni, az már egyszer biztos.
- Na ne! Tényleg? - Megjátszottam a szőke libát és kérdőn a csokorra néztem, majd vissza Gregre. Aztán egy jól irányzott dobással az ágyára hajítottam a csodaszép virágokat.
De ahogy komolyan rám nézett, megijesztett. Jegygyűrű? Elakadt lélegzettel néztem rá. Ez tényleg nem lehet komoly. Pont meg akartam szólalni, de megelőzött a hangos nevetésével. Hatalmas kő esett le a szívemről, hogy csak viccelt, de ezt nem akartam megmutatni neki.
Mielőtt belekezdett volna a kibeszélő beszédébe, halkan megszólaltam. - Igen. - Reményteljesen elmosolyodtam, majd léptem felé pár lépést, és közvetlenül előtte megálltam. Csillogó szemekkel bólogattam neki, bár egy kicsit furcsán jött ki ez az egész helyzet, mivel szinte egyszerre beszéltünk, de nem bántam. Ő viccelődni próbált én pedig eljátszottam a szerelmes kamaszlányt. Ahogy láttam azért benne is megfagyott pár másodpercig a vér, na ekkor jött ez az a pont, mikor én is elnevettem magam. Szabályosan belenevettem az arcába, de annyira jól esett ez a kitörő nevetés. Ekkor tudatosult bennem, hogy ez hiányzott annyira. - Háh, megfogtalak! És nem vagyok Törpe! - Nevettem tovább, igaz le kellett rántsam a leplet magamról, máskülönben még szegény szívrohamot kapva összeesett volna itt előttem. Aztán éleszthettem volna újra... A továbbiakba pedig inkább nem gondolnék bele, mert aztán megint hirtelen zárt ajtók mögött találnánk magunkat valamelyikünk hálószobájában. Ezt pedig senki sem akarja. Gondolom én...
- Na mindegy, megyek, lezuhanyzom. - Kisétáltam a szobájából, még mindig az előbbi poénkodásomon kuncogva. Becsuktam magam mögött az ajtaját, de a következő pillanatban újra benyitottam és az ágyához siettem. Felvettem a csokrot és vele együtt újra visszaindultam az én szobámba. - A virágot azért megtartom. - Ezt a szépséget mégse hagyhattam ott hánykolódni, hiába én dobtam oda. Az is csak a hatás kedvéért volt.
Épp be akartam csukni az ajtaját, amikor észrevettem, hogy még mindig a háta mögött tartja a kezét.
- De most komolyan, Greg... Mi van a hátad mögött? - Most már aggódni kezdtem. A kíváncsiság mindig is a legerősebb tulajdonságaim közé tartozott, és egyáltalán nem féltem a ráncosodástól, úgyhogy büszkén ígérhetem meg, hogy sohasem fogok felhagyni vele.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 8:53 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Meglepett az, hogy mégis otthon van valaki. Pszintén szólva, azért titkon eléggé reménykedtem abban, hogy Ellie még a kórházban lesz. Mióta volt az a csók köztünk, érzem, hogy ő is mintha kerülni próbálna, nekem pedig azért is felel meg annyira ez a helyzet, mert pontosan tudom, hogy milyen, és tudom, hogy ha komolyan kezdünk el beszélgetni a dologról, a vége úgyis az lesz, hogy megint csak összeveszünk, míg egyikünk el nem vonul, aztán pár napig megint inkább igyekezzük majd kerülni egymást. Pedig hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem jár minden nap a fejemben az, ami történt, viszont bennem van az az érzés is, hogy talán hibát követtem el, amikor megcsókoltam. Ugyanakkor ottt van bennem egy ezzel merőben ellentétes érzés is, hogy egyáltalán nem volt az hiba, és ha őszintén akarnék válaszolni, én sem érzem hibának. Mármint... persze, nem szokványos, amit csináltunk, viszont messze elég nagy hazugság volna részemről azt állítani, hogy megbántam. Merthogy egy cseppet sem bántam meg. A probléma leginkább ott kezdődik, hogy most a legkevésbé sem számítottam a társaságára, akármennyire is örülök neki. Ezt persze azért igyekszem mérsékelni, mert még elbízná magát, és abból megint csak valami vita lenne köztünk. Annyira már elég jól ismerem. Így kezemet, továbbra is a hátam mögött tartva, végig ökölbe szorítom. Nem lenne jó, ha kicsapnának holmi lángok a hátam mögül, vagy leégetném magamról a saját pólómat, mert azt még én sem tudnám kimagyarázni, hiába végeztem ügyvédként. Így aztán igyekszem is elterelni a figyelmét a hátam mögé rejtett kezemről, szóval, mikor meglobogtatja a csokrot, egy egyszerű pimasz mosollyal reagálok csak rá.
- Nem is tudom... egy csokor, mondjuk? - Válaszoltam teljesen ártatlan tekintettel, mint akinek a legkevesebb köze sincs az egészhez, miközben az agyam fogaskerekei már azon pörögtek lázas sebességgel, vajon mivel tudnám finoman elküldeni, hogy újra megpróbáljak úrrá lenni a tenyeremből fellobbanó lángoknak. Viszont úgy fest, mégsem sikerült olyan jól a kis elterelő, kerülő válaszom, mert nem kerülte el a figyelmét a hátam mögé rejtett kezem. Kérdésére szélesen elvigyorodom, de azért gyorsan válaszolok is, mielőtt még frászt kapna nekem, hogy valami ilyesmire vetemedtem.
- Nem... ez egy jeggyűrű, csak gondoltam, hogy megleplek vele. - Mondom neki teljesen komoly arccal, várva, figyelve az arcát, vajon milyen hatást vált ki belőle a válaszom, majd ha a kellő döbbenetet vagy ijedtséget meglátom rajta, szinte azonnal el is röhögöm magam.
- Semmi ilyesmi, ne aggódj, de túl magas labda volt. Viszont kíváncsiskodni csúnya dolog, és ráncos lesz tőle az a szép arcod. Szóval szokj le róla, Törpe. - Próbálom viccesen elütni ezt az egészet, pedig még mindig ott lehet az aggodalom némi töredéke az előbbiek miatt. Fogalmam sincs, hogy ezzel az egész tűz dologgal hogyan kéne bánni, és nem vagyok biztos benne, hogy azt akarom, Ellie is lássa ezt.



Back to top Go down
Ellie Dwaroll
Ellie Dwaroll
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 72
✤ Születésnap : 1989-08-25
✤ Regisztráció : 2014-01-05
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_mqnxujxpoy1sn4ns4o5_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 8:28 pm


Greg & Ellie
[You must be registered and logged in to see this image.]

A főorvosnak körülbelül másfél órán át könyörögtem azért, hogy ne küldjön még haza, hadd vállaljak el még egy műszakot. Ugyan megdicsérte a lelkesedésemet, de mivel tudta, hogy már az éjszakát is bent töltöttem, így erőteljes hangon rám parancsolva kitessékelt a kórház ajtaján. Pedig annyira nem akartam hazamenni. De ha szerencsém lesz, akkor talán senki sem lesz otthon. Ebben pedig rettentően bíztam.
Ahogy gyors léptekkel közeledtem a házunk felé, egyre jobban dobogni kezdett a szívem. Majd mikor végül a bejárati ajtóval néztem farkasszemet, inába szállt az eddig se nagyon létező bátorságom.
Nyugi, Ellie. Mély levegő, határozottság és csak csináld gyorsan. Tudod, csak tépd le a ragtapaszt.
Amikor már magammal kezdtem párbeszédet folytatni, fényes nappal az utcán, komolyan aggódni kezdtem a elmeállapotom miatt. De végül sikerül erőt vennem magamon és benyitottam a házba. Hegyeztem a füleimet és már szinte meg is nyugodtam, hogy egyedül vagyok otthon. Sietősen ledobtam a kabátomat, táskámat a vállamra vetettem, bezártam magam mögött az ajtót és boldogan, már-már lehiggadva sétáltam fel az emeletre.
Épp beléptem volna a szobám ajtaján, de teljesen véletlenül rápillantottam a két ajtó közötti kis asztalra. Arcomra barátságos mosoly ült ki, hisz minden egyes virág ezt váltotta ki belőlem. Imádtam őket, ezt pedig sohasem tagadtam. A születésnapjaimra se kértem mást, mint virágokat. Amint pedig egy kicsit is jobb idő lesz, tervezem, hogy ültetek egy-egy rózsabokrot a bejárat mellé.
Mire észbe kaptam már magamhoz öleltem a virágot és elvesztem a csodás illatában. Aztán hirtelen bevillant valami. Például az, hogy mit is keres itt ez a csokor? Ugye ez nem az, amire gondolok?
Reflexszerűen odasétálok Greg ajtaja elé és óvatosan benyitok rajta. Annyira, de annyira bíztam abban, hogy üresen találom majd a szobáját, de sajnos csalódnom kellett. Még be se nyitottam teljesen, megütötték füleimet azok a kedves hangok, amelyeket már olyan jól ismertem.
Mosolyát próbáltam volna viszonozni, de eléggé szerencsétlenül jött ki, ezért inkább abbahagytam és azt tettem, amihez talán a legjobban értettem a társaságában: kötekedni kezdtem.
- Ez meg micsoda? - Kérdeztem érdeklődve, mialatt meglegyintettem a csokrot és már pont kezdtem volna bele a hegyi beszédembe, ami a virágot illette, de olyan furán nézett rám. Ahogy pedig jobban megfigyeltem, elrejtette előlem a másik kezét.
- Ó, kérlek mond, hogy nem bonbont vagy hasonló dolgot rejtegetsz a hátad mögött!  - Nem tagadhattam, hogy éreztem iránta valamit, de ez annyira helytelen volt, hiszen ő a testvérem! Ilyet pedig nem érezhet az ember a saját testvére iránt! Nem lehetnek pillangók a gyomromban és nem is lehetnek ilyen gyengék a térdeim. Ez nem normális! Bár a mi esetünkben, egyáltalán van valami, ami normális?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Gregory H. Dwaroll
Gregory H. Dwaroll
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 206
✤ Regisztráció : 2014-01-04
: Ellie & Greg - At home... alone... Tumblr_m5tu22ocMD1rw9lc6o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Ügyvéd

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... EmptySun Jan 05, 2014 7:09 pm



Dear Ellie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Sietve érkeztem haza. Már az utcán megszaporáztam a lépteimet, és igyekeztem nem az emberek szemébe nézni. Az igazat megvallva, nem tudnám megmondani, pontosan mitől is tartottam ennyire. Hiszen a szememből biztosan nem tudta volna senki sem kiolvasni, mi is a probléma. Arra maximul csak Elle képes, aki rám néz és egyből tudja, hogy valami nincs rendben. Viszont valami azt súgta, hogy ez most még csak hatványozottan is igaz, így aztán nem nagyon hagytam ráérőssé válni a lépteimet. Tudtam, hogy még nem vagyok tisztában minden képességem működésével, és bármennyire is igyekszem, sosem fogom tudni ezt a természetet elfojtani magamban. Még szerencse, hogy úgyis végeztem a munkával, csak annyi dolgom volt, hogy gyorsan magam mögött hagyjam az irodát, még melőtt komoly kárt okoznék odabent. Végül, az embereket kerülgetve sikerült is lerónom a szükséges utcákat ahhoz, hogy hazaérjek. Beviharzottam az ajtón, mindenféle köszönés nélkül, ugyanis amennyire belegondoltam, nem igazán vártam, hogy bárki is lesz itthon. Egyből felmentem az emeletre, a csokrot pedig csak letettem a két ajtó közötti kisasztalra. Nem igazán tudom, minek vettem. Mármint, persze tudom, hogy Elle mennyire szereti a virágokat, és most kivételesen nem egy újabb veszekedéssel akartam nyitni hazaérkezéskor, azt hiszem. Persze, valószínűleg nem fogja érteni, pontosan miért is adom, mert én se nagyon értem magam, csak remélni tudom, hogy nem lesz ebből is valami szópárbaj. Mondjuk ez nem igaz, szeretek vele vitatkozni, szóval ellenemre biztos nem lesz, ha ebben is valami kivetnivalót próbál majd találni. Azzal végül is bementem és hangosan bevágtam az ajtót magam mögött, hátrahagyva a virágcsokrot. Még meg is fordult a fejemben, hogy ha anya itthon lenne, nem igazán örülne ennek a csapkodásnak, de szerencsére most nem kellett attól tartanom, hogy feljön utánam. Egyelőre legalábbis nyugalom uralkodott a házban. A fali tükörben láttam saját ijedt ábrázatomat, ahogy a levegőt kapkodtam. Azért elővettem bal kezemet, amit mindaddig félve tartottam zsebemben. Szétnyitottam ökölbeszorított ujjaimat, és ahogy kinyitottam szemem, már láttam... azt, amit az irodában is észleltem. Tenyeremből apró lángok csaptak felfelé. A tűz vadul lobogott, mégsem égette bőrömet. A lángnyelvek lassan apró lánggolyóvá kezdtek formálódni, ám hiába mozdítottam kezem, a kis tűzjelenség ragaszkodón követte tenyerem útját, el nem szakadva kezemtől. Ekkor hallottam meg a lépteket. A szobám felé közeledtek... francba! Mégis volt itthon valaki. Nyilván hallhatta, ahogy megjöttem, vagy sokkal inkább az ajtócsapódás hívhatta fel rám a figyelmet. Rázni kezdtem kezemet, idegesen, hogy elaltassam valahogy a tüzet, elrejtve az egyre közeledő személy szeme elől, az azonban makacsul nem engedett. Így mikor hallottam a kilincs engedését, és az ajtó lassú nyílását, végül csak idegesen megfordultam, ujjaimat összezárva, kezemet a hátam mögé rejtettem, miközben igyekeztem laza mosolyt erőltetni az arcomra.
- Szia...



Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ellie & Greg - At home... alone... Ellie & Greg - At home... alone... Empty

Back to top Go down

Ellie & Greg - At home... alone...

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Greg szobája
» Ellie szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: New Orleans :: Lakónegyed :: Dwaroll ház-