❥ Zina Miller

Whispers of the Night


 

Share

❥ Zina Miller

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Destiny Roberts
Destiny Roberts
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 881
✤ Születésnap : 1055-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: ❥ Zina Miller Tumblr_nco9ta4gFS1rssbewo6_250

✤ Foglalkozás & hobbi : ₰ Helping to my friends

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: ❥ Zina Miller ❥ Zina Miller EmptyWed Jan 22, 2014 7:51 pm



Elfogadva, üdvözlünk itt!

Zina!  izgi  izgi 
Először is nagyon örülök neked, hogy itt vagy.  14 A pb alany választásod egyszerűen remek választás. faint 
Na, de térjünk rá a lényegre a karakterlapodra. Egyszerűen fantasztikusan írtad meg. Teljesen magával ragadott és átéreztem, hogy mit is érezhet Zina. Remélem talál majd barátokat, akik kiállnak mellette és segítenek neki. Én is szívesen segítek neked majd.  cuki 
Azt is kíváncsian várom, hogy mi lesz akkor, amikor Zina mindenre emlékezni fog, hogy miket tett.
Nem is tartalak fel tovább, mert tényleg minden remek volt. Nyomás foglalózni és játszani.  wink  izgi 


Back to top Go down
Leena Stowe
Leena Stowe
I'm a damphire, I'll guard my people.
✤ Posztok száma : 551
✤ Születésnap : 1683-06-24
✤ Regisztráció : 2014-01-05

Honey, keep my secrets well
PostSubject: ❥ Zina Miller ❥ Zina Miller EmptyWed Jan 08, 2014 7:28 pm



Zina Miller

A szeretet bűbáj, melyet a halandók a nőknek alkottak, hogy a hatalom helyett inkább ezzel játszanak.


A történetem
Kezdhetném az elején.. Kezdhetném azzal, hogy a családom teljesen átlagosnak minősül. A mostani viszonyokat nézve, természetesen. Ma már az a ritka, ha a gyereket az apja és az anyja közösen nevelik.. Na ettől nem kellett félnem. Fiatal koromban veszítettem el az anyámat, a történtekre nem is emlékszem pontosan, csak a mesére, amit apám minduntalan csak belém beszélt. Ő nevelt tovább, de ezt az életet nem is nagyon nevezném annak.. Vagy pont az volt?! Állj talpra és viselkedj felnőttként! - vágta gyakran fejemhez. A probléma csak azzal volt, hogy gyerek voltam.. Az iskolában makulátlan volt az előéletem, nem jártam sehová, nem voltak igazi barátaim. Azok mindmáig nincsenek is. A legtöbben érdekből vannak velem, akik pedig nem, hát bolondok. Ismered a mondást, hogy "nem vagyok saját magam ellensége"? Nos én pont az vagyok. Annak születtem, aminek.. Nem én választottam, én csak együtt élek vele. Anyámnak könnyebb volt. Ő tudja kezelni a helyzetet, mikor eluralkodott rajta az éhség, és kényszerérzet, hogy újabb lelkeket tudjon magáénak. Hogy öljön.. Rezzenéstelen arccal tette, hiszen szirén volt. Ahogyan én is. A bökkenő ott van, hogy én nem tudom teljes lelki nyugalommal élni életemet, ezért saját magam és mások megóvása érdekében lépnem kellett. Erős boszorkányt kerestem, aki ismerte anyámat. Én döntöttem, én akartam, hogy ne emlékezzek arra, ha használom az erőmet - ami mostanában egyre gyakrabban fordul elő. Nem akarok emlékezni rá, kivel hogyan bánok el.. Megátkozott. Elmémbe gátat tett bizonyos emlékek számára. Ott voltak ugyan, néha bevillantak képek, de mégsem tudtam az egész történetet. Félek nem élném túl.. Nem bírnék egyedül megbirkózni vele. Azt viszont nem merem bevallani, hogy segítségre lenne szükségem.
Apámtól elköltöztem, csak ritkán beszélek vele telefonon, pedig egy városban élünk. Jobb, ha elkerül engem. Barátkozni azóta sem tanultam meg. Tudnék ugyan, de minek, ha javarészt senkivel sem lehetek őszinte?
A megoldás még várat magára..


User ismertetők


₪ user neve: secret
₪ Kor: 19 ₪ Tapasztalat: akad ₪ Multi: nincs

Adatlap

Név:
Zina Grace Miller
Születési hely, idő:
New York, 1994. 02. 04.
Becenév:
Zina
Kor:
19
Play by:
Camilla Belle
Faj:
szirén
Fae:
világos
Foglalkozás:
csapos
Érdeklődésikor/Hobbi:
főként a férfiak.  



Rövid ismertető

Magas, karcsú test, kecses mozdulatok. Törékeny alkat. Hosszú, selymesen csillogó, barna haj. Kislányos arc, nagy csokoládészín szemek. Így nézek ki.. Nincsenek különösebben nőies idomaim, mégsem panaszkodhatok. A külsőm miatt nem is szoktam.. A belsőm viszont sokkal bonyolultabb, összetettebb. Kevesen értik meg, miért tagadom meg, vagy legalábbis miért próbálom olyan erősen megtagadni igazi valómat. Én.. Nem akarok bántani senkit, igazából azokat sem, akik megérdemelnék valami oknál fogva. Hiszek abban, hogy az élettől sokszorosan kapják vissza. Nem szeretek barátkozni, mert titkokra építeni, olyan, mint homokvárat építeni. Összeomlik seperc alatt. Kissé talán magányos vagyok, de kárpótolom magam azzal, hogy ahol tudok, segítek.. Ez nekem is nyújt némi vigaszt. Megnyugtat, hogy mégsem vagyok égetni való szörnyeteg, amilyennek érzem magam egyre gyakrabban. Az erőm ugyanis nő, és egyre kezelhetetlenebb..



Back to top Go down

❥ Zina Miller

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Sirens-