Greenwich Village Pub

Whispers of the Night


 

Share

Greenwich Village Pub

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySun Nov 30, 2014 8:29 am

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Mennyivel egyszerűbb dolgom lenne, ha csak elkiálthatnám magam, hogy záróra és mindenki szépen kihömpölyögne az utcára. Azt viszont nem tudom, hogy ott is folytatnák-e a bulizást vagy esetleg betérnének-e egy másik helyre. Ezt nem is tenném kockára, ahogy a jóhíremet sem, ha akad még olyan. A mai este után már nem vagyok ebben biztos, igaz mondjuk, hogy gőzöm sincs arról, hogy kik is vannak itt pillanatnyilag, mármint név szerint. Közeli ismerőssel eddig nem találkoztam.. Jobban belegondolva Sebastianon kívül nem is nagyon beszélgettem mással, csak a személyzet tagjaival, velük is csak a munka végett. De hiába lennék legszívesebben már ágyban, egyelőre megteszi a pult is.
- Hogy mi? - ráncolom a homlokomat és érzem, ahogy kis szín fut az arcomba. - Én nem.. vagyis de.. - próbálok válaszolni a kérdésére, de nem is olyan egyszerű dolog ez, pláne nem úgy, hogy jelenleg azt érzem, hogy minden kikívánkozik belőlem, amit az este folyamán fogyasztottam.
- Ühmm. Még nem mehetek haza. Meg kell várnom a zárást. Azt pedig csak akkor lehet, ha már mindenki elment. Nem dobhatom ki a vendégeket.. - motyogom az orrom alatt, pedig most szívesen megtenném, hogy ajtót nyitok és menjenek amerre látnak.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 15, 2014 8:56 am

Az igazat megvallva már nagyon régen nem szórakoztam ilyen jól. Habár nálam alapból a szórakozás eddig egy teljesen más fogalmat jelentett, mint ártatlan lányok kínzása végül pedig a maradék vérük kiszívása. Bár ez utóbbi is változó volt, mivel néha én is könyörületes voltam és inkább csak a szívébe, vagy a torkába szúrtam a kést. De ez is szökőévenként történő esemény volt. Mégis, most kellemesebb az egész közérzetem ami nem tudom, hogy az alkohol, vagy Emilia hatása miatt van. Nem is firtatom, de el tudnék még képzelni néhány ilyen estét.
Mosolyogva pillantottam le a szőkeségre amint a pulton feküdt. Nos, nem számítottam, hogy ennyire nem fogja bírni a piát. Viszont azt sem értem, hogy akkor miért nem állított le engem sem, hogy: „Köszönöm, elég volt.” Hisz már úgy itta mintha víz lett volna. Ha ennyire le van már részegedve, akkor milyen lesz a másnaposság? Előre is sajnálom őt.
- Mi az, talán nem tetszett? - Próbáltam kitérni a kérdés elől, de egyben kíváncsi is voltam ő mit fog erre válaszolni. Ez olyan „két légy egy csapásra” volt. Ránéztem a karómra, és csodálkozással töltött el, hogy máris ilyen késő van. Vagy korán… Nem tudom mit kell mondani már a hajnal küszöbén. Halkan kuncogtam, - ami egyébként sem hallatszott a nagy ricsaj végett -, mikor kijelentette végre, hogy nincsen jól. Azt hittem csak kerülgeti az egészet azért nem szólt egy szót sem.
- Hazakísérjelek? Lásd be, legnagyobb esélyed a hazajutásra az én vagyok. - Mondtam neki egy fél mosoly kíséretében… Vagy inkább kérdeztem…
Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyWed Nov 12, 2014 5:12 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Azt hiszem, az estém egyik legjobb döntése volt, hogy lekászálódtam a színpadról. Még néhány perc és biztos képtelen lettem volna megállni a lábamon. De szerencsére itt erre nincs is már szükségem. A súlyomat könnyen megtartja a szék, meg a pult, mivel még mindig azon terpeszkedek. Nem zavartatom magam túlságosan, halkan kacarászok addig, míg Sebastian a színpadon csinálja a következő show-t, persze félig felé fordulva végig figyelem őt, már amennyit így látok belőle. Aztán csakhamar eltűnik a szemem elől, és még ittasan sem nehéz kitalálnom, hogy kis idő múlva mellettem fog felbukkanni, így nem ártana rendezni a vonásaimat. Elég kiábrándítóan nézhetek ki így, kiterülve a pulton. De csak annyira jut idő, hogy ne vágjak olyan arcot, mint aki mindjárt kidobja a taccsot, már mellettem is van. Gyanakodva sandítok fel rá, és amit a színpadon nem volt alkalmam megtudakolni, most megteszem. Nem csak azért, mert kíváncsi vagyok, hanem mert az ital elég bátorságot öntött belém ahhoz, ne tartsak a kérdésektől vagy a választól, amit kaphatok rá.
- Megcsókoltál.. - mondom nagyon elmésen, aztán rájövök, hogy ez nem egy kérdés volt, így újra nekifutok. - Miért csókoltál meg? - kérdezem immár ténylegesen, de nyelvem igen lassan forog és ahogy feltornázom magam ténylegesen ülő pozícióba rájövök, hogy az egész mindenség forog. Körülöttem. Szédülök, így jobb megoldás híján gyorsan becsukom a szemem.
- Azt hiszem, nem érzem jól magam.. - nyöszörgöm sírós hangon, és legszívesebben most eltűnnék mindenki szeme elől.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 08, 2014 3:24 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Nem tudom milyen hirtelen ötlettől vezérelve döntöttem el azt, hogy megcsókolom őt. Szívesen ráfognám a piára, a tömény alkoholra ami mindkettőnk szervezetében már benne van, de az igazság az, hogy élveztem. Talán még jobban is mint ahogy kellett volna. A következő számmal talán csak ki akartam tisztítani a fejemet, hogy ezt most tényleg megtettem-e vagy valami az italba volt belekeverve, és hallucinálok. Mindenesetre elég valóságosnak tűnt, ahogyan Emilia arca is. Akárhogy is legyen, annyi biztos, hogy több ilyenre vágytam, de lehet hogy csak én vagyok teljesen meggárgyulva már. Rég volt már, hogy egy nőre nem táplálékként tekintettem, de egyelőre azt sem tudom, hogy Emilia mi. Egy kedves személy, akivel ezen az estén kívül többet nem is találkozok? Egy barátság kezdete? Vagy annál is több? Nem tudom, részeg fejjel az ilyeneket viszont elég nehéz is megmondani.
Miután befejeztem a számot, egy nagyot sóhajtottam, aztán a mikrofont leraktam a hangfalra, és lelépdeltem a színpadról. Visszasétáltam a pulthoz, és kifulladva ültem le a bárszékre, fejemet hátradöntve, és enyhén lihegve. Nem gondoltam volna, hogy ez az este így fog alakulni, de azt mondom, hogy megérte. Kértem is a pultostól egy kis öblítőt a torkomra, bár most nem alkoholt, hanem inkább csak vizet. Kiadta, és fél liter egybe lefolyt a torkomon, aztán megráztam a fejemet. Ez a kis mozgás, meg ez a jó adag víz megtette a hatását, ha nem is nagyon. Tisztábban látom már a dolgokat, de még mindig nem eléggé. Nem értem még mindig, hogy miért tettem azt ott fent a színpadon, és ez megőrjít. De a mellettem ülő Lia gyanakvó tekintetét érezve rajtam úgy gondoltam, hogy hamarosan úgy is jön majd ez a kérdés. Vagy ha nem, akkor másmilyen.



Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 08, 2014 1:39 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Meg sem tudom mondani, mikor vett rá valaki arra, hogy közönség előtt énekeljek. Valószínűleg sosem voltam még ennyire ellazult, hogy én ilyesmire vetemedjek, és az is igaz, hogy nagyon rég éreztem már ennyire jó magam. Talán az alkoholnak köszönhetem, talán a társaságnak, de az is közre játszhat, hogy nem is olyan rég leüvöltöttem Sebastian fejét, miközben azt hittem ő is az egyik alkalmazottam, aki épp lazsál. Azt hiszem ez elmegy egy elég jó bocsánatkérésnek.. Elvégre csupán azért invitáltam be erre a bulira, az már csak hab a tortán, hogy kiderült, hogy nem is rossz arc és ... Azt hiszem berúgatott. Egy kicsit szédülök és tompán hallom a környezetem minden zaját, a zenét és a saját hangomat is, de ez sem érdekel, vigyorogva énekelek, néha teszek egy-egy mozdulatot, aminek következtében, mintha el akarnék vágódni, de végül sikerül visszanyernem az egyensúlyomat is. Ráfoghatom akár a magassarkúra is. Csak éppen senki nem hinné el nekem.
A második számat talán még jobban szeretem, mint az elsőt, folyamatosan vigyorogva éneklem a sorokat, tudom kívülről így nem is kell a kivetítőre néznem. Be kell vallanom, az is tetszik, hogy nem a pultnál ülök egymagamban, de az még jobban, hogy a közönségnek ennyire tetszik, amit ketten produkálunk. Azt hiszem ennek a partinak rossz visszhangja már nem is lehet, hisz nincs olyan ember, aki szimplán csak ücsörögne.
Arra nem számítok, hogy a szám végén Sebastien közel hajol, elkapja a derekam és megcsókol. Nem tart sokáig ugyan, néhány pillanat csupán, de mégis annyira meglep, hogy nem tudok reagálni rá. Látszólag viszont nem tulajdonít neki túl nagy jelentőséget, így én is így teszek.. Ez.. Egy részeg pillanat volt. A következő számba viszont már egyedül kezd bele, én pedig levonulok a színpadról. Erős túlzással. Inkább csak elbotorkálok a pultig, ahol még mindig vigyorogva ugyan, de a pultra dőlök. Talán nem volt jó ötlet ennyit inni és utána ugrálni is..
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyWed Nov 05, 2014 4:24 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Hosszú évek, évtizedek óta érzem végre azt, hogy élek. Nem voltam még sosem ennyire felüdülve, mint ahogyan most, és ezzel magamat is eléggé meglepem. Nem hittem volna, hogy egy ilyen est kellős közepén fogok kikötni, ahol csak néhány feles után olyan jól fogom érezni magam, mint már nagyon régen. Persze, jó az is, mikor egy-két lányt, férfit kergetek meg az éjszaka közepén, de azért a kettő teljesen más élvezet. Nem mondanám, hogy nekem van a parketten a legjobb hangom, amint viszont feljött Emilia akkor ez csak még biztosabbá vált. Egy pillanatra le is döbbentem a meglepettségtől, hogy milyen angyali énekhangja van. Angyali, ilyet sem mondtam még életemben. Lehet, hogy csak túl sokat ittam és azért beszélek ilyeneket. Végül pedig visszarázódva a számba énekeltem, folytattam tovább vele szinkronban. Néha elmosolyodtam azon, ahogyan a tempóval nem mindig tud lépést tartani, és elcsuklik a hangja. Azért elég jó volt az összhatás, úgy gondolom. Meg az előttünk ülő részeg társaság is. Mondjuk nem is sokat hallottam az ő, se az én hangomból, mert ők is túlharsogtak minket. A végén egy-két taps, aztán pedig már kértem is a következő számot, de hagytam egy kis időt a mellettem álló szőkeségnek, hogy összeszedje magát. Nem mondtam szám címet, csak hogy valami duettet adjanak be, erre benyomták a Don’t Go Breaking My Heart-ot. Egy vállvonással elintéztem ezt is, mert nem volt semmi bajom a számmal, láthatólag Emilia pedig ezt még jobban is élvezte. Talán inkább amiatt mert ott előbb is minket tapsoltak lent. Elég jó eredmény ez egy olyan egy órás barátságból. El is énekeltük a számot, mikor pedig utolsó versszakomat is elénekeltem akkor ajkaihoz adtam neki egy csókot. Az erre támadó tapsra viszont nem számítottam, és őszintén arra sem, hogy meg fogom csókolni. Nem mintha nagyon rossz lett volna. Amint vége lett a számnak úgy voltam vele, hogy még egy utolsó számot eléneklek. És nem is volt ez más, mint egy másik Queen klasszikus…


Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyTue Nov 04, 2014 8:41 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


A fejem már most eléggé zúg. Azon is csodálkozom, hogy sikerül egyben odaérnem a színpadhoz, de alig ingok meg. Talán annyira nem is látszik rajtam, hogy már elég jó kedvem van.. Addig viszont jó nekem, míg senki nem akar a közelembe jönni és szóba elegyedni velem. Ezek után aligha tudnék bájosan mosolyogni, ha valaki áradozni kezdene a partyról, azt meg nem vállalom be, hogy fennhangon ecsetelni kezdjem, hogy mennyi munkával, szervezéssel és egyebekkel járt az, amit ők itt most felélnek pár óra alatt. Még a végén rosszhírét kelteném a cégnek, a rossz PR viszont pont most nem kell. Talán épp azért nem is jönnek ide hozzám, mert látják, hogy már enyhén illuminált állapotba süppedtem, de ez a szerencsém. Nem túl feltűnően, de rá is játszom a dologra és bár nem szoktam produkálni magam ennyi ember előtt, most megteszem. Arra viszont nem számítok, hogy Sebastian felhúz maga mellé a színpadra, és mire feleszmélnék, már egy másik mikrofon van a kezemben, a zene pedig felcsendül. Esküszöm, ha nem egy filmklasszikusból lenne, és nem tartozna a személyes kedvenceim közé, most azonnal lefordulnék a színpadról… Vagyis megpróbálkoznék vele, mert nem biztos, hogy talpra érkeznék, de ez részlet kérdés. Így viszont csak vágok egy kétségbeesett fintort, mivel énekelni sem szeretek, de az elfogyasztott alkohol elég bátorságot ad ahhoz, hogy belevágjak. Igyekszem a szavakat tisztán ejteni, de néha azért megbicsaklik a hangom. Nem vagyok ehhez hozzászokva, az viszont olajat önt a tűzre, hogy a hangunk jól szól együtt. Persze az eredeti nyomába sem érhetünk, de nem is az a cél. Magam sem gondolnám, milyen jól érzem magam itt fent, ennyi ember előtt kiengedve a hangomat. Egy biztos, amint lekászálódom innét, megkérdezem Sebastiant, mennyire van otthon ebben a dologban. Úgy tűnik ő is felettébb élvezi a helyzetet.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 01, 2014 7:26 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Néha furcsa belegondolni, hogy honnan hova jutottunk. Még az este folyamán egy lányt is megszabadítottam a vérétől, most meg itt érzem jól magam egy rendezvényen, ingyen piával, és karaokeval. Néha nem úgy alakulnak a dolgok ahogyan terveztük, de néha – mint most is – még jobban is jövünk ki belőle, ha spontánok vagyunk. Nem hiszem, hogy Emilia is ezt gondolta volna mikor felém baktatott majd szét robbanó fejjel, hogy itt fog ő is kikötni, jól mulatva… no meg arra biztos nem számított, hogy ennyire becsípve. Már a második számnál jártam mikor megláttam, hogy éppen magához tér, addig pedig csak dülöngélt a széken, mintha csak engem hallgatna, és arra rángatná magát. De kétlem, hogy emiatt, sokkal inkább a 10 vodka miatt, amit azelőtt megittunk, meg az azt megelőző két pohár scotch miatt. Fel alá járkáltam az egész tágas színpadon, állva is tudtam maradni, és nem is dülöngéltem. Talán ha ittas vagyok, akkor vagyok csak igazán kiegyensúlyozott. Bár az előttem álló brigád is látszólag kissé be volt csípve már, de mikor elértem az AC/DC refrénjéhez és azt mondtam: „Dirty deeds…” akkor ők befejezték a „Done dirt cheap”-pel. Vagy mikor a Bohemian Rhapsody-ban egyik részletet én, másikat ők énekelték. Végül pedig megláttam Emiliát elől, ahogy ott rázza magát. Jah… Részeg, erre most már tényleg rájöttem. De látszólag tetszett neki. Mikor vége lett a számnak, akkor leguggoltam, és felé nyújtottam a kezemet, majd fejemmel a színpadra böktem. Végül felsegítettem, és egy másik mikrofont a kezébe nyomtam. Mindössze olyan 5 duett nóta volt, de ebből úgy gondoltam, kettőnek a szövegét tudnia KELL, még részegen is. Bele is kezdtünk a jól ismert Summer Nights-ba. Őszintén magam is meglepődtem, mikor meghallottam a hangját. Akármennyire is részeg, a hangja már-már angyali volt… Ezt még nekem is be kellett látnom.


Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 01, 2014 7:07 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Meglepve nézek rá, mikor azt mondja, hogy ez kifogás. Nem igaz, tényleg visszafogott életet élek. Felkelek, dolgozok, néha bekapok egy-egy szendvicset, aztán alszok.. Sőt, ez nem is visszafogott, ez szinte nem is élet. Jár nekem is egy kis ereszd el a hajam. Hmm.. Valószínűleg ezt máris az ital számlájára írhatom. Az az opció sosem volt számomra elérhető, hogy én saját akaratomból szórakozni menjek. Valahogy nem illett bele az érett és felelősségteljes nővér szerepkörébe. De most nincs itt Tris, hogy kritizálja, vagy máskor felemlegesse, hogy vizet prédikálok.
Látszólag Sebastian is egészen oldott állapotba került, én pedig már számon sem tudom tartani, hogy miből mennyit töltött és mennyit akartam visszautasítani, hogy aztán egy-egy kihívó nézésére mégis legurítsam. Az italok íze keveredett a számban és a sokadik után már tényleg úgy csúszott le, mintha vizet innék. Csak az elmém tompulása és a szédülés jelezte, hogy nekem most abba kellene hagynom, ha nem akarok reménytelenül elázni, aztán az a visszhang jusson el a céghez, hogy Evansék lánya elázott a maga rendezte bulin.
- Nekem többet nem kéne.. - nevetek fel és jó messzire tolom a poharat. De így is elérem.. Elérném, ha kellene, de ami biztos, hogy már most túl sokat ittam. Aprót csuklok is.
Nem tudom, mikor tűnik el mellőlem Sebastian, de legközelebb a színpadon köszön vissza az alakja, én pedig hangosan felnevetek. Nem tudom, mit várjak tőle, számítsak-e arra, hogy majdnem elsírom magam füldugóért könyörögve, ahogy az előbbieknél, vagy én magam is felpattanok. Végül utóbbira került sor, és bár először lassanként próbáltam megindulni, lábaim egész a kis színpad elé vittek, hogy hangosan nevetve és a kezemet feltartva jelezzem tetszésemet. Az ugrálás még ment, azt hiszem nem kicsit túl is pörögtem magam, de nagyon rég nem éreztem magam ennyire felszabadultnak. És részegnek.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 01, 2014 5:49 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

- Jó kifogás, szöszi. - Mondtam neki heccelve, majd gyengéden a karjába könyököltem. Majd öt ilyen kör után már nem ezt fogja mondani valószínűleg. Azért csak 5, mivel ő mégis csak nőből van, nem hinném, hogy ennél többet bírna. Bár ki tudja, lehet hogy pont azért fogja majd a végén tovább bírni, mert nem ivott olyan gyakorta…. Na jó, ez úgy ahogy van értelmetlen lenne. Én bő 190 éve iszok már alkoholt és állíthatom, én már bírom, már hozzászoktam. Viszont nálam egyszer eljön az a pont, mikor még tudom mit csinálok, de már olyannyira fel vagyok üdülve, hogy igazából mások véleményére magasról tojok.
Őszintén szólva majdnem egy röhögő görcsöt kaptam mikor elkezdte énekelni azt a számot odafent a srác. Hallottam, hogy mellettem Emilia is ledöbben kicsit az egészen. Megpaskoltam a hátát miközben köhögött, de egy hatalmas mosollyal figyeltem a fent éneklő, hamar magából idiótát csináló fiatalt. Miután megszólalt, a pultostól kértem még egy másik üveg vodkát is, meg két feles poharat. Kiöntöttem bele az erős nedűt, aztán egyiket Emilia kezébe nyomtam, szintén egy koccintás, aztán mind a ketten lehúztuk. Látszólag már ő is jobban kezd hozzászokni a piához, de nem hinném, hogy még annyira felszabadult volna, hogy ezt ne érezze meg. Viszont mikor már a 4.-et is lehúztuk akkor már látszott rajta, hogy a torkát sem égeti olyan mértékben mint azelőtt. Aztán még bőven lehúztunk ebből az italból 6-ot is, ekkor viszont már jómagam is rendesen éreztem a hatást. Berúgva még nem voltam, de azért már kicsit könnyebbnek tűnik az élet. Aztán mikor már egy ideje nem voltak fent a színpadon gondoltam itt az idő akkor. El is lépdeltem oda, ahhoz képest mennyit ittam már, egész normálisan sikerült feljutnom a színpadig. Egy AC/DC számot kértem aláfestésnek, aztán mikor elindult a szám alapja akkor rá is kezdtem a Dirty Deeds Done Dirt Cheap-re. Rendesen felkapták a fejüket miután a sok nyálas szöveg után egy pörgősebb számot raktak be. Én meg elengedtem magam, és úgy kezdtem bele az éneklésbe, végül pedig már a szám közepére elérve már magam is elkezdtem mozogni a színpadon fel-alá. Aztán következett a Bohemian Rhapsody, amit meg már velem együtt énekeltek a többiek. Az ilyen klasszikusokat még aki a rockot nem szereti, az is ismeri…


Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptySat Nov 01, 2014 4:27 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Ahogy azt a mondás tartja, nyugtával dicsérd a napot.. Én viszont már most elégedett vagyok, minden időben készen lett és a vendégek sem panaszkodhatnak semmire és ha ez a kezdeti jó hangulat kitart az este végéig, jobb esetben reggelig, akkor végtelenül elégedett leszek.
Talán a pohár ital, amit elkapok és néhány kortyban eltüntetem, akkora hatással van rám, hogy az aggodalmaimat a minimális szintig redukálja? Nem vagyok az alkoholhoz szokva, a húgom jobban ismeri őket is, a hatásukról már nem is beszélve. Most mégis érzem, hogy jól esett és igenis ez kellett ahhoz, hogy erőt vegyek magamon és ne rohangáljak egész este, mint pók a falon, a lehetséges fennakadások elkerüléséért.
- Nem sokszor iszom alkoholt.. - fordulok felé, előre magyarázattal szolgálva, hátha vihogósra iszom magam, bár nagyon remélem, hogy a sok stressz nem most akar távozni a szervezetemből és tudok nemet inteni, ha arra lesz szükségem. És lesz rá szükségem, ha figyelembe veszem, hogy alig húztam le az első italomat, az íze még marja a torkomat, máris ott figyel a következő kör, amit bár vissza akarok utasítani, mégsem teszem. Helyette a koccintásra emelt pohárhoz érintem sajátomat, ám itt már óvatosabb vagyok. Lassanként kortyolgatok a borostyán színű italba, aztán követem pillantását a színpad felé. Igazat kell adnom neki, hisz már most elég oldottak az emberek, valószínűleg alapoztak az estére. Ez viszont nekem csak jó hír, nem kell improvizálnom, hogy beinduljon a buli. Látványosan nagyot prüszkölök a poharamba, mikor az egyik vendég a színpadra ugrik és mikrofonnal a kezében a létező leghamisabb hangon kezd énekelni egy Britney számot. Kezemet a szám elé tartva köhécselek még utána is, aztán végre szóhoz tudok jutni.
- Kívánom, hogy legyen igazad.. - nevetek ismét megkönnyebbülten. Nem is olyan vészes, habár még csak most kezd indulni a buli és hosszú még az este.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyFri Oct 31, 2014 5:44 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Nem így képzeltem el az estémet, hogy egy rendezvényen fogok kikötni, vagy… inkább egy parti ez mintsem egy rendezvény. Legalábbis gondolom ebből a sok piából, meg ahogy leírta, hogy kik jönnek mi okból. Egy ideig nézegettem körbe még miután Emilia elsétált mellőlem, felmértem a terepet, hogy mik vannak, mert mégsem egész éjszaka csak innom kéne, és innom és innom. Már nem mintha bánnám, de így hamar el fogynának az italok. Gondolkoztam, hogy az a kis színpad minek is van ott a szoba másik sarkában, talán jön egy banda? Nem, az nem lehet, mert általában már hamar ott szoktak lenni, hogy a különböző erősítőket meg hasonlókat beüzemeljék. Még ha a banda utolsó pillanatban is jön, általában már ezerrel szoktak menni az előkészületek. Aztán behoztak két nagy hangfalat is, és mindössze ennyit. Bár lehet elég lesz ez is, nem tudom ellenben hogy mennyien lesznek itt. Aztán megláttam, hogy behoznak egy mikrofont, aztán feljebb néztem, és ott volt egy elég nagy TV. Le is esett, hogy itt bizony csak a jókedvű „fiatalok” fognak énekelni, semmi banda nem lesz itt. Vagy pedig én, miután egy üveg whisky a szervezetembe került. Ja, úgy érzem, hogy én sem fogok végig a fenekemen ülni…
Újra rápillantottam a „Szőke Ciklonra” mikor lehúzta a pohárban lévő ital felét.
- Az igen, kislány! Ne fogd vissza magad! - Mondtam neki mosolyogva, majd öntöttem még neki az azóta már nálam lévő üvegből. Igen, rájöttem, hogy egyszerűbb ha az üveget adja ide. Látszólag neki is kell már ez a kis lazítás a sok szervezés után. Mi sem jobb mint egy üveg scotch? A pohár maradékát lehúztam, aztán töltöttem még magamnak is, és egy koccintásra megvártam Emiliát, aztán úgy ahogy volt az egészet meghúztam. Ez van, szeretem a finom italokat.
- Na most majd meglátjuk mennyit ért a munkád. De úgy érzem jó hangulat lesz, elég csak oda pillantani. - Mutattam a színpad felé, ahova már állt is fel valaki kezében a mikrofonnal.


Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyFri Oct 31, 2014 3:24 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Mindig is értettem a szervezkedéshez, így egyenesen út vezetett oda, hogy ha már egyszer kénytelen vagyok kimaradni az egyetemről, akkor besegítek a vállalkozásnál. Eddig is megtettem ugyan, de sosem vállaltam magamra semmit teljes egészében. Lassan egy éve léptem a halasztás útjára, de még mindig nem sikerült teljesen megszoknom, hogy mikor mások pihenni mennek, én még dolgozom. Na meg persze akkor is, mikor épp nekem kellene pihennem. Azt viszont néha furcsállom, hogy reggel kisimult bőrrel ébredek annak ellenére, hogy semmi életkedvem sincs. De legalább jól titkolom, hogy kezdek besokallni attól, amit magamra vállalok.
- Ne kiabáld el.. - intem óva. Bár sosem voltam babonás, a fekete macska-legendákon jókat mosolygok, de mégis jobb szeretem, ha nem dicsérnek előre, mert sosem tudhatom mi lesz a vége. Az előkészületek sem mentek olyan gördülékenyen, mint ahogy most látszik, de örülök, ha külső megfigyelőként úgy hiszi, hogy minden a legnagyobb rendben. Akkor ezek szerint mégis kezdek beletanulni, hogy uraljam a káoszt. Már csak át kellene ültetni a munkából a magánéletembe és nem is lenne semmi problémám. De komolyan..
- Biztosíthatlak, hogy arra itt semmi szükséged nem lesz.. - vetek egy futó mosolyt Sebastianra, mikor megjegyzi, hogy nem szeret bájcsevegni, aztán a telefonom után kutakodom, hogy megcsörgessem a húgomat. Jobbára ez a lehetőség marad, hisz fel csak akkor veszi, ha ő is akar tőlem valamit. Nem egyszer próbálom hívni, de nem okoz meglepetést, hogy most sem érem el. Nagyot sóhajtva trappolok körbe a helyiségben, hogy magam is ellenőrizzem, minden rendben a helyére került-e, aztán fáradtan érkezek vissza a pulthoz, ahol Sebasian még mindig egymaga ücsörög egy jó whiskey társaságában. Mire leteszem a hátsómat a bárszékre, már ott figyel előttem is a pulton egy pohár ital, én pedig tudom, hogy nem kellene, mégis lehúzom a felét. Végigmarja a torkomat és megborzongok tőle, érzem, ahogy a karomon minden egyes pihe égnek mered, és elhúzom a számat is. Sosem szerettem az alkoholt és most sem kellene innom, de ráérek ezzel akkor foglalkozni, mikor majd ismét eszembe jut.. Remélem nem mostanában lesz.
Azonban tényleg nem tudok többet agyalni, mert megérkeznek az első vendégek és a helyet máris megtölti a lárma.
- Showtime! - forgatom a szemem. Legszívesebben már túl lennék ezen az egészen, hisz nekem ez nem szórakozás, sokkal inkább munka. Később talán megjön a kedvem...

Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyFri Oct 31, 2014 10:49 am

Emilia & Sebastian
No comment... 

Hm… Emlékszem mikor utoljára voltam ilyen rendezvényen akkor is elég szűk körű volt, csak 10-15 emberrel, mégis érdekes vége lett. Persze általam, és persze egy távoli országban. Szemtanúk sem maradtak, szóval mondhatom nagyon ügyes voltam. Történt az, hogy ott voltam azon a kis eseményen, kellemes nyugodtság, iszogatás, fél óra múlva meg sikítozás, halálhörgések, és a többi. De utána legalább egy hónapig nem volt étvágyam…. talán kettőig. De ez az este nem fog ilyen lenni, legalábbis nem akarom, hogy ilyen legyen. Meg most vacsorázta, ergo ennem sem kell.
- Ahhoz képest egész jól sikerült összehoznod ezt a kis rendezvényt. Már ami az előkészületeket illeti. - Vicces, hogy 15 perccel ezelőtt még leordította a fejemet azelőtt a néhány, tíz-tizenöt ember előtt, most meg ilyen nyugodt hangnemben tudunk beszélni. Talán pont neki is ez kellett, hogy valaki lenyugtassa… Nem, ezt én sem gondolhatom komolyan. Kellett neki valaki, akin kiélhette a dühét, és „nagy” meglepetésemre ez a személy most én voltam.
Nekidőltem a pultnak amint ő leült az egyik bárszékre és vártam a kérdésemre is a választ.
- Ohh, hála az égnek. A bájcsevej nem éppen az erősségem. - Sóhajtottam fel már-már megkönnyebbülten, aztán a „parancsára” le is ültem a székre, magamnak rendelve egy kis scotch-t, és Emiliát figyeltem egy darabig, aztán a pult felé fordultam vissza, és úgy kortyoltam bele az innivalóba. Érdekes este lesz, lévén a piáért sem kell fizetnem, inni meg ugyan ki nem szeret? Nem vagyok alkoholista, mégis jól esik néha-néha inni egy sört, brandy-t, whiskyt, vagy ami éppen van. Mire a lány visszatért már bőven eltelt 10-15 perc is, én meg már a második poharamat iszom. Mondhatom gyorsan telik az idő, és őszintén magam sem tudom eddig mit csináltam… Jobbára csak néztem ki a fejemből.

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyThu Oct 30, 2014 11:28 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Most valahogy nem akartam azzal foglalkozni, hogy mi romolhat még el a mai nap folyamán. Vagy mit tehetek tönkre és ki előtt járathatom le magam. Nem érzem úgy, hogy aggódnom kellene, talán azért, mert percekkel ezelőtt elég sok dühömet levezettem Sebastianon, holott nem érdemelte volna meg. Minden esetre jobban érzem magam.. egészen.. Kiegyensúlyozottnak, azt hiszem.
- Hidd el, nagyon szívesen mosolyognék én, ha nem terhelne minden felelősség engem.. - forgatom meg a szemeimet, de azért halványan elmosolyodom. Ezt akár bóknak is vehetem. Bár általánosított, így inkább nem beszélek ebbe többet az elhangzottaknál. A mosoly tényleg szépít. A következő mondata viszont már nekem szól, és érzem, hogy egy kicsit el is pirulok. Nem vagyok elszállva, sőt, azt hiszem reálisan látom magamat, de jól esik ez a néhány kedves szó. Megalapozza a kedvemet, így nem úgy lépek az épületbe, mint egy fújtató sárkány. Azt hiszem, egész gyorsan haladnak is a rendezkedéssel, így nem tartok ismét monológot, főként azért, mert valószínűleg senki nem figyelne rám, mert azzal is csak az időből veszítenénk. A pult melletti bárszékek egyikére ülök le és magam elé szórva a lapokat, rendezkedni kezdek. Szépen egyesével sorba szedem őket, aztán becsúsztatom őket a mappába és becsukom. Ezzel az én részemet lezártnak is tekintem.
- Fél órán belül elkezdenek szivárogni a vendégek.. - nézek az órámra gyorsan, aztán a pultosnak szólok, hogy az úr itt mellettem ma este a ház vendége. Pontosabban az enyém, de ez mellékes.
- Egy bizonyos Mr. Maxwell előléptetését ünnepli meg a népes baráti társasága. Nem az az állófogadásos, sznob társaság, úgy hallottam szeretnek bulizni.. - mosolyodom el. Ritka, hogy olyan rendezvényt szervezek, ahol nem kell szigorú etikettet betartani, hanem a dolgozók is leengedhetnek egy leheletnyit. - Foglalj helyet és rendelj kedvedre.. - biccentek a pult felé, aztán gyorsan körbesandítok a teremben, hol kellene el esetleg még egy kis segítség, de mindent rendben találok.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyThu Oct 30, 2014 6:12 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Akármennyire is csak egy kis szenvedést szerettem volna látni az este folyamán, azzal, hogy ezeket a pakoló fiúkat figyelem, egész érdekesen és kellemesen alakul ez az este. Megismertem egy kedves, szép lányt, akit látszólag sokkol ez a fene nagy segítőkészségem… De őszintén engem is kicsit. Világéletemben egy rosszakaró ember voltam, talán addig nem, míg az anyám meg nem halt, de akkor is. Magamat sem értve teszi a testem a furábbnál furább dolgokat. De ki tudja, lehet, hogy ez az igazi énem, a felszín alján megbúvó Sebastian, akit eddig senkinek sem sikerült felhoznia. Általában szoktam persze emberien viselkedni, de segíteni másokon? Nem tudom, nem éppen az én műfajom.
- Azt mondják, egy nő akkor a legszebb ha mosolyog. Persze csak ha őszintén. De sokan ezt észre sem veszik, hogy melyik-melyik. - Kezdek bedilizni már komolyan mondom. Egy fél órával ezelőtt még egy fiatal lány véréből lakmároztam, most meg itt bájcsevegek egy másik ismeretlen lánnyal, de a legmeglepőbb mégis az, hogy egyáltalán nem próbálkozok, hanem csak úgy jönnek belőlem a szavak.
- Szívesen maradok, mert hát egy gyönyörű nő társaságát ki utasítaná vissza? Na meg igazad van, ott van még az ingyen pia is. - Legalább ez az estém sem olyan lesz, hogy hazamegyek, alszok egyet, esetleg olvasok valamit, aztán kezdődik elölről a szokásos napi rutinom. Zsebre dugott kézzel követtem őt be az épületbe végül megszólaltam.
- És mikor is kezdődik ez az egész rendezvény? - Kérdeztem miközben körbenéztem a helyiségben, hogy felidézzem milyen is volt még mielőtt bepakoltak volna mindenféle tükröket, asztalokat, meg hasonlók.
- Másik kérdés: Milyen rendezvény is lesz ez? - Pillantottam le végül rá.

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyThu Oct 30, 2014 1:16 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Hogy mégis mire alapozom a meghívásomat? Nem szeretnék rossz hírben tündökölni. Még a végén az terjengene az utcákon, hogy rosszabb vagyok, mint a húgom, és azt nem venné be a gyomrom. Egyébiránt meg hamar feléled bennem a bűntudat, főleg, hogy alaptalanul ordítottam le Sebastian fejét. Én vétettem, jobbára nekem is kell helyre hozni. Nem mintha idegesnek tűnne miatta, még csak azt sem látom rajta, hogy neheztelne, mert egy apró, talán kissé furcsa mosoly mindig ott bujkál a szája sarkában. nem is zavartatta magát, érdeklődve nézte, ahogy az emberek még mindig pakolásznak. Gyanítom - habár nem kérdezi, de - érdekli mi is készül itt...
Minden esetre én megnyugodtam. A papírok nagy része túlélte, így már csak újra kell rendszereznem, az meg szinte gyerekjáték. Észre sem veszem, mennyire megkönnyebbülök, mikor elfogadja az ajánlatomat. Jobban mondva a meghívásomat.
- Jajj, dehogy.. - tiltakozom azonnal. Igazából senkit sem fog érdekelni, hogy nem bújt Armaniba. - Én sem szívesen öltözöm ki ennyire, de mint szervezőnek, muszáj.. Ahogy mosolyogni is.. - forgatom meg a szemeimet. Néha túl sokat várnak tőlem. Nem könnyű megszervezni egy ilyen kaliberű rendezvényt, folyamatos koordinációt és felügyeletet igényel, és a lebonyolítása sem egyszerű. Magas sarkakon illegve meg még kényelmetlen is.
- Akkor kérlek, tarts velem.. Nem garantálom, hogy nem fogod megunni, de leléphetsz, mikor csak kedved tartja.. - Fogalmam sincs, hogy reagál a kisebb tömegekre, nem mindenkit faragtak olyan fából, mint engem, hogy a tömeg láttán legszívesebben kifordulnék az ajtón. - És feltartani sem akarlak, de gondolom egy-két ital belefér.. - teszek néhány lépést a épület felé és várom, hogy ő is kövessen. Bent már nem kell attól sem tartanom, hogy a szél az összes hajamat az arcomba fújja.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyWed Oct 29, 2014 12:08 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Talán ezt az egészet elkerülhettük volna, ha más pólót veszek abban a boltban, vagy ha nem állok le az oszlopnak nekidőlve nézelődni ahogy a nehezebbnél nehezebb tárgyakat, bútorokat pakolják be. Nem tudtam, hogy milyen est lesz itt, de egyre inkább kezdtem kíváncsi lenni. Csak egy pillanatra pillantottam be, mikor egy nagy tükröt cipeltek be a többiek, de nem tudtam konkrétan leszűrni. Azt meg végképp nem gondoltam volna, hogy egy ilyen csinos, fiatal szőkeség szervezi az egészet. 20 évesnél biztos nincs több ő sem. Tizedannyi éves mint én csak? Wow… Ilyenkor kezdi az ember érezni, hogy öreg már. De lehet, hogy csak az erejét használja, hogy ilyen fiatalnak tűnjön, habár nem érzek semmilyen boszorkány kisugárzást belőle egyelőre. Más mikor egy hozzá hasonló már használta az erejét és más mikor még nem. Ha használta, akkor már-már sugárzik belőle az erő, de ő benne csak azt a kis tüzet érzem, amire egyszer valaki benzint fog önteni, valahogyan.
Csak álltam előtte, türelmesen várva, hogy megszólaljon. Nem erre számított, ez látszott rajta, őszintén pedig én is meglepődtem kicsit magamon, hogy ilyen segítőkész vagyok. De ez a kellemes tudatlanság, ártatlanság olyan hatással volt rám, amire más még eddigi életemben képtelen volt.
- Ohh, köszönöm. Élek is a lehetőséggel majd. De remélem nem kell kiöltöznöm, mert egy árva ingem, vagy öltönyöm sincsen. És nem is tervezek váltani.- Vontam meg a vállamat, sosem voltam az az öltönyös pasas, aki még gyomláláshoz is kiöltözik 500$-os öltönyökbe, 700$-os bőr lábbelibe, és így tovább.

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyWed Oct 29, 2014 12:10 am

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Fogalmam sincs, mire jó ez. Én dolgozom, töröm magam, hogy minden rendben legyen és néha nem akarok mást, csak levágni mindent az asztalra azzal, hogy én befejeztem. Bár nem lenne túl hatásos, hisz senki nem erőlteti rám, mindent csak szabad akaratomból teszek, a kényszer rám nincs túl jó hatással.
Figyelem a férfit, ahogy ismét elmosolyodik, de most már nem dühöngök miatta. Ha nem lenne ennyire elfuserált a helyzet, hangosan nevetnék magamon, most viszont csak a szám sarka rándul meg. Szépen lassan kezdek leereszteni, annak ellenére is, hogy jelenleg fogalmam sincs arról, hogy alakulnak a dolgok odabent. Veszek pár mély lélegzetet, aztán vetek egy újabb pillantást a mellkasára, mintha azt várnám, hogy mégis felfedezem a logót a pólóján, és kivágnám magam ebből a helyzetből. De nem.. Igazság szerint jó lecke ez arra, hogy megtudjam, hogy bánok az emberekkel. Utólag visszagondolva nem voltam valami kedves, sem bájos. Míg gondolataim elkalandoznak addig Sebastian elindult, hogy mentse a menthetőt. Nem gondoltam volna róla, hogy a élcelődés ellenére segítőkész is tud lenni.
- Öhmm.. Köszönöm. - vettem el végül a felém nyújtott papírt, aztán elég elképedt arcot vághattam, mikor további segítséget ajánlott. Nem vagyok ahhoz szokva, hogy semmibe veszem az embert és még ő ajánlja fel a segítségét, így érthető is a reakcióm.
- Nem gondolnám, hogy a történtek után ez.. - húzom el a számat. Azt hiszem itt én tartozom, mert nem kölcsön kenyér alapon vágott vissza. - Viszont velem tarthatnál. Hamarosan.. Most már tényleg hamarosan kezdődik egy zárt körű rendezvény.. A vendégem vagy.. - ajánlottam neki, mint egy lehetőséget. Igazság szerint ez kiváló alkalom lenne arra is, hogy ne egyedül kelljen töltenem az estét és csak bájcsevegnem olyan emberekkel, akiknek maximum a frizuráját tudom dicsérni.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyTue Oct 28, 2014 9:23 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Kíváncsi voltam, hogy mi kavaroghat egy ember fejében ilyen kínos helyzetekben. Mármint, egy olyan ember fejében aki nem egy pszichopata vérszívó sorozatgyilkos, mint jómagam. Az vagyok, nem fogom letagadni, de most emellett a lány mellett ezek a dolgok nem is merülnek fel bennem túlságosan. Úgy érzem, az emberi lényemből kaptam vissza egy kis részt már csak azzal is, hogy beszélgetek vele. Nem tudom mi miatt lehet ez, talán a puszta ártatlansága, esetleg a tudatlansága, miszerint nem veszi észre, hogy egy vámpír áll előtte? Nem csodálkoznék azon sem, hogyha nem tudná, jómaga micsoda. De nem fogom elrontani az ő kis képzeletvilágát, egyszer majd úgy is felszínre fog törni az az éne is, mert nem láttam még egy boszorkányt sem, akinek valamilyen úton-módon ne tört volna ki az ereje egy megrázóbb esemény láttán.
Mosolyogva megráztam a fejemet amint láttam, hogy a papírok a levegőben szállingóznak, sok pedig földet ér. Nem volt sáros idő, így csak azt kell majd megvárnia, hogy a szél kissé lecsillapodjon, és újra nála lehetnek a dokumentumok. Kissé talán meg is sajnáltam a lá… Emiliát, hogy ilyen szerencsétlen helyzetbe került megint. A neve állandóan visszhangzott a fejemben, de magam sem értettem, hogy pontosan mi okból, de a magam és az ő érdekében reméltem, hogy nem amiatt fogom megjegyezni ezt a nevet, mert később bántani akarom. Bár legtöbbjükkel nem szoktam beszédbe elegyedni sosem… Sőt, egyikőjükkel sem, szóval ő biztonságban érezheti magát.
- Esetleg segíthetek valamiben? Egyáltalán nem probléma. - Kezdem már azt hinni, hogy kezd elmenni az eszem, mert mindez nagyon nem vall rám. Hogy felajánlom a segítségemet, és hogy fejem által vezérelve indulok el a többi lap összekapkodására. Kisebb idő után jó néhány lappal térek vissza hozzá, majdhogynem szalutálok már.
- Pakoláson kívül… - Csak egy-két perc telt el a segítségem felajánlása óta, de végül sikerült „befejeznem a mondatomat.”

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyTue Oct 28, 2014 8:28 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Azt hiszem ilyenkor kellene elhagyni a süllyedő hajót. Nincs más, ami miatt ennél jobban kicsúszhatna a kezemből a gyeplő. Elvégre a férfit az alkalmazottamnak néztem, nem kell ezen szépíteni, nem ismerem anyámék cégének összes dolgozóját, még azokat sem, akikkel együtt ténykedek éppen. Nekem mindegy, hogy Sean, John vagy Bob, a lényeg annyi, hogy tegye amit mondok. Ezzel szemben a figyelmetlenségem miatt képes voltam teljesen hülyét csinálni magamból és a helyzet egyre csak romlik. A papírjaim szanaszét hullanak, néhányat elkapok ugyan, a többinek viszont búcsút inthetek, hacsak nem akarok szoknyában és magassarkúban versenyt futni a széllel. Márpedig nem akarok. A büszkeségem maradékát, azt a kis foszlányt még szeretném megtartani, ameddig csak lehet.
Hirtelen ér, ahogy szinte már együttérzően lapogatja meg a hajamat, ezek után én mindent vártam volna, azt is ha kiröhög, vagy óvodás módjára nyelvet ölt rám, de azt nem, hogy halványan még el is mosolyodik, holott nem tettem épp bizalomgerjesztő benyomást rá.
- Egy részük, a többi pótolható.. - válaszolom reflexbőm, míg nézem, hogy mi az, amit sikerült megmenteni. Néhányat újra kell nyomtatni, néhány feljegyzésem és észrevételem pedig elveszett, de legalább az a tudat megnyugtat, hogy nem kell elölről kezdenem mindent.
- Emilia, de ez most nem lényeges.. - rázom meg határozottan a felém nyújtott kezét, aztán el is engedem. - És igen, ideges. Ez nem az én napom.. Nem az én hetem.. Ha jobban belegondolok, nem az én évem.. - nevetek fel kissé frusztráltan, miközben a húgomra gondolok. Miatta maradtam csak a városban és miatta nem kezdtem el az egyetemet. De nem éri meg, hogy ennyi mindent a nyakamba vettem, mert az idegeimet őrli csak fel. - Még egyszer elnézést, bár nincs mentségem.. Csak annyi, hogy elhavazódtam... - intek fejemmel a papírok felé, melyek mennyisége jócskán megcsappant ugyan, de még így is látszik, hogy nem csak kitalálom.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyTue Oct 28, 2014 9:42 am

Emilia & Sebastian
No comment... 

Nem hiszem, hogy az elmúlt időben ilyen jót szórakoztam volna valaha is. Na persze ezt azon kívül értem, amit egy órával ezelőtt csináltam. Őszintén nem hittem volna azt sem, hogy ennyire nem tudom megtartani a szokásos pókerarcomat sem, de ennek a lánynak az imponáló tudatlansága kihozta belőlem. Na meg az, mikor a feje majdnem szétrobbant az idegtől. Távolról úgy tűnhetünk tényleg mintha alkalmazó-alkalmazott lennénk, én meg csak egy pimasz pakolósrác aki a főnökével vitázik. Bár szerintem nekem sem tűnt volna fel TÁVOLRÓL az, hogy nincsen a szívemnél egy logó, mert ami azoknak volt az is olyan pici volt, hogy épphogy látni lehetett még így 10 méterről is.
Kedvesen és megértően mosolyogtam le rá, mikor minden szava a torkán akadt és az arca elkezdett vörössé változni. Ez a mosoly egyébként tőlem eléggé szokatlan volt, magam sem értettem, hogy mi miatt vagyok most ilyen. Türelmesen vártam, miközben karba tettem a kezemet, hogy összeszedje a gondolatait. Talán az elején kellett volna szólnom már, hogy nem vagyok pakoló srác, vagy neki kellett volna éberebbnek lennie, és meglátnia a nyilvánvalót. Bár idegesség rendszerint az agyat elhomályosítja.
- Semmi baj, tökmag. - Paskoltam rá egyet kettőt a fejére gyengéden, aztán újra őt néztem, majd az elszálló papírköteget, és sóhajtottam.
- Fontos dokumentumok voltak azok is gondolom. - Egy kisebb habozás után megszólaltam végül, aztán újra visszavetettem rá a tekintetemet, majd leengedtem a karjaimat, és egyik kezemet felé nyújtottam.
- Sebastian. Te pedig Ms. vagy Mrs. Idegesség gondolom. - Mondtam mosolyogva neki. Egy bemutatkozás sem megy nálam a normális úton, de… ez van.

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyTue Oct 28, 2014 9:19 am

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Az igazat megvallva, fogalmam sincs, hogy merészeli megütni ezt a hangszínt velem szemben. Elképzelni sem tudom, honnan veszi a bátorságot mindehhez. Látom rajta, hogy felettébb jól szórakozik, én meg csak füstölgök magamban, amiért nem képes azt tenni, ami a dolga és amit mondok neki. Persze ez nem változtat azon, hogy most nagyon elintézte magát nálam, elvégre kinek kellene olyan munkavállaló, aki kénye-kedve szerint lazsál?! A hab a tortán már csak az volt, mikor hangosan és hallgatóan jóízűen felnevetett. Hát komolyan mondom, van bőr a képén..
- Na ide figyelj.. - kezdek bele ismét. Bár nem sokszor volt még dolgom hozzá hasonló keményfejű alakokkal, így aligha tudom mi az, ami jobban motiválhatja. Ám időközben kiderül, hogy épp erre nincs is szükség. Nagyot nézek, mikor szíve fölé bök, ahol láthatólag nincs ott az a kis logó, aminek ott kellene lennie. Hirtelen elakad a szavam és hol az arcát nézem, hol azt, hogy mégis hova a frászba tűnt a kis felirat a pólójáról. Hiszen annyira stimmel minden. Itt ácsorog, mint aki jól végezte dolgát, pedig.. Ahh Istenem, Lia te hülye... A kifejezésem egyből átvált dühösből valami mássá. Nem kérdés, hogy biztosan nyakig vörösödtem, és idegességemben ajkamba is beleharapok, aztán azonnal szabadkozni kezdek.
- Elnézést.. Én csak.. Elnézést.. - darálom gyorsan, hogy minél hamarabb szabaduljak ebből a borzasztó helyzetből. Próbálok úgy hátraarcot vágni, hogy minden méltóságomat megőrizzem, de késő, az már rég messze jár. Ahogy a papírköteg is, ami az imént még a kezemben volt, hisz a légáramlat kecsesen kikapja az ujjaim szorításából, így azt hiszem első körben szépen bemutatkoztam. Tényleg semmi nem marad meg az ujjaim között.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyMon Oct 27, 2014 8:55 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Mosolyogva pásztáztam végig az előttem álló ideges lányt, akit alig hogy egy perce ismerek, máris sikerült olyat csinálnia, amit másoknak nem sikerül túl korán. Noha ezt sem magának köszönhette, ha nem szóltam volna vissza, akkor nem láthattam volna ezt az arcot. A nevetést bevallom nehezen sikerült visszatartanom, de a mosoly nem fagyott le az arcomról. Próbáltam azt is elrejteni úgy ahogy tudom, de inkább olyan volt mint szám rángatózna, mert a mosolygás erősebb volt mint jelenleg az önuralmam amivel pókerarcra tudnék váltani. Őszintén már vártam volna azt, hogy a papírokat a földre dobja, és rám vetve magát ráncigálna vissza… vagyis oda a többi pakolóhoz. Mondjuk az még tetszene is… Ez is jellemez engem, hogy egy egyperces ismertség után is mennyire ki tudom akasztani az embereket. Mondjuk a lovat alám adta már a lány is, mert az alap idegszint már megvolt nála.
Mosolyogva figyeltem le rá, miközben adta volna ki az utasításokat nekem, mikor befejezte akkor meg ugyanúgy álltam ott előtte mint ezelőtt. Tetszett, hogy mennyire próbálja visszatartani az üvöltését, máris több önuralmat mutatott mint jómagam. Pedig szerintem régebb óta űzöm már a szakmámat, de az ilyen helyzetekben nem tudom visszafogni magamat. Mikor viszont kimondta a „varázsszót” azon akarva-akaratlanul is sikerült elkuncognom, végül nevetnem magam.
- Kicsi szívem, látsz a pólómon a szívemnél bármilyen logót is? - Mutattam arra a helyre, ahol a többi pakoló fiúnak van valami kis szimbólum. Gondolom ahol dolgoznak, de őszintén nem érdekel túlságosan.

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub EmptyMon Oct 27, 2014 8:23 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Még nem látom ennek a napnak a végét. Olyan, mintha egy sötét alagútban haladnék, a vége már nem látszik, a fény pedig csak nem akar beszűrődni. Főleg azért, mert kezd kicsúszni a kezemből az irányítás, de ne legyen a nevem Emilia Evans, ha hagyom, hogy bármi vagy bárki felülkerekedjen rajtam.
Idegesen túrok a hajamba, most valahogy az sem érdekel, ha nem úgy áll, hogy a megjelenésemet szalonképessé tegye. Jelenleg csak azon tudok kattogni, hogy mindennel készen legyünk időben, addig egy pillanatnyi nyugtom nem lesz, ismerem már magam annyira. Megnyugodni pedig valószínűleg csak akkor fogok, ha már a vendégek is kezdenek elszállingózni és megköszönik az estét. Igen, az az a pillanat, amiért megéri szenvedni és hajtani. De néha még nekem is sok mindez, főleg mikor a munkaerő látványosan nem azzal foglalkozik, amiért a fizetést kapja. A fickó vigyora meg csak hab a tortán. Igazából nem tudom mire is vár pontosan, és minek vigyorog ennyire látványosan azon, hogy engem majd szétvet az ideg, de nem is akarom tudni az okát. Csak... Csak menjen és tegye a dolgát. Uhmm.. Még a fejem is belesajdul.
- Hogy mondod? - pislogok rá hitetlenkedve. Hirtelen elvesztem az érdeklődésem a tetemes mennyiségű papírhalom felett, és majdnem sikerül eltátanom a számat is. Ilyen nyíltan még senki nem próbált meg kiakasztani. Burkoltan igen, de aki dolgozott már velem az tudja, hogy nem éri meg kóstolgatni. - Lehet, hogy új vagy, de.. Itt nem te osztod a lapokat, hanem én, vagyis azt csinálod, amit mondok. - világosítom fel, miközben a tollamat szorongatom dühömben. - Vidd be azt a dobozt és pakold ki. Aztán a következőt és így tovább, amíg el nem fogynak - próbálok úgy beszélni, mintha meg sem kottyanna visszatartani az üvöltést, pedig igazán próbára teszi a türelmemet, aztán mikor látom, hogy füle botját sem mozdítja még gúnyosan hozzáteszem. - Kérlek..
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub Empty

Back to top Go down

Greenwich Village Pub

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Greenwich Village-