Basil Maynard

Whispers of the Night


 

Share

Basil Maynard

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Basil Maynard Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Basil Maynard Basil Maynard EmptySun May 04, 2014 2:31 pm


Elfogadva, üdvözlünk itt!

Hello, Mr. Maynard!  Smile 
Örülök hogy még egy szirénnel gazdagodott az oldal, ráadásul személyedben. Azt hiszem mondhatom azt, hogy teljes mértékben illik hozzád, a személyiségedhez. A fogalmazásod nagyon tetszett! A nőkkel való hozzáállásodhoz pedig inkább nem mondanék semmit, se jót se rosszat. Valamilyen szinten egyetértek veled, de mi férfiak sem vagyunk jobbak.  Cool   Na de belőlem elég lesz, ahogy láttam a foglalást már elintézted. Elfogadtalak, nyomás játszani!


Back to top Go down
Basil Maynard
Basil Maynard
✤ Posztok száma : 4
✤ Regisztráció : 2014-05-02
: Basil Maynard Scddz

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Basil Maynard Basil Maynard EmptySat May 03, 2014 8:56 am



Basil Maynard


A bűntudat az emberek sajátja





Teljes név: Basil Maynard
Születési idő: 1570
Születési hely: Birmingham
Becenév: Bazz
Kor: 32 évesnek néz ki
Faj:  szirén
Fae Csoport sötét
Play by:David Gandy
Magasság:191 cm






Short description


Igazi férfi, nem a szép arcú, hanem a sármosan jóképű fajtából. Igéző kék szemek, sötétbarna, markolni való haj, mi más kellhet még egy nőnek?

A megnyerő külsővel ellentétben, ha kinyitja a száját nem sok jóra számíthatnak. Kiejtett szavai csak egy célt szolgálnák, egyébként az egész szemenszedett hazugság. A családi mészárlás óta nem sokra tartja a gyengébbik nemet, mind csak csinos pofi, formás popó, csöcsök és virnyákolás. Persze, amikor a nyafogást a sikolyok váltják fel, az már kedvére van, hiszen a vacsorát meséssé teszi egy kis zene.

A férfiakkal nincsenek problémái, elég realisztikusan látja őket.



Story of my life

A tizenhatodik század vége felé születtem az Erzsébet-kori Angliában. Vidéki kisnemesként nem igazán érintett minket a politika szele, semmi sem zavarhatta meg a békés családi életet.
Apám falkán kívüli farkasként bárminemű kötelezettség nélkül tobzódott otthon, gyakran mondogatta, hogy ő már megszolgálta a pihenést, most már nincs másra szüksége, csakis ránk.
Anyám szirén mivoltát bőkezű adakozással, jótékonysággal, megrázóan gyönyörű mosolyával rejtette el Birmingham lakói elől. Hogy előttem mivel foglalkozott arról csak halvány utalásokat hallottam, de azokból tudom hogy erős, ravasz asszony volt.
Hosszú évekig néztem szerelmük mámorítóan szívélyes megnyilvánulásait, ezek biztonságot nyújtottak egy gyermeknek. „Anyával és apával minden rendben van, rájuk számíthatok, ők örökké velem lesznek.”
Boldog gyerekkoromat apám lefejezett, kitépett szívű testének látványával zártam le. Mint később megbizonyosodtam róla, egy szirén könnyedén elbánik bármilyen áldozattal, akár vérfarkas vagy saját fajtársa, csak legyenek gyanútlanok. Anyám ott térdepelt mellette, „vörösbe öltözve”, nyaka fehér makulátlansága irritálta szememet, ahogy megpróbáltam befogadni a látványt.
Nem kérdeztem semmit, szeretett apám meggyilkolása azonnali reakciót váltott ki belőlem, minden erőmet beleadtam hangomba hogy a lehető legnagyobb fájdalmat okozzam a még élő szülőmnek, majd amikor a földön feküdt bénultan, akkor rutinos, sokszor látott mozdulattal téptem le a fejét.
A házat felgyújtottam, a környék azt feltételezte hogy apám tette, hogy megszabaduljon anyámtól, aki rájött kapcsolatára a szomszéd falu egyik gyönyörű, fiatal lányával. Hiába tévedtek, ez a rövid utalás nekem elég volt, néhány röpke nap alatt a női nem leírta magát előttem, többé nem úgy tekintettem rájuk mint értékes, törékeny lényekre, hanem mint csalfa, mindent birtokolni vágyó szörnyekre.
Étrendem nagy hányadát teszik ki, még csak vadásznom sem kell rájuk. Egy jólöltözött, jólszituált, magabiztos férfi feltűnik a radarjukon és ők azok akik sötét sarkakba, eldugott helyekre, magányos otthonaikba vonszolnak.

A családi vagyonból zavartalanul élhettem a megszokott életet, egészen addig amíg betartottam fiatalkorom szabályait.

"-Ne a saját portádon ölj!
-Legyenek barátaid, légy a közösség tagja!
-A pénz mindent megold!"

A gyarmatosítás alatt nem mertem az Újvilágba jönni, utána pedig elég sokáig halogattam, de most megérkeztem és mint sokan, én is úgy érzem, hogy a világ a lábaim előtt hever.
Brooklyn feltörekvő részében vásároltam egy lakást, szinte teljesen berendezve vár érkezésemre. Ha minden a terveim szerint halad ingázni fogok korábbi - London - és új otthonom között. Habár befektetéseimet bárhonnan tudom kezelni, a barátaimat nem csomagolhattam be és hozhattam magammal, őszinte sajnálatomra...

És hogy mik a terveim? Úgy érzem itt az ideje feladni az anonimitást és végre valóban részt venni a fae életében, ezen kívül pedig csak a szokásos: jól érezni magam.
Hogy mit nem szeretnék? Nem igénylem a megváltást, nem vágyom "jobb életre". Nem ismerem a bűntudatot, de ha mégis erről szeretne valaki beszélgetni, legalább lesz min jóízűen nevetnem.




Back to top Go down

Basil Maynard

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Sirens-