And he whispers to me softly: come & play

Whispers of the Night


 

Share

And he whispers to me softly: come & play

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: And he whispers to me softly: come & play Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play EmptyTue Jun 17, 2014 9:34 pm

Savannah & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Az emberek és az érzéseik olyan kis könnyűek, manipulálhatóak. Savannah, az ujjam köré van csavarva, játszadozhatok vele, úgy csalogatom ahogy csak akarom és ő jön ahogy én fütyülök. Az érzelmeinél fogva azt teszek vele amit csak akarok. Emiatt megvetem? Nem, szadista módon iszonyúan élvezem, hogy ő az én privát kis bábom, ha úgy tartja kedvem beleküldöm a tűzbe, és porrá ég értem, de előtte az ellenségeim nagy részét is magával viszi, ennél tökéletesebb katona nincs a világon, mint az aki vakon követ és megadna érted és miattad bármit. Ha lenne lelkiismeretem, vagy valami élő a halott lelkemben, akkor talán éreznék iránta szánalmat, vagy valahol sajnálnám őt, hogy egy ilyen markában van mint én, de mivel a lelkem hosszú ideje halott, csak van, de funkciója nincs, ahogy az érzéseim nagy részének sem. Ki lehet valakiből ölni mindezeket, és el is lehet nyomni, hogy végül csökevényekké váljanak. Hát, így történt, hogy nekem egyik sincsen csak egy torz való, ami a vért, a fájdalmat, a kínzást és a kegyetlenkedést részesíti előnyben.
Szíve dobbanásai, lélegzete gyorsulása zene füleimnek, tudom, hogy ez miattam van, hogy csak arra vár, hogy megjutalmazzam, magammal. Igen, én úgy gondolom, jutalom vagyok neki, és ahogy ő viselkedik, ő is így gondolhatja. Pompás. Igazán pompás.
Gondolataim csapongóak, nem teljesen normálisak, ahogy én sem, mit tagadjam, nem felelek meg az általános normáknak, amiket felállítottak. De ki nem szarja le?
Mélyen nézek bele a szemeibe, hogy lásson benne mindent amit csak mutatok magamból, a birtoklást, hogy most az enyém és azt teszek vele amit akarok, az őrületet, hogy bármi megtörténhet, lehet elborulok és megölöm, ez is benne van a mostani felállásban, de a vágyat is, hogy magam alatt akarom érezni, ahogy a vérét veszem, marcangolom és ő élvez alattam.
Szemfogaim átszakítják a finom bőrt, és én nyelni kezdem a vérét, ő pedig a hátamba vájja a körmeit, fájdalmat okozok és kapok. Hajába markolok bele és fájdalmasan kezdem el feszíteni hátrafelé, miközben egyre jobban ráhajolok a nyakára, vérét pedig csak nyelem, még meg nem gondolom magamat és eltaszítom, rá az ágyra, hogy kiterüljön ott, vére pedig a fehér lepedőt fesse meg.
Belépek a combjai közé, miközben ő felül és belekapaszkodik a pólóm derekába, én állok mint egy kőszikla és nem mozdulok, csak figyelem őt, ahogy rajongással, szerelemmel és vággyal tekint rám. Méregetem ahogy a kígyó az egeret, mielőtt lecsapna rá, de hagyom, hogy felkússzon és megcsókoljon, némi dermedt mozdulatlanság után viszonzom csak, harapva, keményen, követelőzően és uralkodón, de még is csak megharap, amire csak eltaszítom magamtól, hogy keményen nyekkenjen az ágyon. Hagyom, hogy a vérem kibuggyanjon. Füleimben cseng még búgó hangja, ahogyan hívogat, akarja, hogy menjek. Várok, még egy pillanatot, egy lélegzetvételnyi ideig úgy állok ott, kibuggyanó vércseppel, mint akit oda faragtak, majd hírtelen rohanom le, rávetem magam, félre rántom a fejét, és a matracba préselve harapom meg újra, iszom a vérét, mohón nyelem.
Elszakadok a sebtől, hogy megemeljem kissé, vérét a mellei felé folyatom, figyelem, ahogy a két halom tövébe ér a vörös nedű, és lusta mozdulatokkal kezdem felnyalogatni onnan. Majd mint aki eszét vesztette, harapom meg az egyik melle oldalát és tépem meg a bőrét, később meggyógyítom majd a véremmel. Végső soron nem ölné meg, túl értékes nekem ahhoz, hogy puszta szeszélyből végezzek vele, hatalmas, tehetséges boszorka, és nem könnyű még egy ilyen nőt találni, aki ennyire feltételek nélkül teszi, amit akarok. Meg kell becsülni, még akkor is, ha bennem van a vágy, hogy darabokra tépjem.
Csuklómba marom a fogaim, majd az ajkaihoz emelem, hogy igyon a véremből, gyógyuljon meg, mielőtt a vérveszteségtől elájul nekem, akkor teljesen használhatatlan lenne. Nekem meg más terveim vannak.
▷Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▷ Note: A következő jobb lesz ▷ Words 592
[You must be registered and logged in to see this link.]

Back to top Go down
Savannah Reid
Savannah Reid
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 7
✤ Születésnap : 1940-04-13
✤ Regisztráció : 2014-03-29
: And he whispers to me softly: come & play Tumblr_inline_movw441zfW1qz4rgp
✤ Foglalkozás & hobbi : Journalist

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play EmptyTue Jun 03, 2014 9:52 pm




Sebastian & Savannah


'All the world's a stage, & all the men and women merely players.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sajnálom, hogy nem olyan jók az érzékszerveim, mint neki. Könnyebb dolgom lenne, ha hallanám, hogy mit csinálhat odabent, vagy ha levegőt vesz - azért, mert vámpír, még ő is szokott, talán megszokásból... -, és hevesebben teszi mindezt, akkor tudnám, hogy érez valamit. Ha mást nem, hát vágyat. De úgy, hogy nem hallom ilyen messziről, az ajtó túl feléről, nem tudom. Egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Ismerem őt, tudom, hogy mit, miért tesz, hogy mire, hogyan reagál, ismerem a mozdulatait és be tudom fejezni a mondatait. De nem tudom, hogy mit érez, és ebbe beleőrülök.
Ahogy a kilincsért nyúlok, hideg tenyerem találkozik a még hidegebb kilincsel, majd benyitok, és a szívem nagyobbat dobban. Nem azért, mert megijedek tőle, Sebastian-től, hanem azért, mert örülök neki. Örülök, hogy látom, hogy a közelemben van. Nem tudom, hogy miért pont felé hajtanak a vágyaim, minden ujjamra minimum három férfit kaphatnék, de sokukat visszautasítok. Tízből nyolcat biztos. Csak miatta. Néha úgy érzem, hogy tűzbe mennék érte, hogy ölnék érte, gyilkolnék, akár ártatlanokat, mit sem törődve a saját testem épségével. Csak azért küzdeném végig magam az akadályokon, hogy neki jó szolgálatot tegyek, és ő meghálálja - a maga sajátos, kegyetlen módján.
Hagyom-, sőt, szinte ezüst tálcán kínálom magam neki; felém nyújtott kezébe fektetem az enyémet, és hagyom, hogy magához vonjon. Ujjaim először csípőjére siklanak, majd egészen a hátáig. Ahogy a nyakamra záródnak ujjai, és hátrafeszíti a fejemet, elmosolyodok. Tekintetemet le sem veszem róla, jégkék szemeimmel fürkészem, és pillantását keresem.
Egy röpke pillanatig nem válaszolok, csak halk nevetést hallatok, amikor lágyan cirógatja nyakamat orrával és nyelvével. Persze, tudom, hogy ez után mi következik. Lehunyom a szememet, és élvezem a finom érintéseket, amíg azok ilyen gyengédek és felkészülök a szokásos, szúró fájdalomra. Arra, ami ezúttal sem marad el. Behunyt szemeimet összeszorítom, ajkaimat összepréselem és nem adok ki egy elhaló hangfoszlányt sem, viszont levegőt sem veszek és érzem, hogy a szívem majd’ kiszakad a mellkasomból, úgy dübörög. Eddig a hátán pihenő jobbom körmeivel vájok lapockájába.
- Igen - suttogom a fülébe, és hangom megbicsaklik, ahogy erővel von közel magához, saját testének szorítva az enyémet; az én vékony, törékeny, emberi testemet.
És már az ágyon is találom magam, miután karjait lehámozta rólam, egy szempillantás alatt, és erővel lökött a fehér lepedőre. Nem véletlenül ezt a színt választotta... a gondolatra mosoly kúszik arcomra, és levakarhatatlanul ott is marad, míg letépi rólam a ruhát, hogy dögös, fekete fehérneműben heverjek, szinte a lábai előtt. Ahogy fölém magasodik, elkapom a pólóját, és magamhoz vonom, hogy megcsókolhassam. Kéjtől és részemről szerelemtől mámoros csók ez. Érzem, ahogy a vér patakja folyik végig nyakam puha bőrén, és tudom, hogy arra vágyik, én viszont őt akarom. Itt és most. Tehát nem eresztem a pólót, és szenvedélyesen csókolom, szinte kényeztetem ajkait; de aztán, mielőtt eltávolodna, beleharapok alsó ajkába, melyből vér serken.
Fejemet hátra vetem, és nyakamat kínálom neki, vele együtt a véremet is. Tudom, hogy szereti, én pedig nem vonom meg tőle. Tudom, hogy nem ölne meg, túl értékes vagyok neki ahhoz.
- Tudom, hogy akarod - mondom, valósággal suttogva, kéjtől fűtött hangon, ráemelve tekintetemet, szinte hívva őt a lakomára.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Where there's desire... | WORDS: 506
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: And he whispers to me softly: come & play Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play EmptyMon Jun 02, 2014 9:48 pm

Savannah & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]

Megállok az ajtóban és kényelmesen dőlök neki, a vállammal támaszkodom a félfának. Tekintetem az ajtón, hallom a lépteit, kezdetben szaporák, majd lelassulnak, próbálja irányítani az érzelmeit, próbál valahol ellenállni nekem. Mintha nem tudnám, hogy mennyire is rajong értem, hiába is áll egyenes háttal a pulzusa, a szíve heves dobogása mindent elárul róla, és nem is kell noszogatnom, csak kinyújtom a kezem és már jön is. Engedelmes kis boszorka, igazán kedvemre való, hogy ilyen simulékony természetű velem szemben. Megtehetném, hogy a kezébe adom az ellenlábasaim életét, szórakoztató lenne végig nézni, ahogyan végez velük, mert akar engem, mert kíván és, hogy megkaphassa a jussát, igazán kitenne magáért, de ezt az élvezetet nem adom más kezébe, nem ha magam is elvégezhetem. A gyilkolás és a kínzás van olyan jó mint a sex, ugyan olyan mocskos mind a kettő, bár utóbbi nagyobb kielégülés, még előbbi csak felcsigáz, hogy utána kiélhessem magamat más módon valaki mással.
Elnézem a hullámos barna tincseket, kissé oldalra döntöm a fejemet és úgy méregetem, ahogy a lecsapni készülő kígyó az egeret, lassan és darabosa fordítom vissza egyenesbe a fejemet, d eközben végig őt figyelem és amikor hozzám simul, könnyedén siklanak a kezeim a hátára, balom lecsúszik a formás fenékre, amibe bele is markolom, jobbom a tarkójára csúszik fel, hogy ujjaim a nyaka finom bőrébe vájhassam és hátrafeszíthessem a fejét. Tehetném ezt a hajával is, de az már olyan sablonos.
- Hiányoztam? – Persze, hogy igen, de az ő ajkairól akarom, hogy legördüljenek a szavak, hallani akarom, ahogy elhalón igent mond nekem. Lehajolok, nyakán húzom végig az orrom, belélegzem a friss illatot, érzem a bőre alatt áramló vérét, azt az édes nedűt, ami néha olyan részegítően hat rám, kívánom, de nem csak a vérét. Nyelvem húzom végig a torkán, lassan, hogy hírtelen marhassak bele a finom bőrbe, hallom, ahogy átszakad, ahogy a húsba mélyednek az agyaraim, és a vére azonnal a számba tódul. Tudom, mit evett és mit ivott. Érzem a vérében azok zamatát, amit elfogyasztott, és érzem benne a vágyát is, ami édes aromaként fűszerezi a vérét. Közelebb vonom magamhoz, hogy szinte hozzám préselődjön a teste, ő az enyém, és azt teszek vele, amit csak akarok, nem fog ellenállni, nem fog ellenkezni. A hatalmamban van, a bűvkörömben és van pofám mindezt kihasználni, az ágyra taszítom, durván és kegyetlenül, nyaka vérzik, a lepedő pedig fehér, pontosa miatta, hogy vére vörösre festhesse majd az anyagot.
Nézem, ahogy elterül az ágyon, kiszolgáltatva nekem és az akaratomnak, az a ruha, ugyan csinosa fest rajta, de engem hidegen hagy, a csupasz bőrét akarom látni, ahogy anyaszült meztelen fekszik az ágyamban, nem késlekedek, utána vetem magam és puszta kézzel kapaszkodok bele az anyagba, hogy határozott rántással széjjel téphessem azt. Nem szükséges ez, minek? Ami a kezemben marad azt a padlóra szórom, nem fog innen egyhamar elmenni, és ahhoz, hogy egy ideig az ágyamban hemperegjen, nem kell neki ruha.
▷Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▷ Note: A következő jobb lesz ▷ Words 471
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Savannah Reid
Savannah Reid
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 7
✤ Születésnap : 1940-04-13
✤ Regisztráció : 2014-03-29
: And he whispers to me softly: come & play Tumblr_inline_movw441zfW1qz4rgp
✤ Foglalkozás & hobbi : Journalist

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play EmptyMon Jun 02, 2014 6:38 pm




Sebastian & Savannah


'All the world's a stage, & all the men and women merely players.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

A lépcsőn megyek fel éppen, már hallom, hogy a zuhany alatt álldogál. Sejtem, miért. Gondolom megint mészárlást rendezett valahol, önmaga szórakoztatására. Pont jókor jöttem - fut át az agyamon, miközben kimért lépésekkel szedem a lépcsőfokokat, nyugodt tempóban.
Egyszerre vonzó és taszító. Ez a vér- és gyilkolás mánia. Hogy így élvezi a dolgot, mert élvezi, tudom. A saját kedvtelésére csinálja. Rábízhatná másokra is, rám is bízhatná a piszkos munkát, nem ijedek meg attól, hogy esetleg meg kell ölnöm valakit - volt már ilyesmire példa és nem tántorodtam el a dologtól. Egy idő után hozzá lehet szokni az érzéshez. Szóval, ha másra nem is meri, rám igazán bízhatná ezeket. De ő nem akarja. Ő maga akar végezni az ellenlábasaival. Talán nem csak az játszik közre ebben, hogy nem bízik másban, önmagán kívül, hanem az is, hogy ő ezt élvezi. Abban leli örömét, hogy másokat kínozhasson. Hogy engem kínozhasson - így, vagy úgy.
Ahogy egyre közeledem a hálószobája felé, már hallom, hogy odabent van. Ott kell lennie, folyik a zuhanyból a víz, de szinte abban a pillanatban, ahogy erre gondolok, elzárja a vizet. Nem rohanok, lassú, kimért lépésekkel szelem át az előszobát. Tudom, hogy úgy is hallja, hogy itt vagyok, a zuhanyból ömlő víz ellenére is. Le merem fogadni, hogy már a kopogtatásomat is hallotta. Ismerem a képességeit, tudom, hogy mikre képes. Szóval tudja, hogy itt vagyok, tudja, hogy ki vagyok. A boszorkánya.
Remélem, hogy mikor kinyitom az ajtót, ott lesz, szinte velem szemben, hogy valósággal egyenesen a karjai közé futhassak. A levegőt nyugodtan veszem, de a szívem még most is hevesen kalapál. Kezemet kinyújtva az ajtaja hűvös kilincsére fonom vékony ujjaimat, hogy lenyomva azt, benyithassak az ismerős helyiségbe.
Szinte azonnal megcsap az illata. A hálószobájának van pontosan ugyanolyan illata, mint neki, Sebastian-nek magának. Főleg most, hogy nem rég fürdött; a fürdőből illatos pára áramlik ki. Én pedig már ettől majd' megőrülök. Aztán ott van ő maga. Istenem... - szegezem rá acélkék tekintetemet. Leplezetlenül mérem végig. Tökéletes, mint mindig - térek vissza arca ismerős vonásaihoz. Száját halvány, gonoszkás mosolyra húzza. Én is elmosolyodom, halványan. Lassú mozdulattal csukom be magam mögött az ajtót, mely halk kattanással zárul; ő pedig már nyújtja is a kezét felém. Először arra nézek, majd ahogy felé nyújtom kezemet, hogy belekapaszkodhasson, és közelebb vonhasson magához, már a tekintetét keresem. Keresem, hogy aztán újra, sokadjára elveszhessek ebben a pillantásban.
- Örülök, hogy látlak - közlöm halkan, szinte suttogva, felnézve rá. Ajkam szegletében mosoly játszik, ahogy testemmel az övének simulok.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Where there's desire... | WORDS: 402
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: And he whispers to me softly: come & play Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play EmptySun Jun 01, 2014 7:02 pm

Savannah & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]

Megnyitom a zuhanyt, egészen forróra állítom a vizet. Szeretem, ha olyan forró, hogy a bőröm kivörösödik, és az érzés olyan, mintha millió egy kis tű szurkálna. Vámpír vagyok, nem ember, hogy égési sérüléseim legyenek az ilyen hőfoktól, és a vért amúgy is jobban oldja a forró víz, mint a hűvös. A ruháimat elszórtam a padlón, majd később elégetem, néha túlságosan is pazarló vagyok a ruhatárammal kapcsolatban. Egy –egy kitépett szív, vagy feltépett hasfal és a vér néha túlságosan is spriccel, amikor elragadtatom magamat. Most is ez történt, túlságosan is elragadtattam magamat, és a végére már szinte fürödtem a vérben. Nem, nem volt pazarlás, egy drogozó fae vére sosem az, nem kívánom a mocskos vért, amibe kitudja milyen olcsó szar keveredett bele!? A vérben feloldódott vackokra sajnos nem vagyok immunis.
A vízsugár felé fordítom az arcomat, és néhány pillanatig csak állok alatta, hagyom, hogy lemossa az arcomat, hogy utána megfogja a tusfürdős flakont, valamennyit a tenyeremre engedjek a kék és enyhén zselészerű anyagból, hogy utána lemoshassam magamról a maradék vért. Végül a hajamból mosom ki a cafatokat, oda is került némi a vörös életnedvből. Még néhány percig állok a zuhany alatt és hagyom, hogy a forró víz átmelegítsen szépen lassan, ma még nem ittam vért, nincs bennem elegendő életerő és szükségem van rá, hogy élőnek tűnhessek és az erőm is folyamatos legyen. Tudom, kit akarok, kinek a nyakába és combjába akarom belevájni a fogaimat, fel is hívhattam volna mielőtt beálltam a zuhany alá, de mivel napok óta nem kerestem, biztos vagyok abban, hogy rövidesen felbukkan a rezidenciámon. olyan vagyok neki, mint a drog, nem kapta meg belőlem az adagját és lassan már elvonási tünetei lesznek. Ide fog jönni, hajtani fogják a vágyai, hozzám.
Kopogás a földszinten, az ajtón, ma nincs aki kinyissa, valahogy nem preferálom, ha a farkas aki engem szolgál ostobán viselkedik és megpróbál ellenem szervezkedni, így néggyel kevesebb van már belőlük a világon, tehát a ház most üres, csak én vagyok benne, és a szobámban az iPod dokklóm, amiből szól a zene, most egy kis NIN szól, halkan és visszafogottan. Nem kívánom ordítatni a zenét, de kell némi alapzaj is.
A törölközővel nem bajlódom sokat, miután végeztem vele eldobom a fürdőben és felveszek egy nadrágot, farmer és egy hosszú ujjú póló, több most úgy sem kell, ahhoz, hogy vért vegyek magamhoz nem kell öltöny vagy egyéb cucc. Mezítláb állok meg a fürdőt és a hálószobát elválasztó ajtóban, nekidőlök a félfának és a tekintetem a belépőre szegezem, halovány ragadozómosoly villan fel az arcomon. Sava vonzó nő, csinos arc szerkezet, szép vonású szemek, telt ajkak, amik pont olyan falnivalók mint amilyennek kinéznek. Sosem mondtam, hogy nem vonzódom hozzá, különben egyszer sem dugtam volna meg. Nem az vagyok, aki akkor is megrak valakit, ha az nem tetszik neki, csak az érdekei kívánják úgy.
- Jöjj! – hangom parancsoló, kinyújtom felé a kezemet, és várom, hogy jöjjön, éhes vagyok a vérét akarom, mindenek előtt, és utána a testét is, a kínzás és a kegyetlenkedés mindig megéheztet, minden éhségem felébreszti.
▷Music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▷ Note: ide, ide ▷ Words 495
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Savannah Reid
Savannah Reid
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 7
✤ Születésnap : 1940-04-13
✤ Regisztráció : 2014-03-29
: And he whispers to me softly: come & play Tumblr_inline_movw441zfW1qz4rgp
✤ Foglalkozás & hobbi : Journalist

Honey, keep my secrets well
PostSubject: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play EmptySun Jun 01, 2014 4:13 pm




Sebastian & Savannah

'All the world's a stage, & all the men and women merely players.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Napok óta nem keresett, és ettől a falra mászok. Az, hogy Sebastian ilyen érzéseket váltott ki belőlem, meglepő és ijesztő. Soha nem kötődtem igazán senkihez sem, de ő valahogy más. Ő elkapott engem, és nem ereszt. De vajon szeretném-e, ha eleresztene? Nem tudom, én tényleg nem, és ez kiborít. Szabadnapom van, így még másra sem tudok figyelni, hogy eltereljem a gondolataimat. Újságíróként dolgozom, mert valamivel nekem is kell pénzt keresnem, és különben sem akarom felhívni magamra és a képességeimre a figyelmet. Az elmúlt héten minden munkát elvégeztem, amit rám bíztak, és így most nincs semmi, amivel lefoglalhatnám zűrös, csapongó gondolataimat, melyek egyetlen személy körül forognak. Általában jól bírom, most is nyugodtnak tűnök, kívülről legalábbis annak látszom.
Elnyúlt, kecses léptekkel hagyom el a lakásomat, bezárva magam mögött az ajtót, hogy lesiessek a lépcsőházba, ki a városi utca zajába. Az autómhoz lépek, és határozott mozdulattal nyitom ki az ajtaját. Mindig is szerettem ezt a csodálatos, fekete bentley-t... úgy megy, mint az álom.
Hamarosan a Rayne birtokhoz érek, begördülök az autóval a nehéz vaskapukon, és szinte egészen a nagy, kétszárnyú bejárati ajtóig megyek. Otthonosan mozgok itt, az egész birtokon. Voltam itt már eleget, mind az ő hívására, mind magamtól – mint most.
Mindig elgondolkodok rajta, hogy miért kötődök ennyire ehhez a férfihez. Pontosan tudom, hogy milyen is ő. Ismerem őt, tudom, hogy gonosz és kegyetlen. De én is az vagyok. Szépen egymásra találtunk, mondhatom... az egyetlen különbség kettőnk között, hogy én érzek valamit az ő irányába, míg ez fordítva nem igaz. Egyáltalán nem szeret engem, és én ezzel tisztában is vagyok. Mégis, megteszem, amit kér tőlem, hagyom, hogy a véremből igyon, hagyom hogy megdugjon... és a vicc az egészben az, hogy szinte élvezem is. Azt hiszem, pont ezt szeretem benne, hogy kegyetlen. És képes engem is megzabolázni és féken tartani. Mert, hát valljuk be: ez kevés embernek sikerült eddig.
Kopogok az ajtón. A szívem hevesen kalapál, a vérem a fülemben zúg. Az ajtót fürkészem, és csöndben hallgatózok, hogy lehet-e hallani valamiféle neszt. Semmi. Előveszem tehát a kulcscsomómat. Gondolom, ezt sem puszta szeretetből adta nekem, egyszerűen bízik bennem, és tisztában van azzal is, hogy sok ellensége van. Gondolják el, mennyivel egyszerűbb neki, hogy csettint egyet, és már itt is vagyok, legyen bármekkora a baj. Nekem pedig van elég erőm ahhoz, hogy megvédjem, ha arra kerül a sor.
A sors fintora ez: ismeretségünk elején még én akartam kihasználni őt, most meg úgy rángat, mint egy marionett bábút. Én bolond meg még hagyom is, sőt, egyenesen élvezem...
Belépek a hatalmas, csodás házba, amit már úgy ismerek, és a megszokott mozdulattal dobom a kulcsaimat a bejárati ajtó melletti asztalkára, a tálba, a táskámat pedig a fogasra akasztom, a saját helyére – mert olyanja is van.
Első utam az emeletre vezetett, Seb szobájába, hátha ott találom. Nagyon szeretném, ha ott lenne, jó lenne látni végre.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Where there's desire... | WORDS: 465
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: And he whispers to me softly: come & play And he whispers to me softly: come & play Empty

Back to top Go down

And he whispers to me softly: come & play

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Villák, kúriák :: Rayne ház-