Elsőszámú hálószoba

Whispers of the Night


 

Share

Elsőszámú hálószoba

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Evony Fleurette
Evony Fleurette
✤ Posztok száma : 26
✤ Regisztráció : 2014-05-06
: Elsőszámú hálószoba Tumblr_myl2e2utX31rb4mroo8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : uralkodás a sötét fae felett ✝

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Elsőszámú hálószoba Elsőszámú hálószoba EmptyTue Jul 01, 2014 2:33 am


✝LEADER OF THE DARK SIDE ✝
Zoey & Evony ✝ the Morrigan (+18 baby)
Be a girl with a mind,a bitch with an attitude,and a lady with class.Goodgirls go to heaven,bad girls make youfeel like you're in heaven.Trust getsyou killed,lovegets you hurt and being real gets you hated.Don't chase anything but drinks & dreams. I'M A BITCH!




Egyáltalán nem kételkedtem abban, hogy elutasít-e vagy sem, hiszen tudtam, hogy ahogyan megérintem, mindent elfelejt. Még azt is, amiért jött.
Az ágyra hátrálunk, érzékien csókol, miközben én alul masszírozom. Aztán az ágyon megfordítva keni rám az olajat, folytatva amit a szobalányom maga után hagyott. Háttal vagyok neki, meztelen testem az övéhez simul, miközben a melleimet masszírozza. Halk nyögésáradat hagyja el a számat. Zoey egyszerűen minden tekintetben csodálatos. Folyamatosan jóleső lökéshullámok járják át az egész testem, amik megremegtetnek. Mellbimbóim keménnyé válnak az érintésére. Vállaimat csókolja, néha beleharapva. Zavar a ruhája, meg akarom szabadítani tőle, hogy a kezem alá vehessem a tökéletes testét. Aztán a kezei egyre lejjebb indulnak. Hideg érintésétől futkos rajtam a jóleső hideg, majd ugyanúgy kínoz, ahogyan én őt. Körkörös mozdulatokkal játszik, aztán belém hatol az egyik ujjával. Többet akarok, hirtelen felnyögök, miközben az ujja eltávolodik belőlem. Lenyalja róla a nedvemet, engem pedig ettől újra elönt a forróság. Rettentően izgató. Háttal ülök neki, de mivel egy milliméter sincsen köztünk, könnyen hátranyúlok, és átkarolom a nyakát, úgy hagyva, hogy folytassa a munkát, miközben kissé fölemelkedek, hogy az ajkam az övét érje.
Ruháinak börtöne egyre jobban frusztrál, kényeztetni akarom, érezni akarom. Elengedem magam tőle, felé fordulok majd a derekára ülök. Érzem, hogy nem csak én vagyok már nedves ott alul.
A dekoltázsát kezdem csókolni, őrjítően a ruhán keresztül. Szintén ruhán át masszírozom a tökéletes melleit, ezzel is az őrületbe kergetve, ezzel is jobban szítani ahhoz, hogy elérje a gyönyört. Majd nem várok tovább, könnyed mozdulattal szedem le róla a pólót, majd a melltartót is.
A derekáról leszállva mellé ülök, hogy ajkaim folytassák a kezem helyett a munkát. A nadrághoz érek. A fogaimmal csatolom ki, szinte már eltökéletesítettem ezt a mozdulatot. A két kezem segítségével ezt is lehúzom rajta. Egy anyag van köztünk csak. Jobb kezemmel visszatérek a melleihez. Játszok a bimbójával, cirógatom, néha-néha megszakadva, amikor csak a számra tudok figyelni. Azon a finom anyagon keresztül csókolok bele a nőiességébe, beszippantom annak a mézédes illatát, és apró puszikkal hintem, végül a szabad kezemmel azt is letépem róla.
Kezeim a nőiességén vannak, fel és le jár a két ujjam a bejárata előtt, úgy ingerelve, nedvesítve őt, majd amikor már érzem az ujjamon a forró nedvét, óvatosan felnyúlok kettő ujjammal, amik köröznek benne, többször a legjobb pontjához érve.
Majd gyorsítok a tempón, de mielőtt elélvezne, kiveszem belőle az ujjaimat. Akarom, hogy még tartson. Ugyanazt teszem, amit ő. Az ujjaimról lefolyó nedvet lenyalom, utána pedig lenyelem, újra a derekára ülve pedig egyenletesen mozog rajta a csípőm, miközben az ajkára tapadva a nyelvem bejutást kér a szájába, majd mielőtt megkapnám az "engedélyt", elkapom az ő nyelvét, és játszani kezdek vele. Kezeim hátul, a feneke, a nőiessége és a dereka között cirógatja Őt.


Back to top Go down
Zoey Elizabeth Davis
Zoey Elizabeth Davis
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 16
✤ Születésnap : 1614-09-22
✤ Regisztráció : 2014-05-11
: Elsőszámú hálószoba Tumblr_nhw596DDOb1qacbojo4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ◇ doctor (assistant)

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Elsőszámú hálószoba Elsőszámú hálószoba EmptyMon Jun 30, 2014 12:58 pm

+18


Evony & Zoey


Igen.. Ez a tipikus senki ne zavarjon dolog engem soha nem állít meg, ahogyan most sem. Mondandóm van és, ha tetszik neki ha nem el fogom mondani. Azt, amire sikeresen rájöttem és azt is, hogy Elliot mekkora egy pöcs. Tényleg szorosabbra kellene húzni a pórázát, mert már régen túl van a tűréshatáromon. Nem vagyok hajlandó elviselni a nyakamba lihegő barmot. Össze van kötve az életünk, ha ő megy én is. Ez pedig fordítva is igaz, de ettől még nincs beleszólása az életembe. Nem szeretnék bajba kerülni, de nem fogok az ajtó előtt ácsorogni. Ha már itt vagyok, akkor be is megyek nem érdekel, hogy éppen nem kíván senkit sem fogadni. Engem fogadni fog ez nem vita tárgya. Lehet, hogy hozzá képest egy senki vagyok, de most tényleg fontos dolgot szeretnék közölni vele. Igaz az egész még egy kísérlet, de jobb félni, mint megijedni nem? Főleg, mivel nem is szabadna tudnom erről a kísérletről. Azonban a munkám része, hogy mindenbe olyan mélyen ássam bele magam, amilyen mélyen csak lehet. Nem akarok csalódást okozni. Szépen lassan belépek az ajtón. Részben egy kicsit megbánom, mert tényleg rosszkor zavarom ugyanakkor pontosan tudom, hogyan fog ez az egész végződni és ezzel a kifejlettel rettentően meg vagyok elégedve. Evony egy nagyon gyönyörű nő. Ezt még a vak is észreveszi. Sokan megfordulnak az ágyában és ez alól én sem jelentek kivételt. Az a gyönyör, amihez a társaságában jutok felbecsülhetetlen. Leginkább a férfiakhoz vonzódom, de vannak olyan gyönyörű nők is, akik egyfajta csillapíthatatlan vágyat keltenek bennem. Evony pedig pontosan közéjük tartozott. Pusztán meztelen testének látványától felgyulladt bennem a vágy. El is felejtettem mit akarok mondani. Most egyetlen célom van. Hogy a bőrét bőrömön érezhessem. A magaménak akarom. Itt és most. Csókjai őrjítő hatással vannak rám. Úgy érzem pusztán ezektől mindjárt felrobbanok. Nem akarok beszélni. Semmi kedvem most a problémáimhoz sem pedig Elliothoz. Érezni akarom őt annyi módon, amennyi módon csak lehetséges. Halk sóhajok törnek elő belőlem kényeztetésének hatására. A vágy egyre csak duzzad bennem alig bírom visszafogni magam. Mohón tapadnék ajkaira, de visszafogom magam. Még nincs itt az ideje. Hogy folytassam, amit a cseléd művelt? Ezer örömmel. Követem őt, de még mielőtt elfeküdhetne megállítom. Finoman megfordítom, hogy háttal legyen nekem. Csókokat lehelek a nyakára, a vállára. Eközben kezemmel belenyúlok az olajba, s finoman cirógatni, masszírozni kezdem a hátát. Nem sokáig időzök itt a kezeim előre vándorolnak a melleire s közelebb vonom magamhoz, hogy teste az enyémhez simuljon. A ruhám épsége most a legkevésbé sem érdekel. Finoman simogatom, melleit s érzékeny mellbimbóit meg-meg húzogatom. A vállát eközben csókokkal hintem be néha gyengéden beleharapok. Annyira kívánom, hogy a ruhám egyfajta börtönnek érződik, amiből szabadulni akarok, de nem bírom kezeimet levenni róla. Egyik kezem délnek indul s pontosan ugyanazt művelem vele, amit az előbb ő velem. Lassan körözök, majd picit lejjebb csúsztatva egyik ujjammal nőiességébe hatolok. Tudtam, hogy akar. Kihúzom ujjamat, majd a számhoz emelem és ügyelek arra, hogy lássa lenyalom róla a nedvességét.

©
Back to top Go down
Evony Fleurette
Evony Fleurette
✤ Posztok száma : 26
✤ Regisztráció : 2014-05-06
: Elsőszámú hálószoba Tumblr_myl2e2utX31rb4mroo8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : uralkodás a sötét fae felett ✝

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Elsőszámú hálószoba Elsőszámú hálószoba EmptyWed Jun 18, 2014 4:11 pm


✝LEADER OF THE DARK SIDE ✝
Zoey & Evony ✝ the Morrigan (+18 baby)
Be a girl with a mind,a bitch with an attitude,and a lady with class.Goodgirls go to heaven,bad girls make youfeel like you're in heaven.Trust getsyou killed,lovegets you hurt and being real gets you hated.Don't chase anything but drinks & dreams. I'M A BITCH!




Egy üveg bor, két üveg pezsgő, egy kis éretlen kamaszfiú, akit bevezetek az élet rejtelmeibe, és máris tökéletes a hangulatom. Tizenhét éves körül lehetett a srác. Énekelt. Country. Dögunalom. De ahhoz képest, hogy a férfiassága az én combjaim közt voltak legelőször.. Talán ehhez jobban ért, mint az énekléshez.
Lenyalom róla az utolsó adag tejszínhabot, mire Ő már szinte a mennyekben jár. Persze addig el nem engedem, amíg engem nem juttat a csúcsra, ha már ő elélvezett. Persze ez másodpercek lefolyása alatt sikerült elérni a célját, a ritka nyelvmunkájával, amivel engem is elért a beteljesülés. Imádom átadni magam a forró érzésnek.

Perceken belül pedig már önelégült vigyorral az arcán, felöltözve hagyta el a szobámat. Valószínű olyan élményt nyújtottam a számára, amilyet a közeljövőben senki más sem fog. Sőt! Életében senki más sem fog, hiszen úgy tervezem, hogy elszívom a tehetségét, olyannyira, mint egy láncdohányos a napi cigarettaadagját. Könnyedén, de teljesen. Csak ő nem egyre kisebb lesz, mint a csikk, hanem csupán csak elfolyik, aztán az egyik szobalány feltörli a felmosóronggyal.

-Kókuszolajas masszázsra vágyom... -sóhajtok fel, miközben Marcie, az egyik szobalányom biccent, és araszolva kimegy a szobából. Pillanatokon belül visszatér egy márványozott tálkával a kezében, amiből szivárog a kókuszillat.
-Most senki se zavarjon. -adom ki az utasítást, majd a selyemtakarót egy könnyed mozdulattal ledobom a meztelen testemről, és intek a lánynak, hogy kész vagyok.
Félénken közelebb jön. Érzem a levegőben a vibrálást, ami tőle jön. A tündérek könnyen megérzik, mit érez a másik.
Akar engem.
-Ülj rám. -parancsolom, majd a hasamra fekszem.
-Remélem tudod hogy kell. -elhallgatok, majd finoman belenyúl a tálba, merít a kezére pár csepp olajat, és elkezd vele masszírozni. Kellemesen bizsergető érzés önti el a testemet, izmaim ellazulnak, becsukom a szemem.

....

Nem tudom mennyi idő telhetett el. Talán egy óra, akár csak öt perc, kopogásra kelek fel.
-Azt hiszem azt mondtam, hogy senki ne zavarjon! -kissé megemelem a hangomat. -Te pedig folytasd. -szólok rá a megtorpant cselédlányra. Az ajtó felé fordítom a tekintetem, ami lassan kinyílik. Kíváncsi vagyok kinek van ennyi bátorsága.

A szőke Zoey illeg be a szobába. Valamilyen szinten megkönnyebbülök, de körülbelül olyannyira meg is lepődök. Szemöldököm felcsúszik a kíváncsiságtól.
-Kedvesem.. Talán valami fontos hírt jöttél közölni? -vigyorodom el, majd hirtelen felnyögök. Azt hiszem pont jó helyen masszíroz.
-Ott folytasd. Azt hiszem ott be van csípődve egy izom. -megköszörülöm a torkomat, majd újra Zoey felé nézek. Feltűnően végigmérem, majd leállítom az éppen a hátamat újra kókusszal hintő nőt.
-Elmehetsz. -villantok felé egy mosolyt, majd megtörli a kezét, és csüggedten kihátrál a szobából. Felállok. Csupasz testemről lefolyik az olaj, amit éppen az előbb vitt fel rá a lány. Újra és újra végignézem a nőt, és ismét különös bizsergető érzés fog el. Ó de még mennyire megkívántam ezt a szőkeséget, te jó ég...
Közelebb lépek hozzá, meztelen testem hozzáfeszül az ő testéhez. Nem először csinálom már ezt vele, de most az eddigieknél is jobban akarom..

A nyakához tapasztom a számat, finoman beleharapok, majd végigcsókolom azt. Ő látszólag hagyja magát, én pedig egyre jobban kívánom. Kezeim kacéran lejjebb siklanak, egyenesen a szűk nadrágjába, majd onnan bele a finom anyagú bugyiba. Izgatásképpen az ujjaim táncot járnak odalent, simogatják, kényeztetik, apró, körkörös mozdulatokkal, lassan, pont ott ahol kell. Másik kezem a dekoltázsán hevert, belenyúltam a pólójába a mellei közé. Ott kezdtem cirógatni. Nem hevesen, nem előjátékként, csupán őrjítően lassan, csak, hogy forróság járja át, öntse el a kielégülés, kívánjon, akarjon.. Még jobban, mint eddig.
Ajkamat leemelem a nyakáról, tekintetünk összetalálkozik, az arcom olyan közel van az övéhez, hogyha megszólalok összeér a szánk. Nem csókolom meg, kínzom tovább. Nyelvem megérinti szájának a sarkát, majd a szemébe nézek, még közelebb préselődve hozzá, hogy érezze, mennyire vágyom rá.
-Mit szólnál, ha folytatnád azt, amit a szobalány elkezdett? -ördögi félmosoly ül ki az arcomra, szemeimen kacérság csillan meg, miközben apró lépésekkel hátrálni kezdek. Ő is jön  velem, hiszen a kezem még mindig őt kényezteti a nadrágjában.


Back to top Go down
Zoey Elizabeth Davis
Zoey Elizabeth Davis
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 16
✤ Születésnap : 1614-09-22
✤ Regisztráció : 2014-05-11
: Elsőszámú hálószoba Tumblr_nhw596DDOb1qacbojo4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ◇ doctor (assistant)

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Elsőszámú hálószoba Elsőszámú hálószoba EmptyThu Jun 05, 2014 8:15 pm

Evony & Zoey


Ismeretlen utak egy ismerős hely felé. Mindig más útvonalon közelítem meg ez a helyet. Többnyire kétszer annyi időbe telik ideérni, mintha a legegyszerűbb utat választanám. De nem kockáztathatom meg, hogy lebukjak. Nem egyszerű az élet, ha már gyerekkorodtól kezdve arra képeztek ki, hogy kém legyél. Főleg, mikor ha elbuksz az életeddel fizetsz ezért az árulásért, amire még csak nem is önként vállalkoztál. Egyszerűen elragadtak a szerető családod karjaiból. Vagyis szeretném azt hinni, hogy szerettek. Nem tudhatom biztosra. Homályos emlékeim vannak a gyerekkoromról.
Mondjuk nem panaszkodhatok, mert nem az utcán kell élnem és halálra gürcölnöm magam azért, hogy ehessek. Ebből a szempontból aranyéletem volt. A sötét fae mindenről gondoskodott és még ezen felül a világosak is megbíznak bennem. Pedig, ha tudnák, hogy az egész nem más, mint egy színjáték.. De nekem addig jó, míg erre rá nem jönnek. Az életem túlságosan is fontos ahhoz, hogy eldobjam egy aprócska hiba miatt.
A házba érve mondhatni, már otthon érzem magam. Túlságosan is sokszor voltam itt. Ez is egyfajta kötelező látogatás, amit meg kell tennem. Ha nem bukkanok fel csak újból utánam küldik Elliotot, akitől már rosszul vagyok. Megölném, ha nem halnék vele együtt. Gyűlölöm, hogy össze vagyunk kötve.
Miután megkaptam az információt, hogy Evony még mindig a hálószobájában tartózkodik több sem kellett nekem elindultam felfelé. Nem érdekelt, hogy szerencsétlen srác mondogatja, hogy szerinte nem jó ötlet most zavarni.. Ha már információkat hoztam a legkevesebb, hogy akkor zavarom, amikor akarom. Azért egy valamit nem hagyhattam el. A kopogtatás. Tisztelem őt. Ha azt akarta volna, már rég halott vagyok. De még mindig élek s ezért hálás vagyok. Azonban nem fogok várakozni, amíg neki is jó lesz. Főleg, mivel elég értékes információkat hoztam. Amint megkaptam az engedélyt a bemenetelre kinyitottam az ajtót s belépve be is csuktam magam mögött.  

©
Back to top Go down
Evony Fleurette
Evony Fleurette
✤ Posztok száma : 26
✤ Regisztráció : 2014-05-06
: Elsőszámú hálószoba Tumblr_myl2e2utX31rb4mroo8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : uralkodás a sötét fae felett ✝

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Elsőszámú hálószoba Elsőszámú hálószoba EmptyThu Jun 05, 2014 7:27 pm

*****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Elsőszámú hálószoba Elsőszámú hálószoba Empty

Back to top Go down

Elsőszámú hálószoba

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Villák, kúriák :: The Morrígan villa-