Utcák

Whispers of the Night


 

Share

Utcák

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Andrew Ward
Andrew Ward
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 49
✤ Születésnap : 1988-05-13
✤ Regisztráció : 2013-12-28
: Utcák A1_2013_12_28_wfn3nxgyti
✤ Foglalkozás & hobbi : gyilkossági- és drog nyomozó, rendőr

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Utcák Utcák EmptyThu Jan 02, 2014 3:26 pm




Nadia & Rew



rendőrségi ügy



A fiúk nem tudták mit csináljanak. Fegyvert szegeztek a túsz felé és a rossz fiú felé is, de látszott rajtuk, hogy rám várnak. Én halál nyugodtan, neki dőlve az egyik járőrautónak dohányoztam. Láttam a férfi képén, hogy nem tetszik neki, ezt élveztem. Hangosan felnevettem a követelőzésén.
- Jobbat tudok. Maga engedje el és magának nem lesz baja. - fordítottam az álláson. A rossz fiú ideges volt, ahogy mindenki más is, rajtam kívül. Voltam már rosszabb helyzetben is, nem fogok pánikolni, felesleges. Nyugodtan folytattam a dohányzást, amikor a társam szólt rám.
- Rew, csinálj valamit!
- Ó igen, be fogok pöccenni. - nézek rá James-re.
- Vigyázz, mert ha begurul akkor nagy baj lesz. - vette a lapot és folytatta. A rossz fiúnak mondta. Egyszercsak elővettem a pisztolyomat és laza csuklóval hadonászni kezdtem.
- Igen, szét lövöm mindenki fejét! Annak a csávónak meg a golyóit cserélem ki ólomra. - mondtam kissé őrült hangon.
- Ne hallgass rá, ez egy őrül! - szólt James a rossz fiúnak - Figyelj rám, figyelj. Meg tudjuk oldani ezt az ügyet békésen is. Nem lesz gond. Ha szerencséd van megúszod egy felfüggesztett el.
A többi rendőr és a főnök is csak nézett, hogy mi bajunk van. Én tovább hadonásztam és játszottam az őrültet. Összevissza beszéltem és fenyegetőztem. Eközben James a rossz fiút próbálta lenyugtatni, lyukat beszélni a hasába aztán, el jött a jó pillanat. Sikerült olyan helyzetbe kerülnöm, hogyha jól célzok akkor meglőhetem a r0h@d3'k0t. Nem is kellett több. Miközben James beszélt és a férfi összezavarodott és megmarkoltam a pisztolyomat, határozott és erős csuklóra váltottam és lőttem. az egyik legjobb lövész vagyok, nem fogom elszúrni. A golyó elment a nő oldala mellett és bele fúródott a férfi bordái közé. Felmordult és olyan fejet vágott le, mint valami vadállat. Felém fordította a pisztolyt, lőni kezdett és elengedte a lányt. Elugrottam, az egyik rendőrautó kerekét lőtte meg. A többiek is akcióba léptek. Én a nőhöz siettem és elvezettem az egyik járőrautó mögé.
- Jól van? - kérdeztem, de máris a nevemet kiáltották. Átugrottam a kocsi elején és oda siettem a férfihoz. Verekedés tört ki, a férfi volt fölényben aztán, kapott egy jobb egyenest, majd egy balt és máris kábán nézett rám. Nem hagytam ennyiben, több rendőrt is megütött, most én jövök. Több ütést mértem a fejére, a felsőtestére, majd a betonhoz vágtam. A földön maradt, kapott három rúgást is, de a negyediket már nem kaphatta meg. James hátulról lefogott.
- Hé, pajtás. Elég lesz. Hallod Rew, elég lesz. - húzott el és a rossz fiú már nem kelt fel csak dühösen nézett rám. Őrizetbe vették a fiúk, szoros bilincset kapott és beültették az egyik kocsiba. Kihívták a mentőket a sebesültek miatt.
Én a nőhöz mentem.
- Hamarosan elmehet, de előbb még van egy kis papír munka. - közöltem vele a tényállást miközben neki dőltem a járműnek és rágyújtottam. Ma nem vittem túlzásba a sminket vagy a ruhát. Ami azt illeti semmilyen smink nem volt rajtam, és a ruhám is egy fekete csőnadrágból, a fekete pólóból és egy szintén fekete bőrdzsekiből állt. Hosszú hajam valamennyire hátra fogtam néhány csattal, hogy ne lógjon az arcomba. Kicsit véres lettem és fekete bakancsom is sáros volt az erdei kalandtól, de amúgy minden átlagos rajtam, azt hiszem.
- Szép munka Ward. - dicsért meg a főnök - A nőt magára bízom.
Ment is tovább a többiekkel foglalkozni. Én mormogtam csak annyit, számban a cigarettámmal, hogy remek. Nem igazán rajongtam az ötletért, de muszáj lesz elintéznem. Csak írnia kell egy vallomást, megvizsgálja a mentő és elbeszélgetünk. Aztán mindenki mehet a dolgára, ah, csak legyen már vége a napnak. Még le kell lőnöm egy ébresztőórát.






Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Utcák Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Utcák Utcák EmptyThu Jan 02, 2014 2:16 pm


Rew & Nadia


M agnus hamar eltűnt, én pedig lassan mentem tovább az utamra. Nem tudtam merre menjek, de egyet tudtam, valami nyilvános helyen kell legyek, hogy legalább egy ingyen lakáshoz jussak.
Alig, hogy léptem pár lépést valami rendőrségi ügybe keveredtem. Egy fickón feküdt egy másik és egy fegyvert.
Most komolyan?! Hogy keveredhetek ilyen helyzetbe? Mire észbe kaptam ott álltam és figyeltem őket. Az se érdekelt, hogy talán megsebesítenek. Egész ügyesek ezek a rendőrök. Nem gondoltam őket ennyire profinak.
Megvontam a vállam és az egyik kirakatot kezdtem el inkább bámulni. Volt itt minden, ruhák, cipők. Minden, amit egy nő megkívánhat. Készültem bemenni, mikro valaki megragadott és éreztem, a fegyver hűvös csövét a derekamon. Legszívesebben a nyakát törtem volna, de alig három méterre ott voltak a rendőrök. Nem tudnám meg magyarázni, ezt a hirtelen jött erőt.
- Mozogj! – lökődőt feléjük és le se vette a szemét a társáról.
- Kérem. – szólaltam meg színpadiasan és próbáltam elképzelni, hogy mit is tesz egy ártatlan nő, akit épp túszul ejtenek.
- Fogd be! – mordult fel és a nyakamnál volt a keze, ezzel hátra feszítve a fejem. Istenem, ember, ha gondolkoznál, simán kibújnék és megölnélek. De helyette játszhatom a túszt. Végül, egész jól szórakozom.  Előszedhetem a színészi képességeimet.
- Engedje el, és nem lesz baja. - kiabált a fickónak én pedig remegtetni kezdtem a lábaimat.



•• Words: 216 •• Note: - ••  ©


Back to top Go down
Andrew Ward
Andrew Ward
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 49
✤ Születésnap : 1988-05-13
✤ Regisztráció : 2013-12-28
: Utcák A1_2013_12_28_wfn3nxgyti
✤ Foglalkozás & hobbi : gyilkossági- és drog nyomozó, rendőr

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Utcák Utcák EmptyWed Jan 01, 2014 9:47 pm




Nadia & Rew



rendőrségi ügy



*ring-ring* *ring-ring* *riiing* *csap*
- Ne máár! - morgok hajnali négy órakor miután szó szerint lecsaptam a régi és hagyományos ébresztő órámat. Gyűlölöm amikor megszólal. Mindig megtalálja a legrosszabb időpontot hozzá és azt, amikor kellemesen és mélyen alszom. Egyszer le fogom lőni, ezt garantálom. A legviccesebb pedig, hogy mindig be van állítva öt órára, de ő már négy órakor csörög. A kis sz3m3'tl@'d@. Kíváncsi vagyok, hogyha hat órára állítanám e akkor is egy órával előbb csörögne. Biztos, hogy akkor időben ébresztene és akkor már el is késtem a munkából, ah, inkább nem próbálom ki. Tudom, hogy direkt ki akar szúrni velem. Ezt mér meg fogja bánni, legközelebb nem az öklömmel hallgattatom el, hanem egy pisztollyal. Vagy kalapáccsal! Na, de ébredjünk vagy elkések.
Úgy érzem magamat, mint egy hulla. Extra lassúsággal csoszogtam el a papucsomban a fürdőig, kitapogattam a szekrényt és kinyitottam. Kezdődhet a mosakodás. Azért azt hozzá tenném, hogy normál séta tempóban az ágyamtól egészen a fürdőszoba csapig elsétálni nem egészen 6 másodperc kell. Nos, én ezúttal 4 perc alatt értem oda. Mondtam, extra lassú vagyok ma reggel. Sikerült négy órától háromnegyed hatig elkészülnöm és akkor még nem is indultam el a kapitányságra, holott már fél hatkor el kellett volna indulni. Nem érdekel, ma elkésem. Elhatároztam magamban, hogy semmi ami képes lenne felébreszteni annyira, hogy ezalatt a negyed óra alatt én beérjek dolgozni. Úgy sem történik semmi. Unalom van.
*rendőr autók száguldanak el mellette és szirénázva üldöznek egy civil járművet*
Na ugye, mondtam, hogy semmi sem történik. Jé, ez James autója. De rendes, megállt, hogy felvegyen.
- Jó reggelt. - köszönök az anyósülésről extra lassan beszélve és reagálva a dolgokra.
- Reggelt! Ez a két csirkefogó meg akar lépni négy kiló kokainnal. - tért a lényegre - Kávét? - nem, inkább ez a lényeg.
- Kérek. - elvettem a poharat és kortyolgatni kezdtem a forró és ébresztő kávé tartalmát miközben barátom őrült mód vezetett. Nem zavartattam magamat, próbáltam felébredni.
Na szóval, a reggeli történések gyors összefoglalója. Míg álomszuszékot játszottam addig a gazfickók sikeresen megléptek, a kapitányságon hatalmas fejmosást kapott mindenki, én bealudtam rajta, szó szerint. A főnök kitért a hitéből. Éljen! Ezennel hittérítő pap lettem, cool. Tehát, a nap hátralévő része dögunalom volt miközben a többiek papír munkáztak és keresték a rossz fiúkat, addig én pihentem. És most következzék a jelen, nem pedig a közeli múlt.
Kaptunk egy fülest, a a rossz fiúk itt vannak autóstul a közeli úton. Épp egy városba tartanak, Mystic Falls. Nem kellett több, autóba ültünk és már mentünk is utánuk. Autós üldözés vette kezdetét, majd az a két vadb@r0m neki ment egy fának és megálltak. Az egyik benn ragadt a járműben, míg a másik elszaladt. A többiek a szaladó után lőttek, meg iramodtak, nem sok sikerrel míg én kiszedtem a kocsiból a bent ragadt férfit és megvertem. Alig kapott pár ütést, már így is kába volt amikor a főnök rám szólt.
- Ward, meglép a másik!
Nem kellett több, a földhöz vágtam a kábát és ahogy csak bírtam futottam a menekülő után. a jóval előrébb lévő kollégáimat hamar megelőztem és már csak a rossz fiú volt előttem. Még volt egy jó nagy táv a városig, de ő hajthatatlan volt. Egészen odáig elfutott, sőt, végig futott a városon. Nem hagyhattam, hogy megszökjön. Már a nyomában voltam, csat pár méterrel voltam lemaradva tőle. A fickó futott ahogy csak bírt, már lihegett és mikor hátra nézett látszott rajta, hogy nem hisz a szemének. Végül befutott a város melletti erdőbe, végig futott a sűrűben és mikor egy folyó szerűséghez ért beleugrott, hogy majd ő átúszik és le akar rázni. Nem jött össze, gyorsan úszok, de cselesebb vagyok. Pillanatok alatt kellett gondolkodnom, egy rönk segítségével átfutottam a túlpartra és amikor a férfi a földön fekve kitette felső testét a partra, már a pisztolyom csövével nézett farkasszemet.
- Meg ne moccanj vagy szét lövöm a fejedet! - figyelmeztettem mire nem mozdult meg, helyes. Feltűnt, hogy ázott kutya szaga lett a fickónak, de nem foglalkoztam vele túl sokat. Megbilincseltem és visszavezettem a többiekhez. Beültették az egyik járőrkocsiba miközben én a csomagtartójukban lévő drogot vizslattam. Elkaptuk őket, végre. Vagy nem. Épp rágyújtottam amikor a kutya szagú fickó kiszabadult, eltépte a bilincsét, nem tudom hogyan, de egy pisztolyt is szerzett magának. Na, meg egy arra járó nőt is túszul ejtett, remek. Mindenki frászt kapott csak én maradtam halál nyugodt és folytattam a dohányzást. A gyanúsított a nő mögé állt, fejének szegezte a pisztolyt és másik kezével hátra fogta a nő egyik karját. Lassan fújtam ki a füstöt és tekintetem nem vettem le a férfiról.
- Na, és most mi lesz? - halálosan nyugodtan, de egy kissé szórakozottan tettem fel a kérdést, ne értelmesebb választ nem is vártam rá. Annyira szeretném szét verni a képét, de még nem férek hozzá a p0f@'j@'h0z. Még! Előbb meg kell oldani ezt a többiek részéról kissé feszült helyzetet. még a kis kutyapofi is remeg, de tudja mit akar, menekülni. Valami nem stimmel vele.






Back to top Go down
Admin
Admin
We're here to help you.
✤ Posztok száma : 134
✤ Születésnap : 1991-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-02
: Utcák Tumblr_mjml9p9FLT1rdfre5o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : trying to be nice ◯

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Utcák Utcák EmptySat Nov 02, 2013 9:58 pm

**********
Back to top Go down
https://whispersofthenight.hungarianforum.com
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Utcák Utcák Empty

Back to top Go down

Utcák

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Mystic Falls :: Belváros-