Alagsor

Whispers of the Night


 

Share

Alagsor

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Chloe King
Chloe King
✤ Posztok száma : 30
✤ Születésnap : 1996-10-08
✤ Regisztráció : 2013-11-04
: Alagsor Tumblr_lykoc5LLxH1r4t71f
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ padkoptató

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Alagsor Alagsor EmptySun Nov 17, 2013 10:49 am


Lexi & Davina
- Nem kellene itt lenned. Várj, azt mondtad, hogy szellem?
Meglepődtem a mondata hallatán. Fogalmam sem volt arról, hogy képes vagyok látni a szellemeket. Gondolom ez is valami olyasmi, amit akkor szereztem, mikor a boszorkány lányok ereje átszállt hozzám.
Feltámasztani? Nem tűnik olyan nehéznek… biztos el tudnám végezni.
Már nyugodt vagyok. A rémület, amit akkor éreztem mikor megláttam elmúlt. Hiszen mitől is félnék? Megmondta, hogy hozzám sem tud érni, nem hogy bántani. Mellesleg ha akarna tőlem valamit, nem az lenne a megoldás, hogy erőszakkal éri el. Viszont akkor sem eshetne bajom. Bármelyik emberrel, vámpírral, vérfarkassal- vagy akármi is ő-, elbánok.
- Nos, azt hiszem, hogy képes lennék rá… De mégis milyen boszorkánnyal beszéltél ez ügyben? – győződöm meg róla, hogy igazat mond.
Nem lehetek biztos abban, hogy amit mond, igaz. Könnyen átverhet. És miféle boszorkány lennék, ha nem kérnék cserébe valamit? Gondolkozom, hogy mire lenne szükségem, de semmi… Pedig igazán nem mondhatnám magam elkényesztetett tinédzsernek. Egyszerűen mégsem jut eszembe semmi.
- És egyébként te mi vagy? Úgy értem, milyen természetfeletti lény? – kérdezem, csak hogy világosabb legyen a kép róla. Még meg kell tudnom pár dolgot. Hiszen egy ismeretlennek sosem segítenék.
Át érzem a helyzetét. Bár nekem most semmilyen kapcsolatom sincs a barátaimmal, ha úgy vesszük, neki sincs, hisz halott. És az a valaki, biztos nagyon fontos neki. De csak ennyi? Életre kel, hogy megmentse a barátját, s aztán?  Vagy talán tényleg csak ennyi… és aztán folytatja életét szeretteivel? Az nem lenne bűn, kivéve, ha mást tervez. Semmilyen gyilkolásos dologra nem adok engedélyt. Nem szeretnék ilyesmibe keveredni.


Back to top Go down
Amanda Clarke
Amanda Clarke
✤ Posztok száma : 3
✤ Születésnap : 1659-11-03
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Alagsor Tumblr_inline_mzo2m7dnsQ1rg5w1l
✤ Foglalkozás & hobbi : helyrerakom az ütődöttek agyát

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Alagsor Alagsor EmptySun Nov 10, 2013 9:31 pm

Lexi Branson wrote:


Help me






Tudtam, hogy sokat fogok kérni tőle és azt is tudom, hogy veszélyes az amire szükségem van, de figyeltem őt, kérdezősködtem utána és tudom, hogy képes erre anélkül, hogy belehalna vagy elveszítené a varázserejét. Csak hinnie kell benne, meg persze észrevennie. Minden lépését követtem, mindenhova már napo óta. Annyira nehéz volt és most mégis láttam megcsillanni a szemeit.
A nevem elég volt ahhoz, hogy belegondoljon a létezésembe. Először csak a hangom majd az alakom is megjelent.
Szegény lány annyira megijedt és egy kicsit szégyeltem is magam emiatt.
-Ne félj tőlem. Szellem vagyok. Meg sem tudlak érinteni... bántani sem tudlak.-mondtam miközben az arcát figyeltem. Nem akartam , hgy szívrohama legyen mielőtt segítene rajtam után felőlem azt csinál amit akar. Nem közelítettem felé. Nem akartam, hogy még jobban megijedjen.
-Lexi vagyok. Néhány éve haltam meg. Szükségem van rád. Fel kell támasztanod, mert valaki , aki fontos nekem éppen haldoklik... és így nem tudok szólni senkinek...-néztem rá türelmesen. Ha kell egy egész éjjelen át mesélek neki, ha az meggyőzi arról, hogy vissza kell jönnöm.
-Kérdezősködtem rólad a túlvilágon és kiegyeztem az itteni boszorkányokkal. Nem veszik el a varázserőd , ha megteszed... nem avatkoznak közbe..-mondtam csendesen. Ez gondolom elég sok infó egyszerre, ráadásul most lát először és máris a segítségét kérem. Bizonyítani sem tudom neki, hogy tényleg nincsen hátsó szándékom. A helyében én nem biztos, hogy megtenném.


template by Mandy1903 of CAUTION and SHADOWPLAY

Back to top Go down
Chloe King
Chloe King
✤ Posztok száma : 30
✤ Születésnap : 1996-10-08
✤ Regisztráció : 2013-11-04
: Alagsor Tumblr_lykoc5LLxH1r4t71f
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ padkoptató

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Alagsor Alagsor EmptySun Nov 10, 2013 9:06 pm


Lexi & Davina

Oda, s feljárkálok egész nap. Hol itt, hol ott van valamilyen tárgy, amit nem találok. Most az ecseteimet keresem, hogy elkezdhessem újabb festményem. Valami egyszerűt szeretnék. Azt vettem észre, hogy minden egyes képem olyan sötét… Túl sok éjszínű színt használok?
Megtaláltam a pemzlimet, és egyből neki is állok. Pár húzás után, hangokat hallok. Elindulok kifelé az ajtón. Bár tudom, hogy nem szabad még is olyan ritkán jár erre valaki. De egyébként sem óhajtok lemenni teljesen, csak kilesni. (Nem mintha félnem kéne bármitől is.)
Lementem oda, ahonnan a hangokat hallottam, aztán semmi. Mikor megfordultam valami féle papír termet az orrom előtt, mintha pont hozzám fújta volna a szél. Vagy talán mintha valaki direkt hagyta volna ott előttem, hogy észrevegyem. Megfogtam, hogy jobban megvizsgáljam. Egy név volt rajta: Lexi Branson.
Mégis ki az a Lexi Branson?- tettem fel magamban a kérdést, összeráncolt homlokkal. Éppen válaszokat kerestem, mikor valaki megszólalt.
- Ki, ki van ott? – dadogom meglepetten.
Körbe nézek és semmi. Újra ránéztem a lapra, elolvastam a nevet, majd felnéztem. Állt előttem valaki. Hirtelen eléggé megijedtem, s hátra felé lépkedtem.
- Én… látlak… - mondom neki, zavarodottan. – Te ki vagy és mit keresel itt?
Egy hosszú, szőke hajú nő az. Eléggé megörültnek tűnik szavaim hallatán.


△202 △Hát ez ilyen lett...
Back to top Go down
Amanda Clarke
Amanda Clarke
✤ Posztok száma : 3
✤ Születésnap : 1659-11-03
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Alagsor Tumblr_inline_mzo2m7dnsQ1rg5w1l
✤ Foglalkozás & hobbi : helyrerakom az ütődöttek agyát

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Alagsor Alagsor EmptyFri Nov 08, 2013 9:31 am



Help me






Davina…. Davina … DAVINA
Nem hall engem. Napok óta kísértem őt és semmi. Egyenlőre semmi. Ha Stefan agyát helyre tudtam pofozni, akkor egy boszorkány figyelmét is fel tudom hívni magamra.
Szeretnék visszatérni, de ehhez szükségem van a segítségére, hogy visszarántson a túloldalra.
Néhány órája kűzdök, hogy meg tudjak mozdítani valamit és végre sikerült. Fel tudtam emelni egy tollat és valami dohos papírra felírtam a nevem Hallottam közeledő lépteit és csak várnom kellett. Várnom, hogy meglássa a lapot, elolvassa a nevemet és belegondoljon, hogy ki is lehetek én.
Ennyire volt szükségem ahhoz, hogy alakot ölthessek és befogadjon a tudatába. Semmi más nem kellett.
Végre megjelent. Nem tudom mit keresett vagy miért jött le ide, de olyan szépen lépte át a papírt, mintha szándékosan tette volna, én pedig majdnem agyvérzést kaptam miatta.
Megfogtam a píprt... már amennyire bírtam és szem magasságba emeltem és amint megfordult azzal találta szembe magát.
-Mond , hogy látsz engem....-kérleltem reménykedve. Annyi boszorkánynál jártam már, hogy  számukat sem tudom.


template by Mandy1903 of CAUTION and SHADOWPLAY



Last edited by Lexi Branson on Sun Nov 10, 2013 9:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Alagsor Alagsor Empty

Back to top Go down

Alagsor

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Alagsor
» Alagsor
» Alagsor
» Alagsor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: New Orleans :: Belváros :: Templom-