Bárpult

Whispers of the Night


 

Share

Bárpult

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptySun Nov 17, 2013 12:14 pm



To Damon


Tudod, én mindig tele vagyok meglepetésekkel. - mondtam neki egy mosoly keretében, majd újra a pohár tartalmával kezdtem el játszani. Most élvezni akartam azt, hogy Damon-t kicsit gyötröm és majd utána jöhet az, hogy miért is vagyok itt.- Tényleg Stefan-t is sikerült leüldöznöd vagy megölted? - kérdeztem tőle kíváncsian, mert elég fura, hogy egész nyáron nem is kereste az öcsét. -
Mert szerinted Elena dicsérne ezért? - kérdeztem tőle nevetve, mert biztos voltam abban, hogy Elena is pontosan ezt mondaná neki. Alig, hogy ki tette a lábát már is piál, pedig azt hiszem talán még Jeremy-re is kellene vigyáznia, aki mostanában folyamatosan bajba kerül. -
És miért is lenne jobb? - kérdeztem tőle elvont szemöldökkel.- Egyikőtök ágyából a másikéba vándorol. Állandóan sír és kiborul, s arról meg már ne is beszéljünk, hogy hideg vérrel öl. - mondtam haláli nyugalommal, mert tényleg nem láttam azt, hogy miben is lenne jobb nálam. Pontosan olyan, mint én csak még fiatalabb változatban. -
Micsoda magabiztosság. - mondtam nevetve, de emlékeztem rá, hogy mennyire is volt jó régen az ágyban, persze azóta voltak már olyanok akik jobbak voltak, de Damon se panaszkodhat rá. -
Tudtam, hogy semmit se tud Elena álmairól, ezért is örültem annak, hogy én oszthatom meg vele. Imádtam bekavarni mindenki életében, ez már olyan hobbi volt számomra. - Szegény Damon megvágta a kezét, de vajon mi fáj jobban, hogy az életed szerelme hazudozik és titkolózik vagy a vágás, amit a pohár okozott? - kérdeztem tőle ördögi mosollyal és figyeltem ahogyan a szilánkokat szedi ki a kezéből. Egyáltalán nem érdekelt egyik se, de annál nagyobb volt az öröm, hogy megint sikerült valamivel meglepnem.- Nincs kedvem elmenni. Szeretném élvezni ezt a pillanatot. - mondtam egy féloldalas mosoly kíséretében, majd újra töltöttem a poharamat, hogy ezt még nyomatékossá is tegyem.-

▲note: Old friend, Old boy, Old memories
Back to top Go down
Victor Price
Victor Price
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1839-06-28
✤ Regisztráció : 2013-11-05
: Bárpult Tumblr_mvmzleuLDF1shpgu9o1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptyFri Nov 15, 2013 12:51 pm



How to get drunk

Kath



My blood turns into alcohol





-Oh drágám... ne csinálj úgy mint ha csak egy baráti pofavizitre estél volna be....-néztem rá türelmesen. Kath elég célratörő személyiség. Ha valaki vagy valami kell neki Mystic Falls-ból , akkor egyenesen oda megy érte. Nem jön előtte ledönteni pár rövidet.
Halkan felnevettem.
-Még szerencse, hogy soha nem követtem a te értékrendedet.-kacsintottam rá. Őszöntén tojok rá, hogy szerinte mi szánalmas és mi nem. Már rég nem az Ő véleménye határoz meg engem abban, hogy mit hogyan csináljak.
Most éppen nem volt jobb dolgom és itt ülök piálva. Megint... mint minden áldott nap.
-Nem vicc, Kath. Ez a borzasztó valóság.-mondtam megvonva a vállamat. Szegény pára. Nekem kell tükröt mutatnom felé és még azt hiszi, hogy viccelek. Nagyon nehéz élete lehet tényleg.
-Mit mondhatnék? Ellenálhatatlan vagyok. És ez addig marad így, amíg ugyanilyen jó maradok az ágyban. Te már csak tudhatod.-néztem rá türelmesen majd tovább ittam. Ahhoz, hogy ezt a nőt elviseljem a közelemben nagyon sok alkoholra van szükségem és még annál is több türelemre. Az egyetlen szerencséje, hogy idősebb mint én és amiatt erősebb is így megölni nem tudnám.
A következő pár megjegyzése villámcsapásként ért és még én is úgy meglepődtem , hogy összeroppantottam a poharat a kezemben. Türelmesen pillantottam a pultra uhant szilánkotra, majd elkezdtem kiszedni a tenyeremből, azt a párat , amitől elkezdett folyni a vérem.
-Bravo Katherine. Azért jöttél hogy megint tökretedd az életem. Ez drámai, hogy nincsen jobb dolgod.-mondtam de még mindig nem néztem rá, csak a szilánkokat figyeltem , amiket végül  lesöpörtem magam elöl.
-Nos. Most , hogy ismét elrontottad a kedvemet , akár el is mehetsz...-mondtam miközben szereztem magamnak egy újabb poharat , amit remélhetőleg már nem török össze.
Tudtam, hogy Elena titkol előlem valamit és igazából azt is sejtettem, hogy Stefan-nal kapcsolatos, de eddig nem akartam belegondolni. Egyáltalán nem.



template by Mandy1903 of CAUTION and SHADOWPLAY

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptyThu Nov 14, 2013 8:56 pm



To Damon


Mintha mindig minden rólad szólna. -forgattam meg a szemeimet a válaszom mellé, bár most rá volt szükségem, mert egyáltalán nem tetszett Silas jelenléte, illetve még más dolgok se, de azzal ráérek később foglalkozni. Apró mosoly jelent meg az arcomon, amikor láttam, hogy elvesz egy egész üvegnyi piát és még egy poharat. Jól ismer már, hogy tudja, nem szoktam csak röpke pár pillanatra beugrani sehova se.
Ez igaz. - mondtam egy sóhaj keretében, de szinte levegő vétel nélkül folytattam is.- És ha elhagynak a nők, akkor egyből megszűnik a világ és csak te és a pia marad. Ez szánalmas. - mondtam fintorogva, mert elég szánalmasnak láttam ilyenkor őt. Hova tűnt az a férfi, akit sok-sok évvel ezelőtt megismertem. Persze a külsejére nem igen panaszkodhat, mert még mindig vonzóan nézz ki, de a viselkedése néha eléggé gyerekes és szánalmas. -
Elena-ra mondott dolgon hangosan elkezdtem nevetni, majd nagyot kortyoltam a poharam tartalmából. - Ez most valami vicc ügye? - kérdeztem tőle ördögi mosollyal, majd óvatosan a hajamat megigazítottam.- Elena olyan, mint én vagy még rosszabb. - mondtam neki miközben újra közel hajoltam hozzá.- Ha nem tévedek Ő is Stefan ágyában kezdte és az ő barátnője volt, majd téged megcsókolt és egyebek, amikor még állítólag mindig Stefan-ba volt szerelmes. - mondtam kicsit drámain, de imádom ezt a dolgot, amikor rávilágíthatok, hogy a drága kis hasonmás egyáltalán nem olyan szent, mint azt ők gondolják.- Majd hirtelen veled van most,  de mennyi ideig is lesz ez így? - kérdeztem tőle ördögi mosollyal az arcomon.-
Ha annyira hiányol, akkor miért is álmodik Stefan-nal állandóan? Miért is gondol rá kb 24 órából 24 órán át?  - kérdeztem ártatlanul, mintha semmi jelentősége nem lenne, de biztos voltam abban, hogy egy szót se ejtett erről a dologról Elena Damon-nak. - Oupsz. - rántottam egy a vállamon, majd rávillantottam az ártatlan mosolyomat.- Tudod a kis madarak sokat csiripelnek, de lehet hozzád nem szívesen viszik a hírt. -  majd lehúztam az egész tartalmát a poharamnak. Imádtam, hogy mindig meg tudom lepni Damon-t. Jobb, ha megtanulja, hogy sokkal több dolgot tudok, mint ő és jobb, ha vigyázz velem. Bár ami azt illeti még mindig nagyon vonzó, ami kicsit nehézkesebbé tesz mindent számomra. Álltam a tekintetét mosollyal az arcomon és közben ugyan azt tettem mint ő, újra és újra végig néztem az összképen, de mindig ugyan oda lyukadtam ki. -

▲note: Old friend, Old boy, Old memories
Back to top Go down
Victor Price
Victor Price
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1839-06-28
✤ Regisztráció : 2013-11-05
: Bárpult Tumblr_mvmzleuLDF1shpgu9o1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptyThu Nov 14, 2013 9:30 am



How to get drunk

Kath



My blood turns into alcohol





Elena még mindig nem adta fel , hogy nekem utána kellene mennem és igazából bármikor tudnék igézni magamnak egy bejutást, de szerintem kell neki ez egy kicsit, hogy felnőjön mielőtt végleg leragad.
Vészmadaram azonban szinte egyből megjelent és tudta, hogy szinte biztosan történni fog valami, hiszen Katherine Pierce csak akkor mutatkozik valahol és ez most nem olyan jó jel az én szemszögemből, hiszen Stefan-ról sem tudok semmit és Elena is kiesett a látóteremből, szólval nem tudom mit fog ügyeskedni már megint.
-Azt csinálsz amit akarsz, Kath. Csak nekem ne kelljen részt venem benne..-mondtam nyugodtan. Végignéztem , ahogyan kiveszi a kezemből a poharat majd inkább szereztem magunknak egy teljes üveget és még egy poharat, hiszen gondolom nem két percre ugrott be.
-Új? Amióta vámpír vagyok ezt csinálom.-mondtam halkan nevetve , miközben töltttem magamnak és neki is , majd a következő megjegyzésére felvontam a szemöldökömet.
-Az a jó Elena-ban, hogy Ő nem te vagy. Veled ellentétben, Ő zárva tudja tartani a lábait, amikor szeret valakit.-mondtam végül megvonva a vállamat. Fel akar bosszantani, de ezt az örömöt nem vagyok hajlandó megadni neki, ebben a helyzetben nem.
Elmosolyodtam , a nyarunkra gondolva többször is , szinte minden áldott nap az enyém volt Elena... és minden porcikája erre is emlékszem.
-Kath... te nem jártál az elmúlt nyáron a hálószobámban.... az enyém a lány. Teljesen.-mondtam nevetve majd visszafordultam a poharamhoz és megittam a teljes tartalmát.
-Egyébként meg esélyes , hogy utána megyek. Hiányol és bármikor tudunk szerezni egy közös szobát.-néztem rá megint. Kath olyan volt mint régen. Eszméletlenül gyönyörű. Az egész képet pedig csak az rontotta el, hogy már ismertem őt.



template by Mandy1903 of CAUTION and SHADOWPLAY

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptyMon Nov 11, 2013 7:51 pm



To Damon


Sejtettem, hogy itt találom Damon-t főleg most, hogy Elena elment egyetemre. Komolyan nem értem mi ütött abba a lányba. Az egész nyarat vele töltötte, most meg csak úgy elmegy egyetemre, soha se értettem meg Elena gondolkodását, de most nem is ez a lényeg. De abban is biztos voltam, hogy ebből lesznek még bonyodalmak és ezt a világért ki nem hagynám.
Határozott léptekkel indultam Damon felé, aki már messziről köszönt nekem, aminek hatására még nagyobb lett a mosoly az arcomon. Imádtam, hogy ő nem képes összetéveszteni senki mással maximum, ha nagyon akarom akkor mindig sikerül, de most nem ezt volt a célom. Pár pillanattal később helyet foglaltam mellette mosollyal az arcomon. - Tudod jól, hogy szeretem ezt a várost. Mondhatni imádom, itt mindig történik valami és most, hogy Klaus is lelépett és van jobb dolga miért ne élvezhetném az életet? - kérdeztem tőle ördögi mosollyal, majd a kezében lévő poharat kivettem és megittam. Egyáltalán nem érdekelt az a tény, hogy saját magának szánta, hiszen soha semmi se érdekel, csak saját magam és a terveim. Nos, igen, én vagyok az önző és manipulatív Katherine. -
Szia neked is, Damon. - emeltem rá a tekintetemet, ami tele volt mindenféle érzelemmel és gonoszsággal.- Szóval ez az új hobbid?! -kérdeztem tőle nevetve, mert elég hihetetlen volt, hogy megint itt tart. Komolyan miért van az, hogy minden férfi a piába menekül? Ezt soha se fogom megérteni...- Itatod az egereket, mert Elena inkább az egyetemet választotta helyed? Mondjuk meg is értem. Egyetem tele van bulikkal és még helyes pasikkal is.  - folytattam még mindig ördögi mosollyal, mert élveztem piszkálni Damon-t, mondhatni ez amolyan hobbi volt számomra. Majd kicsit közelebb hajoltam hozzá. - Pedig közel voltál, majdnem a tiéd lett teljesen a lány. - kacsintottam rá, majd újratöltöttem a poharat. -

▲note: Lesz még sokkal jobb is.


Last edited by Katherine Pierce on Thu Nov 14, 2013 8:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptyMon Nov 11, 2013 7:48 pm



To Damon


Sejtettem, hogy itt találom Damon-t főleg most, hogy Elena elment egyetemre. Komolyan nem értem mi ütött abba a lányba. Az egész nyarat vele töltötte, most meg csak úgy elmegy egyetemre, soha se értettem meg Elena gondolkodását, de most nem is ez a lényeg. De abban is biztos voltam, hogy ebből lesznek még bonyodalmak és ezt a világért ki nem hagynám.
Határozott léptekkel indultam Damon felé, aki már messziről köszönt nekem, aminek hatására még nagyobb lett a mosoly az arcomon. Imádtam, hogy ő nem képes összetéveszteni senki mással, maximum, ha nagyon akarom akkor mindig sikerül, de most nem ezt volt a célom. Pár pillanattal később helyet foglaltam mellette mosollyal az arcomon. - Tudod jól, hogy szeretem ezt a várost. Mondhatni imádom, itt mindig történik valami és most, hogy Klaus is lelépett és van jobb dolga miért ne élvezhetném az életet? - kérdeztem tőle ördögi mosollyal, majd a kezében lévő poharat kivettem és megittam. Egyáltalán nem érdekelt az a tény, hogy saját magának szánta, hiszen soha semmi se érdekel, csak saját magam és a terveim. Nos, igen én vagyok az önző és manipulatív Katherine. -
Szia neked is, Damon. - emeltem rá a tekintetemet, ami tele volt mindenféle érzelemmel és gonoszsággal.- Szóval ez az új hobbid?! -kérdeztem tőle nevetve, mert elég hihetetlen volt, hogy megint itt tart. Komolyan miért van az, hogy minden férfi a piába menekül? Ezt soha se fogom megérteni...- Itatod az egereket, mert Elena inkább az egyetemet választotta helyed? Mondjuk meg is értem. Egyetem tele van bulikkal és még helyes pasikkal is. - folytattam még mindig ördögi mosollyal az arcomon, mert élveztem piszkálni az Salvatore testvér párt, mondhatni ez amolyan hobbi volt számomra. Majd kicsit közelebb hajoltam hozzá. - Pedig közel voltál, majdnem a tiéd lett teljesen a lány. - kacsintottam rá, majd újratöltöttem a poharat. -

▲note: Lesz még sokkal jobb is.
Back to top Go down
Victor Price
Victor Price
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1839-06-28
✤ Regisztráció : 2013-11-05
: Bárpult Tumblr_mvmzleuLDF1shpgu9o1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult EmptySun Nov 10, 2013 7:36 pm



How to get drunk

Kath



My blood turns into alcohol





Visszajöttem a városba. Miért? Az öcsém miatt.
Valamiért nagyon ide vágyakozott és mégis milyen testvér lettem volna, ha nem nézem meg, hogy pontosan mi után sóvárog ennyire, hogy még ide is hajlandó visszajönni. Őszintén ezt a részét gyűlöltem legjobban az életemnek. Sok emlék, sok tagadás. Jó részei is voltak persze.... minden áldott éjjel berúgtam, lecsapoltam pár könnyűvérű lányt és már el is kezdődött a party. A nagyvárosokkal ellentétben itt nincsenek szórakozóhelyet és egyből észreveszik, ha meghal valaki, de itt legalább ráírják a halott papírjaira , hogy állattámadás és a dolog már el is van intézve.
Aztán valami nagyon megváltozott. Valaki belépett az életünkbe, aki tönkretett mindent és egyben helyrehozott mindent. Elena. Már velem van a többit nem szükséges részleteznem, most pedig főiskolára megy én pedig úgy tűnik itt maradok.
Nem tudom, hogy mi lesz így a kapcsolatunkkal , de az az egy biztos, hogy nem lesz könnyű dolgunk távol egymástól. Ma utazott el és máris unatkozom szuper.
Legalább megcsapolom kicsit a Grill italkészletét.
A harmadik kör után is sikerült még felismernem , hogy ki közeledik felém.
-Szia Kath.-szóltam hátra , miközben még mindig az italomat bámultam. Megvártam amíg helyet foglal mellettem és csak akkor emeltem rá a tekintetemet.
-Miért is vagy pontosan megint a városban?-néztem rá kiváncsian. Kath nem az a személy az életembn, aki csak úgy beugrik hozzám látogatóba, hogy leigya magát és aztán továbbálljon, hanem az aki bajt hoz a nyakunkra és továbbmegy, miközben a dolog ránk marad. Klaus viszont most távol jár a várostól, így nygodtan lehet ezen a környéken különösebb feltünés nélkül.



template by Mandy1903 of CAUTION and SHADOWPLAY

Back to top Go down
Admin
Admin
We're here to help you.
✤ Posztok száma : 134
✤ Születésnap : 1991-11-19
✤ Regisztráció : 2013-11-02
: Bárpult Tumblr_mjml9p9FLT1rdfre5o1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : trying to be nice ◯

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Bárpult Bárpult EmptySat Nov 02, 2013 10:02 pm

*******
Back to top Go down
https://whispersofthenight.hungarianforum.com
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Bárpult Bárpult Empty

Back to top Go down

Bárpult

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-