Greenwich Village Pub - Page 2

Whispers of the Night


 

Share

Greenwich Village Pub

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyThu Oct 23, 2014 4:19 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Nem tudom mikor volt utoljára olyan hetem, mikor nem öltem meg senkit. Talán akkor mikor próbáltam a természetem ellen harcolni még anno, olyan 50 éve. De akkor meg feszült voltam, nem tudtam odafigyelni semmire, egyedül csak a véren járt az eszem. Végül pedig be kellett látnom olyan másfél-két hét után, hogy a természetünk ellen nem tudok semmit tenni, és nem is tettem ezután semmit. Nem fogom magamat megőrjíteni az emberek élete miatt. Most miben jobbak ők mint én? Ugyanúgy ők is megölik a fajtársukat, naponta ezer meg ezer gyilkosság történik a világban, én meg hetente 1x ha tartok magamnak egy kis vacsorát. Ők nekik a különböző állatok jelentik a táplálékot, egykor nekem is, de így most már, hogy erősebb is lettem, meg mások a szükségleteim, így nekem az emberek vére. Bár ha maradt volna bennem valami emberség, akkor az állatok vérén élnék. De nem fogok, mert habár megöltem azokat akik felelősek voltak az anyám haláláért, akkor láttam be csak igazán, hogy az emberek milyenek. Noha nem mindegyikőjük volt ember akkor, de nem ez a lényeg. Akkor ott vannak még az úgymond „ártatlanok”, de úgy gondolom, ha az ő életükben is eljönne ez a pillanat nem vetnék alá magukat az első vadásznak, hanem próbálnának tovább élni. Vadássz, vagy téged vadásznak le. Én az előbbit választom, az több mókával jár…
Féloldalas mosollyal szemlélem a lányt, aki láthatólag ugyanúgy egy munkásnak hisz engem, az meg lerí róla, hogy majd szétrobban így is már az idegtől. Karba tett kézzel várom türelmesen, míg elég közel ér hozzám, aztán lepillantok rá, mivel bő 20 centi van köztünk.
- Kérd szépen és visszamegyek. - Mondtam neki komoly hangnemben, de ami akkor az arcára kiült azon majdnem elnevettem magamat. Látszott rajta, és hallatszott a hangján is, hogy nem éppen ilyen válaszra számított, de ez van, csupa meglepetés vagyok…

Back to top Go down
Emilia Evans
Emilia Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 47
✤ Születésnap : 1994-08-23
✤ Regisztráció : 2014-03-12
:
Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_n0153jjQOE1qly3wvo9_r4_250


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyTue Oct 21, 2014 11:04 pm

Sebastian & Emilia


Only you can stop you.


Mindenki azt akarja tudni...
- Nem, az ott nem lesz jó. Tedd középre. Mindenhol. De tempósan, mert nem érünk rá egész nap. - osztogatom a parancsokat, akárcsak egy dühödt katonatiszt. Mindenki azt akarja tudni, hogy vagyok képes uralni ezt a káoszt. Az igazság az, hogy fogalmam sincs, egyszerűen kicsúszik a gyeplő a kezemből, én meg későn kapok utána, szinte már esélytelen, hogy valaha ismét én irányítsak, a végére viszont vagy így, vagy úgy, de megoldom. Muszáj túllendülnöm a nehézségeken, nem engedhetem meg magamnak, hogy hibázzak. Az nem elfogadható az én értékrendem szerint. Bár már eleve az sem, hogy a saját határaimat feszegetem, hisz ragaszkodom a megszokotthoz. Ahhoz a dinamikához, ami az életem többi területén jellemez. Csak a munka a kivétel ez alól, mikoris nem csak rajtam múlik, hogy beleférünk-e a határidőbe. Félreértés ne essék, szeretek csapattal dolgozni, de inkább viselném a felelősséget egymagam és adnám a nevem ahhoz, amit egyedül készítek. Ennek ellenére az én nevem alatt fut ez az egész hóbelebanc, ráadásul tényleg fut, mert fél óra csúszásban vagyunk. Eleinte nem is értem az okot, hiszen az embereim itt vannak és teszik a dolgukat. Későn jövök csak rá, hogy nem mindenki. A kint parkoló autókból a díszlet is elég nehézkesen kerül be az épületbe, így kénytelen vagyok ott is rendet tenni, mielőtt még a vendégek erre a fennforgásra érnek ide...
- Tekintve, hogy én fizetek, ti meg ebből éltek, jó lenne, ha tennétek a dolgotokat, de villám tempóban! - fakadok ki, bár próbálom mérsékelni a hangerőmet. Nem akarom, hogy az utcán mindenki azt figyelje, hogy kapom le a munkásaimat a körmeikről. Még a végén fel is jelentenének. Bár ahhoz nekem is lenne egy-két szavam. Végül csak megindulnak a dolgukra, bár alig hiszem, hogy nyomatékos szavaim hatására teszik. Már majdnem mindenki teszi a dolgát, a továbbiakban csak egy férfi dől hanyagul továbbra is az oszlopnak, mire előbb csak felvont szemöldökkel nézek rá, amolyan: "Ez komoly?" kérdést sugallva felé, de nem veszi a lapot, így kénytelen vagyok szemtől-szemben megkérdezni, mit nem ért az elhangzottakból.
- A dobozok nem fogják bepakolni magukat.. - bökök a hátam mögé. Érezheti a hangomon, de láthatja is rajtam, hogy ez most nem a legalkalmasabb pillanat arra, hogy kötözködni kezdjen velem. Sőt, igazából a legkézenfekvőbb az lenne, ha lapos kúszásban indulna meg a többiek irányába, míg én néhány pillantást vetek a kezemben lévő mappára pillantva, a további teendőimre.
Back to top Go down
Sebastian C. Rayne
Sebastian C. Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 15
✤ Születésnap : 1810-07-04
✤ Regisztráció : 2014-10-18
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_ltu93qGQ6q1qgs1s4

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySun Oct 19, 2014 8:03 pm

Emilia & Sebastian
No comment... 

Néha, mikor nincsen túlságosan kedvem, sem erőm ahhoz, hogy valakit elvigyek a magam kis kínzókamrájába, akkor szoktam a kergetőzést választani. Az egyszerű „nyakból vér kiszívás” dolog számomra így sokkal élvezetesebb. Valami furcsa, mégis finom íz van azon emberek vérében, akik az életükért rohannak, de nem tudnám megmondani, hogy miért. Adrenalin talán? Vagy lehet szimplán csak azt szeretem, mikor a lüktető erükből egyszerre csak a torkomon folyik le a vérük. Hm, lehet ki kéne vizsgáltatnom magamat… Bár miért kéne? Vámpír vagyok, számunkra a vér olyan mint az embereknek a víz. Nem is értem azokat, akik állatvéren, vagy tasakok által nyerik el a számukra szükséges vért, mert úgy kimarad belőle a móka. Ezeket a nagy szenteket nem fogom sosem megérteni… Viszont akár vámpír vagyok, akár ember, ugyanilyen lett volna a pályafutásom, egyedül akkor nem literszámra vedeltem volna az emberek vérét, és eléggé nagy valószínűséggel sokkal kevesebb ideig élvezhettem volna az élet élvezte előnyöket. Ez a kétszáz év is csak úgy elröpült fölöttem, mire észbe kaptam már a 204. születésnapomat ünnepelhettem.
Legalább a mai adagom is meg van, a város másik végéből elkezdtem kergetőt játszani egy fiatal lánnyal, aki alig volt több 20 évesnél, mégis tudott futni rendesen, ezt beismerem. Majdnem nem értem be… Na jó, ez viccnek is rossz volt. Mikor a lány előtt feltűntem egyik pillanatról a másikra, és a sikolyát hallottam, akkor úgy gondolom olyat élt át, amit nem gondolt volna, hogy valaha is fog. Már-már egy horrorfilmben érezhette magát, attól eltekintve, hogy nekem nincsen láncfűrészem, sem ollókezem. Amint végeztem a lánnyal, a holttestét ott hagytam a földön, élettelenül, a családja hadd találja csak meg, és majd a következő gyereküknél figyeljenek arra, hogy egy percre se hagyják magára. Amint eltávolodtam arról a kihalt környékről, fel is vettem az emberi formámat, és sétáltam a városban. A felsőmet lecseréltem, mert enyhén véres lett, meg is lepődött az eladó, mikor felső nélkül léptem be az áruházba. Vettem egy egyszerű piros pólót, és el is indultam tovább a városban. Majd egyszer az egyik Pub előtt azt láttam, hogy pakolásznak befele. Valami rendezvény lesz biztosan… Nekidőltem egy közeli lámpaoszlopnak, és figyeltem amint majd megszakadnak a pakolászástól, karba tett kézzel figyeltem a szenvedésüket, mikor egyszer csak azt vettem észre, hogy egy vadító szőkeség rohamozik felém. Érdeklődve fordítottam felé a fejemet, mikor biztossá vált, hogy felém közeledik. Miközben egyre közelebb jött egyre idegesebbnek is tűnt.


Back to top Go down
Genevieve Ksenia Farewell
Genevieve Ksenia Farewell
I'm a kitsune, I can be you.
✤ Posztok száma : 93
✤ Születésnap : 1367-04-16
✤ Regisztráció : 2014-04-21
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_neoqjepTdp1ttegyuo7_250
✤ Foglalkozás & hobbi : i heard you are a player nice to meet you i'm the coach

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyMon Jun 30, 2014 5:16 pm


Genevieve & Evan
"Nice" to see you again....

Nem voltam az a tipikusan tündéri leányzó, így ha olyan lányra vágysz, akkor jobb, ha elkerülsz messzire. Szeretek játszani és az emberek, illetve a fae számára van egy rossz hírem, hogy hamar rájövök mindenki gyenge pontjára. Sokan félnek tőlem, sokakat pedig vonz a merészségem, hiszen sokan vágynak kalandokra. Ebből élek, így nem csoda, ha hamar felismerem a pillanatban rejlő lehetőségeket még akkor is, ha az életembe is kerülhet. Szeretek veszélyesen élni, illetve játszani. Mondhatni ezek a dolgok tartanak életben. Egyáltalán nem akartam most vele találkozni, de nem tagadom sokszor elképzeltem a viszont látás pillanatát, de meg se fordult a fejemben, hogy tényleg lesz ilyen dolog. Mi ketten jó párost alkottunk volna, hiszen Evan se volt az, aki szeret a fenekén ülni a négy fal között. Szeretett ő is veszélyesen élni, de valami miatt még se emiatt találkoztunk. A sors teljesen mást szánt nekünk, vagyis a múlt.  AZ emberek soha se felejtik el, ha valaki keresztbe tesz nekik, vagy játszik velük. A faek ebben nagyon is hasonlítanak rájuk, így biztos voltam abban, hogy több száz év után se felejtette el Evan amit tettem vele, de mindegy is, hiszen a múlt darabkáit már nem lehet megváltoztatni.
Ohh, nem kell megköszönnöd, hiszen nem tettem semmi olyan dolgot. Meg barátok között nem kell megköszönni semmit se. - mondtam neki egy gúnyos mosoly kíséretében, illetve ha játszani akkor én nem vagyok ellene. Soha se voltam ellene a jó dolgokat és amúgy is olyan régen akadt már méltó ellenfelem, illetve Evannal még közös múltunk is van. A szavai hallatára megforgattam a szemeimet és közelebb hajoltam hozzá.
Akkor megtehetted volna, de elkéstél ezzel. Ha megölsz reggelre halott leszel és ezt te is pontosan tudod. - mondtam neki egy önelégült mosollyal az arcomon, hiszen nem egy fae akarná a halálát, hanem kettő is, így pontosan tudtam, hogy a csínős kis fejem a helyén fog maradni és semmi baj nem értheti. - Szóval miért is beszélünk a múltról, ha azt már úgyse tudjuk megváltoztatni? - kérdeztem tőle kedvesen, de igazából nagyon nem érdekelt, hogy miről beszélünk. El akartam menni, de nem tehettem meg, mert akkor talán mind a kettőnk fejét hóhérok kezébe adnám.
Utáltam azt ahogyan hozzám ért, illetve hallottam, hogy komolyan gondolja azt amit mond, de nem ismer. Soha se fogok könyörögni az életemért bármit is fog tenni. A kezemet lassan a kezére tettem és egy pillanatig megfordult a fejemben, hogy ellököm magamtól, de játszadoztunk egymással, illetve egyikünk se mert volna jelenetet rendezi viszont ennél jobb lehetőséget nem is adhatott volna. Éreztem  gyengéd csókját a fülcimpámon aminek következtében még egy kisebb hányinger is elfogott. Vonzó férfi volt, de talán pontosan a múltunk miatt voltunk rosszul egymástól, vagy már magam sem tudom. Nem akartam a közelemben lenni és nem akartam az érintését érezni, se akkor, se most, de nem volt más választásom. Másik kezemmel az álla alányúltam és mosolyogva néztem rá.- Álmodozni szabad, de soha se fogok neked könyörögni. Előbb halnék meg, mint megadnám azt amire vágysz.-  majd pedig szenvedélyesen megcsókoltam őt. Tudtam jól, hogy mennyire fogja idegesíteni őt, de muszáj volt lépnem, mert nem akarok örökké itt ülni, érezni a kíváncsi tekinteteket magamon, illetve érezni az ő közelségét. Meg persze még jobban húzni akartam őt, hogy hátha elveszti az önuralmát.  A csók végén játékosan az alsó ajkába haraptam, majd pedig az ujjaimmal letöröltem a rúzst az ajkairól és végül egy önelégült, gonosz mosollyal pillantottam fel rá.
 
ઈ Music: -
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 559



Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyWed Jun 25, 2014 2:10 pm


Genevieve & Evan
Maybe the second saw will be better...

Kegyetlen egy perszóna, sosem szerettem a fajtáját. Kevés gonoszabb dolog van, mint visszaélni mások legszentebb érzéseivel, és ez a nő pontosan ezt tette. Mindenre emlékszem, felvette Bronwyn alakját, én meg azt se tudtam hová legyek örömömben… Kényeztettem, mindent megadtam neki, de egy-két nap után gyanús lett, hogy milyen hideg és távolságtartó velem. Az én kedvesem mindig mosolygott, folyton nevetett, és amikor csak lehetett a kezem fogta, vagy hozzám bújt. Ez a nő nem, így hamar rájöttem, hogy valami nincs rendben. Ráadásul annak idején a feleségem a karjaim közt halt meg. Lehetett volna annyi eszem, hogy tudjam csak valami mocskos játékot játszik velem, de annyira örültem a viszontlátásnak, hogy képtelen voltam értelmesen gondolkodni.
- Nagyon hiányoztál, mert nem volt alkalmam illően megköszönni amit velem tettél. – elégedetten nyugtázom, hogy visszaül a székre. Ha nem tette volna, én kényszerítem rá az erőmmel. Egy dühös mesmer sokmindenre képes. Én meg főleg. Végigszalad a hideg a hátamon, amikor hozzám ér. Hányinger tör rám, pedig csinos és vonzó, de nekem felfordul az egésztől a gyomrom.
- Az fáj a legjobban, hogy utána nem láttam a fejedet két-három méternyire a testedtől. – mormolom olyan halkan, hogy csak ő hallja. Igen, tényleg ez fájt a legjobban. Hülyének nézett, játszadozott velem. A feleségemnek adta ki magát, és addig riszálta magát míg csaknem meghülyültem. Soha még egy csókot sem adott nekem, ez is vált gyanússá, hiszen Bronwyn nem szalasztott volna el egyetlen alkalmat sem arra, hogy ágyba bújjon velem.
Gyorsan körülnézek, gondolkodok azon, hogy hogyan is tovább. Elég sokan bámulnak ránk. Vannak csajok, akik felismertek, és nyálcsorgatva néznek rám, és vannak, akik anélkül tátják a szájukat, hogy felismertek volna. Na meg persze ott vannak a pasik is, akik gyűlölködve, vagy féltékenyen méregetnek. Nyilván nem kellemes nekik, hogy a mellettük lévő szépségek más pasikat fixíroznak. Sóhajtok egy rövidet. Nem szokásom sem büntetni, sem bosszút állni. Általában kerülöm a konfliktust, csak ha az életem fenyegetik, akkor szoktam lépéseket tenni. És gyilkolni igencsak ritkán szoktam, talán egy tucatszor, hosszú életem során és mind önvédelem volt.
- Hogy mit szeretnék? Azt hiszem, elég kreatív vagyok, hogy kitaláljak valamit ami megfelelő a számodra. – intek, hogy még egy italt kérek, és újból körülpillantok. Semmi kedvem botrányt csapni, se még jobban kelteni a feltűnést. Közel húzódok a lányhoz, és a fülébe suttogok. – Csaknem megőrültem miattad. Azt akarom, hogy szenvedj. – jobb tenyerem a derekára csúsztatom, majd egy rövid csókot lehelek a fülcimpájára. – Hogy vergődj kínban, míg a halálodért nem könyörögsz. – igen, valóban ezt szeretném. Felhasználta ellenem az érzéseimet, megbecstelenítette a kedvesem emlékét. Kevesebbért is öltek már. Nekem miért ne menne?
ઈ Zene my favourite acoustic music
ઈ Note lesz ez jobb is  cuki 
ઈ Words 421


Back to top Go down
Genevieve Ksenia Farewell
Genevieve Ksenia Farewell
I'm a kitsune, I can be you.
✤ Posztok száma : 93
✤ Születésnap : 1367-04-16
✤ Regisztráció : 2014-04-21
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_neoqjepTdp1ttegyuo7_250
✤ Foglalkozás & hobbi : i heard you are a player nice to meet you i'm the coach

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySat Jun 21, 2014 3:44 pm


Genevieve & Evan
"Nice" to see you again....

Soha se voltam oda a zenészekért, hiszen mindegyikünk annyira nagyra tartja magát, pedig amilyen könnyen híresek lettek olyan könnyen tudnak eltűnni a süllyesztőben. Elég egy apró botrány és máris eltűnnek. Sokakkal játszottam már különböző módon, de Evan hiába volt zenész őt nem így ismertem meg. Teljesen másképpen és elég rondán elbántam vele, de még ennyi idő után se tudom igazán sajnálni. Nem éppen voltam toppon, hiszen akkoriban eléggé elegem volt az összes hímnemű egyedből. Egy dolog miatt utáltam a régi korokat, hogy azt hitték a férfiak, hogy ők bármit megtehetnek és a nőknek mindent el kell tűrniük. Persze ez manapság is néha így van, pedig ennél nagyobbat nem is tévedhetnének. Nem voltam se kedves, se barátságos vele, egyszerűen azt a dolgot játszottam ki, ami a legkegyetlenebb dolog a világon, felvettem halott kedvesének az arcát és eljátszottam őt neki. Eleinte könnyebb volt, mint gondoltam volna, majd szép lassan Evan kezdett rájönni, hogy valaki szórakozik vele, pedig szívesen megnéztem voltam egy tébolyult mesmert. Egy a lényeg, hogy nem éppen van oda értem, így nem is csoda a mostani reakciója.
Nem érdekeltek a szavai, így nem akartam megállni. Soha se voltam az a személy, aki eltűri, hogy parancsoljanak neki, de ő mégis azt tette. Hirtelen elkapta a kezemet, mire megfordultam és bosszúsan néztem rá. - Ennyire hiányoztam volna? - kérdeztem tőle egy gúnyos mosollyal, majd mivel láttam rajta, hogy nem áll szándékában per pillanat elengedni, én meg nem szerettem volna jelenetet rendezni így visszaültem a székre és rendeltem egy újabb italt.
Miért nem? - kérdeztem szomorú arcot vágva, majd pedig egy gúnyos mosoly kíséretében végig simítottam az arcán. - Pedig a múltkori játékot eléggé élvezted. - mondtam neki még mindig mosolyogva, majd pedig lehúztam az inni valót.- Mi fáj jobban, hogy soha se sikerült megkapnod engem, vagy hogy hülyét csináltam belőled? - kérdeztem tőle apró kíváncsisággal a tekintetemben és közben végig mértem őt. Jól tartotta magát, mondhatni meg se látszott felette az idő. Az ujjamat végig húztam a poharam szélén, majd körbe pillantottam. Láttam a sok lányt, amint minket néznek, hiszen bármelyikük szívesen lett volna a helyemben. Evan jól nézett ki efelől kétségem se volt, de vajon mennyire elég egy jó külső? Sokszor voltak már egy éjszakás kalandjaim, hiszen ez fokozza a bonyodalmakat, de valahogyan Evanal ez soha se történt meg. Amit egyelőre nem bánok, hiszen akkoriban nem akartam mást csak játszani vele, ami őszintén szólva nagyon is jól sikerült. - Szóval mit szeretnél? - tértem egyből a tárgyra, hiszen biztosan nem ok nélkül nem engedett el, illetve kötve hiszem, hogy a halott kedveséről szeretne beszélni, mert akkor szívesen újra előhúzom a tarsolyomból őt, hogy újra felidézhesse azt az angyali mosolyt. Nem szerettem soha se kertelni, jobban szerettem az egyedes beszédet, illetve azt még magam sem döntöttem el, hogy milyen játékot szeretnék vele játszani.
  
ઈ Music: -
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 463



Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyFri Jun 20, 2014 2:43 pm


Genevieve & Evan
Maybe the second saw will be better...

Bár szeretek zenélni, azért nem bármi áron. Ez az én nagy hibám, hogy szeretek fogadni, és nem tudom miért, de az a hülye becsületes fajta vagyok, aki ha veszít, betartja a szavát. Nem mondom, hogy nem esett jól egy kicsit leülni és gitározni, még egy új szerzeményt is kipróbáltam rajtuk, jobb kis közönség előtt tesztelni az ilyesmit. Azt hiszem, tetszett nekik, legalábbis a taps hangzása erre enged következtetni.
Nem mondom, hogy nem ittam semmit a koncert után, elvégre elég meleg is van, és ki is száradt a torkom. A sör kellemesen hideg, a habja bársonyos, pont olyan amilyennek lennie kell, ezért is szeretem ezt a fajtát. Egy rakás lány bámul leplezetlenül, de egyik sem az esetem, mindegyik vagy túl fiatal vagy túl ostoba. Nem kedvelem amúgy sem a könnyű prédát, ha olyan lennék, akkor minden délután kiemelnék egyet a sok rajongói levél közül, és felhívnám magamhoz az íróját. Nem, én nem így válogatom meg, hogy kivel bújjak ágyba. Azokat jutalmazom meg vele, akik nem akarnak, akik mereven ellenállnak nekem. Hiszen, hol lenne az élvezet, ha minden csaj elsőre hanyatt vágná magát tőlem? Nekem is jár egy kis szórakozás.

Meg is pillantok a pultnál egy lányt, akit a jelek szerint tökéletesen hidegen hagyok. Olyan fagyos tekintettel néz rám hébe-hóba, hogy a sivatagban is őrizhetné egy hóember testi épségét, pusztán a pillantásával. Nem habozok, egyből már közelítek is felé, alibit gyártok magamnak, hogy leszólítsam.
De a reakciójától rendesen ledöbbenek. Hogy micsoda? Az egy dolog, hogy eleinte nem érdeklődik irántam, na de hogy később sem?! Hová lett az Evan Monroe-féle csáberő, és a „szexi kis mosoly” hatása? He? Még a szám is résnyire tátva marad, annyira megdöbbent a lány közönye. Csak nézem, ahogy lehúzza az italát, majd csókot nyom az arcomra. Hát innen fúj a szél, szóval ismer.
És akkor megvilágosodok. Azonnal elönt a düh, mert végre eljut az agyamig, hogy legutóbb miféle játékot játszott velem ez a nőszemély.
- Eszedbe se jusson lelépni Genevieve! – morgom utána, és ha ez nem lenne elég, a karja után nyúlok, hogy visszahúzzam magam mellé. Igen, legutóbb rondán elbánt velem, a kedvesem alakját magára öltve űzött gúnyt belőlem, és legszentebb érzéseimből. Nem azt mondom, hogy ezért agyoncsapom, vagy megkínzom, az nem az én stílusom, de magyarázatot mindenképp követelek tőle, így első körben. Aztán, majd elválik, hogy mi minden fér bele abba a bizonyos stílusba, ha tovább hergel, valószínűleg sutba dobom az elveimet, és kitalálok valami méltó bosszút. Kevés dolog van, ami miatt képes lennék egy nőt bántani, és Bronwyn ezek közül az egyik. A másik meg az, ha hülyének néznek. Na, most a kettő egyszerre valósult meg. Leülök egy bárszékre, és hideg, üres tekintettel nézek végig rajta. Semmi olyan nincs benne, amitől tartanom kellene, elvégre nem azért vagyok már ennyi ideje ezen a sárgolyón, mert nem tudom megvédeni magam.
- Azt hiszem, kihagyhatjuk az udvariaskodást, mert nem áll szándékomban játszani a játékodat. – a hangom halk, mégis, a pub zaja ellenére is biztosan hallotta. Mert ha én azt akarom, hogy valaki hallja a hangom, az bizony hallja is.

ઈ Zene my favourite acoustic music
ઈ Note lesz ez jobb is  cuki 
ઈ Words 500


Back to top Go down
Genevieve Ksenia Farewell
Genevieve Ksenia Farewell
I'm a kitsune, I can be you.
✤ Posztok száma : 93
✤ Születésnap : 1367-04-16
✤ Regisztráció : 2014-04-21
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_neoqjepTdp1ttegyuo7_250
✤ Foglalkozás & hobbi : i heard you are a player nice to meet you i'm the coach

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyMon Jun 09, 2014 4:46 pm


Genevieve & Evan
"Nice" to see you again....

Régóta visszatértem már az utolsó feladatom óta New York-ba, bármennyire is szerettek volna kicsit távolabb helyezni a központtól soha se jött össze, mert mindig találtam arra okot, hogy én ide visszatérjek. Persze az is elég ok volt már, hogy mind a kettő fae-t egyszerre bolondítottam. Talán ez volt a legnagyobb feladat számomra, nem is a küldetések, vagy a különböző gyilkosságok. Szerettem azt, hogy képes vagyok nálam idősebb embereket kijátszani, már az is megfordult a fejemben, hogy egy-egy vezető alakját fogom magamra ölteni, de ezzel még vártam. Voltam már különböző politikusok, államfők, vagy esetleg valami híresség bőrében is, de egyik se volt annyira szórakoztató, mint ez a dolog. Az lehettem aki csak akartam és akkor, amikor én úgy gondoltam.
Megint New York utcáit szeltem a késő esti órákban, amikor egy ismerős dalra és hangra lettem figyelmes. Soha se felejtem el az emberek arcát, hangját, illetve a nevüket. Na, jó ennyire tökéletes még én se vagyok. A neveket nehezen tudom megjegyezni, de nem képtelenség. Viszont, ha meglátok egy arcot, akkor legalább már tudom, hogy ismerem őt. Felnéztem a bár nevére és hirtelen azt se tudtam, hogy mit keresek itt, Greenwichben. Egyszerűen tényleg nem emlékeztem semmire se, de ez nem meglepő, hiszen teljesen elmerültem a gondolataimban. Lassan beléptem a bárba, majd levettem a dzsekimet és a pulthoz sétáltam, majd leültem. Rendeltem piát, majd pedig az énekest kerestem, de nehéz volt kivenni, hogy kicsoda ő, hiszen eszméletlenül pocsék volt a világítás. A hang ismerős volt, de az arcát nem láttam. Hamarosan vége lett a zenének, aminek következtében visszafordultam a pulthoz. Egy részeg közben az arcomba mászott, mire kevésbé nőiesen arrébb löktem.
Előrenéztem és rá se hederítetem, mert komolyan ennyire béna énekes se lehet, vagy ha már egy kortytól berúg, akkor minek iszik? Reméltem, hogy tovább fog menni, de tévedtem. Biztosan szemet szúrt neki, hogy nem olvadoztam úgy, mint más lányok a pubban. Unottan rápillantottam pár másodpercre úgy, hogy ő ne vegye észre, hiszen pontosan tudtam már, hogy kicsoda is van mellettem.  - Ennél jobb szöveg nem jutott eszedbe, Evan? - ránéztem egy féloldalas mosollyal az arcomon és élveztem ezt a pillanatot, hogy rövid ideig nem tudott megszólalni. Gyorsan lehúztam a poharam tartalmát, majd pedig felálltam és egy gyengéd csókot leheltem az arcára, otthagyva vörös ajkamnak a nyomát. - Majd szólj, ha a cica visszahozta a nyelvedet, addig is keresek valami jobb társaságot. - mondtam neki kicsit gúnyosan és elindultam a pub közepe felé.
  
ઈ Music: -
ઈ Note: cuki
ઈ Words: 402



Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySat Jun 07, 2014 10:07 pm


Genevieve & Evan
Maybe the second saw will be better...

Nem tudom hogyan hagyhattam magam rávenni arra, hogy egy ilyen piti kis klubban zenéljek. Tényleg… annyira nem vall rám az ilyen "jótékonyság", hogy még engem is meglep ez a dolog. A múlt héten egy stadionban volt koncertem, most meg… áááh!
Persze sosem szabad elfelejteni, hogy honnan indult az egész. Egy ártatlan, csajozós-házibulis estén, ahol többet ittam a kelleténél, és előkerült a gitárom. Igen, ott kezdődött az egész zenélés, és nem változott semmi, abból a szempontból legalábbis, hogy szeretem ezt csinálni. Tegnap este veszettem egy fogadást, amikor itt söröztem egy barátommal, és így kellett ledolgoznom a dolgot: egy rögtönzött unplugged koncerttel. Hát, lényeg, hogy túl vagyok rajta, a bár forgalma ma este pedig az egeket verte. Elvégre, Evan Monroe zenélt itt, akárhonnan is nézem, a nevemnek manapság van ereje, marketing szempontból is.

Két óra telt el azóta, hogy leraktam a gitárt magam mellé, és már valamivel kevesebben vannak. Levegőt már lehet kapni, na meg az is segített, hogy némely rámenősebb lányka lábai ügyes kezeim hatására kifelé vezették őket az ajtón. Utálom, ha vernyákolnak a fülembe, és akármilyen szűk is a nadrágom, bármennyire is vágyok egy nő bugyijába bejutni, azért ez mégis csak sok nekem. Ha még egyszer valamelyik beleaffektál a fülembe a mixer srác citromvágó késével és saját kezeikkel vágatom fel az ereiket, komolyan. Eddig csak egy pohár sört ittam, de ide valami keményebb is kelleni fog, hogy kibírjam ezt az éjszakát valahogy. Pedig, igazán jó lett volna, ha egy csinos, halk szavú lányzó csak úgy elkábult volna a mosolyomtól. Akkor már otthon lennénk, borozgatnánk a kandalló előtt aztán később persze alaposan megizzasztanám őt, de hát nincs itt ilyen lány. Sajnos.

A pultnál kérek még egy pohárral a finom, bársonyos barna sörből. Szeretem ezt a fajtát, olyan lágy a habja, hogy szinte simogatja a torkom mikor lenyelem. Testes, jófajta, és a legjobb benne az, hogy 9% az alkoholtartalma. Talán ha meginnék egy egész hordóval, sikerülne kiütnöm  magam vele. De persze ez nem biztos. Szóval, inkább rendelek mellé egy dupla bourbont is, amit egy szuszra meg is iszok. Utol kell érjem magam, nem állapot, hogy ilyen katasztrófa és világvége hangulatom van.
A pult túlsó végében szemet szúr egy lány, az egyetlen az egész helységben, aki nem olvadozik tőlem, mint a forró betonra ejtett fagyi. Sőt, rám se hederít. Ő kell nekem, és ha még nem ismer, akkor esélyem is van nála, ha ismer, akkor pedig eleve nyert az ügy. Az egyéjszakásaim nem tudom fejben tartani, de ők biztosan emlékeznek rám. Közelebb csúszok hozzá, viszem a sörömet is, és szórakozottan nézelődök mikor mellé érek. Már éppen gondolkodnék, hogy hogyan szólítsam meg, amikor a gitárom tokostól a bárszéknek dől, amin ül. Tálcán kínálja magát a lehetőség. A hangszerem után nyúlok, és remélem észrevette a finom kis koppanást. Előveszem a szebbik mosolyom.
- Bocs a zavarásért… nem tudod mi ez a nagy tömeg itt ma este? – ártatlanul pislogok, de szemeim huncut csillogása elárul. Kizárt dolog, hogy ne hallott volna még Evan Monroe-ról.
ઈ Zene my favourite acoustic music
ઈ Note lesz ez jobb is  cuki 
ઈ Words 487


Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyTue Mar 18, 2014 9:48 pm


Kenzy & Bo


Figyeltem ahogyan felpattan és nem értettem, hogy miért cselekszik így. Olyan volt, mintha nem lenne vele minden rendben. Figyeltem az egyre távolodó sziluettjét, majd az üvegért nyúltam és meghúztam, attól még, hogy ő elment én jól érezhetem magamat. Körbe pillantottam és sok finomnak tűnő falatot pillantottam meg. Még egy kortyot ittam, majd vadászni indultam...

foly. --> Kenzy otthona
•• ฝusic:- •• ฝords: - ••Note: -
©
Back to top Go down
avatar
Bo Dennis.
✤ Posztok száma : 69
✤ Regisztráció : 2014-02-02

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyMon Mar 17, 2014 9:21 pm

Megszólalt a telefonom, amit rögtön ki is kaptam a zsebemből, és megnéztem az sms-t ami érkezett.
- Mennem kell. Szia - köszöntem el kurtán, minden érzelem nélkül, majd a fogyasztott ital árát az asztalra dobva, vettem a kabátom, és eltűntem, mint aki soha ott se járt a bárban.

(folyt. köv. valahol)
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySun Mar 09, 2014 12:56 pm


Kenzy & Bo

 
Soha se aggódtam túl a dolgokat, sokszor majdnem meghaltam, de mindig sikerült kijátszanom a halált, illetve elég idős és figyelmes vagyok ahhoz, hogy tudjam, ha bármi veszélyben lennék. Eddig nem haltam meg, akkor nem most fogok, meg minek az udvariasság?! Sokkal jobb egyből belecsapni a közepébe, mint színjátékkal kezdeni. Az élet csupa színjáték, de valahogyan még is izgalmas és váratlan eseményekkel van fűszerezve. Minden egyes percét élvezem az életemnek, majd amikor azzal kezdte, hogy biztosan Fae tag vagyok hangosan felnevettem. Valóban az lennék?! Magam sem tudom már, hiszen egyik félnek se engedelmeskedem, de még is névlegesen az egyiknek a tagja vagyok.- Mondjuk úgy, hogy a látszat kedvéért világos vagyok per pillanat. - mondtam neki mosolyogva, majd meghúztam az üveget.  Elmosolyodtam a reakcióján, majd megigazítottam a hajamat. Nem értettem, hogy miért gondolják mások azt, hogy ő különleges és másabb, mint mi, de talán hamarosan megtudom. - Én nem a felejtés miatt akarok inni, egyszerűen csak jól szeretném érezni magamat és élvezni az élet adta örömöket. - mondtam neki egy ördögi mosollyal az arcomon és körbe is néztem egy kis mulatság után. Egész jó hely, tele van ártatlan férfiakkal, akikben majd örömömet lelhetem.- Az életre és a szórakozásra.  - emeltem magasba a poharamat és lehúztam egyszerre a tartalmát.- S te mit is keresel itt egy magadban és hogy-hogy nem a törzs helyedre mentél? - néztem rá kíváncsian.
 
 •• ฝusic:- •• ฝords: - ••Note: -
 ©
Back to top Go down
avatar
Bo Dennis.
✤ Posztok száma : 69
✤ Regisztráció : 2014-02-02

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptyTue Mar 04, 2014 3:15 pm

Észrevettem valakit. Ahogy a hetedik érzékem megsúgta hogy valaki néz engem, a szemem sarkából végigmértem a környéket. Így rá is akadva, egy fiatal nőre. Csinos volt, hosszú barna hajú, szép arcú, és láthatóan kíváncsi, mert kitartóan méregetett engem, és arcán töprengő kifejezés ült, így gondolom a gondolataiban lubickolhatott. De közben engem figyelt. Most vagy csak elbambult, vagy én érdeklem ennyire. Valami érdekli, ez biztos, de nem feltétlenül én, vagy... nem is, inkább nem abban az értelemben, mint amiben én kutakodom. Hm... nem, határozottan nem úgy festett...
Követtem a szememmel, hogyan megy a pulthoz, kap fel onnét egy üveget, majd indul el felém. Nem tűnt feszkósnak, ahogy lazán felém sétált, szóval majdnem biztos vagyok benne, hogy tudja ki vagyok. Mivel én nem ismerem Őt, így csak a hírnevemet ismerheti, a személyes ismeretség kizárt, emlékeznék Rá.
- Ha nem tévedek, Fae-tag vagy, és hallottad a híremet - mosolyodtam el haloványan, és előbbre dőlve a székemen, karjaimra támaszkodtam az asztalon, úgy nézve, hogy Ő már az invitálást sem várva meg, leült, és felém nyújtotta azt az üveget, amit láttam hogy magával hozott.
- Szia Kenzy - köszöntem és egy elismerő grimasszal átvettem Tőle az üveget. - Talált és süllyedt. De én meg úgy érzem neked sem árt meg, úgyhogy ha van kedved csatlakozni... - A mellettem elhaladó pincérsrác tálcájáról lenyúltam egy tiszta poharat, és leraktam Kenzy elé. A srác meg akart szólalni, nyilván hogy méltatlankodjon, de egyetlen pillantásommal beléje fojtottam a szót, hogy érzékelje, nem javaslom a belém kötést. Szerencséjére megértette az utalást, és visszafordult a pulthoz hogy új poharat szerezzen a megrendelőjének ahelyett amit elvettem.
Lecsavartam a kupakot az üvegről, és öntöttem mindkét pohárba az asztalunkon, majd a sajátomat megfogva, megemeltem azt Kenzy felé.
- A pasikra - mondtam, majd fel is hajtottam a pohár tartalmát.
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySun Mar 02, 2014 5:38 pm


Kenzy & Bo

 
Egy darabig még nem mozdultam, csak figyeltem az ismeretlen lányt és minden egyes mozdulatát. Vajon ő miben másabb, mint mi? Ő miért tehette meg azt, amiért mi biztos halált kaptunk volna? Persze én se panaszkodhatok, hiszen egyik csoportból a másikba ugráltam, de ez csak a látszat. Én mindig is a függetlenségemet kerestem, amit azt hiszem mára egész jól megtaláltam. Persze névlegesen világos Fae vagyok és ex sötét Fae, de ezek a dolgok engem soha se érdekeltek igazán. Mindig is szabad akartam lenni és a magam ura.
Mi után eléggé megfigyeltem és rájöttem, hogy rám nézve nem igen lehet veszélyes, felpattantam a helyemről, a bárpultnál teremtem és elvettem egy üveg Whiskeyt.Mosolyogva néztem a bárpultosra aki jól ismert már  régebbről, így nem igen kötözködött és hagyta, hogy kiszolgáljam magamat. Majd magabiztos léptekkel elindultam a lány felé, akiről mindenki beszélt. Tudni akartam, hogy mitől annyira másabb, mint mi. - Ha nem tévedek, akkor Bo Dennis-hez van szerencsém. - mondtam mosollyal arcomon, majd a hajamat megigazítottam és minden invitálás nélkül leültem vele szemben.-  Kenzy vagyok. - mondtam neki mosolyogva, majd oda nyújtottam neki az üveget.- Azt hiszem erre szükséged van.  
 
  •• ฝusic:- •• ฝords: 189 ••Note:Bocsi nem lett a legjobb.
  ©
Back to top Go down
avatar
Bo Dennis.
✤ Posztok száma : 69
✤ Regisztráció : 2014-02-02

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySun Mar 02, 2014 12:40 pm

(Kenzy és Bo)

Nem igazán voltam önmagam, mióta magamban voltam... A fene sem tudta, hogy ilyen rossz ha elhagyják az embert... most látom csak, mennyivel könnyebb volt, amikor a partnereim egy randi után meghaltak... pedig azért is rosszul éreztem magam... Dyson meg él, de Tőle mégis rosszabbul érzem magam... Azt hittem az volt a rossz, amikor én szerettem, és tudtam hogy Ő is szeret, de mégis csak olyan se veled se nélküled-ként voltunk... de akkor legalább beszéltünk... megcsókolhattam... szeretkeztünk... vagy ha mást nem, legalább láttam Őt! Most viszont se nem látom, se nem beszélünk, se semmi, és csak az cseng a fülemben, amikor közölte velem hogy már nincsenek meg az érzései irántam... Látni ugyan láthatnám Őt, de attól is csak nekem lenne rosszabb, Ő nem érezne semmit... gondolom én... Azt biztos nem érezné amit én...
Ezért jöttem most ide, és nem a megszokott helyünkre. Gondoltam, inni itt is lehet, és... talán még jól is lakom. Hiába éreztem magam úgy ahogy... akkor is muszáj volt enni, mert az éhenhalás nem megoldás, bár pár napig játszottam a gondolattal... ha éhenhalnék Dyson-ért, talán megtörne az "átkunk" és valami varázslat visszaadná az érzéseit irántam, mert fájna neki ha meghalnék...
De aztán rájöttem hogy ez hülyeség, így maradtam az ivásnál, mint levezetés... amitől nem lett jobb, de legalább nem érdekelt...
Úgyhogy most is szépen leültem egy asztalhoz, és felkészültem hogy itt töltsem a következő pár órát, vagyis kezdetnek rendeltem egy üveg "bármi erőset" és egy poharat mellé, aztán nézelődni kezdtem, hátha látok valaki érdekeset, vagy olyat, akin szívesen kitölteném az éhségem ma...
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Greenwich Village Pub - Page 2 Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 EmptySun Mar 02, 2014 9:49 am


Kenzy & Bo

   
Nem tudtam, hogy miért pont idejöttem, hiszen ez eléggé felkapott hely volt mind a kettő fél számára. Egyszerűen csak szükségem volt egy kis szórakozásra és veszélyre. Régen sokat jártam ide, talán emiatt is jöttem ide, mert reménykedtem abban, hogy valakit láthatók, de akkor mi változna?! Semmi se. Egyszerűen le kellene zárnom a múltamat, de nem annyira könnyű, amikor több száz évet ott éltem le és valakivel. Lassú, de határozott léptekkel sétáltam a pub felé, hiszen tényleg törzsvendégnek számítottam már itt, de az elmúlt pár évben már ide se jöttem, hiszen leléptem. El akartam tűnni ebből a városból, most mégis visszajöttem, mert valaki megkapta azt amire én mindig is vágytam. Független akartam lenni, s bármire képes lennék érte. Nem akarom egyik oldalt se erősíteni és egy bár erre is jó, hogy kikérdezzem az embereket arról amiről én tudni akarok és még jól is lakhatok.
Mosolyogva léptem be az ajtón, majd egyből a pulthoz sétáltam. Rendeltem, majd helyet foglaltam az egyik kényelmes boxban. Figyeltem az ártatlan és semmit se tudó embereket, illetve a különböző lényeket. Felhozatal nem volt rossz, de azt a személyt egyáltalán nem láttam, akit szerettem volna. Közben bele-bele kortyoltam a poharamba és figyeltem az embereket, majd hirtelen észrevettem egy olyan személyt akiről nem gondoltam volna, hogy itt lesz. Ő lenne Bo? kérdeztem saját magamtól és közben végig őt figyeltem.
   
   •• ฝusic:- •• ฝords: - ••Note:Bocsi nem lett a legjobb.
   ©
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Greenwich Village Pub Greenwich Village Pub - Page 2 Empty

Back to top Go down

Greenwich Village Pub

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Greenwich Village-