Étkező és konyha

Whispers of the Night


 

Share

Étkező és konyha

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Étkező és konyha Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptySat Jun 21, 2014 1:20 pm


Ambrosia & Kenzy
We are sisters ~ ápr. 13.

Nem gondoltam volna azt, hogy még ennyi idő után se bírja a piát. Soha se tartottam helyesnek azt, amikor valaki annyit iszik, amit már nem bír és szemmel láthatóan drága húgom ebbe a hibába esett. Kíváncsi lettem volna arra, hogy mindig ennyit bulizik-e vagy ezt most kivételes alkalom volt-e, mert ha mindig egy kicsit túl lépi a határait, akkor nem csodálom, hogy könnyen tud bajba keveredni. Szerettem volna néha ilyen állapotba kerülni, mint amiben ő volt. Néha kicsit kiütni magamat, hogy kikapcsoljam az agyamat és ne gondolkozzak, agyaljak annyit dolgokon, de ez soha se jött össze. Egy nagy átka volt a vámpír létnek, de sok szórakozás jutott még így is nekem. Egyszer kapcsoltam ki az érzéseimet, amit még azóta se igazán bántam meg és újra megtenném bármelyik pillanatban, de valahogy még se tudtam rávenni soha se magamat. Mindig egy bizonyos személy jut olyankor eszembe és már csak miatta nem teszem meg, pedig mennyivel egyszerűbb lenne az érzelmek, felelősség nélkül. Sokan talán gyávaságnak gondolják, de ha nekik lehetőségük lenne erre, akkor a legapróbb nehézség, fájdalom után ki is kapcsolnák magukat.
A tekintetem újra Siara siklott és figyeltem őt. Érdekes látványt nyújtott, hiszen szinte majdnem mindenen nevetett, még talán azon is amin nem kellett volna. Az is igaz, hogy így még szókimondóbb lett, de már megszoktam, hogy ami a szívén az a száján is. Mosolyogva figyeltem, ahogyan megörült a pizzának. Olyan volt az egész, mintha egy kislányt láttam volna, aki imádja a pizzát, de a maga módján kislány volt, hiába is volt ennyi idős, mint én. Teljesen másképpen működtünk, másabb volt a felfogásunk, pedig mind a kettőknek volt egy múltja, ami nem éppen mesebeli volt, de ő még se változott. Ugyan annyira naiv kislány maradt, de talán pontosan ezért szerettem őt.
Jó étvágyat. - mondtam neki mosolyogva, majd pedig nemlegesen megráztam a fejemet, hogy nem kérek. Nem voltam éhes hiszen nekem éppen elég volt a vér is most, illetve volt még egy kis dolgom.
Rendben, akkor jó éjt és aludj jól. - mondtam neki kedvesen, majd pedig megöleltem őt és adtam egy testvéri puszit az arcára. Ezek után pedig figyeltem az egyre távolodó sziluettjét. Nem voltam álmos, illetve aludni se tudtam volna, hiszen fogalmam sem volt arról, hogy esetleg mikor állít be egy újabb váratlan vendég az életembe.

ઈ Zene: -
ઈ Note: Köszönöm a játékot!  loveyou 
ઈ Words: 378



Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Étkező és konyha Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptyTue Jun 17, 2014 7:56 pm


Ambrosia & Kenzy
Apr. 13.  


Nem osztok meg mindent Kenzyvel, ahogy ő sem velem, de ez nem baj egy cseppet sem. Annyit elmondunk egymásnak, amit még biztonságosnak ítélünk. Ahogyan én nem akarom a fejére hozni a bajt, úgy ő sem akar belekeverni valami olyanba, ami veszélyes lehet. Elvégre akik közel állnak hozzánk azokra vigyázunk és megpróbáljuk őket megóvni a veszélyektől, amik miattunk érhetik, nem igaz? Saját magunkat nem tudjuk megvédeni, de másokat igen. Ő is és én is igyekszünk nagyon óvatosak lenni, neki azt hiszem jobban megy a dolog mint nekem, ez van ilyen a karmám vagy nem is tudom.
- Értem én, csak azt hiszem fel nem foghatom, de lehet csak azért, mert én nem vámpír vagyok… - beharapom az alsó ajkam és hatalmas szemeket meresztek rá, próbálom elfojtani a kitörni készülő nevetésemet, valahogy nekem ez így most nagyon is vicces szituáció. nem tudnám megmagyarázni, hogy mi tartok olyan murisnak, de azt hiszem, ez most nem is lesz lényeges.
- Akkor majd lesz valahogy, a spontán dolgok a legjobbak és nem az előre eltervezettek. – Vonom meg a vállamat. Én jobban szeretem a spontaneitást, amúgy se nagyon tudok tervezni, a legtöbb esetben semmi értelme sincsen a dolognak, mert valahogy mindig keresztbemennek nekem a dolgaim, valaki mindig bele kavar egy hatalmasat és utána csak leshetek, hogy mi is történt. Így már régen feladtam a tervezgetéseket, csak élek egyik pillanatról a másikra, a következmények meg? Később is ráérek számba venni azokat, mikor már a nyakamban vannak és valamit tennem kell velük. Ilyen vagyok és az életem is ilyen.
- Nem, és én tök ártatlan vagyok mindig! – a legszendébb nézésem veszem elő, amit még egy apáca is megirigyelne, és úgy pislogok Kenzyre, megjátszva, hogy én mindig ártatlan vagyok, sosem tettem olyat amivel én borítottam volna fel a bilit. Bár tudjuk mind a ketten, hogy ez nem igaz, általában azért, nem vagyok teljesen ártatlan a dolgokban, de azért igyekszem, nem a bajt keresni és kavarni.
- Állj be a sorba! – Kuncogom el magamat. Vannak páran akik szívesen purcantanának ki és még lennének néhányan, de még ügyesen játszom, addig nem gyarapodik a számuk. Legalább is nagyon remélem. Aztán a következő témára elgondolkozom, az ablakon bambulok kifelé, nem tudom megmondani, mi az oka, így végül csak megrántom a vállaimat, kecsesen és elegánsan.
- Nem t’om. – Lehuppanok a pultról, ahogy a csengőszó felhangzik. – Majd ha megvan a válasz megosztom veled, de remélem ez már a pizza, majd éhen veszek?! – azzal már az ajtónál is vagyok, és mivel talált nem maradunk éhen, fizetni nem fizetek, succuus vagyok és én az az ingyenélőfajta is ráadásul, szóval, egy kis csal és a sárc, már mosolyogva megy a dolgára.
- A szokás hatalma, de most élvezd ki, meghívtalak! Vagyis a srác meghívott bennünket egy adagra, jó étvágyat! – Nem várok, kiveszek egy szeletet és jóízűen beleharapok, mellé még ümmögök is kicsit, szeretem, mikor a tészta vékony, pont jó és sok rajta a finom szósz. Jóízűen majszolom a pizzat és közben elgondolkozom, azon amit kérdezett tőlem, de egy idő után feladom, nincs kedvem ezen agyalni.
- Ha nem haragszol meg, én elmennék aludni, nem bírom olyan jól a vodkát mint te. - Mosolygok rá fáradtan, és megölelem, amint legyűrtem két szeletet és már nem vagyok maszatos. Örülök, hogy összefutottunk, hogy maradhatok nála. Jó őt újra látni. Talán ez most valami jónak is a kezdete. Bízom benne.
▷MUSIC: Trespassing ▷ NOTE: Köszönöm a játékot!  love  ▷ WORDS: 700+

©️
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Étkező és konyha Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptyWed May 28, 2014 1:24 pm


Ambrosia & Kenzy
We are sisters ~ ápr. 13.

Csendesen ülök ott és figyelem őt. Nem szólalok meg, hiszen láthatóan jól mulat. Nem tudom, hogy még mindig az alkohol miatt ennyire szórakozott, vagy esetleg más miatt viselkedik így, de most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a magán életem került középpontba, ami soha se szokott téma lenni. Mindig is ügyeltem arra, hogy a magánéletem titok maradjon és egy apródnyi részlet se derüljön ki ilyen téren, hiszen aki túl sokat tud az nem sokáig él. Talán emiatt se avattam be soha se Sia-t minden apró részletbe az életemből. Elmondtam neki azt, ami szükséges, de nem többet. Óvatos voltam és a mai napig az is vagyok. Mosolyogva hallgatom őt továbbra is, majd játékosan végig húzom a kezemet a pohár szélén és újra belekortyolok a whiskeybe.
Nem, vagyis egymással soha se. - mondtam neki kicsit pontosítva a dolgot, hiszen más személyek társaságát kerestük ilyen téren, de egymásét nem.- Tudod mind a kettőnket meg akarták ölni, így fölösleges kockázat soha se lett volna jó. - mondom neki higgadtan, hiszen azt nem tagadom, hogy gondolatban nem gondoltam arra, amikor láttam Bas-t félmeztelenül, vagy teljesen meztelenül, de tudtam, hogy nem érné meg a kockázatot, illetve valamennyire én is tartottam tőle, hiszen idősebb volt nálam. Egy mesmer sok mindenre képes és soha se lehet tudni náluk, hogy éppen mikor mire készülnek, hiszen elég a kezük és te máris csapdában vagy.
Elnevetettem magamat azon amit mondott, hiszen tényleg fogalmam sem volt arról, hogy mi lett volna, ha anno engedünk a kísértésnek és a vágyaknak, de ezen kár is gondolkozni, hiszen a múlton már nem tudok változtatni. Majd a következő szavaira felkaptam a fejemet. -Nem tudom, fogalmam sincsen arról, hogy lesz-e még később ilyen alkalom, vagy nem. - mondtam neki teljesen őszintén, hiszen tényleg nem tudtam.- Azt nem mondom, hogy ellenemre lenne, de akkor se tudom. - rántottam egyet a vállamon és közben Sia-t figyeltem. Fura volt látni, hogy egy-egy görbe éjszaka másokra milyen hatással lehet, hiszen én teljesen másképpen működtem, mint az emberek, de ő részben ember volt, így nem bírta sokáig se a piát. Elmosolyodtam a viselkedésén, majd körbe pillantottam a konyhában, végül az étkezőre pillantottam. Holnap rendet kell tennem, vagy még ma éjszaka, hiszen nem vagyok fáradt, vagyis nem nagyon. - Téged ismerve, amúgy se fogsz sokat itthon tartózkodni. - mondtam nevetve, hiszen nem éppen az az otthonülős fajta volt.
És te általában ártatlan vagy ilyen téren. - mondom neki picit viccelődve, hiszen sokszor ő keresi bajt és nem pedig a baj keresi őt. Soha se bírt nyugton maradni és pontosan emiatt keveredett sokszor bajba. Örültem annak, hogy régebben megmentettem őt, hiszen akkor nem lenne testvérem se. Szükségem volt rá, még akkor is, ha én ezt magamnak soha se vallottam volna be. Sia kedves és aranyos lány volt, de a maga módján ugyan akkor kegyetlen. Hasonlított rám, de még mindig jobb és kedvesebb volt nálam. Mondhatni amolyan őrangyal volt számomra.
Előttem biztosan nem távozol oda, mert ha itt mersz hagyni, akkor seggbe rugdoslak. - mondtam neki komolyan és kicsit viccelődve is, de tényleg megtenném. Megkeresném a szellem hátsóját és visszarugdosnám ide. - Mondjuk mert nem bírsz, nem akarsz tőle megszabadulni és emiatt állandóan a tudatalattid hozzá sodor? - kérdeztem tőle kíváncsian. Féltettem őt, mert jól tudtam, hogy Will nem éppen jó fiú, sőt jobb vele nem ujjat húzni. Jobb mellette állni, mint ellene, de mondjuk engem se kell ilyen téren félteni.
Mosolyogva figyelem Sia magán akcióját, majd megrázom a fejemet.- Van pénzem, szóval nyugodtan adhattál volna neki azt is. - mondom még mindig mosolyogva. Figyelem, hogy mennyire örül a pizzának, majd újból helyet foglalók az asztalon és követem őt a tekintetemmel.
ઈ Zene: -
ઈ Note: <3
ઈ Words: 597


Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Étkező és konyha Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptyFri May 23, 2014 10:38 pm


Ambrosia & Kenzy
Apr. 13.  


- Hogy is szokták mondani? Ó, igen, gondolom, a pasi megér némi ajtócsapkodást? – Tovább kuncogok, és amikor már zavarban is van fel is nevetek, de nem bántón csak vidáman. Nagyon is kedvelem ezt a vámpírt, olyan mintha a testvérem lenne, így örülök annak, ha valami jó neki. Tényleg nem lehetett semmi közöttük a dolog, ha ilyen szinten szétszedték a nappalit, egy picit talán irigylem is. Ilyen észveszejtő velem még nem volt, pedig volt dolgom már domináns pasasokkal, bár az is igaz, hogy a megfelelő pasi kezében már nem is vagyok olyan harcias közben. Így nincs, mi miatt szétszedi a lakást, talán ez lehet ennek az oka. Mert eddig ha valami így romba dőlt az nem a sex miatt volt. Kivéve a konyhapultos eseteim, de hát, ott túl sok dolog volt útban…
- Ohlala… és nem volt meg még együtt laktatok?! – Nézek rá, grimaszolva, de nem a rossz értelemben, hanem egy újabb széles mosolyt akarok elfojtani. Persze tudom, nem mindenki olyan laza mint én, de hát succubus vagyok, alaptermészetem része, hogy ha tetszik egy pasi, akkor nem vacakolok sokáig, enni kell, és minél több a chi és minél erősebb személytől van. én is annál erősebb és gyorsabb vagyok. De persze én is tudok nemet mondani, és nem borulok bele bárki nyakába, azért annyira nem lazák az erkölcseim. Van ellenségem aki pont ezért gyűlöl, mert nem voltam meg neki annak ellenére, hogy külsőre vonzó volt. Mindegy, nem én vagyok most a lényeg, hanem Kenzy.
- Szóval, ilyen élmény dús volt a viszont látás, vajon mennyi elfojtásotok lehetett, amikor együtt éltetek? – Nézek rá és vonogatom a szemöldökeimet, utána beharapom az alsó ajkamat és szusszanok egyet. – Jól van, nem szívózom veled. Örülök, ha jó volt. De még annyit árulj el nekem, hogy ez most csak egy alkalom volt, vagy rendszeresen megfog itt fordulni? Kicsit tartok a fajtájuktól és őt nem ismerem, de abból amit mondtál, nem arra tippelek, hogy egy imádnivaló cuki fiú lenne. – A nappalit elnézve, biztos vagyok benne, hogy egy nagyon is domináns férfi lehet, aki nem kispályás, én még nem láttam olyat, hogy egy kedves és édes fiú ilyenre lenne képes sex közben. Az valahogy kizárja ezt a rombolást, mert akárhogyan is nézem, ez végül is az. De nem a rossz értelemben, viszont, akárhogy is, de pár dolog azért szépen összetört. A mesmerekről amúgy sem lehet túl jókat hallani. Bár, talán ha kedveli Kenzyt nem akarja majd az én nyakam is kitekerni. Igen, most kicsit óvatosabb vagyok, nem régen volt egy kis afférom és abban megsebesültem, ezért is jöttem New Yorkba, mivel nem maradhattam tovább Floridában.
Vissza már Kenzy egy rövid farmer sortjában és egy női atlétában jöttem, mind a kettő világoskék volt, amitől az én szemem csak még kékebbek lettek, a hajamon törölközőturbán trónol, és az említett asztalt szemlélem, amiről korábban beszélgettünk.
– persze, megértem, bár a baj az megtalál magától is, rossz karma. – ütöm el a dolgot mosolyogva, mivel, a helyzet valóban ez, a baj magától is megtalál, ahogyan a rosszfiúk is mindig. A jók sosem maradnak életben sokáig mellettem, Adrian, Matt, Castor, egyikük sem élte túl a velem való találkozást. Adriant én öltem meg teljesen véletlenül, a másik kettő pedig szeretett volna közelebb kerülni hozzám és szerettek volna megvédeni, ma már nem élnek és a haláluk kegyetlen volt. Elfordítom a fejem az asztaltól és mosolyt villantok Kenzyre, az életem sötét foltjait nem szeretném ma boncolgatni, de egy még is előkerül.
Willt elég jól ismerem, egy bizonyos szinten, de nem hiszem, hogy lenne bárki, aki valóban ismerné a fickót. Nekem volt néhányszor dolgom vele, és egyszer azt hiszem jóval közelebb kerültem a tűzhöz, mint szerettem volna, bár nem biztos, hogy az övé volt, de ez is olyan pont amiről nem akarok beszélni, megvan az esély arra, hogy Matt. Mindegy. Elmesélek neki annyit amennyit úgy érzem, hogy kell. De a többiről hallgatok.
- Visszatérek a síromból, hogy azt a műsort megnézzem! – Jelentem ki mosolyogva és könnyedén. Utána sóhajtok egyet és megvonom a vállamat. – Próbálom elkerülni, de néha belefutok, nem tudom miért, addig nem is tudtam, hogy ő is itt van és az övé a Hell még be nem tettem oda a lábamat. Ha előre tudom, nem megyek oda, mert tartozom neki. – Ezt talán jobb ha tudja, hogy a démon amúgy feni rám valahol a fogát, egy életmentésért cserébe. Emiatt is próbálom elkerülni, nem akarok neki fizetni, mert amit kér túl nagy ár.
- Ideje volt! – Már eléggé éhes vagyok, és most nem a chi kell, hanem a pizza. Táncolva és dúdolva, mezítláb kerülgetem a törmeléket és masírozok az ajtóhoz. Ott kilépek és még egy utolsót csavarok a csípőmön, majd a srácra illantok egy ezer wattos mosolyt, adok neki egy puszit, megfogom a kezét és egy kis succubus képességet bevetve, megvan az ingyen vacsora.
▷MUSIC: Trespassing ▷ NOTE: :3 ▷ WORDS: 782

©
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Étkező és konyha Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptySun May 18, 2014 8:04 pm


Ambrosia & Kenzy
We are sisters ~ ápr. 13.

Követem a tekintetét és egy pillanatra oldalra nézek, hiszen fogalmam sincsen, hogy ezek után mit gondolhat rólam Sia. Soha se voltam nyugodt személy, mindig is szerettem a vad dolgokat, de az biztos, hogy még soha se történt velem ehhez hasonló. Jó, persze volt már olyan, hogy egy asztal, vagy egy szekrény kicsit összetört, de hogy ennyire szét szedjek egy szobát, nos az még nekem is új volt. A legérdekesebb az volt, hogy nem is a harc miatt volt ez az egész, hanem egyszerűen csak dominánsak vagyunk, de a legfőbb oka, amiért így nézz a szoba valószínűleg az sok évig elnyomott vágyaink miatt van, de kit érdekel, hiszen egy-egy bútordarabot könnyen lehet pótolni, de azt ami párnapja történt azt már soha se. Abban biztos vagyok, hogy mi még fogjuk egymással látni Bas-t, de elsietni se akarok semmit se és beleképzelni se. Majd lesz, aminek lennie kell.
Majd amikor újra Sia-ra pillantottam, akkor láttam és hallottam is  kuncogását, mire egy pillanatra elpirultam és az ajkamba haraptam. Biztosan neki is volt már vad éjszakára csak kicsit finomabb változatban. Biztos vagyok abban, hogy ő se mindig ártatlan kis angyal, főleg a ruháit elnézve. Nem is baj, hiszen mindig kell a változatosság és biztos vagyok abban, hogy Sia is bőven tudna meséln ia dolgairól, de majd szé lassan talán elmondja, ha szeretné. Úgy éreztem magamat, mint valami tini és éppen az édesanyja, vagy a nagynéni kéri számon rajta a dolgokat. Nem beszéltem soha se ilyenekről, de más részről meg annyira aranyos volt Sia, ahogyan rácsodálkozott a dolgokra. - De, most először voltunk így együtt. Együtt éltünk egy darabig, segítettük a másikat, hiszen ő se a kedvence egyik faenek se. Majd pár éve elváltak az útjaink és azon az estén csak úgy itt volt és ez lett az este vége. - mondtam neki picit hadarva, majd a hajammal kezdtem elbabrálni. Persze azt nem említettem meg neki, hogy az utolsó találkozásunk nem volt éppen baráti elválás, illetve hogy amikor azon az estén hazajöttem, akkor fogalmam sem volt, hogy meddig fogok élni, hiszen úgymond elárultam Bas-t anno, természetesen csak véletlenül.
Rendben, akkor azt fogunk enni. - mondtam neki mosolyogva, majd vámpír sebességgel eltűntem és visszatértem tiszta ruhákkal a kezemben és oda adtam neki meg egy törölközött is. Ezek után pedig elmagyaráztam, hogy merre is találja a fürdőt. Amíg vártam őt megrendeltem a pizzát, majd besétáltam a nappaliba. Felvettem egy fadarabot, majd egy darabig nézegettem, hiszen ez anno még egy kisebb fajta asztalhoz tartozott, de most már meg nem tudnám mondani, hogy vajon a lábrészből, vagy a keretből való-e. Visszaejtettem a többi közé, majd visszasétáltam a nappaliba és töltöttem magamnak egy kis vért és meghúztam, elmostam a poharat, mielőtt Sia visszatért volna. Mosolyogva fordultam meg, majd követtem a tekintetét és elnevettem magamat.- Az régen egy nagyon régi üveges asztal volt. Azt is mondhatnám, hogy antik darab volt.- mondtam neki mosolyogva, majd egy apró sóhaj hagyta el a számat a következő szavai hallatán. - De szívesen mesélek, csak nem mindent, mert nem akarom, hogy bajba keveredj. - mondtam neki komolyan és figyeltem őt, ha szeretné akkor a tovább mesélem neki a dolgot, ha nem, akkor nem mondok erről már semmit se neki.
Feszülten figyeltem őt és néha szívesen köze vágtam volna, hiszen féltettem a barátnőmet. Én ismerem Will-t, hiszen üzleti kapcsolat van közöttünk és pontosan emiatt tudom, hogy mire képes és milyen kegyetlen tud lenni, de az biztos, ha csak egy ujjal bántani meri Sia-t, akkor ő addig élt. Lehet démon és félnem kellene tőle, de még mindig fiatalabb, mint én és ő neki fogalma nincsen, hogy mennyire kegyetlen tudok lenni. Ültem az asztalon és figyeltem, illetve hallgattam a démonhoz kapcsolódó történetét és komolyan nem tudom, hogy a húgom miért is vonzza ennyire a rossz fiúkat, mintha a jó fiúk teljesen elkerülnék őt, pedig igazán megérdemelne egy kis jót is az élettől.
Nem akarok beleszólni a dologba... - kezdtem bele komolyan, hiszen nem akartam senkit se megbántani, de mindig is az a személy voltam, aki kimondja azt amit gondol. - de kérlek légy óvatos. Én jól tudom, hogy mire képes Will, hiszen üzleti kapcsolat van közöttünk, de azt is tudom, hogy te okos lány vagy, de féltelek. Légy óvatos és ha valami bajod lesz miatta, akkor ő addig élt, illetve előtte még eunuk lesz belőle. - mondtam neki komolyan, majd pár másodperccel később megszólalt a csengő.- Azt hiszem a pizza meg is érkezett. - mondom neki mosolyogva.
ઈ Zene: -
ઈ Note: <3
ઈ Words: 729


Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Étkező és konyha Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptySun May 18, 2014 2:08 pm


Ambrosia & Kenzy
Apr. 13.

A nappalija valóban ripityára lett szedve, tele van törmelékkel és egy helyen a falról is lejött a vakolat, nagyon tudhat az a pasi, ha így szétszedték a szobát. Komolyan, nekem is volt dolgom kemény pasasokkal, de még ilyenbe nem futottam bele, hogy a berendezést is tönkre vágjuk. Mintha nem is szex lett volna benne, hanem harcoltak volna. Ilyen lehet két domináns és irányítás mániás között a dolog? Végig nézek Kenzyn és mosoly kúszik a képemre, de nem szólalok, meg csak kuncogok egy keveset, jó volt azt látom rajta, és a fene bánja, nem igaz, hogy széthullott a lakás?!
Az alkohol és én, ha van bennem elég chi akkor annyira nem árt, vagyis akkor is van egy mennyiség ami igen, de nem olyan gyorsan mintha nem lenne. Amúgy pedig sosem tudtam annyit inni mint egy vámpír, és egy ideje nem is néztem igazán a pohár fenekére, ha egyedül vagyok keveset iszom, mivel minél józanabb vagyok annál jobbak a menekülési lehetőségeim, ha nem tudom leverni azt aki nekem támad. Az életem jó része pedig leginkább erről szólt, harc és menekülés, de inkább menekülés, succubus vagyok, nem pedig egy valkyrie vagy valami más harcos faj. Én csábítok és az ujjaim köré csavarom az ellenségeim és bárkit, akitől akarok valamit. Lehet, van pár késem, amivel tudok is bánni, de nem ez az elsődleges számomra, azért tudom ki az akivel nincs értelme harcba kezdeni, hanem inkább iszkolni kell.
- Akkor egy ideje már ismerheted a pasit, de azt ne mond, hogy csak most elsőnek volt…? – Nézek rá meglepetten, kíváncsi vagyok a pasira, de tartok is tőle, nem szeretem a fajtáját, mondjuk a démonokat sem, sőt, kifejezetten ráz tőlük a hideg, de persze van egy kis anomália is ebben, de hanyagoljuk a témát egyelőre. Inkább figyelek arra amit mond és mesél a fickóval kapcsolatosan.
- Nem kell a papír hawaii-t szeretnék, sok-sok ananásszal. – Vigyorodom el, szeretem az édes gyümölcsöket és ezt a kombinációt meg különösen kedvelem. – Kérek egy pólót vagy valamit amit felvehetek…- nézek rá őzikeszemekkel, hogy kellene valami váltás cucc, mert semmit nem hoztam magammal, és ez a ruha nem olyan amiben egész nap szeretnék maradni, kicsit huzatos lesz egy idő után. Közben elindulok zuhanyozni is, hogy átmelegedjek és felfrissüljek is. Van min elgondolkoznom nekem is, és persze azon is, hogy mikor és hogyan hozzuk át a cuccaimat a hotelből ide, mivel most épp ott dekkolok és úton útfélen igézgetem az embereket, hogy ne legyen problémám. Valahogy ki kell lopnom magam és a holmimat is onnan. Ha kaptam valami ruhát, akkor azt felvettem, és törölközővel a hajamon, vagyis egy csinos kis turbánnal együtt kisétálok a fürdőből vissza a konyhába, és szétnézek mi a helyzet idebent.
- Azt hiszem lesz mit rendbe szedni, mondd, az valamikor egy üvegezett asztal lehetett? – Odabökök a nappali irányába egy üveg kupacra és keretre, után felvonom a szemöldököm és el is nevetem magamat, végül a pultnak dőlök neki, és keresztbefonom a kezeimet a mellkasom előtt.
- Szóval, egy szívtipró mesmered van, akivel szétszedtétek a nappalit, érdekesen hangzik, és azt is érzem, hogy titkolózol, gondolom, megvan rá az okod, megértem, nem faggatózom tovább csak légy vele óvatos. – Nem tartok neki sem nagymonológot sem litániát, csak óva intem egy fél mondattal, egyfelől elég nagy már tud magára vitázni, másfelől én is mindig elég érdekes fazonokkal kerülök össze.
- És akkor, William. Talán egy bő évszázada találkoztam vele először, szó szerint belefutottam, sebesülten és torokban dobogó szívvel, egy tucat vérfarkas volt a nyomomban, annyival nem tudtam felvenni a versenyt és már egy ideje hajszoltak, nem volt bennem elég nafta. Ő lerendezte a dögöket, én pedig jól laktam vele. – Megvonom, a vállam a részletekbe nem megyek bele nem hiszem, hogy szükséges lenne, hogy végül a démon alatt kötöttem ki, és a többi, nagy lány érteni fogja. – Azóta néha összefutunk, vagy én, vagy ő bukkan fel valahol… - megvonom a vállam, nincs ennek jelentősége, de néha olyan mintha vonzza valami oda, vagy csak ilyen a szerencsém, hogy belefutok, tudja a rák!?
- Nem mondanám, hogy barátok vagy szövetségesek lennénk, de néha elvagyunk egészen kellemesen és van benne elég erő ahhoz, hogy napokig csúcsra járatható legyek chi szempontjából. Röviden és tömören ennyi a dolog, néha összefutunk, utána elhúzom a csíkot a közeléből. tartok tőle és szerintem okkal, de valahogy néha elfelejtem, hogy amúgy félnem kellene. – Van ez így, mikor épp az agyában tekergek, nem jut eszembe félni tőle, de amikor összeszólalkozunk és elfeketedik az egész szeme, akkor már eszembe jut, hogy vele nem akarok ujjat húzni.
- Na, ennyi az én nagy történetem jelen pillanatban. – Közben kupászkodni kezdek a hűtőjében, hogy van-e valami innivalója, amiből tölthetek neki és nekem is egyaránt. Ha beszél hozzám akkor hallgatom őt.
▷MUSIC: Taking back the night ▷ NOTE: :3 ▷ WORDS: 770

©
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Étkező és konyha Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptySun May 18, 2014 1:28 pm


Ambrosia & Kenzy
We are sisters

Figyeltem Sia-t, de nem szólaltam meg. Látszott rajta, hogy még mindig meg tud neki ártani a pia. Nos, ez az előnye annak, hogy vámpír vagyok, hogy nem tudok annyit inni, hogy megártson, bár ez lehet néha hátrány is. Rendbe kellett volna szednem a lakást, de nem nagyon volt még időm. Éhes voltam és muszáj volt kicsit kiszabadulnom innét, hiszen vágytam a partikra és a finom falatoknak. Újra élni akartam, olyan voltam, mint amikor a madár végre kiszavadul a kalitkából. Az én kalitkám, börtönöm a menekülés volt és a múltam, de végre sikerült részben magam mögött hagyni és élvezni az életet. Nem akartam tovább aggódni, hiszen a sötét fae így is megtalálhat, szóval ki akarom élvezni az utolsó pillanatig az életet, ami egész jól is ment.  Neki dőltem az asztalnak és onnét figyeltem őt mosolyogva. Annyira ártatlannak és kislánynak látszott, de pontosan ezért szerettem őt ennyire, mert sokkal másabb volt, mint a legtöbb lény vagy ember. Elnevettem magamat azon amit mondott.
Először a nappaliba mentem, majd figyeltem ahogyan a konyhába sétál, így felálltam és elindultam felé. Rég láttam már őt, de az emlékeimben még mindig emlékeztem erre a Sia-ra. Részben azt hittem, hogy az évek alatt jobban hozzá szokott az alkoholhoz, de úgy nézz ki tévedtem.
Elmondhatom, de utána meg kellene, hogy öljelek. - mondtam neki viccelődve, hiszen nem akartam őt se bajba keverni, így nem akartam minden részletet elmondani neki. Soha se lehet tudni, hogy mikor jön valaki értünk és Sia-t, illetve Bas-t se akarom bajba keverni. Én pedig megtanultam már azt, hogy hogyan álljam ki a kínzásokat. -Ahogy mondtam már, egy mesmer. A menekülésem idején találkoztam vele.. - kezdtem bele a történetbe, hiszen ismerem már annyira a barátnőmet, hogym indent a legelejétől akar tudni, így egyből onnét is kezdtem, persze a durva és a véres harcokat nem fogom neki elmondani, mert nem kell az, hogy esetleg még jobban aggódjon értem.
Rendben, akkor legyen pizza. - mondtam neki mosolyogva és előkotortam a sok papír közül egy cetlit és átnyújtottam neki, hogy válasszon magának pizzát, hogy mit is szeretne enni. Én csak néha eszem emberi kaját, hiszen egyáltalán nem éltet a dolog, egyszerűen csak hiányzik az ízük. Ajkamba haraptam és megrándítottam a vállamat, hiszen sejtettem, hogy nem fogom megúszni a mesélést, de akkor is fura volt erről beszélni.- Válasz pizzát, nyomás zuhanyozni, addigra itt lesz a kaja és majd utána folytatom a mesélést. - mondtam neki mosolyogva, hiszen legalább addigra én is össze tudom szedni a gondolataimat.
Rendben, kíváncsian várom, hogy mit fogsz nekem mesélni, de most nyomás fürdeni. - mondtam neki nevetve és közben elvettem tőle a pizzás lapot és elkezdtem őket hívni, majd leadtam a rendelést és türelmesen vártam. Kiléptem az ajtón és a nappalit néztem. Nem gondoltam volna, hogy ennyire romokban hever és tényleg itt lesz az ideje, hogy rendbe tegyem, mert így nem sokáig maradhat.
ઈ Zene: -
ઈ Note: <3
ઈ Words: 469


Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Étkező és konyha Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Étkező és konyha Étkező és konyha EmptySun Mar 23, 2014 9:49 pm

****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Étkező és konyha Étkező és konyha Empty

Back to top Go down

Étkező és konyha

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Étkező és konyha
» Étkező és konyha
» Étkező és konyha
» Konyha & Étkező
» Konyha & étkező

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Bérlakások :: Leighton ház-