Evony Fleurette ✝ The Morrigan

Whispers of the Night


 

Share

Evony Fleurette ✝ The Morrigan

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Evony Fleurette ✝ The Morrigan Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Evony Fleurette ✝ The Morrigan Evony Fleurette ✝ The Morrigan EmptyFri May 16, 2014 11:12 pm


Elfogadva, üdvözlünk itt!
Evony, először is üdvözöllek az oldalon és örülök annak, hogy The Morrígan ilyen jó kezekbe került. cuki izgi
A karakterlapod egyszerűen fantasztikus volt. izgi Teljesen magával ragadott, illetve a jellemzésed pedig feltette az i-re a pontot. Egyszerűen csodálatosan tudsz fogalmazni és tényleg nagyon élvezetes volt olvasni. Ezt a lapot olvasva biztos vagyok abban, hogy remek kezekbe került a karakter.
Nem is tartalak fel tovább, hiszen minden tökéletes ezen a lapon, így egyértelmű, hogy elfogadlak. Köszönöm, hogy ilyen szép karakterlappal "ajándékoztál" meg. cuki
Ne felejtsd el lefoglalni gyönyörű arcodat, majd pedig nyomás játszani, hiszen már többen is várnak téged. Wink

U.i.: Remélem mi is fogunk találkozni. cuki

Back to top Go down
Evony Fleurette
Evony Fleurette
✤ Posztok száma : 26
✤ Regisztráció : 2014-05-06
: Evony Fleurette ✝ The Morrigan Tumblr_myl2e2utX31rb4mroo8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : uralkodás a sötét fae felett ✝

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Evony Fleurette ✝ The Morrigan Evony Fleurette ✝ The Morrigan EmptyTue May 06, 2014 1:26 pm



Evony Fleurette Marquise


Én már öltem. Hallottam halálhörgést. Láttam halálos sebet. Nincs benne semmi magasztos, semmi költői. Azt mondod meghalnál a szerelemért, de nem tudsz semmit a halálról, és nem tudsz semmit a szerelemről."




◯ Teljes név: Evony Fleurette
◯ Születési idő: 1100-as évek ✝
◯ Születési hely: már az idejére sem emlékszem ✝
◯ Becenév: The Morrígan ✝ Ev
◯ Kor: 900+ ✝
◯ Faj:  Leanan sídhe ✝
◯ Fae Csoport Leader of the Dark Fae ✝
◯ Play by: Emmanuelle Vaugier ✝
◯ Speciális ékszer: -
◯ Kapcsolat a családdal: A sötétség a családom, s vele igen jóban vagyok. ✝





Short description
Fae fae fae világ... És a fele az enyém. Dark Lady, Dark Fae mama, Ev, Leader of the Dark Fae, The Morrígan.. Akármilyen megnevezést használhatsz. Csak az időzítésed legyen jó. Persze, én azt sem bánom, ha rosszkor vagy rossz helyen. Vannak takarítóim, akik bármikor szolgálat készen áztatják fel a cseppfolyós testeteket a padlómról. Nem sok embert  kedvelek. Sőt, mi több, az embereket egyáltalán nem. Mondjuk csak azt, hogy igen kevés Fae embert tűrök meg hosszútávon a közelemben.

Nincsenek érzéseim. Nem mondom, hogy teljes mértékben nincsenek, hiszen van egy-két olyan helyzet, ahol kénytelen vagyok kimutatni azokat. Lelkiismeretfurdalás nélkül ölök, pusztítok. Kevés olyan lény van, aki ellent mer szegülni a hatalmamnak, hiszen tudják, ritka ember az, aki élve kijut a karmaim közül. Eddig is csak annak a szukkuribancnak és Vexnek sikerült. Bár, mi, sötétek nem vagyunk haragtartóak, a világosakkal ellentétben.

Már majdnem egy évezrede élek, és hasonló ideje vagyok a hatalmon is. Párszor már megpróbáltak eltüntetni, de nézz csak rám, ragyogok! Hátközépig érő, finom hullámokban leeső tökéletes hajam van, és nagy gesztenyebarna szemeim. Ami tökéletesen illeszkedik az arcom többi pontjához. A testem is pont úgy jó, ahogy van. Egy leheletnyi panasz sem hagyta még el a "vendégeim" száját. Az ágyban sem vagyok mindennapi. Imádom, ha kényeztetnek. Ott olykor átadom a vezetői szerepet másnak, legyen az férfi, vagy akár nő, az élvezet a lényeg, nem?!

Stílusom kifinomult, nőies, pont olyan, mint amilyen egy vezetői szerepet betöltő hölgynek illik lenni.
Képességek.. Ugye tudod, hogy erről nem illik nyíltan kérdezni? Sebaj, most kivételt teszek, és itt elárulom nektek. Egy különleges és ritka fajhoz tartozom. Egy egyedi tündérfajhoz. Hasonlóképpen a Succubuszhoz, elcsábítom az áldozatom, amik általában tehetségtelen, vagy némi tehetséggel rendelkező, még nem felfedezett kiscsillagok, akiknek segítek a csúcsra jutni, hogy aztán mint éhség, mint élvezetek terén ők is a csúcsra juttassanak engem. Belőlük táplálkozom. Csak egy pillantás kell, máris elcsábulnak, és csak egy érintés kell ahhoz, hogy végül a fölmosóvödör alján landoljanak. Tehát köszönöm nekik, és az ellenségeimnek, valamint ezeknek a folyékony változatainak, hogy vannak, hiszen ők tettek erősebbé.

No, de végezetül nézzük is meg, hogy mit rejteget a Nagy Evony belül. Egyes pontokban ott rejlik pár apró belső tulajdonság, és igazából minden lény ismer, de hátha valakinek elkerülte volna a figyelmét.. Önző, manipulatív, szexéhes, nagyravágyó ribancnak tartanak. És..hupsz.. Azt hiszem igazuk is van. Szégyellned kellene magad Ev! De hogyan szégyellnéd? Nincsen lelkiismereted sem. Érzéseid is csak akkor buknak a felszínre, ha éppen már hajszálon múlnak a dolgok.
Senki nem tud a múltamról semmit. Tudják, hogy gonosz vagyok, hogy én vagyok A Főnök, és, hogy velem nem lehet játsszani. Van, hogy megkegyelmezek, általában a jobb napokban gyakrabban elő is fordul. Imádom a partikat, a fényűzést.
Néha teljes mértékben költőiesen is tudok hazudni.

Ezen kívül: makacs vagyok, önfejű, imádok játszadozni, nem kímélek sem ellenséget, sem barátot, ha arra kerül a sor.

Ölésre vágyom, hogy kiteljesedjen az erőm és a bosszúm az egész világ felett! Ez folyik az ereimben a vér helyett...


Story of my life

"A kísértés rendszerint olyan ajtón jön be, amelyet szándékosan
hagytak nyitva, magának a kísértetnek."



****

"Felesleges egy természetfeletti gonosz erőben hinnünk. Az ember maga is képes mindenféle gonoszságra."


Még csak abroncsos ruhák sem voltak, nem, hogy testhez álló farmer, és a társaik. Csupán egy gondos selyemből készült rongy volt köréd fonva és rögzítve néhány kapoccsal. Ezer évvel ezelőtt.
Aztán minden szépen rendben kialakult. Mintha tegnap lett volna. Mindenre emlékszem, habár néhány dolog igen halvány, arról nem is beszélve, hogy mélyen eltemettem magamban. Egy valami mégsem jut a mélyre, a felszínen okoz sebeket, és nem hagy nyugodni. Csupán tizenöt éves lehettem, több, mint kilencszáz éve, mielőtt még a sötétek uralkodónője lettem az életem fenekestől felfordult. Soha senkinek nem beszélek erről, de nem árt, hogyha tudod, miért lettem ilyen, amilyen vagyok. Bár egészen egyszerű felfogni, mégsem mesélem el általában senkinek.

Evonyanne-Fleuretteson Marquise.... Talán ezzel a névvel manapság senki sem ismerne fel. Pedig anno, születésemkor erre kereszteltek. Az Evonyanne volt a keresztnevem, a Fleuretteson édesapám vezetékneve, míg a Marquise édesanyámé. Törvénytelen házasságba születtem, apám nemes volt, mindenki félt tőle, és képességeitől. Anyám pedig egy egyszerű cseléd a Fleurette háznál Franciaország gyarmatain, akit előző otthonaiból elkergettek, mert olyannyira féltek boszorkány erejétől, és attól, hogy átkot hoz a fejükre, hogy el kellett menekülnie, vagy halálát lelte volna. Így ismerkedtek meg a szüleim, akik belsőre amennyire hasonlítottak, annyira különböztek is. Egyedül talán az egymás iránti elmélyült szeretet volt a közös bennük. Anyám végtelen jó lélek volt, naiv, gyáva, engedelmes, míg apám, makacs, bosszúszomjas, türelmetlen.. (Valószínű sejtitek kitől, mit örököltem...)
Akkoriban sem volt megengedett a törvénytelen, házasságon kívüli gyermekáldás, így hát az idők elteltével rendesen megleckéztették a családomat. Anyámat felakasztották hatéves koromban, kiderülése után másfél évvel. Apámat pedig rá ismét hat évvel később agyonütötték, hiába volt vagyona, földje, jobbágyai, az ilyennek akkoriban nem kegyelmeztek. Tizenkét éves, eladósorban lévő, immáron cselédsorba taszított Evonyanne az utcán lakott. Nem volt egyetlenegy kéz sem, ami felsegítette volna. Egy tüskés kapaszkodó sem akadt, amin, habár sebek keletkeztek volna a lelkében, fel tudott volna kapaszkodni. Egyedül volt, szegény volt, fázott. Semmi mást sem kapott, csak megalázást. Két éven keresztül abból élt, amit kihajítottak neki az utcára. Köztük szúrós anyagból lévő pokrócot, kenyérhéjat.

Két év elteltével viszont kerekedni látszott a kis tizennégy éves Evony élete. Egy középrangú család, kis földdel, néhány jobbággyal, felfigyelt Ev különlegességére, amiről még saját maga sem tudott, hiszen pont ebben az időszakában bújnak elő a faeknek rejtett képességeik. Minden megoldódni látszott. Befogadták, etették, segítették rögös útján ahhoz, hogy tökéletes fae váljon belőle, mint kiderült egyáltalán nem ingyen. A család egy ritka fajta faecsoport közé tartozott. Mesmerek voltak, de felesküdtek, hogy saját érdekeikben képességeiket csak a gonosz ellen használják, semmit sem sejtettek még akkor, hogy a gonosz Én vagyok. Mégis kis trükkjeikre tartottak engem, ismerték az erőmet, a hatalmamat, talán a szüleimet is.. Volt egy fiuk. Marcel. Marcel fehér bőrű, magas, izmos, rendkívül jó képességekkel megáldott fiatalember volt. Nem akarták, hogy hozzámenjek, ahhoz még ők is túlságosan féltek. Semmi mást nem akartak, mint rafinált módon továbbszaporítani fajukat, én pedig bolond módjára félre lettem vezetve, teherbe estem, közel tizenhat évesen. Féltem, rájöttem, hogy csak ezért kellettem nekik, habár hálásnak kellett volna lennem, és elviselni azt, amit cserébe akartak kapni, nem akartam a tulajdon véremet egy ilyen család kezébe adni, így minden bátorságomat összeszedve megszöktem.

Felsír, egy kis szobában, ami a szolgáknak van fenntartva. Oda szöktettek be.
-Kislány. -villan fel a szeme az egyik lánynak, aki segített Őt világra hozni. Fáradtan hajtom le a fejemet a kemény földön lévő rongydarabkákra, miközben Őt a kezembe adják.
-Freya. Legyen a neved Freya Fleurette. Az édesanyám anyját hívták Freyának. -ezek a szavak a mai napig is visszhangzanak a fejemben.

Fél év.. Csodás, mégis küzdelemben nem hiányos fél év, amíg Freya velem volt. Azt hittem nem keresnek. Azt hittem, soha nem találnak meg.

Tévedtem...

Eljöttek értem, és elvitték Őt. Az egyetlen menedékemet jelentő embert. Megszöktek, elbújtak. Elbújtak a haragom elől, amit a világra sújtottam.

Tizenhét és fél évesen az egyik leghatalmasabb fae voltam a világon, ezt pedig az emberek iránti gyűlölet, és megvetés hozta ki belőlem. És minden megváltozott. Olyan hatalomra tettem szert, amilyenre még senki előttem. Tömegesen kipusztítottam a Mesmerek egy részét a világos fae-el együtt. Megtanultam mindent, végül pedig Morrigan lettem. A leghatalmasabb sötét fae, már majdnem egy évezrede.

Őt pedig azóta keresem, azóta harcolok érte, azóta vagyok ilyen, amilyen. Azóta nincs lelkiismeretem. Nincs életem, csupán puszta, sivár. A szórakozás elfeledteti a gondokat, amiket próbálok elrejteni a felszín felől, van, hogy nem sikerül, de senki nem ismer, csak azt tudják milyen lettem. Nem tudják miért lettem ilyen. És fogalmuk sincs, hogy milyen voltam.

Egy biztos, én vagyok a leghatalmasabb nő a világon. És addig nem nyugszom, amíg a bosszúszomjam ki nem teljesedik a Föld fölött.                                                                                                                           




Back to top Go down

Evony Fleurette ✝ The Morrigan

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Morrígan irodája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Elfogadott történetek :: Fairies-