Folyosók

Whispers of the Night


 

Share

Folyosók

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Viola Tris Evans
Viola Tris Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 70
✤ Születésnap : 1997-11-19
✤ Regisztráció : 2014-04-03
: Folyosók  Tumblr_nf11fsWtkg1smzq4zo5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I am a truant

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySun Jan 11, 2015 9:17 pm

folyt. itt!
Back to top Go down
James Leighton
James Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySat Jan 10, 2015 11:46 am

Viola & James

Nem tudtam, hogy mit mondhatnék arra, mikor azt mondta, hogy nem akarom vállalni a kockázatot azért, mert ugyan úgy nézek ki mint, mikor még megmentettem.
-Igen ahogy mondod..ugyan úgy nézek ki mint akkor..De ezt így rajtad kívül senki nem vette észre.-sóhajtottam egyet, és mikor megkérdezte, hogy miért akarok vele lenni, elsőre nem tudtam hogy mit felelhetnék.
-Talán azért, mert nem akarom hogy rosszra forduljon az életed. Meg akarlak védeni a hibáktól, és egyéb dolgoktól. Meg attól is ,hogy ne történjen még hasonló se mint régen.-néztem már le inkább a földre. Miután megöleltem, és megpusziltam a homlokát, utána már rossz ötletnek tartottam ezt amit tettem. Gondolhattam volna, hogy így fog reagálni. Főleg én, gondolhattam volna aki megmentette.
-Igazad van, de nem akartalak letámadni. Semmilyen hátsó szándékom nem volt, ezzel , és veled kapcsolatban sem.-mondtam komolyan, és ahogy elindult, nemsokkal utána én is követni kezdtem.
Mikor mondta, hogy meséljek magamról, nem tudtam, hogy hol kezdjem el. Elmondjam neki ki vagyok, és hogy mi vagyok? Nem lenne túl célszerű csak egyszerűen bemondani, hogy egy vérszívó vámpír vagyok, azért vagyok ilyen amilyen. Bár kitudja, hogy mi lenne az egyszerűbb mód.
-Hát mit mesélhetnék magamról? Végül is inkább mondom az igazat, és ezért utálj meg minthogy, hazudjak, és utána derüljenek ki a dolgok.--láttam, hogy nem néz rám, ezért nem is nehezteltem rá, megértem őt.
-Ugye mondtad, hogy ugyan úgy nézek ki, ahogy akkor. Igen, ez így van, mert nem öregszem. 24éves vagyok, már 326éve.. Tudod a vámpírok nem öregszenek. Lehet hogy hülyeség amit hallasz de így van. Van egy nővérem, akivel nemrég kicsit rossz lett a kapcsolatunk. De szeretem őt, és nem akarok vele rosszban lenni. És akarod tudni, hogy miért nem jelentem meg? Mert 10évig el voltam zárva, egy "apró" hiba miatt, amit nem is én követtem el.--nem nézett rám, így nem is tudtam ,hogy mi lesz a reakciója. Többet nem is mondtam neki, csak mellette sétáltam szótlanul.
Back to top Go down
Viola Tris Evans
Viola Tris Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 70
✤ Születésnap : 1997-11-19
✤ Regisztráció : 2014-04-03
: Folyosók  Tumblr_nf11fsWtkg1smzq4zo5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I am a truant

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySat Jan 10, 2015 9:58 am

viola & james

Kissé meglepődve néztem rá, hogy miért beszél így velem. Rendben, én se voltam túl kedves vele, de azért azt ő is elfogadhatná, hogy nem éppen könnyítette meg a dolgokat és nem éppen segített abban, hogy az emberek ne nézzenek még inkább örültnek, mint amilyen eleve voltam, vagyok. –Talán csak egyszerűen ott kellett volna lenned és nem játszanod velem. –mondom neki komolyan, majd megrázom a fejemet. –De talán nem merted a kockázatott vállalni azért, mert még mindig ugyanúgy nézel ki, mint amikor akkor láttalak. – mondom egyre halkabban, majd újra megrázom a hajamat, aminek köszönhetően egy-két hajtincsem az arcomba hullik. Nem akarok erre gondolni, mert ez még örültebben hangzik kimondva, mint csak gondolva. Alig tudom még mindig elhinni azt, hogy ez tényleg valóság és nem valami abszurd elmém játéka. Csendesen figyeltem őt, majd amikor megéreztem az érintést valami fura bizsergető érzés kerített hatalmába. Egyszerre akartam ellökni magamtól és egyszerre szerettem volna a közelében maradni.
Miért? – kérdeztem meg tőle komolyan és közben végig a tekintetét figyeltem. Hirtelen viszont megéreztem az ölelését, mire pár másod perc alatt újra visszacsöppentem a gyermeki éveimben és tisztán láttam, s éreztem annak a férfinak az érintését, aki meg akart erőszakolni. Már majdnem kitéptem magamat a karjai közül, de szerencsére hamar elengedett, így csak egy-két lépést hátrálni kezdtem.
Ha meg akarsz ismerni, akkor egy dolgot jobb, ha észben tartasz. Nem szeretem, ha valaki ilyen hamar letámad és ezt talán nálad jobban senki se értené meg, hogy miért. – mondom neki rezzenéstelen arccal, mondhatni olyan az arcom, mintha jéggé fagyott volna és semmit se mutatok abból a fájdalomból, amit ezekben a pillanatban éreztem. Jó pár percbe telt mire sikerült teljesen kizárnom az emlékeimet. Lassan elindultam kifelé a suliból, majd hátrapillantottam rá.
Jössz? – kérdeztem tőle egy kisebb grimasz keretében, mert most bárhol lettem volna, csak nem az iskolában. A tanárok már túl jól ismerték ezt a fajta arcomat és én pedig nem vágytam arra, hogy megint kivételezzenek velem.
Mesélj magadról. – mondom neki halkabban miközben kifelé sétáltunk az iskolából. Kíváncsi voltam arra, hogy mi ő és valójában kicsoda, de miközben beszéltem nem néztem rá.

Back to top Go down
James Leighton
James Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyWed Jan 07, 2015 4:38 pm

Viola & James

Nem mutattam ki semmilyen érzelmet, de azért belül fájt amiket a fejemhez vágott.-Miért szerinted mit kellett volna tennem? Odamenni az ajtótokhoz, bekopogni, és beköszönni, hogy " Hé Hello, én vagyok az aki megmentett 10éve. Hogy vagy?" Mondd, ezt kellett volna tennem?-kicsit dühös lettem elismerem, de gyorsan vissza is fogtam magamat. Nem tudtam mit mondhatnék neki, de lehet jobb is így hogy azt mondta ne mondjak semmit. Mondjam el a teljes sztorit? Hogy azért nem voltam sehol, mert az én drága nővérem bezárt. Na nem, ezt inkább nem. Viszont gondolataimból a szavai, és a kérdése rázott ki.
- Igen téged akartalak látni. Nem gondoltam ,hogy ilyen "beszélgetéseben" lesz részünk.--mutattam az ujjaimmal macskaköröm jelet.
- De igen szeretnélek megismerni. --mondtam halkan, és most már végig a szemébe néztem. Megsimítottam az arcát, ahogy haja mögé nyúlta, és magamhoz húztam.
-Itt akarok lenni veled, és meg akarlak védeni mindentől.--suttogtam hajába, és egy puszit nyomtam a homlokára, majd eltávolodtam tőle, mert nem tudtam, hogy most mi lesz a reakciója.
-Ha az előbbi történtek miatt még jobban dühös leszel, vagy kifakadsz, esetleg behúzol egyet, hát elfogadom.-mondtam kedvesen, és elmosolyodtam rá.
Back to top Go down
Viola Tris Evans
Viola Tris Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 70
✤ Születésnap : 1997-11-19
✤ Regisztráció : 2014-04-03
: Folyosók  Tumblr_nf11fsWtkg1smzq4zo5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I am a truant

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Jan 06, 2015 11:44 pm

viola & james


Nem éppen kedvesen viselkedtem vele, de valahogy nem tudtam tovább magamba fojtani az érzéseimet. Egyszerre robbant ki belőlem minden, mintha mindig is erre vártam volna, hogy egyszer kiadhassam magamból a dühöt. Egy pillanatra még a kezeim is ökölbe szorultak, de próbáltam nem még jobbam felhúzni magamat a szavaira. Nem is annyira a szavai dühítettek, hanem az, hogy ő még mindig ennyire higgadt. Egy kisebb gúnyos kacagás hagyta el az ajkaimat, amikor meghallottam az újabb kijelentését.
Pontosan azt tetted azzal, hogy néha megjelentél, de a sötétben lapultál meg. Olyan volt az egész, mintha tényleg csak a képzeltem szüleménye lennél. - mondtam kissé élesen neki és még mindig nem törődtem azzal, hogy esetleg a szavaim mennyire bánthatják őt. Jogos volt a dühöm és a fájdalmam, mert talán ő lett volna az egyetlen személy, aki képes lett volna azon segíteni, hogy feldolgozzam a történteket, de helyette csak a sötétségben lapult meg, majd pedig teljesen eltűnt. Most meg itt van, de nem értem, hogy miért...
Lassan összefonom a kezemet a mellkasom előtt és megrázom a fejemet. Talán egy pillanatra még a fajdálom is kiül az arcomra. - Nem akartál beleavatkozni? Megtetted akkor, amikor gyerekként megmentettél. Miért nem változtál azóta? - kérdeztem tőle kíváncsian, majd újra megráztam a fejemet. -Inkább ne válaszolj, ha csak hazugságot mondanál nekem. Túl sokan hazudtak már nekem az elmúlt időszakban. - mondom neki komolyan, de már egyáltalán nem üvöltve. Nem válogatom meg a szavaimat, hiszen mindig kimondtam azt, amit gondoltam. Lehet néha bölcsebb lenne  hallgatni, de megtanultam azt, hogy az élet rövid és csak egy hajszálon múlik az, hogy életben maradunk-e.
Azt mondtad engem akartál látni, hát láttál. De vajon meg is akartál tényleg ismerni James? Tényleg tudni akarod azt, hogy kivé lettem vagy a szemednek fogsz hinni, annak amit most láttál?- kérdezem tőle kíváncsian, majd a kezem a táskám pántjára siklik, de a tekintetemben ott bujkál egy kisebb fajta kíváncsiság is. Vajon csak látni akarta azt, hogy élek és megvagyok vagy talán ő végre kíváncsi arra, hogy valójában milyen is vagyok? Nem tudom, de azt se tudnám megmondani, hogy miért reménykedtem abban, hogy nem a látszatot akarta látni, hanem tényleg arra kíváncsi amilyenné váltam.
Back to top Go down
James Leighton
James Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Jan 06, 2015 10:16 pm

Viola & James

Egyszerűen nem tudtam mit szólni eleinte. Csak hallgattam a beszédét, és azt hogy mit gondol. Megértem, hogy dühös rám pár dolog miatt, de ezt nem így akartam.
-Igen igazad van. Nem ismerlek téged.-mondtam halkan, mivel nem akartam még jobban felidegesíteni őt.- De soha nem játszottam az elméddel. Nem manipuláltalak sehogy. A távolból figyeltelek téged, egy ideje...--a szeméből csak áradt az a düh amit felém irányított.Most már nem mosolyodtam el, csak komolyan néztem őt.
- Nem akartam hogy ezt gondolják rólad. De én is nem rég tértem vissza a városba...Ha a nevemet szeretnéd tudni, akkor megmondom. James Leighton vagyok.-mikor ezt kimondtam megjelent egy tanár, akivel ugyan így elkezdett vitázni.
-Nem akarom megmondni, hogy mit csinálj, de nem kellene így viselkedned. Alig pár órája vagyok itt, és amit művelsz az hihetetlen. Elismerem...hibáztam mikor nem mondtam meg, hogy ki vagyok, vagy csak a távolból figyeltelek téged. De nem akartam beleavatkozni az életedbe.-- tudtam hogy bele akarna szólni a mondatomba, ezért mielőtt elkezdte volna, rátettem a szájára az ujjamat, és belekezdtem a mondatomba.
-Viszont most nem tudom miért, de téged akartalak látni! Tudni akartam ,hogy mi van veled, és hogy milyen életet élsz. De látom nagy hiba volt még személyesen is beszélni veled.--még mondani akartam neki pár dolgot, de jobbnak láttam, ha itt befejezem a mondatomat, és meghallgatom a haragját, vagy amit rám zúdít.
Back to top Go down
Viola Tris Evans
Viola Tris Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 70
✤ Születésnap : 1997-11-19
✤ Regisztráció : 2014-04-03
: Folyosók  Tumblr_nf11fsWtkg1smzq4zo5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I am a truant

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Jan 06, 2015 9:53 pm

viola & james


Nos, ha nem tanár, akkor talán nem kellene úgy tenni, mintha az lenne. - mondtam neki komolyan és ezzel lezártnak is tekintettem ezt a dolgot. Ha meg nem járt ott, akkor meg honnét tud ennyi mindent? Meg azt se értettem, hogy az emlékezetemben megmaradt kép róla, vagyis az a pár arc vonás amire emlékeztem miért nem változott az elmúlt évek alatt. Olvastam egy-két misztikus lényről, de soha nem gondoltam volna azt, hogy azok is valóságosak lennének. Mondjuk, ha boszorkányok vannak, akkor valószínűleg a többi is létezik, de még ennek az egy különleges lénynek a létezésében is nehéz hinnem, annak ellenére is, amit a saját szememmel tapasztaltam. Nem akartam megállni neki. Egyedül akartam lenni, de amikor hirtelen előttem termet, akkor sikeresen majdnem neki mentem újra, mire egy újabb "kedves" pillantása jutalmaztam meg őt.
Ahogy te se ismersz engem! - mondtam neki dühösen, majd egy az ujjammal megböktem a mellkasát, de legszívesebben lekevertem volna neki egyet. - Nem gondolod, hogy tisztességtelen amit művelsz? Játszadozol az elmémmel úgy, mintha nem is számítana az amit érzek? - kérdezem tőle egyre ingerültebben, s közben a szemeim is szinte már szikrákat szórnak.
Ohh, szóval nyomoztál utánam? Hidd el, hogy fele annyira se ismersz, mint gondolnád.  Lehet egykor megmentettél, de utána csak a sötétben megbújtál és elhitetted még velem is, hogy csak a képzeltem szüleménye vagy! Majdnem dilisnek nyilvánítottak és még ez se érdekelt téged. Illetve még a fránya nevedet se mondtad meg! - mondtam neki üvöltve minden egyes szót, mert legszívesebben tényleg használtam volna az erőmet, de nem tudtam. Egyszerűen olyan volt, mintha újra eltűnt volna. Hirtelen megjelent egy tanár.
Órát tartanánk Miss Evans! Nem zavarja? - kérdezte tőlem az idős tanár, mire bosszúsan megfordultam és nem túl szépen válaszoltam neki.
Nem, egyáltalán nem érdekel, mert itt mindenki csak úgy csinál, mintha azt tenné! - mondtam neki még mindig mérgesen, mire eltűnt újra a terembe. Hamarosan pedig visszafordultam az ismeretlenhez.


Back to top Go down
James Leighton
James Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Jan 06, 2015 9:35 pm

Viola & James

Nem hittem volna, hogy ilyen reakciót fogok tőle kapni. De a kérdésére elmosolyodtam.-Nem nem vagyok tanár. De érdekelnek ezek a dolgok, szóval utána néztem az anyagnak, és még pár dolognak is. Viszont Mr.Fritz azért nem beszélt még rólam, mert megkértem, hogy engem ne is említsen. Néha néha belátogatok, egy két órára de csak ennyi.-mosolyodtam el, és letettem a papírt az asztalra. - De nem, nem jártam ott ha arra szerettél volna kilyukadni.-
Nem számítottam arra, hogy ki fog rohanni a teremből. Elnézést kértem a diákoktól, és utána mentem. Szerencsére még megláttam őt a folyosó végénél, és utána kiáltottam.
-Eléggé tiszteletlenség kimenni csak úgy az óráról. Nem gondolod? Bár tudom ,hogy ez nem nagyon érdekel téged de akkor is.-mentem után kicsit gyorsabb léptekkel, és elé álltam.
-Szerintem ezt a beszéd stílust nem érdemeltem volna meg. Nem gondolod?
Vagy ha lehetne akkor már megöltél volna? Nem is ismersz engem Tris.
-néztem szemébe,de utána elkaptam a tekintetemet.
Back to top Go down
Viola Tris Evans
Viola Tris Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 70
✤ Születésnap : 1997-11-19
✤ Regisztráció : 2014-04-03
: Folyosók  Tumblr_nf11fsWtkg1smzq4zo5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I am a truant

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Jan 06, 2015 8:04 pm

viola & james


A szavaira megforgattam kissé a szemeimet, majd amikor megláttam a szemét, akkor amilyen gyorsan beleütköztem, olyan gyorsan tűntem el az iskola forgatagában. Egy pillanatra még az is megfordult a fejemben, hogy megint lelépek és inkább hazamegyek, vagy bárhova, ahol nem találna rám. Hálásnak kellene lennem, hogy akkor megmentett, de még se tudok teljesen az lenni. Nem értem, hogy egyszer csak miért tűnt el vagy miért játszott az elmémmel. Miért csak nekem mutatta meg azt, hogy létezik és miért hagyta azt, hogy mindenki azt higgye, hogy megörültem.
Hamarosan meghallottam amint becsengetnek, így unottan indultam el a terem felé és ültem le a helyemre. Nem volt bajom a történelemmel, de most semmi kedvem se volt hozzá. El akartam menni, mert úgy éreztem, hogy a fejem szép lassan szétmegy. Majd amikor megláttam, akkor egy kisebb düh fogott el újra, de inkább az előttem lévő füzetre koncentráltam és próbáltam kizárni őt az elmémből. Végül amikor a nevemen szólított, akkor eléggé szúrósan néztem rá. Kár, hogy a boszorkányok nem képesek a tekintetükkel ölni, mert akkor tuti, hogy most meghalt volna. Bár lehet, hogy képesek, de én szinte még semmit se tudok az erőmről. Lassan letettem a tollat az asztalra és mosolyogva dőltem hátra a székemben.
Maga is tanár? - kérdeztem tőle egy gonosz mosoly kíséretében,  majd egy kisebb sóhaj hagyta el a számat.- Ha olyan nagy barátok Mr. Fitz-el, akkor miért nem mesélt arról, hogy van egy örült barátja, aki úgy mesél a világháborúról, mintha tényleg ott is járt volna? - kérdeztem tőle komolyan, hirtelen a táskámba vágtam a cuccaimat és felpattantam a helyemről, majd pedig egyenesen az ajtóhoz sétálok.
Majd, ha nem dajkamesékkel akarnak etetni minket, akkor újra jövök Mr. Fitz. - mondtam a történelem tanárnak komolyan, majd mit sem törődve bárkinek a szavával becsaptam az ajtót magam mögött. Lehet most fognak kicsapni, de már ez se érdekelt. Lia meg nem hiszem, hogy túlzottan meg fog lepődni a dolgon, mert nem ez az első alkalom, amikor elhagyom az órát. Lassan sétáltam a kihalt folyósokon és próbáltam közben minden egyes emlékemet előszedni ami ehhez a szempárhoz kapcsolódott. Válaszokat akartam mindennél jobban, illetve egyszerre akartam a közelében maradni és egyszerre kívántam őt a pokolra, amiért újra játszadozik velem.

Back to top Go down
James Leighton
James Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Jan 06, 2015 5:05 pm

Viola & James

Eléggé felkapta a vizet, ahogy egymásnak mentünk. Nem gondoltam volna, hogy ilyen haragos lesz, egy kis testi kontaktus miatt, de hát annyira nem ismeretem még őt. De a régi dolgok miatt, megértem, hogy így viselkedik.
-Éppenséggel vak nem vagyok, csak nem néztem magam elé.-szóltam utána, és elmosolyodtam.Mikor a szemembe nézett hallottam, hogy a szíve más ütembe ver. Még mindig emlékezne rám? Lehet hogy hülyeséget fogok csinálni, de hátha közelebb tudok lenni hozzá. Kiderítettem, hogy a következő órája a történelem, ezért elmentem a történelem tanárhoz, és megigéztem, hogy be tudjak menni az órára, úgy mint aki nagyon tud beszélni a második világháborúról.
Becsöngettek, és tanárral együtt mentem be az órára. -Kedves Diákok, ma nem én fogom nektek tartani az órát, hanem egy kedves ismerősöm, James.-mutatott be az osztálynak.
Bemutatkoztam, és az órát némi viccelődéssel kezdtem, majd elkezdtem mesélni nekik a második világháborúról. Mint ha ott lettem volna. Na persze, ott is voltam, de nem ez a lényeg. Minden kérdésre válaszoltam, majd tovább folytattam a történetet.Sokszor ránéztem Violára, és próbáltam nem csak rá figyelni.
-Úgy látom pár embert nem érdekel az amit mondok. Nem gondolja Viola Tris Evans?-néztem a lapot amire a nevek rá voltak írva, képpel mellékelve. Persze tudtam a nevét,de nem akartam lelepleződni előtte. -Talán túl unalmas amit beszélek? Maga is megtarthatja az órát. -mutattam ki a pulpitusra.
Back to top Go down
Viola Tris Evans
Viola Tris Evans
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 70
✤ Születésnap : 1997-11-19
✤ Regisztráció : 2014-04-03
: Folyosók  Tumblr_nf11fsWtkg1smzq4zo5_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I am a truant

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyMon Jan 05, 2015 11:09 pm

viola & james


Elegem volt ebből a helyből, de legfőképpen azt utáltam, ahogyan a tanárok bántak velem. Úgy tettek, mintha egy-egy kényes téma miatt óvatosabbnak kellene lenniük. Lehet, hogy elraboltak gyerekkoromban, de túléltem és nem kértem senki sajnálatát se. De bármit mondok vagy teszek olyan, mintha csak a falnak beszélnék. Egyszerűen alig várom már, hogy ezt az iskolát elhagyhassam és új életet kezdhessek. Jó messzire mennék, mert ott legalább senki se ismerné a múltam egy-egy sötét foltját. Bár itt se igazán ismeri senki se azt, hogy mi történt velem. Egyszerűen Lia, a nővérem tud egy-két dolgot, de ő se mindent. Alig, hogy kicsengetnek sietve pattanok fel és hagyom el a termet. Nem akarok egy perccel se tovább maradni, de alig, hogy elindulok hirtelen valakinek neki megyek.
Nem látsz? Esetleg vak vagy?- kérdeztem tőle bunkón és úgy, mintha rá lennék mérges, pedig nem rá vagyok, csak rajta csattan minden. Sietve kerülném ki őt, amikor hirtelen rám néz. Egy pillanatra még a szívem is kihagy, hiszen ismerem ezt a szempárt. Túl jól ismerem, de biztosan megint csak képzelődöm.
Nem, ez nem lehet igaz. - mondom szinte motyogva, majd sietve igyekszem kikerülni őt és eltűnni a tömegben... Nem akartam elhinni, hogy aki egykoron megmentett az tényleg itt van. Mindenki azt mondta, hogy biztosan csak a képzelten szüleménye ő és talán már részben én is elhittem azt, amit mások mondtak, mert soha senki nem látta rajtam kívül.
Back to top Go down
James Leighton
James Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 9
✤ Születésnap : 1688-12-27
✤ Regisztráció : 2015-01-04

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyMon Jan 05, 2015 10:32 pm

Viola & James

Eléggé nehezen kezdődött a nap. Nem tudom miért, de nem esett jól felkelni az ágyból. Furcsa érzésem volt a mai nappal kapcsolatban. Valami történni fog, de hogy mi arról fogalmam sincs.Felkeltem lezuhanyoztam, felöltöztem. Úgy láttam hogy Kenzy még alszik, ezért gyorsba összedobtam valami reggelit magunknak, néhány szendvicset. Megettem, és elindultam otthonról.A városban sem volt semmilyen izgalmas dolog, így gondoltam elnézek az iskola felé. Meglátogatom Viola-t. Vagyis hogy lássam őt, vagyis nem tudom ,hogy miért jövök erre állandóan. Főleg hogy mostanában egyre gyakrabban jövök ide. Ahogy sétálgattam hallgattam az órát, és néhány dolgon elmosolyogtam amit a tanár mondogatott. Ahogy sétáltam hirtelen ötlettől vezérelve bejöttem az iskolába, és a folyosókat fedeztem fel. De mint mindig, oda jutottam ahol Viola terme volt. Nem is figyeltem, de kicsöngettek. Ahogy indultam volna el előre, az ajtón egyszerűen csak kirontott Viola, és nekem ütközött. -Bocsánat, nem néztem magam elé.-mosolyodtam el kedvesen. Nem akartam a szemébe nézni, de akaratomon kívül is belenéztem.
Back to top Go down
Aisha Emery Delaporte
Aisha Emery Delaporte
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 88
✤ Születésnap : 1296-08-19
✤ Regisztráció : 2014-02-20
: Folyosók  Tumblr_mxcs6fXNXf1rzxujso1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I don't work

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySat May 03, 2014 11:36 am

Zina & Teo & Me
To my friend & enemie

Te és a könyvesbolt két külön fogalom. - nézek a szirénre egy gúnyos mosoly kíséretében, hiszen az elmúlt egy évben se tette be oda a lábát, de még a könyvtárba se. Neki csak a buli és a barátok járnak a fejében. Unalmas perceimben néha-néha megfigyeltem, vagy elutaztam, hiszen egy évet ki kellett hagynom, de még se vesztettem egy évet, hiszen baromi könnyen meg tudtam csinálni az osztályozót. Komolyan néha már unalmas az iskola, de mindig is érdekelt, hogy melyik korban miként ferdítik el a múlt eseményeit.
Érzem, amint a karját körém teszi, majd magához húz és hamarosan megérzem a pusziját a homlokomon. Elmosolyodom, majd adok egy puszit az arcára, majd kibújok az öleléséből. Régóta nem láttam már és barátok között egy puszi nem nagy dolog, meg amúgy is legbelül szinte nevetek, hiszen pontosan tudom, hogy ez mennyire idegesíti Zina-t. Majd megforgatom a reakcióján a szemeimet. Soha se akarnék a köztem és a Zina között lévő dolgokról beszélni. Most se állt szándékomban, de úgy nézz ki még ennyire nem ismer. Összefontam a karomat magam körül és lazán neki dőltem az egyik szekrénynek és hallgatta a szirén és Teo beszédét. Komolyan, néha már annyira szívesen elhallgattatnám a drága pici szirént, de nem lehet. Teo kedveli őt és barátok barátját nem bántam, vagyis nem a barátom előtt.
Szívesen. - vágtam rá egyből egy széles mosollyal az arcomon, majd hangosan felnevettem azon, amit Zina mondott és mellette teremtem. Majd játékosan végig húztam az kezemet az arcán.- Pedig biztosan akadna olyan, aki egyből a megmentésedre sietne. Kér lenne egy ilyen csinos pofit veszni hagyni. - mondom neki mosolyogva, majd Teo mellett teremtem újra és rápillantottam újra a kicsi szirénre. - Amúgy is van jobb dolgom, mint veled foglalkozni, mint például a rég nem látott barátommal beszélgetni, szóval ne aggódj. Én miattam nem fog a torkodon akadni az étel. - mondtam neki ártatlan arcal, majd elindultam kifelé.-

◯ Music: - ◯ Note: - ◯ Words: -

©
Back to top Go down
Leena Stowe
Leena Stowe
I'm a damphire, I'll guard my people.
✤ Posztok száma : 551
✤ Születésnap : 1683-06-24
✤ Regisztráció : 2014-01-05

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyTue Apr 29, 2014 10:53 pm

Emery & Teo & Me


Máris elfeledkeztem arról, hogy az imént alig egy cérnaszál választott csak el a hajtépéstől. Vagy valami kevésbé kulturált megnyilvánulástól. A közhiedelemmel ellentétben viszont nem rontom a jó híremet azzal, hogy a folyosó közepén bonyolódok olyan konfliktusba, amit a méltóságom megőrzése nélkül jószerével nem tudnék befejezni.
Komolyan az eszem megáll, hogy még adja alá a lovat. A kapcsolatuk titka talán abban rejlik, hogy hajdani barátnőm az egekig magasztalja őt, ahelyett, hogy rávilágítana a tényekre?
- Nem én tehetek róla, hogy nem ismered a szót... - forgatom meg szemeimet jót mulatva. - Ha könyvesboltban járok, majd gondolok rád.. Kapsz a szülinapodra egy kötetet, mert úgy tűnik, mégsem tudsz mindent.. Mikor is van a szülinapod? - lépek felé én is, aztán meg is állok. Elhúzom a szám, miközben azt figyelem, hogy bújik ez a Veszedelem Teohoz. Képzeletben persze már legalább huszonnyolcféleképpen intéztem el. Gyűlölöm, hogy belerondít a dolgaimba.
- Ha ez megnyugtat, a gyerekek sem kedvelnek különösebben.. - vigyorodom el. Arroganciáját voltaképp mindenkinek nehéz elviselni, a pöttöm kisgyerekek meg felfogni sem tudják, miért olyan, amilyen. Viszont vigyorom szélesebb lesz, amint meghallom, hogy egyáltalán nem érdekli őt, hogy mi ketten mi a frászt művelünk. Lehet ez hátrány és előny is számomra, inkább utóbbit vonzanám be.
- Nagyon nem áll jól neked a gimis környezet.. - mérem végig. Nem, valóban nem illik ide. Sokkal inkább úgy képzelném el, hogy egy bőrszékben ül és dirigál. Az jobban illik a stílusához. De ezzel együtt is örülök a felbukkanásának, régen láttam már, vagy ő elfoglalt, vagy én nem érek rá. Vagy nincs kedvem hallgatni a nagyképű dumáját. Igen, az is előfordult már néhányszor. De nem hiszem, hogy annyira hazavágná őt, ha pár napig nem lát.
- Veled szívesen.. Vele már kevésbé.. - intek fejemmel Emery felé, de mielőtt akadékoskodhatna hozzábiggyesztem a magyarázatomat is. - Nem akarok attól tartani, hogy addig szuggerál, míg végül megakad a falat a torkomon... - negédes mosolyra húzódnak ajkaim. Különben sincs kedvem előtte csacsogni Teoval. Rögtön levágná, hogy a viszonyunk közel sem olyan döccenőmentes, mint amilyennek beállítottam.

Notes: ♥♥♥
Back to top Go down
Theodore Victor Daley
Theodore Victor Daley
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 14
✤ Születésnap : 1954-10-13
✤ Regisztráció : 2014-04-13
✤ Foglalkozás & hobbi : Főszerkesztő a VOGUE-nál

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyThu Apr 24, 2014 3:57 pm

Ems, Zina and Me
Az ördöggel is szót lehet érteni

- Igen, ez így van. -
Egyezem bele nagyképűen Emery kijelentésbe, a tükörhobbitok kacsaszáját utánozva, és igyekszem nagyon önelégült pofát vágni - mivel alaphangon nem vagyok az, csak árnyalatnyit arrogáns.
- Cicám, miért akarsz mindenáron olyan tulajdonságokkal felruházni, amik nyilvánvalóan nincsenek a birtokomban? Hmm, de tudok jobbat: mit tennél meg azért, hogy empatikus legyek? -
Ragyogtatom orbitmosolyomat Zinára, hogy ne ringathassa magát véletlenül sem tévhitekbe - én bezzeg semmi tisztességesre nem gondolok most. Ha már Ems így mellém libbent, akkor karomat a vállára dobom, könyökömet behajlítva húzom közel, hogy homlokon csókoljam. Rohadt egyszerűen működöm: a simulékonyságot jobban szeretem a duzzogásnál, na meg azt is, ha nem vesztik szem elől a tényt – senkinek nem vagyok se ribanca, se marionettje, se kutyája. Vállat vonok.
- Bőven nagypapa korú vagyok, szinte kár, hogy rühellem a gyerekeket. –
Elengedem a vámpírt, feltartom a kezemet nyújtott ujjakkal kettőnk között.
- Nem érdekel, hogy mi ez, vagy hogy mit csináltok, kérlek untass mást a magyarázattal. –
Karórámra pillantok, majd a kollégáim után: valamelyiknek oda kellene adnom a feljegyzéseket.
- Ma kivételesen sofőrrel jöttem, és ha hiszed ha nem, dolgozom én is, mint minden normális ember. –
Arról pedig egyszerűen csak nem beszélünk, hogy miként is kaptam meg szükséges végzettség és konkurenciaharc nélkül a divatipar elitjének vágyott munkáját: az elnök az országot, én meg a benne élő nőket irányítom a magazinnal, s üzennem is kényelmesebb így – az értő szemek megtalálják a jelet…
- Velem ebédeltek? –
Ők együtt, merthogy különbséget még mindig nem teszek közöttük – egyiket sem kedvelem jobban a másiknál, már ameddig árulásra nem vetemednek.

▷Music: Thunderstruck

©
Back to top Go down
Aisha Emery Delaporte
Aisha Emery Delaporte
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 88
✤ Születésnap : 1296-08-19
✤ Regisztráció : 2014-02-20
: Folyosók  Tumblr_mxcs6fXNXf1rzxujso1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I don't work

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyMon Apr 21, 2014 11:51 pm


Zina & Teo & Me

Figyelem őt és egy önelégült mosoly jelenik meg az arcomon, hogy végre kezdi felfogni, hogy nem csak beszélek, hanem komolyan mondom amit mondok. Azt hittem már, hogy agyilag beszőkült amíg távol voltam és nem fog eljutni a kis tudatához az amit mondok. Vannak ötleteim és tervem is, de még túl hamara lenne bármelyiket is megcsinálni. Szeretném kiélvezni azt ahogyan Zina retteg. Mindig is jó kislány voltam, de ennek a szírénnek sikerült kihoznia belőlem a rosszabbik oldalamat, amiről nem tudom, hogy kire nézve rosszabb.
Csak nem félsz? - kérdezem tőle mosolyogva, majd magam mellé ejtem a kezemet. Nem sokkal később megérzek egy ismerős illatot, de ő mit keresne itt? Nem hiszem, hogy látogatóba jött, sokkal inkább biztosabb, hogy ő dolgozik. Majd nem sokkal később meghalloma hangját mire egy apró mosoly jelenik meg az arcomon. Teo a barátom és ezen nincs mit szégyelni. Öreg vámpír vagyok már és néha egy-egy barát jól jön.
Mert te mindig mindent tudsz. - mondom neki játékosan, közben a szemeimet megforgatom, majd mellette termek. - Nem gondolod, hogy kicsit fiatal lennél papának? - nézek rá kicsit viccelődve, hiszen még nálam is fiatalabb, persze a külseje teljesen mást mond. Figyelem Zina-t és Teo-t, mert tényleg nem értem, hogy mit eszik ezen a szirénen, amikor a világ tele van kedvesebbnél-kedvesebb személyekkel, persze jól tudom, hogy Teo is mit művel, de azt próbálom figyelmen kívül hagyni.
Kivételesen egyetértek vele. - mondom unottan, majd Zina-ra pillantok, hiszen kivételesen igaza van a kis feketének.- És ez amúgy se Barbie-háború. - mondom neki, hiszen ha tényleg harcolnánk, akkor ez a suli és még mi is romokban hevernénk.- Mi szél fújt erre és hol hagytad a seprűdet? - kérdezem tőle kicsit viccelődve, majd neki dőlök az egyik szekrénynek és onnét figyelem őt. Semmi kedvem suliban lenni, hiszen ennyi év alatt jó pár sulit elvégeztem. Nem oszt, nem szoroz még egy iskola, hiszen újat mondani nem tudnak, maximum esetleg még több ferdítést tanítani a történelemről.
•• ฝusic: - •• ฝords: - ••Note: ♥♥
©
Back to top Go down
Leena Stowe
Leena Stowe
I'm a damphire, I'll guard my people.
✤ Posztok száma : 551
✤ Születésnap : 1683-06-24
✤ Regisztráció : 2014-01-05

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyMon Apr 21, 2014 10:37 pm

Emery & Teo & Me


Vajon mennyire lenne feltűnő, ha nem ülnék be órára? Képtelen lennék ide koncentrálni, most hogy tudom, valóban jobb lesz vigyáznom magamra. Nem ígérget vaktában, lehet hogy már teve is van arra, hogy iktasson ki anélkül, hogy bárkinek feltűnne. De az is lehet, hogy rossz taktikát követek és tényleg az lenne kifizetődő számomra, ha én is a 'közelebb az ellenséget' elvre alapoznék. Szavaira csak egy fintort produkálok, már úgysem lát senki. Látszik, hogy ő is alig tudja visszafogni magát, ujjai már torkomon vannak, én pedig elkerekedett szemekkel hátrálok egy lépést.
- Hozzám ne érj.. - vetem oda neki. Már nem kell a színjáték. Arra viszont nem számítok, hogy helyettem egy sokkal mélyebb hang és annak gazdája cáfolja meg szavait, mire mosolyognom kell. Felé fordulok, majd teszek is néhány lépést, de nem úgy néz ki, mint akit nagyon érdekel a helyzet, firkál tovább. Nem tudom mit, de ezek szerint fontosabb neki, mint az, hogy a füle hallatára kaptam épp egy halálos fenyegetést. Nem is egyedül van, ha jobban megnézem..
- Kösz, ez jól esett.. - forgatom meg szemeimet. - Ha egy kicsit is több együttérzést mutatnál, már azt hinném van szíved.. - De azért remélem, nem gondolta komolyan ezt az egészet. Nála nehéz megállapítani, stílusa túlontúl arrogáns ahhoz, hogy könnyű legyen átlátni rajta. Az viszont lerí rólam, hogy cseppet sem örülök annak, hogy egy kategóriába sorol ezzel a kis színésznővel.
A megjelenése viszont szerencsésen véget vetett ennek a negédes csevejnek. Hála ennek, reménykedhetek, hogy valamilyen mondva csinált indokkal leléphetek az órámról anélkül, hogy akár még egy szót kelljen szólnom.

Notes: ♥♥♥
Back to top Go down
Theodore Victor Daley
Theodore Victor Daley
I'm a witch, I've got the magic in me.
✤ Posztok száma : 14
✤ Születésnap : 1954-10-13
✤ Regisztráció : 2014-04-13
✤ Foglalkozás & hobbi : Főszerkesztő a VOGUE-nál

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptyMon Apr 21, 2014 11:43 am

Ems, Zina and Me
Az ördöggel is szót lehet érteni

- De, megtudná. -
Szólalok meg végre a lányok mögött, de tekintetem nem emelem fel a kezemben tartott csíptetős mappáról amire lendületes betűimmel firkálok éppen. Ha jobban szétnéznek láthatnak még pár embert hasonló elfoglaltsággal: munkatársaim a magazin szeptemberi számához gyűjtenek anyagot, keresik a megfelelő helyet, gimit a majdani fotózáshoz. Ezen elfoglaltsághoz nem kellenék szervesen, sőt, de miért is maradtam volna az elefántcsonttornyomban? Időről időre meg kell látogatnom egy-egy oktatási intézményt, ha erőt vesz rajtam a szaporodási, család iránti vágy - fél óra az ifjú szörnyetegek között, és máris nem vágyom egyéjszakás kalandoknál többre.
- Hölgyek, puszit apának. -
Mutatok saját arcomra, amint zsebre vágtam a tollat, s felpillantva elvigyorodok.
- Csak a rend kedvéért: egyformán unlak mindkettőtöket, úgyhogy spóroljatok magatoknak időt, és ne próbáljatok bevonni a Barbie-háborútokba. -
Nem unom őket, de a többi igaz - nem teszek különbséget közöttük. Eddig még egyikőjük sem hajtott nekem igazi hasznot, bár kétségtelenül bájos a felém való lojalitásuk.
▷Music: Thunderstruck

©
Back to top Go down
Aisha Emery Delaporte
Aisha Emery Delaporte
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 88
✤ Születésnap : 1296-08-19
✤ Regisztráció : 2014-02-20
: Folyosók  Tumblr_mxcs6fXNXf1rzxujso1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I don't work

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySat Apr 12, 2014 6:12 pm


Emery & Zina

Mosolyogva figyeltem őt, majd unottan ásítottam egyet, hogy még inkább húzni tudjam az agyát. Tényleg nem értem, hogy régen hogyan lehettünk ennyire jóban. Maga az ördög és mindent meg fogok tenni azért, hogy mindenki megismerje őt.
Csak neked akartam jót, de ha ez baj, akkor legközelebb nem szólok aranyom. - mondom neki gúnyosan és közben mosolyogva nézek körbe a folyóson. Mindenki minket figyel, hiszen mindenki úgy tudja, hogy rosszban vagyunk és most meg úgy festünk, mint két puszi pajtás. Legszívesebben kitépném a szívét és vele etetném meg. Annyira egy idegesítő szírén, hogy csak na. Beképzelt kis liba, de ez nekem csak jó, hiszen még ő se ismer engem teljesen és ebből még előnyöm származhat.
Vagy csak azt hiszed, hiszen most is sok meglepetéssel szolgáltam neked. - mondom neki egy apró nevetés közepette, majd amikor nem lát már minket senki, akkor el engedem őt, majd a torkán megpihen a kezem. - Victor? - kérdezek vissza mosolyogva, majd megigazítom a hajamat és a kezemet elveszem.- Hidd el soha se tudná meg, hogy én tettem. - mondom neki egy apró mosollyal az arcomon és most nem csak a képességemre gondolok. Sok mindent megtanultam ennyi idő alatt, szóval tényleg jobban teszi, ha kicsit lehiggad, mert nem lesz ennek jó vége.
Hiszen barátnők vagyunk, még szép hogy hiányzol. - mondom úgy neki ahogyan az udvar hölgyei tennék, de közben úgy érzem magamat, mint aki mindjárt hányni fog. Egyszerűen csak felfordul tőle a gyomrom.- Milyen órád is lesz? - kérdezem tőle kedvesen és próbálom magamat visszafogni.
•• ฝusic: - •• ฝords: - ••Note: ♥♥
©
Back to top Go down
Leena Stowe
Leena Stowe
I'm a damphire, I'll guard my people.
✤ Posztok száma : 551
✤ Születésnap : 1683-06-24
✤ Regisztráció : 2014-01-05

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySat Apr 12, 2014 12:05 pm

Emery & Zina



Újra és újra próbára tette az önuralmamat és utáltam ezért, mert folyamatosan tekintettel kellett lennem arra, hogy nem rendezhetek jelenetet.. Pedig igazán élveztem volna, ha végre nem csak én látom, hogy mit művel, hanem lehull róla a lepel és mindenki megtudja, hogy egy kis szörnyeteg.
- A humorérzéked sajnos még mindig nem javult.. - fintorodom el, de aztán rendezem a vonásaimat. A játék arról szól, hogy mindenki azt hiszi újra puszipajtások vagyunk. Pedig ha éreznék a feszültséget kettőnk között, biztos nem feltételeznék ezt rólunk. A fenyegetésen már meg sem lepődöm, szokásossá vált ez már a hónapok alatt, bár az hogy újra itt rontja a levegőt, még inkább bekorlátozza a mozgásteremet. Biztos vagyok benne, hogy minden apró félrelépésemről eb fog számolni Victornak, ha eddig még nem is tette meg, és szépen lassan megpróbálja ellenem fordítani. De addig élt ez a kis bestia..
- Ne felejts el, hogy átlátok rajtad.. - vágom a képébe mosolyogva. Tudom, hogy az igazat mondja és képes is rá, hogy elhintsen rólam bármit, amivel az én igazamat cáfolja.. Már csak az hiányzik nekem.. De komolyan. Nagyon a bögyömben van így is.. - Különben pedig Victor sem örülne, ha megtudná, hogy tönkre akarsz tenni engem.. Vajon mennyire lenne rád mérges? - vigyorodtam el. Ez az egyetlen ütőképes kártyám ellene, amit bevethetek. Bár.. van ugyan több is, de egyelőre nem akarom, hogy minden lapomat lássa. A végtelenségig húzni úgysem tudom..
Most a folyosón sétálva nem tűnik olyan rossz ötletnek, hogy beráncigáljam egy üres terembe és használjam rajta a képességemet. Ha nem kockáztatnám vele a lelki békémet, biztosan megtenném.
- Hihetetlen, hogy máris hiányzom.. - forgatom meg a szemeimet, alig néhány lépés távolságra tőle. Már csak azt remélem, hogy az első óránk nem lesz közös..

Notes: ♥♥♥
Back to top Go down
Aisha Emery Delaporte
Aisha Emery Delaporte
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 88
✤ Születésnap : 1296-08-19
✤ Regisztráció : 2014-02-20
: Folyosók  Tumblr_mxcs6fXNXf1rzxujso1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I don't work

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  EmptySat Apr 05, 2014 10:42 pm


Emery & Zina

Figyeltem őt és türelmesen vártam. Biztos voltam benne, hogy megfordult a fejében, hiszen nekem is megfordult, de tanultam a múltból és képes lennék eljátszani az ártatlan kislányt. Mindig is remek volt a színészi képességem és most se kellene csalódnia senkinek. Az élet zajlik és szép lassan le fog hullni mindenkiről a lepel, ha kell akkor én magam fogok csapdát állítani.
Mosolyogva néztem, majd suttogóra fogtam.- Vigyázz, mert valami ott maradt a fogaid között, még a végén valaki meglátja. - mondom neki gúnyolodva, majd tovább indulok. Idegesít és legszívesebben most kitépném a szívét, de nem tehetem meg. Nem vagyok önző, se ragadozó, de neki sikerül kihoznia az ördögi oldalamat és ez dühít. - Sok mindent képes vagyok elhitetni az emberekkel és jobban tennéd, ha vigyáznál magadra, mert a végén olyan oldalammal találod szembe magad, akit még te se ismert.- mondom neki ördögi mosollyal az arcomon, majd a hajammal kezdel el babrálni és Zina barátnőinek integetek, még mielőtt belépnék a suliba. Első számú színészkedés pipa. A tervem jól halad, hiszen mindenki azt hiszi, hogy jóban vagyok és stb. El fogom érni a célomat és tönkre fogom őt tenni.
Biztos vagy te ebben, hiszen ne felejtsd el, hogy kicsoda is volt az iskolai színház büszkesége. Remek színész vagyok még a képességeim nélkül is, bárkit bármiről megtudom győzni. - közelebb lépek és a kezem a torkára vándorol.- Ne felejtsd el, hogy nem mindig vesznek körül az pincsieid és azt is tudom, hogy hol vagy sebezhető. Volt egy éved és egyre trehányabb lettél. Túl sok nyomot hagytál magad után picinyem. - mondom neki önelégült mosollyal, majd elengedem őt és továb indulok a terem felé, mintha mi sem történt volna. - Nem jössz drága barátnőm?- fordulok vissza hozzá és közben egy megvető pillantást küldök felé.
•• ฝusic: - •• ฝords: - ••Note: ♥♥
©
Back to top Go down
Aisha Emery Delaporte
Aisha Emery Delaporte
I'm a dragon, I was born in fire.
✤ Posztok száma : 88
✤ Születésnap : 1296-08-19
✤ Regisztráció : 2014-02-20
: Folyosók  Tumblr_mxcs6fXNXf1rzxujso1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ढ़ I don't work

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Folyosók Folyosók  EmptySun Mar 09, 2014 1:11 pm

****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Folyosók Folyosók  Empty

Back to top Go down

Folyosók

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Középiskola-