Jasmine szobája

Whispers of the Night


 

Share

Jasmine szobája

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptyMon May 19, 2014 9:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jasmine & Sebastian
To my "lovely" Brother

Biztos voltam abban, hogy valamin töri a fejét, hiszen ismertem már annyira, hogy tudjam pontosan tudja milyen gyűrűről van szó. Nem akarok senkit se bajba keverni, talán ezért se adom jelét annak, hogy én is tudom. Próbálok higgadt maradni és félvállról venni a dolgokat. Abban is biztos vagyok, ha visszaadja nekem, akkor az már nem lesz ugyan olyan, mint ez. Soha se engedne ki a napra, mert akkor szabad lennék és ő ezt nem akarja. Lehet már nem a kripta fogja vagyok, de a házunk és a bátyám fogja vagyok így. Nem tehetem azt amit szeretnék és nem élhetek teljes életet, pedig már nagyon hiányzik ez az egész. Képes lennék-e szembeszállni vele? Talán igen, talán nem... Még magam sem tudom és talán ez rémiszt meg a legjobban.
Rendben, ahogy gondolod. Én nem sietek sehova se és tudok várni. - mondtam neki nyugodtan. Figyeltem őt és ennyire már ismertem, hogy tudjam biztosan megint valamilyen kegyetlen játék űz velem. Nem akartam belemenni ebbe a játékba, csak pihenni szerettem volna és látni ezt a csodálatos világot, amit részben már sikerült, hiszen nem mindig voltam a kriptában hála a gyűrűnek, de most ez se számít. Én egy ártatlan naiv lány vagyok, aki semmiről semmit se tud. Legalábbis ezt kell elhitetnem részen és akkor mondhatni minden rendben lesz, vagy valami olyasmi. Biztos voltam abban, hogy konkrét tervei vannak velem, hiszen különben nem engedett volna ki onnét és nem hozott volna ide. Nem voltam soha se egyszerű személy és talán most se lesz könnyű dolga, de egy biztos, soha se leszek szívtelen vagy kegyetlen. Emberi szeretnék maradni és amennyit tudok ez nem lehetetlen, egyszerűen csak gyakorlás kérdése, persze még ott van az is, hogy Seb vajon mit akar tőlem...
Kiengedsz, majd megfenyegetsz? - kérdeztem vissza komolyan és minden kedvesség, kíváncsiság eltűnt a hangomból. Soha se szerettem, ha valaki így beszél velem és ez most se fog megváltozni. Talán eljátszom azt neki, hogy félek tőle és uralhat engem, de közben minden apró gondolatommal azon leszek, hogy ártsak neki, ha okot ad rá és megszökjek innét. Végül összefontam a karomat magam előtt és úgy néztem rá. - Miért nem jó az, aki már kicsit ismer engem? - kérdeztem vissza burkoltan, hiszen ha edzeni kell, akkor szerintem az nagy előny, ha olyanra bízz, aki kicsit ismer is már engem. Nem olyannak tűnt a segítője, mint aki nem értene ezekhez a dolgokhoz. - Vagy miért nem tanítasz te? - néztem rá kíváncsian és közben neki dőltem a szekrénynek és onnét néztem őt.
◯ Zene: -
◯ Note: -
◯ Words: 514


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: Jasmine szobája Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySat May 17, 2014 6:22 pm


Sebastian & Jasmine


[You must be registered and logged in to see this image.]
Valószínűleg békén kellene hagynom a húgomat. De ha egyszer valami felkelti a figyelmem akkor nem tágítok. Ez a gyűrű nagyon jól tudom, hogy milyen varázslattal van ellátva és azt is tudom, hogy kinek köszönheti. Szóval a legjobb lesz, ha magamnál tartom. Eszem ágában nincs visszaadni neki. Lehet, hogy a húgom hülyének néz és próbálja játszani az ártatlant, de nem olyan könnyű átverni engem. Ha valaki keresztül lát az embereken és a színjátékon, akkor az én vagyok.
Majd lemásoltatom ezt a gyűrűt a tudta nélkül s visszaadom azt, aminek semmi köze nincsen ahhoz, hogy megvédje a naptól. Kíváncsi vagyok az arcára, mikor kimegy a napra és rájön, hogy ez a gyűrű már koránt sem védelmezi. Vagy egyszerűen csak meg kellene kérnem Savannah-t, hogy hatástalanítsa. Savannah.. Elég sok kellemes emlék fűzz hozzá. Imádom azt a nőt. Főleg azt imádom, ahogyan odáig van értem. Nem vagyok épelméjű, de azzal, hogy szeret megmutatkozik, hogy ő sem az. Azonban én egy percig sem bánom. Legalábbis addig nem míg úgy nem dönt, hogy hangosan is felvállalja. Mindketten tisztában vagyunk az érzéseivel, de ha kimondaná túlságosan is valóságos lenne. Nem vágyom arra, hogy szeressenek. Nincs ilyen szükségletem. Amire én vágyom azaz, hogy uralkodjak valaki felett. S ezt a nap minden egyes percében próbálom végrehajtani. Most éppen a húgom az áldozatom.
– Visszakapod. Megnyugodhatsz. Egy szép napon. Talán előbb jön el ez a nap talán később. Meglátom még. A hangulatomtól függ. – Nem tudom, hogy mikor lesz alkalmam találkozni Savannah-val, de ha sikerül akkor egyértelműen meg fogom kérni arra, hogy hatástalanítsa ezt az elcseszett gyűrűt. Senki nem ajándékozhatja meg a húgomat ezzel a kiváltsággal csak én. Erre pedig még nem méltó. Idővel talán az lesz, de most mást sem látok, mint egy kislányt. Én pedig egy erős, határozott és komoly nőt akarok magam mellé, aki azért tudja, hogy ki dönt mások sorsáról. Be kell törnöm, mint egy új cipőt. Nem lesz könnyű, de semmi sem az. Szeretem a kihívásokat és ez most pont tökéletes.
Édesanyánk ékszereit megőriztem, hiszen így láttam jónak. Ő volt az egyetlen, aki nem árult el minket. Félek a húgom édesapánkra ütött. S elárul, majd engem ahogyan egykoron apánk elárulta a családot. – Igazad van. Nem ismersz. Megváltoztam. De ezt el kell fogadnod. Más választásod nincsen. Még azt sem mondhatom, hogy elfuthatsz. Mert megtalállak és hidd el azt fogod akkor kívánni, hogy bár meghalhatnál. – Csak úgy, ahogy az a szerencsétlen is azt fogja kívánni, ha az utamba kerül. A felhatalmazásom nélkül adta a húgom kezébe ezt az ékszert.. Bűnhődni fog. – Ja, nem mellesleg igazán megtanulhatnád megvédeni magad. Majd keresek valakit, aki megtanít. Vadászokkal szemben esélyed sincsen. Ölj vagy téged ölnek meg. Ez a szabály, húgocskám. – Rákacsintottam, majd a hátsó zsebembe süllyesztettem a gyűrűt.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Back to top Go down
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptyMon May 12, 2014 6:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jasmine & Sebastian
To my "lovely" Brother

Minden embernek vannak titkai, főleg a testvére előtt. Én se tudtam teljesen megbízni benne, hiszen még is csak bezárt majdnem 200 évre, ami sehogyan se rövid idő, viszont valamennyire hálás voltam azért, hogy ha nem is ő, de valaki állandóan jött hozzám. Szükségem volt társaságra, persze először nem bíztam meg benne, majd végül szép lassan elkezdtem hinni neki, hogy ő nem akar bántani és bármire képes lenne azért, hogy kihozzon innét, de mind a ketten tudtuk, hogy ez másképpen nem lehet csakis akkor, ha Seb beleegyezik, vagy ő akarja azt. Fogalmam sincsen, hogy ő járt-e közben, vagy egyszerűen a bátyám gondolta meg magát már és ezért hozott ki, de most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy már nem volt számomra teljesen ismeretlen ez a világ. Sok mindent megtudtam már a vámpírságról és a mostani világról, de még mindig nem igazán ismertem ki magamat benne.
Tudom jól, hogy a bátyám szeret irányítani és a kezében tartani a dolgokat, de ez nem mindig olyan egyszerű. Bezárt engem hosszú időre, így érthető, ha nem nagyon szeretnék a közelében lenni, de másrészről meg mindig reménykedek abban, hogy egyszer visszakapom azt a személyt, akit gyerekként ismertem. Egy védelmező bátyusra mindig is szükség van, de olyanra akitől még én is félek néha, olyanra nem igazán. Nem tudom, hogy milyen lett az évek alatt, de állok elébe, hiszen ennyi év alatt én is megedződtem.
-Nem, ha megígéred, hogy visszaadod, hiszen ezt még édesanyánk adta nekem a halálos ágyán. - mondtam neki  őszintén, de legbelül tomboltam, hiszen nem akartam elveszteni ezt a dolgot, nem csak azért, mert az egyik szülőmre emlékeztetett, hanem pontosan azért, amiért ő el akarta venni, de jobbnak láttam nem ellenkezni és továbbra is megjátszani azt, hogy fogalmam sincsen semmiről se. Talán tényleg el kellett volna szöknöm, amikor még lehetőségem volt rá, de úgy éreztem, hogy a bátyám úgyis megtalálna és akár akkor képes lenne megölni is engem. - Rendben, remélem hamarosan megmutatod őket, hiszen gyönyörű ékszerei voltak édesanyánknak. - mondtam neki egy apró mosollyal az arcomon, majd a következő szavai hallatán le is hervadt. - Majd kiderül. - mondtam neki tetetett nyugalommal, hiszen egyáltalán nem tetszett ez a mosoly, ami az arcán volt. Ismertem már annyira, hogy tudjam semmi jó dolog nem sülhet ki ebből.
Eddig se hisztiztem és nem is hazudtam neked. - mondtam neki komolyan és közben végig a szemébe néztem. Nem értem, hogy miért ilyen velem, igen a bátyám, de nem az a személy akit egykor ismertem. Nyoma sincsen már annak a személynek, vajon mennyi borzalmas dolgot tehetett már az évek alatt?! - Talán félek, talán nem. Ezt majd én eldöntöm, hogy mit is érzek veled kapcsolatban, de egyenlőre fogalmam sincsen arról, hogy mivé váltál és milyen lettél, mert az biztos, hogy csöppnyi rész sincsen már benned abból amit egykor ismertem. - mondtam neki még mindig higgadtan és komolyan. Nem volt semmi gúny, semmi vicc és semmi bolondság a hangomban, egyszerűen csak szárazan mondtam, majd végül kikerülve őt sétáltam újra a polcomhoz és elkezdtem nézegetni a könyveket. Muszáj volt valamivel elterelnem a gondolataimat, mielőtt bármi ostoba dolgot mondanék vagy tennék.

◯ Zene: -
◯ Note: -
◯ Words: 514


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: Jasmine szobája Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySat May 10, 2014 5:14 pm


Sebastian & Jasmine


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem szeretem, ha valaki titkolózik a hátam mögött vagy éppenséggel valami olyasminek van a birtokában, amiről én nem tudok. Most pedig pontosan ez a helyzet állt fenn. A húgomnak a birtokába volt egy olyan ékszer, aminek nem szabadott volna. Árulásként ért és biztos voltam, hogy ezért még meg fogom büntetni. Őt vagy azt, akiben megbíztam. Bizalmat fektettem belé és elárult. Megszegte a szabályaimat. Megtiltottam neki, hogy bármiféle kapcsolatba lépjen a húgommal. Csak könyveket meg vért kellett volna neki vinnie utána pedig egyszerűen békén hagynia. Soha nem ellenőriztem ezeket a látogatásokat, mert bíztam benne. életemben talán először képes voltam igaz bizalmat fektetni valakibe és ez lett belőle.. Soha többet nem fogom elkövetni ezt a hibát még egyszer. Az már egyszer biztos. A bizalom a gyengéknek valók, akik egyedül nem képesek megoldani a dolgaikat. Nem is értem miért foglalkoztam ennyit a húgommal, ha képes volt ilyen könnyedén elárulni. Mert az, hogy nem mondta el ezt a gyűrűt árulásnak tekintem. Szükségem van valakire, akin levezethetem a dühömet és sajnálatos módon ez nem lehet a húgom. Még egyenlőre nem. Akkorát még nem hibázott, hogy megmutassam neki mire is vagyok képes, ha igazán dühös vagyok.
– Oké, hogyha tényleg csak erről van szó, hogy ez csak egy családi ereklye, akkor remélem nem bánod, ha megtartom. Édesanyánktól nekem is vannak fennmaradt dolgaim. Mondhatni az összes ruháját ékszerét megőriztem a mai napig. Válogass bátran, de egy percig se hidd azt, hogy fogom magam és ezt visszaadom neked. Mert nem fogom visszaadni. – A ragaszkodásából, már tudtam, hogy igazam volt. – Na, jó talán akkor visszaadom, ha már úgy gondolom, hogy kiérdemelted. Ez pedig nem tudom, hogy mikor fog eljönni. – Gonosz vigyor kúszott az arcomra. Ez a büntetésének az első fázisa. A többit pedig, majd később még kitalálom és eleinte finom leszek.. Ha pedig nem ért a szép szóból. Jöhet a kemény kéz.
– Igen.. Félned kellene tőlem. Ha van egy cseppnyi eszed félsz is. Képes voltam arra, hogy bezárjalak majdnem 200 évre. Szerinted mi mindenre vagyok még képes? Tényleg le akarsz tesztelni? Mert én a helyedben fülem, farkam behúznám és csak akkor szólalnék meg, ha megengedtem. A bátyád vagyok és szeretlek. De ne kérd tőlem azt, hogy elfogadjam a hazugságaidat és a hisztidet. A másodikra van okod az elsőre semmiképp. Szóval szeretném, ha fegyelmeznéd magad. Mert, ha nem teszed elég hamar halott leszel és az nem az én hibám lesz, mert nem én foglak megölni. -  Könnyedén egy vadász kezére játszhatja magát. Főleg, hogy Indiana az én fejemet akarja. Ki tudja.. Lehet, miközben rám vár unalmában eljátszadozik a húgommal. Ebbe mos jelen pillanatban bele sem akarok gondolni. Ha valaki kínozhatja a húgomat az én vagyok. S az ok egyszerű. Szófogadatlanság. Erre még bőven lesz példa a jövőben. Tudom, érzem.




↯ words: 448 ↯ music: - ↯ note:  .


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySun Apr 27, 2014 11:32 pm

Jasmine & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Figyeltem őt és éreztem, hogy valami nincsen rendben, de magam sem tudtam, hogy mi lehet a baj. Mit tehettem már most, hiszen még csak most szabadultam és egy rossz szót se mondtam. Óvatos volta, lelkes, mint amilyennek kell lennem, pedig sok dolgot tudtam már. Mosolyogva néztem a bátyámra, hiszen a sok szörnyűség ellenére is amit velem tett a testvérem és az egyetlen élő rokonom, így talán soha se tudnék neki teljesen hátat fordítani. Úgy érzem, hogy mellette a helyem, még akkor is, ha nem sok mindent tudok erről az egész vámpír dologról, de talán semmi rossz nem fog kisülni belőle. Olyat tett amire nem számítottam és esélyem se volt felkészülni rá. Egyszer csak ott termet mellettem és a gyűrű máris az ő kezében volt. Nem akartam bajt okozni, de talán mégis sikerült, de első sorban magára vethet, hiszen ő küldött mást maga helyett. Még erre is lusta volt, vagy csak egyszerűen nem tudott szembe nézni azzal, amit velem tett, a tulajdon húgával. Ha velem képes volt ilyet tennie, akkor másokkal vajon milyen szörnyűségekre képes. Jobb talán, ha bele se gondolok, hiszen a hideg is kiráz a gondolattól.
Nem fordultam meg, nem akartam ránézi, nem akartam látni az arcát, vagy a haragját. Mennyit kell még szenvednem miatta? Mennyi ideig kell még megtörnie? - Nem tudom, találtam még anno, mielőtt bezártál. Egy családi ereklye. Tudod mi az még igaz? - hirtelen ránézek, hiszen nem hazudok. Neki is ismernie kell a gyűrűt. - Kit akarsz még bántani? Hiszen édesanyánk több, mint 150 éve halott. Övé volt a gyűrű és most még azt is el akarod tőlem venni? Nem elég, hogy majdnem 200 évet elvettél az életemből? - fakadok ki, hiszen tényleg csak az egyetlen tárgyam maradt attól a személytől, aki mindig ápolt, ha beteg voltam, vagy ha rossz kedvem volt, akkor ő vidított fel. Nem veheti el tőlem. Persze, jól tudtam, hogy nem erre gondolt, hanem a napos dologra, nem kell tudnia arról, hogy én azt tudom. És végül is nem hazudtam, hiszen édesanyánk gyűrűjét tartotta a kezében. Az egyetlen dolgot ami még megmaradt tőle.  - Most félnem kellene tőled? 200 évre majdnem bezártál és még felém se néztél, mit vársz, hogy egyből megijedek tőled? - nézek rá kíváncsian. Talán óvatosabbnak kellene lennem, hiszen látszólag ő nyugodt, én annál kevésbé vagyok az, de nem csoda. Nem fogom bajba sodorni azt a személyt, aki valamit csinált azzal a gyűrűvel. Nem az én hibám, hanem az övé. Persze, az is kapóra jött, hogy nem egy vadonatúj dologról van szó, hanem egy régi családi ékszerről és így könnyebb volt kicsit terelnem a dolgot, de nem is hazudtam akkorát.
▷Music:-  ▷ Note: <3 ▷ Words: 434
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: Jasmine szobája Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySun Apr 27, 2014 3:38 pm


Sebastian & Jasmine


[You must be registered and logged in to see this image.]
Láttam, hogy szorongat valamit a kezében, de nem akartam megemlíteni. Nem, amíg nem akad lehetőségem arra, hogy megszerezzem tőle. Legyen az bármi. Nem szeretem, ha titkolóznak előttem. A fürdőben pedig még sem ronthattam rá. Bármennyire is akartam. Meg akarom tudni, hogy mi volt a kezében és lehető leghamarabb. Azonban vissza kell most fognom magam, mert nem egy játékszeremről van szó, hanem a saját húgomról. Vele valamivel könnyedebben kell bánnom még akkor is, ha ez az egész nehezemre esik. Nem tudom, hogy mi történt az idő alatt, mikor valaki mást küldtem magam helyett. Most már nagyon bánom, hogy nem szakítottam rá időt, viszont a történtekkel talán alá is írták a saját halálos ítéletüket. Én már az égvilágon semmin nem csodálkoznék. Az egyetlen dolog, amit jelenleg tehetek azaz, hogy megvárom, míg ki jön a fürdőből és kérdőre vonom. Nem kérdezem meg. Egyszerűen csak elveszem tőle azt, amit annyira őrizget. Nincs időm arra, hogy megvárjam, míg kitalál valami magyarázatot arra, ami a kezében volt. A tettek embere vagyok. Ezen még a húgom kedvéért sem fogok változtatni.
Mikor kijött a fürdőből csak halványan mosolyogtam rá. Vártam, hogy ő, mint az áldozatom önszántából közelítsen meg és essen bele a csapdámba. Olyan hirtelen mozdultam, hogy még fel sem foghatta igazán a mozdulatot, amikor én már a kezemben tartottam egy gyűrűt. Méghozzá nem is akármilyent. Ez a gyűrű megvédené a napfénytől. Kifújtam a levegőt és próbáltam megnyugodni, hiszen ha elborul az agyam.. Annak nagyon nem lesz jó vége. – Először is kezdjük azzal, hogy kitől szerezted ezt? Jobb lesz, ha kimondod. Nagyon jól tudom, hogy kitől van, de a te szádból akarom hallani. Kimondhatod ezt önszántadból is, de vannak eszközeim és, ha úgy döntesz, hogy mást választasz helyettem. Hát örömmel alkalmazom rajtad is, hogy megtanuld mit tehetsz és mit nem. – A hangom az egész idő alatt nyugodt volt. Pedig a felszín alatt szétvetett az ideg. Legszívesebben porrá romboltam volna a szobát. Azonban ezért bűnhődni fog. Mindkettő. Nincs kivétel. Húgom vagy sem. Meg kell tanulnia, hogy kinek tartozik elszámolással.



↯ words: 330 ↯ music: - ↯ note: <3


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySun Apr 20, 2014 9:37 pm

Jasmine & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Próbáltam nyugodt maradni és nem elárulni magamat, hogy milyen hatással is van rám az a személy. Nem tudom, hogy mi is zajlik éppen, de az biztos, hogy kedvelem őt. Figyeltem a szobát és fura tárgyakat benne. Szép lassan mindent megnéztem, megfogtam és próbáltam rájönni, hogy hogyan is kell használni őket, de lesz időm majd kitapasztalni. Most egy dolog fontos, hogy ne áruljam el magamat, se őt, illetve semmi olyat se tegyek, amivel magamra haragíthatom a bátyámat. Nem akarok újra ládába kerülni. A kezembe szorongatom azt az apró tárgyat, amit a testvérem bizalmasától, vagy megbízottjától kaptam. Azt mondta, hogy őrizem és vigyázzak rá, de a testvérem jelenlétében kerüljem a napot és eme tárgyat ne mutassam meg neki. Fogalmam sem volt arról, hogy miért mondta ezt, de bíztam benne és hittem neki.
Rendben. - mondom neki mosolyogva, majd egy apró puszit nyomok az arcára. Ezek után pedig elrohanok a fürdőbe. A kád szélére teszem le a kis tárgyat, majd megengedem a vizet. Ezek után pedig elkezdek dúdolni. Élvezem a forró víz minden egyes érintésé. Egy darabig még elidőzök és lecsukom a szememet. Nem akarok visszamenni, élvezni akarom az életet és felfedezni a várost, illetve az új világot.
Felöltözöm, majd a zsebembe csúsztatom apró tárgyat és vizes hajjal visszasétálok a szobámba. Megálltam egy pillanatig az ajtóban és figyeltem a testvéremet. Majdnem kétszáz év eltelt, de külsőre semmit se változott, belsőre meg fogalmam sincsen, de egyáltalán nem tetszett az, amit mondott mielőtt elmentem volna fürdőzni. Lassan sétálok oda hozzá, majd leülök az ágyszélére.- Miről szeretnél beszélni? - kérdezem tőle kíváncsian, hiszen fogalmam sincsen, hogy mit szeretne, vagy éppenséggel milyen baj lehet. Remélem nem bánta meg, hogy kihozott engem onnét. Már éppen itt volt az ideje. Nem tudok benne megbízni teljesen, hiszen arra se volt képes, hogy ő maga látogasson meg engem.  
▷Music:-  ▷ Note: Nem lett vmi jó :/ ▷ Words: 330
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: Jasmine szobája Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptyFri Apr 18, 2014 12:10 am

jasmine & sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt az egyetlen embert küldtem, hogy figyeljen a húgomra, akiben igazán megbíztam. Remélem, hogy nem volt egy hatalmas hiba megbízni benne. Hatalmas árulásnak tekinteném, ha kiderülne, hogy azon idő alatt, mikor a húgomnak vért vitt csapta neki a szelet. Megérdemli a húgom a boldogságot ezt teljes mértékben támogatom. De nem egy olyan embertől, akinek ennyire köze van hozzám. Nem mondanám, hogy ugyanannyira romlott, mint én. Csak közel áll a dolgokhoz. A nők számára is játékszerek csak úgy, mint nekem. Van, aki egy kicsit tovább fogja meg van, aki pedig még az ágyig sem jut el vele. De hát egy örökkévalóságon keresztül válogathat. Kétlem, hogy pont most szeretné megtalálni azt a bizonyos nagy Őt, ami minden nyálas romantikus regény végén kiköt a főszereplő mellett.
Mikor beszélni kezdett róla kicsit, mintha felcsillant volna a szeme. Na, nem! A húgom nem szerethet bele az egyetlen bizalmasomba. Nem és kész! Az egész kész vicc. Az lesz a legjobb, ha kettejüket olyan távol tartom egymástól, amennyire csak lehet, amíg csak lehet. Ha kiderült, hogy ez az egész csak egy téves riasztás a húgom csak azért beszél róla így, mert ott volt mellette, amikor én nem, akkor talán engedem, hogy később együtt töltsenek egy időt. Azonban addig.. Mindkét felet megfigyelem. Ez a legjobb megoldás a jelenlegi problémára.  
Te is hiányoztál nekem kishúgom. Menj csak. Én itt várlak. Miután végeztél szeretnék veled beszélgetni valamiről. – Nem hagyhatom, hogy célponttá váljon, amiatt, hogy rám vadásznak. Már pedig körülöttem mindenki könnyen felkerülhet Indiana listájára. A legjobb lesz, ha nem látnak túlságosan sokszor együtt. Vagyis igazából az lenne a legjobb, ha nem igazán tenné ki innen a lábát. Mindkettőnk érdekét szolgálja ez az egész. Még nem tudja megvédeni magát. Talán egy sima ember is képes lenne leteperni, hiszen nincs tisztában az erejének nagyságával. Jobb, ha kihagyjuk az egyenletből a profi fejvadásznak nem igazán látszódó hölgyeményt.

▷Music: - ▷ Note: béna bújik  ▷ Words: 304
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySun Apr 13, 2014 5:33 pm

Jasmine & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Körbenéztem a szobában, majd először megálltam a szoba közepén és körbefordultam, mint valami kislány. Szabad voltam, még ha nem is teljesen, de legalább nem a föld alatt kell majd élnem, Először a szerkényt, majd a többi dolgot vettem figyelemben, majd felfedeztem egy érdekes könyvet, az ujjamat végig húztam könyvön, majd elmosolyodtam. Biztos voltam, hogy ezt nem a bátyám rakta ide, hiszen ennyire még neki se lehet szerencséje. Annak a személynek kellett lennie, aki általában meglátogatott a kriptában és mesélt róla. Amint kiteszi a lábát a bátyám, egyből elkezdem olvasni.
Pillanatra megfordultam és rámosolyogtam. Ott feküdt az ágyamon és hirtelen a régi idők jutottak eszembe, amikor még gyerekek voltunk. Sokszor aludtunk együtt, hiszen féltem a viharban. Ő volt az aki mindig vigyázott rám és ott maradt, amíg el nem aludtam vagy el nem múlt a vihar. Mindig vigyáztunk egymásra. Néztem őt és próbáltam megfejteni, hogy mi változott. Vajon milyen ő? Mit kellene róla tudnom, meg erről az egész vámpírásgról. Majd újra a ruhásszekrényhez léptem és kivettem egy pólót és farmert.
Azért valamennyi fogalmam van. - mondtam neki mosolyogva és a ruhákkal együtt helyett foglaltam mellette. -Tudod volt egy személy, aki azért néha, amikor vért küldtél mondott dolgokat a világról. -mondtam neki óvatosan, hiszen nem akartam veszélybe sodorni senkit se. Nem történt semmi se és még azt se árultam el neki, hogy akkor is meglátogatott, amikor nem hozott semmit se. Akkor tuti, hogy botrány lenne és én arra egyáltalán nem vágyom. Reméltem, hogy az a bizonyos személy is itt lakik, hiszen találkozni szerettem volna vele is újra.
Nem. - mondtam határozottan, majd a hajába túrtam testvériesen. Hiányzott már nagyon nekem a bátyám és igenis még mindig szerettem annak ellenére is amit tett, hiszen a bátyám. Talán nem bíztam benne teljesen, de ez már más kérdés volt. - Hiányoztál... - mondtam neki suttogva és figyeltem őt. Régóta nem láttam már és ez volt az igazság.- De azt hiszem én veszek egy fürdőt, szeretnék tiszta lenni. - mondom neki sietve, majd felpattanok az ágyról.
▷Music:-  ▷ Note: <3 ▷ Words: 330
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: Jasmine szobája Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySun Apr 13, 2014 12:58 pm

jasmine & sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Tudom jól, hogy valószínűleg lesz ezer kérdése hozzám.. Válaszolni is fogok egytől-egyig mindre csak nem most. Valahogy nincs ahhoz kedvem, hogy minden kérdésére választ adjak. Először aludja ki magát egy rendes, kényelmes ágyban utána, majd beszélgetünk, ha még mindig annyira akar. Addigra talán még össze is tudja szedni a gondolatait. A szobáját úgy választottam ki, hogy az enyémmel legyen szomszédos így mindig tudjam, hogy mi is zajlik itt. Bár, ha a ház túlsó végében lett volna is hallottam volna, de így könnyebb. Még egy ember is hallaná, hogy mi zajlik itt, ha a fülét a falhoz passzírozza és csak az itt lévők beszélgetésére koncentrál.
Mikor a szobájába értünk én csak ledobtam magam az ágyra és hagytam, hogy mindent felfedezzen. Ha annyira akarja, majd felfedezheti a ház többi részét is. Ha kell én magam fogom neki megmutatni, de nem szívesen pazarolom ilyesmire az időmet, mikor valaki egyértelműen felkért egy fejvadászt, hogy öljön meg. Szóval ki kell derítenem, hogy kinek vagyok ennyire a bögyében. Aztán el kell tennem láb alól, majd pedig meggyőzni szerencsétlen vadász lányt, hogy nem lesz, aki kifizesse, úgyhogy hagyjon fel ezzel az egésszel, mert ha nem akkor kénytelen leszek őt is megölni.
Hogy mióta? Amióta erre vágyom. Nem kellett nagyon megszenvednem érte.. Elhiheted. – Néhány igézés-ide néhány pedig oda és, már meg is volt mindenem. Persze azért valami munkát is kellene vállalnom. Semmi megterhelőt. Leginkább csak papíron legyen meg, hogy boldoggá tehessem az una mens-t. Ha valakikkel nem akarok hajba kapni azok ők.  
Meglepődnél, hogy manapság a nők, miket nem képesek magukra aggatni. – Az önbecsülés legapróbb szikrája is kezd eltűnni. Nem értem, hogy most sokaknak a testük is a ruhát képviselik vagy egyszerűen csak megfeledkeznek a vásárláskor a méretükről és direkt olyan nadrágot választanak, amire később rálóg a hasuk.. – Azt hiszem elég időt töltöttél odabenn.. De ha vissza akarsz menni nem akadályozlak meg.. – Gondolom legkevésbé sem szeretne visszamenni.. Viszont az is lehet, hogy félreismertem a húgomat és igazából szeretett ott lenni. Lehet, hogy összemelegedtek az én kis barátommal? Nem. Semmiképp. Ez egyenlő lenne az árulással. Nem azért küldtem oda, hogy beleszeressen a húgomba. Nevetséges.

▷Music: - ▷ Note: <3 ▷ Words: 345
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySat Apr 12, 2014 7:52 pm

Jasmine & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Kérdezni akartam dolgokat és megtudni az új világról, hiszen 200 év alatt sok minden változhat a világban és az embereknél is. Tudni akartam mindent, hiszen még emberként is ilyen voltam. Mindig mindent tudni akartam és ezért bármire képes voltam, persze ne gondolj semmi rosszra se. Éppenséggel a tudásról beszélek és a tanulásról.  Szerettem mindig új dolgokat megtanulni és szerettem másoknak is segíteni. Szőke vagyok, de nem hülye. Mondhatni nagyon is okos vagyok, amihez még egy páratlan szépségű arc és test is párosul.
Kérdezni akartam és újra kérdezni, de úgy éreztem, hogy valami nem stimmel. Annyira fura volt a bátyám, hogy inkább nem mertem megszólalni, csak figyeltem az embereket és a város utcáit ahol elhaladtunk. Még csak most szabadultam ki és nem akarok visszakerülni oda. Bár néha volt társaságom és még akkor is volt, amikor valószínűleg a bátyám nem is sejtette. Megkért valakit, hogy hozzon vért, nos őt egyre gyakrabban láttam. Még akkor is jött, ha nem volt nála semmi se. Ő mesélt a világról, mutatott nekem képeket, de nem akartam őt se elárulni, illetve amúgy se tudott mindent elmondani, így annyira nem is kellett eljátszanom azt a személyt, aki csodálkozik a dolgokon.
Mióta telik nekünk erre? - néztem rá döbbenten, de nem sok időm volt, hiszen pár másodperc múlva már a házon belül voltam. Szerettem volna még megcsodálni azt és végig járni minden egyes szegletét, de erre most nem volt lehetőségem. Egyenesen a szobámba vitt. Nem volt rossz, bár egy-két dolgon szívesen változtatnék rajta. Lassan a szekrényhez sétáltam, majd kinyitottam.- Manapság már ilyeneket hordanak a nők is? - kérdeztem tőle egy apró mosollyal az arcomon. Pár pillanattal később ott teremtem mellette és én is az ágyra ugrottam, mint valami kislány. - De azt ne mond, hogy ezt mind egyedül csináltad. Ennyire már ismerlek. - mondtam neki mosolyogva, majd egy kicsit oldalra pillantottam és végül feltettem neki a kérdést, ami a megjelenése óta foglalkoztatott.- Miért most? Miért most engedtél ki engem? - kérdeztem tőle kíváncsian és kicsit talán félénken is, de tudni akartam...
▷Music:-  ▷ Note: -▷ Words: -
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sebastian Rayne
Sebastian Rayne
✤ Posztok száma : 38
✤ Születésnap : 1809-12-26
✤ Regisztráció : 2014-03-09
: Jasmine szobája Klaus_www.kepfeltoltes.hu_
✤ Foglalkozás & hobbi : Kapcsolatokat építek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptySat Apr 12, 2014 12:35 am

jasmine & sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Tisztában vagyok, hogy a húgom számára ez az egész mind teljesen új. De nem számít.. Majd hozzászokik és most, hogy tudja képes vagyok akár kétszáz évre elzárni a külvilágtól nem fog fellázadni ellenem. Remélem mondanom sem kell, hogy akkor a dupláját töltené odabenn. Nekem itt kinn csak úgy repül az idő, hiszen virágról-virágra szállok. Mindig találok valamit, amivel szórakoztathatnám magam. A húgom nem mondhatja el ugyanezt magáról. Néha beviszek neki egy pár könyvet, amit már rongyosra olvas, mire visszatérek egy újabb adaggal. De legalább olvasni nem felejtett el. Kétlem, hogy a sarokba hajította volna az egyetlen szórakozási lehetőségét. Bár ki tudja.. A nőkön nem lehet kiigazodni.
Úgy óvtam mindentől a hazafelé tartó utón, mintha attól féltem volna, hogy darabokra törik. De muszáj volt óvatosnak lennem, hiszen bármelyik pillanatban ránk támadhat valahonnan Indiana. Nem akarom, hogy a figyelmetlenségem áldozata legyen a saját húgom. Az én fejemet akarja valaki nem az övét. Azonban, hogy ezzel tisztában vagyok talán ezzel képes leszek meggyőzni a húgomat, hogy nélkülem az ég világon sehova ne csavarogjon el. Nem hiszem, hogy betartaná, de akkor is.. Legalább megpróbáltam. Aztán, ha balul sülne el a dolog.. Nem éreznénk bűntudatot, mert én figyelmeztettem.
Láttam, hogy nagy szemekkel néz fel a házra, mikor megérkezünk. Hát igen.. Most már eszem ágában nincs megelégedni az átlagossal. Annyi szoba van a házban, hogy jó ideig minden éjszaka másik ágyban aludhatnánk mind a ketten.. Két személynek hatalmas egy ház, de nem számít. Én szeretem azt, ha nagy tér vesz körül. Főleg, ha az enyém. Nem, mintha azt bánnám, ha egy szűk helyen kellene osztozkodnom egy gyönyörű nővel – aki feltehetően nem a húgom.
Igen, itt lakunk. – Mondtam féloldalas mosollyal az arcomon, majd behúztam őt a lakásba és egyenest a szobájába vezettem. – Remélem tetszeni fognak a ruhák, amiket beszereztem neked. – Böktem a fejemmel a szekrény felé, majd ledobtam magam az ágyra. Igazából nem is az én érdemem, de nem hiszem, hogy most számítana.
▷Music: - ▷ Note: <3 ▷ Words: 316
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Jasmine Rayne
Jasmine Rayne
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 18
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Jasmine szobája Tumblr_mhosiguHx51rfoeczo1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : ▷ I don't work.

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Jasmine szobája Jasmine szobája EmptyThu Apr 10, 2014 10:41 am

Jasmine & Sebastian
[You must be registered and logged in to see this image.]


Figyeltem őt és láttam rajta, hogy a gondolataiba merül. Egyszerűen kerestem benne a régi testvéremet, akit gyerekkoromból ismertem. Úgy érzem, hogy minél nagyobbak lettünk annál nagyobb lett a távolság is közöttünk. Most meg már azt se tudom, hogy ki ő, de valóban így lenne? Valóban ennyit változott volna, vagy csak egyszerűen régen én voltam vak, hogy észre vegyem azt, hogy miyen is valójában, vagy egyszerűen csak ő volt már remek színész már akkor? Túl sok kérdés volt bennem, de nem mertem feltenni. Féltem tőle, hiszen képes volt ide is bezárni hosszú időre, így ki tudja, hogy még mire képes. Szeretem őt, hiszen az egyetlen élő testvérem, de akkor is félek tőle, de ezt neki nem kell tudnia. Félek tőle és a világtól is, hiszen majdnem kétszáz éve nem ismerem azt, hogy milyen is az élet kint.
Óvatosan összeszedtem minden holmimat, nem volt sok dolog, de egy-két dolog a múltamra emkékeztett, majd megfogtam a naplómat is. Sokat rajzoltam és írtam is, más különben szerintem már réges-régen megörültem volna. Első lapon édesanyámat ábrázolta, mert ő mindennél többet jelentett számomra. Ő volt az aki miatt erős maradtam, illetve talpon maradtam.
Rendben, mehetünk. - mondtam neki kicsit félénken és elindultam kifelé. Lassú léptekkel mentem, mert féltem attól, hogy mi is fog engem kint várni. Teljesen ismeretlen volt számomra ez a világ. Lassan sétáltam, mert minden egyes újdonság teljesen magával ragadott. Szerettem volna kérdésekkel elhalmozni bátyámat, de nem mertem. Mert mi van, ha emiatt újra visszazárna oda.- Itt lakunk? - néztem a hatalmas házram, majd követtem őt. Fogalmam sem volt arról, hogy honnét telik ilyenre nekünk, mert régen soha se volt ilyen szép házunk. Nem voltunk szegények, de gazdagok se.
▷Music:- ▷ Note: -▷ Words: -
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Jasmine szobája Jasmine szobája Empty

Back to top Go down

Jasmine szobája

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Ian szobája
» Bo szobája
» Kol szobája & fürdője
» Ambrosia szobája
» Chris szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Villák, kúriák :: Rayne ház-