Balthazar Restaurant

Whispers of the Night


 

Share

Balthazar Restaurant

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
William Glouster
William Glouster
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 122
✤ Regisztráció : 2014-04-09
: Balthazar Restaurant Tumblr_n3f8o26r0S1r5gu5zo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptySat Apr 19, 2014 9:30 pm

Indiana & William
Cruel intentions.

Sós könny illata furakszik kéretlenül az orromba. Indianara nézek egy pillanatra, de elfordul. Elmegy a démon és megszűnik a nyomás amit én okoztam. Hallgatom a kérdéseit és elgondolkozva nézem őt.
- Nem. – a csontjai kifejezetten úgy tetszenek, ha benne vannak. Gyakorlatias vagyok. Kérdezett, hát válaszoltam, akkor is, ha nem várt választ.
Felcsattan. Kiborul. Nem sokan borulnak ki nekem. Pláne nem így. Talán gyorsan haladtam vele. Lassabban kellett volna? A vége ugyanaz lett volna. Nem véletlen esett rá a választásom és most összetörni látszik.
- Tisztában vagyok azzal, hogy ember vagy és van lelked. – nekem azonban nincs. Nem tudom, hogy min megy keresztül. Még akkor sem, ha hagyom, hogy az érzési átmenjenek rajtam.
Azt mondja megöli. Rendben. Bólintok.
- Haza akarsz menni? – a kérdés egyszerű és praktikus. Ha akarnám se tudnám megvigasztalni. Nem vagyok rá képes, mert az együttérzés hiányzik belőlem. Még mindig egy kics*szett démon vagyok.
Megint bólintok, mikor elmondja, hogy már érti miről is szól a kettőnk szövetség. Tudom, hogy nem ő kérte. Hogy ennek az áldozata, de a velem való kapcsolat ilyen. Nekem áldozataim vannak.
Kegyetlen játékot űzök ezzel a nővel. Nem csak azért, mert élvezem, hanem azért, mert még a kifakadása ellenére is biztos vagyok abban, hogy túl fogja élni. Hogy keresztül megy rajta és erősebb lesz, mint előtte volt. És nekem pontosan így kell. Ha nem ez a nő kellene, akkor nem őt választottam volna. És bár ő most még talán csak a hátrányait látja ennek a kapcsolatnak, vannak előnyei is. Rá nézve. Elég sok, ami azt illeti.
- Hazaviszlek. És ha akarod, utána békén hagylak. Egyelőre. – nem szívjóságból és nagyon remélem, hogy a szavaimat nem is veszi annak. Egyszerűen nem akarom, hogy baja essen, mert épen kell nekem és nem összetörve. Illetve nem jobban összetörve, mint ahogyan én bánok vele. Megmondtam, hogy vigyázni fogok rá. Akkor is, ha nem akarja, ha nem kérte. És nem azért fogom magára hagyni, ha ez a vágya, mert megértem, hogy mit él át. Nem értem és nem is akarom érteni. De Indiana kell nekem. És ha nem vagyok tekintettel az érzéseire, akkor lehet olyan vége is ennek a kapcsolatnak, ami számomra nem kívánatos. Én pedig nem vagyok a magam ellensége.
Kikérem a számlát, plusz két üveggel a legjobb whiskyjükből, ami csak kapható itt. Rendezem a vacsorát, megkapom a két üveg italt és felállok, hogy kimenjük a Lexushoz.
Ha Indiana nem ellenkezett mindenáron, akkor megvárom, míg beül az autóba és én is így teszek. Hazaviszem, ezt ígértem. Még a lakásába is felmegyek vele és a pultra teszem a két üveg aranyló alkoholt. Poharakba töltök belőlük. Az egyiket az ő kezébe adom.
- Idd ezt meg. – úgy tűnik ráfér. A másikat én iszom meg. Leteszem a poharat és mögé lépek. Haját félresöpröm és kikapcsolom a ruha nyakát, de tovább nem megyek.
- Elmenjek? – ha akarja, egyedül hagyom. Ebben most ő dönt. Nem akarom vigasztalni, nem tudom vigasztalni. Arra én teljességgel képtelen vagyok.
▷Music: ide, ide ▷ Note: igyekeztem feltételesben írni, ha nem engeded, hogy hazavigyelek, akkor a reag vége nyugodtan semmisnek vehető ▷ Words
©

Back to top Go down
Indiana Hardy
Indiana Hardy
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 68
✤ Regisztráció : 2014-02-24
: Balthazar Restaurant Tumblr_inline_n3sgt4DSzG1rsud01
✤ Foglalkozás & hobbi : ♔ Secret

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptySat Apr 19, 2014 8:25 pm





Will & Indiana

- Idióta kurva...  - nyögök fel a nőre pillantva mert már megint rajtam csattan a démon dühe és kezdem baromira nem élvezni. Ez nem egy felcsapó, perzselő láng ami magához édesgeti az embert. Ez harag, ez kín. Ez forró, vulkáni láva ami felégeti ami az útjába kerül. Sötét lángjai megragadják lelkemet, megragadják azt, ami a démonnőnek nincs. Úgy érzem, olyan büntetést viselek el újra, melyre nem szolgáltam rá. A forró lángok hirtelen válnak jégcsapokká mik bőröm alá fúródva okoznak még nagyobb kínt. Lehet akármilyen sötét a lelkem, a csontvelőig hatoló energiával nem bír halandó testem. Ahhoz túl törékeny, túl emberi de úgy tűnik, ez a démont nem zavarja. Elvonom tőle tekintetem, egy könnycsepp gördül ki szememből. Eddig nem tudtam, milyen érzés amikor a hideg kezdi el égetni az embert, most már tudom és egyáltalán nem tetszik. Mindezt pedig ez miatt a hülye kurva miatt kell elszenvednem, aki látszólag megijed William erejétől de közel sem viseli olyan vészesen, mint én, ami láthatólag elégedettséggel tölti el. Elküldeném melegebb éghajlatra de egyelőre arra koncentrálok, hogy egyben tartsam magam. Rohadtul fáj de egy hang sem jön ki a torkomon. Aztán a nő végre feláll és viszi magával a haragot is mi már csontjaimba rágta magát. Reszkető kezekkel nyúlok a bor után. - Honnan kellett volna tudnom? Láttam egy lehetőséget, amibe beavattalak. A csontjaimat nem akarod kiszaggatni érte, desszertnek? - kérdem de hangom közel sem olyan dacos, mint óráknak tűnő percekkel ezelőtt. Folytatja, újra emlékeztet rá, hogy most már a tulajdona vagyok. Nem bírom tovább. Ahogy legurul az utolsó korty bor is, felcsattanok. - Kértem bármit is? - kérdem újra éledő hévvel de a fájdalom még úgy lüktet bennem, hogy a harag nem tud felülkerekedni rajta. - Felfogtam William. A tied vagyok. De rohadtul ne tegyél úgy, mintha én kértem volna ezt a szart, mintha bármi is kellett volna tőled, azóta, hogy magamon viselem a kibaszott jeledet, ami neked kurva kényelmes de nekem életem végégig magamon kell viselnem. Ember vagyok ha nem túl volna fel. Egy kibaszott ember, egy elcseszett lélekkel de lélekkel. Szóval  mi lenne ha felfognád, hogy annak, akinek érzései vannak, meg is kell birkózni velük és nem várnád el, hogy az egész eddigi életemet, amit rohadtul egyedül szenvedtem végig, hirtelenjében feladjam és melegen bólogatva nyugtázzam a tényt, hogy tartozom valakihez. - Feltörnek belőlem a szavak, a szavak, amiket csak ő bír felszínre hozni. Amiket mintha ereje tépet volna ki rejtekükből. Sosem voltam egy hisztis picsa és most sem érzem magam annak. Nem, ez annál sokkal rosszabb. Olyan, mintha a főfogás a lelkem lenne; mintha kiterítette volna a libapástétom és a véres steak mellé köretnek. Gyengének érzem magam, kiszámíthatónak, elesettnek és nem érti meg, hogy nekem ez milyen pokol... vagy csak nem érdekli, szórakoztatja, nem tudom. Megalázottan érzem magam. El akarok menni, nem akarok itt ülni és mosolyogva falatozni. Hozzá sem érek az ételhez. - Megölöm. Végeztünk? - nem vagyok megsértve, még csak dühös sem vagyok. Gyenge vagyok. Magam vagyok. Ami eddig kettőnk között feszült, úgy érzem elszakadt. El akarok tűnni mert nem akarom, hogy azt higgye, megértésre van szükségem. Nincs szükségem arra, hogy megvigasztaljon, hogy átöleljen, nem kellenek nekem ilyen szarságok. Egy üveg pia kell és felejtés. Egyedül. - Nem vagyok ostoba. Értem. A tied vagyok. Felfogtam, mit jelent. - ismerem el újra és ezúttal a tekintetébe mélyedek. Ma már másodjára vallom meg magamnak is és ennél többet nem tehetek, nem vagyok rá képes. Ha az volt a célja, hogy megtörjön, akkor bizonyára baromi elégedett magával. Én viszont szeretnék már túl lenni a vacsorán, taxit fogni és kivenni egy szobát, egy üres, mocskos motelben, ahol nem kérdeznek s nem ítélnek. A fonat után nyúlok és kibontom, hagyva, hogy tincseim eltereljék a figyelmet a démoni ómenről hátamon. Ma nem bírnék elviselni még valakit, aki a testemre vágyik.


words: 624 ▲ music: The Rains of Castamere
©

Back to top Go down
William Glouster
William Glouster
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 122
✤ Regisztráció : 2014-04-09
: Balthazar Restaurant Tumblr_n3f8o26r0S1r5gu5zo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptySat Apr 19, 2014 7:32 pm

Indiana & William
Cruel intentions.

Gonosz vigyorba torzulnak ajkaim. Amolyan mondj olyat, amit még nem tudok arckifejezést veszek fel. Rohadék vagyok. Tény. És mocsok is és egoista és önző és szemét, kegyetlen, p*cs. Egyik sem új. Nem is akarok másmilyen lenni. Ő pedig ezt nagyon jól tudja. Ha mást nem is, akkor ennyit ismernie kell belőlem. Démon vagyok és nem leszek sohasem más. Ez van.
- Ha nem lennék tisztában a képességeiddel, most nem ülnél itt azon a formás se*geden velem szemben. – tisztában vagyok azzal, hogy mit tud. Első kézből ráadásul, ha visszaemlékszem megismerkedésünk napjára.
Hogy miről mennyit tudok, nem tartozik rá. Nem vagyok mindentudó és nem is vágyom arra, hogy az legyek. Mindazonáltal érdeklődve hallgatom, hogy mit is fog nekem mondani, hiszen nyilvánvalóan célja van annak, hogy így felvezet… valamit.
A boromba kortyolok, amíg hallgatom. Válaszolnék neki, azonban feláll és kimegy a mosdóba. Aprót bólintok, majd visszatérünk még erre, ah visszajött.
A vadász el van foglalva a családjával, én pedig kellően takarásban vagyok ahhoz, hogy ne legyek feltűnő. Nem is ez a célom ma este.
Beletelik pár percbe, mire Indiana visszajön. Haragos az arca, de lassan megszokom, hogy az. Összeszűkülő tekintettel hallgatom őt. Nem tetszik amit mond és az sem, ahogyan mondja.
- Nincsenek barátaim. Nem hiszek a barátságban. – szárazon jegyzem meg. Az, hogy fenyegetőzik, figyelmen kívül hagyom. Lassan megszokom már, hogy velem kapcsolatban elhangzanak ilyen és ehhez hasonló szavak. És lám, még mindig itt vagyok, épen és egyben, sikeresen megtartva a területemet és mindent azon, ami az enyém.
Én is előre hajolok. Ujjaimat összekulcsolom és az asztalra teszem mindkét karom.
- Valamit nem értesz Indiana. – hangom vészjósló és szinte tapintható benne valami egészen hátborzongató. Azonban mielőtt elmagyarázhatnám neki, hogy mi is az, egy szőke démon foglal helyet az asztalnál. Nem kell ránéznem ahhoz, hogy tudjam kicsoda.
- Nem emlékszem, hogy engedélyeztem volna, leülj. Takarodj! – az asztalnál ülőket teljesen megfürdetem abban, ami vagyok. Mindabban a sötét energiatengerben, ami belőlem árad szét és súlyos, jeges csápokként szorul rá a két női testre. A démonnő fiatalabb, mint én és mint ilyen, gyengébb is. K*rvára leszarom, hogy ő is démon. Ha élni akar, akkor k*baszott gyorsan eltakarodik innen. Már értem, hogy Indiana mire célzott, amikor visszajött a mellékhelyiségről.
- Még valami. – még mindig nem nézek a szőkére. Indiana szemeit figyelem. - Ha a megjelölés ellenére inzultáljátok őt, engem inzultáltok. Annak pedig nem titok mi a vége. – nem fogok üres fenyegetőzésekbe. Van némi hírem, elvégre egy évtizede élek ebben a városban. És soha nem kegyelmezek. Ha eldurran az agyam, akkor eldurrant. Nem mondom még egyszer, hogy húzzon innen a p*csába. Ha ennek ellenére sem teszi meg, akkor neki itt ért vége pályafutása.
Amint megint csak ketten leszünk, folytatom, amit már elkezdtem korábban és amit durván szakítottak félbe.
- Én nem adok hatalmat. Nem adok hadsereget. Nem vágyok nagyobb uralomra, mint amim van. Nem kérlek arra, hogy tegyél meg valamit nekem. – nem óhajtom hosszan magyarázni a dolgot, de az elmúlt tíz év alatt nem azért halmoztam fel „csak” annyi mindent, amim van, mert nem vagyok képes többre. Ennek egészen más oka van.
- Nem vállalok nagyobb felelősséget annál, mint amennyit akarok. Nem óhajtok nagyobb területet, nem óhajtok háborúba kezdeni a vadászokkal. Nem hajt semmi efféle cél. A magam szemétdombja bőven elég. Kielégít minden szempontból és nem akarok többet. – a bár, a mocskos üzelmeim és üzleteim bőségesen elegendőek. A magam territóriuma elegendő és kész. Ha majd nagyobbat akarok, akkor nagyobb lesz. De csak azért, mert én azt akarom, hogy nagyobb legyen.
- Hatalmat akarsz? Szerezd meg magadnak! Démonokat vagy más teremtményeket akarsz irányítani? Mutasd meg nekik, hogy nagyobb f*szú vagy, mint ők. Természetesen nem szó szerint értem. Bármi, ami anyagi jellegű, pénz, lakás, autó, ruhák, fegyverek stb. megkapod, ha kéred. De nem tolok semmi mást a se*ged alá. – megjelenik a pincér mindkettőnk rendelésével. Hátradőlök és az étel odakerül mindkettőnk elé.
- Nem ölöd meg? Megteszem én. Mondhatsz nemet nekem, de utána viseled a következményét. Mert ha azt hitted, hogy a bőrödbe égett jel csak annyit jelent, hogy támogatlak, vigyázok rád és érzem az istenverte érzéseidet, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak. És ha megint azzal jössz, hogy nem vagy a kutyám… Egyszer sem kezeltelek annak. Mi lenne, ha túl lépnénk ezen végre és tiszta lenne, hogy miről szól az, az enyém vagy?! – nem bánok vele úgy, mint egy használati tárggyal. Ennek ellenére a magaménak tekintem. És van különbség aközött, ahogyan én viseltetek vele szemben és aközött, mintha a rabszolgámnak tekinteném.
▷Music: ide, ide ▷ Note: ide, ide ▷ Words
©

Back to top Go down
Indiana Hardy
Indiana Hardy
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 68
✤ Regisztráció : 2014-02-24
: Balthazar Restaurant Tumblr_inline_n3sgt4DSzG1rsud01
✤ Foglalkozás & hobbi : ♔ Secret

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptySat Apr 19, 2014 12:02 pm





Will & Indiana

Sötét csápjai belém marnak, testembe bújnak és perzselni kezdenek. Mintha pillanatok alatt öntene el a láz. Levegő után kapok. Tekintetem lehunyom, ujjaim az asztal széleit szorítják. - Rohadék. - sziszegem dühösen de nem fűzök hozzá több kommentárt. Ismerem a saját határaimat és bár legszívesebben elküldeném a fenébe, úgy érzem, mára eleget kaptam már haragjából.
Megérkezik a vadász és családja. Szemrebbenés nélkül figyelem, ahogy helyet foglalnak, holott már jól tudom, ki az a férfi, aki rálőtt Williamre. - Piszok mázlista vagy, hogy én ülök itt veled, remélem tudod... - elégedett, lusta mosolyt öltök. - Nem tudsz túl sokat a vadászokról... - dőlök hátra kényelmesen és ravasz fény csillan meg tekintetemben. Élvezettel kortyolok a borba, ami lefogadom, legalább olyan drága, mint a lakbér, amit fizetek. - Az ott Gerard Chevalier. - helyezem vissza a poharat az asztalra és táskámban kezdek kutatni. Előveszek egy tollat és egy lapot. Sakktáblát rajzolok fel, bejelölöm rajta a bábukat és bekarikázom rajta királyt. A férfi elé tolom. - A vadászok testvérisége szervezetten működik. A területeket szétosztják. Minden területnek van egy felügyelője... ha úgy tetszik, ő a seriff. A seriff dolga, hogy felügyelje a területen kötött szövetségeket, kézben tartsa a vadászokat, leszervezze a vadászatokat. Gerard, a helyi seriff. - ragadom magamhoz a bort, hogy kiigyam annak tartalmát és hagyom, had töltsön nekem a hozzánk lépő pincér. Amikor távozik, elmosolyodom. - Ha a seriff meghal, értelemszerűen új ember kerül a helyére. Nincs öröklődés, a terület őrzője jelöli ki utódját. Persze, megtörhetnéd az elméjét, pontosabban szólva, megpróbálhatod de el fogsz bukni. Az ő elméjüket egy boszorkány ereje védi. Ha megtalálod és megtöröd a boszorkányt, onnantól kezdve azt ültethetsz Gerard helyébe, akit csak akarsz. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy ez milyen előnyökkel járna számodra. - a papírt összegyűröm és táskámba dobom. Aprót kortyolok, ezúttal a vízből és megköszörülve torkomat, emelkedem meg. - Kimegyek a mosdóba. - előzöm meg kérdését és elfordulva tőle hagyom magára.
Tükörképemet figyelem. Kissé oldalra fordulok, ujjaim a jelre simulnak. Nehéz volt elfogadnom amit velem tett és még nehezebb elismernem, hogy az övé vagyok. Ki akarom bontani tincseim, le akarom szaggatni magamról a ruhát. Hirtelen mar belém a sötétség és az első gondolatom, hogy William türelmetlensége csap le rám. Aztán belép a nő és én azonnal tudom, hogy az ő ereje birizgálta lelkemet. - Ó, micsoda gyönyörű ajándék... - lép mögém, ujjai a jelre simulnak és én azonnal fordulok is szembe vele. Ereje nem kímél, azonnal a mosdókagylók felé taszít. Állam alá nyúl, kikényszeríti pillantásomat. Legszívesebben azonnal szájba vágnám de ha megteszem, akkor William hatalmát kérdőjelezem meg, ennyit én is tudok. - Lehet, kölcsönkérlek majd... igazán szép darab vagy. Kedvemre való. - suttogja és ragadozó vigyorral a képén nyúl ajkam után. Félrelököm a kezét. Nem kapom el a tekintetem. Nem engedelmeskedem senkinek, pláne nem egy vadidegen démon szajhának, hogy akaratom ellenére érjen hozzám újra. - Sok sikert édes. - vigyorgok képébe és kiviharozva a mosdóból, dühtől szikrázó szemekkel foglalok ismét helyet. - Ha még egy barátod meglátogat, teszek róla, hogy ne legyen több. - A bor után nyúlok. Nem érdekel miért jöttünk, nem érdekel, hogy hamar elázhatok ha így folytatom. Bőven elég egy démon aki folyamatosan uralni akar. - Hatalmat akarok. - hajolok előre hirtelen. - Adj nekem egy hadsereget – görbítem be ujjaim, hogy idézőjelet formáljak, hiszen sereg alatt, 4-5 erős, megbízható démonra gondolok – és én szemrebbenés nélkül ölöm le a vadászodat. - mondom és a mosdóból végre kilépő nőre pillantok, aki egyenesen felénk tart. Felsóhajtva forgatom meg szemeimet. Már le is ül mellénk. - William, milyen rég láttalak! - sóhajt a nő színpadiasan és én legszívesebben belemarnék szőke tincseibe, hogy addig verjem a képét, még meg nem döglik. Pont az ilyen ribancok miatt akarok hatalmat.


words: 610 ▲ music: everything has turned to black ©

Back to top Go down
William Glouster
William Glouster
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 122
✤ Regisztráció : 2014-04-09
: Balthazar Restaurant Tumblr_n3f8o26r0S1r5gu5zo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptyFri Apr 18, 2014 11:54 pm

Indiana & William
cruel intentions.

Szórakozik velem. Nem csak a szemem sarkából látom, hogy mit csinál, de orromban érzem az édeskés, semmivel sem összetéveszthető illatot, amit öle áraszt egyre intenzívebben.
- Élvezed? – mordulok fel. Visszakapja ezt ma még. De még mennyire, hogy vissza…
A ruha pont eléri a kívánt hatást. Igazából több oka is van annak, hogy ezt választottam neki és biztos vagyok abban, hogy még mindig furdalja az oldalát a miért. Nem hiszem, hogy mindbe beavatom, van amire szerintem magától is rájön majd, elvégre okos lány.
Alaposan megnézem a csípőjét és a fenekét, amit olyan gondosan ringat ide-oda. Nem én vagyok az egyetlen az étteremben, aki ezt teszi. Elégedett mosolyra húzódik a szám. Én is szívesen mutogatom azt, ami annyira szép, mint Indiana. A gondolat pedig mellé, hogy még az enyém is…
Leülve beavatom még néhány részletbe. Válaszára azonban megvillannak szemeim.
- Azt hittem ezt már tisztáztuk. Megmondtam Indiana, bármit kérsz, megkapod. – pénz kell neki? Mennyi és mikorra? Ennyi csupán a kérdésem és nem több. Most már én is dühös vagyok őrá. Kellően ahhoz, hogy hagyjam, hadd borzolja végig bensőjét az, amit érzek. Ó, hogy eddig még nem mutattam meg neki, képes vagyok arra, hogy ráöntsem saját bensőm legförtelmesebb, pulzáló és intenzív érzéseit?! Akkor erre most itt a példa és a lehetőség. Ez nem olyan, mint mikor ráengedem sötétségem energiáit. Ez más. Az bensőm, a tudatom, a vérem, a sejtjeim, mind fortyogva, zubogva érzékelik minden egyes nyomorult érzésemet, amire képes vagyok. A paletta nem túl széles, nem vagyok képes sokféle érzésre lélek nélkül. A legtöbb olyan, aminek pusztító, perzselő ereje van.
Nem szeretem magam ismételgetni, nem vagyok papagáj, sem semmilyen más egyéb madár vagy lény. Démon vagyok, aki magához láncolta a vele szemben ülő nőt, ha tetszik ez neki, ha nem.
Leadom a rendelést, ami nem más, mint blue rare chateaubriand. Gondolataimba süppedve várom meg, amíg a hölgy is leadja rendelését. A megalázott pincér elvonul. Belekortyolok a borba.
- Kétlem, hogy beengedtek volna farmerben és az ingemben. – vonok vállat egyszerűen és leteszem a poharat. Az már persze egy egészen más dolog, hogy egyrészt látszik a rajta lévő jel és nem csak halandó emberek vannak az étteremben. Igen, mutogatom, amim van, jelen pillanatban Indianat. A másik pedig… nos elég könnyű észrevétlennek maradni a közelében, amíg ez a ruha van rajta. Bármibe lefogadom, hogy rá ma este mindenki – még a nők is – emlékezni fog. De arra, hogy ki sétált be vele? Nos, az már egy egészen más kérdés.
- Jól áll rajtad. – vonok vállat ismét. Nem szórok bókokat általában, nem az a fajta vagyok. De tényleg jól néz ki, főleg, hogy pont azt mutatja meg ez a ruha, amit láttatni kívántam vele. De mostanra kezdem unni a gönc körüli témát. Ennyire azért nem köt le a dolog.
- És meg is érkezett. – a fickó, akire vártam itt van. Kis családja bűvkörében. Asszony, két gyerek, alig többek tízéves formánál. Ha a fickó meghal, kevesebb gondom lesz. Marad utána egy özvegy és két árva. Leszarom. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy Indianat érdekli-e, hogy mi marad a fickó után, ha megöli.
Tudni akarom, hogy mennyi emberség és együttérzés van ebben a nőben. Hogy vajon mennyi lelke van még, mennyire engedni a lelkiismerete, hogy megtegye, amit akarok. Lehet, hogy ez semmit nem jelent majd neki és ebben reménykedem én is. Ha viszont igen… arra majd akkor visszatérünk, ha ez az eset áll fent.
▷Music: ide, ide ▷ Note: ide, ide ▷ Words
©

Back to top Go down
Indiana Hardy
Indiana Hardy
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 68
✤ Regisztráció : 2014-02-24
: Balthazar Restaurant Tumblr_inline_n3sgt4DSzG1rsud01
✤ Foglalkozás & hobbi : ♔ Secret

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptyFri Apr 18, 2014 10:21 pm





Will & Indiana

Ujjaim lassan, ráérősen köröznek. Lusta mosolyra húzom ajkaim, még fejem hátravetem. Nem figyelem a férfit, hagyom had burkolózzon a csendbe, melyet annyira szeret. Ujjaim játékos táncba kezdenek, egyre feljebb haladva még végül eltűnnek a szoknya rejtekében. Nem érintem a csipkés anyagot de teszek róla, hogy William lássa. Cirógatom, becézem combjaim s mikor az autó lefékez, ajkamba harapva igazgatom meg az anyagot magamon. Hagyom, had nyisson ajtót de ügyelek rá, hogy ne érintsen s én se őt. Lépteim, dühöm ellenére, könnyedek. Csípőm szinte táncol és piszkos vigyorral ajkamon élvezem ki, ahogy minden szem rám szegeződik, noha senki nem feszít, olyan rohadtul kihívó cuccban, mint én. Alig, hogy helyet foglalunk, magamon érzem az emberek pillantását. A jel, mi lapockámon virít, úgy vonzza a tekintetüket, mint amennyire engem vonz William lénye, vére, sötétsége. Megértem őket; nem tűnik hétköznapi tetoválásnak.
Belekortyolok a borba. Elgondolkozom az autóban hallottakon. Tekintetem körbeszalad az éttermen. Némi ismerős arc; itt s ott egy informátor, egy szerető, egy díler. Ajkaim mosolyra húzom. A nagy alma, mégsem olyan hatalmas. Egy fiatal fiún akad meg a tekintetem. Ismertem az apját de a családot nem.Vadász volt, a jobbik fajtából. Nem a keresztény, hitbuzgó idióta, aki nem hitt másnak csak a vadászok testvériségének. Marcus a barátom volt. Ő nevelt harcossá.
A vadászok társadalma kilökött magából. Nem csak azt vetik meg amit csinálok de azt is aki vagyok. Álszent szajhák, akik titokban bűnben fürdenek, gyónást színlelve térdelnek le örömmel, miközben a rózsafüzér gyöngyeit morzsolják. A férfiak sem jobbak; éjszakai pillangókra vadásznak, az ő ajkaikat falják. Vámpírnőkkel hálnak, vérüket kínálják, majd életüket veszik. Egyik sem jobb, mint én de mikor rám pillantanak, ítélkezve csóválják meg fejüket. Bűnös vagyok, oly sok dologban vagyok mocskos de én sosem szégyelltem. Sosem hajtottam meg a fejemet előttük ezért számukra én az ördög szajhája vagyok és lássuk be, valahol igazuk van. Imádok az éjszakai démonokkal egy ágyba keveredni. Imádom, ahogy a vér az én ajkaimon landol, ahogy testem megfeszül a vágytól... ahogy vadászat közben adrenalin zubog fel bennem. A nyugalmat, amit akkor érzek, amikor  a nyíl célba talált és halált hoz.
Figyelem minden mozdulatát, rezdülését. Előre hajol, vicsorra húzódnak ajkai. Testem megfeszül, ahogy ereje körén telepszik. Előre hajolok, farkasszemet nézek vele. - Ha megfizetsz, nem probléma. - még mindig dühös vagyok rá. Még mindig nem kaptam választ arra, minek kell ebben a göncben feszítenem. Újra és újra megérintem nyakamat, mi az ékszer fogságában pihen. Egyre jobban feszélyez, úgy érzem, nyílt hirdetője rabságomnak, hogy a jel, semmi ehhez képest. Szét akarom szaggatni ezt a ruhát és nem azért mert sokat mutat, hiszen azt még élvezem is. Csak a nyakéket mi fojtogat, mi beleordítja a csendbe, hogy szolga vagyok.
A pincér, ahogy felvette a férfi rendelését, felém fordul. Mosolya az a fajta, levakarhatatlan férfi vigyor, ami miatt már most viszket a tenyerem. - A hölgynek inkább salátát? - kérdi tőlem és én gúnyos kacajt hallgatva vonom fel szemöldököm. - Inkább nem. A hölgy foie gras avec une reduction de vint szeretne. Betűzze a hölgy vagy elboldogul vele? - kérdem bájos mosolyt varázsolva magamra és a pincér, kipirulva hagy minket magunkra. Újra a borba kortyolok. - Ez nem magyarázat erre a ruhára. - válaszokat akarok. Türelmetlen vagyok és tudni akarom, mi a francra készül a démon.


words: 532 ▲ music: everything has turned to black ©

Back to top Go down
William Glouster
William Glouster
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 122
✤ Regisztráció : 2014-04-09
: Balthazar Restaurant Tumblr_n3f8o26r0S1r5gu5zo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptyFri Apr 18, 2014 9:14 pm

ELŐZMÉNY


Indiana & William
CRUEL INTENTIONS.

Felhúzom. Érzem benne a mindent felégetni képes dühöt. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen. Nem akarom megváltoztatni, ha meg akarnám, az régen rossz lenne. Akkor olyat kerestem volna, amit már nem kell fabrikálni. Nem, Indiana egészen más. Pont az tetszik benne, hogy olyan féktelen és vad. Hogy mindig képes kihívást nyújtani még nekem is. Ez pedig halandóknál ritka. Épp eleget éltem már ahhoz, hogy pontosan tudjam, a halandóknak milyen típusai vannak. Szeretik abba hitba ringatni magukat, hogy mind különbözőek a többitől, egyediek és mások. Holott mindannyian a nagy egész részei. Nem különböznek nagy dolgokban, csupán halvány különbségeik, eltéréseik vannak, de még ezekben is lehet felfedezni hasonlóságokat, mert mindig lesz egy, kettő, három, több száz vagy ezer olyan, aki pontosan ugyanazokban a dolgokban, képességekben és különcségekben lesz pontosan ugyanolyan. Magyarán, nem olyan nagyon válnak ki a tömegből, amelyben élnek. Indiana azonban más. Nem olyan, mint a halandók sok tekintetben. És mégis az. Egy ember, akiben nem emberi lélek, temperamentum, személyiség lakozik. Olyan sok benne az ellentmondás, hogy már-már harmonikusnak mondanám ezt az érthetetlen és megfejthetetlen összevisszaságot.
Pofon vág. Még a fejemet is elfordítom kissé. Képembe lógó hajam alól nézek rá.
- Most jobb? – mordulok meg. Valójában tetszik ez a hév. Neki még ezt is hajlandó vagyok elnézni, mert szórakoztat. Vele semmi sem unalmas, soha egyetlen alkalom sem, amikor a közelemben van. Szívesen töltöm az időmet a társaságában. Ezt pedig alig valaki mondhatja el magáról. Általában nem kedvelem a legtöbbeket, vagy akit mégis, azt is csak ideig óráig.
Játékos vigyor ül meg a szám sarkában, amikor a hajfonattal tér vissza és nem a feltűzöttel, ahogyan azt mondtam neki. Mondom. Szórakoztat. Kiviharzik mellettem. A mennyezetre emelem a tekintetem és a szemeimet is megforgatom. Hangtalanul sóhajtok fel egyet és én is követem ki a lakásból az utcára. Nem várja meg, amíg ajtót nyitok neki. Kedvem lenne megkérdezni tőle, hogy szeretne-e esetleg egy játékbabát, amit még a falhoz is csaphat, de most eltekintek eme megjegyzéstől.
Beülök én is a fekete Lexusomba és hamarosan már a new yorki éjszakában vezetek. Nem válaszolok neki azonnal. Még némaságba burkolózom egy időre. Mindent meg fog tudni hamarosan.
Lendületesen vezetek. Nem szeretek pöcsölni, nem is teszem. Már majdnem félúton vagyunk a belváros legközepe – egy felkapott hely – felé.
- Pár napja kaptam egy ezüstgolyót a vállamba pár, a területemen grasszáló vadásztól. Nem látták meg a képemet, azt sem tudták mire lőnek. Vacsoráztam. – vigyorodom el és közben a mellettem ülő nőre sandítok. Sötét volt a sikátorban, de egy nő nyakából vettem magamhoz vért és meglátták.
- Lényeg, hogy zokon vettem a dolgot. – foglalom össze röviden, hogy mi történt. Nem akarok hosszú mesébe kezdeni. Nem tartozik rá és nem is fontos.
- Ahová megyünk, odajár a fickó, aki meglőtt, minden péntek este. Vadászni fogunk. – közben bekanyarodom balra. Hamarosan ott vagyunk az étteremnél, ahová viszem Indianat. - De nem ma kedvesem. Ma még csak azt akarom, hogy lásd kire is fogunk vadászni. – kegyetlen vicsorszerű vigyor húzódik a képemre. Nem akarom elsietni a bosszút. Nem tetszik, hogy kéretlenül bepofátlankodtak a territóriumomra. Az meg különösen nem, hogy rám lőttek.
Bekanyarodok a vendégeknek fenntartott parkolóba és kiszállok az autóból. Ha Indiana hagyja, akkor ajtót nyitok neki, ha nem, akkor csak a bejárat felé indulok.
Nem kell sokáig várni az asztalfoglalásomra. Egy eldugottabb asztalt kértem, ahonnan jól rá lehet látni az egész étteremre, de különösen arra a helyre, ahol a pasas szokott enni. A megszokásoknak ez az átkuk. A kiszámíthatóság.
Indiana alá tolom a széket és én is helyet foglalok. Bort rendelek.
- Pontosan kilencre szokott érkezni. Addig még van egy kis időnk. Azt akarom, hogy majd te vadászd le nekem. Gondot jelent? – mindkét alkarom az asztalon van és előrehajolok a széken. Kíváncsian várom, hogy mit fog mondani.
▷Music: ide, ide ▷ Note: ide, ide ▷ Words
©

Back to top Go down
William Glouster
William Glouster
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 122
✤ Regisztráció : 2014-04-09
: Balthazar Restaurant Tumblr_n3f8o26r0S1r5gu5zo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant EmptyFri Apr 18, 2014 9:13 pm

Balthazar Restaurant Picture
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Balthazar Restaurant Balthazar Restaurant Empty

Back to top Go down

Balthazar Restaurant

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Fõtér-