Waldorf Astoria Reception, Lobby

Whispers of the Night


 

Share

Waldorf Astoria Reception, Lobby

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Arabelle E. Gilbert
Arabelle E. Gilbert
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 12
✤ Regisztráció : 2014-04-19
: Waldorf Astoria Reception, Lobby Tumblr_low8puGvU21qbj6tto1_500
✤ Foglalkozás & hobbi : Pultos

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Waldorf Astoria Reception, Lobby Waldorf Astoria Reception, Lobby EmptyThu May 08, 2014 10:22 pm





Basil & Belle

why am i so nervous?




Aligha vagyok kipihent. Az elmúlt három napban megállás nélkül dolgoztam mert beköszöntött a vizsgaidőszak de még a munkatársaim hullanak, mint a legyek, addig én a pult mögött és az iskolában is megállom a helyem. Persze, sokat segítene, ha a főnök nem pont ma rótt volna meg Maria hiába miatt, aki elégedetten vigyorogva figyelte a megalázó helyzetet. Persze, tudom mikor kell befogni és eszem ágában sem volt megszólalni. Végighallgattam a főnököt, mint mindig majd kitöltöttem neki a whiskyt és visszatértem a vendégeim elé. Újabb és újabb adag után aztán végre leadhattam a műszakot, rohanhattam átöltözni majd haza, hogy aztán röpke három óra alvás után már a nemi egyenlőség mellett szónokoljak. Aztán vissza a pult mögé, hogy végül egy hat órás műszak után, megint hazarohanjak, letusoljak, ruhát váltsak és eljöjjek a hotelbe. Rossz szokásomhoz híven, megint késtem pár kósza percet de szerencsémre ezúttal Basilt sem láttam. A férfivel az egyetem falai között hozott össze a sors; a jog professzor asszony irodájából lépett ki, mikor futó lépteim között letaroltam. Természetesen a jog doktora, azonnal bemutatott minket egymásnak és szeretettel ajánlotta a férfit, kutatásom egyik alanyának, aki szerencsémre igent mondott.

Most pedig izgatottan tördelem ujjaim. Újra és újra megigazgatom a szoknyát mi térdemet söpri apró fodraival. Sosem voltam az az igazán törtető fajta sőt! Az egyetem azonban fontos volt nekem; az önállóságom részeként lüktetett bennem én pedig nem akartam ellógni azokat a lehetőségeket amik segítettek előrébb jutni. A szűk blúz sötét anyagából kiszakadó, fehér madarak köröznek egyre feljebb. Hosszú tincseim kiengedve, újabb igazgatás a szoknyán, mi mintha ma túl rövid lenne, holott sosem voltam az a szégyenlős fajta. A Dannytől kapott nyaklánc pihen a nyakamban. Előkotrom a füzetet és a tollat, mint egy jó cserkészkislány készülnék fel előre mikor Basil elém toppan, magához von és szorosan megölel. Nem mondom, hogy nincs mit nézni a férfin de az én szívem foglalt és nem árulnám el Danny szerelmét. - Basil! Bocsáss meg, hogy késtem, megint kicsit rohanásban vagyok. - mondom elpirulva majd a recepció felé intek a fejemmel. - Minden rendben van? - kérdem majd sarkon fordulva pillantok a hotel étterme felé. - Foglaltam asztalt de persze nyitott vagyok az új ötletekre. - mondom mosolyogva, miközben füzetemet markolom idegességemben.


music: -
note: Rövid. Bocsi.
words: 363

Back to top Go down
Basil Maynard
Basil Maynard
✤ Posztok száma : 4
✤ Regisztráció : 2014-05-02
: Waldorf Astoria Reception, Lobby Scddz

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Waldorf Astoria Reception, Lobby Waldorf Astoria Reception, Lobby EmptyMon May 05, 2014 10:50 am

Bosszúsan biccentek az ajtó mellett álló, a hotel egyenruháját viselő férfinak, aki előzékenyen tárja ki az üvegajtót előttem. Arckifejezésem, sebes lépteim, összevont szemöldököm kifejezetten kellemetlen vendéget sejtetnek a nívós szállodalánc alkalmazottaival. A vékony reménysugár, hogy csak látogatóba jöttem szertefoszlik, amikor elérem a recepciót, hogy hosszabb távra vegyek ki egy lakosztályt.
- Jó napot! – még egy hazug mosolyra sem futja tőlem a pult mögött álló nő felé, amikor átnyújtom neki törzskártyámat. Erre bezzeg a kishölgy álmosolyából máris piruló arc, előzékeny, mindent a gazdag vendégért attitűd kerekedik. Miután fixáljuk tartózkodásom előrelátható hosszát és az igényeimet, türelmetlenül pillantok az órámra.
- Ott megvárom, amíg végez… - mutatok az egyik kerek asztal és a kényelmes bőrfotelek mellé.
- Rendben, Uram. – már fordulnék el, de csak nem akar a papírokkal foglalkozni, még mindig csak simogat azokkal az undorítóan csillogó szemekkel - Mr Maynard, tehetek még Önért valamit esetleg? – rózsaszín nyelvével éppen hogy csak megnyalintja rúzsozott ajkait, de mohó vágyakozása egyértelműen olvasható a testtartásából.
- Nem, elég lesz ha elintézi a dolgát… - Ismét pirulás, de a további szócséplést megelőzve most tényleg hátat fordítok neki, hogy letelepedjek az egyik asztal mellé.
Öt perc sem telik el és újsággal a kezemben, kávéval az asztalon végre kezdek megnyugodni. Szépen lassan alábbhagynak a düh hullámai, beletörődök abba, hogy néhány napig képtelen leszek beköltözni új lakásomba. Úgy néz ki, hogy a lehúzott redőnyök, a feltűnő költöztetők, kiszállítók és a gondnok figyelmetlensége együtt felkeltette néhány tolvaj érdeklődését, akik teljes egészében kipucolták a lakást, amit még csak fotókon láttam.
Nem hiszem hogy még ha a rendőrség meg is találja őket, bármi is előkerül a bútorok és a gépek közül, ezért kénytelen vagyok újból beszerezni mindent, ami expressz szállítással is eltart legalább 2-3 napig.
Csak áldani tudom a szerencsémet, hogy semmilyen fontos iratom, emléktárgyam nem került még át New Yorkba, legkevésbé egy hajtóvadászatra vágyom jelenleg, márpedig néhány relikviámért képes lennék akár évekig is űzni azt.
Belemélyedek az újságba, néha küldök egy e-mailt a telefonról és kortyolok a kávéból.
Percek telnek el, majd ösztönösen pillantok fel és mosolyodok el a látvány okán.
- Micsoda véletlen… - dünnyögöm magam elé, miközben összehajtom az újságot és ledobom az asztalra, majd felegyenesedek és megindulok az egyetlen nő felé, aki még szórakoztat is olykor. Persze őt is ugyanolyan önzőnek és sekélyesnek gondolom mint a többit, de sokat segít megítélésén, hogy soha nem akarta belém mélyeszteni a karmait, a fogacskáit és a nyelvével sem óhajtott semmit sem csinálni, csúfolódáson kívül. Na nem mintha lenne ezekkel problémám, de szeretem a nőket kategorizálni.
„1. Fúj, megenni sem lennék képes!”
„2. Kajának való.”
„3. One night stand és kaja.”
„4. Többszöri kajálás, többéjszakás…”
„5. Csak szex és más semmi.”
„6. Nincs szex, nincs kaja, akkor mégis miért ismerem?!?”
A legtöbbjük a kettes, hármas és az ötös csoportba tartozik. Az utóbbi akkor következik be, amikor tele a gyomrom, nem pedig különleges bánásmód eredménye. A hatos, nos az valami őrültség lehet a részemről, évtizedenként olykor belefutok ilyesmibe. Elméletileg, amikor nem vagyok éhes és mégis belefutok egy nőbe, akivel nem akarunk szexelni, akkor az olyan mintha nem is létezne számomra. Semmilyen értelemben nem érint a csaj, miért kellene törődnöm vele?
Most mégis viszonylag őszinte mosolyra görbülnek az ajkaim, ahogy magamhoz húzom és átölelem rég nem látott barátomat(?).
Back to top Go down
Basil Maynard
Basil Maynard
✤ Posztok száma : 4
✤ Regisztráció : 2014-05-02
: Waldorf Astoria Reception, Lobby Scddz

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Waldorf Astoria Reception, Lobby Waldorf Astoria Reception, Lobby EmptyMon May 05, 2014 10:00 am

Waldorf Astoria Reception, Lobby Waldorf_Astoria_Hotel

Waldorf Astoria Reception, Lobby WA_lobby05_1024x680_FitToBoxSmallDimension_Center

Waldorf Astoria Reception, Lobby WA_mainlobby_12_745x420_FitToBoxSmallDimension_Center
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Waldorf Astoria Reception, Lobby Waldorf Astoria Reception, Lobby Empty

Back to top Go down

Waldorf Astoria Reception, Lobby

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Astoria bar
» Astoria bar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Hotel-