Vizsgáló

Whispers of the Night


 

Share

Vizsgáló

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Zoey Elizabeth Davis
Zoey Elizabeth Davis
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 16
✤ Születésnap : 1614-09-22
✤ Regisztráció : 2014-05-11
: Vizsgáló  Tumblr_nhw596DDOb1qacbojo4_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ◇ doctor (assistant)

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Vizsgáló Vizsgáló  EmptyMon Jun 30, 2014 1:15 pm

Ambrosia & Zoey


A szükségesnél sokkal több teszt papír van a kezeim között. Ebből csak pár dolog az, ami lényeges Ambrosia számára. A többi nekem kell. Szeretnék vele kivételt tenni, hiszen a barátnőmről van szó, de akkor az életemmel játszadoznék. Így vagy úgy, de Evony fülébe jutna. Szeretem Amborsiat. Tényleg. Egy igen közeli barátságot ápolunk. Ez is olyasmi, ami miatt rettentő bűntudatot érzek, de nem tehetek ellene. Folyamatosan együtt kell élnem vele, mert nincs számomra más megoldás. Vagy ez az élet vagy pedig a halál. A nevelésemben mindig is ezt tartották szem előtt. Még van pár órám mire ideér Ambrosia. Félreteszem azokat a papírokat, amik a tipikus vizsgálatot tartalmazzák. A baba neme, ideje meg ilyesmik. Engem ezek annyira nem érdekelnek. Az én kíváncsiságom ezen túl terjed. Meg amúgy is. Ki kell derítenem minden világos faeről mindent. Még nem tudom, hogyan fogok rákérdezni arra ki az apa, de ez is kell ahhoz, hogy ezt az információt tőlem használhatónak titulálják. Sikerült beazonosítanom, hogy egy démon. Negyedszerre értem el a kívánt eredményt. Egyenlő arányban osztom el a vérét. Mindig így csinálom. Mindenre legyen lehetőségem. Azonban arra már nem volt elegendő, hogy tovább haladjak. Túlságosan gyanús lenne, ha most ismét kérnék tőle vért. Nem ez lesz az utolsó vérvétele. Ellenőrzés miatt mindig kell egy kevés. Akkor pedig mélyebben elmerülhetek ebben a csodában. A papírok tengerében úszkálok és észre sem veszem, hogy már tíz perccel a megbeszélt időpont után vagyunk. Elhelyezem a táskámban ezeket az adatokat, mert ezt rajtam kívül senkinek nem kell meglátnia. Főképpen nem Ambrosianak. Nem sejtheti, hogy milyen kísérleteket hajtok végre a véréből. Ha rájönne akkor talán az álcám is megdőlne, amit már jó ideje sikeresen fenntartok anélkül, hogy bárki is megsejtené nem az vagyok, akinek látszom. Ha Kitsune lennék ez az egész egyszerűbb lenne. Csak egy másik alakot vennék fel magamra és úgy még a lebukás sem lenne olyan végleges. Nem szabad keseregem. Itt a modern technika ideje, ahol bármikor felvarrnak nekem egy teljesen új arcot és senki még csak fel sem ismer. Még én magam sem ismerném fel, hogy ki is az, aki a tükörből visszanéz rám. A probléma csak az, hogy szerintem szerelmes vagyok a külsőmbe. Nekem tetszik. Más véleményére meg magasról tojok. Bár negatív kritika még nem környékezte meg a fülemet. Ez remélhetőleg azért van, mert nincs is negatív kritika rólam. Én szeretem így hinni. Hátragördülök a székemen, majd a kezembe veszem azokat a papírokat, amik most szükségesek. Elindulok a vizsgáló felé, majd mikor beérek mosollyal az arcomon köszönök Sianak. – Szia. Hogy érzed magad? – Ezt az orvos és a barát is kérdezteti velem. – Bocsánat, hogy megvárattalak csak egy kicsit belemerültem a papírokba. De, akkor vágjunk is bele. – Összecsapom a tenyeremet a papírokat az asztalra helyezem. – Mivel szeretnéd kezdeni? Ultrahangon szeretnéd látni először a picit vagy meg szeretnéd tudni a nemét. Rajtad áll a választás. – Szerintem minden anyuka kíváncsi arra, hogy mi is a babája neme. Vannak természetesen olyanok, akin látszik az, hogyha mondjuk fiú akkor nem is akarják. Ezért válogatom meg kinek mit mondok. Ambrosianak szerintem teljesen mindegy. Ezt a gyermeket egyértelműen nem akarta. A neme már különösebben nem fogja befolyásolni.

©
Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Vizsgáló  Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Vizsgáló Vizsgáló  EmptyFri Jun 13, 2014 10:29 pm


Ambrosia & Zoey
Június eleje

A kórház folyosóján sétálva végiggondolom az elmúlt heteimet, kezdve attól, hogy egy Goblin szétkapott. Majdnem alkatrészeimre szerelt a rohadék, és nem sokon múlott, az a kis majdnem, nem vagyok béna succubus, de akkor nem volt bennem elég kakaó, hogy rendesen alátehessek. segítségem sem volt, és csak néhány kis kést volt csak nálam, ami nem elég hatékony a vastag bőr cuccok ellen, de nem terveztem bajba keveredni. De már késő bánat, az eset után egy hely volt a közelemben ahol némi segítséget remélhettem. Meg is kaptam a démontól, csak épp egy dolgot nem számoltam bele, a nagy életörömömbe, hogy még sem ez volt az utolsó dobásom, a lényeget, hogy épp nem kellene közösködnöm egy pasival. Ciki, nem? Nem használok gyógyszert, ki tudja, mikor tudnám beszerezni, nem mindig mászkálok olya helyeken, hogy ha kifogy, legyen utánpótlásom, így inkább csak számoltam és figyeltem magamra, amivel be is fürödtem. Három héttel az életmentésem után felfordult a világom, de teljesen, miután Will az orrom alá dörgölte, hogy nem vagyok egyedül a testemben, ami megmagyarázta, hogy miért éreztem rosszul magam időnként. Az azt követő heteim is kaotikusak voltak, az életem nem a legalkalmasabb egy gyerekhez, ráadásul van még egy bökkenője a dolognak, de erről majd később. Néhány hétig vitatkoztam és viaskodtam vele, már ha hajlandó voltam szóba állni a démonnal. valahogy nem vettem jó néven az ultimátum szerű mondandóját, kellett egy kis idő, hogy lehiggadjak és átgondoljam a dolgaimat. Nem rég újra beszéltünk, akkor már ment felnőttek módjára is. Én még mindig tartok ettől egy kicsit, de egy részem nagyon is akarja, nem leszek már fiatalabb, háromszázötven vagyok, én sem élek örökké, és csak a vámpír vér miatt vagyok ilyen hamvas. Igazán nagyon senkim sincsen, senkit nem merek igazán közel engedni magamhoz, mert mindenkire csak a bajt hozom, és ami azt illeti félek, Kenzy fejére nem keveset hozok, ha kiderül, hogy ki az apa. A sötét és a világos faek nem keverednek egymással, és ezt nem is nézik jó szemmel. Nem csoda, hogy hallgatok, mint a sír arról, hogy épp egy sötét faetől van a pocaklakóm. Kenzynek is csak nagy nehezen böktem ki, hogy mi is az ábra. Nem akarom bajba keverni, kevés barátom van, akiket igazán szeretek, és az ő életükkel nem akarok játszani. Nem csoda, hogy Zoey előtt is titkolom az apa kilétét, egy ha nem tudja nem kerül bajba, és amit nem tud, azt nem tudja más sem kiszedni belőle. Egy succubusnak amúgy sem nehéz vállat vonnia és azt mondani, nem tudja melyik csődör volt, amelyiket meglovagolta a sok közül, és akitől becsúszott. Mostanság én is ezt teszem, de ameddig csak lehet, titkolom, hogy egyáltalán pocaklakóm van. Claire-nek még nem mondtam el, és nem is tudom mikor fogom megtenni, mondjuk az én életvitelemmel az is kétséges, hogy egyáltalán megéli-e azt az időt, hogy látszódjon rajtam.
A kétségeim még megvannak, gyötörnek és félek, néha elfelejtem és gondtalan és önfeledt vagyok, de amikor egy kicsit is rosszul leszek, mázsás teherként szakad a nyakamba, hogy emiatt még hatalmas bajba is kerülhetünk. Mindannyian. Nem ismerem az új Ash-t, de a törvényeket igen, ami miatt kissé necces a helyzet. Valahogy majd csak kimászom ebből, elvégre nem kell kiderülnie, hogy nem világos fae az apa. Már épp eldöntöm, hogy nem filozofálok ezen többet, majd foglalkozom ezzel a problémával akkor, ha szembejön velem, mikor egy kanyarban egy nővérkével ütközünk össze. Megingok a magas sarkaimon, és majdnem el is vágódom, de idejében korrigálok és a falnak támaszkodva egyenesben maradok, a nővérke viszont seggre ül.
- Jaj! had segítsek! – Nyújtom a kezem és segítek neki felállni, majd összeszedem a papírjait is, és a kezébe adom, szabadkozok még, hogy kissé de-koncentrált vagyok, és ez az a pont, mikor összekapom magam, ha rágódom a lehetőségeken, akkor csak a bajba sétálok bele, mint ebbe a nőbe, szóval, jobb, ha csak a jelenre koncentrálok, mint mindig.
Néhány perccel később. már a vizsgáló asztalon ülök, lóbálom a lábamat és Zoeyra várok, elvileg hozza a vérvétel eredményét. Azt mondta, hogy a heteik hét után meg lehet állapítani a vérből, hogy fiú vagy lány, emiatt már vett tőlem vért napokkal korábban, annak az eredményére várok. Na, meg egy két apróságra, hogy megnézze megfelelően fejlődik-e, én meg megint pacát nézhetek a monitoron, mert egyelőre nem más mint egy humoros kis paca.
▷MUSIC: IDE, IDE ▷ NOTE: Így festek ▷ WORDS: 701

©
Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Vizsgáló  Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Vizsgáló Vizsgáló  EmptyFri Jun 13, 2014 9:44 pm

Vizsgáló  Medical-room-iv-20715035
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Vizsgáló Vizsgáló  Empty

Back to top Go down

Vizsgáló

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Vizsgáló
» Vizsgáló
» Vizsgáló

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Belváros :: Kórház-