Ház & előszoba

Whispers of the Night


 

Share

Ház & előszoba

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySat Mar 22, 2014 1:04 pm


neal & wendy

LEZÁRT JÁTÉK! 
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Ház & előszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySat Mar 22, 2014 12:32 am


Wendy & Neal

Végre megint kettesben vagyunk. Mióta ez a Ben nevű gyerek bejött a házba, már a bunkóságától kezdve vártam azt a pillanatot, hogy kisétál azon az ajtón. A fenyegetését meg nem tudom komolya venni egyszerűen. Oké, lehet hogy erősebbek a vámpírok meg minden, de annyival is sakkban tudom tartani, hogy a harapásom halálos számára. De miért is gondolkodok ilyeneken? Itt vagyok, Wendyvel, és nem akarok másra gondolni csak rá.
Két ütemet legalább kihagyott a szívem a kérdésére. Oké, persze, ezt akarom, mindennél jobban, de mi ez a hirtelen Páli fordulat? Vagy pont amiatt volt ez az egész, mert a szeretője eljött, és így akarja lezárni az egészet? Nem tudom, Wendy alapjáraton bonyolult személyiség, hát még mikor ilyen kínos helyzetekbe kerül. De kibírtam mellette már több mint 200 évet, szóval ilyeneken már nem tudok meglepődni. Ez viszont akárhogy is nézzük, lesokkolt. Én hoztam fel nem is olyan régen ezt az egészet, de nem hittem volna, hogy már egyből el akarja kezdeni a szervezést. Főleg, hogy  most látom újra először 4 év után. Illetve, ő lát engem 4 év után először.  Tényleg sokkal jobb ember mint én.
- Huhh... Hát persze, ez egyértelmű. Félre ne érts, csak kicsit meglepődtem, hogy ilyen hamar belementél. - Majd megráztam a fejem. Közelebb léptem hozzá, és adtam egy csókot neki.
- Mint azt már mondtam... Nem tudom mivel érdemeltelek ki. És én is szeretlek. - Simogattam meg az arcát egyik ujjammal, egy lágy mosollyal megfűszerezve.
- Habár nekem kínai ez az egész esküvő szervezés dolog, hogy őszinte legyek. - Vakargattam meg a tarkómat, mivel tényleg nem volt halvány fogalmam sem, hogy mit hogy kell csinálni. Ez is tipikus női feladat. Ő mondja el mit hogy kell csinálni, a férfinak kell finanszírozni, míg ő a ruhát választja ki. Csodás felállás, de őszintén nem érdekel. Pénzem van dögivel.
•• ฝusic: Believe ••Note: -
©
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySat Mar 22, 2014 12:11 am






Gwendolyn & Neal

Úgy éreztem, hogy nem bírok ellenállni. Az utolsó pillanatban készültem beadni a derekam, hiszen a csókja annyi vágyat rejtet magában még akkor is, ha rövid volt. Ha a vágyaimat követem megállás nélkül rohantam volna s akár az egész szomszédság szeme láttára estem volna neki mit sem törődve azzal, hogy valaki néz vagy Neal mit érez. De most a szerelmemet engedtem előtérbe. Ez az egyetlen dolog, ami erősebb a puszta testi vágynál. A szerelmem, amit Neal iránt érzek. Tagadhatatlan és örök.
Büszke voltam magamra, hogy sikerült túlélnem ezt a roppantul kínos szituációt. Anélkül, hogy Neal Ben torkának esett volna. Természetesen tudom, hogy melyik oldalra álltam volna egyszerűen csak örülök annak, hogy nem volt semmiféle én vagyok az erősebb.. Na, azt majd meglátjuk harc. Az ilyesmivel engem nem lehet levenni a lábamról. Igen.. Értem harcol két férfi pontosabban a kegyeimért, de ettől én még nem fogom jobban érezni magam főleg, mivel az egész felesleges. Az utolsó pár évemet Ben-nel töltöttem, de csak azért, mert nem volt Neal. Hiába vonzódom hozzá. Nem számít. Vonzalom s szerelem. Kettő közül inkább a másodikat választom.
– Szeretlek, Neal. Mindig is szeretni foglak. Mit szólnál, ha elkezdenénk szervezni az esküvőnket? – Arcomat a vállához fúrtam s szorosan öleltem. Nem akartam elereszteni épp elég volt négy év nélküle. Most, ha csak másodpercekre is kell elszakadnom tőle óriási hiányérzet alakul ki bennem. Szükségem van rá pont annyira, mint a levegőre. Vagy éppenséggel mások chi-jére. Négy év ide vagy oda. Az egyetlen dolog, ami ebből megmaradt azaz, hogy soha többé nem fogom elereszteni magam mellől, mert félek ha megteszem többé nem látom viszont s ilyen jó emberhez, mint ő nem emlékszem, mikor volt utoljára szerencsém.
– Szóval.. Benne lennél? – Kérdeztem csillogó szemekkel, miközben eltávolodtam picit tőle, hogy gyönyörű szemeibe nézhessek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar elhatározom magam a dolog mellett, de Ben látogatása erre sarkalt. Tudom lesz ez az egész még nehezebb is. Főleg, mivel van azaz érzésem, hogy még be fogok rezelni. Az elszántságom, majd egyik pillanatról a másikra fog köddé szállni.. S pont ezért szeretném biztossá tenni azzal, hogy beavatom őt is.


note: rövid :c | music: - | word: 342



Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Ház & előszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Mar 16, 2014 4:38 pm


Wendy & Neal

Úgy érzem, hogy hamar meglett az új riválisom. Valahogy az a gondolat jár csak a fejemben, hogy ennek messze nincs még vége. Oké, Wendyt a szemem láttára dobta ki, gondolom nem első ilyen volt ennek a szerencsétlennek. Legszívesebben kárörvendtem volna, de még mindig... az etikett ezt sem engedte. Etikett, jó vicc. Megöltem egy vámpírt mielőtt börtönbe zártak volna. Azt hiszem azokat a kis szabályokat el is áshatom. Tudom, hogy ellenszenvet váltottam ki belőle, már csak azzal is, hogy farkas vagyok, nemhogy még azzal, hogy Wendy engem választott helyette. Boldog volt vele? Meglehet, de a kis incidens előtt nem látott minket. Na az boldogság. Nem is tudom, hogy Wendy mit kedvelhetett meg benne. Elég hirtelenharagú, bunkó személyiség, amennyire ismerem. Ha nem is lennék Wendy vőlegénye, még akkor is azt mondanám, hogy ennél jobbat érdemel.  Tönkre fog tenni minket? Na annak is állok elébe. Már szólaltam volna meg, mire Wendy kezdett el beszélni. Oké, megszeretne védeni, és talán meg is tudna, habár nem ismerem ezt a vámpírt teljes mértékben. Ki tudja, még lehet nálam is veszélyesebb. Lehet, hogy veszélyesebb, de jobb óvakodnia tőlem, egy harapás, és neki annyi. Másrészt a saját csatáimat szeretem magam megvívni. És inkább én védem meg Wendyt, minthogy ő. Ha neki baja esik, mármint olyan baja, mint a halál, én nem tudnék rajta túllépni. Ő viszont egy az Succubus, másrészt eddig sem vetette meg a férfiakat. Oké, neki is nehéz lenne, mivel tudom, hogy mindennél jobban szeret, de én vagyok farkasból. A szerelmemet már neki adtam. Vele együtt a szerelmem is elveszne. De ha rajtam múlik ebből egyik sem fog megtörténni.
A csókon csak elmosolyodtam, ezt amolyan búcsúcsóknak véltem. Nagyon helyes, nagyon helyes. Wendyre nézve láttam, hogy élvezi, de nem ítélhetem el. Nem tudnám. Élvezi a csókot persze, mivel évekig vele volt, már már ő is a részévé vált. És ezt csak úgy kiszakította magából. Hát nem is tudom. Egyben örülök is ennek az egésznek, hogy így alakult, másrészt meg nem. Magamhoz öleltem Wendyt.
- Wendy, nem is tudom mit mondjak. Nem hittem volna rólad, hogy ilyen mértékig vagy erős. Azt tudtam, hogy az vagy, de hogy ennyire. De figyelj... Nem akarom ebből károdat látni. Úgy károdat, hogy lelki roncs leszel. Mert letagadni sem tudod, hogy ez neked sem épp esett a legjobban. Ismerlek már eléggé,  ne is próbáld tagadni. Viszont egyben köszönöm is. Nem is tudom, mivel érdemeltelek ki téged. Komolyan... Eltűnök 4 évre,de te még mindig túl jó vagy hozzám képest. -Öleltem magamhoz egyre szorosabban, de azt is éreztem, hogy ő is elkezdett szorítani.
•• ฝusic: Goodbye ••Note: -
©
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Mar 16, 2014 4:10 pm






Benjamin & Neal

Összezavart a jelenléte.. A szívem össze-vissza kalimpált. A szám teljesen mást mondott, de tudom a szívem elárult. Azonban tényleg itt a vége a kapcsolatunknak és ez fájt. Többet nem kereshetem fel, mert ha mégis vele találkoznék van azaz érzésem, hogy Neal megérezné rajtam az illatát és annak nagyon, de nagyon nem lenne jó vége. Nem állok még készen arra, hogy elengedjem, de ha be kell vallanom valamit akkor tessék. Soha nem álltam volna készen arra, hogy elengedjem. Mert ő is már az egyik részem. Ez az egész körülbelül olyan, mintha le kellene mondanom az egyik karomról azért, hogy a másik normálisan működjön. Nem is kellett volna ennyire mélyen belemennem a dolgokba, de én idióta nem tudtam ellenállni annak a vonzásnak, amit Ben iránt éreztem. Olyan számomra, mint a mágnes. Nem tudok elszakadni tőle. Egyszerűen rendellenes lenne.. Pedig pont most teszem ezt meg.. A világom darabokra hullik. Neal pedig, majd segít újra összerakni, mert ha minden igaz nem lesz több eltűnés.
Ne várd, hogy meghívjunk az esküvőre. – Feleség? Borzalmas. Anya? Szintúgy. Nem vagyok én jó semmire. Az egyetlen dolog, amiben tehetséges vagyok az a férfiak elcsábítása. Semmi más. Na, meg persze az ágyban is elég nagy tehetségem van.. Bár, ha valakinek az asztal fekszik jobban vagy a padló.. Felőlem az is mehet. Nincs olyan dolog, amire nem mondanék igent. Na, jó talán mégis van valami, de annak köze nincs az ilyesfajta tevékenységekhez.
Lépj, már túl magadon Ben. Itt a vége fuss el véle. Nincs több alkalom. Nincs semmi. Az életünket meg csak egyszer próbáld megkeseríteni. Elintéztem, hogy jó mélyen a föld alá kerülj. Lehet, hogy te nem vagy tisztában a teljes múltammal, de én nagyon is. – Nem akarom, hogy miattam essen baja Neal-nek. Mert teljes mértékben kinézem, Ben-ből, hogy bántaná.. Akkor pedig tényleg kezdhetné félteni az életét, mert ha azt a személyt bántják, akit mindennél jobban szeretek meghal vagy csak egy apró karcolás lesz rajta.. Mert megismerné, hogy milyen az, amikor kiborulok. Akár még az ördöggel is szövetkezek.
Mondhatom, hogy megkönnyebbültem, mikor végre távozott. Azzal sem foglalkoztam, hogy megcsókolt. Jól esett. Iszonyatosan.. De ezt Neal-nek nem szabad látnia rajtam.
Úgy néz ki, hogy én sem vagyok annyira okos, mint gondoltam. – Mondtam egy zavart mosollyal az arcomon és reméltem, hogy nem fog nagyon haragudni rám, amiért Ben felbukkant az ajtónkban.. Vagyis igazából mindenért.


note:béna | music: - | word: 381



Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Ház & előszoba Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Mar 09, 2014 9:26 pm




Wendy & Neal & Ben

Ezt az időzítést.. úgy tűnik az nagyon a helyén van. De sajnos ennyi év után amint kaptam egy kis lehetséges információt vajon merre is tartózkodhat Wendy nem tudok.. képtelen voltam várni, megkellet tudnom hogy vajon igaz, vagy sem. Bármennyire is éreztem hogy most jó helyen járok nem tudtam várni. Pedig lássuk be, abból a szempontból jobb lenne hogy nem lenne itt a kutyája. Valószínűleg Wendy is másképpen állna hozzám. Megértem, törődik vele..  csak végül nehogy erre a sorsra jusson mint én. Bár nem mintha félteném a kis farkast, szó sincs róla.. sőt még örülnék is neki ha végül pofára esne, csak úgy mint én. Egy újabb csalódás.. amit persze nem fogok kimutatni, nem fogom kimutatni mennyire is fáj az hogy végül idáig jutottam.. egy olyan lány után futottam ennyi időn keresztül ami nem vett fel..
-Egy felesleges harmadik, akivel még csak megszámolni sem tudnám hányszor voltál együtt. Mindig te jöttél hozzám.. velem boldog voltál. Szeretném látni hogy belőled ezek után milyen feleség lesz. - Egyáltalán nem hat meg amilyen szavakkal illet..sőt még csak jobban feltüzel vele, és késztet arra hogy tönkre tegyem őket, hogy maradjak.
-Faszikám készülj fel, hogy sokat pofára esel.. biztos elégszer átgondoltad te ezt ? - Vetek rá egy pillantást. Nem mintha félteném, szó sincs róla. Sőt..én lennék a legboldogabb ha ennek az egésznek sírás lenne a vége. Csak egy pillanatra érezzék azt, amint én most.. mintha a már lassan nemlétező lelkemből kitéptek volna egy nagyon nagy darabkát.. kezdek üres lenni legbelül. Nem is értem, hogy mit vártam tőle..
- Őszintén..sok boldogságot kivánok kettőtöknek, már ha lesz egy kis nyugtotok is tőlem. Itt leszek.. mindig, mikor nem számítotok rám. Tönkre foglak tenni titeket. Igérem. - Húzom mosolyra a szám ami számukra baljósnak tűnhet. Ez pontosan az, aminek hangzott.. fenyegetés. Nem félek a kis farkastól, nem sok mindent tudna tenni ellenem.. erősebb vagyok nála, és a gyorsaság is nekem kedvez. Amit igérek, azt pedig betartom.. mindig, kivétel nélkül elérem a célomat.
Éreztem ahogy a közelségem szinte az őrületbe kergeti, ez pedig mindent elárult. Komolyan, mekkora egy színésznő. Lassan már én is elhittem, hogy tényleg nem akar engem, és csak egy sokszor elkövetett hiba voltam az életében. Azonban ezt a kis meghitt pillantato megzavarta a kis csendes harmadik személyünk, aki lássuk be nem sok mindent szólt hozzá a temához, de jobb is.  Jobb, hogy nem Wendy előtt esünk egymásnak..valószínűleg megbánnám.
Mintha meg sem hallottam volna a kérdését vámpír sebességemet kihasználva lépek eléjük, s kezemmel tolom el Neal fejét hogy semmi olyat ne tegyen ami nekem árthatna.
Wendyhez lassan hajolva tapasztom ajkaimat az övére, amit .. nevezhetünk egy búcsúcsóknak is. Ennyit megérdemlek, ha már itt vagyok és a keresésének szenteltem az életem. Mielőtt még bármi is történhetne elhátrálok, az ajtó irányában szét tárt karokkal.
- Kitalálok magamtól is. Még látjuk egymást! - Körbenyalva számat egy utolsó magabiztos mosolyt vetve rájuk fordulok meg, s tűnök el egy ajtócsapódás kiséretében. A ház már nem akadály.. behívtak, így bármikor jöhetek, hívatlanul.



►note: köszöntem a játékot, remélem kellőképp felkavartam a meghitt kis életeteket. Wink| ►zene: Watercolour






Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Ház & előszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Mar 09, 2014 6:45 pm


Wendy, Ben & Neal

Nem tudom eléggé dicsérni ezt a csodás időzítést. 4 év után felbukkanok, erre bejön ez a vérszívó is. Nagyon fasza... Bár ki tudja, a gyerek lelkiállapotáról az jön le, hogy Wendyvel ő sem találkozott már egy ideje. De miért pont azon a napon kell neki is jönnie, mikor nekem? Én is azért jöttem pont ma, mivel egy az nehezen vettem rá magamat, hogy belépjek azon az ajtón. Másrészt viszont ma van 76 éve annak, hogy megkértem Wendy kezét. Azt a nyakláncot sem véletlenül kapta. Viszont nem csak emiatt kapta, hanem azért, mert szeretném ha tudná, még mindig ő a legfontosabb személy a számomra. Pénz ide vagy oda, a szerelemben az nem számít.
Ha az nem lenne elég, hogy vámpír, és azért nem szimpatikus nekem, még itt sérteget. Sosem értettem az ilyeneket, hogy mi bajuk van a másikkal, mikor az semmit nem csinált. Oké, biztos azt hiszi, hogy elvettem tőle Wendyt, ami részint igaz is, másrészt viszont nem, mivel már azelőtt megtettem ezt mielőtt találkoztak volna. De a sértésekkel meg nem tudtam mit kezdeni. Nem akartam. Tudja, hogy farkas vagyok, szóval jobb, ha inkább elővigyázatos. Egy harapás, és utána már nem sérteget.  Karba tettem a kezemet, mikor magához rántotta Wendyt, és figyeltem a beszélgetést. Jól esett, hogy Wendy próbál megvédeni engem, és azt is próbálja, hogy itt és most lezárja ezt a kapcsolatot. Kissé meglepődtem azon amit mondott, őszintén másra számítottam. Nem mintha nem tudnám mikor nem mond igazat. De, amit 76 éve mondtam, ahhoz tartom magam. "Mondhatsz bármit, vagy csinálhatsz akármit, én akkor is szeretni foglak." És ezt tartottam eddig is, és ezután is fogom. Tudom, hogy volt egykét komolyabb kapcsolata már, de azt is tudtam, hogy egyik sem ért fel a miénkkel. Különben miért lenne még mindig velem?
Közelebb sétáltam hozzájuk és magamhoz húztam Wendyt, ki Ben karjából, magamhoz öleltem, feje búbjára pedig adtam egy puszit. Tudom milyen Wendy. Vagy inkább milyen egy Succubus. Egy kis felindulásból már komoly dolgokat tudnak csinálni. De hihetetlen, hogy Wendy hogy vissza tudta magát fogni miattam.
- Hallottad őt. Kikísérjelek, vagy kitalálsz?  - Mondtam komoly arccal. Semmi mosolyt nem tudtam volna arcomra erőltetni, se boldogságból, hogy Wendy ezt így lezárta, se pedig szemétkedésből, hogy engem választott. Pedig nem kérdés, hogy boldog voltam emiatt a lépés miatt.
•• ฝusic: Goodbye ••Note: -
©
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Mar 09, 2014 1:19 am






Benjamin & Neal

Legszívesebben kiugrottam volna az ablakon ahelyett, hogy leálltam vele beszélgetni.. Nem igaz, hogy nem fogja fel Neal valószínűleg azért a vőlegényem, mert az égvilágon semmit nem akarok tőle.. Sőt, már az esküvőbe is beleegyeztem. Nem lesz egyszerű menet, de beleegyeztem és nincs olyan személy, aki miatt hajlandó lennék valaha is felbontani az eljegyzést vele.. Nem mondom, hogy már holnap meg fogunk esküdni, mert túlságosan is gyors lenne az egész nekem, de azért azt sem mondhatom, hogy elhagynám őt. Semmiképpen sem. Gondolkodnom kell azon, hogy mennyire menne nekem ez az egész feleség később pedig anya szerep.. Így elsőre azt mondanám, hogy borzalmas anya leszek, majd de az igazság az, hogy erről Neal-t talán soha nem tudnám meggyőzni. Csak akkor jönne rá, hogy mennyire rossz anya vagyok, mikor meglátná a lányunkat egy sztriptíz bárban dolgozni.. Mert az én nevelésemmel maximum ott vihetné a legtöbbre. Nem vagyok egy példakép.. De most nem ezen kell törnöm a fejem.. Ez az egész még teljesen a jövő kérdése. Messze vannak még ezek a lépcsők. Most le kell zárnom az életemnek egy részét, ami Ben-nel kapcsolatos méghozzá itt és most. Ennyit arról, hogy idő kell nekem arra, hogy elengedjem. Nem nagyon van választásom ezzel az egésszel kapcsoltban.. Nem hagyott választási lehetőséget. Ha szeretném is soha nem ismerném be Neal előtt.. Ő a legfontosabb a számomra és ez soha nem fog megváltozni.
Igen a vőlegényem. Elég régóta. Hosszú évek állnak mögöttünk, szóval.. Gondolom, már sejted, hogy te mi vagy ebben a kapcsolatban.. Egy felesleges harmadik kerék. Semmi több. – Azt mondtam, amit hallani akart ahhoz, hogy végre lelépjen innen. Tudom, hogy nem ezt akarta hallani.. Azt akarta, hogy a karjaiba vessem magam és szökjek meg vele, hogy őszinte legyen egy kis részem még vágyott is erre, de nem tehetem meg Neal-el. Dühös vagyok rá, mert a négy év alatt eszébe sem jutott, hogy felhívjon, de akkor is.. Én pontosan tudom milyen érzés, ha elhagynak. Nem én leszek az, aki bemutatja ezt az érzést valaki másnak..
Jobb lesz, ha ezt az egészet itt és most befejezed, mert szerintem rohadtul nem érdekel senkit az, hogy milyen szavakat ismersz. Sajnálom, hogy a szókincsedből kikoptak a pozitív szavak. Amíg meg nem tanulsz valami értelmes mondatot kinyögni azon kívül, hogy féltékenységből megpróbálod megalázni a szerelmem.. Semmi keresnivalód nincs itt az ég világon. – Nem volt túl kedves tőlem ez az egész, de nem is tudom, hogy mit várt tőlem..  Nem fogok a vőlegényem előtt nekiesni méghozzá itt a padlón.. Pedig, ha jól emlékszem ott is volt szerencsém hozzá.. Mondjuk igazából hol nem? Alsó ajkamba haraptam remélhetőleg észrevétlenül, hiszen a gondolatra egy kellemes bizsergés szaladt végig a testemben.. Kívántam őt.. Ilyenkor utálom, hogy succubus vagyok.. Annyira nehéz ellenállni a vágyaimnak, hogy azt senki nem tudja elképzelni.
Közelségétől a szívem teljesen megkergült.. Olyan hevesen vert, mint talán még soha.. De nem csak a közelsége okozta ezt az egészet, hanem az, hogy Neal is itt volt.. Legszívesebben megcsókoltam volna, de miatta vissza kell fognom magam. Olyan szinten vágytam az érintésére.. Lehelete megszédített.. Azt hittem már nem is tudok uralkodni magamon, mikor végre kimondtam azt, amit ki kellett mondanom.. – Nem.. – Suttogtam, de nem léptem egy lépést sem hátrébb. Nem bírtam megszakítani azt a köteléket, ami jelen pillanatban köztünk volt.


note:- | music: - | word: 536



Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Ház & előszoba Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyTue Feb 25, 2014 9:15 pm




Wendy & Neal & Ben

Nem is értem már lassan hogy miért csodálkoznak néha azon, hogy ilyen elviselhetetlen vagyok, és ellenszenves másokkal szemben. Hogy miért vagyok ilyen, amilyen.. hát nem magam miatt, ez is biztos. Valahogy.. mindig nekem jutottak az ilyen dolgok, mindig mindent én szívtam meg, akármi volt.. mindig én jöttem ki a rosszabbul mindenből. Annyi csalódás ért hogy meg sem tudnám számolni két kezemen...nem is értem, hogy mit várok másoktól.. szerelmet? csak folytonos csalódás ér, és ettől már ideje lenne megóvnom magam. Bár erről valamilyen szinten biztos tehetek én is, ha mindenkitől csak ezt kapom..valami hiba van bennem, vagy egyszerűen csak nem kéne erőltetnem a dolgot, legyengít. De az érzéseimet még én sem tudom irányítani..ha így lenne, akkor nem szerettem volna bele Wendybe, megkíméltem volna magamtól őt. Vagy magamat tőle.. lehet hogy neki csak egy játékszer voltam amit könnyen eldobhat, de bennem érzéseket keltett fel, és fontossá vált számomra.. azért kerestem ennyire határozottan őt. Most itt vagyok, de ő mégsem mellettem áll. Nem is bántana a dolog annyira, ha nem egy farkast választ helyettem..Miben jobb nálam? Vagy miért jobb? Nem értem..én is ugyanúgy érzek, s ez fáj.. nagyon is. Csak igyekszem leplezni azt hogy mennyire megbántott, s igyekszem vele minél bunkóbb, érzelem mentesebb lenni. Csak egy pillanatomba kerülne az , hogy eltörjem a kis barátocskája nyakát ezzel végezve életével..de nem akarom, hogy átérezze ezt, amit nekem kellet. Hogy a szemem láttára ölték még életem talán legnagyobb szerelmét. Senkit sem szerettem úgy, mint őt.. és talán nem is fogok. Sőt..félnék annyira szeretni valakit. Mert egy ember biztos akadna, akinek szúrná a szemét az, hogy boldog vagyok. Lydia.. nem tudom hol lehet, de nem lepődnék meg azon sem, ha valahol a háttérben figyel minket. Mindig a nyakamon lóg, és imád olyan dolgokat nekem vágni, amiről tudja , hogy fáj. Szerintem az életcélja engem követni..
- Szóval már a vőlegényed is? - Sokként ér a dolog.. vőlegény? Ekkora lenne a szerelem? Akkor mégis mi vagyok én számára? Vagy mit jelentettem én? Egy biztos, hogy megfogja bánni ha csak játszott az érzéseimmel..
- Furcsa egy izlésed van, már nem azért.. nem gondoltam volna hogy ennyire lealacsonyodsz, leviszed a mércét.- Nézek a háttérben meglapuló srácra. Nem túl férfias, róla van szó, mégsem szól egy szót sem.. egy ilyen férfira vágyik? Most komolyan?
- Mondjuk megértem, nálam jobbat nem találsz. - Mosolyodok el magabiztosan, a mellkasára szegezve tekintetemet. Érzem , hogy amint közelebb léptem egy nagyobbat dobban a szíve. A jelek szerint még számítok valamit, csak tagadja.. elég hihetően.
Hagyom hogy eltoljon magától, még mindig mosollyal az arcomon. Nem tudom mit gondoljak, de valamilyen szinten élvezem a kialakult helyzetet. Egy biztos, hogy az elkövetkezendő időben nem fogok unatkozni, és minden erőmmel azon leszek hogy megkeserítsem az életüket. Arra kér hogy menjek..de addig míg semmit nem mond, nem fogok..nem tudok elmenni. Nem akarom ezzel magamat ölni, hogy vajon mit érezhet irántam.. választ kérek. Ha másra nem, erre legalább.
- Még nem válaszoltál a kérdésemre. - Kapom el az elhuzodó kezét a mellkasomról, közelebb rántva őt mászok az arcába. Közel állunk a csókhoz.. de most még csak nem is szeretnék ilyet tenni. Undorom tőle.. érzem rajta a farkas szagot.
- Szóval? Szeretsz még Wendy? Szerettél? Vagy csak egy játékszer voltam? - Teszem fel utoljára a kérdést. Ha ennyire nem méltat hogy válaszoljon, akkor meg sem érdemelt. A tekintetét fürkészem, s közbe félszemmel a kis völegényét bámulom, a látottak alapján nem tetszik neki a kialakult helyzet.



►note: - | ►zene: Watercolour






Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyTue Feb 25, 2014 6:55 pm






Benjamin & Neal



Soha nem gondoltam volna, hogy egyáltalán eljön ez a pillanat nem, hogy még ilyen hamar.. Nem szerettem volna, ha Neal és Ben találkozik most mégis megtörtént. Nem nagyon tudok mit csinálni maximum kirugdosom Ben-t a házból. Kínos számomra ez az egész.. Nem értem, hogy miért pont most kellett neki felbukkannia.. Pontosabban miért kellett neki is. Neal is felbukkan a lakásomon most pedig Ben. Ma kellene valami nagy döntést hoznom? Mintha lenne itt bármiféle döntés. Neal életem szerelme és ez nem fog változni. Bármennyire is élveztem a Ben-nel töltött időt az soha nem fog felérni azzal, amit Neal tud nyújtani nekem. Meg hát ott van az is, hogy nem tudnám megbántani.. Ezért is vagyok most ilyen közel hozzá. Neki is tudnia kell, hogy tényleg megpróbálom az egészet magam mögött hagyni. Ben-nek meg remélem, hogy elég egy kis ridegség aztán búcsút int nekem. Mert itt és most le kell zárnunk.. Ha kettesben találkoznánk nem hiszem, hogy képes lennék visszafogni magam. Azért mégis csak egy rohadt jó pasiról beszélünk. Neal is az.. Ben is.. Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy én vagyok a világ egyik legszerencsésebb nője. Míg Neal-el lehet jövőm Ben-nel erre semmi esély. Én sötét vagyok ő pedig világos. Ez az egész soha nem működne. Jó dolog volt egy ideig szórakozni egymással, de semmi több. Itt az ideje, hogy búcsút intsünk egymásnak. Neal mellett erős tudok maradni és véghez is tudom vinni a tervem.. De, ha kettesben próbálnám elintézni ezt az egészet.. Túlságosan is egyértelmű lenne az, hogy az egész romba dőlne. Mármint Neal-el való kapcsolatom, mert ha akkor jönne ilyen közel hozzám nem bírnám visszafogni magam és ajkaira tapasztanám ajkaimat.
A szívem kihagyott egy ütemet, hiszen a közelsége még mindig nagy hatással van rám. De ridegnek kell maradnom. Csak remélhetem, hogy egyikük sem vette észre.. Na, meg később ezt foghatom arra is, hogy váratlanul ért az egész és talán egy picit megijedtem.. Tisztában vagyok azzal, hogy Ben milyen tud lenni, ha elborul az agya..
Jobb, hogyha befejezed a vőlegényem szekálását, mert akkor megtanulhatod, hogy milyen érzés szó szerint pofára esni.  – Nem voltam ideges.. Teljesen nyugodtan fenyegetőztem azzal, hogy képes vagyok nekimenni.. – Aztán itt van a másik dolog.. Kimászhatnál a magánszférámból.  – Mondtam, miközben a mellkasánál fogva eltoltam magamtól. Nem akarom, hogy a közelsége még jobban megrészegítsen. Az kellene még, hogy pont Neal előtt esnék neki. Nem kicsit törném darabokra a szívét.. Ezt pedig soha nem bocsájtanám meg magamnak, hiszen ez a legfontosabb a számomra.. Kérdésére nem válaszoltam, mert nem tudtam volna ridegen kimondani, hogy nem.. Éreztem iránta valamit és, amíg nem tudom mit nem mondhatok ilyet.. Meg nem is Neal előtt fogom elmondani.. Így is épp elég kellemetlen a helyzet. – Most pedig menj.  


note:- | music: - | word: 441



Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Ház & előszoba Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyTue Feb 25, 2014 8:32 am




Wendy & Neal & Ben

Nem érdekelnek mások, se az amit gondolnak rólam..engem csak egy cél vezérel, még pedig az, hogy megtaláljam Wendyt és mindent tisztázhassunk. Bár már néha tényleg én is elcsodálkozom azon, hogy miért futok utána, biztos oka lehet rá hogy eltűnt. De ennek elleneére sem állok meg, mert érdekel.. kell nekem az az indok. Vagy nem vagyok elég jó neki? Könnyen meglehet.. nem vagyok az a hős romantikus, aki egésznap csak a karjaiban nyáladzana, de kétlem hogy ő is pont erre vágyik. Succubusról beszélünk, akinek a szex a lételeme.. S nagy eséllyel ez is fogott meg benne. De amilyen könnyen szeretek meg valakit változik olyan könnyen ez utálattá. Főleg az ő esetében, ha ennyi időt rászántam arra hogy keressem. Már pedig olyan biztos az hogy mással volt ez idő alatt, mint hogy én itt vagyok.. nála. Őszintén szólva kicsit izgulok is hogy mi lesz a végkifejlet. Nem félek a csalódástól.. mindenre felkészülve jöttem, s igazából annyira nem is éltem bele magam, hogy visszakapom őt. Hozzászoktam a csalódásokhoz..én mindössze annyitól tartok, hogy még..véletlenül se bántsam őt, ha elkap az idegesség.. nem szeretem, s nem is tudom magamat visszafogni.
Belépve a házban igyekszem levegőnek nézni a farkast, s még csak annyira sem méltatni hogy szóba elenyedek vele, esetleg rá nézek. Nem szeretem ha a közelemben vannak, fenyegető hatást váltanak ki belőlem.. csak egy harapás, s vége az életemnek.
Az előszobába érve érzem , s hallom is hogy úgy követ engem, mint egy kiskutya.. bár mit is várok. Farkasról beszélünk. Nem kellet sok hogy végre Wendy is megmutassa a kis pofikáját, s még egy kisebb jelét sem mutatva annak hogy örül hogy láthat lép a pali mellé, s öleli át.
Felnevetek.. zavar persze, mert mégis csak szeretem, szerettem a lányt. De most  , ebben a pillanatban csak szánalmat érzek irántuk, amit nem is leplezek.
- Látom nem unatkoztál az utóbbi időben. Még egy házörzőt is beszereztél.. Megsimogathatom? Nem harap? - Mosolygok, s hirtelen elkomolyodva vámpírsebességemet kihasználva lépek eléjük, a lány arcába hajolva mélyen a szemébe nézek.
- Szeretsz Wendy? - Komolyra fordítva teszem fel nem kertelve a kérdést. Tudni akarom, hogy még érez irántam valamit, bár így hogy itt van mellette a kis kutyuli ha fontos számára, már pedig az a látottak alapján, nem fog őszintén válaszolni.. én csak egy rövid, tömör de lényegre törő választ kérek..semmi többet.



►note: - | ►zene: Watercolour






Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Ház & előszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyMon Feb 24, 2014 8:52 pm


Wendy, Ben & Neal

Udvariasság manapság mit sem számít már. Már miért ne számítana? Sokan értékelik, ha valaki udvarias, csak vannak a szimplán olyan emberek, akikre nincs jobb szó a gorombánál. Udvariasan félre állok az ajtóból, hogy be tudjon jönni, illedelmesen beinvitálom, erre ez meg kb a falnak lök. Farkas? No lám, akkor egy Fae-vel van dolgunk. Ha nem tévedek ez lenne az a Világos, akivel Wendy összeszűrte a levet, miután eltűntem. Viszont kicsit feldúltnak tűnt, de hogy miért, arról fogalmam sincs. Beleszagoltam a levegőbe, és megéreztem, hogy Vámpír is egyben. Ohh király... Egy vérszívó... Ha ez a "kedvesség" amit felém mutatott nem lenne elég, ez bizonyítja azt, hogy igazi öribarik leszünk... Majd talán évek múlva... A temetésén.... Sosem csíptem a Vámpírokat, ahogy ők sem engem, de ez is olyan mint a farkas gén... Öröklődik. Az örökös utálat, ami a két faj között van. De az is, hogy Világos, na az  csak még egy lapáttal rá tett. Utálom a  Világoso... Nem, nem utálom őket. Csak ezt próbálom bemesélni magamnak, hogy legyen még egy indokom az utálatára. Ha utálnám, akkor nem is lennék jóba például Dysonnal, szintúgy Destyvel sem.
Követtem őt az előszobába, és felfigyeltem, hogy milyen hívogatóan szólítja Wendyt. Felhúztam a szemöldököm, majd belekortyoltam a sörbe. Viszont ő hol van? Áhh, alig másfél perce mentem el mellőle, viszont már hiányolom. Ennyi idő után viszont ez érthető is. Meg alapból is ilyen vagyok, ilyen voltam, és remélhetőleg ilyen is leszek. Majd végül megláttam az ingemben. Szerencsére már össze volt gombolva neki, de nem mintha olyan nagy dolgot tett volna vele. Ha nem tévedek, ez a gyerek is látta már úgy ahogy én. Ilyen ridegnek sem igazán hallottam még, ahogy köszönt a szeretőjének. Ben... Szóval Bennek hívják. Ma is okosodtunk, de mégsem voltam rá túlságosan kíváncsi. Ahogy elkezdett bújni hozzám, átkaroltam, és figyeltem mi fog történni. Jó érzés volt, hogy már megint ilyen közel vagyunk egymáshoz. Haversrácnak viszont nem igazán tetszett ez az egész, legalábbis úgy látszódott.
•• ฝusic: Welcome ••Note: Kicsit gyenge lett. Very Happy
©️
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyMon Feb 24, 2014 7:30 pm


Wendy & Neal & Ben


Fogalmam nincs arról, hogy mégis ki lehet az ajtónál, de őszintén nem is érdekel. Remélem Neal hamar lerázza, mert semmi hangulatom nincs egy felesleges harmadikhoz. Most jött vissza, de amint eltávolodik tőlem hiányzik.. Ugyanakkor ez jót tesz a gondolataimnak, viszont a szívemnek nem. Magamhoz akarom ölelni, érezni akarom az illatát és soha többet el nem engedni. Csak erre az egyetlen egy dologra van szükségem. Pontosabban csak rá. De amint a közelemben lesz megzavarodok és el akarom lökni magamtól, hiszen ő nem jelent számomra mást, mint az elkötelezettséget. Beteges ez az egész tudom, de valahogy le kell küzdenem magamban. Négy évre eltűnt és most itt van.. Képtelen vagyok úgy folytatni az életünket, mintha az elmúlt évek meg sem történtek volna. Ez az egész egyenlő a lehetetlennel. Szeretem őt és tudom, hogy vele akarok lenni, de ugyanakkor eluralkodik rajtam a pánik és olyan gondolatok ütik fel magukat a fejemben, amit igazából én sem gondolhatok teljesen komolyan.. Mert a saját szívemet törném össze azzal, ha őt megbántanám.. Bár jobban átgondolva ez az egész sikerült már, szóval.. Viszont még mindent helyre lehet hozni.
Kezdtem kicsit aggódni, hiszen nem jött vissza.. Oké.. Még talán egy perc sem telt el, de azok után, hogy mikor legutoljára szem elől tévesztettem eltűnt négy évre szeretek résen lenni és odafigyelni minden egyes mozdulatára. Nem akartam, hogy úgy érezze rá akarok tapadni ezért csak a konyhába mentem. Nem voltam biztos benne, hogy az illető, aki az előbb kopogtatott elment-e már ezért pár gombot sikeresen begomboltam az ingén. Nem volt kedvem felöltözni..
A konyhába ácsorogtam, mikor meghallottam egy túlságosan is ismerős hangot. Teljesen összerezzentem.. Nem hiszem el, hogy lebuktam. De mégis hogy? Úgy néz ki nem húzhatom ezt annyi ideig amennyi ideig szerettem volna. A lábaim lebénultak.. A szívem olyan hevesen vert és a fejemben csak egyetlen egy gondolat csengett megállás nélkül. Fuss! Rohanj! Menekülj!
Én viszont nem vagyok az a típus, aki csak úgy menekül.. Nem vagyok egy gyáva személyiség most mégis megijedtem. Ennek az egésznek a lezárását négyszemközt gondoltam, de ezek szerint ezt a kínosabb módon kell véghez vinnünk.. Méghozzá hatszemközt. Mély levegőt vettem és lehunytam a szemeimet egy pillanatra, hogy összeszedjem magam, majd megindultam az előszobába.
Helló Ben. – Köszöntöttem őt ridegen és automatikusan Neal mellé sétáltam, hogy hozzábújjak. Ezzel is ki akartam fejezni, hogy igazából kihez is tartozom.
 
•• ฝusic: ~~ ••Note:  -
©
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Ház & előszoba Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Feb 23, 2014 9:54 pm




Wendy & Neal & Ben

Csak várok, várok és várok. Nagyon úgy tűnik hogy a semmire. Senki nem lenne pont most itthon? Vagy csak nagyon nem sietik el a dolgot, már pedig az hogy megvárakoztatnak semmi jót nem sugall. Fogaimat összeszorítva várok, s lassan már azon vagyok hogy inkább lelépek.. de akkor hiába az a sok keresés..újrakezdeni pedig nem sok kedvem van..megint, mindent előről. Kezdem úgyérezni hogy belefáradok ebbe az egészbe.. Wendy vagy nagyon nem akar látni, és nagyon ügyesen bújkál előlem de akkor valószínű, hogy lekéne állnom a kereséssel. Nem tudom.. de összezavart. Soha nem a türelmemről voltam híres, mert hamar elvesztem a fejem, s akkor olyat teszek, amit a közeljövőben biztos hogy megbánok.. jobb vigyázni velem, ha még az élők között szeretnének maradni. Áldozataimat nem kímélve lassú halált adok neki, teli fájdalmakkal, és kínzással.. a legjobb rész pedig az, mikor már könyörögnek azért hogy öljem meg őket.. nincs is ennél jobb.
Keresztbe teszem kezeimet s amint fordulnék meg lassú lépteket hallok, az ajtó felé. Morcos fejjel nézek végig az ajtót nyitó csávóra aki szép nyugodtan nem zavartatva magát kortyolgatja a sörjét. Érzem hogy a tesztoszteron szintje túlteng.. egy gatyában van, valószínűleg kellemes pillanatokat élt át, nem sokkal érkezésem előtt.
- Ohó, csak nem megzavartam valamit? Elégedett mosollyal nyalom körbe számat, még csak annyira sem méltatva hogy visszaköszönjek neki. Farkas, alapból ellenszenvet váltott ki belőlem. Illetve ha jó helyen járok, valószínűleg nem leszünk puszipajtások. De ezek után abban reménykedem, hogy rossz helyre küldtek...
Behív.. úgy tűnik ezzel sem kell erőlködnöm hogy valaki hívjon be, így már szabad a út számomra. Egy pillanatot sem várva lököm félre az elöttem álló farkast, igyekezve alig hozzáérni, nem szeretnék tőle elkapni valamit.
- Félre, farkas. - Lépek el mellette, s gyors léptekkel az előszobába lépve állok meg a közepén. Az ujjaimmal játszva érzem hogy jó helyen járok..ismerős illatok.
- Weendy.. van egy meglepetésem számodra. - Szólok a lánynak hivogatóan, bár ennyi év után abban sem vagyok biztos hogy a hangomat felismeri. Nem tudom mit gondoljak róla, ha megjelenik előttem.. mással van a látottak alapján, és ez bánt.. nem is kicsit.



►note: - | ►zene: Watercolour






Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Ház & előszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptySun Feb 23, 2014 4:38 pm


Wendy, Ben & Neal

Kicsit furán éreztem magam, hogy miért soroztam meg ezekkel a kérdésekkel pont most, 4 év után. Ezek olyan kérdések voltak, amiket már régóta fel akartam tenni neki. De valahogy sosem vitt rá a lélek. Most meg egyszerre az összes kérdésemet. Ezáltal gondolhatja azt, hogy siettetni akarom, vagy hogy már készen állok mindezekre. Készen is állok, de nem akarom ezt az egészet elsietni. Főleg mivel Succubus így több időre is van szüksége ezekhez. De remélhetőleg, ha idővel is, de sikerül elköteleznie magát mellettem... Ha meg nem, arra sem lehet egy rossz szavam sem, ilyen a természete, szüksége van a Chi-re. Én meg nem feltétlen tudom kielégíteni őt ilyen szempontból. Gondolataimban csak az járt, hogy engem nem érdekelnek ezek a kapcsolatok, míg velem van, de ez csak egy mocskos hazugság... Amint mondtam már neki is, szar abban a tudatban lenni, hogyha nem velem van, akkor épp mással kavar. De engem már az is meg tud őrjíteni legbelül, ha valami más pasi illatát érzem rajta.
- Állok szolgálatodra. Tudod, hogy csak egy hívás, és itt is termek. - Mosolyogtam rá, majd én is észrevettem a kopogást. Sóhajtottam egyet, hogy vajon mivel érdemeltem ezt ki, hogy pont ekkor jönnek hozzá? Ja igen, eltűntem 4 évre...
- Kinyitom én...- Majd végül letettem a földre, és adtam neki egy csókot. Gondolkodtam azon, hogy az inget leszedem róla, és magamra veszem, de abból csak még egy menet lenne. Ezért csak a kalapot vettem le a fejéről, és elindultam egy nadrágban az ajtó felé. Megláttam a hűtőt, és odamentem, belenéztem. Volt benne dögivel, pia, kaja. Egy üveges sört kivettem, és fogammal kibontottam. Ha eddig kibírta az ajtó előtt álló, akkor ez a 10 másodperc sem okozhat neki akadályt. Belekortyoltam egyet a sörbe, és az ajtót kinyitottam. Egy pasi állt előttem. Nem volt túl meglepő mondjuk.
- Üdv.- Mondtam a szépfiúnak magam előtt, és hátraszóltam Wendynek. Vagy inkább ordítottam.
- Szívem, szerintem hozzád jöttek! - Majd visszaváltottam normális hangnemre, és visszafordultam a sráchoz. Udvariasságomnak köszönhetően arrébb álltam az ajtóból és mondtam:
- Fáradj beljebb. - Mondtam neki egy rövid mosollyal megfűszerezve.
•• ฝusic: Welcome ••Note: -
©
Back to top Go down
Benjamin Mitchell
Benjamin Mitchell
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 341
✤ Születésnap : 1391-01-04
✤ Regisztráció : 2014-02-19
: Ház & előszoba Tumblr_ndwghb6cSU1sq43dko4_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyFri Feb 21, 2014 9:25 pm




Wendy & Neal & Ben

Oly közel a cél, de mégis oly távolinak érzem. A ház előtt állva az utóbbi két év pörög le előttem, ahogy minden erőmmel bevetve próbálok minden egyes információt kideríteni Wendyről, hogy ő ki is lehet valójában. Mindenről hazudott nekem, s ez csak nehezített a dolgomon. De megvannak a módszereim.. egy kis kínzás, s ha az áldozatom veszélyeztetve érzi magát már meg is ered a nyelve. Ezt a részt szerettem igazán, élveztem a kutatásaim során. Egy szadista állat vagyok, aki előszeretettel kínoz másokat, s így hogy volt egy életcélom máris gyorsabban telt az idő, mint eddig. Sok téves fülest kaptam.. nem ez az első, hogy az állítólagos háza előtt állok, s amint beköszönök neki egy másik arc nyit ajtót..ilyenkor pedig mindent kezdhettem előről. De most valami más.. érzem, hogy jó helyen járok, és végre találkozhatok életem értelmét adójával. Haragudnom kéne rá..de azt hiszem a szerelem elvakított. Ugyan ilyesféle érzéseket nem keltett bennem, de még is adni fogom neki a vérig sértettet. Nem értem mire volt jó az, hogy átvert. De ezért vagyok itt.. hogy mindent tisztázzunk.
Igyekszem csendben , s figyelmen kívűl maradni. Nem szeretném felkelteni mások figyelmét. Jobb, ha meglepetésként éri az, hogy itt vagyok. Nem tudom mennyire számíthat rám.. illetve azt sem, hogy ő mennyire is gondolta komolyan velem a dolgokat. De az érzései irántam őszintének tűntek..láttam a szemében a csillogást, s remélem hogy nem fogok kopanni. Nem fogok koppani, s eldobni ezt a pár évet amit rászántam.
Az ajtóhoz érve meglepően illedelmesen hármat kopogok, és csak várok. Várok, hogy valaki nyisson ajtót..az igazság pillanata.


►note: Kicsit béna, kezdésnek..| ►zene: Watercolour






Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Ház & előszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Ház & előszoba Ház & előszoba EmptyThu Jan 09, 2014 9:09 pm

****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Ház & előszoba Ház & előszoba Empty

Back to top Go down

Ház & előszoba

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» A ház & előszoba
» Előszoba
» Nappali & Előszoba
» Nappali & Előszoba
» Bejárat és előszoba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Kertváros :: Hale ház-