Fürdőszoba

Whispers of the Night


 

Share

Fürdőszoba

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Feb 02, 2014 4:17 pm


Wendy & Neal

 
Tőlem az anyaság, már nem is állhatna messzebb. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy legyen egy gyerekem. Az eljegyzésre se vettem rá könnyen magam és mióta húzzuk már.. Itt az ideje a következő lépcsőnek, ami nem más, mint az esküvő, de onnantól kezdve nem tudom mit kezdenénk egymással. Mármint szerintem neki, akkor már fontossá válna a gyerek.. Abban biztos vagyok, hogy jó apa lenne. Mert Neal egy csodálatos ember pontosan ezért is szerettem bele. Eleinte úgy tűnhetett, hogy kihasználom, mert mindig visszajártam hozzá feltöltődni, de a kapcsolatunk, már ekkor sem arról szólt.. Meg akartam ismerni. Ha nagyon akartam volna mehettem volna máshoz is nem lett volna olyan nehéz elcsavarni egy másik személy fejét. Ezt az is bizonyítja, hogy Neal mellett két személlyel is összeszűrtem a levet. Az egyik egy világos fae a másik pedig egy ember. Az elsőért még nagyon sok bajt hozhatok magamra, de pontosan ezért kellett nekem a paróka. Így is meg van az esély, hogy valahogy sikerül lenyomoznia vagy valaki rájön a kapcsolatunkra, de.. Legalább később. Plusz még ott van az is, hogy mi van akkor ha Neal jön rá az egészre? Legalább megtanulná, hogyan kell csinálni valamit anélkül, hogy lebukna az illető. Nekem sikerült. De nem folytathatom ezt örökké.
- Én is pontosan ezt kérdezem magamtól. - Mondtam mosolyogva. Tényleg nem tudom, hogy mivel és hogyan érdemeltem ki egy olyan személyt, mint Neal. Annyira kedves és gyengéd, de ugyanakkor vad és szenvedélyes. Pont ezért szeretem.. Mert olyan amilyen. Nem tennék semmi olyat, amivel csak egy kis esélyt is adnék arra, hogy elhagyjon engem. Ezért is ígértem meg neki, hogy nincs több férfi az életemben. Komolyan gondoltam.
Összevontam a szemöldökömet, mikor azt mondta csukjam be a szemem.. Hát rendben. Bár nem értettem, hogy miért, de becsuktam. Éreztem csókjait a nyakamon és ettől egy halvány mosoly kúszott az arcomra, majd megéreztem, hogy egy nyakláncot helyez a nyakamba. Alig bírtam kivárni, míg azt mondta, hogy kinyithatom.. A szemeim rögtön felpattantak, majd ránéztem a nyakláncra és kis híján elájultam annyira gyönyörű volt. - Neal, ez gyönyörű.. - Nem akartam rákérdezni, hogy honnan van, mert ez most nem is volt lényeg.. - Köszönöm. - Csókoltam meg gyengéden, miközben kezemmel végigsimítottam az arcán.  
   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  <3
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Feb 02, 2014 12:36 pm



Wendy & Neal






Elmosolyodtam azon, ahogy felnevetett. Ő nem hisz annyira magában mint én. Gondolom fél, hogy az életmódja ráragadna. De elfelejtkezik arról, hogy én is ott lennék mellette, és segítenék mindenben. Tudja ő is, hogy őt mindennél jobban szeretem, az életemnél is jobban, és ha egy gyerekünk lenne akkor is szeretném. Mind őt, mind Wendyt. Áhh de ez még a jövő zenéje. Nem erőltetjük ezt, rábízzuk a sorsa.
Kissé komor hangulatomat feldobta azokkal amit mondott. Persze, tudom, hogy szeret, szimplán csak neki ilyenek a szükségletei. Ezellen sokat nem tehetek. Az ígéretnél viszont tágra nyíltak a szemeim. Mindenre, de erre nem számítottam. Értem képes lenne feladni ezt az életmódot? Ezek szerint tényleg ennyire fontos vagyok neki. Ilyen megdöbbent, és boldog sem voltam még egyszerre. "Csak te meg én és senki más." Ja igen, kihagytam a meghatódottat is. 3 erőteljes érzés kavargott bennem, ilyen sem volt még túl gyakran velem. Magam felé fordítottam, és szenvedélyesen megcsókoltam. Majd haját félresimítva mondtam neki.
- Nem is tudom, mivel érdemeltelek ki. - Majd adtam még egy puszit neki. Komolyan nem értem, hogy hogy lehetek ekkora szerencsés. Még ennyi év után is... Hihetetlen lány. Majd eszembe is jutott valami, amit neki vettem. Elég drága volt, kezdem azt hinni, hogy elkényeztetem. De rengeteg felesleges pénzem van, mármint RENGETEG. Ezért is voltam az egyik, ha nem a leggazdagabb kalóz anno az 1700-as években. Mellette ott voltak az orvvadász megbízások is. Szóval ja, van bőven.
Visszafordítottam Wendyt, hogy a háta megint a mellkasomhoz simuljon.
- Csukd be a szemed. - Látszólag hirtelen nem értette mi van, miért kell becsuknia a szemét. - Na gyerünk csukd be. És ki ne nyisd míg nem szólok!- Megvártam míg becsukja a szemét, és a nadrágom zsebébe nyúltam. Kivettem belőle egy kis dobozt, amit kinyitottam. Volt benne egy nyaklánc. A készítőjének nem jut eszembe a neve, de azt tudtam, hogy 175 darab tökéletes, hibátlan, platinába ágyazott gyèmánt van benne, összesen 50 karátos súlyban. 1 millió $ eredetileg, de egyik kapcsolatom árán csak 920ezer volt. Elkezdtem Wendy nyakát csókolgatni, miközben ráraktam a nyakláncot is. Ahogy felraktam, a csókolgatást abbahagytam, és a fülébe súgtam.
- Kinyithatod.


Zene: - Nyaklánc: Link
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Feb 02, 2014 11:46 am


Wendy & Neal

 
Nem tudom, hogy honnan ered ez a kérdés, de megrémített. Elég régóta élek, már de még soha nem gondoltam ennyire komoly megállapodásra. Az egész jegyben járunk dolog is hatalmas lépcső volt a számomra. Nem mondtam minden második szembejövő lénynek, hogy igen hozzád megyek feleségül.. Ha nem is holnap, de egyszer az elkövetkezendő évek során. Ebből is látszik, hogy Neal különleges. Ugyanakkor mellette is szórakozok férfiakkal, amit talán most kezdek megbánni. Mert az ő helyében iszonyatosan rosszul érezném magam.. Nem is tudom mihez kezdenék, ha egyetlen egy nővel is lefeküdne rajtam kívül.. Én pedig nem csak egyetlen eggyel tettem ezt meg. Be kell fejeznem ezt az életmódot. A lehető leghamarabb.
Felkuncogtam azon, hogy szerinte jó anya lennék. Minden lennék csak az nem. Én meg az anyaság.. Ég és föld.. Nem hiszem, hogy képes lennék rá. Maximum ugyanakkora kis r*bancot tudnék felnevelni, mint jómagam.
Kérdése meglepett, de hangján érezhettem a fájdalmát. Régen volt ilyen őszinte pillanatunk.. A négy év semmit leszámítva. Mert nem róhatom fel ezt az időszakot, ha egyszerűen nem is voltunk együtt. - Igen, szeretnék a feleséged lenni és Neal.. Te vagy az, akit teljes szívemből szeretek... A szívem hozzád köt. Nem máshoz. Amióta csak ismerlek tudom, hogy szeretlek. Örökké szeretni foglak és sajnálom, hogy fájdalmat okoztam neked.. De megígérem, hogy nem lesz több.. Csak te meg én és senki más. - Ez egy olyan ígéret, amit nehezemre esik betartani, hiszen a vágyaimat elég nehéz kontrollálnom. Érte viszont még erre is hajlandó vagyok. Képes vagyok feladni az életmódomat csak azért, hogy bebizonyítsam neki, hogy szeretem.  
   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  <3
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Feb 02, 2014 10:32 am



Wendy & Neal






Amellett hogy csak egy tesztnek szántam, belegondolva egész jó is lenne. Eleget éltem már, egy gyerek meg nagy változást hozhatna az életünkbe. Talán túl nagyot is. De én készen állnék erre is. De Wendy nem úgy tűnik. Éreztem ahogy megrezzent a kérdéstől, meg a hangján is hallatszott kicsit, hogy ő fél ettől. Persze, hogy fél, mégiscsak egy Succubus. Egy olyannak mint neki nehéz elkötelezni magát, de már az is nagy szó az ő fajában, ha igent mond a leánykérésre. Meg akartam szólalni, de már hajolt is az ajkaimhoz. Viszonoztam a csókot, majd végül tényleg megszólaltam.
- Nagyon jó anyuka lennél. - Teljesen komolyan gondoltam, ha valaki, hát Wendy tényleg az lenne. Vagy csak elvakít az iránta érzett szerelmem... Mindenesetre, szerintem tényleg az lenne.
- És Wendy, komolyan kérdem... Össze akarsz házasodni? - Hagytam időt, hogy a kérdést felfogja, majd folytattam. Mondjuk ezen nem igazán kell sokat agyalni. - Csak mert... egyszerüen fáj, hogy mások is hozzád érnek olyan értelemben is.. Nap mint nap arra ébredek, hogy vajon ma van-e az a nap, hogy találsz valakit, és lelépsz vele. Bármikor mikor nem veled vagyok, állandóan csak stresszelek. De, ezzel a házassággal legalább biztosra tudnám, hogy nem akarsz elszökni. Ebből úgy tűnhet, hogy nem bízok benned, de erről szó sincs... Szóval... Igen, vagy nem? - Mondtam végig az egészet fájó szívvel, sokszor tényleg azt érzem, amit elmondtam. Bízok benne, de mi van ha kiábrándul belőlem, és az első Sötéttel lelép... Ezért is kell tudnom...


Zene: -
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Feb 02, 2014 9:54 am

+18



Wendy & Neal

 
Őt az ég világon senki nem képes pótolni. Az a teljesítmény, amit nyújtani tud nekem egyszerűen felülmúlhatatlan. Még csak a közelébe érő teljesítményhez sem volt részem. Elég sok férfival voltam ahhoz, hogy ezt biztosan állíthassam nincs még egy hozzá fogható. Ekkor is mondtam anno igent a leánykérésre. Habár azóta ez úgy ellaposodott, ahogy van. Főleg az utóbbi négy évben. De a börtönből nem is nézne ki jól, hogy valaki tervezi az esküvőjét. Viszont abban reménykedtem, hogy megbízik bennem annyira, hogy tudja nem ítélném el azért, mert valami bajba keveredett. Oké.. Nem állok hozzá túlságosan kedvesen.. Mert nem fogok kiugrani a bőrömből, hogy volt olyan szerencsétlen, hogy elkapták. Csak egy szavába került volna és mindent megtettem volna azért, hogy kihozzam onnan, de úgy látszik a kapcsolatunk ennyire nem mély. Viszont az iránta érzett szerelmem az tiszta.. Ezt senki nem veheti el tőlem.
Testem megremegett, hiszen újból a gyönyör kapuin dörömbölhettem. Négy év ide vagy oda.. Még mindig ugyanolyan jó vele. Azt mondaná az ember, hogy a börtönben volt kinn gyakorolnia.. De hiszek neki, hogy nem volt más nő az életében csak én. Mi oka lenne erről hazudni? Főleg, mikor tudja, hogy rajta kívül nem egy férfival voltam.. El sem tudom képzelni milyen érzés lehet ez.. Én tulajdonképpen erről nem vettem tudomást. Bele sem gondoltam. De az egyszer biztos, hogy kikaparnám annak a nőnek a szemeit, aki csak egy újjal is hozzáérne Neal-hez..
- Igen? - Néztem fel rá halvány mosollyal az arcomon. Annyira jó érzés volt a karjaiban lenni.. Hiányzott.. Túlságosan is. Legszívesebben ki sem mozdulnék innen.. Soha többé. Csak vele tölteném a mindennapjaimat.. Magam mögött hagyva mindent és mindenkit. Kivéve persze őt. Egy ütemet kihagyott a szívem, mikor a gyereket említette.. Én, mint anya? Ezt ő sem gondolhatja komolyan.. Valahogy nem áll össze a kép.. De lehet, hogy csak velem van a baj. - Egy kicsit meglepődnék.. Az egyszer biztos. Ha így lenne te lennél az apja, ami azt jelentené, hogy egy apró, kis csoda növekedne bennem. - Mondtam mosolyogva, majd odahajoltam hozzá, hogy megcsókoljam. Nem akartam erről többet beszélni.. Erre a témára még nem voltam felkészülve.
   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  <3
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySat Feb 01, 2014 8:31 am

+18


Wendy & Neal






Nem gondolkoztam semmin, nem is akartam. Jelen pillanatban csak rá tudtam gondolni. Csókokkal soroztam meg a nyakát, miközben a csipőmmel is egyre gyorsabban mozogtam, amint éreztem, hogy már nincs sok hátra. Éreztem, ahogy egyre inkább elhagy az erőm, de ez nem akadályozott meg a "feladatom" teljesítésében, hogy örömet szerezzek neki. A szemem még mindig sárga alapon fekete volt, ez ellen nem tudok mit tenni. De nem is akarok igazából. Már közel jártam a véghez, nem is kellett sok. 4 év hosszú idő. Azóta nem éreztem ezt, mióta eljöttem innen. Az összes, ami felgyülemlett a testemben, mind Wendyben végezte. Az erőm is fokozatosan hagyott el eközben, de a vége után nem is voltam annyira kimerült mint gondoltam volna. Elhúzódtam a nyakától, és megcsókoltam. Ekkor már a szemeim is visszaváltoztak eredeti színükre. Reméltem sikerült kielégítenem ennyi év után is. Vagy már kezdek berozsdásodni. A csók után eltávolodtam tőle, a kád másik felébe, és néztem a plafont. Egy szó nem tudott kijönni a számon. Egyszerűen jó érzés volt. Elgondolkoztam, hogy vajon van-e itt ruhám még. Mert azok amik a földön vannak, azok egyben piszkosak, és mostantól egyben vizesek is. Nem sokat gondolkodtam ezen, gondoltam mostmár jöhetnek a kérdéseim. Magamhoz öleltem Wendy-t, úgy hogy a háta a mellkasomhoz simuljon, és adtam még egy puszit a nyakára.
- Szívem... - Kezdtem bele, de megvártam míg odafigyel rám. - Őszintén mit tennél, ha kiderülne, hogy terhes vagy? - Ezt egyben kisebb tesztnek is szántam, ha felnevelné, és gondozná, akkor tudnám, hogy mással már nem akarna lenni. Viszont ha elvetetné, vagy bármi ilyesmi, akkor... Nos, akkor nem tudom mi lesz. Szívem szakad meg az biztos. Egy farkasnak elveszteni élete párját fel sem fogható. Mondjuk az ő fajának, és az enyémnek a keveredése eddig ha jól tudom kétszer jött össze. Mármint, hogy a Succubus elkötelezte magát valaki mellett. Remélhetőleg én leszek a 3. szerencsés. De ezt is majd még később kérdezem meg tőle, hogy ezzel mi legyen.


Zene: -
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySat Feb 01, 2014 12:01 am

+18



Wendy & Neal

 
Nem akarok gondolkodni. Az ég világon semmi nem érdekel csak ő.. Meg még az is, hogy nagyon, de nagyon vágyom rá. Az életemben még egy olyan fontos személy sem volt, mint ő.. Pedig már elég sok emberrel volt dolgom. Na, meg persze elég sokat is éltem. Legbelül egy hangocska az suttogja, hogy dobjak el mindent és vessem a karjaiba magamat örökre.. Házasság meg minden, ami kell. De ugyanakkor pontosan ez az, amitől rettegek. Az elkötelezettség. Nem tudom, hogy mennyire lennék jó ebben az egészben. Főleg, mivel az egész életemet úgy éltem, hogy egy plusz személy mindig volt az életemben. Olyan, mintha nem is lennék. Nem arról van szó, hogy érte nem lennék képes mindent feladni egyszerűen csak rettegek, hogy megbánom, ha megteszem. Azt sem tudnám elviselni, ha elveszíteném Neal-t, de lemondani sem tudok a többiekről.. Legalábbis még nem tudok. Nem megy!
- Veheted annak. - Mondtam halvány vigyorral az arcomon, majd viszonoztam vad csókját.. Belenyögtem, miközben megéreztem magamban, de pontosan erre vágytam. Sötét hajtincseibe túrtam miközben vad, szenvedélyes csók közepette vettem el azt, amire a leginkább vágytam.. Édesebb volt most, mint valaha. Ebből is tudhatom, hogy igazat mondott, miszerint én vagyok az egyedüli nő az életében. Tudom, hogy bűntudatot kellene éreznem, amiért ez nem érvényes rám, viszont nem így van.. Borzalmas egy ember vagyok az egyszer, már biztos.. De ezzel ráérek később foglalkozni.. Jelen pillanatban van fontosabb dolgom is, mint gondolkodni azon, hogy milyen ember is vagyok én.
   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  <3
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyMon Jan 27, 2014 6:39 am

+18



Wendy & Neal






Vajon hogy fogja lereagálni a kérdéseimet? Sok kérdésem van hozzá, nem is tudom melyikkel kezdem majd. Talán a világos Fae-vel kezdem, vagy azt hagyom a legvégére. Először inkább jönnek majd az elméleti kérdések, a jövőről. Kíváncsi voltam azokra a véleményekre is, de reméltem is, hogy a válaszai hasonlóak lesznek az elvárásaimnak. Na akkor tényleg ő a világ legcsodásabb nője. Akkor még a Világostól is eltekintek. Arra is van egy kis tervem, egy utolsó lehetőség, hogy bevallja. Mikor megjöttem, egyik táskában megláttam valamit. Kíváncsivá tett, ezért belenéztem, és egy parókát láttam benne. Nem nyúltam hozzá, de ekkor már biztos voltam a kis kalandjában. Így nem ismerik fel.
Már közel jártam a véghez, mire abbahagyta... Hát gondolom ez a büntetésem amiért itthagytam egy szó nélkül.
- Ez a büntetésem, mi? De igazad van, így nem az igazi. - Mondtam neki mosolyogva, és ezután vad csókokat adtam neki, miközben belé helyeztem a férfiasságom. Nem hiszem, hogy erre számított mikor abbahagyta, de ilyenkor nem nagyon tudok már gondolkodni. Elkezdtem mozgatni a csípőmet, miközben a nyakát is megadományoztam pár lágy csókkal. Bár lehet pont erre gondolt ő is, mivel ő ettől "töltődik fel", nem attól, hogy a szájával kényeztet ott lent. Bennem 4 év elmaradott szex anyaga van, ő ettől olyan 200%-os lesz,  mint még soha. Viszont én meg egy élőhalottal leszek egyenlő. De érte bármit megtennék.


Zene: -
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Jan 26, 2014 4:20 pm

+18



Wendy & Neal

 
Nem is értem, hogy lehettem képes arra, hogy egy ilyen férfi mellett még másokkal is összeszűrtem a levet. Most a kényszer vitt rá, de akkor.. Mert mikor jelen volt is volt egy két kalandom, de nem jelentett számomra semmit. Félek egyszer pont ezek miatt a nem is jelentettek igazán semmit dolgok miatt fog egyszer csak úgy eltűnni, mert megunta.. Bár farkas. Szóval a szerelmét, már nekem adta. Legalábbis szeretem azt hinni, hogy így van. Ha más nem is akkor ez az, ami ideköti. De nem is értem, miért gondolkozok ezen.. Mondjuk, ha tényleg megtette.. Ha tényleg itt volt és figyelt egy ideje akkor rájöhetett a titkomra is.. Az nem lehet.. Akkor már rég a fejemhez vágta volna, hogy miért pont egy világos fae-vel kellett kezdenem.. Annyira nehéz lett volna egy sötéttel összeszűrni a levet? Igen. Az lett volna, mert akkor hol marad az izgalom? Amúgy is az egyetlen sötét fae, akitől akarok valamit az ő és nem más. Ez soha, de soha nem fog megváltozni. Mert mindezek ellenére, ami köztünk van az igaz szerelem és még nem állok készen arra, hogy elengedjem. Mondjuk ki mondta, hogy el kell engednem? Végső soron mellette akarom leélni az életemet. Talán még gyereket is akarok neki szülni. De ez totálisan a jövő zenéje. Egyenlőre élvezem, hogy fiatal vagyok hiába lesz még egy jó darabig így.. Akkor is.. Az élet minden egyes percét ki kell élvezni különben olyan, mintha csak elsuhantak volna mellettünk az évek anélkül, hogy történt volna valami.
Tudom nem most kellene ilyesmin gondolkodnom, mert ez nem idevaló, de alig bírtam kiverni a fejemből a gondolatokat, hogy mi lesz, ha megtudja. Még a gyönyör sem volt képes teljesen elterelni a gondolataimat, de ugyanakkor örömet is akartam neki szerezni pontosan úgy, ahogy ő tette az előbb.. Megérdemli. Sokkal többet érdemel ennél, de ha máshogy nem is így legalább határozottan tudunk kommunikálni egymással.
Mindent megtettem azért, hogy a lehető legjobbat nyújtsam neki. Eleinte még lassú mozdulatokkal, majd egyre gyorsabban.. A hang, ami felszökött a torkából annyira hiányzott.. Tisztában voltam azzal, hogy farkas és, hogy ez gyakran előfordul, mikor együtt vagyunk, de fogalmam nem volt arról, hogy ez ennyire hiányzott. Ezután nem fogtam vissza magam az egyetlen célom az volt, hogy eljuttassam őt arra a bizonyos pontra, ahonnan már végképp nincs visszaút.. Talán leállok, hogy egy kicsit megszívassam, amiért eltűnt négy évre.. Sőt.. Nem is olyan rossz ötlet. Éreztem, hogy teste kezd megfeszülni, hogy már nincs is olyan messze az a bizonyos vég, majd eleresztettem őt és felkúsztam ajkaihoz.. - Még nem. - Mondtam huncut vigyorral az arcomon.. Megérdemli, hogy egy kicsit húzzam az agyát.
   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  kicsit béna. :c
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyMon Jan 20, 2014 8:59 pm


+18



Wendy & Neal






Míg ott lent játszadoztam vele volt időm gondolkozni. Igen, pont ekkor. Legtöbb férfi próbál arra koncentrálni, hogy nehogy elszúrjon valamit eközben, vagy törekedik arra, hogy minél nagyobb orgazmusa legyen a lánynak. Én már gyakorlott vagyok ebben, szóval nekem egyik miatt sem kellett aggódnom. Nem egoizmus ha azt mondom, jó vagyok ebben. Mégiscsak volt rá bő 400 évem.
Tehát gondolkoztam… legfőképpen, hogy mi változott miután elmentem a temetésre 4 évvel ezelőtt. Persze, attól eltekintve, hogy Wendy összebújt egy Világossal.  Eszembe jutott a néhány hónapos kiskutyám, akit még mielőtt elmentem itt hagytam. Vajon itt van még? Nem sok esély van rá, de ha mégis, annak is örülnék. Ha fontos vagyok neki, akkor befogadta, és gondozta rendesen. Nem hiszem, hogy egy védtelen kiskutyát csak úgy kidobna... Az nem vallana rá. Egyre több kérdés, amit fel kell majd tennem Gwennek, persze mindezek után. Bele kellett volna szagolnom a levegőbe, kutyaszag után kutatva. Kár, hogy nem tettem. Legalább nem agyalnék ezen. Mindig is szerettem a kutyákat, talán azért, mert részben azonosulni tudtam velük. Meg ha itt van a kutya, akkor hogyhogy nem hallani semmi nyüszítést vagy bármit, ekkora nyögések mellett? De ezt is hamar letudtam magamban, mivel emlékeim szerint a fürdőnek vastagak a falai.
- Egy ekkora örömtől sem akarsz megfosztani engem mi? - Mosolyogtam rá még a csókok előtt. Éreztem, hogy szívott az erőmből, de ez csak még jobban feltüzelt. Már szimplán a jelenléte is elég lett volna, de az eddigi történések, a harapdálás, a közelsége, és a csókjai, amint végigjárták a testemet csak rátettek még egy lapáttal. Miközben a férfiasságomat kezdte el kényeztetni, a kezemmel fogtam a fejét ezzel is próbáltam segíteni őt. Én vele ellentétben nem voltam az a hangos típus, viszont az én nyögéseim farkas létemnek köszönhetően kicsit másak voltak… Nem is kicsit. Amint ott lent hozzámért, a szemeim lassan elszíneződtek, és a nyögéseim is inkább halk farkas morgásokra hasonlítottak. Az ő természete az, hogy az étvágyát csak szeretkezéssel lehet csillapítani, az enyém meg olyan, hogy néha nem tudok emberként viselkedni. De ez neki nem újdonság. Egy pillanatra csodálkoztam magamon, hogy hogy bírom ennyi ideig 4 év után, majd rá is jöttem, hogy a szervezetem is másféle. Ahogy nem árt meg 5 feles tequila, úgy ezt is tovább bírom az embereknél.


Zene: -
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyMon Jan 20, 2014 8:01 pm

+18



Wendy & Neal

 
Tudom, hogy előbb utóbb, majd beszélnem kell vele erről az egészről. Mármint arról, hogy van egy másik fae az életemben méghozzá egy világos. Elég nagy kalamajka lehet a dologból, ha kiderül. Még azelőtt le kellene zárnom ezt az egészet, hogy bárki is rájönne. Igen.. Ez lenne a helyes lépés. Majd előszedem a szőke parókámat és ellibegek vele egy találkozóra. De előtte még ki akarom élvezni, hogy visszakaptam a vőlegényemet. Mert négy év az nagyon sok idő.. Főleg, ha egy olyan pasiról beszélünk, mint Neal. Aki a puszta tekintetével is képes az őrületbe kergetni.. Egyszerűen felforrósodik tőle a vérem és elvesztem a fejemet abban a pillanatban, hogy hozzám ér.. Talán nem is érne ugyanúgy hozzám, ha megtudná, hogy van még egy fae sőt még egy ember is az életemben, akit nem is egyszer berángattam, már az ágyamba. De vannak szükségleteim! Nem tehetek róla. Azonban.. Nem állíthatom ezt kifogásnak.. Mert egyenlőre még nem tudom, hogyan zárjam le ezt az egészet.
Egy darabig csendben maradtam, de nem is tudom, már miért.. Ja, igen.. Hozzászoktam. Vagy nem is tudom. Általában inkább csendben maradtam, hiszen míg itt nincs senki, aki meghallhatna.. Ahol az utóbbi időben töltöttem az éjszakákat igen is vannak.. Elővigyázatosnak kellett lennem. Senkit nem hordtam fel a lakásomra, mert nem akartam lebukni. Még az emberkémet sem.. Nem kockáztatok. Egy pillanatra sem. Nincs azaz isten, hogy ugyanúgy börtönben végezzem, mint Neal. Ezért ennél én okosabb vagyok. Nem vezetek senkit még csak a közelembe se. Habár az emberért nem kapnék semmit a másikért, már annál inkább. A gondolataimból a gyönyör térített magamhoz.. Furcsa általában ez az, ami elveszi az eszemet, de ez most egyáltalán nem így volt.
– Hmm.. Ettől azért nem kell félned. – Mondtam kuncogva, majd szenvedélyesen falni kezdtem az ajkait közben egy kevés chi-t loptam tőle. Tudtam, hogy ő elvégezte a feladatát, szóval most teljes mértékben rajtam volt a sor. Elszakadtam ajkaitól, majd csókokkal haladtam le egészen a férfiasságát, amit a számba véve kezdtem el kényeztetni.

   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  -
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Jan 19, 2014 6:50 pm

+18



Wendy & Neal






Halogatni halogathatjuk ezt a beszélgetést, de nem örökké. Rá fogok kérdezni, akár akarja akár nem. Akkor nem lenne vele ekkorra gond, ha nem lennének ezek a hülye Fae szabályok... Mondjuk ha Sötét lenne ő is, még akkor sem hagynám szó nélkül. Rossz érzés, hogy mások is hozzányúlnak. De jelen pillanatban csak megvédeni akarom. Ha rájön a Morrigan, vagy az Ash, ennek nem lesz szép vége. Hamar véget kellene vetnie ennek a kapcsolatnak. De az sem érdekel, ha valamelyik vezető "kutyái" jönnek el érte. Én akkor is megvédem, ha kell az életem árán. Ha neki valami baja esne... Mindkét vezető torkát kitépném. Következmények meg nem érdekelnek, én nem akarok ő nélküle élni.
- Azt én sem bocsátanám meg magamnak. De ne aggódj, maradok. A végén már eleged lesz belőlem. - Mondtam neki mosolyogva, habár kicsit szíven ütött az, hogy nem bocsátana meg... De jogos lenne.
Csodálkoztam a csenden, talán erről is leszokott? Egyik legjobb része pedig pont ez. Már kezdtem azon gondolkozni, hogy nem vagyok elég jó, mégiscsak 4 év telt el. De megint csak pesszimista voltam, mert hamar megtört a jég, és hangos nyögésekbe kezdett. "Zene füleimnek" gondoltam magamban. Kicsit elmosolyodtam, majd folytattam a dolgom ott lent. Nem értem, egy ekkora házban miért akarta visszafogni magát, ahol legközelebbi szomszéd is fél kilóméterre van. Itt sikíthat amennyit csak akar, és olyan hangosan amennyire csak bírja. Meg akartam szólalni, de nem akartam elrontani a pillanatot. Ezért inkább csak gyorsítottam a tempón, egészen addig míg fel nem sikerült juttatnom a csúcsra. Ezután végignyaltam a testét lassan, míg nem az ajkaihoz elértem, ahol végül megszólaltam.
- Már kezdtem azt hinni, hogy megnémultál. - Mosolyogtam rá, majd kezeim közé fogtam az arcát, és megcsókoltam. Eléggé be voltam izgulva ott lent is, de kíváncsi voltam, hogy akar-e valamit kezdeni a férfiasságommal. Én örülnék neki, na de ki nem. Meg nem is hiszem, hogy ő ennyivel beérte volna. Mégis csak egy Succubus, és eddig nem is szívott sok chi-t belőlem. Úgy terveztem, hogy addig csókolózunk, mígnem ő veszi kézbe a dolgokat.  már megtettem a magamét, most rajta a sor.


Zene: -
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Jan 19, 2014 4:25 pm

+18



Wendy & Neal

 
Direkt nem válaszoltam a kérdésére, hogy mégis velem mi volt.. Most mit mondjak? Van két játékszerem az egyik egy világos fae és tök jól elszórakozok vele, de ezért talán még a fejemet is vehetik? Amúgy sem értem, hogy mi ez az egész határ a sötét meg a világos között. Ugyanúgy fae, fae. Nem kellene ennyire kiakadni ezen az egészen. Na, de nem tudnék neki semmi jót sem mondani arról, hogy mi történt velem az elmúlt négy évben.. Legalábbis semmi olyat, ami nem venné el a kedvét az egésztől. Ezért inkább nem is mondok semmit. Remélhetőleg nem fogja feszegetni a témát.. Legalábbis teszek róla, hogy ez az egész ne így legyen.
Jó érzés volt hozzásimulni.. Érezni bőrét a bőrömön.. Most jöttem rá igazán, hogy mennyire hiányzott nekem. Az érintése.. A hangja.. A tekintete. Egyszerűen egytől egyig minden egyes tulajdonsága hiányzott. Megőrülök érte.. Hiába van mellette két játékszerem.. Közel sem olyan fontosak a számomra, mint ő. Persze azért nélkülük is nehezebben tudom elképzelni az életemet, de egyszerűbb és könnyebb lemondanom róluk, mint Neal-ről. Plusz most, hogy itt van semmi szükségem nincs arra a szerencsétlen világos fae-re. Mondjuk jó móka volt meg minden, de.. A mókára ott van az ember gyerek is.. Vele is szívesen eljátszadozom.  
- Szerencséd, drágám. Szerencséd. Ha még egyszer elmennél azt hiszem soha nem bocsátanám meg.. - Mondtam játékos hangszínben. Tényleg nem bocsátanék meg neki egykönnyen, ha csak úgy fogná magát és eltűnne. De komolyan. Első alkalommal még oké.. Másodszor pedig, már nem vagyok benne olyan biztos, hogy ilyen könnyen fogadnám. Gyűrű ide vagy oda.
Hamarosan nyelveink vad táncba kezdtek, miközben én beletúrtam sötét hajkoronájába. Vágytam rá.. De még mennyire és éreztem, hogy ő is vágyik rám. Ennek volt egy túlságosan is egyértelmű jele, amit nem tud leplezni még ha nagyon akarja akkor sem. Megtámaszkodtam a kád szélén, majd mikor megéreztem leheletét, majd ajkait és nyelvét a legérzékenyebb pontomon hátravetettem a fejemet és ajkamba harapva próbáltam visszaszorítani pár nyögést, ami készült előtörni belőlem.. Nem tudom, miért fogtam vissza magam, de egy idő után, már nem is ment.. Egyszerűen csak szabadjára engedtem mindet.

   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  -
 ©
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySat Jan 18, 2014 6:32 pm

+18


Kicsit idegesített, hogy nem válaszolt a kérdésemre, de nem látszott rajtam egyáltalán. El voltam merülve a szépségében. Ha mosolyogni látom, már attól elolvadok.
Sokszor játszottam már ezt el vele, hogy egy csók közben, mikor elkezdte szívni az erőmet, abban a percben abbahagytam. Szeretek játszani az idegeivel. Vagyis csak szerettem, mert régebben ezek sikeresek voltak, mostanra meg már nem dől be ennek. Magától nem jutott volna el erre a szintre, tehát vagy egy másik Succubus segített neki, vagy az a másik férfi... Igen, kicsit féltékeny vagyok, de tudtam azt is, hogy nincs mitől tartanom. Ő neki csak egy kis játékszer, én meg a szerelme vagyok. Mégis mennyi esély lenne arra, hogy őt válassza? Ha ez megtörténne, nem is tudom mit csinálnék... Az biztos, hogy eltűnnék New Yorkból örökre. Minek is gondolkozok ilyeneken,magam sem értem. Alig 15 perce, hogy újra beléptem az ajtón, és máris a kádban vagyunk meztelenül. A tesztemen átment, és egyből közeledett is hozzám. Na, ezt így is kezdhettük volna már az elején. A harapdálás csak még jobban beindított, ennek hangot is adtam.
- Nem tervezek elmenni. Egy ilyen gyönyörű teremtményt már 4 éve is bűn volt itt hagyni. Még egyszer ilyen hibát nem követek el. - A szövegelésem felénél elszakadt nálam a húr, ezért az utolsó mondatot már szinte hadartam. Átfordultam, hogy én legyek fölül, és vadul megcsókoltam. A csók után felültettem Gwent a kád tetejére, és adtam neki még egyet. Ezek után először a nyakát, majd az egész testét végig csókolgattam, míg nem elértem a legérzékenyebb pontjához. Egy pillanatra felnéztem Wendyre, majd elkezdtem a nyelvemmel kényeztetni ott. Néha fel-fel pillantottam rá is, majd egy kisebb idő után a nyelvem mellé társítottam két ujjamat. Ez hiányzott már nekem nagyon, hogy a menyasszonyomat kényeztessem. Örültem neki, hogy végül nem adta be a derekát akkor. Bár akkor is ugyanez lett volna a vége, csak a kád másik oldalán. Szeretek én irányítani, nem is hagytam volna neki.
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySat Jan 18, 2014 5:22 pm


Wendy & Neal

 
Szeretem a játékokat és ez most sem volt másképpen. Vele is játszani szerettem volna annak ellenére, hogy négy évig távol volt.. Nagyon hiányzik az érintése és igazából minden egyes porcikája, de a természetemből kiindulva nem eshetek neki csak úgy mindenféle játék nélkül.. Bár már hajtott a vágy, hogy megcsókoljam és csak egy kicsi, de csak egy icipici chi-t ellophassak tőle, de visszafogtam magam. Éhes voltam, hiszen jó pár napja egyik játékszeremmel sem találkoztam. Mondhatni épp egy gyenge pillanatomban döntött úgy, hogy hazatér, ami kapóra is jött. Ha ő nem jön haza, akkor ma törvényt szegve hemperegnék egy világos Fae-vel.
Nem akartam előadást tartani arról, hogy egy emberrel és egy világos Fae-vel szórakozom ezért csak figyelmesen hallgattam, amit ő mesélt. Nem lettem volna a helyében. Bár az egyszer biztos, hogy fordított esetben én biztosan nem buktam volna le. Plusz még ott van az is, hogy hamarabb kijutottam volna a börtönből, mint négy év. Aztán meg még sorolhatnám egy darabig, hogy mennyi mindenben lettem volna jobb nála. Nem vagyok ennyire figyelmetlen.. Soha nem hagyom, hogy az érzelmeim eluralkodjanak rajtam. Most akár véget is vethetnék a világos Fae-vel való kapcsolatomnak. De nem teszem, mert túl feltűnő lenne. Inkább halovány jeleket küldök neki, hogy itt befejeztük. Most már visszatért az a személy, akinek az életemet kívánom szentelni.
Mire a mondandója végére ért, akkor kezdtem el érezni az igazi éhséget. Talán azért, mert megcsókolt.. De nem is ez a lényeg. Ezt a játszmát most határozottan ő nyerte. Mégis hogyan nyerhettem volna én? Éhes voltam.. Négy évig nem láttam és ő egy olyan férfi, akit senki más nem tud pótolni. A másik pedig, ami még vonzóbbá tette az, hogy elég erősen utalt arra, hogy én voltam és vagyok számára az egyetlen. Ez annyira édes.. Valamiért egy kis bűntudatot kezdtem érezni.. Én pedig nem egy férfival voltam rajta kívül, amióta együtt vagyunk. Le kell szoknom erről..
Roppantul tetszett, hogy a kezébe vette az irányítást és nem nekem kellett megtennem a következő lépéseket. Elnyújtottam volna még a játékunkat, de az már nem lett volna az igazi.. Vagyis kétlem, hogy én egymagam képes lettem volna rá, mert annyira vágytam rá, hogy azt elmondani sem tudom. Testünk egymásénak feszült és éreztem, ahogy az energiája átáramlik belőlem, majd elhúzódott tőlem.. Ó, szóval ilyen játékot játszunk, hát rendben. Csalódtam egy kicsit, de ha már játszadozunk, akkor játszunk rendesen.. Bár most inkább van szükségem az ölelésére, mint más teljesítményeire.. De csak azért, mert tudom, hogy ezzel idegesíteni fogom.. Vagyis inkább fokozni az irántam érzett vágyát. Megfordultam és hátammal az ő mellkasának simultam, miközben úgy helyezkedtem el, hogy kicsit felemelve a fejemet tudjam harapdálni a nyakát. Ingerelni akartam, hogy ő tegye meg azt, amit meg kell tenni.. Én már megkaptam az ízelítőmet most pedig rajta a sor. - Azért remélem nem tervezed, hogy a közeli jövőben megint eltűnsz.. Akár csak pár napra is.. - Suttogtam pár harapás közepette.

   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  bocsi a késésért. Sad 
 ©️
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Jan 12, 2014 11:02 am

Nem tudom mire számítottam mondjuk, hogy egyből rámugrik? Ehelyett szembe ült bele a kádba, viszonylag távol, mintha undorodna tőlem. Vagy csak az agyamat akarja húzni.
- A kárpótlás szó alatt ezek szerint nem ugyanarra gondoltunk. Nekem így is jó. - Kezem közé fogtam az egyik lábát, és elkezdtem masszírozni. Régen ezt is szerette, a börtönben csak nem hagyott el az ügyességem. Ha mégis, az már nem az én bajom.
- Na és mi jó történt veled az évek alatt? - Mosolyogtam rá, kíváncsi voltam azt a másik kapcsolatát elmondja-e. Ha nem, az is jó, legalább az őszinteség megmaradt köztünk... Bár ezt is pont én mondom... De először kezdtem inkább én.
- Elmondom velem mi történt. Nos, ugye megöltem egy Fae-t, aminek következtében börtönbe kerültem. Ott volt egy halálsoros cellatársam, akit érkezésem után ki is végeztek. 2 évig, és 10 hónapig egyedül voltam abba a cellába, magányosan. Mégsem annyira, mivel a gondolataim rólad elterelték a figyelmem mindenről, semmi bajba nem kerültem egyszer sem. Tehát beraktak mellém egy Mesmert, akivel hamar össze is barátkoztunk, mindazok ellenére, hogy ő Világos volt. Én már azóta kiástam egy kisebb lyukat a falba. Ha ő nincs, még most is ott raboskodnék. Egyik őrt elkezdte irányítani, kinyitotta a cellánkat, én meg kiütöttem a csávót. Elmentünk az öltözőbe, vagy hova, ott felvettük az egyenruhákat, és könnyen kisétáltunk onnan. Ő is visszajött New Yorkba, de el is váltak útjaink azóta. Én eljöttem a házadhoz, és farkasként egy bokorból figyeltelek. Itt töltöttem az estéket, a nappalokat. Mondjuk mikor hazajöttünk, elmentünk egy étterembe, valami igazi kaját enni. Ott egy Succubus majdnem elszívta az erőmet, de Dave közbeavatkozott. 75 éve voltam utoljára mással, erre bejön most ez a Succubus... Na de most te jössz. - Miközben mondtam a kis történetem, figyeltem Gwen arcát, közben elkezdtem a másik lábát is masszírozni. Azzal a 75 éves dologgal próbáltam a tudtára adni, hogy én más nővel ezalatt az idő alatt sosem szándékoztam lefeküdni. Számomra ő az egyetlen nő, őt mindennél jobban szeretem, még az életemnél is jobban.
- Csodálkozom, hogy nincs akkora étvágyad most. - Majd a masszírozását is befejeztem. Már elfáradt a kezem ekkorra. Volt egy két ötletem, hogy lehetne folytatni a dolgot, de ha én kezdek bele, abból lehet valami baj lesz. Mondjuk én sem várok örökké. Eleget vártam már. Odahajoltam hozzá, és hosszasan megcsókoltam, a testünk eközben szorosan egymáshoz simultak. Vagy én éreztem csak, vagy tényleg szívott az erőmből, ennél a pontnál viszont elhúzódtam tőle, és visszaültem a kád szélére mosolyogva. Ha előbb ő is játszadozott velem, én miért ne tehetném? Bár ez egy kisebb tesztnek is felfogható. Ha erre nem lép semmit, akkor le vagyok nyűgözve, ha mégis... nos, azzal sem járok rosszul. De ha ő nem lép, majd én fogok.
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Jan 12, 2014 9:38 am


Wendy & Neal

 
Tudom, hogy egy Fae megölése elég nagy kis galibát von maga után, de meg tudnám oldani úgy, hogy ne derüljön ki.. Túlságosan is jó vagyok a nyomok eltüntetéseben. Másrészt pedig tényleg a vőlegényem és azért vagyok, hogy kiálljak mellette. Ugyanúgy, ahogy ő támogat engem. Én is pontosan úgy támogatom őt mindenben. Még ebben is.. De nem szólt nekem így nem lett olyan sikeres, mint várta. Ez nekem nem meglepetés, mert hát.. Ő és én vagyunk a tökéletes csapat. Együtt sokkal többre megyünk, mint egyedül.. Pontosan ezért is szerettem bele. Mert teljes mértékben kiegészít. Ő az én másik felem.
- Nem az akarom, hogy szólj nekem.. Hanem ott akarok lenni melletted, mikor megtörténik.. Nem egyszer, nem kétszer. Ezerszer. - Suttogtam kék szemeibe nézve. Ha nem tudnám, hogy vérfarkas azt mondanám valami succubus dolog is van még a háttérben, hiszen a szemei úgy vonzanak, mint a mágnes.
- Helyes válasz. - Néztem rá vigyorogva. Igen.. Imádom, hogy bármire képes lenne értem és, hogy rá soha nem kellett használnom úgy igazán a képességemet.. Mármint nem kellett rávennem semmire.. Önszántából tette és ettől csak még jobb érzés volt az egész. Nem találkoztam még olyan személlyel, mint amilyen ő.. De mondjuk miután megtaláltam nem is kerestem igazán. Nekem csak ő számít és senki más. Ilyen egyszerű. Vagy mégsem. Mellette van két játékszerem. Hogy mihez kezdek velük? Ez még a jövő zenéje egyenlőre szeretném élvezni a vőlegényem társaságát. Csókja perzselte az ajkaimat, amitől egy kellemes bizsergés futott végig a gerincemen. Igen.. Erre határozottan csak ő volt képes.
- Máris megyek. - Mondtam, majd miután hallottam, hogy becsukja maga mögött a fürdő ajtót előkaptam az egyik telefonomat, ami a szőke parókámhoz párosult. Mondhatni kettős életet élek.. Be kell fejeznem, de valamiért nem tudom. Hiába van itt az a férfi, akit szeretek teljes szívemből nem megy. Volt egy üzenetem. Találkozni akar.. Na, most nem. Küldtem neki egy SMS-t, majd pedig ki is kapcsoltam a telefont és elrejtettem a táskám mélyére.

Mikor beléptem a fürdőbe beleharaptam alsó ajkamba, mert láttam, hogy minden ruhája a földön van már.. Helyes.
- Miért talán berozsdásodott a képzelőerőd? - Cukkoltam, majd hagytam, hogy egyszerűen a földre hulljon a köntösöm. Elmosolyodtam azon, hogy füttyentett és lassú léptekkel kezdtem el a kád felé közelíteni, majd beszálltam úgy, hogy vele szemben helyezkedjek el. Kicsit távolabb csúsztam a kelleténél ezzel is egy kicsit húzva az agyát. Igen.. Négy év, az négy év. De ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy teljes mértékben megváltoztam és nem fogok egy kicsit játszadozni vele. Meglátjuk, hogy meddig bírja. Én nem fogadnék sokra.. Mondjuk ki tudja, hogy az elmúlt három hónapban hány nő ágyában hempergett, mire rávette magát arra, hogy idejöjjön. Semmi jogom ítélkezni felette.. Ezért el is hessegettem ezeket a gondolatokat.

   
 •• ฝusic: ~~ ••Note:  cuki 
 ©️
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Fürdőszoba Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySat Jan 11, 2014 4:32 pm

Elgondolkoztam Wendy mondatán, miszerint ha már egyszer jegyesek vagyunk, akkor tényleg szólnom kellett volna neki. Kicsit meg is hatódtam az utolsó mondatán, persze ezt nem mutattam ki. Frontember helyett lehetnék pókerjátékos is, ezzel a pókerarccal.
- Köszönöm. Megígérem, ha mégegyszer ilyen helyzetbe kerülök, elsőnek neked szólok. - Azon, hogy agódott is értem, azon már lágyan elmosolyodtam. Örültem neki, hogy nem felejtett el engem, és a kapcsolatunkat. Az más kérdés, hogy eközben összefeküdt valakivel, de ha egyszer nem tudja az étvágyát máshogy csillapítani. Legalább neki nem esett semmi baja, engem más nem érdekel... Vagyis de... Az kicsit mégis, hogy mások is hozzáérnek... ÚGY. Remélhetően, hogy most itt vagyok, nem folytatja ezt.
- Érted tudod, hogy bármit megtennék. Benne vagyok. - Mondtam mosolyogva, majd még jobban magamhoz öleltem. Jó, hogy újra hozzá érhetek, és nem csak egy koszos cellában gondolok rá. A cellatársam is életfogytiglant kapott, szintén Fae volt. Méghozzá egy Mesmer. Csak az a baj, hogy mikor berakták mellém, akkor már 3 éve vájtam azt a lyukat a falba. Egy Mesmer mellett könnyebb volt a kijutás. Na de vajon hol lehet ő most? Nem is számít, most Gwennel akarok foglalkozni. Miután elmondta, hogy ő is szeret, azután megint megcsókoltam. Elmúlt 5 percben 3x az már rekord. De mégis csak 4 évet kell bepótolnom, szóval hamar el kell kezdeni.
- Fürdőben várlak szerelmem. - Majd elengedtem, és elindultam a fürdő felé.

Ahogy benyitottam az ajtón, körülnéztem, felidéztem az emlékeket. Kellemes emlékek. Levettem az ingemet, ledobtam a földre, majd a nadrágomat, és boxeremet is mellé dobtam. Teljesen meztelenül léptem oda a kádhoz, és beleléptem. Nem hűlt ki, na ennek örültem. Bele is ültem, hátradőltem, és vártam Wendyt. Ahogy bejött, szomorúan néztem, hogy az a fránya köntös még mindig rajta van.
- Nem akarod levenni azt a gonosz köntöst? - Mondtam mosolyogva, majd mikor levette, csak füttyentettem egyet. Hiányzott már ez a látvány. Én ennyi idő után ezzel is beérném egy ideig, de őt ismerve, ő neki nem lesz elég ez. Nekem az se lenne ellenemre, amit ő akar. 4 év az mégiscsak 4 év.
- Gyönyörű vagy, mint mindig. - Mondtam őszintén, majd azon vettem észre magam, hogy ott lent is beindult valami. Sokszor látott már ilyen állapotban, de ez még itt most engem is meglepett először. Miután átgondoltam, már kevésbé volt meglepő. Ahogy mondtam neki is, gyönyörű lány.
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Fürdőszoba Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyThu Jan 09, 2014 9:12 pm

****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba Empty

Back to top Go down

Fürdőszoba

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Kertváros :: Hale ház-