Nappali

Whispers of the Night


 

Share

Nappali

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyFri Apr 11, 2014 8:38 am


Neal & Lottie


Furcsa volt ott ücsörögni a kanapéján. Mint végül megtudtam apám ősellensége. Én a látszólagos ellentéttel szembe, szeretem apámat, és nem tudom mit várt, hogy talán a nyakába borulok és keblemre ölelem, hogy van valami közös bennünk? Ugyan már. Bár a szavai őszintének tűntek, hiszen tényleg, meddig tartott volna, nekem rontania? Idősebb, erősebb nálam, semmi perc alatt, már a föld alatt darabokba végezhettem volna. Helyette elment megkeresni a ruháimat, adott a sörből és még egy almát is elmajszolhattam.
- Meglehet, hogy ha véletlenül összefutsz apámmal, akkor nem meséled el? Nem akarok hajtó vadászatot a vadászért. – mondtam halkan. Rendben, bizonyítson, legyen ez a közös titkunk. Aztán felhúztam a pólómat és lehúztam az oldalamra erősített kötést, meglepetésemre hamar be is gyógyult. Szélesen elvigyorodtam, szinte majd kiugrottam a bőrömből. Azt hittem, hogy ma már nem fog ez begyógyulni, még is már meg se látszik, sőt szebb mint valaha.
- Annyira köszönöm. – feltört bennem a kislány és oda rohanva öleltem át a nyakát. Majd határozottan csúsztam vissza a kanapé másik felére. Ne, hogy félre érte, meg hát a kamerák. Már csak az hiányzik, hogy a barátnője, jegyese a fejemet vegye, amiért a pasiját ölelgetem. Nem beszélve, hogy előtte még a pólómat és felhúztam.
Beletúrva a hajamba néztem magam, lábaimat védelmezően húztam fel és öleltem át. Ilyenkor úgy éreztem, hogy sebezhetetlen vagyok.
- Amúgy, Charlotte a teljes nevem. – szólaltam meg kis csönd után és felpillantottam rá.


//Bocsánat a késlekedésért.  bújik //

Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyWed Mar 12, 2014 7:59 pm


Lottie & Neal

Lehet inkább mégis hagynom kellett volna elmenni, vagy esetleg máshogy maradásra bírni. Nem, erre felhozom az apját, akinek köztudottan van egykét rosszallója. Én már néhány évszázada nem vagyok köztük, de úgy tűnik az apjuk erről nem igen szólt nekik. Mert mit mondott volna? "Hé gyerekek, ha találkoztok egy jólöltözött farkassal, akkor ne féljetek, nem fog bántani." Ez csak szerintem hangzik hülyén? Viszont milyen vicces is lenne már, ha még farkas formában is öltönyben tudnék lenni. Simán felszállhatnék akár egy repcsire is. Számba hozom a pénztárcámat, és mosolygok a fizetésnél. Bár egy farkas mosolyára is inkább pánikba esnének. Sőt, már akkor is, ha a repülőtér közelébe mennék...
- Ha annyira a vesztedet akarnám, akkor abban a pillanatban vágtam volna el a torkodat, miután apád eszembe jutott... Kérdezés nélkül. - Mondtam nyújtózkodás közben, és figyeltem a rémült arcát. Elmosolyodtam, majd a vállát megsimogattam.
- Nyugi már, csak viccelek. - Majd elengedtem. Karib-tenger kalózai? Az micsoda? Hmm.... Ez van, ha öreg az ember, elsiklik az ilyen dolgok felett. De ha ennyire könnyen kimaradt az életemből, akkor nem is lehetett olyannyira fontos. Igaz, vagy nem igaz?
Majd figyeltem, ahogy rövid idő alatt az egész sört megitta. Felvont szemöldökkel néztem rá, és mosolyogtam. A végén még azt fogja hinni, hogy le akarom itatni, és a vérével valami világuralomra törni. Hm.... Nem is rossz ötlet. Na jó, viccet félretéve kíváncsi vagyok mikor fogja kiütni magát. Mert ilyen tempóban hamar kifogja. Nekem elfogyott a sör fele, ő meg egy egészet levedelt. Na szép mondhatom.
- Hogyan bizonyíthatnám, hogy nem akarlak bántani? - Kérdeztem tőle egy sóhajtást követve.

•• ฝusic: The House Of Wolves ••Note: -
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyWed Mar 12, 2014 3:51 pm


Neal & Lottie


Épp ki akartam sétálni az ajtón, mikor közli velem, hogy apám és ő régi riválisok. Nagyot nyelve lépdeltem hátra. Na, nem akarom, hogy most meg megöljön, hogy bosszút álljon apámon. Sors apró fintora, miután megment meg is kell ölnie. Ha nem rólam lenne szó, még jót is nevetnék rajta. De itt egyenesen rólam beszélünk. Az életem a kezedben van, én csupán tizenhét vagyok, ő meg négyszáz. Hol van nem annyi rutinom, mint neki? Az álkapcsom összeszorult, és a levegőt is meggondolva vettem. Egészen normálisan beszélt, a hanglejtése egy cseppet sem változott, a szíve normál tempóba kalapál. Míg az enyém kihagy ütemeket.
- Aha, szóval apám nagy ellensége voltál, én pedig nyugodtan bízzak meg benned? Persze, és mikor teljesen a bizalmamba férkőztél simán elvághatod a torkom. Nagyon cseles. – bólintottam elégedetten és megfogtam a sört. Ezzel sem nyerte el a bizalmamat, sőt még jobban vigyáznom kell vele.
- A kinézetetted nincs semmi probléma. – kacsintottam egyet és leültem a fotelba, bele, bele kortyolva a sörbe, hűvösen és szinte fáradtan csúszott végig a nedű a torkomba. Aztán hangosan elkezdtem gondolkodni.
- A kalózok nagyon szexik voltak, láttad már a Karib tenger kalózait? – vigyorodtam el, valami olyan kalóznak tudnám elképzelni, mint amilyen Orlando Bloom volt. Kicsit elkószáltak a gondolataim, és tovább ittam a hidegnek már kevésbé mondható sört.


Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptySun Mar 09, 2014 6:46 pm


Lottie & Neal

Kezdtem volna bele a beszédembe, mikor láttam az arcán a félelmet, és az ijedtséget. Na igen, Michaelnek sok ellenfele volt, sőt még ha jól tudom van is, de a legrosszabb én voltam köztük. A Nagy Gonosz Farkas. Nem csodálkoznék, ha néhány gyerekkori történetet átformált volna, amiben én vagyok a gonosz farkas. Bár kétlem, hogy ez lett volna, semleges a viszonyunk már azóta. Utolsó találkozásunkkor még volt összesen egy lánya. Azt hitte el tudja rejteni, de gyerünk már... Farkas vagyok. Viszont azt nem akartam, hogy féljen tőlem Charlie.
- Ősi riválisok vagyunk. Mondhatni utáltuk egymást még anno, de a viszonyunk azóta rendeződött az utolsó csatánk alkalmával. Elkezdett tisztelni engem. - Majd elmosolyodtam, és folytattam.
- Tehát ha van valami óhaj-sóhajod, akkor szólj, és megbeszélem vele. - Bólintottam neki még mindig mosolyogva, jelezve, hogy nem akarok nekiesni, vagy bármi. Épp ellenkezőleg. Most, hogy tudom Michaelnek van egy ilyen fiatal lánya, így kötelességemnek érzem kitanítani, és megvédeni ha úgy adódik. Tudom, hogy neki a gyerekei a legfontosabbak, ezért sem akarta annak idején, hogy rájöjjek, van egy lánya. Majd leültem a kanapéra, és kiszedtem a zacskóból két sört. Egyiket odadobtam a kezébe, az enyémet pedig kibontottam.
- Nem kell félned tőlem, jobb ember vagyok, mint ahogy kinézek. - Mosolyogtam rá, és próbáltam viccesre venni az egészet. Mindamellett én szeretek mindenkivel jó kapcsolatot ápolni, de ez  nem csak rajtam múlik, hanem a másik felen is. Ki tudja, ha más körülmények között találkozunk mondjuk Bennel is, akkor lehet barátok lettünk volna. Áhh nem, ezt még én sem hiszem el. Két okból: világos, és vámpír.

•• ฝusic: The House Of Wolves ••Note: -
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Mar 04, 2014 10:53 am


Neal & Lottie


Persze ez nem volt könnyű és éreztem, hogy nem fog hagyni, elmenni és igaza volt, ép érvekkel állt elő. De nem maradhatok itt, mi van, ha elvesztem a kontrolt és neki esek? Mert az oké, hogy nem bántana, de nálam ez kevesebb eséllyel jár. Vannak olyanok mikor kiesnek pillanatok. Aztán apával kezdett előjönni.
- Honnan ismered apát? – nyüszítve adtam ki a hangokat és a szemeim visszatértek a zöld színeibe. Amibe eredetileg is pompáztak.
- Hárman vagyunk lányok, én vagyok a legkisebb. –bólintottam és csak álltam előtte és néztem, az előbb még nem aggódtam, de most, hogy kiderült ismeri apámat, nem lettem higgadtabb csak feszültebb és féltem. Mert apa nem épp a kedvességéről híres. Mi van, ha utálják egymást és most így akar bosszút állni? Emlékszem mennyire féltett minket kiskorunk óta, rengeteg ellensége van és ezzel igazi célpontok lettünk, apámnak a mi elvesztésünk a legnagyobb félelme. És most itt állok egy idegen férfi nappalijába, aki ismeri őt. Oké, lehet, hogy megmentette az életemet, de addig nem tudta, hogy ki is vagyok. Most már egyre nagyobb a kockázat. Kicsit hátra léptem és állva meredtem rá, felkészülve mindenre, ami csak történhet.


Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyMon Mar 03, 2014 8:56 pm


Lottie & Neal

Charlie Cook... Ez a családnév valamiért olyan ismerős volt. De honnan? A lány nevét még nem hallottam, de tuti, hogy valamelyik testvérét, esetleg egyik szülőjét ismerem. Így hát elkezdtem gondolkozni. Olyan egy perc gondolkodás után eszembe jutott ősi riválisom neve: Michael Cook... Igen, Michael... Sokszor volt az már, hogy majdnem megöltük egymást. Ott sem én voltam a kezdeményező, én általában nyugodt, békés természetű vagyok. De ez az ember ki tudott hozni rendesen a sodromból. Mondjuk kisebb idő után, mikor már egyszerűen belefáradtunk az egészbe volt még egy utolsó harcunk. Most rajtam volt a sor, már zsinórban 4-5-ödjére én nyertem a csatáinkat. A gyengepontját  kiismertem ekkorra igazából. Mikor farkas formában van, akkor általában úgy csinálja, hogy nekem rohan és rámugrik. Na, ebből kiindulva szoktam úgy, hogy mikor ugrana rám, akkor én is farkas formába váltok. Miután ő földet ért, a lábát kirúgom, és ő ezzel térdre rogy. Eleinte rendesen bejött még, de utána rájött, és ezt tovább kellett fejlesztenem. Na mindegy, lényegre visszatérve, utolsó csatánkban is én nyertem, azóta meg inkább mutat tiszteletet felém, mintsem lenézést. Minden apró kis trükkjét bevetette ellenem, de még is én fölényeskedtem. De nem tudtam, hogy van egy lánya is. Az egy perc leteltével már Charlie is menni készült. A szemei is átszíneződtek. Felálltam, és gyengén megfogtam a karját.
- Ne menj. Oké, nyugodtabb leszel tőle, hogy itt vagyok, de még így is el tud uralkodni rajtad ez. Igen, farkasok vagyunk, bonyolult ez az egész nekünk, de ez van. Meg kell tanulnod kontrollálni, mert ahogy mondtad, nem leszek minden teliholdnál melletted, hogy összevarrjam a sebeidet... Mindemellett gondolom kíváncsi vagy, hogy milyen kapcsolat fűz apádhoz. Igen, ismerem, de nem tudtam, hogy van egy lánya. - Majd aranyszínűre változtak az én szemeim is, ahogy magam felé fordítottam, amire válaszreakcióként az ő szemei eredeti színükre változtak vissza.  

•• ฝusic: The House Of Wolves ••Note: Gyenge. Very Happy
©️
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyMon Mar 03, 2014 12:02 pm


Neal & Lottie


Volt egy olyan érzésem, hogy nagyon rossz ötlet itt lenni, és ilyen bizalmasan beszélni. Hiszen itt vagyok, sebesülten és telihold van, bármikor elpattanhat bennem valami és végeztem, a szemeim már fel, felvillannak, hiszen rátámadtam volna, ha nem fájna ennyire.
Kicsit mocorogni kezdtem, hogy érezzem mennyire vészes, de nem fájt, szóval begyógyult. Ezt szeretem össz, vissz. Hogy hamar beforrnak a törött csontok, vagy épp a felszakadt sebek.
Na, aztán jött a villámcsapás, ő jegyben jár a lánnyal, akit láttam a képen. Még hozzá majdnem száz éve.. Még is.. Ó Jézusom, itt senki sem normális?!
- El kell mennem. – remegett meg a kezem és azonnal felpattantam.  Éreztem, hogy talán nem volt jó ötlet kijelenteni, hogy nyugtató hatással van rám és nem fogok átváltozni. Éreztem, ahogy a szemeim már nem a megszokott zöldben tündökölnek, hanem az aranyba, ami jelzi, hogy ha nem lépek le, vérengzés lesz és én fogok ráfázni.
Most már az egész testem beleremegett. Küzdöttem és akartam, hogy ne történjen meg, de lehet, hogy ez inkább egy védés, vagy egy jel. Elkell tűnnöm és lehetőleg a vadászt is el kell kerüljem. Csupa szerencsétlenség vagyok, ezt be kell látni.

Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyFri Feb 28, 2014 3:56 pm


Lottie & Neal

- Csak azért mondtam, hogy tudd. - Mosolyogtam rá, a női Fae-k sokszor siránkoztak nekem erről már, hogy "Jajj remélem nem leszek egy ráncos öregasszony" meg ilyen hülyeségek. Na az ilyeneknél volt az, hogy leléptem. Vagy ha jól néztek ki, akkor... nos, tudjuk... De ezek is Wendyvel való találkozásom előtt voltak. Azóta elkezdtem értékelni a nőket, és nem csak tárgyként fogtam fel őket. Elég nagy Páli-fordulat mondjuk. Azelőtti hódításaimból körülbelül 2-3 darab volt olyan, hogy nem egyéjszakás kaland, ha jó volt, akkor még néhányat rátettem erre. De ez is a múlt. Most más nővel el sem tudnám magam képzelni Wendyn kívül. És ez így van jól...
Nem sokkal később feljött Wendy is. Jó kérdést tett fel, mivel Wendy ha rólam van szó elég féltékeny tud lenni. Persze ezt próbálja burkolni, de régen is láttam rajta, hogy majd szétveti az ideg. De akkor még a lányokon volt ruha. Most meg, ha így látna, hogy ő előttem meztelenkedik, szerintem nekem jönne. Mondjuk mi oka lenne aggodalomra, egész ház fel van szerelve kamerákkal, mindent felvesz, és megbütykölni sem szoktam. Ebből következően vicces is lenne, ha tudnánk valamit csinálni. Főleg úgy is, hogy én nem fogok levetkőzni.  
- Charlie, téged ez ne zavarjon. Az legyen az én gondom, hogy ezt megbeszéljem vele. Egyébként meg a menyasszonyom.... Már 76 éve... Be is van kamerázva a ház, amiről tud ő is. Szóval, nem hinném hogy zokon venné, ha csak itt nudiznál előttem... De az a nudizás sem lesz sok, mivel én csak farkas formában akarlak látni. Ahogy magadtól sikerül. - Majd kivettem még egy sört a zacskóból, és felbontottam. Már lehetett olyan éjfél körül, de én mégis itt sörözgetek. Mondjuk, nem mintha olyan sokat aludnék alapjáraton is. Meg teliholdkor fáradt sem szoktam lenni.
•• ฝusic: The House Of Wolves ••Note:
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyThu Feb 27, 2014 10:39 am


Neal & Lottie


Neal csak beszélt, beszélt és beszélt. Figyeltem és meg sem szólaltam. Részleges átváltozás? Kontrolláció? Néha úgy érzem rossz családba születtem. Miért nem megy ez egyszerűbben? Nem szeretek farkas lenni, rengeteg veszély leselkedik rám. Legszívesebben maradnék ember, aki sose lehettem. A család nagyon büszke a többi tagjára, én vagyok a fekete bárány, aki még arra sem hajlandó, hogy megtanulja, hogy kell kontrolálni ezeket a szituációkat, hiszen majdnem elharaptam a torkát, amiért azt mondta kihasználta a helyzetet.
Elszomorodtam, hiszen ő olyan lelkesen beszélt ezekről a dolgokról, amikről én inkább utálattal és szívből jövő gyűlölettel tudnék. Mi a jó abban, hogy bármikor állatként robbanhatok ki magamból?
- Én nem bánom az öregedést, nem vagyok egy hiú nő, aki csak az alakjával foglalkozik. – elhúztam a számat és felnevettem.
- Nem, csak valahogy nem bírom elképzelni, hogy négyszáz éves vagy. Kicsit hihetetlen. – túrtam bele a hajamba és hagytam, hogy a hajzuhatag belepje a hátamat. Olyan érzésem volt mellette, mintha ismerném és kicsit nyugtatott is.
- Lehet, de nem lehetsz minden telihold alkalmával mellettem. - ráztam a fejem. Másik megoldás kell, ami nem köt hozzá, még sem ismerem, és nem maradhatok a nyakán, van egy érzésem, hogy a lány a képről sem díjazná, ha én állandóan pucérkodnék a pasija előtt.
Gyomorégés? Tényleg, mintha rendetlenkedett volna a gyomrom és ma szinte semmit nem ettem.
- Igen, de hát nem is ettem és most.. – fogtam meg az almát és azt nézegettem, szerintem ez a mai napon az első étel, amit legyűrök a torkomon.
- De.. Láttam egy képet, mit fog szólni a barátnőd? Örülnék, ha segítenél, de eszem ágába nem akarom, hogy miattam kerülj bajba. – húztam el a számat és beletúrtam a hajamba ismét. Igen, ha zavarba vagyok, akkor a hajamat piszterkálom. Rossz szokás, de mindenkinek van egy szokása.

Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyWed Feb 26, 2014 6:15 pm


Lottie & Neal

Igazi kaját ehetek végre, el sem hiszem. Amit a börtönben raktam elé, az közel sem nevezhető ételnek. Mint abban a Bibliában vagy miben az  a gyerek története. Faterjától elkéri a vagyonát, elmegy bulizni, meg minden, majd kifogy minden pénzéből, éhezni kezd. Beáll disznópásztornak és még azok kajájára is irigy volt. Na kb ebben a börtönben is ilyen volt. Majd visszamegy az apjához, aki tárt karokkal üdvözli. Annyi a különbség köztünk, hogy én gyilkosság miatt kezdtem el, mondhatjuk úgy, éhezni De az éhezés az közös bennünk, az viszont nem, hogy ő megbánta amit tett. Na én ezt egyáltalán nem bántam meg. Az viszont megint hasonlóság köztünk, hogy tárt karokkal fogadtak. Legalábbis őt tényleg úgy, engem meg egy enyhe sokk után csak.
- Ne légy ilyen pesszimista. Megfogod te még érni a 400-at is. És amiatt sem kell aggódnod, hogy öreg leszel vagy bármi. Általában 20-as, 30-as években áll be az, hogy hogy nézel ki. De nőknél hamarabb ahogy eddig figyeltem. Viszont sok női farkast sem láttam még olyan gyakran. - Így belegondolva életem során tényleg csak két-három nővel találkoztam, de férfiakból meg dögivel volt olyan 50 fölött is. De viszont neki tényleg tanulni kell még uralnia magát, vagyis az átváltozást. Nem csak azért, mivel nő, hanem azért mivel farkas. Elviccelni elviccelheti, de attól jobb nem lesz. Egyszer túl kell esnie rajta.
Lassan iszogattam a vizet, mikor félszemmel láttam, hogy engem figyel. Kis idő után én is ránéztem.
- Mi az? Talán leittam magam? - Néztem az ingem alá, mivel ugye félig ki is volt gombolva. Nem éreztem nedvesnek magam, vagy ilyenek.
Nem sokkal utána észrevettem valamit.
- De várjunk... Telihold van. Mégsem vagy átváltozva. Te még nem tudod irányítani, így ez azért is furcsa. Foghatnánk az ezüstre, de nekem voltak már komolyabb bajaim is egyszerre, mégis áttudtam változni farkassá. De, hogy itt vagy velem, egy másik farkassal, ez lehet valamiféle nyugalmat sugároz feléd, vagy nem is tudom, és ezért vagy emberi formában. Emlékszem még rá, régebben, a telihold előestéjén éreztem olyat, mintha égne a gyomrom. Mielőtt átváltoztam csak még erősebb volt ez az egész. Farkas formában nem éreztem. De egyszer sikerült átváltoznom emberré közben. És az is egy fajtámbeli közelében volt. A gyomorégés eltűnt ekkorra. Te érzed ezt az égést? Vagy érezted? - Akkor még nem tudtam, hogy ez így is működhet. Fiatal voltam, nem tudtam irányítani, és örültem, hogy végre emberi formában lehettem. Nem gondolkoztam, vagy ilyesmi. De most, ez lehet hogy nem is hülyeség. Vagy csak egy véletlen egybeesés.
- Ezt akár előnyünkre is formálhatjuk. Azt már tudom, hogy tényleg meg van benned ez. Mikor mondtam azt amit, arra dühös lettél, szemeid is elszíneződtek. A részleges átalakulás így megy, különböző érzelmek miatt. Nekem már megy anélkül is, de te még nem vagy elég tapasztalt ehhez. A felügyeletem alatt talán sikerülni fog ez az átváltozás is magadtól. Amiatt meg, hogy utána meztelen leszel, azzal ne is törődj, már farkas formában rád nyomok egy takarót. De, attól még magadnak kell megtanulni uralkodni a teliholdon.- Mosolyogtam rá, akármennyire is komolyan gondoltam.
•• ฝusic: The House Of Wolves ••Note:
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Feb 25, 2014 9:41 pm


Neal & Lottie


Mikor beértem a nappaliba ő ott ült a kanapén és épp csócsált valami almát. Egész normálisnak tűnt, de mit is mondhatnék róla? Meztelenül látott és kitudja mit tett velem, vagy mire készül. Annyi minden cikázott a fejemben. Lehuppantam mellé és figyelmesen néztem, ahogy beszélni kezd. Én meg a türelem, meg a meg az uralkodás. Ha egyszer felhúznak biztos, hogy felrobban bennem a farkas, nem ám még visszafogni magam és ember maradjak. Meg az évek, na persze, ha kifogok, mg egy vadászt nem hinném, hogy ilyen könnyen túlélem. Mert nem lehet, hogy ő ott van velem. És nincs szűkségem babysitterre.
- Majd neki állok relaxálni, vagy jógázni. – bólintottam, úgy mintha, semmi nem történt volna. Vagy épp nem a legnagyobb hülyeségek kavarognának a fejembe. Ó, pedig legszívesebben, mint egy kislány faggatóznék. Mikor összeborzolta a hajam haragosan néztem rá.
- A hajam tabu! – hunyorogtam aztán tovább hallgattam a szavait. Aztán közölte, hogy négszáz éve történt.. úristen, én ennyit meg sem érek.
- Jó, akkor edzhetek, mert ha te négyszáz éves vagy, akkor én meg sem szólalok, lehet, a következő születésnapomat sem élem meg. – kaptam a sebemhez és elgondolkodtam, hogy vajon mi történt volna, ha.. a családom, hogy fogadta volna. Apám biztos felkereste volna a vadászt és mindenféle kínzást bevetett volna, hogy érezze, neki mennyire fáj. Végül is, a Cook család egészen véres hírnévnek örvend.
- Hidd el, én örömmel szeretném, ha a ruháim nem szakadnának le, és nem meztelenül kéne a szobámba menekülni, nehogy valaki láthasson. - nevettem el magam és kíváncsian néztem a zacskót. Egy olyan köszönöm mosolyt villantottam felé és beleharapva elkezdtem rágcsálni, jól esett, hogy ehetek valamit, nem mellesleg imádom az almát, főleg ha jó ropogós és lédús. Pont, mint amit kaptam.
- Azt megköszönném, apám nem örülne, ha így látna. És a vadász sem úszná meg. – húztam el a számat, majd lerúgva a cipőmet felhúztam a lábamat és úgy ültem vele szembe. Még mindig nem bírom elképzelni, hogy négyszáz éves. Túl jól néz ki, ahhoz.


Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Feb 25, 2014 9:07 pm


Lottie & Neal

Leültem a kanapéra, míg vártam, hogy visszajöjjön. Közben a zacskót leraktam a földre, és kivettem belőle egy almát. Ezzel kell beérnem, meg egy pizzával, aminek elfogyasztottam a 2/3-át. Ez is szép nap. Telihold van, emellett még egy lány életét is meg kellett mentenem, plusz el kellett mennem élelemért, meg a házat is ki kellett tisztítanom. Úgy-ahogy legalábbis meglett. Az almát rágcsálva figyeltem, ahogy visszajön a fürdőből, és leül mellém. Lenyeltem azt amit épp rágtam, és válaszoltam a kérdésére is.
- Nos, igazából ezt mindenkinek magának kell megtanulnia. Ahogy idősödsz, úgy lesz egyre több tapasztalatod ez ügyben. Gyakorlás kérdése. Tudnod kell irányítani az átváltozást, akármennyire is nehéz. Első lépés legalábbis ez. Utána meg kell tanulnod, hogy magadtól hogy tudsz átváltozni farkassá. Végső lépésként meg tökéletesíted, csiszolgatod ezt az egészet. Nem tudom elmondani ezt normálisan, mivel mindenkinek magának kell átesnie ezen az egészen. De te erős csajnak tűnsz, szóval nem lesz ebből gond. -  Majd kuncogva megborzoltam a haját. Elővettem egy üveg ásványvizet is, és kibontottam. Belekortyoltam, és folytattam utána már normálisan.
- De egyébként tényleg... Egyénfüggő. Nekem speciel mire erre a szintre eljutottam beletelt azt hiszem... 3 évbe. Ugye havi 1 teliholddal számolva, az 36 próbálkozás. Nem volt aki engem tanított volna ezügyben. Egy évbe telt megtanulni kontrollálni, majd idővel jött a többi is. És ez majd 400 éve történt, hihetetlen... És utána megálltam ebben az egészben. Az ingem csak összegyűrődne.- Mondtam mosolyogva, és még egyet belekortyoltam a vízbe.
- Magamtól kellett rájönnöm az egészre. Koncentráció, gyakorlás kérdése... Nem hülyeség az a mondás, hogy "Minden a fejben dől el." - Majd rájöttem, hogy milyen goromba vagyok én is, mint az a Ben gyerek Wendy házában, ezért a zacskót felvettem a földről,  és odanyújtottam neki.
- Vedd el. Komolyan, vedd el... - Majd hátradőltem a kanapén, és a lábaimat felraktam az asztalra. Ingemet félig kigomboltam, mivel melegem volt. Majd ugyanabban a pozícióban oldalra fordítottam a fejemet, Charliera nézve.
- Itt maradhatsz az éjszaka hátralévő részére, ha gondolod. Van néhány szobám ugyanis...
•• ฝusic: The House Of Wolves ••Note: Kicsit gyenge lett. Very Happy
©️
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Feb 25, 2014 7:14 pm


Neal & Lottie


Épp csak beértem a nappaliba, mikor feltűnt Neal. A táskája elég súlyosnak tűnt, gondolom, elment bevásárolni, hiszen a pizzát is úgy rendelte. Ami azt engedett következtetni, hogy nem sok étel van a hűtőjében. Bár elég csak ránézni a polcokra, amik porosak voltak.
Aztán előkerültek a saját ruhadarabjaim, aminek nagyon is örültem, végre nem valaki más levetett cuccában kell legyek.
- Köszönöm. – felkaptam a ruhákat és el is indultam, mikor megakadta a szemem a bugyimon. Fülig vörösödtem és felkaptam és éreztem, hogy hideg.
- Nem baj. – vágtam rá gyorsan és visszaszaladtam a fürdőbe.
A tükör előtt állva láttam, hogy olyan a színem, mint a paradicsomnak. Még sem szoktam meg, hogy a bugyimat más férfiak fogdossák. Megnyitva a hideg vizes csapot megmostam az arcom, hogy a pirosság enyhüljön. Aztán levettem a ruhákat, és felvettem a sajátomat. A bugyit pár percig kicsit szorongatta, hogy melegebb legyen, mert nincs kedvem felfázni.
Alig, hogy felmelegedett végeztem az öltözködéssel, és a használt ruhákat bedobtam a szennyesbe, én is értékelném, hogy ha legalább a mosásba tennék.
Észrevettem, hogy a csuklómra erősített karkötőm megmaradt az átváltozás után. Meg kell, tanuljam, hogy is kell magamon tartani a ruhát. Mert végül is, ha felsőt kell levenni még sem anyaszült meztelenül találnak rám.
Összefogva a hajam a vállamra húzva mentem ki hozzá és leültem a kanapéra.
- Te, hogy tudod megakadályozni, hogy a ruháid ne darabokba hulljanak le? – kérdeztem halkan. Apámtól úgy sem merném megkérdezni, sőt hallom a szentbeszédet, hogy minek akarom tudni, ha úgy sem akarok farkas lenni. Csak, hát teliholdkor nincs választásom. Mellesleg egész normálisnak tűnt, csak a humora olyan furcsa. de hát ilyenek a férfiak. Vagy is szerintem, ugyan is sok közöm még nem volt hozzájuk.


Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Feb 25, 2014 6:30 pm


Lottie & Neal

Hogy tudom-e? Ohh, kislány, nem is tudod mennyire. Kalóz korszakomban egyes hajók legénységének csupa arany, és ezüst fegyvereik voltak. Mikor általában egy hajót megcsáklyáztunk, harcba is keveredtünk a hajóért. Harcaim nagy részében a gyorsaságom és reflexem miatt nem sérültem olyan nagy mértékben, de ezen a hajón viszont tényleg ügyes kardforgatók voltak. Egyik penge végighasította a vállamat, szintúgy a karomat, és a lábamat is. Oké, ez mégsem egy ilyen mértékben szúrt seb, hanem vágott. Azok meg kicsit durvábbak. Főleg mivel a karomon lévő elég mély volt. Legalább a hajót elfoglaltuk, a rakománya pedig a mienk lett. Ebből a harcból sok hasznom lett, legfőképp ebből is épült fel ez a ház. Bár ami anno 1 rongynak ért fel, az most olyan 10-nek számít. Ezért is van könnyű dolgom.
Sétálás közben a táskából kivettem egy sört, és megbontottam. Míg mentem vissza a házamhoz, lassan el is fogyasztottam. Általában ilyenkor Wendyre szoktam gondolni, de most inkább a lányra koncentráltam. Megbíztam benne, ellenkezőjéről szó sincs, de remélem nem akarja feltúrni a lakásomat, esetleg valamit elvenni onnan. Mivel családom örökségéből semmit nem kaptam, így nem voltak olyan tárgyaim, amik sokat jelentettek volna számomra. Amit egyszer megvettem, azt másodjára is meg tudom. Viszont de, voltak ott számomra fontos dolgok. Például azok is annak számítanak, amik Wendyhez kötődnek. A ruhák, hát na, azokat én adtam neki, hogy ne pucérkodjon, a képek, amiket szerte a házban helyeztem el még anno.
Hamar visszaértem, az ajtón beléptem, a nappali felé vettem az irányt, és leraktam a táskát az üvegasztalra. A lánynak mondtam mosolyogva ezután.
- Itt vannak a ruháid. - Majd belenyúltam a táskába, és egytől egyig kiszedtem mindent. Majd megnéztem, és hát hiányzott az alsóneműje. Hoppá, remélem azt nem hagytam ott. Kicsit feljebb tekertem a lámpák fényét, és a benne lévő dolgokon átnyúlva végül a sör alatt találtam meg. Enyhén hideg volt, mivel a sör is hűtve volt, és ezalatt az idő alatt kicsit kihűlt. Egy ujjal szedtem ki belőle azt a fekete tangát... Amit később az asztalra tettem szintúgy. Erről sem akartam igazán tudomást szerezni, hogy tangát hord, de... mindegy is, ami megtörtént, az ellen már nem tudok mit tenni.
- Bocsi, de a sör a hibás. Túl hideg volt. - Majd kiszedtem a gyümölcsöket, meg úgy am block a kajákat, amik egy külön zacskóba voltak, és azt pedig a kanapéra dobtam. Egyedül az innivalók voltak azok, amiket nem raktam bele semmibe.
•• ฝusic: Walk ••Note: -
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Feb 25, 2014 5:29 pm


Neal & Lottie


Hirtelen csak azok a szavak égtek a fejemben. „Csak kihasználtam csupaszságod, és kábultságod.” Most komolyan ennyire egy paraszt lett volna, de hát én.. én még. Nem, nem lehet ekkora szemet.
- Te szemét. – morogtam rá és szemeim már is arany sárgába villantak fel, de a morgás hamar nyüszítésbe ment át, mivel mikor már mozdultam, hogy átharapom a torkát, a sebem azonnal jelzet, hogy ne vagánykodjak. Még nem találtam meg azt az illetőt, akit ennyire közel engedhessek magamhoz, mivel egészen nehezen nyílok meg, főleg így, hogy meztelenül fekszem a kanapéján. Amit még mindig nem bírom felfogni, hogy van egy ember vagy is farkas, aki segített. Apa mindig azt mondta, hogy a családon kívül ne bízzak senkibe. Ha ő, bármit is tett velem, akkor igaza van, de ha nem, akkor apának vannak érdekes „barátai.”
Aztán már meg is kaptam a választ, a normális választ. Kicsit megnyugodtam, hogy nem ért hozzám azon kívül, hogy ellátta a sebem. Amiért még mindig nagyon hálás vagyok.
- Te már ezt is tudod? - kérdeztem meglepetten, persze, sokkal tapasztaltabb, minden téren nálam. Ami nem nehéz, mert én inkább a csendes farkasok közé tartozik, aki átkozza ezt a gént, amit örökölt a családjától. Legszívesebben inkább lennék egy szegény flótás, mint sem egy gazdag vérfarkas.
Aztán csak körbe pislogtam, mint mutatta a kamerákat, kicsit összerezzentem. Bármikor végig nézheti, hogy itt feküdtem meztelenül?! Nem is az érdekelt, hogy megnézzem mit csinált velem, inkább azt, hogy hányszor nézheti meg. És ha betör valaki, akkor visszanézik a rendőrök és ezt is látják? Lesápadtam, hogy mire nem tudja felhasználni, ha ilyen humora van, én már mindent kinézek belőle. Nem, Charlotte, meg kell tanulnod bízni az emberekben és legfőképp a fajtársaidban.
- Nem tudom, hogy sikerült belefordulnom a késbe, ennyire. – mondtam halkan és annyira megemeltem a takarót, hogy belássak, a seb már nem vérzett, ez jó jel. Aztán mire feltehettem volna még kérdéseket eltűnt, ismét. Ez a fickó kész illuzionista, aki mindig eltűnik.
- Hova mész? – de a kérdésemre választ már nem kaptam választ, mert elviharzott.
Még pár percet adtam magamnak a kanapén, aztán kitakarózva elvettem a ruha kupacot és bementem a fürdőbe. Ahol lebontottam a kötést és a sebemet tapintottam a tényleg elég mély volt. Vízzel kicsit így is átmostam, ami fájt és nyöszörögve szorítottam. Megtaláltam nagy nehezen a dobozt és ismét bekötöttem. Majd felöltöztem, fájdalmas volt minden mozdulat, de még élek és ez nagyon jó érzés.
Rendet pakoltam a fürdőben és elkezdtem körül nézni a lakásban, ő sem egy csóró ember. Kezemet végig húztam a billiárd asztalon és ekkor észrevettem, hogy elég poros, mintha mostanában nem lett volna használva. Vagy már van egy lakása a családjával, vagy egy hosszabb utazáson vett részt.
A nappaliba visszaérve elkezdtem összehajtogatni a takarót és felmentem az emeletre, hogy körülnézhessek. Megtaláltam egy hatalmas hálószobát. Biztos innen hozta a takarót. Letettem a fotelba és elindultam kifelé, mikor szembe tűnt egy fotó, amin egy lánnyal volt, elég boldognak tűnnek. Szóval igazam van, családjával él. Lassan elindultam visszafelé, csak nem tudom, mit kezdjek itt magammal. És mellesleg, nem mehetek el, mert nyitva van az ajtó, és ha betörnének, van, mint elvinni az nem vitás. De a szívemre venném, ha tényleg miattam fosztanák ki.

Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyTue Feb 25, 2014 3:39 pm


Lottie & Neal

Charlie Cook... Még egy név, amit meg fogok jegyezni. Már csak azért is, mivel Farkas. Alapból van az furcsa adottságom, hogy tudom a fajomban történő dolgokat, és általában a nevüket is a tagjainak. De róla még nem hallottam. Általában mondjuk igaz az is, hogy az olyanokat ismerem, akik már tudják a határaikat, és a képességeiket is rendesen tudják használni. Az, hogy az arcmemóriám nem a legjobb, az meg egy teljesen másik kérdés. Bár a szaguk/illatuk nem változik az embereknek, így inkább eszerint tájékozódok.
Legalább rendesnek tűnt, legtöbb akit elláttam, az általában még egy kösz-el sem illetett meg. Pedig ha valakinek, neki lett volna indoka kirohanni. Még is csak úgy kellett a sebét ellátnom, hogy közben anyaszült meztelen volt. Bár nem mintha annyira nézegettem volna, inkább a sebbel törődtem. De férfi mivoltom sem tudom elrejteni, így egy fél pillantást vetettem rá. Majd jött is a kérdés, amire már vártam. Gondoltam, még inkább megállítom a szívét, egy kis viccel. Furcsa egy humorom van, mit ne mondjak, de ilyen ziccerek mellett nem mehetek el szó nélkül.
- Ja, hogy ez? Csak kihasználtam csupaszságod, és kábultságod. - Mondtam neki halál komoly arccal, ha nem lenne ilyen gyenge, kb. már nekem ugrott volna. Egy olyan 10 másodperc után viszont elmosolyodtam, és elmondtam miért is vagyok igazából így.
- Na de viccet félretéve, telihold van... Ilyenkor még az ilyen tapasztalt farkasok ösztönei is kicsit megerősödnek. És ahogy neked egy visszaváltozás után nem maradnak meg a ruháid, úgy nekem csak a felsőm nem maradna meg. Ezért mielőtt elindultam volna vadászni, és rád találtam volna, levettem az ingemet. Ennyi a történet, ha nem hiszed, nyugodtan megnézheted. Van néhány kamera a házban. Ott egy... éss... ott egy.- Mutogattam a szoba egyik sarkának a tetején lévő kamerára, meg a másikra, ami a lépcső fordulójánál volt. Ha tényleg nem hisz nekem, akkor viszont úgy is meg akarja nézni. Ha ruhákat sem fogadta el, akkor meg míg elmegyek megkeresni az övéit, addig körül is nézhet.
- Elég mély volt a sebed, így ennek több idő kell, hogy meggyógyuljon. De nyugodtan, pihenj csak. Addig elhozom a ruháidat. - Mosolyogtam a lányra, egy pizza szeletet kivettem még és megettem. Bementem a szobámba, kivettem onnan egy inget, de fel nem vettem, hanem csak a kezembe fogtam. Fogtam még egy táskát is, amibe majd bele tudom rakni a cuccokat. Abba bele is raktam még az inget. Meg talán be is vásárolok, így elraktam a pénztárcámat. Elindultam egyenesen ki az ajtón, hogy az oldaltáska magamon volt. Kiérve ajtót bezártam, és átváltoztam farkas formába. Elkezdtem szaladni, közben mély levegőket vettem, hogy érezzem merre lehetnek a ruhái. Olyan fél óra után találtam is valamit. Női fehérneműek... Ha nem tévedek ez az övé. A táskát húztam magam után végig, majd visszaváltoztam. Az inget kivettem belőle, és felvettem magamra. Begomboltam, és felvettem azokat, belerakva a táskába. A többi ruha sem lehetett messze, így még sétáltam egy keveset, és azokat is megtaláltam. Mindent belepakoltam a táskába, majd mentem még egy keveset, mert tudtam, hogy ez az erdő vége, vagy eleje, attól függ honnan nézzük. Bementem egy boltba, vettem vizet, sört, gyümölcsöket, meg mindent, ami kelleni fog, azokat szintén belepakoltam a táskába, majd elindultam sétálva visszafele. Ha 3/4 órát tudott várni, akkor még egy órát kibír míg visszaérek.
•• ฝusic: Walk ••Note: -
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyMon Feb 24, 2014 11:07 pm


Neal & Lottie


Aszám már kicserepesedett, és a levegő is alig akarta megtelíteni a tüdőmet. Az is kész csoda, hogy van, aki rám talált, és még nagyobb, hogy elhozott és megmentett. Hálás voltam neki, még sem tudtam megköszönni. Csak bunkómód a nevét akartam tudni. Mint valami eszelős, vagy neveletlen fruska. Tisztán hallottam, ahogy feláll és lépteit is figyeltem. A víz hangja kicsit felélesztett és mikor közelebb jött az illata is átjárta az orromat. Akkor jól tippeltem, farkas. Szóval Neal, jó elraktározzuk, bár a nevekben sosem voltam jó. De talán menni fog, azt se tudom, merre vagyunk a városba? Az erdő mélyén? Koncentrálnom kell.
- Egy igen mérges vadász okozta. – ültem feljebb szorosan magamon tartva a takaróját.
- Charlie Cook. – mutatkoztam be. Lottie-t inkább a szűk körökben használom, első bemutatkozásra
ez is épp megteszi.
- Köszönöm, hogy elláttál és megmentettél. – lassan hunyorogva nyitottam ki a szemem. A fény haloványon lepte be a szobát és azonnal rávettetem magam a felkínált vízre, nem is volt okom kételkedni benne, hogy rakott bele valamit. Aztán beigazolódott, hogy jóra gondoltam, farkas.
Mikor kiittam a vizet pillantottam az eddigi beszélgető partneremre. Meglepett, hogy egy nadrág volt rajta és felső nem. Én pedig itt vagyok meztelenül a kanapéján. Ez még is milyen beteg figura? Mit tett velem?
- Miért nincs rajtad felső? - ügyes, nem kell egyből leharapni a fejét, ha hazudik, ráérek később is. Nem bírtam levenni róla a szemem, már, mint látszik rajta, hogy idősebb nálam és tapasztaltabb. Talán nem egy perverz alak, aki molesztálja a másikat, aki épp haldoklik.
Aztán mire tovább faggathattam volna ismét eltűnt. Komolyan mondom, ez a fickó…. Ruhákat? Elhozta az erdőből? Megtalálta? De nem így lett, valami másik csaj ruháival állított be. Én vegyem fel más használt göncét? Akkor inkább meztelenül átsétálok a városon és magam keresem meg a ruháimat. Először csak nézegettem őket aztán elhúztam a számat.
- Még egy kicsit visszadőlnék, valami nem kóser. – fogtam meg a sebet, ami még fájt. Ennek meg kellet volna már ezer éve gyógyulni, de még mindig fáj és vérzik.
Gyerünk Lottie szedd össze magad és gyógyulj meg!


Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyMon Feb 24, 2014 9:23 pm


Lottie & Neal

Mindenre számítottam, csak arra nem, hogy 4 év után pont egy haldokló farkasba fogok belefutni, aki láthatólag még nem tudja irányítani az erejét. Viszont ez egy olyan folyamat, amin minden farkas átesik, magának kell megtanulnia a határait. Viszont fiatalnak tűnik, mármint igazán fiatalnak. Ilyen korán jöttek volna elő nekem is az első Fae-ra utaló jeleim? Áhh nem, én már a 20-as éveimben jártam, mikor megtudtam a képességeimet. Vagyis legalábbis azt, hogy igazából egy farkas vagyok. Kétségbe voltam esve, mikor egyik teliholdkor átváltoztam, és nem tudtam mit csinálni. Szüleim azzal nyugtattak, hogy idővel megtanulom irányítani az egészet. Viszont olyan homályosak ezek az emlékek... De mindegy is, legalább most már tudom használni a részleges átváltozást, mikor csak egyes testrészeimet változtatom farkas-szerűre, és szintúgy tudom használni a teljes átalakulást.
Már közel 20 perce ültem a lánnyal szemben, és a pizzát ettem, a fele el is fogyott. Végül gondoltam egyet, és bekapcsoltam a TV-t. Semmi... ja igen, ha valaki 4 évig nem fizeti a TV-t,akkor ugyan elveszik tőle azt is. Még szerencse, hogy vizet, és áramot kifizettem idefele jövet. Nagyjából a lány elvérzett volna, ha ezek közül nincs egyik sem. Fény nélkül semmit nem látok, víz nélkül meg nem tudok fertőtleníteni. Mármint nem fertőtleníteni, hanem a sebet letisztítani... Figyeltem a lányt, komolyan mint valami perverz, pedig csak aggódtam érte, hogy nehogy valami baja legyen. Egy pillanat alatt bármi megtörténhet. Majd végre adott egy kis életjelet is magáról, végre. A hangján hallottam, hogy ki van száradva. Na még ezért is jó, hogy víz ki van fizetve. Elmentem a konyhába, és hamar visszajöttem egy pohár vízzel. A lámpának a fényét halványabbra vettem, hogy lehessen látni, de ne vakuljon meg tőle. Odasétáltam mellé, és üvegasztalra leraktam a poharat. Kanapé előtt volt, így könnyen el tudja érni.
- Neal vagyok. Az erdőben találtalak meg. Gondolom valami vadász volt, aki ezt a sebet okozta. - Majd leültem az asztal túloldalán lévő székre, és térdemre támaszkodva néztem a lányra.
- Egyébként kinyithatod a szemedet. Az asztalon melletted van egy pohár víz. Ne aggódj semmit nem raktam bele. Miért is akarnék kicseszni egy fajtársammal? - Majd felálltam a székről. Eszembe jutott, hogy Wendynek még régebbről maradtak itt ruhái, amiket a lány felvehet.
- Hozok ruhákat. - Majd elindultam a hálómba, és ott egyik polcról kiszedtem néhány ruhát, ami mind Wendyé volt. Majd elindultam vissza a nappaliba, és leraktam az ágy mellé őket.
- Nyugodtan válogass. Fürdő a folyosó végén található pontosan. - Mondtam mosolyogva, majd leültem újra a székre.
•• ฝusic: Of Wolf And Man ••Note: -
©
Back to top Go down
Charlotte Cook
Charlotte Cook
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 141
✤ Születésnap : 1997-02-04
✤ Regisztráció : 2013-11-06
: Nappali Tumblr_m8jyydWCk31r4kfic
✤ Foglalkozás & hobbi : ↠ i don't need one

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali EmptyMon Feb 24, 2014 8:09 pm


Neal & Lottie


Nem bírtam magammal, éreztem, hogy itt a telihold. Még nehezen kontrollálom magam és ezt gyakorolnom kell. Kiosontam, a szüleim úgy sem dijaznák, hogy lelépek. Sőt, azt a fejmosást, amit azért kapnék, mert még mindig nem bírok uralkodni magamon. Ha még tudnák, hogy ha elpattan a húr, már farkasként rohangálok. Lehet, hogy befalaznák a szobám ajtaját és összes ablakát.
Lassan sétáltam és éreztem, ahogy a kezem egyre inkább remegett és éreztem, ahogy nem bírom tovább és elkezdtem ledobálni magamról a ruhát, az alsó neműre már úgy sem volt időm. Egyszerűen felrobbant a testem és farkas alakban tértem magamhoz.
Elkezdtem futni, csak úgy a semmibe, hogy kiszellőztessem a fejem és a holdat bámulva próbáltam nem vonyítani. Olyan nehéz, és miért kellet nekem ezt így örökölnöm? Szeretnék normál ember lenni, akinek az a legnagyobb baja, hogy melyik körömlakkot válassza, de nem. Nekem az a legnagyobb gondom, hogy ne próbáljak kiakadni minden hülyeségen.
Hamarmegzavart valami, egy reccsenés, én pedig azonnal megfordultam, ami csak megragadt bennem, hogy egy ezüst kés villant meg. Ezt megjegyeztem, nem szabad megsebesülni!
Felmorrantam és megtorpant, én pedig léptem felé egyet. De nem hatotta meg a dolog. Nekem támadt, próbáltam harapni és közben távol maradni, hogy ne sértsen meg. Ám, amikor a fogaim a húsba vájódtak, abban a pillanatban, éreztem, ahogy a bordáim alatt a hideg penge belém mélyed. Vonyítva estem a földre és nehézkesen alakultam vissza. A fickó röhögve távozott, persze azért megengedett magának, pár káromkodást, amiért megharaptam.
Aztán egyszerűen elsötétedett minden. Ott feküdtem a vizes, saras földön az avarban, nem bírtam magamnál maradni, bármennyire is harcoltam. A vér csak szivárgott belőlem, ami nem könnyítette meg a dolgom.
A következő pillanatban csak annyit éreztem, hogy megkönnyebbülök, mintha a mellkasom felszabadult volna. Az élet lassan belém szállt. Nem értettem, de amikor a kezem megmoccant, meleget éreztem. Egy takarót. Otthon lennék? Nem, nem lehet, nem ismerős az illatok. Nehezen vettem egy mély levegőt, amiben valami pizza és idegen férfi illat csapott meg. Melyik az a szemét vadász, aki megsebez, hagy meghalni és meggondolva magát visszajön megmenteni? Lehet, a rossza még csak most következik?
- Ki vagy? – nyöszörögtem, rekedtes hangom törte meg a csendet, a kiszáradt torkom többet úgy sem engedett volna kipréselni magából. A szememet nem bírtam kinyitni, olyan volt, mintha ólommal lenne letapasztva. Az egyik kezemet a takaró alá simítva fedeztem fel a károkat, be voltam kötve. De hát, én.. Ellátott, de én.. Én Meztelen vagyok a takaró alatt! Lottie, higgadj le, nem csapod ki a hisztit, most mentette meg az életem. Majd később, talán ha tudok beszélni és mozogni. Mindenem fáj és az ezüst belülről mart még.
Back to top Go down
Neal Caffrey
Neal Caffrey
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 199
✤ Születésnap : 1591-05-17
✤ Regisztráció : 2014-01-07
: Nappali Tumblr_lj6wsda6Cf1qzi80do1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Nappali Nappali EmptyMon Feb 24, 2014 7:27 pm


Lottie & Neal

Ó az én jó öreg házam. Már 4 éve, hogy utoljára itt jártam. 4 év... Képzelhetem mekkora mocsok lehet ott. A házam előtt álltam jó ideig, és csak gondolkoztam. Vajon milyen kellemetlen, vagy kellemes meglepetések fognak fogadni? De hamar véget vetettem a gondolkodásnak, mivel hajtott a kíváncsiság, ha a ház még áll, akkor rossz dolog nem igazán történhetett vele. Mondjuk, mivel kalóz időszakomból rengeteg pénzem gyűlt össze, a legjobb anyagokból hoztam össze ezt  a házat. Még egy atombomba sem döntené le. És nemcsak, hogy az építőanyag jó, elég alapos munkát is végeztek a festők. Még a '80-as években építtettem a házat, és mit nem mondjak mire ezt  a 2 emeletes házat felépítették, lazán beletelt néhány évbe. Hát még erre a  nem is tudom, 500 négyzetméterre medence, meg minden egyéb hülyeség, amit nem tudom minek építettem bele. Ja igen, MetallicA akkor kezdte pályafutását. Rendesen voltak itt bulik, háttérben meg ezerrel ment a One, a Call of Ktulu, vagy a Leper Messiah. Nem éppen bulizós számok, de rendőrséget gyakran kihívták rám, pedig legközelebbi szomszédom is egy-két kilométerre van. Viszont a ház festésére büszke vagyok. Nagyjából a BIG4 van rajta, ami négy metál bandát foglal magába: Slayer, Megadeth, Metallica, és Anthrax. Minden oldalra a logójukat felfestettettem. Erkély, terasz meg minden ami szem szájnak ingere, van itt. Hatalmas ablakok...
De végül tényleg bementem. Amire számítottam, mocsok volt az egész. Volt olyan reggel 6 óra, mikor megérkeztem, és mire ezt az egész 500 négyzetméteres telket megtisztítottam, lett este 10. Korgott a gyomrom, hűtőbe természetesen nem volt semmi. Mivel közvetlen az erdő mellett van a házam, így hát ha egy kis vadászatra vágytam, akkor egyszerre tudtam kiélni farkas ösztöneimet, amik kicsit erősebbek teliholdkor, plusz legalább lesz vacsorám is. Két légy ezáltal. Pedig van egy kis ültetvényem is hátsó kertben, ha netalántán valami gyümölcsre lennék éhes, de nem voltak azok sem gondozva, így hát azt sem ehettem. Meg nem is értettem hozzá. Még a virágot is csak néha locsoltam én meg, ugyanis volt egy bejárónő, aki általában akkor jött, mikor nem vagyok itthon. Vagy néha mikor én itthon voltam, akkor is bent munkálkodott. Egy szép,  aranyos kis Brownie volt, aki ugye egyetlen kritériuma, hogy csak akkor takarít, ha van itthon mézes zabpehely. Legalábbis így emlékszem. Wendy talán emiatt a lány miatt hihette azt, hogy én is csalom őt. De, látszólag elfogyott a fizetség. Na mindegy is, majd később még ezt is megoldjuk. Most indulás vadászni!
Kiléptem a házból, az ajtót magam mögött bezártam, és kiléptem az erdőbe. Az ingemet levettem magamról, és megindultam az erdő mélyébe eleinte csak sétálva, majd egyre gyorsítva a tempót, míg nem futni kezdtem, mikor már elég lendületem lett, ugrottam egyet, és ugrás közben átváltoztam farkas formámba. Mancsaimra érkezve csak rohantam tovább, míg nem egy kis idő után megálltam pihenni. Beleszagoltam egy mélyet a levegőbe, és egy szarvas illata csapta meg az orromat. Elkezdtem lapulva abba az irányba menni, ez a lopakodás könnyű is volt este, mivel én a többi fajtársamtól eltérően farkas formában fekete szőrű vagyok. Mikor közvetlen közelébe értem, az észrevett, és elkezdett rohanni. Én kiugrottam a bokorból, és követtem a legnagyobb sebességemmel. Olyan 2 perc kergetőzés után elég közel sikerült érnem hozzá, elrugaszkodtam, és ráugrottam. A földre leterítve belemélyesztettem a fogaimat, és kitéptem a torkát. Majd lihegve álltam fölötte négykézláb olyan fél percig, és felnéztem.
Megláttam egy földön fekvő lányt. Levegőbe beleszagolva megéreztem, hogy ő is farkas, tehát fajtársam. És láthatólag megszúrták. Általában sebek gyorsan regenerálódnak nekünk, kivéve az ezüstöt. Az olyan mint az embereknek a bármilyen eszközzel történő megsebesülése. Visszaváltoztam emberi formába, és odasétáltam a lányhoz. Leguggoltam hozzá, és megnéztem a pulzusát. Volt neki, ezért hát fel is lélegezhettem. De minél gyorsabb ellátásra lesz szüksége, mert ebből a szúrt sebből hamar elvérezhet. Hátamra vettem a lányt, és elkezdtem rohanni vissza a házamba. A szarvast pedig hagytam ott ahol volt. A vadászás élménye legalább megvolt, éhségről meg teszek. Zsebemben lévő telefont mielőtt elindultam volna kezembe vettem, és tárcsáztam egy számot. Rendeltem egy pizzát, remélhetőleg mire odaérünk kihozzák. Bár kétlem, mert hamar megtettem a távot. A házba beérve a lányt lefektettem a kanapéra, és a  sebet alaposabban megvizsgáltam. Vérzett a seb, mit ne  mondjak. Volt itthon minden ami egy ilyen "operációhoz" kell. Fogtam egy steril gézlapot, és rányomtam a sebre. Átvérzett, így hát fogtam még egyet, és azt ennek a tetejére raktam. Kellett egy kis idő, de végül elállt a vérzés. Leszedtem róla ezeket, és a kukába dobtam. Óvatosan megtisztítottam a sebet, és annak a környékét. Ezek után lefertőtlenítettem a sebet, és hoztam egy kötszert. Megkönnyítette a dolgomat az, hogy eszméletlen volt a lány. Enyhe rugdalózások lettek volna, ha ilyen állapotban érek hozzá. Felültettem a kanapén, és körbetekertem a hasát kötszerrel. Ezután hoztam neki egy takarót a szobámból, mármint a saját hálószobámból, és ráterítettem. Még az kéne, hogy pluszba kihűljön itt nekem. Már előre éreztem, hogy ebből lesz egy kis hiszti-roham, hogy milyen alapon merészeltem hozzáérni, bla-bla-bla. Leültem egy székre, kifújtam magam, majd ajtót nyitottam, a kopogás miatt.
- Ez igen, gyors házhozszállítás. Itt a borravaló. Köszönöm, és viszlát. - Vettem át a pizzát, és nyomtam a csávó kezébe a borravalót. Becsuktam magam mögött az ajtót, gondolkodtam, hogy vegyek-e fel valami inget, vagy pólót, de nem értettem, minek kéne. Én házam, plusz ő sem fogja legalább rosszul érezni magát ruhafelesleg miatt. Igen, fura egy humorom van. Az arcom viszont még véres volt a szarvas miatt. Elmentem a fürdőbe, és az arcomról lemostam azt. Tükörbe nézve láttam, hogy lejött rendesen. Visszamentem a nappaliba, leültem a székre, és a pizzát ölembe vettem. Kivettem belőle egy szeletet, és jóízűen megettem. Letettem az asztalra a dobozt, és vártam, hogy felébredjen.
•• ฝusic: Of Wolf And Man ••Note: Kicsit hosszú lett. Very Happy
©️


Last edited by Neal Caffrey on Mon Feb 24, 2014 9:23 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali Empty

Back to top Go down

Nappali

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Bérlakások :: Caffrey ház-