Nappali - Page 2

Whispers of the Night


 

Share

Nappali

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Nappali - Page 2 Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Nappali Nappali - Page 2 EmptyTue Mar 18, 2014 7:35 pm

Bastien & Kenzy
Egyáltalán nem olyan volt a visszatérésem erre a helyre, mint amire számítottam. Túl sok minden változott meg itt, New York-ban. Egyszerűen csak semmi se volt már ugyan olyan, persze egy embert kivéve. Wendy, nos ő soha se fog változni. Ő mindig ki fog állni mellettem és a barátnőm lesz, még a tetteim se tudták őt elrémiszteni mellőlem. Soha se voltam az a személy, aki túlzottan ragaszkodik bárkihez is, mert megtanultam, ha valaki fontos számomra az veszélyben van vagy éppenséggel sebezhetővé tesz. Talán az élet tett ennyire önzővé vagy már eredetileg ilyennek születtem? Nos, ez szerintem rejtély marad mindenki számára. Szerettem az ártatlan tekintetemet, mert így bárkit képes voltam vagy éppenséggel megtéveszteni. Még egy mesmert is sikerült megtévesztenem. Bastien, drága Bastien. Vajon mi van veled? Élsz-e még egyáltalán?! Fogalmam sem volt ezekről, mert akárhányszor elhatároztam, hogy megkeresem mindig letettem róla, hiszen tisztán élt az emlékezetemben az ahogyan otthagytam őt a rosszban és bajban.
Nem őt keresték, hanem engem, de mégis őt találták meg helyettem. Sajnáltam őt, de másrészről pedig csak ez az egyetlen lehetőségem volt arra, hogy túléljem az üldözést. Biztos voltam abban, hogy nem találnék olyan személyt, aki megvédene, erre találkoztam vele. Kedves volt és volt benne valami, ami vonzott felé, vagyis inkább felkeltette az érdeklődésemet, de végül persze úgymond az áldozatom lett, hiszen miattam kellett szenvednie. Lassan sétáltam hazafelé, mert nem siettem sehova se és nem is értettem, hogy hirtelen miért jutott eszembe ő. Ködös és esős nap volt, talán ez volt az oka, hiszen akkor is ilyen idő volt. Alig, hogy a házamhoz értem éreztem, hogy valami nem stimmel, egyszerűen volt egy ismeretlen illat is. Óvatosan nyitottam be a házamba, de nem is mentem be egyből. Féltem, hogy esetleg valami csapdába sétálok bele, ami azért részben érthető is, hiszen nem éppen angyali teremtés vagyok.
Pár pillanattal később beléptem az ajtón, majd a villanykapcsolóhoz sétáltam, de nem működött. Lassú és óvatos léptekkel sétáltam egyre beljebb, s közben minden egyes apró zajra koncentráltam. Sok mindent megéltem már és nem most szeretnék meghalni, hiszen még nem untam meg az életemet. Ahogy a nappalihoz egyre közelebb értem, egyre ismerősebb lett az illat. Bastien?! Ez nem lehet.. mondtam saját magamnak, majd egy pillanat alatt mögötte teremtem és a nyakára fontam az ujjaimat. – Mit keresel itt? – kérdeztem tőle idegesen, hiszen féltem attól, hogy esetleg bosszút állni jött. Éreztem az ismerős illatát és az érintése is ismerős volt. Hiányzott, de mégis féltem tőle, hiszen erősebb volt nálam és soha nem sikerült még kibújnom a bűvereje alól, ami persze részben annak köszönhető volt, hogy mesmer, de persze természetével és  személyiségével is sikerült magához vonzania.  
   
   ▷Music: I dare you ▷ Note: Lesz még jobb is cuki ▷ Words: 431
   ©️
Back to top Go down
Bastien Aristos
Bastien Aristos
✤ Posztok száma : 204
✤ Születésnap : 1586-07-25
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Nappali - Page 2 Tumblr_ls7jifL1XQ1qieh4io1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Nappali Nappali - Page 2 EmptyMon Mar 17, 2014 9:34 pm


Bastien & Kenzy

Kenzy. Kicsi Kenzy, barna haj, barna őzikeszemek ártatlan tekintet. Formás test, csinos arc, harapnivaló ajkak, igazán vonzó kis vérszopó. Csak egy bajom van vele, négy éve cserben hagyott, több sötét fae és vámpír támadt meg miatta, nem volt könnyű felvennem velük a harcot, és nem egy sérülést is szereztem, gyűlölöm, mikor eltörök valamimet, különösen, ha az az egyik kezem. Valahogy az ellenségeimnek ez a fixaideája, hogy a mesmerek kezét rommá kell törni, hogy az erőnket ne tudjuk használni, de az egyikük olyan hülye volt, hogy csak a bal kezem törte el, a jobb éppen maradt és ez okozta a fickó vesztét, őt felhasználva, sikerült egérutat nyernem magamnak, de persze, nem csak egy csonttöréssel úsztam meg a dolgot. Több kellett oda, egy épp kéznél, de szerencsére elég dörzsölt vagyok, és meg tudtam lépni, hogy egy biztos helyen nyalogathassam a sebeimet. Most itt az ideje, hogy visszafizethessem a kölcsönt a csajnak.
Némi puhatolózás, pénz és fenyegetés árán megtudtam hol húzta meg magát a drága, és úgy döntöttem meglátogatom, van miről tárgyalnom vele. Nem, nem vagyok bosszúálló típus, csak ha már itt vagyok, és még is megtudtam merre is van, gondoltam beköszönök, és emlékeztetem arra, hogy tartozik nekem, nem is kevéssel, mivel miatta kaptak el engem, nem árultam el, pedig megtehettem volna, de az hogy így az adósom lett sokkal izgalmasabb.
Könnyedén török be a lakásba, és illesztem is vissza az ajtót, hogy utána körbejárhassam az összes zugot bent. A fürdőszobában, megszagolom a sampont, benézek a szekrényekbe és van némi gyerekes kényszerem is, hogy felforgassam a lakást, de végül nem teszem meg, az túl kicsinyes lenne, inkább csak felfedezem magamnak, felmérem benne a terepet, mi merre és hogyan tudok dobbantani, ha valami baj lenne. Nem akarok meghalni, maradjunk ebben, de a harc elől sem menekülök el, csak ha tudom, nincs esélyem. Végül letelepszem az egyik fotelba, ahonnan remekül láthatom az ajtót és az egész szobát is, a lakást sötétbe burkolom, az égőt korábban kicsavartam a mennyezeti lámpából, hogy ha belép azt ne tudja feloltani, se ő sem más. Így ülök és várok arra, hogy belépjen az ajtón, tartásom nyugodt, szinte királyi, maga vagyok a megtestesült türelem.
- Gyere csak cicám, cicc-cicc…- suttogom el a sötétben. Öltözetem fekete, szövetkabát, farmer, ing, lábbeli. A csuklómon ezüst karlánc pihen, csak úgy alapon. A hajam a szél borzolta, nem töltöttem vele sok időt, csak megfésültem, de a tükörben megnézve magam tetszik a kissé kócos összhatás.

•• ฝusic: Garbage •• ฝords: 398 ••Note: ••
©
Back to top Go down

Nappali

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Bérlakások :: Leighton ház-