Asztalok

Whispers of the Night


 

Share

Asztalok

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Samantha Dorne
Samantha Dorne
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 45
✤ Születésnap : 1993-04-14
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Asztalok  Tumblr_n1s6a4VCaa1s8ccbto8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ↯ cukrász || művész lélek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyTue Aug 19, 2014 9:53 pm


Kenzi & Dyson
let's get drunk. tonight

Elűzni a múlt démonait. Könnyűnek tűnik pedig egyáltalán nem az. Most még a pia sem segített csak rontott a dolgokon, hiszen nem tudtam menekülni a rémálmaim elől. Egyszerűen annyira kiütöttem magam, hogy valakire szükségem volt, aki visszaránt ebből a sötétségből. Amilyen negatív a múltam olyan pozitív személy vagyok én. Próbálom magam mögött hagyni az egésze,t hiszen elég hosszú utat tettem már meg. Kimásztam olyan gödörből, ahonnan más képtelen lett volna, szóval büszke lehetnék magamra. Ehelyett pedig leiszom magam a sárga földig. Ez is egy fajta ünneplés vagy valami ilyesminek nevezhető, bár határozottan nem a legjobb fajta, de ez van. Ezt kell szeretni. Szeretem a piát, de a fejfájást nem. Tanulság, igyál egyfolytában, hogy soha ne legyél másnapos.
Óóóóó, érteeeeeeeeeeem. – Természetesen nem igazán jutott el az agyamig a dolog, de mire eljut az agyamig, addigra ezt a mondatot is sikeresen kinyögöm azt hiszem. A fejem még mindig kavarog és úgy érzem, hogy bármelyik pillanatban kidobhatom a taccsot, de határozottan küzdök, hogy ez még véletlenül se történhessen meg. A legjobb lenne, ha innék erre még, de van azaz érzésem, hogy ezt nekem Dyson még véletlenül sem fogja megengedni. Néha annyira hangulatromboló tud lenni.
Mindegyik egyszerre. Ugye, hogy milyen lehangoló tud lenni? Na, meg persze erre az is rátesz, hogy az alkohol már a házastársammá vált. – Csuklottam egyet, majd nagyot nyeltem, hiszen ez még inkább elő akarta csalogatni belőlem a gyomromban szunnyadó nedűt. Nem szeretnék arról beszélni, hogy mégis mi ténylegesen oka a dolognak, mert feleslegesen koptatnám a számat. A múltat nem lehet kitörölni, megmásítani egyszerűen csak elfogadni aztán pedig menni tovább, mintha semmi sem történt volna.
Bo? Nem tudom hol van. A múltkor kinyomoztunk valamit az iskolában. Egy vámpírt. Remek volt, tényleg. Hamar megoldottuk az ügyet. Most pedig nem tudok arról, hogy bármi után is nyomoznunk kellene. – Megrántom a vállamat és próbálok helyet foglalni az egyik széken, hogy a fejemet az egyik asztalra dönthessem. Hirtelen túlságosan is nehéznek bizonyult a számomra.




szószám ezt hallgatom megjegyzés: ©
Back to top Go down
Dyson Thornwood
Dyson Thornwood
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 5
✤ Születésnap : 0513-10-13
✤ Regisztráció : 2014-07-22
✤ Foglalkozás & hobbi : nyomozó

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptySat Aug 02, 2014 5:04 pm

Kenzi & Dyson




Úgy tűnik, egyelőre elmarad a vállon hazaköltöztetés, legalábbis úgy tűnik, kezd ébredezni kedvenc vodkahercegnőnk… Nem tudom, pontosan mennyire súlyos a helyzet, mindenesetre amilyen alkoholmámorban úszik, nem mernék most rágyújtani mellette. Kenzi, a kis tűzokádó sárkány… Hagyom, ha már sikerült felébresztenem, magához térjen egy csöppet, ám amikor látványosan meginog, szinte reflexből nyúlok felé, hogy elkapjam. Eddigi tapasztalataim alapján egész jól bírja a piát, így ha ennyire kiütötte magát, ott bizony már nagy lehet a baj. Más se hiányzik neki, mint hogy még kék-zöld foltokkal is tele legyen mellé. Azt hiszem, kapnék érte, ha utólag megtudná, hogy én nem vigyáztam rá...
-Trickkel akadt némi megbeszélni valóm. -feleltem némi hezitálás után, egyelőre inkább azt figyeltem, hogy mennyire jutnak át a szavain az alkoholmámoron át a tudatáig. Viszont nem is annyira az az érdekes, hogy én mit kerestem itt – tudniillik, szinte minden délután benéztem ide – így aztán nem voltam rest én sem visszakérdezni.
-Mire fel ez a nagy iszogatás? Így egyedül? Csak nem történt valami, Kenzi? Törött csizmasarok, üres púderes doboz, eltűnt a kedvenc sminkecseted…? -kérdeztem poénkodva,  ám közben igenis gyanakodtam, nehogy valami komolyabb baj legyen. Lopva körbe is sandítottam a helységben. Ó, hogy Hale-nek is pont ilyenkor akad dolga, pedig most nagy hasznát venném a tehetségének a másnaposság-űzésnél… Viszont nem hogy Hale, Bo-t sem éreztem a közelben, az pedig köztudott: Ahol Bo felbukkan, ott rövid időn belül Kenzi is megjelenik, és viszont, most azonban, hogy egész nap nem láttam őt sem, kezdett rossz előérzetem lenni. Pláne, hogy mostanában gyanúsan sokszor sikerült bajba kevernie magát. A fenébe is, hogy folyton próbálja titkolni!
-Erről jut eszembe, a kis lakótársadat hol hagytad? Csak nem megint valami ügy miatt nyomoz? -kérdeztem óvatosan, és magamban csak azért szurkoltam, hogy kivételesen ne így legyen.  
De hogy addig se szomjazzak, töltöttem magamnak is egy korsó sört, hogy amíg Kenziből megpróbálom kiszedni a történteket.
Back to top Go down
Samantha Dorne
Samantha Dorne
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 45
✤ Születésnap : 1993-04-14
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Asztalok  Tumblr_n1s6a4VCaa1s8ccbto8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ↯ cukrász || művész lélek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyMon Jul 28, 2014 11:37 am


Kenzi & Dyson
let's get drunk. tonight

A képek annyira valóságosnak tűnnek, hogy kezdek összezavarodni. Talán most tényleg ez lenne a valóság és azt képzelem kislányként, hogy felnőtt vagyok távol ettől a szörnyűségtől. Nem akarok semmi mást csak, hogy valaki figyeljen rám. Hogy észrevegyék végre miken kell keresztül mennem nap, mint nap. Anyám olyan, mintha vak lenne. Nem is érdekli, hogy élek-e vagy halok. Vagy egyszerűen csak ő is túlságosan fél attól, hogy szembenézzen vele? Dehogy. Nem fél. Egyszerűen csak nem érdekli. Jobban szereti ezt a rohadékot, mint a saját tulajdon lányát. Elszöktem tőlük, hogy a saját életemet élhessem. Megtaláltam a családomat, akik szeretnek még akkor is, ha néha már idegesítő vagyok. Ez az álom mégis belecsempészi magát az elmémbe. Pont, mikor túlságosan gyenge vagyok, hogy fel tudjak kelni. Annyira sokat ittam, hogy sikerült talán egy hétre is kiütnöm magam a Dál bárpultjánál. Le kellene szoknom erről a folyamatos ivásról, mert nagyon nem tesz jót nekem. Plusz az utána következő másnaposság valami elviselhetetlen. Én mégis továbbra is folytatom pedig annyi minden szól a folyamatos alkoholizálásom ellen. Nem vagyok alkoholista, mert bármikor abba tudom hagyni egyszerűen csak túlságosan is szeretek elszakadni a valóságtól. Ehhez pedig a pia könnyedén hozzásegít. Nem vagyok az a típus, aki tablettákat kapkod be. Inkább a pia. Jobban csúszik.
Arra riadtam fel, hogy Dyson ott van mellettem. A fejem rettenetesen sajgott és felbukkant a jó öreg régi barátom a másnaposság, akivel annyira jól ismerjük már egymást, hogy pontosan ezért nem bírunk kijönni a másikkal. Úgy éreztem, hogy szétrobban a fejem és minden egyes beszélgető párostól olyan volt, mintha villámokat szórnának a fejembe. – Dyson.. – Kis híján leborultam a bárszékről, de megkapaszkodtam a bárpultban vagyis legalábbis azt hittem, hogy abban, de a lassú reakciómnak köszönhetően időbe telt, mire rájöttem, hogy igazából Dyson-ba kapaszkodtam bele. – Mit keresel itt? – Tettem fel a legbugyutább kérdést egész életemben, de a fejem annyira sajgott, hogy nem bírtam gondolkodni.



szószám ezt hallgatom megjegyzés: ©
Back to top Go down
Dyson Thornwood
Dyson Thornwood
I'm a wolf, the moon is my enemy
✤ Posztok száma : 5
✤ Születésnap : 0513-10-13
✤ Regisztráció : 2014-07-22
✤ Foglalkozás & hobbi : nyomozó

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptySun Jul 27, 2014 4:38 pm


Kenzi & Dyson




Akkor az "előző Dysontól" átvéve a stafétát...






A mai nap sem volt sokkal különb, mint a többi – egy névtelen telefonhívás, túl gyorsan szakadt meg a vonal ahhoz, hogy lenyomozhassuk, kitől is érkezett valójában, így aztán amint visszaért Hale az őrsre, már kocsiba is szálltunk, hogy a külváros felé vegyük az irányt. Az egyik korábban bejelentett eltűnéses eset helyszínére mentünk, ahol utoljára látták a delikvenst. Majdnem egész napon át tartó nyomozás, keresgélés, nyomfejtés és kutakodás, bizonyítékokra való vadászás, hogy aztán még Laurennél is tegyek egy tiszteletkört, leadva a mintákat vizsgálatra… Némi szőr- és talajminta, valami ismeretlen eredetű folyadék, és egy lábnyom fényképe, amiről reményeim szerint Trick több információval fog tudni szolgálni, mint a doktornő.
Miután odaadtam neki a képet, abba maradtunk, hogy majd szól, ha rájött valamire, én pedig, hogy ne zavarjam a könyvtári kutatómunkában, a fenti részek felé vettem az irányt, hogy igyak egyet a hosszú nap után. Ez idáig rendben is lett volna, ha az első söröm közben nem arra kell felkapnom a fejem, hogy Kenzi a pultnál bealudva épp lelökött néhány poharat nyughatatlan mocorgásában. Sóhajtva hajtottam fel az italom maradékát, azzal el is indultam felé, hogy hazavigyem – látszólag ráfért a kisasszonyra, a saját lábán nemigen lett volna képes rá.
Először is megpróbáltam elvenni azt az üres piásüveget tőle, amit épp olyan bőszen ölelgetett álmában, ám úgy tűnik, hiába akartam óvatosan elvenni tőle, túlságosan is ragaszkodott hozzá.
-Hé, Kenz, ébresztő. -ha már az üveget nem adta, a vállát kocogtattam meg finoman, ezzel téve egy kísérletet arra, hogy felébresszem - Ez csak egy rossz álom. Hahó… -próbálkozok kicsit erősebben az ébresztgetéssel, de ha még ez sem használna, akkor csak egy fáradt sóhajjal adom meg magam, és felnyalábolva a lányt, a vállamra dobom, hogy hazavigyem. Remélem, nem fog kapásból gyomorszájon térdelni ijedtében, ha még azelőtt felriadna, hogy elérek a kocsihoz vele.


Last edited by Dyson Thornwood on Sat Aug 02, 2014 4:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyMon Jun 30, 2014 10:13 pm


Ambrosia & Evan
Drink with me, Darling...

A barátnője, illetve ők ketten együtt nagyon csinosak voltak, kívánatosak. Sajnos, ha jól tudom Colette-nek csúnya vége lett. Nem tudom kinek lehetett útjában, de nyilván valaki olyannak a levesébe köpött bele, akiébe nem kellett volna. Ilyen ostobaságokat én soha nem csinálok. Annál azért jobban ragaszkodom az életemhez.
Persze, lehet, hogy szegény lány csak rosszkor volt rossz helyen, az ilyesmi is sajnos előfordul néha. Jönnek és mennek, az élet ilyen. Csak én nem változom, legalábbis azt mondják, pedig ez nem igaz. Sokat változtam már az elmúlt években, csak valamivel lassabban mint a környezetem. Nem könnyű hat-hétszáz éves berögződéseken néhány évtized alatt változtatni.
Ilyen például az, hogy a szép nőktől mindig elgyengülök. Igen, szeretem őket, kényeztetni is meg az ágyamban tudni is, és amit kifejezetten szeretek, az a szédítésük, csábításuk. Ambrosia egy ilyen nagy falat volt, eleinte ellenállt, de végül, csak beadta a derekát, és tulajdonképpen alig akart kimászni az ölemből. Így van ez, aki egyszer belém kóstolt, és az általam nyújtott élvezetekbe az nem akar menni sehová. Ambrosia mégis elment, illetve eltűnt néhány évre. Kár, mert igazán megkedveltem, tüzes kis nő.
- A hárem kimenőn van, nekem elhiheted. Vagy látod őket valahol? – hülye kérdés. Persze, hogy látja őket, mindenhol az egész istenverte szórakozóhelyen. Lehet, hogy hiba volt ez a népszerűség és közismertség. Nincs egy nyugodt percem, nem tudok elbújni előlük sehová sem. – Nos, igen. Ünneplek. – töltök és iszok, de feltűnik, hogy ő nem nyúlt az italhoz, épp csak hogy belenyalt. Mi van vele? Pedig a pezsgő finom, és pont jó hideg, nem értem miért nem iszik belőle. Talán rosszul van?
- Mindig megkapom, amit akarok ez biztos. De veled valami nincs rendben. Mi történt? Miért vagy ilyen… feszült? – nem igazán van lehetőségem rá, hogy ilyesmin rágódjak. Belekérdez de alaposan a dolgokba, így nem tudok mit csinálni mint elmondani neki a dolgot. Igen, van egy lányom. Egy lány, aki már húsz éves, és én semmit nem tudok róla, csak hogy az enyém. És ez nekem éppen elég, nem kérdeztem rá a dologra, elég volt ránéznem és néhány mondatot beszélnem vele, hogy tudjam: ő az én húsom és vérem.
- Igen, nekem lányom. A neve Zina, és egész helyes kislány. Bár, úgy vettem észre nagykanállal eszi az életet, és lehet jól jön majd neki némi odafigyelés és… korlátozás, de egész jól elvan. Csak úgy érzem gondoskodnom kell róla és vigyáznom kell rá. – nem tudom, hogy értelmesnek tartja-e ezt a lány. Mert valahol nem feltétlen normális, hogy amint előkerül a felnőtt gyerekem, máris felelősséget akarok vállalni érte. Aztán, feltűnik valami. Már az előbb is csinálta, de gondoltam… szóval, nem törődtem vele. De kétszer egymás után azért már nekem is leesik a tantusz. Sia a hasára tette a kezét, és nem értem miért. És bár nem túl sok terhes asszonyt láttam eddig, de az a néhány akivel a sors összehozott, mind egyfolytában a pocakját tutujgatta, lett légyen az akármilyen kicsi is.
- Köszönöm. – mormolom elgondolkodva, és a kezét nézem. Mi a franc?! Bekapta a legyet? Na de hogyan? Nekem ez az egész zavaros. Eddig nem történt vele ilyesmi, nem tudott volna vigyázni? Vagy lehet, hogy örül neki? Nem. Nem úgy néz ki, mint akivel madarat lehet fogatni. Sőt, szerintem a háta közepére sem kívánja az egész baba dolgot. Már ha nem tévedek. Az is lehet, hogy csak görcsei vannak vagy mit tudom én, az ilyesmi a nők dolga, és nekem semmi közöm hozzá.
- Egy goblin? Nem értem, hogy tudott a közeledbe kerülni az a goblin? – szemöldököm ráncolom, és közelebb hajolok hozzá. – És mondd, a goblin előtt, vagy után kaptad be a legyet? – ha nem terhes, akkor felnevet és elhord minden hülyének. Ha viszont az, akkor legalább néhány másodpercre le fog dermedni az őszinteségem láttán. Elvégre nem szokás ilyen nyíltan rákérdezni ilyesmire, pláne akkor ha nyilvánvalóan igyekszik titokban tartani. De majd most meglátjuk, hogy mennyire vagyunk jóban.
ઈ Zene [url= -] - [/url]
ઈ Note  Nem lett valami jó, ne haragudj 40: 
ઈ Words 632


[/quote]
[/quote][/quote]
Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Asztalok  Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyFri Jun 27, 2014 10:19 pm


Ambrosia & Evan
Júni. 8.


Emlékszem még Evan hálószobájára tükör. Nála is volt tükör, csak neki nem az ágy oldala mellett a falon, hanem a plafonon. Azt hiszem radarom van az ilyen pasikra, bár sosem bántam, én is szeretem ha van tükör és látom magam és a partnerem benne vagy a partnereim. Ebben az esetben hárman voltunk. Colette, én és Evan. Hosszú volt az az éjszaka és a hajnal is, de jót aludtam utána Colette karjaiban. Vannak ilyen és ehhez hasonló emlékeim, szeretek úgy elnyúlni az ágyon, hogy tudom hosszú ideig nyúztuk egymást, és a sok chi ellenére is sajognak az izmaim. Fészkelődök a széken egy kicsit, és halovány mosoly jelenik meg az arcomon, ami szégyellősen szélesedni kezd, emlékek hatására, távoli és közelebbi múlt jut eszembe, és nem csak egy pasi emléke úszik bele a lelki szemeim látóterébe. Succubus vagyok, na! A mosoly nem lesz igazán széles és vidám, mivel Colett néhány évvel ezelőtt meghalt, miattam, rossz időben és rossz helyen volt, én pedig bajban, és segíteni próbált nekem. Sajnos, a barátaim többsége korán hal. De ezt inkább nem akarom felidézni, mert csak elkomorulok tőle, hány személyt veszítettem már el. Inkább Evan szavaira figyelek, amúgy is mostanában könnyebben billenek egyik hangulatból a máskba, hála az aprótalpúmnak.
- Nos, köszönöm, de mondd ezt majd… - Elhallgatok, és önkéntelenül finom mozdulattal csúszik a balom a hasamra, nem látványosan, de azért lehet az ő figyelmét nem kerüli majd el, mindenesetre jobbommal a narancslevem után nyúlok, a pezsgőből többet már nem szeretnék inni. Fogalmam sincsen menyiben lenne rossz a pocaklakó számára, szóval, inkább nem reszkírozok ezzel.  A bókra nem pirongok, álszentség lenne, tudom, hogy szép vagyok, megvannak az adottságaim, amit a genetika adott, szóval nem lenne reális tiltakozni. Inkább csak bájosan mosolygok, és nem folytatom a mondatomat, hogy majd nézzen meg az utolsó hónapokban, mert ahogy olvastam és belegondoltam abba, hogy Edward apja milyen magas én meg milyen pici vagyok, hát… esélyes, hogy a fia sem lesz éppen picike. Mondjuk, inkább legyen olyan magas mint az apja, mintsem kicsi mint én.
- na, ez az amit most szkeptikusan fogadok. Már mint, hogy rám vártál és a hárem kimenőn van. Szóval, mit ünnepelsz, ilyen csendes magányodban? Bánathoz nem szokás a pezsgő, még  ami világunkban sem. – Kicsit oldalra biccentem a fejemet és innen figyelem őt, valami vele sem egészen kerek, nem teljesen olyan, mint amilyenre emlékszem. Elkomorodik egy pillanat alatt és ez azért így fura nekem, pezsgő és komorság, hahó, a világ  a feje tetejére állt, holott az én hormon háztartásom állt fejre és vannak egyéb bajaim is?! Ehhez képest a világ és benne másik viselkednek furán.
Nem vagyok pirongós szűzlány, már régen nem, és nem is lehetnék azzal a természettel és képességekkel amivel az én fajom van megáldva, succubus vagyok, vannak akik csak sexgépnek hívnak bennünket, megjegyzem nem vagyunk azok, de azt a bizonyos három betűvel illetett szót, nagyon is szeretjük.
- Van róla fogalmam, Evan. De egészen biztos vagy abban, hogy mindig megkapod amit csak akarsz? – Enyhén felvonom a szemöldökömet, és a narancslevembe kortyolok be, a bőrömből nem tudok kibújni, az vagyok, aki és ami, hiába is épp egy démon gyerekét várom. Ettől még nem leszek más. A flört meg sehol sem rossz dolog, és amúgy is jólesik és egészséges is mind a két félnek, egy kis önbecsülés növelés, és nekem most egy kicsit kell is. Különösen ha belegondolok, hogy mi lesz, ha majd látszani is fog, hogy nem vagyok egyedül?
A megjegyzésem betalál és rohamosan sápadni kezd, mi a fene lehet az ami egy hétszáz plusszos mesmert sápadásra késztet?! Itt a világvége, felütötte a fejét a Gauda már megint?! Háború lesz vagy mi a franc?! Csak ezekre tudok gondolni, ha egy olyan idős és erős személy is így belesápad a dologba, mint amilyen ő. Megemelem a narancsleves poharamra, a pezsgőt nem érintem, pedig kellene az alibim miatt, mindegy, majd meglepetten szinte tátva marad a szám.
- Lányod?! 20 éves?! Neked, lányod?! – Bököm ki, nem túl konstruktívan és nem szándékos reakcióval a combomról, megint az alhasamra csúszik a kezem, de hamar vissza is, ahogyan észreveszem a dolgot, igyekszem természetes lenni, mintha ez így lenne a megszokott. Első körben eszembe jut, hogy szerencsésebb vagyok, Will éppenséggel nem akadt ki, sőt engem cseszett le, hogy nem vigyázok magamra, csak hát, én akkor még nem tudtam, nem figyeltem oda a jelekre. Ő meg kapásból levette, démon és démon megérzi egymást. Evan reakciója meg az a klasszikus pasis, hogy belesápad és a többi.
- Hát… Gratulálok apuka. – Bököm ki, most már mosolyogva, mert hát inkább szívni kell a vérét, mintsem, hogy kikotyogjam, megvagyok ijedve, mert én meg éppen csak pár hetes vagyok a magaméval. Ami nem lenne baj, ha az apja nem sötét fae lenne, és az halálos ítélet a számomra, hogy neki is az lenne-e nem vagyok benne biztos, lehet a Morrigan nem venné ezt olyan szigorúan, fogalmam sincsen. nem ismerem őt igazán, de az új Ash? Erre csak elkomorulok és a gyomrom összeugrik, elhessegetem a gondolatot inkább és Evanre figyelek oda.
- Bókolni azt tudsz! – Megvonom a vállaimat, kecsesen. – Fáradt vagyok, én sem lehetek mindig a toppon, tudod, rosszabb és jobb napok. Pár hete egy goblin akart alkatrészeimre szedni, nem sokon múlott, hogy nem járt sikerrel. – Inkább erről beszélek vele, mintsem, hogy konkrétan megmondjam, mi miatt vagyok én is sápad, és nem a szokásos önmagam. Bár igyekszem, de még túl friss az élmény és hát azért félek, de majd csak visszakattanok a megszokott kerékvágásomba a Carpe Diemhez.
▷MUSIC: IDE, IDE ▷ NOTE: Így festek ▷ WORDS: 895

©
[/quote]
Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyMon Jun 23, 2014 9:46 pm


Ambrosia & Evan
Drink with me, Darling...

Tetszik nekem ez a nő, szeretem a tekintetét, és azt a fagyos bájt, ami süt belőle. Valahogy, amikor eddig nevetni láttam, olyan érzésem volt mint amikor a kristálytiszta jégcsapokon átvilágít egy kóbor napsugár a téli fagyok idején, és a fény ezer darabra törik, megannyi mesés színt festve a hótakaróra, ami mindent beborít. Akkor láttam meg ezt a dolgot benne, amikor a barátnőjével békésen aludtak az ágyamban, összebújva. Azt hiszem, jónéhány percig csak álltam, az ágy egyik faragott oszlopának dőltem, ami egész a mennyezetig ér, és csak néztem őket. Páratlan látvány volt az is, meg az is, ahogy az ágy fölött lévő hatalmas tükörben festettek. Ha jól emlékszem, attól a képtől többször is kiestem a ritmusból, amire Ambrosia kis barátnője elégedetlen sóhajokkal reagált.
Mosolyt csal az emlék a képemre, igen, kellemes és élvezetes órákat töltöttünk mi hárman együtt.
- Bókolok, szépségem, mert megérdemled! – rövid csókot nyomok a felém nyújtott kézfejére. Hideg a bőre, mint ha valami nyomasztaná, és amúgy sem tűnik teljesen kiegyensúlyozottnak. Az ilyesmit megérzem, de szóvá nem teszem. A nők nem szeretik azt hallani, hogy magukhoz képest elég vérszegény a megjelenésük.
- Őrült tudós? – nevetnem kell, lágyan gyöngyöző rövid kuncogással jutalmazom a humorát. – A háremem mára kimenőt kapok, és ha hiszed ha nem, már négy napja szóló vagyok. Talán, csak rád vártam, Ambrosia.– nem bírom megállni, hogy ne nézzem ahogy leveszi a blézert. Eszméletlenül dögös ebben a kis piros ruhában, mint egy ajándékcsomag amit csak ki kell bontani. Javít a kedvemen, ami a frissen előkerült lányom miatt valahol a legmélyebb vakond túrás alatt található. Miért vagyok ilyen istenverte szerencsétlen balfácán?
- Nekem mindig mindenből csakis a legjobb kell, és meg is kapom. – hagyom, hogy a szemeim elsötétüljenek, lehet, hogy nem éppen ez a legjobb alkalom, de végtelennek tűnő napok után, most először tetszett meg nekem egy nő, és nagyon is kedvem lenne ágyba vinni. – Nem is sejted, mennyire nem változott az ízlésem. – mosolygok bele a poharamba, majd egy újabb nagy korty után hátradőlök, és halvány mosollyal nézek rá. Igen, tetszik nekem ez a szőke csaj, már az első perctől fogva bejött nekem, ahogy megismertem. Nem meglepő, hogy ez nem változott, hiszen sem ő, sem én nem változtunk.
Még néhány árnyalatot sápadok, amikor megjegyzi, hogy nyilvánvalóan valami bajom van. Remek. Lőttek a kellemes estének, lelkizni fogunk, más se hiányzott.
- Nos, kedves, eléggé belenyúltál. Az a valami tényleg nagy és trutymós, és a fejemre ejtették. De, előbb koccints velem. – nyújtom felé a poharam, amit újra töltöttem már pezsgővel. – A lányomra! – emelem meg a poharat, és finoman az övéhez koccintom, majd egy húzásra meg is iszom a tartalmát. Most nem esik jól, nagyon nem. Hagyok időt a lánynak felfogni, hogy mit is mondtam, nyilván nem számított ilyesmire. Elég sokkoló tud lenni a gondolat, nekem legalábbis az.
- Igen. Van egy lányom. Kedden ismertem meg, egyszer csak előkerült. – nagyot sóhajtva túrok a hajamba, és én is ledobom magamról a zakót. – Már 20 éves, fogalmam sincs mit csináljak most. Van egyáltalán értelme ilyen korban elkezdenem játszani az apja szerepét? – fájdalmasan grimaszolok, és megcsóválom a fejem. Rühellem, hogy fogalmam sincs mit csináljak a lányommal. Vagy hogy ő akarja-e egyáltalán, hogy az apja legyek. Zina helyes kiscsaj, nagyon kedvelem. De hogy az apja legyek csak így, varázsütésre? Nem értem a dolgot. Hogy kerülhetett elő pont most a lányom? És miért?
- És te? Te miért vagy sápadt és… leharcolt? Ne haragudj, drágám, de nem vagy éppen formában! – a szemeimből csak úgy süt az együttérzés.
ઈ Zene [url= -] - [/url]
ઈ Note  Nem lett valami jó, ne haragudj 40: 
ઈ Words 569


[/quote]
[/quote]
Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Asztalok  Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptySat Jun 21, 2014 1:48 pm


Ambrosia & Evan
Júni. 8.


A rövid kócosan álló tincsek és ez a borostás arc idéz bennem néhány kellemes emléket. Azt hiszem ő az egyetlen mesmer akitől nem tör ki a frász. Nem kedvelem a mesmereket, erős ellenfelek számomra, és tudom, hogy sok esetben nem épp a legkellemesebb társaságok. Elég hátborzongatóak tudnak lenni, ahogyan a démonok is, kevés olyan fae van akikkel van némi problémám, de ez a két faj pont ilyen. Egy succubus még ha csúcsra van járatva, akkor is rizikósan áll ki ezzel a két fajjal, én pedig szeretek élni, így igyekszek nem összetűzésbe keveredni velük. Evan más. Egészen más kategória, nem csak mert világos Fae, de ismerem is egy ideje, jó, nem olyan nagyon, mint mondjuk Clairet vagy Kenzyt, de nem az ellenségem. Volt akkoriban egy kedves barátom, egy lány, egy banshee bájos teremtés volt ismerte Evant és ő mutatott be bennünket egymásnak, és invitált az ágyába is. Az első alkalom, hogy megkóstoltam egy mesmert és nem bántam meg a dolgot, megkedveltem a fickót, udvarias és előzékeny, amit kevés férfiről mondhatok el. Mondjuk nem is keresem az ilyenek társaságát igazán, a jófiúk korán halnak a közelemben.
Visszavigyorgok rá, és nem kerülte el a figyelmemet az az idióta mosoly, ami a képén volt, nos igen, sokakból váltok ki ilyen reakciót. Ez azt hiszem, velem együtt jár és talán nem azért, mert succubus vagyok. De tudja a fene, hogy őszinte legyek. Örülök, hogy látom, egy ismerős, akit kedvelek és talán még barátnak is nevezhetem, mindenesetre, azt tudom, nem fogja kitekerni a nyakamat, itt biztosan nem, de eddig nem olyannak ismertem meg, aki megölne. Bár nem tudhatom, mit szólna ahhoz, ha kiderülne a kis titkom és a törvény értelmében lakolnom kellene miatta. Erre egy pillanatra elkomorodok, belegondolva, és még attól tartottam, hogy vajon a szülőség, hogy megy majd, mikor ennél nagyobb bajom is van, ami viszont már most itt lebeg a fejem felett, ciki! De egy pillanat alatt elűzöm a gondolatot, itt nem hiszem, hogy bárki bántana, az az egyik, a másik nem kell a rosszra gondolni, nem kell azt bevonzani. Szóval, mehetnek a fenébe, én most akkor is jól fogom magamat érezni.
- Csak nem bókolsz? – Felé nyújtom a kezemet mosolyogva, és a narancsleves poharamat leteszem az asztal lapjára, nem kell azt senkinek sem tudnia, hogy nincs benne vodka. Helyet foglalok, és örülök, hogy nem udvariaskodjuk agyon a dolgot. Nem vagyok én olyan nagy nevű illető, oké, nemesi család meg minden, de a Navarro nem az államokbeliek között nagy név, és amúgy is már csak én maradtam belőle, a nevünk elkopott, ahogy a vagyon is. Ez van, már igazából nem is tartanak számon szerintem, de teljesen mind egy ez nekem.
- Te sem panaszkodhatsz, még mindig megvan az őrült tudósokra hajazó fizimiskád, csak a különbség az, hogy a te szavaddal élve, botrányosan sármos vagy. Hol maradt a hárem a rajongótábor? – Heccelem egy picikét, miközben elkényelmesedek a székemen, a blézerem is leveszem, és ezer wattos mosolyt villantok a mesmerre. Most kifejezetten örülök annak, hogy még nem látszik rajtam semmi sem, egyelőre nem tudom, hogy Evan mennyire van az én oldalamon, szóval, jobb is, hogy még nem látni, csak az a ciki, ha démon jár a környéken, akkor lehet némi kellemetlenség, de erre nem sűrűn fordulnak meg.
- Mi szél hozott pont ide? A jó zene vagy a légkör, a sört nem emlegetem, pedig itt az is kitűnő. – A pezsgőt elfogadom és egy aprót kortyolok is belőle, egy mert jól esik, kettő ennyi nem okoz gondot és három, adni kell a látszatra. – Régen nem láttalak már, de meg kell hagyni, az ízlésed mit sem változott. – Célzok, hogy a pezsgő nagyon is finom és minőségi is. Ebben sosem volt hiba, valahogy ki tudom fogni az olyan pasikat akik szeretik az igazán minőségi dolgokat.
- Apropó sápadtság, te se épp úgy festesz mint aki majd kicsattan. Helyette inkább úgy, mint akinek bejelentették, hogy ráhullik a fejére menten valami nagy és trutymós… - Vonogatom a szemöldököm és incselkedem vele. Azért hozom a formámat.
▷MUSIC: IDE, IDE ▷ NOTE: Így festek ▷ WORDS: 654

©
Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyWed Jun 18, 2014 10:58 pm


Ambrosia & Evan
Drink with me, Darling...

Úgy jöttem ide, hogy egy kis pezsgésre, vidámságra vágytam. Emberek társaságára, zenére és gondtalanságra. Tulajdonképpen meg is kaphattam volna, ha hagyom magam. A kellemes, pörgős zene emlékeztet a múltamra, a vigyorogva ugráló és táncoló emberek pedig a boldogságra. De mégsem engedem el magam, a lüktető ritmus nem ragad magával, és nekem eszembe jut, hogy tulajdonképpen nem szeretek táncolni. Ennyit erről. Legalább itt nem akaszkodnak a nyakamba, nem sikoltoznak utánam. Kezdenek az agyamra menni a rajongók, lehet, hogy rossz ötlet volt ez a hírnév dolog.

A pultnál minimális a gondolkodási időm, nem fogok sört inni mint mindenki más. A sör mellé járna egy haver is, vagy egy jó meccs a tévében. Kivárom a sorom, néhány fiatal lány valami lónyálat rendelt. Még arra is képtelenek, hogy rendes itallal butítsák magukat. Szeretem a pezsgőt, és bár nincs okom ünnepelni, nincs semmi alkalom, azért veszek egy üveggel. Szeretem ezt a fajtát, a rosé pezsgőmindig valahogy lágyabb, mint a többi. Vannak, akik szerint elég meleg dolog rózsaszín italt inni, de azoknak üzenem, hogy megérinthetik a nyelvükkel a szebbik felem. Soha nem érdekelt mások véleménye, én önmagam vagyok, voltam és leszek, teszek rá magasról, hogy ki mit gondol rólam.
Elégedetten huppanok le a frissen felszabadult asztalomhoz. A pohár oldalán tömött sorokban szállingóznak felfelé a buborékok, látványnak sem utolsó, de az íze aztán igazán fejedelmi. Az, hogy megtudtam, hogy van egy lányom, nagyon váratlanul ért. Egyrészt örülök, mert helyes kislány, szép formás, a genetikám nem hazudik. Tudtam én, hogyha valaha utódom lenne, aki történetesen lány, az pont ilyen gyönyörű lenne. De másfelől, ez az egész papás-mamás nekem nagyon ijesztő. Soha nem akartam gyereket, illetve talán egyszer, még Bronwyn mellett. Nem tetszik ez nekem, hogy most meg hirtelen legyek csak úgy valakinek az apja.
Persze, jól akarom csinálni, és ez a fő probléma. Nem vagyok az a gondoskodó típus, általában elég önző tudok lenni. Csoda, hogy magamról tudok gondoskodni, nem szoktam foglalkozni semmivel és senkivel. Próbálom majd támogatni, meg vigyázni rá, de hát elég idős már ahhoz, hogy ne szoruljon az apjára, és ne kelljen fognom a kezét ha átsétál az utcán. Nehéz egy felnőtt gyerekkel, nem is rágom magam ezen tovább.

A bárban körülnézve egy szőkeséget pillantok meg, ismerős ez a tejfölös üstök. Amint felismerem, máris integetek felé, és vigyorgok mint egy kamasz kölyök. Azt hiszem, egyszerűen csak túl rég nem láttam már ismerős arcot, és ez a lány, kedves ismerős, kellemes közösen eltöltött órákkal. Remélem ő is emlékszik még rám, és nem csak a hírnevem miatt akar velem lenni, mint az összes többi. Leülök, és töltök a másik pohárba is a pezsgőből, hátha csatlakozna hozzám. Az ösztöneim persze nem csalnak, hamar meglátom a fültől fülig érő mosolyú lányt az asztalom mellett. Bár már nem nézek ki úgy mint egy komplett idióta, a mosoly még rajtam ragadt.
- Édes, csak rád vár a pezsgő és én is. – nyújtom felé a kezem, és felállok a helyemről, hogy a velem szemben lévő hellyel kínáljam meg. Régebben még szó szerint addig pátyolgattam volna, míg le nem ül, de manapság az ilyesmi túlzás lenne, így csak oldalra biccentem a fejem. Vidámnak tűnik, de kicsit mintha sápadt lenne. Nem volt egy nagyregény a mi történetünk, csak néhány kóbor novella maximum, és már annak is vége, de azért kedvelem. Nem egy üresfejű baba, és én mindig is az ilyen csajokra buktam. Ráadásul, annak idején nem akart tőlem semmit, a barátnője beszélte rá a dologra, szóval, naná hogy kedvelem. A nehéz eset a gyengém, amilyen ő is.
- Látom, jól megvagy. És még mindig botrányosan jól áll neked a piros, Ambrosia! – elismerőn bólintok, és elé csúsztatom a pohár pezsgőt. Tényleg, el is felejtettem, hogy gyakran megfordult ilyen helyeken, mint ez is. Sőt, ha jól emlékszem, itt ismerkedtünk össze, bár akkor vele volt a kis barátnője is. Ketten együtt aztán még csábítóbbak, mint külön-külön. Ettől függetlenül, most csak simán örülök hogy látom, van bajom elég ahhoz, hogy ne tudjak nőkre gondolni. Ez a gyerekem van téma eléggé letörte a lelkesedésem, már vagy négy napja nem fordult meg egy nő sem az ágyamban, és furcsa mód még csak nem is vagyok frusztrált. Azt hiszem, tényleg bepánikoltam, hogy ahogy Zina előkerült, úgy lehet még vagy tucatnyi kölyköm. Elvégre, a gyártósoron nincs hiba a jelek szerint.
ઈ Zene [url= - ] - [/url]
ઈ Note  Aranyhaj cuki 
ઈ Words 698


[/quote]
Back to top Go down
Ambrosia Navarro
Ambrosia Navarro
✤ Posztok száma : 111
✤ Regisztráció : 2014-04-12
: Asztalok  Large

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptyFri Jun 13, 2014 11:14 pm


Ambrosia & Evan
Júni. 8.

Szükségem volt a Dál hangulatára, Trick megnyugtató arcára és talán néhány kellemes szóra tőle, a lelkem kissé háborgott, és ami azt illeti levegőváltozás kellett, valami más ahol eddig voltam, túl sok dolog történt velem mostanában. Goblin. Démonok, William, és még akkor itt van a pocaklakóm is, kész káosz most minden körülöttem, azt sem tudom hol áll a fejem, és muszáj kiszabadulnom a nyomás alól, túl sok dolog, túl sok minden egyszerre. Döntések és döntések, amik agyon nyomnak, kell valami ami ellazít és segít tisztán látni, és a Dál az egyik ilyen hely, ahova szeretek betérni, ha kuszák az érzéseim vagy a gondolataim, most is erre van szükségem, mint fuldoklónak egy korty oxigénre!
Kenzy házában tűnődve nézegettem magam a tükörben, senki meg nem mondaná rólam, hogy mi is a helyzet. Lassan húzom végig a tenyerem a bőrömön és figyelem a mozdulatom a tükörben. Még nem látszik meg és nem tudom, vajon megfog-e, már mint túléljük-e ezt mind a ketten, túl sokan vadásznak rám, túl sok nagyvad feni rám a fogát, akik nem akarnak életben látni, és vajon hány ellenséget szerzek magamnak még, ha kiderül, hogy ő is van? Kenzy hangja zökkent ki a gondolataimból, így a tökröt ott hagyom, köntöst kapok magamra, és kisétálok a szobámból, hogy váltak vele pár szót.
Röpke két órával később, már egy piros ruhában és egy fekete kis blézerben szállok ki egy taxiból, aminek a fuvardíját nem fizettem ki. A szél hűs és borzongató, összehúzom magamon a fekete anyagot, ahogy elindulok a Dál irányába, sosem a célig vitetem magam, mindig gyalogolok valamennyit. Egy biztos a sör közelébe nem megyek és ami azt illeti, alkoholt sem ihatok, nem akarok ártani az apróságnak, akinek a gondolatával egyre jobban kezdek megbarátkozni. Elvégre a hatodik hetet megéltük és még nem vagyok darabokra szedve, senki nem tört az életemre, hetek óta, szóval, az élet szép!
Besétálok az ajtón és odabent veszek egy mély lélegzetet, bár ne tettem volna?! A sör szagra elsápadok, mivel mellettem, épp két korsó is elhalad egy szirén kezében, jaj anyám?! Arrébb is araszolok villámgyorsan és egy nagy pohár szűz-vodka narancsot kérek, Trick persze végig mér, én meg csak mosolygok, mint aki megcsípte a lottó ötöst, és a poharammal már sasszézom is el. A zene kellemes, mint mindig, ír kocsmazene, amire lehet ropni. Nekem pedig most ez kell, valami, ami kilazít és ez az egyik kedvenc hobbim, a tánc. Ahogy az asztalok között sétálok, ismerős üstököt pillantok meg. Furcsa, hogy a démonokat félem, a mesmereket nem kedvelem és még is van mind a két csoportban olyan egyed aki erősíti a szabályt, vagyis kivétel. A mesmerek közül, pedig ha jól látom, és az a gesztus igen is ismerős! Itt van az az egy példány, akitől nem menekülök hanyatt homlok. Mosoly kúszik a képemre, és lassú könnyed léptekkel indulok meg felé, majd elé perdülök, de tisztes távolt tartva, nem szeretném, ha morcos kedvében kicsinálna. Azok, akikkel én lógok, sosem egyszerű esetek, tehát, jobb óvatosabbnak lenni, mindenesetre lehuppanok vele szemben, a szám a fülemig ér, és leteszem a poharamat is az asztalomra.
Nem korai még a pezsgő, még csak most érkeztem meg! – Incselkedek vele vigyorogva, jól esni belőle egy korty és talán annyi nem is fog ártani, meg a látszatra is adni kellene, ugyebár, de ezt majd később, egyelőre az derüljön ki, hogy Evan kivág, mint macskát, vagy hasonlóan örülni fog nekem mint én neki. Régen nem láttam már, hát igen, sokak életéből eltűntem mint a kámfor, amikor  a baj megtalált, mert nem akartam magam körül több halottat, azok közül akiket kedvelek valamilyen módon, és Evant kedvelem.
▷MUSIC: IDE, IDE ▷ NOTE: Így festek ▷ WORDS: 586

©
Back to top Go down
Evan Monroe
Evan Monroe
✤ Posztok száma : 12
✤ Születésnap : 1276-10-20
✤ Regisztráció : 2014-05-09

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptySun Jun 08, 2014 2:31 am


Ambrosia & Evan
Drink with me, Darling...

Nem túl sűrűn járok el ilyen helyekre. Megvan már vagy öt-hatszáz éve, hogy utoljára élvezettel táncoltam. Valahogy számomra már nem élvezetes, a zenét szeretem, de táncolni annyira nem. Mondjuk, ettől függetlenül megfordulok mindenféle bárban, mert bár nem én magam nem túl gyakran művelem a táncot, szeretem nézni a ritmusra mozgó csinos női testeket.
Ma megerőltettem magam, és az első pohár szíverősítő után beálltam a szórakozó tömegek körébe egy kis időre, de újfent meg kellett állapítsam, hogy nem az én műfajom. Bár a mozgásommal nincs semmi baj, az utóbbi húsz-harminc év trendje nem jön be egyáltalán. Nem szeretem, hogy a lányok bújnak, dörgölőznek, vessenek a mókusok elé, de szerintem a férfiaknak kell kezdeményezni, és azt se ilyen közönséges módon. Szóval inkább fejcsóválva odébb állok, kiváltképp, mert a lüktető zene és a tapadós lányok együttesen kezdenek kiábrándítani a helyből. Szeretem, hogy ismert személy vagyok, és élvezem, hogy minden ujjamról kitudja hány nő lóg, de azért ami túlzás az túlzás. A minap a postám közt egy tangát találtam, amire egy telefonszám volt írva. Azért ez mégiscsak közönséges. Mert ha a párnámon vagy valahol az ágyban vagy a lakásban találom meg az úgy rendben van, volt már ilyesmire példa. Na de a postaládában??!
Semmi kedvem ma is így járni, jó lenne, ha valaki olyanra bukkannék ma este, aki legalább egy kicsit hasonlít rám. Akinek nem kell lelkizni, se könyörögni, és nem csak egy jó numerának tart, akivel büszkélkedhet. Én akartam, hogy így legyen, tudom, az én hibám, hogy ódzkodom a kapcsolatoktól, de régen azért más volt a kalandozás. Jobbnak látom nem a parketten folytatni a "vadászatot", hanem egy asztalnál kivárni míg engem vadászik le valaki. Mert más tánc közben nyomulni és más megszólítani szemtől szemben.
A pulthoz megyek, amilyen célirányosan csak lehet, aztán kivárom a sorom. Egy seregnyi, vagy inkább falkányi nő várja az olcsó lőrét, amit rendeltek. Elnyomok egy fintort, és a mosolynak árnyéka sem maradt az arcomon. Utálom az olcsó italokat, ha már ilyesmire adja az ember a fejét, áldozzon is rá rendesen. Amikor már végre kapok én is egy kis figyelmet a derék pultos lánytól, már rendelek is. Tudom, hogy mit mondana, ezért áthidalva, egyből egy egész üveggel kérek. Túl drága ital ahhoz, hogy egy pohárral is adjanak belőle. Majd csak csatlakozik hozzám valaki, aki segít elfogyasztani!
- Egy üveg Bollinger Grande Année Rosé, ha lehet '99-es. – még a fejem is oldalra biccentem. Tudom, hogy van nekik ez a fajta és évjárat, mivel a múltkor is rendeltem. Jó hely, de tényleg. Szinte minden igényt kielégítenek, mármint az italok terén. Két pohárral és az üveg pezsgővel az asztalok felé fordulok. Bár mind tele van, elég intenem az egyik kidobónak, és már intézkedik is. Helyes, azt hiszem emlékszik még a múltkor itt hagyott vaskos borravalóra. Elég neki hozzá két perc, és már van is asztalom, és gazdagabb lettem három-négy dühös lánnyal, akiket azt hiszem tekinthetek ellenségemnek a mai naptól. Hát, ez van, néha megesik az ilyesmi is.
A kárpitozott boxban ülve elgondolkodok a mai napon, és akaratlanul is felsóhajtok. Alig egy hete tudtam meg, hogy egyáltalán van egy lányom, és ma is, mint olyan sokszor ezalatt a rövid idő alatt belém hasított a gondolat, hogy talán nem jó ez, ahogy élek. Elvégre ahogyan ő előkerült, lehet még vagy száz gyerekem, vagy ki tudja mennyi. Felelőtlen voltam mostanáig, mert nem foglalkoztam az ilyen következményekkel. Eztán óvatosabb  leszek, az biztos. Élvezettel kortyolok a pezsgőbe, a buborékok pont tökéletes ritmusban pukkadnak ki a számban.
Aztán talán a karma ajándékozott meg, vagy más megfontolásból küldtek egy lehetséges megmentőt az amúgy elrontott estémhez. Kivételesen szép lány ez a szőkeség, és még élénk emlékeim vannak róla meg a kis barátnőjéről. Sonja felejthető volt, de Ambrosia már annál kevésbé. Csak pár alkalom volt, hogy látogatói voltak a lakásomnak és az ágyamnak, de rendkívül jól éreztem magam velük, és azt hiszem ez kölcsönös volt. Őszinte vigyor terül el a képemen, és integetek felé, amikor megfordul. Remélem észrevesz és idejön, szükségem lenne egy partnerre az üveg pezsgőhöz. Lehetőség szerint olyanra, akivel kapcsolatban nem az az első gondolatom, hogy kár belé.
ઈ Zene lambada
ઈ Note  Aranyhaj cuki 
ઈ Words 668


Back to top Go down
Samantha Dorne
Samantha Dorne
I'm a hunter, I'll hunt you down.
✤ Posztok száma : 45
✤ Születésnap : 1993-04-14
✤ Regisztráció : 2014-03-15
: Asztalok  Tumblr_n1s6a4VCaa1s8ccbto8_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ↯ cukrász || művész lélek

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  EmptySun Mar 23, 2014 12:02 am


Kenzi & Dyson
let's get drunk. tonight

Hogyan máshogy indulna a napom, mint a jó öreg barátommal az alkohollal? Ehhez pedig a legmegfelelőbb hely a Dál, hiszen tulajdonképpen én ingyen kapom a piát. Ha pedig nem kapom egyszerűen csak elveszem, mert ez vagyok én. Kezdem érezni, hogy túl sok alkohol van a szervezetemben, hiszen az egy pohár helyett hármat látok, ami pontosan azt akarja nekem sugallni, hogy épp itt lenne az ideje annak, hogy félretoljam a poharat és befejezem. A poharat félre is tolom, de most már az üvegből iszom, hiszen nincs benne több pár kortynál. A kezem remeg, mint valami rossz alkoholistának. Az igazság az, hogy csak le vagyok merülve. A kávét most valamiért nem sikerült beleszerveznem a reggelembe. Helyette megteszi a pia is, habár pont az ellenkezőjét éri el. Teljesen lefagyassza az agyam, ahelyett, hogy felpörgetné. De, mivel nincs jobb dolgom jelen pillanatban, mint inni ezért pontosan ezt teszem.
Az előttem lévő üreg, már teljesen üres. Nagy nehezen, de talpra küszködöm magam. Úgy érzem magam, mint aki csatába vonul, hogy megmentse a hercegnőt a gonosz sárkánytól. A hercegnő most számomra valami tömény lötty. Igazából mindegy, hogy mi. Már megtanultam, hogy ez egyáltalán nem számít. Ittam én, már annyi félét, hogy meg se kottyan. Az őszintét megvallva nem szívesen tesztelem az újakat, de ilyen állapotban, már ez sem érdekel. Felmászok a bárszékre és a könyökömön támaszkodva próbálom a helyén tartani a fejemet nem sok sikerrel, hiszen a kezeim egyszerűen csak szétcsúsznak pontosan, ahogy én is. A fejem a bárpulton pihen és lehunyom a szemem, majd elragad magával az álom. Ezzel nem lenne semmi probléma, ha ez az egész nem egy rémálom lenne. A gyerekkorom legrosszabb pillanatai peregnek le a szemeim előtt és nincs menekvés. Az álomból nincs. Annyira kiütöttem magam, hogy erre esély sincs. –  Ne.. Ne..  – Nyöszörgöm.  


szószám: 291 ezt hallgatom megjegyzés: lesz jobb is ©
Back to top Go down
Gwendolyn Caffrey
Gwendolyn Caffrey
I'm a succubus, I need your chi.
✤ Posztok száma : 354
✤ Születésnap : 1657-10-03
✤ Regisztráció : 2013-11-03
: Asztalok  Tumblr_njjekoJqMu1tf9m4yo6_250
✤ Foglalkozás & hobbi : ξ club owner

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Asztalok Asztalok  EmptySat Mar 22, 2014 11:16 pm

****
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Asztalok Asztalok  Empty

Back to top Go down

Asztalok

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: The Dál Riata-