Fürdőszoba

Whispers of the Night


 

Share

Fürdőszoba

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Fürdőszoba Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyFri Jun 06, 2014 6:22 pm


Kenzy & Bastien
I just don't know what's going on

Fura volt ez az egész helyzet, hiszen nem számítottam arra, hogy utánam fog jönni. Azt hittem, hogy szó nélkül le fog lépni, de még mindig tud meglepetést okozni. De ezen már meg se lepődök, hiszen valamennyire ismerjük egymást, de nem teljesen. Eleve nem számítottam arra, hogy be fog ide állítani. Lehet beszélnem kellene egy boszorkánnyal, hogy az fae lények ne tudjanak csak úgy ki-be járkálni a házamba, mert nem szeretnék hívatlan vendéggel találkozni. Mondjuk olyan személlyel, aki éppen meg akarna engem ölni. Amint végeztem a zuhanyzással a szobámba mentem, majd pedig elkezdtem felöltözni. Hallottam amint elzárja a zuhanyt, majd pedig nem sokkal később már lentről hallottam a lépteit. Nem mentem utána, hiszen fölösleges lett volna. Tudtam jól, hogy nem fog elköszönni, így nem is vártam erre. Hallottam, amint nyílik az ajtó, majd pedig becsukódik. Egy darabig még füleltem és csak utána mentem le. Nem lett volna értelme annak, hogy most találkozunk, hiszen egyikünk se gondolt semmi komolyat ebbe a dologba. Szemügyre vettem a nappalit, majd pedig töltöttem magamnak egy Whiskyt és azon törtem a fejemet, hogy miként fogom én ezt rendbe hozni, hiszen nem volt éppen pici a kár...
ઈ Zene: You Can Leave Your Hat On
ઈ Note: Köszönöm a játékot! cuki
ઈ Words: -



Back to top Go down
Bastien Aristos
Bastien Aristos
✤ Posztok száma : 204
✤ Születésnap : 1586-07-25
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Fürdőszoba Tumblr_ls7jifL1XQ1qieh4io1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Jun 01, 2014 1:21 am


Bastien & Kenzy


Nem terveztem maradni és nem is fogok, senkiben sem bízom meg annyira, hogy nála aludja, lehet ez paranoia, de alvás közben nem tudom magamat megvédeni, és voltam már eleget kínozva ahhoz, hogy ne is akarjak megint ilyen helyzetben kikötni. A zuhanyzóban még a kedvem lelem Kenzyben, gyönyörű nő és nem hagy hidegen, sosem hagyott, amikor együtt tengődtünk, akkor is megmozgatta a fantáziámat. Viszont akkor nem volt aktuális a dolog a leghalványabb módon sem, most a helyzet egészen más felállású.
Miután ő kilépett én még maradtam, lezuhanyoztam, nem siettem el a dolgot, jól esett az izmaimnak is a forró víz. A víz elzárása után kerestem magamnak egy törölközőt és szárazra dörgöltem magamat, hogy utána, kisétáljak a nappaliba, amit romba döntöttünk, és elkezdjek felöltözni. Néhány perc múlva, már a csupasz bőrömön volt a bőrdzsekim, mivel az ingemet alaposa elszaggatta. Nem lesz már rá szükségem, és amúgy is, ahogy elnézem Kenzyt neki sokkal jobban áll, mint nekem. Szívesen elnézem az ingemben. Viszont, ideje mennem. Nem veszek tőle érzelmes búcsút, semmi ilyenre ne számítson tőlem senki sem, csak egyszerűen elmegyek, olyan csendben, amilyenben jöttem. Nem kívánok jó éjszakást és nem mondom, hogy majd hívom, ez nem erről szólt kettőnk között. Meg tudjuk egymást találni, ha úgy gondoljuk, én még ne végeztem vele, de ez nem jelenti azt, hogy itt kellene héderelnem nála.
•• ฝusic: Lick •• ฝords: -•Note: Köszönöm a játékot, élveztem!••
©
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Fürdőszoba Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyWed May 28, 2014 12:59 pm


Kenzy & Bastien
I just don't know what's going on

Fura volt, hogy még mindig itt van és nem tűnt el egyből. Nem ilyennek ismertem meg, hogy ott marad utána. Nem értettem őt, hogy mit miért tesz. Egy ideig együtt éltünk, jobban mondva megtűrtük a másikat és segítettünk a másik félnek, így részben betekintést is nyertünk a másik életébe. Én se voltam az a típus, aki beengedi a másik felet a házába, vagy esetleg ott tartja, ott marad utána a másik félnél. Fura volt ez az egész helyzet és hirtelen nem tudtam mit kezdeni vele.
Viszonoztam minden egyes csókját, s közben hol a hátát járta be a kezem, hol pedig a hajába túrtam. Éreztem apró csókjait és harapdálását a nyakamnál, majd nem sokkal később újra bennem volt. Vele együtt mozogtam és kis idő múlva újra a mámorban úsztam, a testem megfeszült és a mindent elsöprő érzés magával ragadott.  Éreztem, amint a víz beborítja a testemet és próbáltam újból visszanyerni a normál légzésemet. Előzőhöz képest sokkal gyorsabban visszanyertem, majd nem sokkal később újra éreztem a talajt a lábaim alatt.
Zavart-e a közelsége? Nem, nem zavart, hanem sokkal inkább nagyon fura volt ez az egész. Nem értettem semmit se. Egy ideig csak álltam a víz alatt és élveztem minden egyes cseppjét, mintha képes lenne minden egyes gondolatot, bajt elmosni magával, de persze ez nem így volt. Pár pillanattal később megmostam magamat és végül törölközőbe burkolva léptem ki a zuhany alól. A tükörhöz léptem és a hajamat megigazítottam. Egy pillanatra hátra pillantottam rá és figyeltem őt a gőz és a víz keverékében. Ajkamba haraptam és végül kisétáltam a fürdőból, hogy valami ruhát keressek a szobámban.
ઈ Zene: -
ઈ Note: Bocsi, ez most nagyon rövid lett  bújik 
ઈ Words: 261



Back to top Go down
Bastien Aristos
Bastien Aristos
✤ Posztok száma : 204
✤ Születésnap : 1586-07-25
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Fürdőszoba Tumblr_ls7jifL1XQ1qieh4io1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyFri May 23, 2014 11:17 pm


Bastien & Kenzy

Kellett nekem is egy zuhany, vele ellentétben én némi romba feküdtem bele, vagyis az én hátamon volt törmelék, és egy két szilánk felsértette a bőrömet is. Ezt le akartam magamról mosni, ez volt az egyik ok, a másik pedig az, hogy Kenzyvel még nem végeztem, nekem más elképzeléseim voltak az egésznek a lezárásáról, és nem akartam még abbahagyni, itt és most. Még nem virrad, tehát van még időm vele szemben. Így felkeltem a földről lesöpörtem magamról pár apróságot és utána indultam a törmeléket kerülgetve, engem nem zavart, hogy nem viselek magamon semmit, a körmei nyomán kívül. Amúgy is, elvitte az ingemet, a többi meg valahol szanaszét van a szobában, nem volt kedvem keresgetni egyik holmimat sem, ugyan minek tettem volna?
Belépek a fürdbe, amit első lépésben felmérek, mennyi ajtó, ablak van a falain, és egyebek, amiket mindig alaposan megfigyelek, nem szeretem ha sarokba szorítanak, bár ameddig a kezeim nincsenek megkötve, addig ez se sokat tud számítani. Miután felmértem a terepet, lazán becsúsztam a háta mögé a zuhanyzóban. Amint a víz engem is ért, kissé megfestette az alvadt vérem a vizet, és néhány szilánk is eltűnt a lefolyóban, volt ott egy kis üveg és némi fa is, de nem volt vészes egyik sem. Nem fúródtak mélyre csak felületi karcolást okoztak és a vérbe tapadtak bele.
Hátának simultam, jobbom a combján simított végig lassan és nyugodtan, mintha minden egyes centijét fel akarnám vele térképezni, a combja belős oldalán is végig húztam a kezemet és éreztem, ahogy a kettőnk nedvei elindultak lefelé a bőrén, tetszett, hogy ezt így érzem az ujjaim alatt, hogy vele keveredek, hogy benne vagyok, vagyis ha úgy vesszük csak a lenyomatom, de ez most teljesen mellékes.
Hallottam a válaszát, és tudtam, hogy nem mond igazat, de nem firtattam, annyira nem érdekelt a dolog, különben is nem beszélgetni jöttem utána, így megfordítottam, és a csempének szorítottam a hátát, miután felültettem a csípőmre. Így a víz végre teljesen lemosta a hátamat, már semmi nincs rajta ami a nappaliban kényelmetlenséget okozott, bár nem nagyon zavartattam eddig sem miattuk magamat. Inkább csak faltam Kenzy ajkait, és a nyelvem az övével viaskodott, volt még vele tervem, itt ezen a helyen a folyó víz alatt.
Két kezem a fenekét markolja, így tartom őt meg, miközben a háta a csempének feszül, én pedig neki, miközben falom az ajkait, majd a nyakára térek át, harapom, és nyalogatom a bőrt. Kicsit igazítok rajta, hogy jobb szögben lehessen, mikor már eleget faltam az ajkait és a nyakát is ahhoz, hogy újra a magamévá tehessem őt, így szépen belé csúszom, amint sikerül megtalálnom a szöget.
•• ฝusic: Lick •• ฝords: 424••Note: ••
©

Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Fürdőszoba Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun May 18, 2014 7:15 pm


Kenzy & Bastien
I just don't know what's going on

Nem emlékszem már arra, hogy mikor is volt ez utoljára ennyire jó. Szaporán vert a szívem és eléggé hevesen vettem a levegőt is, de ez nem meglepő egy ilyen után. Nekem sokkal hamarabb sikerült rendeznem a légzésemet.  Mivel vámpír vagyok, így hamar vissza tudom nyerni a normál állapotomat, de igazából nem is érdekelt annyira, hogy most én is kapkodom a levegőt, hiszen régóta nem éreztem már ilyet. Régóta nem volt olyan, hogy a másik fél ennyire bírta volna, hiszen egy emberrel azért óvatosan kell bánni, már nem mintha nagyon érdekelt volna. De az tuti, hogy ez elképesztő volt és megérte várni rá, illetve sodródni az árral.
Éreztem a tekintetét magamon, mire felpillantottam rá és egy aprót az ajkamba haraptam. Nem szoktam így elidőzni a partnereim mellett, hiszen soha se lehet tudni, hogy éppen ki akar bántani. Az emberek se annyira ártatlanok, mint ahogyan azt sokan hiszik. Vannak köztük ravaszok és gonoszak, de ez most mindegy is. Éreztem gyengéd simogatását a derekamnál, mire egy jól eső bizsergés futott végig a testemen.
Szerencsére semmi se volt alattam, így kényelmesen feküdtem a földön és  hol rá, hol pedig a plafont néztem egy ideig, miközben a normál légzésemet próbáltam visszanyerni. Nem gondoltam volna azt, hogy nem fog egyből lelépni, hanem maradni fog, persze az is fura volt, hogy még mindig itt fekszik mellettem és a gyengéd, lágy simogatást érzem a csípőmnél. Talán ez is közre játszott abban, hogy hozzábújtam és gyengéden elkezdtem simogatni a mellkasát. Soha se akartam senkihez se többet kötődni, de mégis egy pillanatra olyan fura érzés kerített hatalmába. Gyorsan fel is álltam és elindultam a fürdő felé, hogy kitisztítsam a fejemet. Arra se akartam gondolni, hogy most milyen állapotban van a nappali, hiszen ráérek majd akkor foglalkozni ezzel, ha már tisztán tudok gondolkodni és távol vagyok tőle, hiszen amíg a közelemben van nem biztos, hogy tudok helyesen dönteni.
Hallom az ajtó nyitódását, majd a lépteit. Érzem amint a szívem egy ütemet kihagy, majd újra visszatér a normális kerékvágásba. Fogalmam nincs arról, hogy miért jött utánam, hiszen ismertem már annyira, hogy tudjam ő az a típus, aki egy ilyen utána se szó, se beszéd nélkül lelép. Talán ezért is jöttem el, hogy ő nyugodtan le tudjon lépni, ha szeretne. Magam sem tudom már, de az biztos, hogy eléggé meglepett, hogy most itt van. Nem fordultam meg, de éreztem ahogyan a víz hőmérsékletét átállítja, majd a kérdését hallva egy pillanatra lefagytam. Olyat kérdezett, amire még én se tudom a pontos választ.
- Nem menekültem el, egyszerűen csak eljöttem zuhanyozni. - mondtam a lehető legmeggyőzőbb hangon, de abban is biztos vagyok, hogy ő képes átlátni rajtam. Éreztem testének érintését, amint az enyémhez simult. Egy pillanatra becsuktam a szememet és próbáltam higgadt maradni, majd nem sokkal később megfordított és egy apró mosollyal pillantottam fel rá. Viszonozom a csókját vadul és úgy, mint aki ezer éve nem ízlelhette volna édes ajkainak az érintését. Beleharapok az alsó ajkába, miközben felkap és a vérének édes, mámorító ízét megkóstolom újra. A hátam a zuhanyzó falának ütközik, a lábamat a dereka köré fonom és az ujjaimmal pedig a vizes hajába túrok és közben ajkaimmal egy másodpercre se eresztem el őt.
ઈ Zene: You Can Leave Your Hat On
ઈ Note: Nem lett a legjobb, sorry.  bújik 
ઈ Words: 522



Back to top Go down
Bastien Aristos
Bastien Aristos
✤ Posztok száma : 204
✤ Születésnap : 1586-07-25
✤ Regisztráció : 2014-03-12
: Fürdőszoba Tumblr_ls7jifL1XQ1qieh4io1_500

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun May 18, 2014 1:07 pm


Bastien & Kenzy


Kapkodó lélegzettel nyúlok el a földön, van valami a derekam alatt ami szúr, de most nem érdekel egy kicsit sem. majd később kiszedem onnan. Kenyz még egy utolsó csókot vált velem, mielőtt elfeküdne mellém. Én nem mozdulok, csak annyira, hogy a darabot kiszedjem magam alól, meg sem nézem mi az csak eldobom a francba. Jelenleg nincs jelentősége a dolognak egy kicsit sem, közben pedig próbálom rendezni a légzésemet, nagy kortyokban szedem a levegőt és lassan engedem ki, hogy ne fújtassak, mint aki maratonit futott. Nem csak ő túr a hajába, én is kisimítom a képemből a tincseimet, nem olyan hosszú, mint neki, de azért van egy adag, ami az arcomra tapadt. Bal kezem a csípőmön, jobbom az ő derekán, hiszen hozzám bújt, kellemesen elfáradtam, és megkaptam a magam kielégülését, így nem véletlen, hogy elégedetten fekszem a padlón, és a tekintetem rá vándorol.
Kellemes a látvány, ami fogad, meztelen és kipirult teste és arca, még ő is küszködik a levegővételekkel, de jóval előrébb jár mint én, elvégre vámpír. Szemrevaló nő, és most a kebleit sem takarja a haja, így szabadon nézelődhetek, még le nem rakom a fejemet a padlóra és nem nézek a plafonra. Jól esik ellazulni, és nyugodtan feküdni, bér egy zuhany is jól esne, de előbb még rendezni akarom a lélegzeteimet is maximálisan. Szórakozottan húzom, végig az ujjaim a derekán még a csuklóm ezt engedi, hiszen a kezem nem mozdítom el.
Elfészkelődik rajtam, a mellkasomat simogatja és nem zavartatom magamat, mindig maradok néhány percet, hogy összeszedjem magamat, és nem szoktam zavartatni magam azzal, ha a nő hozzám bújik, ha ilyen jó volt vele az egész. Akkor csak élvezem a hatást, amit kiváltottam belőle, mivel ha egy nő így simul egy férfihoz, az csak azt jelenti, hogy mennyire jó volt neki. Én pedig szeretem ha simogatva van az egóm, így nem ágálok a bújása ellen sem, csak elégedetten fekszem néhány percig és hallgatom a magam és az ő légzését is, közben a derekát futnak végig oda és vissza az ujjaim. Mintha csak egy doromboló macskát simogatnék. Kellemesen elvagyok, mikor egyszer csak felpattan mellőlem, és az ingem veszi fel. Nem érte, minek kell felöltöznie, azért, hogy a fürdőbe vonuljon át, viszont zuhanyozni én is akarok. Felkelek a földről, és nyújtózom egyet lesöprök egy adag törmeléket és végig hordozom a tekintetem a szobán, elégedetten nyugtázom, hogy a nappalit szinte romokba döntöttük.
A fürdőbe belépve, szétnézek előbb, felmérem a terepet és utána lépek csak be én is a zuhanyzóba. Most ilyen a hangulatom, hogy itt helyben állnék be a zuhany alá, és ki mondta, hogy már végeztem a vámpírral? Nem zavartatom magamat, egyszerűen csak beállok mögé, és állítok a víz hőmérsékletén egy keveset, hogy nekem is jó legyen, szeretem ha meleg, jó meleg, de ne égesse azért a bőrömet, é nem vagyok vámpír.
- Szinte menekültél, miért? – Kérdezek rá, ahogy ott állok mögötte, és a hátának simulok, egyfelől akarok én is a vízből, másfelől pedig olyan a hangulatom, hogy még igénylem a teste közelségét, és tetszik a víz áztatta látvány, ami fogad, lehajolok hozzá és magam felé fordítom, úgy döntöttem, még nem fejeztem be vele a dolgot, és állva a zuhany alatt még egy menetet akarok. Ha megfordul, magamhoz húzom, és lehajolok, hogy harapva csókolhassam meg. Ha viszonozza a falnak szorítom, felkapom a csípőmre, és megtartom őt, miközben nem eresztem el, és tovább folytatom a nyelvcsatát vele.
•• ฝusic: Lick •• ฝords: 554••Note: ••
©
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Fürdőszoba Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyFri May 02, 2014 10:27 pm

Bastien & Kenzy

  ++Korhatáros tartalom/+18 ++

Érzem amint nyelvével végig nyalja a lapockámat amibe kicsit bele is borzongok, majd érzem a harapását. Tudom jól, hogy a vérem nem serken ki és ha nem róla lenne szó, akkor lehet most már nem élne az-az ember. Nem szeretem, ha valaki megharap, hiszen magam is ragadozó vagyok és talán a múltam miatt se szeretem. Ez van, de most még ez se zavar, hiszen ez csak egy apró dolog, amit ő nem tudhatott.
Egyre birtoklóbb és vadabb lesz a ritmusa, de engem ez se zavar, hiszen már szinte teljesen hozzá szoktam. A csípőmet az övével egy ritmusra mozgattam és érzem, hogy hamarosan újra el ér a mindent elsöprő érzés. Érzem még mindig vérének az ízét ajkaimon, hiszen nem régen egy kicsit megharaptam. Nem túlzottan csak annyira, hogy a vére kiserkenjen. Nem sokkal később pedig változtattam a felálláson és ő került alulra. Vámpír vagyok és mondhatni nem mai falat, így pontosan tisztában vagyok az erőmmel. Nem volt annyira nehéz változtatni a dolgokon. Nem sokkal később már én néztem le rá, a hajam előre hullott eltakarva a halmaimat. Biztos voltam abban, hogy nem lehet neki egyszerű, hogy most én "irányítok", hiszen mind a ketten azért eléggé irányítás mániások vagyunk. Figyeltem őt, hiszen nem akartam olyat tenni, ami elvenné a kedvét, ha kellett volna, akkor képes lettem volna újra visszavonulót fújni és átengedni neki az irányítást. Érzem az érintését, amint végig simít a combomon és egy picit bele is borzongok, de folytatom tovább a dolgot. Egyre gyorsabb és gyorsabb ütembe mozgok fölötte és közben néha egy-egy sóhaj hagyja el számat, amik keverednek az ő sóhajaival. Örülök annak, hogy ilyen hatással vagyok rá, hiszen már réges-régen vége lehetne a dolognak, de ő is éppen annyira ki akarta élvezni, mint amennyire én. Nem a gyorsaság számít, hanem a minőség, illetve hogy mind a ketten megkapjuk azt amire vágyunk. Érzem, hogy hamarosan egy újabb "hullám" fog végig söpörni rajtam és talán pontosan ezért is kezdek el egyre gyorsabban mozogni, de figyelve az ő ütemére is. Nem sokkal később pedig újra a gyönyör hullámait lovagolom meg. Nem sokkal később pedig ő is elélvez és érzem, ahogyan megtölt forrón. Ajkaink összeforrnak és nyelvünk pedig örült táncra kél. Majd amikor mind a ketten eljutottunk a  csúcsra, akkor egymás után nyögtünk fel. Éreztem, amint a testem megremeg, majd nem sokkal pedig ő remegett meg. A tempó egyre inkább lassul, de a csókunk még mindig vad és szenvedélyes.
Egy kis ideig még rajta feküdtem, hiszen hiába kapkodtuk a levegőt, ajkaink még egy darabig összeforrtak, majd nem sokkal később pedig a csókot is megszakítottam. Pár másod percig még maradtam fölötte, majd pedig mellé feküdtem le. Kicsit a hajamba túrtam és próbáltam visszanyerni a rendes légzésemet, amit kicsit gyorsabban ment, mint neki, hiszen én vámpír vagyok. Egy kicsit az oldalamra dőltem és figyeltem őt. Hallottam minden egyes levegő vételét, majd egy aprót az ajkamba haraptam. Nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ennyire jó, talán soha se. Nem hiába mondtam többször is ki a nevét, vagyis a nevének egy részét. Nem sokkal később megéreztem a tekintetét magamon, mire mosolyogva pillantottam rá, majd a fülem mögé igazította a hajamat.
Fogalmam sincsen, hogy mi ütött belém, de hirtelen közelebb mentem hozzá és a fejemet a mellkasára raktam. Soha se szoktam ilyet csinál. Pár perc után mindig eltűnök a fürdőbe, majd otthagyom az illetőt, de ez most másabb volt valahogyan. Egy pillanatra még lehunytam a szememet is és gyengéden elkezdtem simogatni a mellkasát. Nem tudom, hogy mennyi idő telhetett el, de rájöttem, hogy mit is csinálok, mire hirtelen elhúzódtam tőle. Zavartan rá pillantottam, ajkamba haraptam, majd mit sem törődve vele felálltam, felkaptam a szét szaggatott ingét. Belebújtam, és elindultam a fürdő felé. Közben egyszer-kétszer a hajamba is beletúrtam és közben folyamatosan azon agyaltam, hogy vajon miért tettem. Ennyire idióta nem lehetek, illetve azt is jól tudtam, hogy az inge nem állíthatja meg őt, képes lenne anélkül is elmenni. Benyitottam a fürdőbe, majd kibújtam az ingből és megnyitottam a forró vizet. Beálltam a zuhany alá és próbáltam kitisztítani az elmémet, de egyszerűen nem ment. Folyamatosan Bas járt a fejemben és azt amit csináltam. Szeretettem volna, ha nem lép le egyből, de ahhoz én is túl makacs vagyok, hogy erre megkérjem, illetve ismerem már annyira, hogy valószínűleg úgy se maradna. Vágytam arra, hogy itt legyen most is per pillanat velem. Becsuktam a szememet és próbáltam a víz hangjára és vízcseppekre koncentrálni, hogy végre kizárjam a vágyaimat.

  ▷Music: Lick ▷ Note: Bocsi, nem lett valami jó.  bújik  ▷ Words: 730
©️
Back to top Go down
Mackenzy Leighton
Mackenzy Leighton
I'm a vampire, I want to taste your blood.
✤ Posztok száma : 1686
✤ Születésnap : 1663-06-23
✤ Regisztráció : 2014-01-08
: Fürdőszoba Tumblr_nghgzv0RSB1qeprlbo8_r1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySun Mar 23, 2014 9:51 pm

***
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba Empty

Back to top Go down

Fürdőszoba

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Bérlakások :: Leighton ház-