Natalie szobája

Whispers of the Night


 

Share

Natalie szobája

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Natalie Alvar
Natalie Alvar
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 14
✤ Regisztráció : 2014-06-23
: Natalie szobája Tumblr_msfioahL1W1qdky2uo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Natalie szobája Natalie szobája EmptyMon Aug 04, 2014 10:09 pm





Blake & Natalie
Élj a mának, mert
nem lesz sok holnapod!
Sosem voltam a déli alvás híve és tényleg nem így terveztem a mai napot. De, hát tehetek én róla, hogy nagy magányomban és unalmamban nem tudok semmi jobbat kitalálni?  Tényleg roppant izgi egy ekkora házban élni, csak éppen az a baj, hogy amilyen nagyon, olyan unalmas is. Pedig általában valamivel mindig fel tudom magam találni, csak hát ez most éppen nem az én napom. És aztán? Megesik az ilyesmi még a legjobbakkal is.
Álmomban egy szőke lány – aki háttal ül nekem -, hangosan zokog. Megindulok felé, de hiába, mert minél közelebb akarok hozzá kerülni, Ő annál jobban távolodik tőlem. Megfutamodok és kinyújtom a kezeimet. A lány még mindig keservesen sír, és bár meg sem mozdul, mégsem vagyok képes Őt utolérni.  Meg akarom kérdezni, hogy mi baja van, és segíteni akarok neki, de nem tudok megszólalni. Hát ez fura. Ekkor pedig hirtelen, mintha az előbb csak képzeltem volna azt, hogy nem érem utol, a lány mindössze egy lépésnyire van tőlem és már sokkal halkabban sír, mint néhány perccel korábban. Egészen közel lépek hozzá, aztán megérintem a vállát, mire rémülten fordul meg és néz rám. Kisírt, vörös szemei vannak, de így is tökéletesen felismerem. Én vagyok az, itt, a szobámban. Megrémülök, de a lány, aki tényleg nagyon olyan, mintha én lennék, egy fa ajtóra mutat, amit eddig még sosem vettem észre. Közelebb lépek hozzá, majd kinyitom. Egy hosszú, sötét folyosó tárulkozik elém, aminek a végében ott van Sonja. A földön fekszik és sikoltozik. Szapora léptekkel indulok meg a testvérem felé, aztán mikor már egészen közel kerülök hozzá, szaladni kezdek. Még mindig rémülten kiabál. Lehajolok hozzá, mire körülöttünk minden tiszta vér lesz. Ne, ne! Csak Sonját ne! Rémülten nézek körbe, segítséget akarok kérni valakitől, bár már tudom, hogy késő. Mert a testvérem meghalt.
Ijedten felülök az ágyba, majd a térdemet felhúzva átkarolom. Reflex szerűen azt az ajtót keresem, amit az álmomban is láttam, aztán mikor látom, hogy nincs ott semmi, megkönnyebbülten fújom ki a levegőt. Ekkor tűnik fel, hogy nem szól a zene, pedig szinte biztos vagyok benne, hogy azzal aludtam el, és még olyan sok idő sem telt le, hogy az egész zene végig játszódott volna. Aztán hirtelen rájövök, hogy nem vagyok egyedül. Ó, ne! Csak ezt ne! Csak ha mondjuk még épp 5 perccel sikerül tovább aludnom, akkor elkerülhettem volna egy találkozást ezzel a nagyon sötét és rémisztő alakkal. Mert mennyi az esélye annak, hogy így, hogy ébren vagyok nem fog itt maradni velem egy kicsit. És én ezt nem akarom. Nem tudnám megmagyarázni, hogy miért, csak annyit tudok, hogy félnem kell tőle, sőt, én nem csak félek, hanem rettegek. Mindig ahogyan rám és a testvéremre néz... ijesztő.
Nyelek egyet, de nem szólok egy szót sem, csak magamban reménykedek, hogy nem fog itt maradni, hanem elmegy.


Rolling Eyes ▲ music ▲ 455 ▲ made by K & M
Back to top Go down
Blake Howell
Blake Howell
I'm a daemon, I'll win your mind.
✤ Posztok száma : 8
✤ Regisztráció : 2014-05-14
:
Natalie szobája Theo%20james22


Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Natalie szobája Natalie szobája EmptySat Jul 26, 2014 5:03 pm

Natalie & Blake

Gyakorta járok éjjel a birtokomon, pont azért, mert a két kis csemete alszik, a személyzetem viszont ennél éberebb nem is lehetne. Engem nem sűrűn látnak, nem mutatkozom előttük, de szemmel tartom őket. Eddig is figyelgettem, hogy nőnek, szinte már felnőttek, és az enyémek. Szegény virágszálaim még csak nem is sejtik, milyen sors vár rájuk, ha elérkezik az idő. Bár ha akarnak, akkor sem tudnak majd ellenállni nekem. A tisztaságuk vagy így, vagy úgy de az enyém lesz. Próbálkozhatnak szinte bármivel ellenem. Olyan úgysem akadna a kezük ügyébe, amivel kárt tehetnek bennem. Ugyan már.. Démon vagy, ők meg közönséges halandók.. Senkik.. Az angyalkáim.
Éjjelente figyelem őket, a hamvas bőrük kipirul álom közben, én pedig meglehetősen fenem rájuk a fogam. Még egy ideig.. Azt akarom, hogy apránként tegyék össze ők maguk a képet és a végén féljenek tőlem. Rettegjenek. Fogalmam sincs, most hogyan viszonyulnak hozzám, de.. Mindez rohadtul nem is számít, mert az lesz, amit én elterveztem. A mocskom részleteit meg senki sem tudja.
Azt hinnéd, megváltozol, ha kiderül, hogy van egy bátyád. Egy féltestvéred. De ez már ott nem stimmel, hogy a család, mint kötelék, nem láncol le minket a szeretet erejével. Orbitális baromság. Ez a két kis virágszál meg itt pattog jobbra-balra ha egy órán keresztül nem tudnak semmit a másikról. Ezért is csodálkozom, hogy a délután közepén miért fogad engem pangás az egész birtokon. Csak a szolgálók motoszkálását hallom, de velük ráérek majd foglalkozni. A biztonsági emberemet is csak leintem, egyelőre nem vagyok kíváncsi arra, melyik szőkeség mi a francot művelt, csak megindulok. Majd én leellenőrzöm őket, túl nagy a csend. Némi gyanúra ad okot, hogy szinte semmi neszt nem hallok, aztán rájövök, hogy csak alszanak. Legalábbis Sonja szobájába toppanva ezzel találom szemen magam. Eszem ágában sincs felébreszteni, hogy az ostoba kérdéseivel fárasszon, folytatom az utat a húga felé. Nála szól valami nyenyere zene, de ő is alszik. A lejátszóhoz lépek, kinyomom, hogy a számomra nyávogásnak ható női hang elhaljon és már fordulnék is ki a szobából, ha a szemem nem akadna meg alvó alakján. Bámulom egy darabig, aztán sarkon fordulok.. Nem alszik túl mélyen, ezt már ennyiből is megállapíthatom.
▷Music: - ▷ Note: bocs, a csúszásért ▷ Words: 351

©
Back to top Go down
Natalie Alvar
Natalie Alvar
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 14
✤ Regisztráció : 2014-06-23
: Natalie szobája Tumblr_msfioahL1W1qdky2uo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Natalie szobája Natalie szobája EmptyThu Jun 26, 2014 3:04 pm





Blake & Natalie
Élj a mának, mert
nem lesz sok holnapod!
Az ágyamon fekve, a labdámat a falhoz dobálva töprengek azon, hogy mivel töltsem el a mai napomat. Elég unalmas azért egy ilyen nagy házban élni. Minden egyes létező dolgot kipróbáltam már, és unom. Sonja pedig úgy döntött, hogy délutáni alvást csinál. Hát igen... ötletnek nem rossz, csak, hogy én éjjel sem tudok aludni valami jól, tehát akkor kétlem, hogy délután sikerülne. Igaz, hogy azért kuksolok a szobámban, mert elterveztem, hogy egy próbát mégis csak megér, de nem jött össze. Így, a kis gumi labdámat dobálom a falnak, ahonnan rögtön vissza is pattan, és így tovább. Tudom, tudom. Nem épp a legizgalmasabb dolog, de megteszi, amíg nem találok ki valami jobbat.
Nem kapom el a labdát, hagyom, hogy a földön pattogjon egészen addig, míg megáll, majd egy hirtelen mozdulattal kiszökök az ágyból. Hűha... azt hiszem elég nagy felfordulás van. Mióta is nem raktam rendet a szobámban? Nos... lássuk csak... azt hiszem két napja. Vagy három. Vagy nem tudom. Hát... én tényleg sajnálom, és tényleg nagyon unatkozok, de majd holnap. Ugyanis utálok rendet rakni. Bekapcsolom a CD lejátszót, ahol elkezd szólni valami gyönyörű női hang. Hm... ez fura. Nem is tudtam, hogy ez volt berakva utoljára, gőzöm sincs, hogy ki az, aki énekel. De tetszik. Kikukucskálok az ablakon. Mintha még az idő is ellenem lenne. Az ég be van borulva, fúj a szél... valószínűleg hamarosan eső lesz. Fantasztikus. Még a kertbe se tudok kimenni, pedig a következő ötletem a napozás lett volna. Hát... majd legközelebb.
Visszalépek az ágyamhoz, aztán egy sóhaj kíséretében hátra dőlök. Bámulom a plafont, az bámul engem... roppant izgalmas. Borzasztóan elegem lett ebből a napból. Talán fel kellene ébresztenem a nővéremet. Hogy tud ilyenkor aludni? Beszélgethetne inkább velem, vagy nem tudom. Kitalálhatnánk valami izgalmas programot... felforgathatnánk a házat. Egyedül minden szürke. Elég szar, mikor az embereknek senkije sincs. Bár az eltelt hosszú évek során, hozzá szokhattam volna ehhez az érzéshez. Hogyha a nővérem nincs mellettem, akkor el vagyok veszve... magányos vagyok. De mindegy is. Hiszen bízok abban, hogy előbb vagy utóbb vége lesz. Sikerülni fog, megszabadulunk mindentől. Csak rá kéne jönnöm, hogy hol tartják itt a pénzt. Aztán simán lenyúlom, és a nővéremmel együtt lelépünk. Tudom, hogy mindezt így fejben eldönteni könnyű, megvalósítani pedig ellenkezőleg... nehéz lesz, és talán még veszélyes is. Sőt... már az sem lesz könnyű feladat, hogy minderre rábeszéljem Sonjat. De egy próbát azért megér, majd mindent megteszek annak érdekében, hogy minden remekül történjen. Néha nem is értem, hogy hogyan lehetünk testvérek. Azoknak nem kéne hasonlítaniuk egymásra? Legalább egy kicsit. Nem a kinézetre gondolok, mert biztosan nem tudnánk letagadni azt, hogy egyforma vér csörgedezik az ereinkben... de a természetünk. Na az az, ami sehogy se passzol. Míg ő játsza az szófogadó kislány szerepét, addig én teljesen az ellenkezőjét csinálom. És sokkal izgalmasabb is egy kicsit engedetlennek lenni, mint felugrani mindenki szavára. De hát Ő tudja.
Gondolataimat bár nehezen, de átadom az álom világának.


Rolling Eyes ▲ music ▲ 477 ▲ made by K & M
Back to top Go down
Natalie Alvar
Natalie Alvar
I'm a human, please don't hurt me.
✤ Posztok száma : 14
✤ Regisztráció : 2014-06-23
: Natalie szobája Tumblr_msfioahL1W1qdky2uo1_250

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Natalie szobája Natalie szobája EmptyWed Jun 25, 2014 11:29 pm

Natalie szobája Nb2miq
Back to top Go down
Sponsored content

Honey, keep my secrets well
PostSubject: Re: Natalie szobája Natalie szobája Empty

Back to top Go down

Natalie szobája

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Ian szobája
» Bo szobája
» Kol szobája & fürdője
» Jasmine szobája
» Ambrosia szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Whispers of the Night :: Napjaink :: New York :: Lakónegyed :: Villák, kúriák :: Howell birtok-